XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 421 utakmica za dan
Subota, 14 Maj 2016

Fudbal

Radnik
Surdulica
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Borac
Čačak
Voždovac
Beograd
2 : 0
Čukarički
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
BSK Borča
Borča
0 : 2
Dinamo
Vranje
Sindjelić
Beograd
2 : 0
Proleter
Novi Sad
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 3
Napredak
Kruševac
Zemun
Zemun
1 : 1
Sloboda
Užice
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Loznica
Loznica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
6 : 0
Donji Srem
Pećinci
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Inđija
Inđija
Široki Brijeg
Široki Brijeg
5 : 0
Radnik
Bijeljina
Borac
Banja Luka
2 : 2
Vitez
Vitez
Rudar
Prijedor
4 : 0
Velež
Mostar
Čelik
Zenica
1 : 0
Mladost
Doboj - Kakanj
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Sloboda
Tuzla
Sarajevo
Sarajevo
1 : 3
Olimpic
Sarajevo
Travnik
Travnik
4 : 2
Drina
Zvornik
Gorica
Šipovo
3 : 2
Gomionica
Bronzani Majdan
Sloga
Gornje Crnjelovo
8 : 0
SFK Akademac UIS
Bijeljina
Omladinac
Brestovčina
1 : 2
Kalemi
Trebovljani
Jablanica
Jablanica
0 : 3
Bratstvo
Orahova
OFK Janja 2009
Janja
1 : 2
OFK Batković
Batković
Sloga
Donja Bukovica
2 : 7
Sava
Gradac
Ljeskovac
Ljeskovac
1 : 3
Nacional
Bijeljina
Borac
Trnjaci
5 : 2
Polet
Gornji Kojčinovac
Timočanin
Knjaževac
0 : 0
Timok
Zaječar
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 2
Radnički (P)
Pirot
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 3
Senta
Senta
Cement
Beočin
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Sloga
Temerin
0 : 2
Bačka 1901
Subotica
Odžaci
Odžaci
5 : 0
Vršac
Vršac
Banat
Zrenjanin
0 : 3
Železničar
Pančevo
Radnički (Š)
Šid
2 : 0
Borac (S)
Sakule
IMR
Rakovica
2 : 0
BASK
Beograd
IMT
Beograd
1 : 0
Sopot
Sopot
Karađorđe
Topola
1 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Mačva
Šabac
9 : 0
Zvižd
Kučevo
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
FAP
Priboj
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
Đerdap
Kladovo
5 : 0
Kablovi
Zaječar
Rtanj
Boljevac
3 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Brodoremont
Kladovo
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Jablanica
Medveđa
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
Lužnica
Babušnica
Morava
Vladičin Han
3 : 0
Bobište
Bobište
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Ropotovo
Ropotovo
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
0 : 0
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Vršac United
Vršac
3 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Radnički (K)
Kovin
5 : 0
Polet
Izbište
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Srbobran
Srbobran
Radnički (S)
Sombor
3 : 1
Polet (S)
Sivac
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 0
ŽAK
Sombor
Bečej 1918
Bečej
4 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
Veternik
Veternik
2 : 1
Slavija
Novi Sad
Sremac
Vojka
1 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Crvena Zvezda
Novi Sad
2 : 1
Borac
Novi Sad
Baćevac
Baćevac
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Rudar
Kostolac
5 : 0
Sloga
Batočina
Morava
Velika Plana
3 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Jedinstvo 1945
Vladimirci
3 : 2
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Spartak 1924
Ljig
Rađevac
Krupanj
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Budućnost
Arilje
0 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Takovo
Gornji Milanovac
5 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
Ovčar
Markovica
3 : 1
Bane
Raška
OFK Tekstilac
Paraćin
