XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 827 utakmica za dan
Nedelja, 27 Septembar 2015

Fudbal

Rad
Beograd
0 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Borac
Čačak
4 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Voždovac
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Donji Srem
Pećinci
0 : 0
Sloboda
Užice
Inđija
Inđija
0 : 1
Napredak
Kruševac
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Bežanija
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 1
BSK Borča
Borča
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 0
Sloboda
Tuzla
Travnik
Travnik
2 : 0
Željezničar
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Vitez
Vitez
Zrinjski
Mostar
0 : 0
Radnik
Bijeljina
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
0 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Mladost (DS)
Donja Slatina
2 : 1
Željezničar
Doboj
Liješće
Liješće
2 : 4
BSK
Banja Luka
Sloga (T)
Trn
1 : 0
Omarska
Omarska
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
1 : 0
Proleter
Teslić
Ljubić
Prnjavor
0 : 0
Ozren
Petrovo
Radnički (K)
Karakaj
1 : 0
Mladost (R)
Rogatica
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
2 : 1
Jedinstvo (Bč)
Brčko
Sloga Junajted
Bijeljina
3 : 1
Proleter
Dvorovi
Budućnost
Banja Luka
0 : 0
Željezničar
Banja Luka
OFK Ravan
Međeđa
2 : 1
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Rudanka
Rudanka
2 : 1
Hajduk
Batkuša
Skugrić
Skugrić
2 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
Ozren
Paklenica
1 : 3
Budućnost
Gornja Slatina
Mineral
Banja Vrućica
2 : 0
Vranjak
Vranjak
Sloga
Dugo Polje
3 : 2
Naša krila
Kostajnica
Proleter
Ruhotina-Johovac
3 : 2
Majevica
Lopare
OFK Šekovići
Šekovići
2 : 1
Lokanj
Lokanj
Jedinstvo
Roćević
2 : 0
Partizan
Donja Trnova
Zadrugar
Donje Crnjelovo
3 : 1
Podrinje
Tršić
Knežopoljac
Knežica
1 : 0
Bratstvo
Kozarac
Kozara
Donji Orlovci
2 : 1
Sloga
Rakelići
Slaven
Dobrljin
5 : 0
Radnik Urije
Prijedor
Berek 1975
Prijedor
4 : 1
Brzi
Busnovi
Mrakovica
Kozaruša
2 : 5
Partizan
Kostajnica
Omladinac
Draksenić
4 : 2
Plamen
Donje Vodičevo
Borac (Š)
Šibovska
1 : 1
Mladost (B)
Bajinci
Tamaris
Mrčevci
5 : 0
Ratar
Stara Topola
Bratstvo
Kozinci
2 : 0
Biseri
Čatrnja
Sloboda
Donji Podgradci
0 : 4
Torpedo
Cerovljani
Mladi Krajišnik
Kukulje
3 : 3
Kladari
Gornji Kladari
Džaja
Banja Luka
1 : 3
Gomionica
Bronzani Majdan
Polet-Krajišnik
Dragočaj
2 : 1
Omladinac
Banja Luka
Rekreativo
Banja Luka
0 : 8
Čelinac
Čelinac
Vrbas
Banja Luka
2 : 0
Šnjegotina
Šnjegotina
Krajina
Banja Luka
1 : 0
Gorica
Šipovo
Borac
Osinja
10 : 0
Sloboda
Vinska
Bosna
Modrički Lug
4 : 1
Zvijezda
Kakmuž
Bratstvo
Donja Dubica
3 : 0
Jedinstvo
Crkvina
Kladari
Kladari Gornji
2 : 2
Pelagićevo
Pelagićevo
Mladost
Dobrinja
2 : 0
Ukrina
Čečava
Crkvina
Crkvina
4 : 3
Rudar
Stanari
Sloga
Jakeš
5 : 2
Crvena Zvijezda
Gajevi
Mladost (L)
Lončari
2 : 1
Sveti Jovan
Donji Brezik
Sava 04
Brezovo Polje Selo
3 : 2
Obilić
Krepšić
Jugović
Brčko
0 : 2
OFK Krbeti
Krbeti
OFK Brezik
Gornji Brezik
3 : 1
Slijepčevići
Slijepčevići
Omladinac
Potočari
1 : 1
Gredice
Gredice 1
Mladost (T)
Trnjaci
0 : 3
Mladost 2003
Popovo Polje
Grčica
Brčko
3 : 4
Mladost (S)
Sandići
Priboj
Priboj
1 : 0
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
Balatun
Balatun
1 : 3
Majevica
Donje Zabrđe
Semberija
Popovi
0 : 5
Sloga
Gornje Crnjelovo
Sloboda
Donji Zagoni
2 : 2
BSK Ledinci
Batković
SFK Akademac UIS
Bijeljina
1 : 2
Jedinstvo
Suvo Polje
Međaši
Međaši
2 : 4
Novo doba
Čardačine
Tabanci
Tabanci
1 : 1
Jadar
Nova Kasaba
Budućnost (P)
Pilica
4 : 0
Srpski Soko
Čelopek
Budućnost (S)
Skelani
1 : 0
Jasenica
Jasenica
Polet
Kravica
1 : 1
Jardan
Jardan
Rudar
Blagaj
2 : 2
Rasavci
Rasavci
Svodna
Svodna
7 : 1
Moštanica
Božići
Kiseljak
Koprivna
3 : 5
Željezničar
Ravnice
Blatna
Blatna
1 : 2
Radnik
Kozarska Dubica
Bratstvo
Orahova
4 : 2
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Jablanica
Jablanica
0 : 8
Kalemi
Trebovljani
Stevan Dukić
Rogolji
0 : 7
Obradovac
Obradovac
13 Skojevki
Grbavci
3 : 0
Borac
Mašići
Omladinac
Brestovčina
1 : 1
Vilusi
Vilusi
OFK Laminci
Laminci
2 : 1
Polet
Elezagići
Borac (L)
Lužani
3 : 1
27. Juli
Kalenderovci
4. Juli
Pojezna
0 : 4
OFK Zborište
Zborište
Zadrugar
Sijekovac
0 : 3
Radnički
Brodsko Polje
Polet
