XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 646 utakmica za dan
Nedelja, 6 Septembar 2015

Fudbal

Ozren
Petrovo
1 : 2
Sloga (D)
Doboj
Omarska
Omarska
5 : 0
Laktaši
Laktaši
Borac
Kozarska Dubica
0 : 1
Modriča
Modriča
Gomjenica
Prijedor
3 : 1
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Birač
Derventa
1 : 3
Jedinstvo
Roćević
Podrinje
Tršić
2 : 0
OFK Šekovići
Šekovići
OFK Trnovica
Trnovica
3 : 0
Proleter
Ruhotina-Johovac
Mrakovica
Kozaruša
4 : 0
Knežopoljac
Knežica
Omladinac
Draksenić
2 : 1
Berek 1975
Prijedor
Plamen
Donje Vodičevo
3 : 2
Slaven
Dobrljin
Partizan
Kostajnica
11 : 1
Kozara
Donji Orlovci
Brzi
Busnovi
0 : 0
Bratstvo
Kozarac
Radnik Urije
Prijedor
1 : 0
Sloga
Rakelići
Sloboda
Vinska
3 : 2
Crkvina
Crkvina
Sloga
Jakeš
2 : 1
Kladari
Kladari Gornji
Crvena Zvijezda
Gajevi
2 : 3
Mladost
Dobrinja
Rudar
Stanari
2 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
Pelagićevo
Pelagićevo
2 : 2
Bosna
Modrički Lug
Ukrina
Čečava
2 : 2
Borac
Osinja
Jedinstvo
Crkvina
0 : 2
Zvijezda
Kakmuž
Sveti Jovan
Donji Brezik
3 : 2
Mladost (T)
Trnjaci
Grčica
Brčko
0 : 1
Omladinac
Potočari
Mladost (S)
Sandići
1 : 0
OFK Brezik
Gornji Brezik
Mladost 2003
Popovo Polje
2 : 1
Jugović
Brčko
Gredice
Gredice 1
4 : 1
Sava 04
Brezovo Polje Selo
Slijepčevići
Slijepčevići
3 : 0
Mladost (L)
Lončari
OFK Krbeti
Krbeti
1 : 2
Obilić
Krepšić
SFK Akademac UIS
Bijeljina
2 : 0
Sloga 94
Bijeljina
Međaši
Međaši
0 : 4
Sloboda
Donji Zagoni
Novo doba
Čardačine
1 : 1
Semberija
Popovi
Jedinstvo
Suvo Polje
0 : 0
Balatun
Balatun
BSK Ledinci
Batković
7 : 0
Priboj
Priboj
Polet
Kravica
0 : 4
Budućnost (P)
Pilica
Jardan
Jardan
2 : 2
Tabanci
Tabanci
Jasenica
Jasenica
0 : 1
Branjevo
Branjevo
Srpski Soko
Čelopek
0 : 1
Jadar
Nova Kasaba
Blatna
Blatna
0 : 2
Svodna
Svodna
Moštanica
Božići
1 : 3
Rasavci
Rasavci
Vilusi
Vilusi
6 : 1
Jablanica
Jablanica
Kalemi
Trebovljani
1 : 0
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Zvijezda
Kruškovo Polje
7 : 1
Jedinstvo
Obudovac 2
Polet
Čović Polje
1 : 0
Mladost
Srpska Tišina
Sloga
Srednja Slatina
5 : 2
Sutjeska
Brvnik
OFK Bor
Bor
1 : 2
Timok
Zaječar
Železničar
Pančevo
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 2
Sopot
Sopot
Žarkovo
Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
IMT
Beograd
Brodarac 1947
Novi Beograd
3 : 1
Srem
Jakovo
Dorćol
Beograd
3 : 0
Turbina
Vreoci
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Bošnjane
Bošnjane
5 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Rembas
Resavica
1 : 2
Juhor
Obrež
Morava
Ribare
1 : 1
Levač
Rekovac
Župa
Aleksandrovac
1 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Bukovik
Razanj
9 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Radnički (L)
Lubnica
2 : 2
Rudar (P)
Podvis
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Pukovac
Pukovac
1 : 2
Đerdap
Kladovo
Ropotovo
Ropotovo
1 : 0
Jablanica
Medveđa
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 3
Vlasina
Vlasotince
ŽAK
Kikinda
2 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Polet
Izbište
0 : 7
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Slavia
Kovačica
4 : 3
Sloboda
Novi Kozarci
Tekstilac
Odžaci
1 : 4
Tavankut
Tavankut
Mladost (T)
Turija
3 : 6
OFK Vrbas
Vrbas
Bačka (P)
Pačir
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Borac
Novi Sad
0 : 4
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
2 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Kupinovo
Kupinovo
3 : 1
Sloga
Erdevik
Torlak
Beograd
2 : 1
Jedinstvo
Surcin
PKB
Padinska skela
0 : 3
Borac
Ostružnica
Prva Iskra
Barič
4 : 1
Vrčin
Vrčin
Grafičar
Beograd
7 : 1
Hajduk
Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 1
Zvezdara
Beograd
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Napredak
Markovac
0 : 2
Borac
Žabari
Proleter
Vranovo
3 : 0
Morava
Velika Plana
Omladinac
Donja Rača
4 : 2
Basarac
Mišljenovac
RSK
Rabrovo
4 : 2
Radnički 1926
Požarevac
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
Brezovica
Brezovica
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Slavija (K)
