XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 819 utakmica za dan
Nedelja, 3 April 2016

Fudbal

Borac
Kozarska Dubica
0 : 0
Laktaši
Laktaši
Omarska
Omarska
6 : 1
Liješće
Liješće
Ozren
Petrovo
2 : 1
Sloga (T)
Trn
Jedinstvo (Br)
Brodac
2 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
Mladost (R)
Rogatica
3 : 1
Lokomotiva
Brčko
Proleter
Dvorovi
3 : 1
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Sloga Junajted
Bijeljina
0 : 0
Napredak
Donji Šepak
Hajduk
Batkuša
0 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
Budućnost
Gornja Slatina
1 : 2
Rudanka
Rudanka
Vranjak
Vranjak
4 : 0
Ozren
Paklenica
Posavina
Miloševac
3 : 4
Polet 1926
Brod
Naša krila
Kostajnica
0 : 1
Mineral
Banja Vrućica
Sloga
Dugo Polje
2 : 0
OFK Pridjel
Pridjel
OFK Trnovica
Trnovica
3 : 2
OFK Šekovići
Šekovići
Podrinje
Tršić
3 : 1
Jedinstvo
Roćević
Birač
Derventa
0 : 2
Guber
Srebrenica
Knežopoljac
Knežica
0 : 1
Mrakovica
Kozaruša
Berek 1975
Prijedor
3 : 0
Omladinac
Draksenić
Slaven
Dobrljin
4 : 0
Plamen
Donje Vodičevo
Kozara
Donji Orlovci
2 : 7
Partizan
Kostajnica
Bratstvo
Kozarac
1 : 1
Brzi
Busnovi
Sloga
Rakelići
4 : 0
Radnik Urije
Prijedor
Mladost (B)
Bajinci
2 : 2
Ratar
Stara Topola
Borac (M)
Maglajani
3 : 0
Borac (Š)
Šibovska
Torpedo
Cerovljani
4 : 3
Kozara
Turjak
Mladi Krajišnik
Kukulje
1 : 0
Bratstvo
Kozinci
Sloboda
Donji Podgradci
0 : 0
Milan
Kosjerovo
Krajina
Banja Luka
2 : 1
Gomionica
Bronzani Majdan
Sloga-Nektar
Potkozarje
2 : 1
Borac
Istočni Drvar
Vrbas
Banja Luka
0 : 1
Mladost
Zalužani
Rekreativo
Banja Luka
2 : 1
Gorica
Šipovo
Džaja
Banja Luka
1 : 4
Šnjegotina
Šnjegotina
Crkvina
Crkvina
4 : 1
Sloboda
Vinska
Kladari
Kladari Gornji
0 : 0
Sloga
Jakeš
Mladost
Dobrinja
1 : 2
Crvena Zvijezda
Gajevi
Bratstvo
Donja Dubica
0 : 1
Rudar
Stanari
Bosna
Modrički Lug
5 : 2
Pelagićevo
Pelagićevo
Borac
Osinja
8 : 1
Ukrina
Čečava
Zvijezda
Kakmuž
3 : 0
Jedinstvo
Crkvina
Omladinac
Potočari
8 : 0
Sveti Jovan
Donji Brezik
OFK Brezik
Gornji Brezik
1 : 1
Mladost (T)
Trnjaci
Jugović
Brčko
2 : 0
Grčica
Brčko
Sava 04
Brezovo Polje Selo
1 : 7
Mladost (S)
Sandići
Mladost (L)
Lončari
5 : 2
Mladost 2003
Popovo Polje
Obilić
Krepšić
4 : 3
Gredice
Gredice 1
OFK Krbeti
Krbeti
0 : 1
Slijepčevići
Slijepčevići
Majevica
Donje Zabrđe
3 : 2
Sloga 94
Bijeljina
BSK Ledinci
Batković
3 : 1
Drina
Amajlije
Jedinstvo
Suvo Polje
2 : 2
Priboj
Priboj
Novo doba
Čardačine
2 : 2
Balatun
Balatun
Međaši
Međaši
0 : 10
Semberija
Popovi
SFK Akademac UIS
Bijeljina
3 : 2
Sloboda
Donji Zagoni
Jasenica
Jasenica
1 : 6
Jadar
Nova Kasaba
Jardan
Jardan
3 : 2
Branjevo
Branjevo
Polet
Kravica
2 : 2
Tabanci
Tabanci
Budućnost (S)
Skelani
2 : 3
Budućnost (P)
Pilica
Svodna
Svodna
2 : 2
Blatna
Blatna
Rudar
Blagaj
2 : 2
Radnik
Kozarska Dubica
Podgrmeč
Oštra Luka
4 : 0
Željezničar
Ravnice
Rasavci
Rasavci
1 : 0
Moštanica
Božići
13 Skojevki
Grbavci
2 : 1
OFK Laminci
Laminci
Jablanica
Jablanica
2 : 4
Vilusi
Vilusi
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
0 : 4
Kalemi
Trebovljani
Polet
Podnovlje
3 : 0
Željezničar
Pridjel Gornji
Zadrugar
Sijekovac
3 : 1
Borac 1975
Osinja
4. Juli
Pojezna
0 : 6
Vučijak
Majevac
Borac (L)
Lužani
2 : 0
BSK
Bušletić
Hajduk
Kožuhe
4 : 1
Radnički
Brodsko Polje
27. Juli
Kalenderovci
3 : 4
OFK Zborište
Zborište
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
1 : 0
Jedinstvo
Koretaši
Sloboda
Mrtvica
1 : 1
Budućnost Red Star
Vučilovac
Čelik
Grbavica
0 : 1
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Zadrugar
Bukvik
7 : 1
Borac
Ražljevo
Stević Jovan