Podnovlje
5 : 2
BSK
Bušletić
Borac (K)
Kotorsko
0 : 0
Vučijak
Majevac
Željezničar
Pridjel Gornji
5 : 2
Borac 1975
Osinja
Jedinstvo
Obudovac 2
1 : 8
Mladost
Srpska Tišina
Zvijezda
Kruškovo Polje
4 : 1
Sutjeska
Brvnik
Polet
Čović Polje
3 : 1
Sloga
Srednja Slatina
Polet
Gornji Kojčinovac
1 : 1
Nacional
Bijeljina
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Car Konstantin
Niš
2 : 0
OFK Bor
Bor
Dolina
Padina
0 : 1
Sloga
Temerin
Senta
Senta
0 : 0
Odžaci
Odžaci
Srem
Jakovo
2 : 2
IMR
Rakovica
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Žarkovo
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Levač
Rekovac
2 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Juhor
Obrež
2 : 3
Poljoprivrednik
Počekovina
Kopaonik
Brus
5 : 2
Morava
Ribare
Lugomir
Rakitovo
0 : 0
Rembas
Resavica
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 1
FUD
Brus
Moravica
Subotinac
3 : 0
Rtanj
Boljevac
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 0
Napredak
Aleksinac
Rudar (P)
Podvis
2 : 3
Pukovac
Pukovac
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Svrljig
Svrljig
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 2
Radnički (L)
Lubnica
Bukovik
Razanj
3 : 1
Brodoremont
Kladovo
Vlasina
Vlasotince
3 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Morava
Vladičin Han
Jablanica
Medveđa
2 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Bobište
Bobište
1 : 0
Ropotovo
Ropotovo
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
0 : 4
Slavia
Kovačica
Polet
Izbište
2 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Subotica
Subotica
4 : 0
Tekstilac
Odžaci
Tisa (A)
Adorjan
3 : 0
Bačka (P)
Pačir
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 2
Mladost (T)
Turija
Tavankut
Tavankut
1 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Veternik
Veternik
Hajduk (B)
Beška
3 : 1
Sloga
Erdevik
Budućnost (G)
Gložan
3 : 1
Sremac
Vojka
Kabel
Novi Sad
2 : 3
Borac
Novi Sad
Zvezdara
Beograd
0 : 1
Torlak
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 0
Sremčica
Sremčica
Vrčin
Vrčin
0 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Baćevac
Baćevac
2 : 1
Balkan
Mirijevo
Borac
Ostružnica
0 : 2
Grafičar
Beograd
Jedinstvo
Surcin
2 : 0
Prva Iskra
Barič
Basarac
Mišljenovac
4 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Omladinac
Donja Rača
Šapine
Šapine
3 : 1
Sloga
Batočina
Borac
Žabari
2 : 3
Proleter
Vranovo
Sloga (S)
Sjenica
1 : 2
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
Radnički Stobex
Klupci
4 : 3
Ribnica
Mionica
Brezovica
Brezovica
3 : 1
Spartak 1924
Ljig
Provo
Provo
3 : 1
OFK Osečina
Osečina
Rađevac
Krupanj
2 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Braća Vuković
Lađevci
2 : 0
Polet (T)
Trbušani
Arsenal
Kragujevac
3 : 1
Karađorđe
Ribnica
Tutin
Tutin
2 : 2
Bane
Raška
Orlovac
Mrčajevci
2 : 3
Slavija (K)
Kragujevac
Dragačevo
Guča
2 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 1
Partizan
Glogovac
BSK
Buljane
0 : 2
Napredak (D)
Drenovac
Mladost (J)
Jovac
3 : 1
Sloga
Donje Vidovo
OFK Batinac
Batinac
1 : 1
Bratstvo
Međureč
Budućnost
Miliva
0 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Dragocvet
Dragocvet
0 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Tekstilac
Paraćin
5 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
Parunovac
Parunovac
3 : 2
Sloga
Dašnica
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 2
Blagotin
Poljna
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 1
Mladost
Makrešane
13. April
Lomnica
2 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Trajal
Kruševac
2 : 3
Vinogradar
Zleginje
Šanac
Šanac
4 : 1
Čitluk
Čitluk
Naupare
Naupare
5 : 2
Gradina
Pejovac
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 1
Mladi radnik
Bačina
Dunđerski
Voljčinac
1 : 0
NS Tatko
Stara Božurna
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
16 : 0
Omladinac
Podina
Jastrebac
Blace
3 : 1
Kosovac
Prokuplje
Mladost 1982
Donji Drenovac
4 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Dobrič
Pejkovac
4 : 0
Trbunje
Trbunje
Partizanski put
Grudaš
0 : 1
Kaćuša
Kuršumlija
Borac
Držanovac
5 : 4
Real
Jasenica (Žitorađa)
Palilula
Aleksinac
1 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Rasovača
Rasovača
1 : 1
Mladost (Batuš.)