Kragujevac
0 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Bane
Raška
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Karađorđe
Ribnica
2 : 0
Polet (T)
Trbušani
Partizan
Glogovac
1 : 2
Dragocvet
Dragocvet
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 3
Budućnost
Miliva
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
OFK Batinac
Batinac
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 0
Mladost (J)
Jovac
Bratstvo
Međureč
1 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Sloga
Donje Vidovo
0 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Sloga
Dašnica
3 : 1
Naupare
Naupare
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 0
Šanac
Šanac
Mladi radnik
Bačina
3 : 1
Trajal
Kruševac
Gradina
Pejovac
1 : 6
13. April
Lomnica
Čitluk
Čitluk
2 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Vinogradar
Zleginje
3 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Mačkovac
Mačkovac
1 : 0
Parunovac
Parunovac
Mladost
Makrešane
3 : 0
Blagotin
Poljna
NS Tatko
Stara Božurna
0 : 3
Kosovac
Prokuplje
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 2
Jug Bogdan
Đakus
Dunđerski
Voljčinac
1 : 1
Trbunje
Trbunje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Polet
Samarinovac
Jastrebac
Blace
3 : 2
Kaćuša
Kuršumlija
Mladost 1982
Donji Drenovac
2 : 0
Real
Jasenica (Žitorađa)
Dobrič
Pejkovac
4 : 0
Borac
Držanovac
Orljane
Orljane
1 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 4
Rasovača
Rasovača
Koprijan 1975
Gradište
1 : 2
Polet
Vitoševac
Doljevac
Doljevac
0 : 0
Morava
Žitkovac
Radnički 1924
Kočane
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bobovište
Radnički
Klokočevac
3 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Sloga
Kobišnica
3 : 0
Polom
Leskovo
BSK
Bukovče
0 : 1
Čubra
Čubra
Branik
Štubik
2 : 5
Poreč
Donji milanovac
Zlot
Zlot
4 : 2
Ključ
Podvrška
Slatina
Bor
2 : 0
Deli Jovan
Sikole
Blizna
Blizna
0 : 0
Krivelj
Krivelj
ŠSK
Štipina
3 : 1
Grlište
Grlište
Polet
Jablanica
1 : 1
Osnić
Osnić
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
3 : 9
Malinik
Podgorac
Trebič
Sokobanja
1 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Napredak
Izvor
2 : 1
Jedinstvo
Bela Palanka
Padež
Petrovac
3 : 0
Zvezda
Blato
Zadrugar
Krupac
3 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Bukuroca
Bukurevac
0 : 0
Levosoje
Levosoje
Trešnjevka
Lopardince
1 : 4
Mladost (B)
Bosilegrad
Lugina
Aliđerce
0 : 0
Vihor
Žbevac
Pavlovac
Pavlovac
1 : 3
Pčinja
Trgovište
Ternoci
Trnovac
3 : 0
OFK Alakince
Alakince
Šumadija
Razgojna
4 : 1
Kumarevo
Kumarevo
Vučje
Vučje
1 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Radnički (P)
Pertate
3 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Čekmin
Čekmin
5 : 1
Brza
Brza
Umac
Miroševce
6 : 2
Železničar
Brestovac
Sloga (L)
Lipovica
5 : 3
Mladost V
Vinarce
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 3
Progres
Ladovica
Sloboda D.B
Donje Brijanje
0 : 0
Mladi Borac
Živkovo
Radnički
Trupale
0 : 2
Mramor
Mramor
Mladost
Lalinac
1 : 5
Vulkan
Brenica
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 1
Rudar
Jelašnica
Borac (S)
Starčevo
3 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vojvodina
Crepaja
3 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Vulturul
Grebenac
4 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Terekveš
Svilojevo
2 : 2
OFK Šikara
Sombor
Lipar
Lipar
3 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Omladinac (D)
Deronje
1 : 0
Borac
Bački Gračac
Hajduk
Stapar
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Njegoš
Lovćenac
Bajša
Bajša
6 : 0
Preporod
Novi Žednik
Bačka
Mol
1 : 0
Krivaja
Krivaja
Proleter
Njegoševo
1 : 4
Obilić
Novi Kneževac
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 1
Sloga
Ostojićevo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
OFK Brestač
Brestač
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Jadran
Golubinci
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
1 : 0
Sloven
Ruma
Hajduk (D)
Divoš
3 : 2
Rudar