Vršani
3 : 0
Omladinac
Gornja Čađavica
Panteri
Zagoni
2 : 3
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
Sloboda
Donji Dragaljevac
1 : 1
Ljeljenča
Ljeljenča
Građanski
Bijeljina
1 : 3
Jedinstvo
Donja Čađavica
Proleter
Gornji Dragaljevac
2 : 1
Obarska
Velika Obarska
Koridor 2011
Bijeljina
4 : 2
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
Modran
Modran
2 : 3
Sloga
Dazdarevo
Mladost
Patkovača
0 : 3
Brodac
Brodac
Glogovac
Glogovac
2 : 1
Kolektiv
Međaši
OFK Batković
Batković
2 : 0
Bjeloševac
Bjeloševac
Tavna
Banjica
2 : 3
VSK
Velino Selo
Semberija Gaj
Srednja Čađavica
0 : 3
Sloga
Donja Bukovica
Sava
Gradac
4 : 0
Mladen Perić
Glogovac
Buk
Gornja Bukovica
2 : 1
Kovačići 08
Kovačići
Polet
Gornji Kojčinovac
1 : 0
Čengić
Čengić
Nacional
Bijeljina
4 : 2
Napredak
Dijelovi
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Dunav
Prahovo
Tabane 1970
Jagodina
4 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Sinđelić
Niš
Radan
Lebane
0 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Dolina
Padina
0 : 1
Banat
Zrenjanin
Srem
Jakovo
2 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
Turbina
Vreoci
3 : 2
Dorćol
Beograd
Polet (LJ)
Ljubić
3 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Zvižd
Kučevo
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Kopaonik
Brus
0 : 3
SFS Borac
Paraćin
Juhor
Obrež
0 : 0
Rembas
Resavica
Levač
Rekovac
2 : 1
Morava
Ribare
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 0
Bukovik
Razanj
Kablovi
Zaječar
0 : 0
Brodoremont
Kladovo
Rudar (P)
Podvis
3 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Moravica
Subotinac
1 : 0
Svrljig
Svrljig
Bobište
Bobište
0 : 4
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Budućnost (P)
Popovac
1 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Jablanica
Medveđa
0 : 3
Ropotovo
Ropotovo
Mladost (M)
Medoševac
0 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
Tisa (A)
Adorjan
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
Subotica
Subotica
1 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Veternik
Veternik
Budućnost (G)
Gložan
1 : 4
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Hajduk (B)
Beška
3 : 1
Sremac
Vojka
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 0
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
Torlak
Beograd
3 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Sremčica
Sremčica
2 : 0
Zvezdara
Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 3
Lokomotiva
Beograd
Grafičar
Beograd
6 : 1
Vrčin
Vrčin
Prva Iskra
Barič
7 : 1
Baćevac
Baćevac
PKB
Padinska skela
1 : 2
Jedinstvo
Surcin
Napredak
Markovac
0 : 2
Gruža
Gruža
RSK
Rabrovo
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Omladinac
Donja Rača
1 : 1
Radnički 1926
Požarevac
Sloga
Batočina
1 : 5
Basarac
Mišljenovac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 2
Homoljac
Žagubica
Borac
Žabari
0 : 2
Šapine
Šapine
Zlatar
Nova Varoš
2 : 2
Polimlje
Prijepolje
OFK Osečina
Osečina
0 : 0
Zlatibor
Čajetina
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Budućnost
Arilje
Rađevac
Krupanj
1 : 1
Provo
Provo
Bane
Raška
2 : 0
Polet (T)
Trbušani
Slavija (K)
Kragujevac
1 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Omladinac (NS)
Novo Selo
0 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Partizan
Glogovac
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Budućnost
Miliva
2 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
OFK Batinac
Batinac
0 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
BSK