2 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Blagotin
Poljna
2 : 1
Šanac
Šanac
Trbunje
Trbunje
6 : 2
Real
Jasenica (Žitorađa)
Polet
Samarinovac
4 : 3
Kaćuša
Kuršumlija
Malošište
Malošište
3 : 1
Polet
Vitoševac
Jedinstvo (B)
Bobovište
3 : 2
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Radnički 1924
Kočane
2 : 1
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Krivelj
Krivelj
0 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Slatina
Bor
8 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Zlot
Zlot
3 : 0
Sloga
Kobišnica
Vratarnica
Vratarnica
1 : 1
Grlište
Grlište
Rgotina
Rgotina
3 : 1
Mladost (S)
Sumrakovac
BSK
Bogovina
3 : 0
ŠSK
Štipina
Mladost
Poljska Ržana
3 : 0
Zadrugar
Krupac
Zvezda
Blato
5 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Spartak
Pirot
0 : 1
Željuša
Željuša
Biljači
Biljača
1 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Samolica
Samoljica
3 : 0
Pavlovac
Pavlovac
GFK Dubočica
Leskovac
7 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
OFK Niš
Niš
4 : 1
Radnički
Trupale
Palilulac
Niš
1 : 1
Mladost
Lalinac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Bilećanin
Sečanj
1 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Polet
Karavukovo
0 : 1
Terekveš
Svilojevo
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 0
Stanišić
Stanišić
Obilić
Novi Kneževac
2 : 0
Njegoš
Lovćenac
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 3
Krivaja
Krivaja
Tornjoš
Tornjoš
0 : 1
Bajša
Bajša
1. Maj Ruma
Ruma
4 : 1
Partizan
Vitojevci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
Sloven
Ruma
Tvrdjava
Bač
2 : 2
Budućnost
Mladenovo
Vojvodina
Tovariševo
7 : 0
Miletić
Mošorin
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 0
OFK Futog
Futog
Železničar
Novi Sad
3 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Mladost
Novi Sad
2 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Mladost (Č)
Čibutkovica
0 : 1
Borac
Lazarevac
OFK Zabrežje
Zabrežje
3 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Šumadija
Šopić
4 : 2
Radnički
Rudovci
Brodarac
Novi Beograd
20 : 0
Pionir
Besni Fok
Komgrap
Beograd
1 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Policajac
Beograd
1 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Pudarci
Pudarci
Sloboda
Lipe
4 : 2
7. Juli
Vodanj
Bačinac
Bačinac
2 : 5
Šumadija
Azanja
Polet
Suvi Do
3 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Đerdap
Golubac
4 : 0
Železničar
Požarevac
Karađorđe
Rača
0 : 6
Aranđelovac
Aranđelovac
Šumadinac
Brzan
5 : 3
Vinča
Vinča
Jasen
Brodarevo
5 : 0
Soko
Bajina Bašta
Sinđelić
Lipnica
2 : 3
BMR Petlovača
Petlovača
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 2
OFK Divci
Divci
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 3
Vodojaža
Grošnica
Ćava
Grošnica
3 : 3
Šumadinac
Kragujevac
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Borac
Vraneši
Radnički
Kovači
0 : 0
Ribnica
Jovac
Slatina
Slatina
2 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Lunjevica
Lunjevica
0 : 2
Napredak
Svračkovci
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 0
Javor
Sladaja
Varvarin
Varvarin
4 : 2
Sloga
Lozna
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
OFK Sloga
Dobrujevac
6 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Borac
Trnjane
3 : 1
Feniks 2012
Beli Breg
Marina Kutina
Marina Kutina
1 : 2
Toplica
Šarlinac
Kastrum
Gamzigrad
2 : 3
Polet 1959
Nikoličevo
Nacional
Lukovo
0 : 4
Graničar
Veliki Izvor
Sloboda
Rasnica
2 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Dragoš
Pirot
0 : 0
Temac
Temska
OFK Bobište
Bobište
3 : 0
Moravac
Guberevac
Jedinstvo (Š)
Šišava
5 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Crvenka