Vrdnik
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 4
Napredak (P)
Popinci
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 3
Mladost (B)
Baroševac
Radnički
Rudovci
0 : 0
Borac
Lazarevac
Strelac
Mislođin
0 : 1
Budućnost
Zvečka
OFK Borac
Arnajevo
0 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Polet
Grabovac
1 : 4
Mladost (C)
Cvetovac
Zmaj 1953
Zemun
1 : 2
Pionir
Besni Fok
Institut
Zemun Polje
3 : 3
13. maj
Zemun
Sindjelić 2012
Ugrinovci
2 : 1
Dunav
Veliko Selo
Banja
Višnjička banja
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Pudarci
Pudarci
0 : 3
Vinča
Vinča
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 2
Kosmaj
Ralja
OFK Leštane
Leštane
7 : 1
Pinosava
Pinosava
Ropočevo
Ropočevo
0 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Omladinac
Rakinac
0 : 0
Bačinac
Bačinac
Osipaonica
Osipaonica
2 : 0
Železničar
Kusadak
Sloboda
Lipe
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Sloga
Miloševac
3 : 1
Borac (R)
Ralja
7. Juli
Vodanj
2 : 3
SASK
Saraorci
Budućnost
Ratari
3 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Šumadija
Azanja
0 : 1
Mladi radnik
Radinac
Pobeda
Golobok
3 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Krilaš
Ćovdin
2 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Železničar
Požarevac
0 : 3
Sloga (B)
Burovac
Dizel
Bare
5 : 1
Integral
Batuša
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Makce
Makce
3 : 2
Polet
Suvi Do
Napredak
Veliko Crniće
2 : 1
Borac
Veliko Laole
Mlava
Malo Laole
2 : 0
Budućnost
Vezičevo
Lepenica
Badnjevac
0 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
BSK
Belosavci
4 : 1
Vinča
Vinča
Junkovac
Junkovac
3 : 1
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Borac
Pajsijević
3 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
ŽSK
Žirovnica
0 : 1
Karađorđe
Rača
Pobeda
Sepci
1 : 1
Šatornja
Šatornja
Banja
Banja
3 : 2
Šumadija
Toponica
Trnava
Donja Trnava
3 : 0
Šumadinac
Brzan
Prvi partizan
Užice
0 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Železničar
Požega
1 : 6
Čajetina
Gostilje
Savinac
Visibaba
3 : 0
Perućac
Perućac
Jedinstvo
Kalenić
7 : 2
Soko
Bajina Bašta
Ariljska rampa
Požega
1 : 3
Višesava
Bajina Bašta
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 3
Jasen
Brodarevo
Polet
Rasna
1 : 2
Sevojno
Sevojno
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Antimon
Zajača
1 : 1
BMR Petlovača
Petlovača
Lipolist
Lipolist
2 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Drina
Ljubovija
2 : 1
Borac (V)
Vladimirci
Borac (L)
Lešnica
3 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
2 : 2
Sinđelić
Lipnica
Polet
Ratina
2 : 1
Real
Podunavci
Gruža
Vitanovac
2 : 1
Granit
Jošanička banja
Mataruge
Mataruge
2 : 2
Stubal
Stubal
Ribnica
Jovac
2 : 1
Borac
Vraneši
Radnički
Kovači
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Budućnost
Konarevo
1 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Radnik
Ušće
2 : 0
Rudar
Baljevac
Polet
Zabrega
1 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Hajduk
Čepure
2 : 0
Omladinac
Šaludovac
Moravac
Gornje Vidovo
0 : 3
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Mladost (S)
Sikirica
0 : 0
Omladinski
Paraćin
Napredak (Sv)
Svojnovo
6 : 0
Istok 63
Plana
Šumadija
Trešnjevica
3 : 0
Napredak Stubica
Stubica
Budućnost
Đurinac
1 : 3
Sloga
Voljavče
Ursule
Ursule
2 : 1
Osaonica
Bagrdan
Blagotin
Belušić
1 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Kolare
Kolare
2 : 0
Napredak (SL)
Staro Lanište
Crni Vrh
Deonica
2 : 3
Mladost (G)
Gložane
Morava
Kočino Selo
1 : 2
Šumadinac
Dragovo
Mladost (D)
Dublje
3 : 0
Juhor
Glavinci
OFK Gnjila
Igroš
6 : 2
Omladinac
Pojate
Trudbenik
Stalać
4 : 0
Sloga
Lozna
Mladost
Donji Katun
2 : 1
Polet 57
Milutovac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
5 : 0
Varvarin
Varvarin
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
5 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Napredak 2012
Krušje
7 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Planinac 2015
Podgorac
