XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 600 utakmica za dan
Subota, 30 April 2016

Fudbal

ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Donji Srem
Pećinci
Loznica
Loznica
2 : 0
Inđija
Inđija
Proleter
Novi Sad
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
Dinamo
Vranje
1 : 3
Zemun
Zemun
Olimpic
Sarajevo
2 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Sloboda
Tuzla
0 : 2
Drina
Zvornik
Mladost
Doboj - Kakanj
2 : 1
Travnik
Travnik
Velež
Mostar
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Zrinjski
Mostar
Vitez
Vitez
1 : 0
Čelik
Zenica
Radnik
Bijeljina
2 : 0
Rudar
Prijedor
Borac
Banja Luka
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Borac
Šamac
3 : 5
Kozara
Gradiška
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Mladost (VO)
Velika Obarska
0 : 0
Tekstilac
Derventa
Vlasenica
Vlasenica
2 : 3
Drina HE
Višegrad
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
0 : 1
Sutjeska
Foča
Sloboda (NG)
Novi Grad
2 : 2
Leotar
Trebinje
Proleter
Teslić
4 : 3
Željezničar
Doboj
Ozren
Petrovo
1 : 3
Omarska
Omarska
Ljubić
Prnjavor
3 : 1
Borac
Kozarska Dubica
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
2 : 2
BSK
Banja Luka
Sloga (T)
Trn
0 : 3
Sloga (S)
Srbac
Sloga (D)
Doboj
3 : 0
Župa
Milosavci
Liješće
Liješće
0 : 2
Mladost (DS)
Donja Slatina
Laktaši
Laktaši
0 : 0
Modriča
Modriča
Famos
Vojkovići
1 : 0
Rudar
Ugljevik
Proleter
Dvorovi
3 : 0
Jedinstvo (Bč)
Brčko
Sloga Junajted
Bijeljina
3 : 1
Mladost (R)
Rogatica
Napredak
Donji Šepak
5 : 2
Jedinstvo (Br)
Brodac
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
2 : 2
Mladost (G)
Gacko
Ilićka 01
Brčko
1 : 1
Podrinje
Janja
Lokomotiva
Brčko
3 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
Mladost
Kotor Varoš
0 : 2
Karanovac
Karanovac
OFK Brdo
Hambarine
1 : 0
Naprijed
Banja Luka
Dubrave
Dubrave
1 : 2
Progres
Kneževo
Lijevče
Nova Topola
2 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
OFK Lauš
Banja Luka
3 : 1
OFK Ravan
Međeđa
Hajduk
Batkuša
3 : 3
Skugrić
Skugrić
Rudanka
Rudanka
2 : 4
Ozren
Paklenica
Crvena zvijezda
Obudovac
4 : 1
Polet 1926
Brod
Budućnost
Gornja Slatina
0 : 1
Mineral
Banja Vrućica
Trebava
Osječani
3 : 2
OFK Pridjel
Pridjel
Vranjak
Vranjak
3 : 0
Sloga
Dugo Polje
Posavina
Miloševac
3 : 4
Naša krila
Kostajnica
Milići
Milići
0 : 1
OFK Šekovići
Šekovići
Majevica
Lopare
3 : 1
Jedinstvo
Roćević
Lokanj
Lokanj
1 : 1
Guber
Srebrenica
Partizan
Donja Trnova
2 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
OFK Trnovica
Trnovica
1 : 0
Bratstvo
Bratunac
Podrinje
Tršić
6 : 0
Birač
Derventa
Velež
Nevesinje
3 : 0
Rudo
Rudo
Knežopoljac
Knežica
2 : 1
Plamen
Donje Vodičevo
Omladinac
Draksenić
0 : 5
Partizan
Kostajnica
Berek 1975
Prijedor
4 : 0
Radnik Urije
Prijedor
Kozara
Donji Orlovci
1 : 3
Bratstvo
Kozarac
Borac (M)
Maglajani
0 : 2
Milan
Kosjerovo
Mladost
Zalužani
2 : 1
Gomionica
Bronzani Majdan
Borac
Istočni Drvar
3 : 1
Gorica
Šipovo
Sloga-Nektar
Potkozarje
2 : 0
Šnjegotina
Šnjegotina
Vrbas
Banja Luka
1 : 2
Čelinac
Čelinac
Rekreativo
Banja Luka
0 : 0
Omladinac
Banja Luka
Polet-Krajišnik
Dragočaj
3 : 1
Džaja
Banja Luka
Crvena Zvijezda
Gajevi
3 : 2
Sloboda
Vinska
Sloga
Jakeš
6 : 0
Rudar
Stanari
Crkvina
Crkvina
5 : 3
Pelagićevo
Pelagićevo
Mladost
Dobrinja
3 : 0
Jedinstvo
Crkvina
Kladari
Kladari Gornji
5 : 0
Ukrina
Čečava
Bratstvo
Donja Dubica
3 : 4
Zvijezda
Kakmuž
Bosna
Modrički Lug
3 : 5
Borac
Osinja
Mladost (T)
Trnjaci
0 : 5
Mladost (S)
Sandići
Omladinac
Potočari
1 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
OFK Brezik
Gornji Brezik
1 : 1
Gredice
Gredice 1
Jugović
Brčko
1 : 0
Slijepčevići
Slijepčevići
Mladost (L)
Lončari