Buljane
1 : 4
Morava 1918
Ćuprija
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 2
Bratstvo
Međureč
Napredak (D)
Drenovac
3 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Sloga
Dašnica
4 : 0
Mladost
Makrešane
Mačkovac
Mačkovac
1 : 0
Blagotin
Poljna
Vinogradar
Zleginje
2 : 1
Parunovac
Parunovac
Čitluk
Čitluk
2 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Gradina
Pejovac
0 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mladi radnik
Bačina
1 : 0
13. April
Lomnica
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 4
Trajal
Kruševac
Naupare
Naupare
3 : 0
Šanac
Šanac
Dobrič
Pejkovac
2 : 0
Partizanski put
Grudaš
Mladost 1982
Donji Drenovac
2 : 1
Borac
Držanovac
Jastrebac
Blace
6 : 2
Real
Jasenica (Žitorađa)
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 1
Kaćuša
Kuršumlija
Dunđerski
Voljčinac
0 : 0
Polet
Samarinovac
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 7
Trbunje
Trbunje
NS Tatko
Stara Božurna
2 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Omladinac
Podina
1 : 2
Kosovac
Prokuplje
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
4 : 1
Orljane
Orljane
Rasovača
Rasovača
2 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Polet
Vitoševac
4 : 1
Koprijan 1975
Gradište
Morava
Žitkovac
4 : 0
Doljevac
Doljevac
Jedinstvo (B)
Bobovište
1 : 3
Radnički 1924
Kočane
Krivelj
Krivelj
1 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Blizna
Blizna
1 : 1
Deli Jovan
Sikole
Branik
Štubik
4 : 2
Čubra
Čubra
BSK
Bukovče
2 : 0
Polom
Leskovo
Sloga
Kobišnica
3 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Sloga
Minićevo
0 : 0
Mladost (S)
Sumrakovac
Grlište
Grlište
3 : 1
ŠSK
Štipina
Osnić
Osnić
1 : 0
Polet
Jablanica
Malinik
Podgorac
6 : 0
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
Omladinac
Grezna
0 : 1
BSK
Bogovina
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
4 : 1
Trebič
Sokobanja
Gnjilan
Gnjilan
1 : 1
Jedinstvo
Bela Palanka
Zadrugar
Krupac
5 : 2
Željuša
Željuša
Padež
Petrovac
6 : 0
Napredak
Izvor
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
0 : 2
Kumarevo
Kumarevo
Sloboda D.B
Donje Brijanje
3 : 2
Progres
Ladovica
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 2
Mladost V
Vinarce
Sloga (L)
Lipovica
2 : 2
Železničar
Brestovac
Umac
Miroševce
0 : 0
Brza
Brza
Čekmin
Čekmin
3 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Radnički (P)
Pertate
3 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Vučje
Vučje
5 : 1
Šumadija
Razgojna
Radnički
Trupale
3 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Crvena zastava
Hum
7 : 0
Rudar
Jelašnica
Vrtište
Vrtište
5 : 0
Aluminjum
Niš
Mladost
Lalinac
1 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Proleter
Mezgraja
1 : 1
Morava
Krušce
Mramor
Mramor
1 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Jugoslavija
Jabuka
4 : 0
Partizan (U)
Uljma
Mladost (O)
Omoljica
1 : 1
Vojvodina
Crepaja
Budućnost (A)
Alibunar
5 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 1
Vulturul
Grebenac
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
2 : 3
Radnički 1911
Jaša Tomić
Napredak
Čestereg
2 : 2
Roham
Nova Crnja
Banat
Čenta
1 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Mladost
Banatski Despotovac
4 : 3
Begej
Žitište
OFK Šikara
Sombor
3 : 0
Terekveš
Svilojevo
Borac
Bački Gračac
1 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Kula
Kula
0 : 1
Polet
Karavukovo
BSK
Bački Brestovac
5 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Hajduk
Stapar
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 2