5 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Napredak
Korbovo
1 : 1
Lovćen
Petrovo selo
Mala Vrbica
Mala Vrbica
5 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Egeta
Brza Palanka
2 : 0
Koča Andjelković
Tekija
Omladinac
Vajuga
0 : 5
Rtkovo
Rtkovo
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 2
Kladušnica
Kladušnica
Milutinovac
Milutinovac
1 : 3
Pontes
Kostol
Kosovo
Zvezdan
1 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Timok 1928
Trnavac
3 : 0
Kastrum
Gamzigrad
Lovac
Mali Izvor
4 : 2
Nacional
Lukovo
Temac
Temska
1 : 2
Jerma
Sukovo
Dragoš
Pirot
2 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Pobeda
Držina
3 : 0
Sloboda
Rasnica
Moravac
Guberevac
3 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Polet
Stajkovce
4 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
Navalin
Navalin
4 : 1
Morava
Gložane
Real
Donja Jajina
4 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
OFK Morava
Leskovac
0 : 2
Lemind 1953
Leskovac
Gradac
Konopnica
2 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Marjan MB
Mala Biljanica
4 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Napredak
Bogojevce
2 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Potporanj
Potporanj
2 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Vojvodina (S)
Seleuš
3 : 2
Ševac
Kusić
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
4 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 1
Ratar
Kruščica
Borac (VS)
Veliko Središte
8 : 0
Banat (I)
Ilandža
Napredak
Banatska Topola
7 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
Jedinstvo
Bočar
12 : 2
2. Oktobar
Kumane
Terekveš
Hetin
2 : 0
Bega
Novi Itebej
Proleter
Međa
0 : 4
Vojvodina (B)
Bašaid
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 1
Delija
Mokrin
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 4
Omladinac
Ravni Topolovac
Proleter
Neuzina
2 : 0
ASK
Aradac
Rusanda
Melenci
0 : 2
Naftagas
Boka
Potisje
Knićanin
5 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Omladinac
Botoš
2 : 1
MSK
Mihajlovo
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 0
OFK Klek
Klek
Jedinstvo
Ečka
2 : 4
Lehel
Mužlja
Jedinstvo (R)
Ribarevo
0 : 5
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Metalac
Sombor
2 : 2
Rastina 1918
Rastina
Telečka
Telečka
0 : 5
Dunav
Bački Monoštor
Đurđin
Đurđin
1 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
1 : 4
Čantavir
Čantavir
Lokomotiva
Subotica
1 : 3
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 0
Palić
Palić
Bikovo
Bikovo
1 : 1
Žednik
Stari Žednik
Borac (M)
Martinci
4 : 1
Radnički
Irig
Sloga
Maradik
0 : 1
Napredak
Žarkovac
Noćaj
Noćaj
3 : 0
Borac (S)
Stejanovci
Jedinstvo
Platičevo
4 : 2
PSK Putinci
Putinci
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Borac (K)
Klenak
5 : 0
Omladinac
Molovin
Fruškogorac
Manđeloš
7 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Vojvodina
Bačko Gradište
4 : 1
Mladost
Radičević
Iskra
Kucura
5 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Hajduk
Gardinovci
2 : 1
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
4 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Bačka
Đurđevo
5 : 0
Sloga
Lok
Krivanj
Selenča
3 : 1
Bačka
Despotovo
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 3
Neštin
Neštin
Labudnjača
Vajska
1 : 0
Maglić
Bački Maglić
Borac
Obrovac
1 : 6
Slavija
Pivnice
Soko
Nova Gajdobra
2 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Borac
Rakovac
0 : 3
Tatra
Kisač
Sremac
Čerević
0 : 4
Bačka
Begeč
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 0
Čenej
Čenej
Kabel - Štrand
Novi Sad
0 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Sparta
Beograd
1 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Rekreativo 011
Beograd
1 : 2
Crvenka
Borča
Atakante
Beograd
1 : 5
BUSK
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
4 : 2
Posavac
Tisma
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
OFK Petrovčić
Petrovčić
Beli Orlovi
Pridvorice
3 : 0
Udarnik
Baničina
Bašin
Bašin
1 : 2
Vodice
Vodice
Budućnost