2 : 1
Obilić
Krepšić
Drina
Amajlije
5 : 2
Sloga 94
Bijeljina
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
2 : 1
Priboj
Priboj
Majevica
Donje Zabrđe
3 : 3
Balatun
Balatun
Sloga
Gornje Crnjelovo
4 : 0
Semberija
Popovi
BSK Ledinci
Batković
3 : 0
Sloboda
Donji Zagoni
Jedinstvo
Suvo Polje
5 : 2
SFK Akademac UIS
Bijeljina
Srpski Soko
Čelopek
0 : 1
Budućnost (P)
Pilica
Jardan
Jardan
1 : 1
Polet
Kravica
Blatna
Blatna
3 : 1
Željezničar
Ravnice
Kiseljak
Koprivna
3 : 1
Moštanica
Božići
Svodna
Svodna
1 : 3
Rasavci
Rasavci
Rudar
Blagaj
1 : 3
Podgrmeč
Oštra Luka
Željezničar
Pridjel Gornji
1 : 1
Vučijak
Majevac
Borac (K)
Kotorsko
7 : 0
BSK
Bušletić
Polet
Podnovlje
2 : 3
Radnički
Brodsko Polje
Zadrugar
Sijekovac
2 : 2
OFK Zborište
Zborište
4. Juli
Pojezna
3 : 1
27. Juli
Kalenderovci
Borac (L)
Lužani
3 : 4
Hajduk
Kožuhe
Trebavac
Vranjak
3 : 0
Vučijak
Gnionica
Modran
Modran
0 : 2
Brodac
Brodac
Drina
Batar
0 : 3
Kolektiv
Međaši
Sloga
Dazdarevo
1 : 3
Bjeloševac
Bjeloševac
OFK Janja 2009
Janja
0 : 3
VSK
Velino Selo
Mladost
Patkovača
0 : 0
Tavna
Banjica
Glogovac
Glogovac
1 : 2
OFK Batković
Batković
Sloga
Donja Bukovica
2 : 3
Kovačići 08
Kovačići
Polet
Mala Obarska
4 : 0
Buk
Gornja Bukovica
Čengić
Čengić
2 : 2
Napredak
Dijelovi
Borac
Trnjaci
6 : 0
Nacional
Bijeljina
Polet
Gornji Kojčinovac
5 : 0
Lazarevica
Čengić
Timočanin
Knjaževac
5 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Timok
Zaječar
Radan
Lebane
0 : 0
Radnički (P)
Pirot
Temnić 1924
Varvarin
0 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Jedinstvo (B)
Bošnjace
4 : 0
Car Konstantin
Niš
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
OFK Bor
Bor
0 : 5
Dunav
Prahovo
Sinđelić
Niš
3 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Dolina
Padina
Cement
Beočin
0 : 3
Senta
Senta
Sloga
Temerin
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Odžaci
Odžaci
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Banat
Zrenjanin
2 : 0
Vršac
Vršac
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
IMR
Rakovica
4 : 3
IMT
Beograd
Dorćol
Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sloga (P)
Požega
0 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Karađorđe
Topola
Mačva
Šabac
5 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Zvižd
Kučevo
FAP
Priboj
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
Železničar
Lajkovac
Bošnjane
Bošnjane
0 : 2
Levač
Rekovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Juhor
Obrež
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 1
Kopaonik
Brus
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Lugomir
Rakitovo
Morava
Ribare
1 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Rembas
Resavica
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
FUD
Brus
3 : 3
SFS Borac
Paraćin
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 0
Moravica
Subotinac
Đerdap
Kladovo
1 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Rtanj
Boljevac
3 : 1
Rudar (P)
Podvis
Pukovac
Pukovac
4 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Svrljig
Svrljig
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Bukovik
Razanj
Radnički (L)
Lubnica
3 : 1
Brodoremont
Kladovo
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Sloga (L)
Leskovac
5 : 1
Jablanica
Medveđa
Morava
Vladičin Han
3 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 1
Lužnica
Babušnica
Pusta Reka
Bojnik
4 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
Ropotovo
Ropotovo
2 : 0
Budućnost (O)
Orašje
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
5 : 1
Sloga
Plandište
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