Mladost
Kruščić
Rusin
Ruski Krstur
1 : 0
Stanišić
Stanišić
Preporod
Novi Žednik
2 : 2
Bajša
Bajša
Krivaja
Krivaja
1 : 1
Bačka
Mol
Radnički 1905
Bajmok
2 : 2
Jadran
Feketić
Sloga
Ostojićevo
9 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Graničar 1924
Adaševci
0 : 0
Partizan
Vitojevci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Ljukovo
Ljukovo
2 : 0
OFK Brestač
Brestač
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Napredak (P)
Popinci
0 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Budućnost
Mladenovo
1 : 1
Miletić
Mošorin
Mladost
Bački Petrovac
4 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Proleter
Banoštor
3 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Susek
Susek
2 : 0
Železničar
Novi Sad
TSK
Temerin
1 : 1
OFK Futog
Futog
Vinogradar
Ledinci
3 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Polet
Grabovac
2 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
OFK Borac
Arnajevo
1 : 1
Budućnost
Zvečka
Strelac
Mislođin
1 : 2
Borac
Lazarevac
Radnički
Rudovci
0 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Napredak
Medoševac
4 : 2
Veliki Borak
Veliki Borak
Komgrap
Beograd
2 : 0
Borac
Progar
Sindjelić 2012
Ugrinovci
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Institut
Zemun Polje
0 : 0
Pionir
Besni Fok
Zmaj 1953
Zemun
2 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
1 : 2
Boleč
Grocka
Ropočevo
Ropočevo
2 : 1
Dunavac
Grocka
OFK Leštane
Leštane
1 : 0
Kosmaj
Ralja
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Vinča
Vinča
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 2
Avala 1939
Beli Potok
Omladinac
Rakinac
3 : 2
Pobeda
Golobok
Šumadija
Azanja
2 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Budućnost
Ratari
1 : 3
Mladi radnik
Radinac
7. Juli
Vodanj
2 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Sloga
Miloševac
0 : 0
SASK
Saraorci
Osipaonica
Osipaonica
1 : 1
Udarnik
Lozovik
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Mlava
Malo Laole
Napredak
Veliko Crniće
2 : 1
Budućnost
Vezičevo
Makce
Makce
0 : 2
Borac
Veliko Laole
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 1
Rudar
Krepoljin
Dizel
Bare
1 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Železničar
Požarevac
7 : 1
Integral
Batuša
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Sloga (B)
Burovac
Mladost
Biskuplje
1 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 1
Lepenica
Badnjevac
Vinča
Vinča
2 : 0
BSK
Belosavci
Vitlina-Bokanja
Gorovič
2 : 1
Junkovac
Junkovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 3
Borac
Pajsijević
Šatornja
Šatornja
3 : 0
Pobeda
Sepci
Šumadija
Toponica
5 : 2
Banja
Banja
Prvi partizan
Užice
1 : 0
Polet
Rasna
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 3
Sevojno
Sevojno
Ariljska rampa
Požega
4 : 0
Jasen
Brodarevo
Jedinstvo
Kalenić
2 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Savinac
Visibaba
3 : 0
Soko
Bajina Bašta
Železničar
Požega
2 : 1
Perućac
Perućac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Borac (L)
Lešnica
2 : 1
Sinđelić
Lipnica
Drina
Ljubovija
5 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Lipolist
Lipolist
2 : 1
Borac (V)
Vladimirci
Antimon
Zajača
0 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 1
BMR Petlovača
Petlovača
Kolubara
Jabučje
0 : 1
Polet
Popučke
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 2
Mladost
Dračić
Tulari
Tulari
0 : 1
Sovljak
Sovljak
Trlić
Trlić
1 : 1
Joševa
Joševa
OFK Divci
Divci
3 : 0
Banjani
Banjani
ZSK