Vlaški Do
1 : 2
Cerovac
Cerovac
Mlava (B)
Bratinac
2 : 1
Kurjače
Kurjače
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Braničevo
Braničevo
Borac (K)
Klenovnik
3 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
2 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Napredak (P)
Poljana
2 : 0
Desine
Desine
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Rudar
Stamnica
1 : 0
Radnički
Knežica
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 0
Napredak
Toponica
Polet
Aleksandrovac
0 : 2
Dragoš
Oreškovica
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
2 : 2
BSK
Boževac
Bata Bulić
Bistrica
4 : 1
Mladost
Porodin
Kusovac
Kusovac
2 : 4
Lokomotiva
Lapovo
Karađorđe Vučić
Vučić
1 : 3
Crvena zvezda
Miraševac
Mladost Crni Kao
Crni kao
1 : 5
BSK
Borač
Kotlenik
Selo Leskovac
3 : 0
Sloga
Milatovac
Marjan
Knić
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
Mladost MG
Saranovo
5 : 0
Grivac
Grivac
Jasenica
Božurnja
1 : 4
Sloga
Zagorica
Budućnost
Blaznava
0 : 5
Partizan
Darosava
Kopljari
Kopljari
4 : 0
B 2000
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
3 : 0
Žabare
Žabare
Proleter
Jelovik
5 : 0
Ranilović
Ranilović
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 0
Šamot
Aranđelovac
Misača
Misača
0 : 4
Šumadinac (N)
Natalinci
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Radnički
Koceljeva
2 : 0
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
Dobrava
Vukošić
0 : 1
Rankovac
Nakučani
Mrovska
Mrovska
0 : 2
Karađorđe
Mišar
Cerić
Miokus
7 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Cer
Jadranska Lešnica
9 : 1
Krasava
Krasava
Velika Reka
Velika Reka
3 : 1
Vidojevica
Lešnica
Cerova
Cerova
6 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 6
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Crnča
Crnča
0 : 2
Borac
Kozjak
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 3
Stolice
Krupanj
Sloga (S)
Straža
0 : 1
Jedinstvo
Mali Zvornik
Borac
Šabac
2 : 1
Proleter
Šabac
Gorki
Glušci
2 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Partizan
Drenovac
1 : 0
Majur
Majur
Duško
Klenje
1 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
Drina
Badovinci
2 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Mladi Borac
Dublje
4 : 4
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Cer
Petkovica
5 : 0
Sloga
Duvanište
Jadar 2013
Valjevo
3 : 2
Komanice
Komanice
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
6 : 0
Gradac
Valjevo
Liplje
Liplje
1 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Ribnikar
Pecka
4 : 1
Borac
Rajković
Mladost
Valjevska Kamenica
2 : 1
Rajac
Kadina Luka
Popadić
Popadić
0 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Proleter
Bajevac
2 : 2
Rudar
Radljevo
Gunjevac
Gunjevac
5 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Botunje
Botunje
0 : 1
Kremenac
Rogojevac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Azbest
Stragari
3 : 0
Zastava
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 1
Divostin
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
3 : 0
Seljak
Cvetojevac
Borac
Adrani
3 : 0
Grdica
Grdica
Mladost
Vrdila
1 : 0
Partizan
Vrba
Tavnik
Tavnik
3 : 2
Morava
Sirča
Proleter
Pečenog
5 : 1
Budućnost
Samaila
Zvezda
Čukojevac
1 : 2
Jedinstvo
Dragosinjci
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
5 : 0
Šumadija
Šumarice
Napredak
Gračac
2 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Lazac
Lazac
1 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Velereč 94
Velereč
1 : 2
Takovski Ustanak
Takovo
Omladinac
Kalimanići
0 : 3
Ozrem PMH
Ozrem
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 4
Sparta Grabovica
Grabovica
Brezak
Pranjani
2 : 1
Ozremica
Beršići
Jablanica
Jablanica
4 : 3
Šumadija
Brdjani
Brezova
Brezova
0 : 2
Sloga
Kaona
Gorušica
Viča
1 : 2
Jelica
Goračići
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 2
Čoka
Čoka
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 2
Jadran
Sanad
Graničar
Đala
2 : 0
Šampion
Orom
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 1