Batušinac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
6 : 1
Doljevac
Doljevac
Orljane
Orljane
5 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 3
Deli Jovan
Sikole
Ključ
Podvrška
2 : 1
Krivelj
Krivelj
Čubra
Čubra
2 : 1
Slatina
Bor
Polom
Leskovo
1 : 2
Zlot
Zlot
Majdanpek
Majdanpek
5 : 0
Branik
Štubik
Radnički
Klokočevac
2 : 5
BSK
Bukovče
Omladinac
Grezna
1 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Malinik
Podgorac
3 : 1
Trebič
Sokobanja
Osnić
Osnić
3 : 0
Rgotina
Rgotina
Grlište
Grlište
0 : 2
BSK
Bogovina
Sloga
Minićevo
3 : 1
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
Jedinstvo
Bela Palanka
0 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
Željuša
Željuša
3 : 5
Gnjilan
Gnjilan
Napredak
Izvor
0 : 6
Vladimir Durković
Berilovac
Padež
Petrovac
2 : 1
Mladost
Poljska Ržana
Levosoje
Levosoje
0 : 3
Pčinja
Trgovište
Vihor
Žbevac
0 : 1
Ternoci
Trnovac
Čelik
Belo polje
1 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 2
Lugina
Aliđerce
Bukuroca
Bukurevac
2 : 4
Biljači
Biljača
Trešnjevka
Lopardince
1 : 1
Samolica
Samoljica
Radnički (P)
Pertate
3 : 0
Kumarevo
Kumarevo
Čekmin
Čekmin
1 : 1
Vučje
Vučje
Umac
Miroševce
1 : 1
Šumadija
Razgojna
Sloga (L)
Lipovica
2 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Sloboda D.B
Donje Brijanje
1 : 1
Brza
Brza
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
1 : 0
Mladost V
Vinarce
Mladi Borac
Živkovo
4 : 2
Progres
Ladovica
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 1
Rudar
Jelašnica
Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Crvena zastava
Hum
Budućnost
Prva Kutina
3 : 0
Mladost
Lalinac
Mramor
Mramor
0 : 0
OFK Niš
Niš
Proleter
Mezgraja
1 : 1
Palilulac
Niš
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 3
Partizan (U)
Uljma
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Mladost (O)
Omoljica
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Jugoslavija
Jabuka
1 : 3
Vojvodina
Crepaja
Partizan (G)
Gaj
3 : 3
Borac (S)
Starčevo
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
Kordun
Kljajićevo
0 : 1
Rusin
Ruski Krstur
BSK
Bački Brestovac
7 : 1
Stanišić
Stanišić
Kula
Kula
2 : 3
Mladost
Kruščić
Borac
Bački Gračac
2 : 1
Hajduk
Stapar
OFK Šikara
Sombor
0 : 1
Polet
Karavukovo
Lipar
Lipar
2 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Bajša
Bajša
2 : 2
Bačka
Mol
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 2
Hajduk (D)
Divoš
Ljukovo
Ljukovo
0 : 2
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 3
Jadran
Golubinci
Graničar 1924
Adaševci
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 3
OFK Brestač
Brestač
Mladost
Bački Petrovac
1 : 2
Titel
Titel
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Hajduk
Čurug
3 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Budućnost
Mladenovo
1 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Borac
Šajkaš
2 : 1
Napredak
Nadalj
Krila Krajine
Bačka Palanka
4 : 0
Proleter
Ravno Selo
Kulpin
Kulpin
2 : 3
Miletić
Mošorin
TSK
Temerin
1 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Susek
Susek
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
Mladost (B)
Baroševac
1 : 4
OFK Zabrežje
Zabrežje
Budućnost
Zvečka
5 : 0
Polet
Grabovac
Borac
Lazarevac
3 : 1
Šumadija
Šopić
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 1
Strelac
Mislođin
Borac
Progar
2 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Dunav
Veliko Selo
2 : 2
Komgrap
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 1
Policajac
Beograd
13. maj
Zemun
1 : 1
Banja
Višnjička banja
Pionir
Besni Fok
0 : 4
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Zmaj 1953
Zemun
0 : 1
Institut
Zemun Polje
Boleč
Grocka
2 : 0
Dunavac
Grocka
Kosmaj
Ralja
2 : 2
Ropočevo
Ropočevo
Vinča
Vinča
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 2
Pudarci
Pudarci
Mladi radnik
Radinac
6 : 1
Omladinac
Rakinac
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
SASK
Saraorci
1 : 0
Pobeda
Golobok
Borac (R)
Ralja
3 : 1
Šumadija
Azanja
Udarnik
Lozovik
4 : 2
Budućnost
Ratari
Železničar
Kusadak
3 : 3
7. Juli
Vodanj
Bačinac
Bačinac
3 : 3
Sloga
Miloševac
Osipaonica
Osipaonica
1 : 2
Sloboda
Lipe
Dizel
Bare
1 : 1
Krilaš
Ćovdin
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 0
Mladost
Biskuplje
Makce
Makce
1 : 2
Sloga (B)
Burovac
Napredak
Veliko Crniće
3 : 1
Integral
Batuša
Mlava
Malo Laole
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Budućnost
Vezičevo
1 : 1
Rudar
Krepoljin
Borac
Veliko Laole
2 : 1
Polet
Suvi Do
Junkovac
Junkovac
2 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Borac
Pajsijević
1 : 3
BSK
Belosavci
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Lepenica
Badnjevac
Pobeda
Sepci
1 : 4
Vinča
Vinča
Banja
Banja
3 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Trnava
Donja Trnava
1 : 3
Prvi srpski ustanak
Orašac
Šumadija
Toponica
6 : 1
Šatornja
Šatornja
Višesava
Bajina Bašta
2 : 3
Sevojno
Sevojno
Perućac
Perućac
1 : 3
Napredak
Gornja Dobrinja
Železničar
Požega
1 : 2
Savinac
Visibaba
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Borac (V)
Vladimirci
1 : 0
Sinđelić
Lipnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
0 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
BMR Petlovača
Petlovača
2 : 2
Borac (L)
Lešnica
Radnički Šabački
Šabac
0 : 1
Drina
Ljubovija
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 0