Valjevo
2 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Kačer
Belanovica
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
Pobeda
Beloševac
3 : 2
Maršić
Maršić
Kolonija
Kragujevac
2 : 1
Ćava
Grošnica
Sloboda
Grbice
0 : 0
Mladost
Pajazitovo
Borac
Drenovac
4 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
2 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Budućnost
Resnik
0 : 1
Vodojaža
Grošnica
Partizan
Cerovac
0 : 3
Sušica
Kragujevac
Real
Podunavci
1 : 0
Polet
Ratina
Granit
Jošanička banja
3 : 3
Gruža
Vitanovac
Stubal
Stubal
6 : 1
Mataruge
Mataruge
Borac
Vraneši
1 : 0
Ribnica
Jovac
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Radnički
Kovači
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 1
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Rudar
Baljevac
0 : 1
Radnik
Ušće
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 3
Lunjevica
Lunjevica
Mladost
Preljina
5 : 1
Majdan
Majdan
Spartak
Trnava
2 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
0 : 0
Napredak
Svračkovci
Omladinac
Šaludovac
2 : 2
Hajduk
Čepure
Rudar Stenjevac
Stenjevac
3 : 0
Moravac
Gornje Vidovo
Supska
Supska
0 : 4
Rudar (P)
Plazane
Omladinski
Paraćin
1 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Istok 63
Plana
2 : 2
Napredak (Sv)
Svojnovo
Napredak Stubica
Stubica
3 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Javor
Sladaja
10 : 1
Radnički
Tekija
Sloga
Voljavče
3 : 0
Budućnost
Đurinac
Osaonica
Bagrdan
1 : 2
Ursule
Ursule
Kupinovac
Kupinovac
5 : 2
Blagotin
Belušić
Napredak (SL)
Staro Lanište
0 : 1
Kolare
Kolare
Mladost (G)
Gložane
2 : 1
Crni Vrh
Deonica
Šumadinac
Dragovo
5 : 4
Morava
Kočino Selo
Juhor
Glavinci
1 : 1
Mladost (D)
Dublje
Resavac
Subotica
3 : 0
Vinorača
Vinorača
OFK Gnjila
Igroš
1 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Rubin (DS)
Donji Stupanj
6 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Mladost
Donji Katun
3 : 1
Varvarin
Varvarin
Trudbenik
Stalać
0 : 2
Polet 57
Milutovac
Omladinac
Pojate
7 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
Sokolovi
Velika Kruševica
Sebečevac
Sebečevac
0 : 0
Budućnost
Kaonik
Žabare
Žabare
6 : 0
Bukovica
Bukovica
Sloga
Majdevo
3 : 1
BSK
Bela Voda
Dvorane
Dvorane
3 : 2
Kapidžija
Kapidžija
Čarapan
Kruševac
1 : 2
Kupci
Kupci
Feniks 2012
Beli Breg
3 : 1
Sloga (K)
Korman
OFK Rutevac 1908
Rutevac
5 : 3
Pobeda 1976
Jakovlje
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 3
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 3
Planinac 2015
Podgorac
Borac
Trnjane
2 : 0
Tempo
Mozgovo
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Jerma
Sukovo
0 : 3
Temac
Temska
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 2
Dragoš
Pirot
Polet
Stajkovce
6 : 1
Moravac
Guberevac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 0
Navalin
Navalin
Morava
Gložane
2 : 0
OFK Bobište
Bobište
Jedinstvo (Š)
Šišava
5 : 1
OFK Morava
Leskovac
BSK
Belanovce
3 : 0
Gradac
Konopnica
Lemind 1953
Leskovac
0 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Jedinstvo (G)
Grdelica
5 : 0
Napredak
Bogojevce
Mladost (B)
Batulovce
3 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Hajdučica
Hajdučica
8 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 2
Potporanj
Potporanj
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Ševac
Kusić
0 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Dunav
Banatska Palanka
3 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Ratar
Kruščica
2 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Banat (I)