Tromedja
Majdan
Tisa B
Adorjan
0 : 0
Hajduk
Podlokanj
Tisa (P)
Padej
2 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Jedinstvo 1953
Mužinac
0 : 3
Palilulac
Šarbanovac
Slemen
Milušinac
3 : 2
Mladost
Resnik
OFK Urovci
Urovci
3 : 0
Partizan-Draževac
Draževac
Vukićevica
Vukićevica
1 : 3
Duboko
Mala Moštanica
Krtinska
Krtinska
1 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Borac
Ušće
0 : 0
Trstenica
Trstenica
Zvezda-Konatice
Konatice
0 : 2
Rvati
Obrenovac
Velika Mostanica
Velika Mostanica
1 : 2
Beljina
Beljina
Rušanj
Rušanj
5 : 1
Guncate
Guncati
Bistrica
Bistrica
0 : 7
OFK Burovo
Burovo
Vreoci
Vreoci
2 : 2
Sloboda
Stubica
Rudar
Zeoke
4 : 0
Sloga
Lukavica
Budućnost
Dudovica
4 : 2
Borac
Arapovac
Polet
Mirosaljci
1 : 0
OFK Radnički
Dren
BSK
Brajkovac
1 : 4
Šumadija
Mali Crljeni
Vis
Parcani
5 : 4
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Mladost (G)
Guberevac
1 : 1
Rudar 2012
Babe
OFK Rogača
Rogača
6 : 1
Stojnik
Stojnik
Sibnica
Sibnica
0 : 3
OFK Slatina
Slatina
Vojvoda
Dučina
0 : 1
Popović
Popović
Šepšin
Šepšin
1 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
Napredak
Međulužje
1 : 0
Šumadija 1962
Jagnjilo
Sloga
Granice
1 : 5
Markovac
Markovac
Omladinac
Rajkovac
2 : 2
Borac
Amerić
OFK Student
Mladenovac
2 : 5
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Razvitak
Mirilovac
1 : 2
Mladost
Gornja Mutnica
Zemljoradnik
Striža
8 : 0
Vihor
Golubovac
ISK Izvor
Izvor
2 : 0
Sloboda
Krežbinac
Popovac
Popovac
2 : 0
Jedinstvo
Ratari
Buljane
Buljane
9 : 1
Železničar
Klačevica
Heroj
Busilovac
1 : 1
Radnik
Davidovac
Šantarovac
Šantarovac
3 : 1
Belica
Belica
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 1
Partizan
Majur
Hajduk
Miloševo
7 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Omladinac
Bunar
1 : 2
OFK Borac
Lovci
Trnava
Trnava
0 : 0
Bresje
Bresje
Crnovršanin
Donje Štiplje
4 : 2
Morava
Rajkinac
Rudar
Rudare
3 : 1
Veternica
Leskovac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
4 : 1
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Jašunja
Jašunja
1 : 1
Moravac
Pečenjevce
Vinogradar
Gudurica
1 : 1
Radnički 1927
Vršac
Hajduk
Šušara
1 : 0
Jedinstvo
Orešac
Pobeda
Parta
0 : 0
Banat
Dupljaja
OFK Stajićevo
Stajićevo
13 : 0
Tisa 1933
Taraš
Sloga
Jarkovac
0 : 4
Borac
Zrenjanin
Tamiš
Farkaždin
3 : 1
Mladost
Belo Blato
ZŠF Petlić
Zrenjanin
3 : 0
Zlatica
Zlatica
Graničar
Grabovci
4 : 0
Vojvodina
Neradin
Sloga
Voganj
1 : 1
Fruška Gora
Ruma
Jedinstvo (K)
Kraljevci
3 : 2
Sremac
Dobrinci
Jedinstvo (R)
Ruma
3 : 3
Car Uroš
Jazak
Mladost (P)
Pavlovci
2 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Polet
Nikinci
0 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Planinac
Rivica
0 : 3
Mladost (B)
Buđanovci
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
1 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Jednota
Šid
2 : 0
Bratstvo
Sot
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Sremac
Berkasovo
2 : 4
Graničar
Jamena
OFK Bingula
Bingula
2 : 0
Borac
Ilinci
Sinđelić
Gibarac
3 : 0
Omladinac
Batrovci
Kameni
Ašanja
4 : 0
Sremac
Deč
Mladost
Prhovo
4 : 1
Lovac
Karlovčić
Sloven
Sibač
0 : 5
Graničar
Obrež
Vitez
Subotište
3 : 1
Šumar
Ogar
Sloboda
Šašinci
4 : 0
Poletarac
Laćarak
Sremac
Jarak
0 : 5
BSK
Bešenovo
OFK Bosut
Bosut
1 : 1
Srem
Sremska Rača
Napredak
Šuljam
3 : 2
Sloga (Z)
Zasavica I
Borac (R)
Radenković
5 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Grgurevci
Grgurevci
1 : 3
Planinac
Ležimir
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Borac
Jarkovci
3 : 2
Sloga
Krnješevci
Dunav
Novi Slankamen
1 : 1
Borac
Surduk
Železničar
Inđija
1 : 1
Polet
Novi Karlovci
Sloga (Du)
Dubravica
0 : 3
Dunavac
Petka
Metalac
Požarevac
3 : 0
Stig 1955
Beranje
Sloga (L)
Lučica
1 : 2
Dunav
Ostrovo
Sopot
Požarevac
2 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Proleter
Požarevac
1 : 3
Pobeda
Stari Kostolac
Maskar
Maskar
0 : 1
Mladost (J)
Jelenac
Sava
Mrđenovac
2 : 2
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Galeb
Cerovac
2 : 0
Žabar
Žabar