7 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Vršac United
Vršac
2 : 0
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Radnički (K)
Kovin
0 : 1
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Budućnost
Srpska Crnja
8 : 0
Polet
Izbište
Kozara
Banatsko Veliko Selo
7 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
Srbobran
Srbobran
Bratstvo 1946
Prigrevica
13 : 0
Polet (S)
Sivac
Bečej 1918
Bečej
3 : 2
ŽAK
Sombor
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 4
Sloga (Č)
Čonoplja
Veternik
Veternik
0 : 0
Hajduk (B)
Beška
Sloga
Erdevik
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
3 : 0
Jugović
Kać
Sremac
Vojka
2 : 1
Kabel
Novi Sad
Crvena Zvezda
Novi Sad
7 : 1
ŽSK
Žabalj
Borac
Novi Sad
4 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
PKB
Padinska skela
0 : 1
Balkan
Mirijevo
Hajduk
Beograd
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Rudar
Kostolac
0 : 0
Napredak
Markovac
Homoljac
Žagubica
2 : 1
RSK
Rabrovo
Morava
Velika Plana
1 : 1
Gruža
Gruža
Zadrugar
Lajkovac
4 : 2
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Provo
Provo
2 : 3
Spartak 1924
Ljig
Budućnost
Arilje
3 : 3
Ribnica
Mionica
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Ovčar
Markovica
3 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Bane
Raška
Tutin
Tutin
0 : 0
Karađorđe
Ribnica
Braća Vuković
Lađevci
1 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Partizan
Glogovac
8 : 0
BSK
Buljane
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 2
Mladost (J)
Jovac
Napredak (D)
Drenovac
4 : 1
OFK Batinac
Batinac
Sloga
Donje Vidovo
3 : 1
Budućnost
Miliva
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
Morava 1918
Ćuprija
4 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Napredak (Z)
Zlatovo
6 : 2
OFK Tekstilac
Paraćin
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
Borac
Držanovac
3 : 3
Kaćuša
Kuršumlija
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Polet
Samarinovac
Topličanin
Prokuplje
6 : 0
Trbunje
Trbunje
Dobrič
Pejkovac
3 : 2
Jug Bogdan
Đakus
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 1
Kosovac
Prokuplje
Jastrebac
Blace
5 : 1
Omladinac
Podina
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 1
NS Tatko
Stara Božurna
Dunđerski
Voljčinac
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 1
Morava
Žitkovac
Jedinstvo (B)
Bobovište
2 : 2
Polet
Vitoševac
Mladost (Batuš.)
Batušinac
3 : 0
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
Ključ
Podvrška
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Deli Jovan
Sikole
1 : 0
Poreč
Donji milanovac
Krivelj
Krivelj
1 : 1
Čubra
Čubra
Blizna
Blizna
1 : 1
Polom
Leskovo
Slatina
Bor
3 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Zlot
Zlot
3 : 2
Radnički
Klokočevac
Branik
Štubik
3 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
BSK
Bukovče
2 : 0
Sloga
Kobišnica
Omladinac
Grezna
0 : 3
Rudar
Grljan
Vratarnica
Vratarnica
0 : 6
Malinik
Podgorac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 0
Osnić
Osnić
Trebič
Sokobanja
0 : 2
Grlište
Grlište
Rgotina
Rgotina
4 : 3
Sloga
Minićevo
BSK
Bogovina
3 : 0
Midžor
Kalna
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
1 : 0
Mladost (S)
Sumrakovac
Polet
Jablanica
3 : 4
ŠSK
Štipina
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
6 : 0
Železničar
Brestovac
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
Brza
Brza
Palilulac
Niš
0 : 2
Radnički
Trupale
Proleter
Mezgraja
1 : 3
OFK Niš
Niš
Mramor
Mramor
5 : 6
Mladost
Lalinac
Budućnost
Prva Kutina
5 : 0
Vrtište
Vrtište
Morava
Krušce
2 : 0
Crvena zastava
Hum
Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Vulkan
Brenica
3 : 4
Rudar
Jelašnica