Crvenka
9 : 2
KFK Kula
Kula
Jedinstvo 1947
Kolut
1 : 1
OFK Metalac
Sombor
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 1
Jedinstvo
Platičevo
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
6 : 0
Čenej
Čenej
Mladost
Jabučki rit
2 : 2
Minel
Ripanj
Mladi proleter
Beograd
0 : 0
Sparta
Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
3 : 1
Atakante
Beograd
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
3 : 0
Vihor
Маljurevac
Polet (V)
Voluja
4 : 3
Borac (K)
Klenovnik
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
5 : 1
Rankovac
Nakučani
Milicionar
Bogatić
3 : 0
Majur
Majur
Crvena Jabuka
Ub
6 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Radnik
Ub
4 : 3
Rubribreza
Rubribreza
Zastava
Kragujevac
1 : 3
Divostin
Kragujevac
Grdica
Grdica
0 : 1
Proleter
Pečenog
Partizan
Vrba
4 : 1
Lazac
Lazac
OFK Sikole
Sikole
3 : 0
Srbovo
Srbovo
Smedovac
Smedovac
4 : 2
Rečka
Rečka
Banaćanin
Aleksandrovo
9 : 2
Rad
Merošina
Barajevo
Barajevo
1 : 2
Rušanj
Rušanj
Mladost (MI)
Mala Ivanča
0 : 3
Sibnica
Sibnica
OFK Rogača
Rogača
5 : 2
Vojvoda
Dučina
Sindjelić
Vojnik
0 : 2
Zelenika
Vitance
Beljanica
Strmosten
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Mladost
Mala Drenova
3 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Topoljak
Grabovac
4 : 2
Omladinac
Ugljarevo
Veternica
Leskovac
0 : 3
Todorovce
Todorovce
Nomanica
Nomanica
0 : 4
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Pomoravlje
Manojlovce
5 : 3
Radnik 2013
Šišince
Turekovac
Turekovac
6 : 2
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Grdanica 024
Grdanica
0 : 3
Jašunja
Jašunja
Bratstvo
Zlokućane
1 : 4
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Milanovo
Milanovo
3 : 2
Moravac
Pečenjevce
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
4 : 1
Janošik
Janošik
Sloga
Margita
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Mladost
Velika Greda
1 : 1
Solunac
Banatski Sokolac
Gaj
Veliki Gaj
1 : 7
Dobrica
Dobrica
Vukan
Ždrelo
2 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
Manastirica
Manastirica
2 : 2
Melnica
Melnica
Omladinac B
Šetonje
1 : 3
Mladost (R)
Ranovac
Zabrđe 1936
Zabrđe
2 : 3
Radnik
Pankovo
Burovac
Burovac
0 : 4
Veliko Laole
Veliko Laole
Dobrnje
Dobrnje
0 : 0
Omladinac
Busur
Polet
Ljubić kod Knića
0 : 3
Mladost
Pretoke
Jedinstvo
Oplanic
2 : 2
Mladi Radnik
Dragušica
Kotlenik
Guncati
0 : 5
Bečevica
Bečevica
Borac
Kloka
2 : 5
Plaskovac
Plaskovac
Kralj Petar I
Topola
8 : 1
Maskar
Maskar
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 0
Verko
Suvo Selo
Sloga Trgošped
Mehovine
3 : 2
Sloga (R)
Riđake
Provo 2015
Provo
1 : 3
Torpedo
Lojanice
Sloga DB
Donja Bukovica
0 : 3
OFK Donja Ljuboviđa
Donja Ljuboviđa
Vrhpolje
Vrhpolje
2 : 8
Azbukovica
Crnča
DB Junajted
Donje Brezovice
2 : 3
7. Juli
Bela Crkva
Omladinac
Bogatic
3 : 1
Bair
Bogatic
Napredak (BP)
Banovo Polje
4 : 0
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Stojan Lazarac
Sovljak
0 : 1
Radnik
Glogovac
Napredak
Ševarice
1 : 3
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Letnjikovac
Letnjikovac
5 : 4
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Metaloplastika
Šabac
0 : 3
OFK Šabac
Šabac
Sloga
Bogosavac
3 : 2
Culjković
Culjković
Vrelo Sport
Vrelo
5 : 1
Sloga
Lončanik
Stara Čaršija
Kraljevo
2 : 4
Zgodačica
Godačica
Best
Sige
1 : 10
OFK Homolje
Žagubica
Zvezda
Izvarica
0 : 8
Jasenovac
Krepoljin
Borac
Vukovac
2 : 1
OFK Selište
Selište
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
0 : 3
Konjuh
Konjuh
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
6 : 0
Kruševica
Kruševica
Šumadija
Sipić
1 : 1
Veteran
Popović
Feniks
Rača