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 1
Zablaće
Zablaće
Mladost
Svileuva
3 : 2
Korman
Korman
Dragojevac
Dragojevac
1 : 2
Sloga 1949
Matijevac
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 2
Torpedo
Lojanice
Krnule 09
Krnule
0 : 7
Mladost (B)
Belotić
Hajduk
Debrc
3 : 0
Sloga (R)
Riđake
Verko
Suvo Selo
2 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Provo 2015
Provo
3 : 1
Polet
Jalovik
Šipurske livade
Šabac
0 : 1
OFK Varna
Varna
Mladost (S)
Slatina
3 : 0
Grušić
Grušić
7. Juli
Bela Crkva
3 : 1
DB Junajted
Donje Brezovice
Bair
Bogatic
4 : 0
Šumice
Glusci
Mladost
Očage
1 : 2
Napredak (BP)
Banovo Polje
Premijer
Badovinci
1 : 4
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Bujačić
Bujačić
2 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Kotešica
Kotešica
4 : 1
Rakac Stave
Stave
OFK Povlen
Brezovice
2 : 6
Beloševac
Beloševac
Paune
Paune
1 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Zadrugar
Lopatanj
0 : 4
Dupljaj
Dupljaj
Lukavac
Lukavac
2 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Mladost
Latković
1 : 2
Toplica
Donja Toplica
Babajić
Babajić
2 : 3
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 0
Orao
Poljanice
Vojvode
Mionica
7 : 1
Paštrić
Paštrić
Gornji Mušić
Gornji Mušić
4 : 0
Tolić
Tolić
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
4 : 0
Nepričava
Nepričava
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 0
Čučuge
Čučuge
Pambukovica
Pambukovica
0 : 0
Kalenić
Kalenić
OFK Paljuvi
Paljuvi
6 : 0
Zvizdar
Zvizdar
Šarbane
Šarbane
3 : 2
Dokmir
Dokmir
Lasta
Vitkovac
1 : 0
Zgodačica
Godačica
Morava
Mrsać
0 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Popovići
Popovići
3 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Mladost 1981
Štulac
1 : 1
Jedinstvo
Godačica
Žiča
Žiča
1 : 0
Studen Vitez
Studenica
Omladinac
Drakčići
2 : 1
BSK 2014
Bukovica
Musina reka
Musina reka
0 : 2
Mineral 2015
Rudno
Budućnost
Parage
5 : 0
Borac
Vizić
Slavija
Bođani
2 : 1
Proleter
Karađorđevo
Jednota 1950
Gložan
5 : 0
Mladost
Mali Bač
Badnjevac
Badnjevac
2 : 0
Pobeda
Đurđevo
Napredak
Malo Krčmare
1 : 1
Udarnik
Trska
Karađorđe 2013
Viševac
1 : 2
Šumadija
Sipić
20. Oktobar
Trbušnica
8 : 2
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Lazarevac
Lazarevac
3 : 3
Proleter
Vrbovno
Mladi Borac
Županjac
3 : 0
Mladi Radnik
Junkovac
Radnički
Berane
1 : 1
Berane
Berane
Cetinje
Cetinje
2 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Grafičar
Podgorica
1 : 3
Bratstvo
Cijevna
Igalo
Herceg Novi
3 : 0
Ibar
Rožaje
Jezero
Plav
2 : 1
Brskovo
Mojkovac
Spartak
Subotica
7 : 0
Sloga Radnički
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Požarevac
Požarevac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 3
Mašinac
Niš
Sloga 036
Kraljevo
3 : 0
Jerina
Smederevo
Una Fortuna 04
Lužnice
11 : 0
Bukovička Banja
Aranđelovac
Mladost 2015
Podgorica
14 : 0
Lovćen
Cetinje
Jagodina
Jagodina
3 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Mačva
Šabac
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 1
Borac
Čačak
Loznica
Loznica
0 : 0
Radnički
Valjevo
Inđija
Inđija
1 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Donji Srem
Pećinci
Sloga
Plandište
1 : 5
Proleter 2006
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Radnički 1926
Požarevac
2 : 0
Homoljac
Žagubica
Smederevo 1924
Smederevo
6 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Rudar
Kostolac
0 : 5
Morava
Velika Plana
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Sloboda (U)
Užice
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Sindjelić
Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Brodarac 2
Beograd
3 : 3
Žarkovo
Beograd
Voždovac
Beograd
6 : 0
Bežanija
Beograd
Balkan
Beograd
3 : 2
Turbina
Vreoci
PKB
Padinska skela
1 : 3
Trudbenik
Trudbenik
Sopot
Sopot
4 : 1
Seceranac Ada
Beograd
Bežanija MO
Beograd
3 : 2
Sinđelić MO
Beograd
Zemun MO
Zemun
3 : 1
Rad MO
Beograd
IMT MO
Beograd
0 : 3
OFK Beograd MO
Beograd
011 MO
Beograd
3 : 1
BASK MO
Beograd
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