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 0
Aluminjum
Niš
Borac (S)
Starčevo
5 : 1
Partizan (U)
Uljma
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
Vulturul
Grebenac
Mladost (O)
Omoljica
2 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Roham
Nova Crnja
1 : 4
Polet
Nakovo
Bilećanin
Sečanj
0 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 0
Begej
Žitište
Banat
Čenta
1 : 2
Mladost
Banatski Despotovac
Naftagas
Elemir
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 1
Hajduk
Stapar
Radnički 1905
Bajmok
0 : 6
Njegoš
Lovćenac
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Tornjoš
Tornjoš
0 : 3
Preporod
Novi Žednik
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Bajša
Bajša
Potisje
Kanjiža
5 : 3
Bačka
Mol
OFK Brestač
Brestač
0 : 2
Partizan
Vitojevci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
Graničar 1924
Adaševci
1 : 0
Jadran
Golubinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 3
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Hrtkovci
Hrtkovci
7 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 1
Napredak (P)
Popinci
Sloven
Ruma
1 : 0
Rudar
Vrdnik
Železničar
Novi Sad
2 : 3
OFK Futog
Futog
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 0
OFK Sirig
Sirig
Mladost
Novi Sad
5 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Proleter
Banoštor
2 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Susek
Susek
1 : 4
Petrovaradin
Petrovaradin
TSK
Temerin
0 : 0
Sofeks
Futog
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 5
Mladost (B)
Baroševac
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 4
Budućnost
Zvečka
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 3
Borac
Lazarevac
Šumadija
Šopić
6 : 2
Veliki Borak
Veliki Borak
Komgrap
Beograd
7 : 0
13. maj
Zemun
Policajac
Beograd
6 : 2
Pionir
Besni Fok
Milutinac
Zemun
3 : 0
Institut
Zemun Polje
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Avala 1939
Beli Potok
Sloboda
Lipe
3 : 1
Omladinac
Rakinac
Bačinac
Bačinac
1 : 3
7. Juli
Vodanj
Železničar
Požarevac
2 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Krilaš
Ćovdin
4 : 1
Dizel
Bare
Mladost
Biskuplje
3 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Sloga (B)
Burovac
1 : 2
Makce
Makce
Integral
Batuša
1 : 2
Napredak
Veliko Crniće
Polet
Suvi Do
3 : 2
Borac
Veliko Laole
Šatornja
Šatornja
2 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Šumadija
Toponica
4 : 1
Karađorđe
Rača
Šumadinac
Brzan
1 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Prvi partizan
Užice
6 : 1
Jasen
Brodarevo
Sevojno
Sevojno
4 : 3
Višesava
Bajina Bašta
Ariljska rampa
Požega
1 : 0
Čajetina
Gostilje
Jedinstvo
Kalenić
1 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Savinac
Visibaba
1 : 3
Železničar
Požega
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Sinđelić
Lipnica
3 : 2
Borac (V)
Vladimirci
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 2
Jadar
Stupnica
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 1
Kačer
Belanovica
Jadran
Kragujevac
3 : 4
Pobeda
Beloševac
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 1
Ćava
Grošnica
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 2
Mladost
Pajazitovo
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
Real
Podunavci
Rudar
Baljevac
4 : 2
Borac
Vraneši
Radnik
Ušće
5 : 0
Stubal
Stubal
Budućnost
Konarevo
3 : 2
Polet
Ratina
Radnički
Kovači
3 : 0
Gruža
Vitanovac
Slatina
Slatina
2 : 1
Majdan
Majdan
Lunjevica
Lunjevica
0 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Polet
Zabrega
2 : 5
Istok 63
Plana
Napredak Stubica
Stubica
1 : 0
Omladinski
Paraćin
Javor
Sladaja
2 : 3
Supska
Supska