Lipolist
Lipolist
Kolubara
Jabučje
0 : 1
ZSK
Valjevo
OFK Divci
Divci
6 : 0
Kačer
Belanovica
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 0
Tešnjar
Valjevo
Trlić
Trlić
2 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Tulari
Tulari
1 : 1
Banjani
Banjani
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Polet
Popučke
2 : 2
Joševa
Joševa
Mladost
Dračić
2 : 1
Sovljak
Sovljak
Mladost
Pajazitovo
3 : 0
Pobeda
Beloševac
Vinogradi DB
Kragujevac
3 : 2
Ćava
Grošnica
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Kolonija
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
0 : 0
Sloboda
Grbice
Sušica
Kragujevac
2 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Partizan
Cerovac
2 : 3
Budućnost
Resnik
Mataruge
Mataruge
0 : 2
Real
Podunavci
Ribnica
Jovac
2 : 0
Gruža
Vitanovac
Budućnost
Konarevo
4 : 3
Granit
Jošanička banja
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
4 : 3
Stubal
Stubal
Radnik
Ušće
2 : 1
Borac
Vraneši
Rudar
Baljevac
4 : 1
Ibar
Mataruška Banja
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Radnički
Velika Hoča
1 : 0
Polet
Laplje Selo
Gracko
Staro Gracko
0 : 0
Sitnica
Lepina
Napredak Stubica
Stubica
2 : 7
Polet
Zabrega
Istok 63
Plana
1 : 0
Javor
Sladaja
Rudar Stenjevac
Stenjevac
7 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Hajduk
Čepure
2 : 2
Moravac
Gornje Vidovo
Juhor
Glavinci
3 : 1
Budućnost
Đurinac
Šumadinac
Dragovo
2 : 2
Resavac
Subotica
Mladost (G)
Gložane
2 : 1
Vinorača
Vinorača
Napredak (SL)
Staro Lanište
0 : 0
Mladost (D)
Dublje
Kupinovac
Kupinovac
5 : 1
Morava
Kočino Selo
Osaonica
Bagrdan
3 : 0
Crni Vrh
Deonica
Sloga
Voljavče
3 : 2
Kolare
Kolare
Ursule
Ursule
4 : 2
Blagotin
Belušić
14. Oktobar
Izbenica
0 : 4
OFK Gnjila
Igroš
Polet 57
Milutovac
2 : 8
Beli Orlovi
Tobolac
Sloga
Lozna
0 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Rubin (Z)
Zalogovac
4 : 1
Mladost
Donji Katun
Omladinac
Pojate
4 : 1
Trudbenik
Stalać
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 3
Tempo
Mozgovo
OFK Rutevac 1908
Rutevac
5 : 3
Planinac 2015
Podgorac
OFK Draževac
Draževac
5 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
Gredetin
Gredetin
2 : 3
Sloga (K)
Korman
Toplica
Šarlinac
2 : 1
Moravac (Č)
Čečina
Knežica
Knežica
3 : 0
Pobeda
Rusna
Grkinja
Grkinja
0 : 2
Dušnik
Donji Dušnik
Napredak
Korbovo
9 : 0
Omladinac
Vajuga
Lokomotiva
Novi Sip
4 : 1
Pontes
Kostol
Kladušnica
Kladušnica
7 : 0
Koča Andjelković
Tekija
Lovćen
Petrovo selo
7 : 1
Milutinovac
Milutinovac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
12 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Rtkovo
Rtkovo
3 : 2
Egeta
Brza Palanka
Kosovo
Zvezdan
3 : 2
Šljivar
Šljivar
Timok 1928
Trnavac
6 : 0
Lovac
Mali Izvor
Jerma
Sukovo
3 : 0
Sloboda
Rasnica
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
3 : 1
Pobeda
Držina
Moravac
Guberevac
5 : 6
Navalin
Navalin
Real
Donja Jajina
0 : 2
Polet
Stajkovce
OFK Bobište
Bobište
3 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
OFK Morava
Leskovac
1 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
Gradac
Konopnica
1 : 0
Morava
Gložane
Marjan MB
Mala Biljanica
4 : 4
Jedinstvo (Š)
Šišava
Napredak
Bogojevce
3 : 0
BSK
Belanovce
Mladost (B)
Batulovce
2 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Ratar
Kruščica
Dunav
Banatska Palanka
3 : 1
Banat (I)
Ilandža
Ševac
Kusić
1 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Partizan (K)
Kajtasovo
1 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Potporanj
Potporanj
2 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Strela
Ivanovo
6 : 1
Borac
Pločica
Kolonija
Kovin
5 : 1
Budućnost
Banatski Brestovac
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 3
Omladinac
Ravni Topolovac
Bega
Novi Itebej
0 : 3
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2. Oktobar
Kumane
4 : 3
1.Oktobar
Srpski Itebej
Budućnost
Banatski Dvor
2 : 0
Proleter
Međa
Jedinstvo
Bočar
5 : 0
Terekveš
Hetin
OFK Klek
Klek
6 : 0
Proleter
Neuzina
MSK
Mihajlovo
2 : 3
Lehel
Mužlja
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 0
Jedinstvo
Ečka
Naftagas
Boka
2 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
ASK
Aradac
2 : 5
Omladinac
Botoš
Rusanda
Melenci
0 : 2
Potisje
Knićanin
Graničar
Riđica
3 : 3
Dunav
Bački Monoštor
Hajduk Junior
Kula
2 : 1
Crvenka
Crvenka
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
8 : 0
Jedinstvo 1947
Kolut
Partizan
Kupusina
3 : 0
OFK Metalac
Sombor
Jedinstvo (R)
Ribarevo
6 : 0
KFK Kula
Kula
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 1
Đurđin
Đurđin
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 0
Žednik
Stari Žednik
Čantavir
Čantavir
2 : 1
Bikovo
Bikovo
Solid
Subotica
2 : 4
Palić
Palić
Omladinac
Molovin
0 : 2
Borac (M)
Martinci
Obilić 1993
Kukujevci
17 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
PSK Putinci
Putinci
3 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Borac (S)
Stejanovci
0 : 7
Borac (K)
Klenak
Graničar
Kuzmin
0 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Napredak
Žarkovac
4 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Radnički
Irig
1 : 0
Noćaj
Noćaj
Sloga
Maradik
0 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Obilić (Vilovo)
Vilovo
0 : 0
Sloga
Lok
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 2
Bačka
Đurđevo
Mladost
Radičević
0 : 1