2 : 2
Napredak
Malo Krčmare
Maovi MH
Maovi
2 : 1
Pocerina
Jevremovac
Roma-Iverić
Dren
2 : 3
Baljevac
Baljevac
Proleter
Jasenak
7 : 1
Zadrugar
Orašac
Skela
Skela
3 : 0
Barič-Munja
Baric
Rekreativo
Zabrežje
1 : 3
Sloga
Ratari
Petka
Petka
4 : 3
Mladi Radnik
Junkovac
Dobra Voda
Dobra Voda
4 : 0
Oniks
Lozovik
Lipar
Donji Račnik
1 : 1
OFK Dragoševac
Dragoševac
Rudar
Pljevlja
0 : 1
Mornar
Bar
Budućnost
Podgorica
1 : 2
Mladost
Podgorica
Bokelj
Kotor
2 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Sutjeska
Nikšić
0 : 0
Zeta
Golubovci
Dečić
Tuzi
2 : 1
Iskra
Danilovgrad
Grbalj
Radanovići
2 : 0
Lovćen
Cetinje
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Spartak
Subotica
Obilić
Beograd
6 : 0
Polet
Sivac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Lavice-Dubočica
Leskovac
0 : 0
Trijumf
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Fruškogorac
Novi Sad
Sloga 036
Kraljevo
1 : 0
Karađorđe
Topola
Rad
Beograd
3 : 0
Metalmania
Kanjiža
Lokomotiva
Beograd
2 : 2
Jagodina
Jagodina
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Čukarički
Beograd
6 : 0
Borac
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 1
Železničar
Lajkovac
Spartak
Subotica
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
0 : 3
Veternik
Veternik
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 4
Begej
Žitište
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 2
TSC
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
5 : 1
Radnički (S)
Sombor
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Budućnost
Konarevo
0 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Jedinstvo
Surcin
0 : 5
BASK
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 0
Bežanija
Beograd
Internacional
Beograd
4 : 0
Policajac
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 3
BSK Borča
Borča
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 2
Žarkovo
Beograd
Dolina
Padina
4 : 4
Omladinac
Opovo
Glogonj
Glogonj
3 : 1
Unirea
Uzdin
Slavija
Kovačica
0 : 2
Borac (S)
Sakule
Partizan (G)
Gaj
7 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 7
Borac (P)
Pločica
Partizan (U)
Uljma
0 : 4
Borac (S)
Starčevo
Zvezdara
Beograd
4 : 2
PKB
Padinska skela
Turbina
Vreoci
2 : 2
Studentski Grad
Beograd
BSK 1925
Beograd
5 : 1
Srem
Jakovo
Dunavac Grocka
Grocka
7 : 1
Sopot
Sopot
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 0
Borac 1932
Ralja
Sloga
Miloševac
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Kom
Podgorica
2 : 1
Berane
Berane
Ibar
Rožaje
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
Cetinje
Cetinje
0 : 7
Sutjeska
Nikšić
BASK MO
Beograd
1 : 5
OFK Beograd MO
Beograd
IMT MO
Beograd
0 : 0
Zemun MO
Zemun
Rad MO
Beograd
14.05.2016
10:00
Sinđelić MO
Beograd
Brodarac MO
Beograd
1 : 1
Internacional MO
Beograd
BSK Borča MO
Borča
2 : 3
Bežanija MO
Beograd
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
2 : 0
Lokomotiva MO
Beograd
011 MO
Beograd
4 : 1
Voždovac MO
Beograd
Brodarac
Beograd
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Čukarički
Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
0 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
Indeks
Novi sad
4 : 0
Spartak
Subotica
Inđija
Inđija
0 : 1
Petar Puača
Novi Sad
RFK NS 1921
Novi Sad
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
TSC
Bačka Topola
4 : 1
Vrbas
Vrbas
BSK 1925
Beograd
3 : 3
Sindjelić
Beograd
Internacional
Beograd
7 : 0
IM Rakovica
Beograd
BASK
Beograd
1 : 4
Studentski Grad
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 1
Budućnost
Dobanovci
Savacijum
Šabac
3 : 3
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Šampion
Valjevo
5 : 0
Drina
Ljubovija
Borac