Radnički
Tekija
1 : 5
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Šumadija
Trešnjevica
2 : 1
Omladinac
Šaludovac
Napredak (Sv)
Svojnovo
3 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Mladost (S)
Sikirica
2 : 3
Hajduk
Čepure
Rudar (P)
Plazane
3 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
Budućnost
Đurinac
1 : 3
Šumadinac
Dragovo
Juhor
Glavinci
5 : 2
Mladost (G)
Gložane
Resavac
Subotica
3 : 0
Napredak (SL)
Staro Lanište
Vinorača
Vinorača
10 : 4
Kupinovac
Kupinovac
Mladost (D)
Dublje
2 : 1
Osaonica
Bagrdan
Morava
Kočino Selo
1 : 2
Sloga
Voljavče
Crni Vrh
Deonica
3 : 2
Ursule
Ursule
Kolare
Kolare
6 : 2
Blagotin
Belušić
Varvarin
Varvarin
4 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Polet
Radevac
3 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Tempo
Mozgovo
2 : 8
Jedinstvo GVD
Grejač
Napredak 2012
Krušje
1 : 3
OFK Draževac
Draževac
Omladinac
Vajuga
1 : 6
Napredak
Korbovo
Pontes
Kostol
3 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Koča Andjelković
Tekija
4 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Milutinovac
Milutinovac
1 : 9
Lovćen
Petrovo selo
Velika Vrbica
Velika Vrbica
2 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Velika Jasikova
Velika Jasikova
2 : 1
Timok 1928
Trnavac
Kosovo
Zvezdan
2 : 0
Lovac
Mali Izvor
Kastrum
Gamzigrad
4 : 2
Šljivar
Šljivar
Nacional
Lukovo
3 : 1
Deli Jovan
Salaš
Graničar
Veliki Izvor
8 : 0
Polet 1959
Nikoličevo
Navalin
Navalin
7 : 3
OFK Bobište
Bobište
Sušica 2012
Kukulovce
2 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
BSK
Belanovce
1 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Lemind 1953
Leskovac
3 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Mika Antić
Pančevo
4 : 3
Tempo
Sefkerin
Terekveš
Hetin
10 : 2
Napredak
Banatska Topola
Jedinstvo
Bočar
4 : 2
Proleter
Međa
2. Oktobar
Kumane
0 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Bega
Novi Itebej
0 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Vojvodina (B)
Bašaid
5 : 1
Delija
Mokrin
OFK Klek
Klek
1 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
2 : 2
Naftagas
Boka
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 2
Rusanda
Melenci
Omladinac
Botoš
1 : 0
Potisje
Knićanin
Crvenka
Crvenka
5 : 1
Partizan
Kupusina
Jedinstvo 1947
Kolut
2 : 3
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
Borac (M)
Martinci
Sloga
Maradik
2 : 0
Noćaj
Noćaj
Radnički
Irig
2 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Napredak
Žarkovac
1 : 2
Sloboda
Donji Tovarnik
Graničar
Kuzmin
1 : 1
Borac (K)
Klenak
Borac (S)
Stejanovci
2 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
PSK Putinci
Putinci
3 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Obilić 1993
Kukujevci
5 : 0
Omladinac
Molovin
Krivanj
Selenča
0 : 2
Slavija
Pivnice
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 1
Maglić
Bački Maglić
Soko
Nova Gajdobra
1 : 3
Neštin
Neštin
Borac
Obrovac
3 : 2
Bačka
Despotovo
Labudnjača
Vajska
2 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Mladost
Jabučki rit
3 : 1
Dunavac
Dunavac
Mladi proleter
Beograd
3 : 0
Dedinje
Beograd
Sparta
Beograd
1 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Cerovac
Cerovac
3 : 0
Vodice
Vodice
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
3 : 1
Braničevo
Braničevo
Polet (V)
Voluja
3 : 0
Mlava (B)
Bratinac
Polet
Aleksandrovac
2 : 0
Radnik
Salakovac
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
1 : 0
Karađorđe
Mišar
Cerić
Miokus
5 : 1
Rankovac
Nakučani
Dobrava
Vukošić
3 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Milicionar
Bogatić
5 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Crvena Jabuka