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Budućnost
Savino Selo
2 : 0
Hajduk
Gardinovci
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 2
Iskra
Kucura
Slavija
Pivnice
3 : 1
Krivanj
Selenča
Maglić
Bački Maglić
2 : 3
Naša Zvezda
Silbaš
Neštin
Neštin
3 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Bačka
Despotovo
2 : 1
Borac
Obrovac
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 0
Labudnjača
Vajska
Bačka
Begeč
2 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Tatra
Kisač
8 : 1
Kabel - Štrand
Novi Sad
Borac
Rakovac
6 : 1
Sremac
Čerević
Dunavac
Dunavac
1 : 4
Mladost
Jabučki rit
Minel
Ripanj
4 : 1
Rekreativo 011
Beograd
Dedinje
Beograd
1 : 1
Mladi proleter
Beograd
Busije
Zemun
2 : 2
Posavac
Tisma
BUSK
Beograd
2 : 0
OFK Petrovčić
Petrovčić
Atakante
Beograd
2 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Udarnik
Baničina
2 : 3
Proleter
Mala Plana
Vodice
Vodice
0 : 4
Cerovac
Cerovac
Beli Orlovi
Pridvorice
3 : 1
Budućnost
Vlaški Do
Bašin
Bašin
0 : 4
Glavaš
Glibovac
Polet
Trnovče
6 : 1
Mladost 1948
Donja Livadica
Kurjače
Kurjače
3 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Polet (B)
Bikinje
3 : 0
Desine
Desine
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Braničevo
Braničevo
3 : 3
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Mlava (B)
Bratinac
2 : 0
Polet (V)
Voluja
Vihor
Маljurevac
0 : 8
Borac (K)
Klenovnik
Zadrugar
Tabanovac
2 : 5
BSK
Boževac
Dragoš
Oreškovica
1 : 1
Mladost
Porodin
Napredak
Toponica
2 : 6
Bata Bulić
Bistrica
Radnički
Knežica
2 : 3
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Radnik
Salakovac
7 : 0
Polet
Aleksandrovac
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Mladost (R)
Rašković
5 : 0
Meteor
Lapovo
Sloga
Milatovac
5 : 2
Grivac
Grivac
BSK
Borač
2 : 1
Mladost MG
Saranovo
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 2
Marjan
Knić
Lokomotiva
Lapovo
7 : 1
Kotlenik
Selo Leskovac
Bare
Bare
2 : 1
Mladost Crni Kao
Crni kao
Kusovac
Kusovac
2 : 0
Karađorđe Vučić
Vučić
Šamot
Aranđelovac
1 : 4
Jasenica
Božurnja
Ranilović
Ranilović
4 : 5
Šumadinac (N)
Natalinci
Žabare
Žabare
3 : 2
Misača
Misača
B 2000
Aranđelovac
2 : 2
Šumadinac (S)
Stojnik
Partizan
Darosava
4 : 2
Proleter
Jelovik
Sloga
Zagorica
1 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Budućnost
Blaznava
1 : 3
Kopljari
Kopljari
Karađorđe
Mišar
2 : 0
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Jevremovac
Jevremovac
4 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
Rankovac
Nakučani
2 : 2
Cerić
Miokus
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
4 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Radnički
Koceljeva
1 : 2
Sloga
Krnić
Stolice
Krupanj
1 : 5
Cer
Jadranska Lešnica
Borac
Kozjak
1 : 2
Jedinstvo
Mali Zvornik
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 1
Crnča
Crnča
Vidojevica
Lešnica
3 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
Krasava
Krasava
1 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Velika Reka
Velika Reka
2 : 0
Cerova
Cerova
Sloga
Duvanište
8 : 0
Borac
Šabac
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
3 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 0
Milicionar
Bogatić
Budućnost (Z)
Zminjak
1 : 1
Cer
Petkovica
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
1 : 3
Drina
Badovinci
Proleter
Šabac
1 : 3
Duško
Klenje
Gorki
Glušci
3 : 1
Partizan
Drenovac
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Borac
Rajković
2 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
6 : 0
Popadić
Popadić
Gradac
Valjevo
2 : 4
Mladost
Valjevska Kamenica
Komanice
Komanice
2 : 0
Ribnikar
Pecka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
6 : 1
Liplje
Liplje
Stepanje
Stepanje
3 : 1
Crvena Jabuka
Ub
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Polet (T)
Takovo
2 : 3
Radnik
Ub
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Kremenac
Rogojevac
5 : 7
Divostin
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
2 : 1
Seljak
Cvetojevac
21. oktobar
Kragujevac
1 : 3
Šumadija 1934
Drača
Košutnjak
Kragujevac
4 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Hajduk
Jovanovac
1 : 0
Azbest
Stragari
Botunje
Botunje
2 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Tavnik
Tavnik
3 : 2
Grdica
Grdica
Proleter
Pečenog
2 : 1
Mladost
Vrdila
Zvezda
Čukojevac
1 : 2
Borac
Adrani
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 2
Partizan
Vrba
Napredak
Gračac
2 : 1
Morava
Sirča
Lazac
Lazac
3 : 1
Budućnost
Samaila
Magnohrom
Kraljevo
5 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Vrnjci
Vrnjci
3 : 2
Šumadija
Šumarice
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 1
Ozremica
Beršići
Ozrem PMH
Ozrem
3 : 0
Jablanica
Jablanica
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Brezak
Pranjani
Velereč 94
Velereč
3 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Skobalj
Skobalj
7 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Vrbovac
Vrbovac
3 : 2
Jezava
Smederevo
Vučak
Vučak
6 : 1
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Budućnost
Mala Krsna
3 : 0
Železničar
Smederevo
Brezova
Brezova
2 : 2
Voćar
Kotraža
Gorušica
Viča
1 : 1
LFK Mladost
Lučani
Jelica
Goračići
1 : 2
Sloga
Kaona
Gradina
Rti
1 : 1
Prilike
Prilike
Hajduk
Podlokanj
5 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Tromedja
Majdan
0 : 4
Horgoš 1911
Horgoš
Šampion