Ostruznica
3 : 0
Jedinstvo
Surcin
Banja
Beograd
4 : 2
Graficar
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 2
Apolon 2010
Beograd
Dorćol
Beograd
1 : 0
Sremcica
Sremcica
Zadrugar
Orasac
3 : 0
Posavina
Stubline
OFK Atletiko
Šabac
0 : 2
Donjošorac
Šabac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 2
Olimpic
Sarajevo
Drina
Zvornik
1 : 4
Sloboda
Tuzla
Travnik
Travnik
1 : 0
Mladost
Donji Kakanj
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Velež
Mostar
Zrinjski
Mostar
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
Čelik
Zenica
3 : 0
Vitez
Vitez
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 0
Radnik
Bijeljina
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Borac
Banja Luka
Romanija
Pale
0 : 3
Mladost (G)
Gacko
Graficar
Podgorica
2 : 0
Radnicki
Berane
Igalo
Herceg Novi
5 : 3
Jezero
Plav
Jedinstvo
Bijelo Polje
6 : 1
Iskra
Danilovgrad
Brskovo
Mojkovac
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
Petar Puača
Novi Sad
0 : 1
Spartak
Subotica
Železničar
Pančevo
2 : 4
Radnički
Sombor
Vojvodina
Novi Sad
11 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Inđija
Inđija
5 : 1
Indeks
Novi sad
RFK N.S. 1921
Novi Sad
7 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Bane
Raška
1 : 1
Apolon
Kraljevo
Rad
Beograd
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Čukarički
Beograd
3 : 0
BSK
Borca
Radnički (NB)
Novi Beograd
6 : 0
Internacional
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
1 : 1
Sindjelić
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
BSK 1925
Beograd
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
Bežanija
Beograd
Mladi radnik 1940
Radinac
20 : 1
Borac 1932
Ralja
Sloga
Miloševac
4 : 3
Udarnik
Lozovik
Napredak
Markovac
4 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
OFK Šabac
Šabac
IMT
Beograd
1 : 5
Vranić
Vranić
Sloga (P)
Plandište
3 : 0
Banat
Vršac
Pionir
Beograd
1 : 3
Beograd 1929
Beograd
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Čoka
Čoka
2 : 2
Sloga
Ostojićevo
Radnički Šabački
Šabac
14.05.2016
10:00
Rađevac
Krupanj
OFK Šabac
Šabac
14.05.2016
10:00
BMR Petlovača
Petlovača
Jevremovac
Jevremovac
14.05.2016
10:00
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Jedinstvo (Š)
Štitar
14.05.2016
10:00
Lipolist
Lipolist
OFK Atletiko
Šabac
14.05.2016
10:00
Mladost (P)
Prnjavor
Velež
Nevesinje
3 : 0
Rudo
Rudo
Romanija
Pale
0 : 3
Mladost (G)
Gacko
Milutinac MK
Zemun
2 : 6
Zemun B
Zemun
Sloga 036
Kraljevo
2 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
Jerina
Smederevo
14.05.2016
Požega
Požega
Požarevac
Požarevac
14.05.2016
Trijumf
Kragujevac
Šabac
Šabac
14.05.2016
Užice
Užice
AS-07
Kalenić
14.05.2016
Mačvanka
Dublje
Rad
Banjica
11 : 0
Radnički Obrenovac
Obrenovac
Dominus
Beograd
1 : 1
Fer Plej 06
Beograd
Sindjelić 2012
Beograd
1 : 2
Srem Jakovo
Jakovo
BSK 1925
Beograd
3 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Bežanija
Beograd
4 : 0
Studentski Grad
Novi Beograd
DIF
Beograd
9 : 0
PKB Kovilovo
Beograd
OLE
Borča
1 : 2
Internacional
Beograd
Lokomotiva
Beograd
7 : 0
Milenium
Beograd
Sremčica
Sremcica
4 : 0
Baćevac
Bacevac
Hajduk
Beograd
3 : 3
Lokomotiva (B)
Beograd
Radnicki Obrenovac
Obrenovac
2 : 2
Duboko
Mala Mostanica
Urovci
Urovci
2 : 4
Zabrezje
Zabrezje
Buducnost
Zvecka
4 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Zadrugar
Orasac
4 : 0
Sloga
Ratari
Omladinac
Veliko Polje
2 : 0
Pobeda
Piroman
Ljubinic
Ljubinic
1 : 3
Polet
Grabovac
Skela
Skela
5 : 0
Posavina
Stubline
Sloga
Ratari
1 : 1
Radnički
Obrenovac
Feniks
Zabrezje
2 : 2
Obrenovac 1905
Obrenovac
Radnički
Obrenovac
2 : 0
Duboko
Mala Mostanica
Posavina
Stubline
1 : 1
Sloga
Ratari