Ub
2 : 0
Stepanje
Stepanje
Radnik
Ub
2 : 1
Polet (T)
Takovo
Grdica
Grdica
2 : 0
Tavnik
Tavnik
Partizan
Vrba
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Velereč 94
Velereč
2 : 5
Brezak
Pranjani
Ozrem PMH
Ozrem
4 : 1
Šumadija
Brdjani
Sparta Grabovica
Grabovica
5 : 3
Ozremica
Beršići
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 3
Železničar
Smederevo
Ratar
Jasenica
0 : 3
Urovica
Urovica
OFK Sikole
Sikole
3 : 5
Polet
Jabukovac
Smedovac
Smedovac
5 : 2
Kovilovo
Kovilovo
Miloševo
Miloševo
3 : 0
Srbovo
Srbovo
Malajnica
Malajnica
7 : 1
Rečka
Rečka
Slatina
Negotin
2 : 4
Graničar
Aleksandrovac
Banaćanin
Aleksandrovo
4 : 1
Baličevac
Baličevac
Prijevor
Prijevor
5 : 0
Prijatelji
Čačak
Barajevo
Barajevo
4 : 1
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Rudar
Zeoke
4 : 3
Bistrica
Bistrica
Vreoci
Vreoci
2 : 8
Budućnost
Dudovica
OFK Burovo
Burovo
8 : 3
Polet
Mirosaljci
Mladost (MI)
Mala Ivanča
0 : 3
OFK Rogača
Rogača
Stojnik
Stojnik
3 : 0
OFK Slatina
Slatina
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
5 : 1
Omladinac
Bunar
Veternica
Leskovac
0 : 3
Badince
Badince
Nomanica
Nomanica
0 : 0
Radnik 2013
Šišince
Turekovac
Turekovac
6 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Grdanica 024
Grdanica
0 : 3
Moravac
Pečenjevce
Bratstvo
Zlokućane
1 : 2
Milanovo
Milanovo
Sloga
Margita
2 : 1
Graničar
Miletićevo
Mladost
Velika Greda
1 : 1
Janošik
Janošik
Gaj
Veliki Gaj
0 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Dobrica
Dobrica
6 : 1
Solunac
Banatski Sokolac
KSK Konak 1926
Konak
2 : 3
Mladost
Belo Blato
Sloga
Jarkovac
1 : 2
OFK Stajićevo
Stajićevo
Borac
Ilinci
1 : 5
Hajduk
Višnjićevo
Omladinac
Batrovci
2 : 1
Graničar
Jamena
Sinđelić
Gibarac
0 : 6
OFK Bikić
Bikić Do
OFK Bingula
Bingula
3 : 0
Bratstvo
Sot
Sremac
Berkasovo
4 : 3
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 2
Jednota
Šid
Kameni
Ašanja
3 : 0
Sloven
Sibač
Srem
Sremski Mihaljevci
8 : 2
Vitez
Subotište
Sremac
Deč
2 : 2
Šumar
Ogar
Lovac
Karlovčić
1 : 1
Graničar
Obrež
Sloboda
Šašinci
4 : 3
OFK Bosut
Bosut
Sloga (Č)
Čalma
3 : 0
Napredak
Šuljam
Poletarac
Laćarak
3 : 1
Borac (R)
Radenković
BSK
Bešenovo
3 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Srem
Sremska Rača
0 : 1
Planinac
Ležimir
Sloga (Z)
Zasavica I
3 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Dunavac
Petka
3 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Metalac
Požarevac
1 : 0
Sloga (L)
Lučica
Sloga (Du)
Dubravica
1 : 3
Sopot
Požarevac
Vukan
Ždrelo
4 : 2
Brana Paunović
Rašanac
Manastirica
Manastirica
5 : 1
Udarnik 2015
Ćovdin
Omladinac B
Šetonje
0 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Mladost (R)
Ranovac
3 : 2
Melnica
Melnica
Burovac
Burovac
1 : 0
7. juli
Lopušnik
Dobrnje
Dobrnje
0 : 3
Veliko Laole
Veliko Laole
Jedinstvo
Oplanic
0 : 0
Mladost
Pretoke
Kotlenik
Guncati
1 : 2
Omladinac
Vučkovica
Gorski Car
Garaši
0 : 3
Brezovac
Brezovac
Maovi MH
Maovi
2 : 3
OFK Varna
Varna
Napredak (BP)
Banovo Polje
1 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 0
Premijer
Badovinci
Šumarice 2008
Kragujevac
2 : 2
Erdoglija
Kragujevac
Bogutovačka Banja
Bogutovac
0 : 1
Mlada krila
Metikoši
Zvezda
Izvarica
6 : 2
Best
Sige
Borac
Vukovac
3 : 0
Mladost
Krupaja
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
5 : 3
OFK Selište
Selište
Zdravinje
Zdravinje
3 : 4
Zmajevac
Belasica
Modrica
Modrica
0 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Budućnost
Parage
4 : 2
Jednota 1950
Gložan
Sloga
Plavna
0 : 1
Mladost
Mali Bač
Borac
Vizić
3 : 0
Proleter
Karađorđevo
Budućnost
Vlaška
0 : 3
Moravac
Krušar
Borac
Ivankovac
6 : 2
Sloga
Isakovo