Orom
1 : 5
Tisa (P)
Padej
Jadran
Sanad
6 : 0
Tisa B
Adorjan
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 3
Graničar
Đala
Urovica
Urovica
5 : 0
OFK Sikole
Sikole
Ratar
Jasenica
0 : 7
Smedovac
Smedovac
Polet
Jabukovac
5 : 3
Miloševo
Miloševo
Kovilovo
Kovilovo
3 : 3
Malajnica
Malajnica
Srbovo
Srbovo
2 : 5
Slatina
Negotin
Rečka
Rečka
0 : 4
OFK Tamnič
Tamnič
Slemen
Milušinac
2 : 0
Napredak 1976
Jošanica
Sloga
Žučkovac
2 : 2
Omladinac (BL)
Blendija
Vujan
Prislonica
6 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
Malba
Žaočani
0 : 2
Morava
Mojsinje
Polet
Goričani
0 : 7
Zadrugar
Gornja Trepca
Čačak 94
Čačak
3 : 2
Rakova
Rakova
Bačka B
Pačir
0 : 3
Njegoš B
Lovćenac
Pobeda
Pobeda
3 : 0
Tomislavci
Tomislavci
Posavina
Stubline
5 : 1
Trstenica
Trstenica
Ljubinić
Ljubinić
2 : 1
Rvati
Obrenovac
Duboko
Mala Moštanica
2 : 1
Zvezda-Konatice
Konatice
Partizan-Draževac
Draževac
2 : 5
Borac
Ušće
Belo Polje
Belo Polje
5 : 2
Krtinska
Krtinska
Jedinstvo
Dren
4 : 0
Vukićevica
Vukićevica
Omladinac
Veliko Polje
0 : 1
OFK Urovci
Urovci
OFK Radnički
Dren
5 : 0
Bistrica
Bistrica
Borac
Arapovac
0 : 0
Šumadija
Mali Crljeni
Sloga
Lukavica
1 : 0
BSK
Brajkovac
OFK Burovo
Burovo
0 : 1
Budućnost
Dudovica
Vreoci
Vreoci
1 : 2
Rudar
Zeoke
Rudar 2012
Babe
0 : 3
Vojvoda
Dučina
Mladost (G)
Guberevac
5 : 5
OFK Rogača
Rogača
Ivanča
Velika Ivanča
3 : 0
Borac
Amerić
Markovac
Markovac
2 : 3
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 1
OFK Student
Mladenovac
Šepšin
Šepšin
2 : 1
Omladinac
Rajkovac
Napredak
Međulužje
3 : 2
Sloga
Granice
Mladost
Gornja Mutnica
2 : 2
Budućnost
Lebina
Železničar
Klačevica
0 : 6
Radnik
Davidovac
Jedinstvo
Ratari
3 : 3
Heroj
Busilovac
Sloboda
Krežbinac
2 : 0
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Vihor
Golubovac
0 : 6
Buljane
Buljane
Razvitak
Mirilovac
1 : 1
Popovac
Popovac
Zemljoradnik
Striža
1 : 0
ISK Izvor
Izvor
15. Avgust 1950
Lomnica
3 : 2
Mladi radnik
Grabovica
Resava
Bukovac
0 : 3
Resavac
Veliki Popović
OFK Borac
Lovci
3 : 1
Morava
Rajkinac
Sloboda
Šuljkovac
2 : 2
Crnovršanin
Donje Štiplje
Partizan
Majur
3 : 0
Trnava
Trnava
Belica
Belica
1 : 0
Omladinac
Bunar
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
0 : 0
Hajduk
Miloševo
Morava
Medvedja
1 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Stevka Božurevka
Božurevac
0 : 3
Rujišnik
Rujišnik
Vinogradar
Riljac
0 : 4
Borjak 2013
Okruglica
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
Stragari
Stragari (Trstenik)
2 : 1
Mladost
Mala Drenova
OFK Orašje
Orašje
3 : 4
Gradac
Pločnik
Jašunja
Jašunja
4 : 1
Milanovo
Milanovo
Hajduk
Šušara
8 : 0
Omladinac
Zagajica
Pobeda
Parta
2 : 3
Radnički 1927
Vršac
Banat
Dupljaja
5 : 0
Jedinstvo
Orešac
Mladost
Belo Blato
3 : 1
KSK Konak 1926
Konak
Borac
Zrenjanin
0 : 0
Zlatica
Zlatica
Tisa 1933
Taraš
0 : 8
ZŠF Petlić
Zrenjanin
OFK Stajićevo
Stajićevo
12 : 0
Sloga
Jarkovac
Vojvodina
Neradin
2 : 5
Fruškogorac
Mali Radinci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
Car Uroš
Jazak
3 : 2
Planinac
Rivica
Sremac
Dobrinci
1 : 0
Polet
Nikinci
Fruška Gora
Ruma
9 : 2
Mladost (P)
Pavlovci
Graničar
Grabovci
2 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Sloga
Voganj
4 : 1
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Hajduk
Višnjićevo
6 : 0
Borac
Ilinci
Graničar
Jamena
2 : 2
Omladinac
Batrovci
OFK Bikić
Bikić Do
5 : 1
Sinđelić
Gibarac
Bratstvo
Sot
1 : 5
OFK Bingula
Bingula
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
3 : 2
Sremac
Berkasovo
Jednota
Šid
3 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
Lovac
Karlovčić
4 : 2
Šumar
Ogar
Sremac
Deč
1 : 3
Vitez
Subotište
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 0
Sloven
Sibač
Kameni
Ašanja
0 : 1
Mladost
Prhovo
Sloga (Z)
Zasavica I
2 : 4
Planinac
Ležimir
Srem
Sremska Rača
4 : 1
Grgurevci
Grgurevci
BSK
Bešenovo
1 : 1
Borac (R)
Radenković
Poletarac
Laćarak
2 : 3
Napredak
Šuljam
Sloga (Č)
Čalma
2 : 1
OFK Bosut
Bosut
Sloboda
Šašinci
8 : 3
Sremac
Jarak
Sloga
Krnješevci
2 : 5
Polet
Novi Karlovci
Fruškogorac
Krčedin
0 : 4
Železničar
Inđija
Krušedol
Krušedol
3 : 0
Dunav
Novi Slankamen
ČSK Čortanovci
Čortanovci
5 : 2
Borac
Jarkovci
Dunavac
Petka
4 : 1
Sloga (Dr)
Drmno
Zemljoradnik
Trnjane
0 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Dunav
Ostrovo
4 : 2
Proleter
Požarevac
Stig 1955
Beranje
1 : 3
Sopot
Požarevac
Sloga (Du)
Dubravica
1 : 2
Sloga (L)
Lučica
Metalac
Požarevac
3 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Omladinac
Busur
2 : 2
Veliko Laole
Veliko Laole
Dobrnje
Dobrnje
3 : 3
Radnik
Pankovo
Soko
Krvije
1 : 2
7. juli
Lopušnik
Burovac
Burovac
2 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
Beli Orlovi
Brestovac
5 : 1
Polet
Ljubić kod Knića
Krćevac 04
Krćevac
1 : 3
Mladost (J)
Jelenac
Mladost (R)
Rajkovac
1 : 1
Maskar
Maskar
Jarmenovci
Jarmenovci
0 : 6
Plaskovac
Plaskovac
Brezovac
Brezovac
4 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Gorski Car
Garaši
0 : 1
Tulež
Tulež
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 1
Zablaće
Zablaće
Žabar
Žabar
4 : 2
Korman
Korman
Sava
Mrđenovac
4 : 0
Mladost
Svileuva
Galeb
Cerovac
0 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Sloga (R)
Riđake
5 : 0
Provo 2015
Provo
Torpedo
Lojanice
6 : 0
Verko
Suvo Selo
Sloga 1949
Matijevac
2 : 1
Hajduk
Debrc
Petrovac 74
Kujavica
4 : 1
Krnule 09
Krnule
Dragojevac