3 : 1
Brodarac MO
Beograd
BSK Borča MO
Borča
3 : 3
Internacional MO
Beograd
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Rad
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 5
Indeks
Novi sad
Vršac
Vršac
4 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Mladost
Lukićevo
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 4
Radnički (Z)
Zrenjanin
Spartak
Subotica
4 : 1
TSC
Bačka Topola
Bečej 1918
Bečej
5 : 3
Bačka 1901
Subotica
Vrbas
Vrbas
2 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Hajduk Junior
Kula
3 : 4
Radnički (S)
Sombor
Sindjelić
Beograd
0 : 2
Voždovac
Beograd
Teleoptik
Zemun
9 : 0
011
Beograd
Radnički
Novi Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
IM Rakovica
Beograd
0 : 14
Lokomotiva
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Bežanija
Beograd
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
GSP Polet
Beograd
3 : 3
Milenium
Beograd
Žarkovo
Beograd
6 : 2
Trudbenik
Beograd
IMT
Beograd
1 : 3
Balkan
Beograd
OFK Šabac
Šabac
3 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Sloga (B)
Batočina
1 : 3
Zvižd
Kučevo
Tornjoš
Tornjoš
2 : 2
AFK
Ada
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
Senta
Senta
Banja
Beograd
3 : 1
Avala
Beograd
Apolon 2010
Beograd
6 : 0
Borac
Ostruznica
Graficar
Beograd
1 : 8
Sremcica
Sremcica
Budućnost
Podgorica
2 : 0
Radnicki
Berane
Zeta
Golubovci
0 : 2
Sutjeska
Nikšić
Mladost
Podgorica
1 : 0
Iskra
Danilovgrad
Rudar
Pljevlja
2 : 0
Dečić
Tuzi
Lovćen
Cetinje
4 : 0
Graficar
Podgorica
Grbalj
Kotor
1 : 3
Igalo
Herceg Novi
Mornar
Bar
0 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Indeks
Novi sad
Spartak
Subotica
7 : 0
TSC
Bačka Topola
Bečej 1918
Bečej
4 : 1
Bačka 1901
Subotica
Vrbas
Vrbas
2 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Hajduk Junior
Kula
0 : 4
Radnički (S)
Sombor
Vršac
Vršac
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
AS
Novi Pazar
2 : 0
Slavija
Kragujevac
Kosmet
Leposavić
4 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 1
Apolon
Kraljevo
Kiker
Kraljevo
4 : 2
Sloga
Kraljevo
BSK
Borca
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Sindjelić
Beograd
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
3 : 1
Zemun
Zemun
Studentski Grad
Beograd
4 : 0
Internacional
Beograd
Bežanija
Beograd
5 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
OFK Šabac
Šabac
4 : 1
Donjošorac
Šabac
Železničar
Lajkovac
0 : 3
Jedinstvo
Ub
Karađorđe (T)
Topola
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Pinkum
Veliko Gradište
1 : 5
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 6
Borac
Starčevo
Banat
Vršac
2 : 2
Vršac
Vršac
Obilić
Novi Kneževac
1 : 7
Senta
Senta
Sloga
Ostojićevo
10 : 3
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Bačka
Mol
8 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
AFK
Ada
4 : 7
Čoka
Čoka
Tisa
Adorjan
0 : 9
Potisje
Kanjiža
Jevremovac
Jevremovac
3 : 1
OFK Atletiko
Šabac
Rađevac
Krupanj
5 : 0
Mačva 2005
Bogatić
BMR Petlovača
Petlovača
06.09.2015
10:00
Mladost (P)
Prnjavor
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
06.09.2015
10:00
Lipolist
Lipolist
BSK 1925 MK
Batajnica
7 : 0
Tempo
Beograd
Šumadinac
Bečmen
1 : 6
Institut MK
Zemun
BSK Borča
Borča
0 : 3
Rad
Banjica
Bežanija
Beograd
7 : 0
IMT
Beograd
Srem Jakovo
Jakovo
2 : 5
Fer Plej 06
Beograd
BSK 1925
Beograd
9 : 0
Sindjelić 2012
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
2 : 3
Dominus
Beograd
Balkan
Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
Milenium
Beograd
0 : 5
Sremčica
Sremcica
Poštar
Zvezdara
0 : 1
OFK Beograd (B)
Beograd
Senta
Senta
1 : 6
Arena SU
Subotica
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 2
Bambi
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
7 : 0
Đokić
Velika Plana
Plavi 2000
BEOGRAD
2 : 4
BASK
BEOGRAD

Rukomet

Meshkov
Brest
21 : 24
Zagreb
Zagreb
Vojvodina
Novi Sad
24 : 26
Nexe
Osijek

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 1
FON
Beograd
Kalča Memoris
Niš
6 : 2
Deus
Sremska Mitrovica