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 2
Slavija 1915
Ćuprija
Sečica
Seča reka
3 : 2
Glumač
Glumač
Gorobilje
Gorobilje
0 : 1
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Trešnjica
Tvrdići
1 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Bakionica
Bakionica
0 : 3
Borac
Srednja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
7 : 3
Omladinac
Zdravčići
Ježevica
Ježevica
7 : 2
Lauš
Lopaš
Blagaja
Rupeljevo
1 : 4
Lazarica
Prilipac
Šumadija
Sipić
0 : 4
Udarnik
Trska
Feniks
Rača
0 : 3
Veteran
Popović
Proleter
Jasenak
5 : 0
Draževac-Tornado
Drazevac
Skela
Skela
6 : 0
Baljevac
Baljevac
Rekreativo
Zabrežje
3 : 1
Zadrugar
Orašac
Sloga
Ratari
4 : 0
Barič-Munja
Baric
Mladost
Bukovče
6 : 0
Lipar
Donji Račnik
Dobra Voda
Dobra Voda
3 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Oniks
Lozovik
4 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
Mornar
Bar
3 : 0
Iskra
Danilovgrad
Zeta
Golubovci
2 : 0
Lovćen
Cetinje
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 1
Grbalj
Radanovići
Mladost
Podgorica
2 : 0
Dečić
Tuzi
Rudar
Pljevlja
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
Budućnost
Podgorica
4 : 2
Bokelj
Kotor
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 0
Igalo
Herceg Novi
Obilić
Beograd
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Lavice-Dubočica
Leskovac
8 : 1
Polet
Sivac
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Fruškogorac
Novi Sad
0 : 6
Trijumf
Kragujevac
Slatke Male
Burovac
10 : 1
Una Fortuna 04
Lužnice
Modriča
Modriča
0 : 6
SFK 2000
Sarajevo
Gradina
Srebrenik
2 : 0
Banjaluka
Banjaluka
Mostar
Mostar
1 : 0
Radnik Bumerang
Bijeljina
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
4 : 0
Mladost
Nević Polje
Proleter
Teslić
0 : 5
Mladost Poljavnice
Novi Grad
Čelik
Doboj
2 : 0
Sloga Kakmuž-Petrovo
Petrovo
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Moravac Orion
Mrštane
0 : 2
Partizan
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 3
Rad
Beograd
Rad
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Široki Brijeg
Široki Brijeg
4 : 0
Drina
Zvornik
Travnik
Travnik
1 : 1
Olimpic
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Sloboda
Tuzla
Zrinjski
Mostar
7 : 0
Mladost
Donji Kakanj
Čelik
Zenica
7 : 0
Velež
Mostar
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Vitez
Vitez
Borac
Banja Luka
3 : 1
Radnik
Bijeljina
Radnički
Valjevo
1 : 1
Loznica
Loznica
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 6
OFK Hajduk
Novi Sad
Veternik
Veternik
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
5 : 2
Železničar Kusadak
Kusadak
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 2
Javor
Ivanjica
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Sloga (P)
Požega
Polet
Ljubić
0 : 2
Mladost
Lučani
Sloboda (U)
Užice
3 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Sindjelić
Beograd
1 : 0
Jedinstvo
Surcin
Siti Sport Klub
Beograd
4 : 1
Policajac
Beograd
Dolina
Padina
0 : 2
Unirea
Uzdin
Borac (S)
Sakule
2 : 6
Omladinac
Opovo
Dunavac Grocka
Grocka
5 : 2
Buducnost
Dobanovci
Šumadija
Azanja
3 : 5
Bačinac
Bačinac
Kom
Podgorica
4 : 1
Ibar
Rožaje
Bratstvo
Cijevna
6 : 0
Cetinje
Cetinje
Brodarac
Beograd
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Radnički (N)
Niš
OFK Hajduk
Novi Sad
4 : 1
Rad
Beograd
Brodarac
Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Hajduk junior
Kula
3 : 1
Radnički
Zrenjanin
Inđija
Inđija
2 : 1
Donji Srem
Pećinci
Nacional
Novi Pazar
1 : 0
Junior
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 1
Bane
Raška
Avala
Beograd
3 : 0
Jedinstvo
Surcin
Zuce
Beograd
2 : 3
Sremcica
Sremcica
Jedinstvo
Dren
7 : 0
Budućnost
Zvecka