Košarka

Partizan NIS
Beograd
89 : 73
Konstantin
Niš
Borac
Čačak
89 : 109
Mega Leks
Beograd

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
27 : 27
Sloga
Požega
Rudar
Kostolac
32 : 30
Železničar 1949
Niš
Morava
Velika Plana
30 : 26
Radnički
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
30 : 30
Jugović
Kać
Topličanin
Prokuplje
31 : 32
Zlatar
Nova Varoš
Proleter
Zrenjanin
20 : 15
Crvenka
Crvenka
Šamot 65
Arenđelovac
31 : 27
Dinamo
Pancevo
Vrbas
Vrbas
32 : 33
Kolubara
Lazarevac
Crvena zvezda
Mokrin
30 : 30
Kikinda
Kikinda
ŽSK
Žabalj
39 : 26
Lavovi BP
Bačka Palanka
Jedinstvo
Novi Bečej
19 : 23
Inđija
Inđija
Jabuka
Jabuka
35 : 32
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Hercegovina
Sečanj
37 : 30
Metalac
Futog
Hajduk Veljko
Negotin
38 : 34
Aleksinac
Aleksinac
Vranje 1957
Vranje
48 : 15
Mladost 1949
Zaječar
ORK Bor
Bor
26 : 33
Bela Palanka
Bela Palanka
Planinka PV
Kuršumlija
38 : 29
BSK Heba
Bujanovac
Novi Pazar
Novi Pazar
38 : 23
Metalac
Kraljevo
Župa 54
Aleksandrovac
29 : 31
Priboj
Priboj
Omladinac
Gornji Milanovac
36 : 26
Arilje
Arilje
Lokomotiva
Lapovo
32 : 35
Mladost
Čačak
Kljajićevo
Kljajićevo
36 : 33
Radnički 1958
Šid
Radnički (JT)
Jaša Tomić
30 : 29
Srem SM
Sremska Mitrovica
Mladost TSK
Bački Jarak
24 : 32
Sivac
Sivac
Crvenka 2
Crvenka
24 : 24
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Mladost
Vršac
27 : 25
Potisje Pleteks
Ada
Beočin
Beočin
43 : 28
Hajduk
Čurug
Nova Pazova
Nova Pazova
29 : 27
Slavija
Novi Sad
Radnički
Kovin
22 : 36
Budućnost
Alibunar
Gaj
Gaj
21 : 43
Dolovo
Dolovo
Unirea
Uzdin
32 : 34
Crepaja
Crepaja
Omladinac (D)
Deliblato
34 : 21
Jabuka 2
Jabuka
Glogonj
Glogonj
23 : 25
Omladinac (I)
Ilandža
Mira
Prijedor
38 : 33
Krivaja
Zavidovići
Grude
Grude
32 : 20
Bihać
Bihać
Izviđač
Ljubuški
37 : 15
Rogatica
Rogatica
Katarina
Mostar
28 : 27
Zrinjski
Mostar
Jedinstvo
Tuzla
37 : 26
Goražde
Goražde
Ilidža
Ilidža
35 : 29
Lokomotiva
Mostar

Vaterpolo

Crvena zvezda
Beograd
28 : 6
Taš 2000
Beograd
Vračar
Beograd
5 : 6
Novi Beograd 011
Novi Beograd

Futsal

Leteći Holandjanin
Vrbas
6 : 1
Hajduk
Kula
Samo pravo
Beograd
4 : 20
Euromotus
Beograd
Grocanski
Beograd
3 : 6
Ekonomist
Beograd
Intelektualac
Beograd
6 : 1
Kolubara
Lazarevac

Ragbi 13

Tašmajdan
Beograd
14.05.2016
Crvena Zvezda
Beograd
Voždovac
Beograd
14.05.2016
Soko
Vranje