Dragojevac
1 : 2
Skupljen 2013
Skupljen
Volujac
Volujac
1 : 0
Grušić
Grušić
Šipurske livade
Šabac
3 : 0
Mladost (S)
Slatina
Radnik
Glogovac
0 : 1
Bair
Bogatic
Mladost
Očage
1 : 2
Omladinac
Bogatic
OFK Šabac
Šabac
2 : 3
Napredak
Ševarice
Mali korak
Oglađenovac
1 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Beloševac
Beloševac
2 : 2
Lukavac
Lukavac
Rakac Stave
Stave
6 : 0
Zadrugar
Lopatanj
OFK Brđanac
Valjevo
6 : 1
Paune
Paune
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Bujačić
Bujačić
1 : 5
Kotešica
Kotešica
Paštrić
Paštrić
4 : 2
Mladost
Latković
Orao
Poljanice
0 : 3
Tolić
Tolić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
2 : 3
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Toplica
Donja Toplica
1 : 8
Vojvode
Mionica
Babajić
Babajić
0 : 7
Stari drugari
Kadina Luka
Čučuge
Čučuge
3 : 2
Šarbane
Šarbane
Sloga
Vrhovine
0 : 7
OFK Paljuvi
Paljuvi
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Sloga
Lončanik
6 : 3
Jedinstvo
Milorci
Kolubara
Liso Polje
0 : 4
Vrelo
Vrelo
Omladinac
Kalinovac
2 : 3
OFK Takovo
Takovo
Strelac 001
Kožuar
2 : 1
Vukona
Vukona
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 1
Bukorovac
Kragujevac
Borac
Novi Milanovac
0 : 5
Erdoglija
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
2 : 4
Mladost Teferič
Kragujevac
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 1
Jedinstvo
Godačica
Zgodačica
Godačica
3 : 3
Mladost 1981
Štulac
Lasta
Vitkovac
2 : 0
Morava
Mrsać
Studen Vitez
Studenica
2 : 2
BSK 2014
Bukovica
Progorelica
Progorelica
2 : 3
Mineral 2015
Rudno
Žiča
Žiča
3 : 1
Omladinac
Drakčići
BSK 2015
Velika Bresnica
4 : 1
Zvižd Omladinac
Kučevo
Borac
Vizić
0 : 6
Mladost
Mali Bač
Sloga
Plavna
1 : 3
Jednota 1950
Gložan
Budućnost
Parage
2 : 0
Slavija
Bođani
Polet
Senje
1 : 3
Borac
Ivankovac
Moravac
Krušar
1 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Udarnik
Trska
3 : 1
Šumadija
Sipić
Pobeda
Đurđevo
5 : 0
Karađorđe 2013
Viševac
Veteran
Popović
3 : 4
Feniks
Rača
Badnjevac
Badnjevac
1 : 0
Napredak
Malo Krčmare
Usije
Usije
1 : 1
Barič
Barič
Mrčkovac
Mrčkovac
3 : 3
Mladost
Radoševac
Žika Marković Uča
Miljević
9 : 0
OFK Vinci
Vinci
Dimitrije Tucović
Šušnjar
7 : 1
Šumadinac
Kruševica
Proleter
Vrbovno
2 : 5
Mladi Radnik
Junkovac
20. Oktobar
Trbušnica
3 : 2
Strmovo
Strmovo
Dražmirovac
Dražmirovac
8 : 2
Oniks
Lozovik
Berane
Berane
4 : 2
Brskovo
Mojkovac
Ibar
Rožaje
2 : 1
Kom
Podgorica
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 0
Jezero
Plav
Radnički
Berane
2 : 1
Igalo
Herceg Novi
Cetinje
Cetinje
1 : 0
Grafičar
Podgorica
Požarevac
Požarevac
5 : 0
Mačva
Šabac
Sloga Radnički
Zemun
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Lavice-Dubočica
Leskovac
2 : 1
Obilić
Beograd
Polet
Sivac
2 : 0
Fruškogorac
Novi Sad
Jerina
Smederevo
0 : 3
Radnički 2013
Rudovci
Požega
Požega
3 : 0
Slatke Male
Burovac
Bistrica 021
Novi Sad
3 : 1
Metalmania
Kanjiža
Radnički 1919
Zrenjanin
7 : 4
Bačka Žabalj
Žabalj
Rad
Beograd
4 : 1
Jagodina
Jagodina
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Borac
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Mačva
Šabac
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Loznica
Loznica
3 : 1
Železničar
Lajkovac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Begej
Žitište
2 : 2
Sloga
Plandište
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
2 : 3
Omladinac (NB)
Novi Banovci
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
3 : 2
Morava
Velika Plana
Karadjordje
Topola
2 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
Sindjelić
Beograd
2 : 4
Internacional
Beograd
Voždovac
Beograd
5 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Prva Iskra
Baric
0 : 4
GSP Polet
Beograd
Srem
Jakovo
4 : 1
PKB
Padinska skela
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
Balkan
Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
Real Niš
Niš
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
8 : 1
Brodarac
Beograd
RFK N.S. 1921
Novi Sad
3 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 3
Vršac
Vršac
Radnički (K)
Kovin
2 : 4
Radnički (Z)
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Mladost
Lukićevo
0 : 2
Železničar
Pančevo
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 3
Spartak
Subotica
Bačka 1901
Subotica
0 : 3
Radnički (S)
Sombor
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Vrbas
Vrbas
Studentski Grad
Novi Beograd
4 : 0
Kolubara
Lazarevac
BASK
Beograd
13 : 1
IM Rakovica
Beograd
011
Beograd
3 : 1
BSK 1925
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Radnički
Novi Beograd
Milenium
Beograd
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
Balkan
Beograd
1 : 0
Bežanija
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
7 : 0
Trudbenik
Beograd
Mačva
Šabac
2 : 1
Šampion
Valjevo
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Obilić
Živica
Zvižd
Kučevo
0 : 5
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Sloga (B)
Batočina
1 : 4
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Subotica
Subotica
1 : 2
Tornjoš
Tornjoš
Senta
Senta
10 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
AFK
Ada
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Vinca
Vinca
2 : 4
Sremcica
Sremcica
Zuce
Beograd
3 : 1
Hajduk
Beograd
Crvena zastava
Obrenovac
0 : 3
Budućnost
Zvecka
Mladost (G)
Gacko
1 : 4
Glasinac
Sokolac
Hercegovac