Posavina
Stubline
0 : 3
Crvena zastava
Obrenovac
POFK Savacium
Šabac
8 : 4
Mačva 2005
Bogatić
Radnički Stobex
Klupci
3 : 3
Rađevac
Krupanj
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 1
Sloboda
Tuzla
Olimpic
Sarajevo
4 : 1
Mladost
Donji Kakanj
Drina
Zvornik
0 : 1
Velež
Mostar
Travnik
Travnik
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
6 : 0
Vitez
Vitez
Zrinjski
Mostar
5 : 0
Radnik
Bijeljina
Čelik
Zenica
3 : 0
Borac
Banja Luka
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Velež
Nevesinje
3 : 0
Famos
Vojkovići
Romanija
Pale
0 : 3
Glasinac
Sokolac
Mladost (R)
Rogatica
1 : 5
Rudo
Rudo
Igalo
Herceg Novi
6 : 1
Radnicki
Berane
Jedinstvo
Bijelo Polje
5 : 0
Graficar
Podgorica
Brskovo
Mojkovac
0 : 2
Jezero
Plav
Radnički
Sombor
1 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Inđija
Inđija
4 : 4
Donji Srem
Pećinci
Indeks
Novi sad
1 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Sloga
Kraljevo
2 : 3
Tutin
Tutin
Kiker
Kraljevo
8 : 0
Slavija
Kragujevac
Sindjelić
Beograd
3 : 0
Bežanija
Beograd
Napredak
Markovac
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Jedinstvo
Krnjevo
4 : 2
Udarnik
Lozovik
OFK Osečina
Osečina
0 : 5
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Donjošorac
Šabac
7 : 0
Drina
Ljubovija
Savacijum
Šabac
1 : 2
Loznica
Loznica
OŠ Karađorđe 2009
Rača
2 : 4
Šumadija
Aranđelovac
Cepelin 026
Smederevo
2 : 1
Plana
Velika Plana
Budućnost D.
Dobanovci
8 : 0
Borac P.
Progar
Hajdučica
Hajdučica
3 : 3
Pavliš
Pavliš
Pavliš
Pavliš
8 : 3
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Polet
Izbište
3 : 1
Banat
Vršac
Belo Polje
Belo Polje
3 : 0
Budućnost
Zvecka
Borac
Vladimirci
5 : 1
Provo
Provo
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Lipolist
Lipolist
Mladost (R)
Rogatica
13 : 1
Rudo
Rudo
Romanija
Pale
4 : 1
Glasinac
Sokolac
Morava
Žitkovac
0 : 0
Jagodina
Jagodina
POFK Savacium
Šabac
7 : 0
Mačva 2005
Bogatić
OFK Šabac
Šabac
14 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Radnički Obrenovac
Obrenovac
Sindjelić 2012
Beograd
0 : 0
Dominus
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
0 : 6
Studentski Grad
Novi Beograd
OFK Beograd (B)
Beograd
9 : 1
Atakante
Beograd
Duboko
Mala Mostanica
1 : 0
Zvezda
Konatice
Radnicki Obrenovac
Obrenovac
1 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Urovci
Urovci
1 : 3
Buducnost
Zvecka
Pobeda
Piroman
2 : 0
Sloga
Ratari
Zadrugar
Orasac
1 : 0
Polet
Grabovac
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Posavina
Stubline
Ljubinic
Ljubinic
1 : 10
Skela
Skela
Feniks
Zabrezje
4 : 1
Duboko
Mala Mostanica
Sloga
Ratari
0 : 3
Obrenovac 1905
Obrenovac
Posavina
Stubline
1 : 1
Radnički
Obrenovac

Košarka

Crvena zvezda Telekom
Beograd
93 : 74
Mega Leks
Beograd

Odbojka

Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 2
Vizura
Beograd

Rukomet

Hisar
Leskovac
38 : 25
Topličanin 2
Prokuplje
Štrpce
Štrpce
25 : 20
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Vogošća
Vogošća
10 : 0
Igman
Ilidža
Gradačac
Gradačac
25 : 35
Čelik
Zenica
Gračanica
Gračanica
27 : 30
Bosna
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
21 : 33
Sloga
Doboj
Derventa
Derventa
34 : 26
Zrinjski
Mostar
Bosna
Visoko
40 : 35
Maglaj
Maglaj
Konjuh
Živinice
33 : 35
Izviđač
Ljubuški
Prijedor
Prijedor
31 : 37
Krajina
Cazin
Mira
Prijedor
24 : 25
Grude
Grude
Izviđač
Ljubuški
38 : 23
Krivaja
Zavidovići
Katarina
Mostar
23 : 28
Bihać
Bihać
Jedinstvo
Tuzla
31 : 21
Rogatica
Rogatica
Ilidža
Ilidža
32 : 20
Zrinjski
Mostar
Lokomotiva
Mostar
31 : 25
Goražde
Goražde

Futsal

Vranje
Vranje
2 : 5
Ekonomac
Kragujevac

Američki fudbal

SBB Vukovi
Beograd
77 : 0
Imperatori
Niš