Bileća
5 : 1
Famos
Vojkovići
RFK N.S. 1921
Novi Sad
10 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 3
Spartak
Subotica
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Radnički (S)
Sombor
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Vrbas
Vrbas
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 0
Vršac
Vršac
Vršac united
Vršac
2 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Mladost
Lukićevo
0 : 4
Železničar
Pančevo
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Sloga
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Kiker
Kraljevo
AS
Novi Pazar
0 : 2
Apolon 4
Kragujevac
FSFV
Beograd
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
10 : 0
BSK
Borca
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 4
Kolubara
Lazarevac
Internacional
Beograd
1 : 3
PKB Kovilovo
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Sindjelić
Beograd
Mačva
Šabac
1 : 4
Radnički
Valjevo
Šumadija
Aranđelovac
4 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
AF Duljaj
Topola
8 : 0
Cepelin 026
Smederevo
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 3
Plana
Velika Plana
Institut
Zemun
4 : 0
IMT
Beograd
Polet
Izbište
4 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Pavliš
Pavliš
0 : 13
Sloga (P)
Plandište
Spartak
Subotica
9 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Arena Su
Subotica
2 : 5
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Proleter (M)
Mramorak
9 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Karlsdorf
Ban.Karlovac
14 : 3
Omladinac (D)
Deliblato
Dorćol
Beograd
15 : 1
Zvezdara
Beograd
Pionir
Beograd
2 : 1
Trudbenik
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 5
Balkan
Beograd
Beograd 1929
Beograd
5 : 1
Sremčica
Sremcica
RSK
Rabrovo
2 : 4
MIP Majdan
Požarevac
Basarac
Mišljenovac
1 : 4
Radnički 1926
Požarevac
Šapine
Šapine
4 : 1
Borac
Žabari
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Strelac
Mislodjin
2 : 3
Skela
Skela
Zadrugar
Orasac
3 : 0
Jedinstvo
Dren
Budućnost
Zvecka
8 : 0
Pobeda
Piroman
Radnički Šabački
Šabac
27.09.2015
10:00
Mladost (P)
Prnjavor
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Lipolist
Lipolist
Karađorđe
Mišar
3 : 3
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
OFK Atletiko
Šabac
1 : 1
BMR Petlovača
Petlovača
Jevremovac
Jevremovac
2 : 3
OFK Šabac
Šabac
Mladost (G)
Gacko
6 : 0
Glasinac
Sokolac
Šumadinac
Bečmen
2 : 4
Zmaj 1953
Beograd
13. Maj MK
Zemun
0 : 2
BSK 1925 MK
Batajnica
Požega
Požega
5 : 0
Trijumf
Kragujevac
Mačvanka
Dublje
2 : 3
Mačva
Šabac
Kolibri
Kuršumlija
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Morava
Žitkovac
1 : 2
Rosulja 2014
Vlasotince
Akademija RAĐ
Krupanj
1 : 3
Rađevac
Krupanj
Radnički (NB)
Novi Beograd
7 : 1
IMT
Beograd
Olimpik
Beograd
1 : 6
BSK 1925
Beograd
Srem Jakovo
Jakovo
7 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Dorćol
Beograd
1 : 1
Internacional
Beograd
Balkan
Beograd
6 : 2
PKB Kovilovo
Beograd
TSC
Bačka Topola
12 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Omladinac
Ljig
2 : 0
Budućnost Krušik 1
Valjevo
OFK Osečina
Osecina
2 : 7
OFK Senjak
Valjevo
Jedinstvo
Ub
8 : 0
Železničar
Lajkovac
Radnički 2
Valjevo
0 : 4
Šampion
Valjevo
Budućnost Krušik 2
Valjevo
4 : 2
Ribnica
Mionica
Crveni Orao
Beograd
1 : 0
Altina
Zemun
BSK
Borca
2 : 0
Dominus
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Forza
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
011
Beograd
Ada
Beograd
8 : 0
Fair Play 06
Beograd
Klub 11
Beograd
4 : 1
Dominus
Beograd
Rad
Banjica
3 : 0
OLE
Beograd

Rukomet

Morava
Velika Plana
29 : 27
Požarevac
Požarevac
Crvena zvezda
Mokrin
28 : 23
Inđija
Inđija
Metalac
Futog
22 : 26
ŽSK
Žabalj
Jabuka
Jabuka
30 : 28
Apatin
Apatin
ORK Bor
Bor
23 : 23
Jastrebac
Blace
Jagodina
Jagodina
32 : 34
Planinka PV
Kuršumlija
Hajduk Veljko
Negotin
25 : 24
Bela Palanka
Bela Palanka
Aleksinac
Aleksinac
32 : 23
Mladost 1949
Zaječar
Trepča
Kosovska Mitrovica
25 : 27
Napredak
Kruševac
Arilje
Arilje
31 : 25
Prva Petoletka
Trstenik
Mladost
Čačak
21 : 32
Novi Pazar
Novi Pazar
Ub
Ub
22 : 29
Loznica
Loznica
Mačva
Bogatić
25 : 22
Rekreativo
Beograd
Slavija
Novi Sad
31 : 30
Kljajićevo
Kljajićevo
Nova Pazova
Nova Pazova
26 : 21
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Jedinstvo 1974
Krnjevo
28 : 32
Radnički
Obrenovac
Gučevo
Banja Koviljača
27 : 45
Zemun 1957
Beograd
Putinci
Putinci
21 : 13
ŽSK 2
Žabalj
Radnički
Novi Sad
29 : 27
Bačka Palanka
Bačka Palanka
Glogonj
Glogonj
26 : 16
Unirea
Uzdin
Omladinac (I)
Ilandža
37 : 24
Radnički
Kovin
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
31 : 32
Smederevo 2
Smederevo
Medicinar
Šabac
30 : 22
Kikinda
Kikinda
Radnički (S)
Svilajnac
15 : 39
Bor RTB
Bor
Rudar
Kostolac
12 : 21
Mladi Radnik
Radinac
Avala
Vrčin
38 : 30
ORK Loznica
Loznica
Jadran
Feketić
23 : 22
Spartak
Debeljača
Petrovaradin
Petrovaradin
22 : 22
Laki
Crvenka

Vaterpolo

Partizan Raiffeisen
Beograd
11 : 7
Radnički
Kragujevac
BVK Crvena zvezda
Beograd
8 : 7
Vojvodina
Novi Sad
Jug CO
Dubrovnik
23 : 3
OVK POŠK
Split
Jadran Carine
Herceg Novi
7 : 5
Mornar BS
Split

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Mašinac
Kragujevac
2 : 3
Flash Bečej
Valjevo

Ragbi 13

Radnički (N)
Niš
18 : 40
Dorćol
Beograd
Partizan
Beograd
46 : 10
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
34 : 16
Tašmajdan
Beograd