Ilandža
3 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Borac
Pločica
2 : 5
Proleter
Mramorak
Budućnost
Banatski Brestovac
2 : 3
Dolovo
Dolovo
Kolonija
Kovin
0 : 2
Strela
Ivanovo
Omladinac
Opovo
1 : 2
Mika Antić
Pančevo
Glogonj
Glogonj
0 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Unirea
Uzdin
7 : 0
Pobeda
Samoš
Polet
Idvor
1 : 0
Spartak
Debeljača
Budućnost
Banatski Dvor
2 : 0
Napredak
Banatska Topola
2. Oktobar
Kumane
1 : 1
Jedinstvo
Bočar
Bega
Novi Itebej
1 : 4
Terekveš
Hetin
Vojvodina (B)
Bašaid
4 : 1
Proleter
Međa
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Proleter
Neuzina
0 : 2
Lehel
Mužlja
Jedinstvo
Ečka
4 : 2
OFK Klek
Klek
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 0
MSK
Mihajlovo
Omladinac
Botoš
3 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Potisje
Knićanin
5 : 2
Naftagas
Boka
Rusanda
Melenci
4 : 0
ASK
Aradac
Telečka
Telečka
0 : 3
Dinamo
Sonta
OFK Metalac
Sombor
2 : 2
Hajduk Junior
Kula
Jedinstvo (R)
Ribarevo
3 : 2
Partizan
Kupusina
Đurđin
Đurđin
2 : 1
Žednik
Stari Žednik
Bikovo
Bikovo
1 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Palić
Palić
1 : 4
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Lokomotiva
Subotica
2 : 0
Čantavir
Čantavir
Bratstvo
Ljutovo
0 : 2
Solid
Subotica
Radnički
Irig
2 : 1
Borac (M)
Martinci
Napredak
Žarkovac
4 : 0
Sloga
Maradik
Graničar
Kuzmin
0 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Borac (S)
Stejanovci
4 : 1
Noćaj
Noćaj
PSK Putinci
Putinci
2 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Omladinac
Molovin
1 : 3
Borac (K)
Klenak
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 8
Fruškogorac
Manđeloš
Bačka
Đurđevo
5 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
7 : 2
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Hajduk
Gardinovci
1 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Iskra
Kucura
5 : 0
Mladost
Radičević
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 2
Budućnost
Savino Selo
Krivanj
Selenča
1 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Borac
Obrovac
1 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
4 : 1
Maglić
Bački Maglić
Labudnjača
Vajska
1 : 3
Slavija
Pivnice
Bačka
Despotovo
1 : 1
Neštin
Neštin
Čenej
Čenej
1 : 5
Tatra
Kisač
Kabel - Štrand
Novi Sad
1 : 0
Borac
Rakovac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 0
Sremac
Čerević
Napredak (P)
Poljana
1 : 1
Kurjače
Kurjače
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
5 : 2
Desine
Desine
Borac (K)
Klenovnik
3 : 0
Žitkovica
Žitkovica
Vihor
Маljurevac
1 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Mlava (B)
Bratinac
6 : 0
Braničevo
Braničevo
Bata Bulić
Bistrica
3 : 2
Zadrugar
Tabanovac
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
3 : 2
Mladost
Porodin
Polet
Aleksandrovac
1 : 2
BSK
Boževac
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 1
Dragoš
Oreškovica
Rudar
Stamnica
7 : 0
Napredak
Toponica
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 2
Radnik
Salakovac
Bare
Bare
4 : 0
Meteor
Lapovo
Lokomotiva
Lapovo
6 : 1
Kusovac
Kusovac
Crvena zvezda
Miraševac
1 : 3
Karađorđe Vučić
Vučić
BSK
Borač
2 : 2
Mladost Crni Kao
Crni kao
Sloga
Milatovac
4 : 3
Kotlenik
Selo Leskovac
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Marjan
Knić
Grivac
Grivac
0 : 0
Mladost MG
Saranovo
Sloga
Zagorica
5 : 3
Jasenica
Božurnja
Partizan
Darosava
9 : 0
Budućnost
Blaznava
B 2000
Aranđelovac
0 : 1
Kopljari
Kopljari
Žabare
Žabare
1 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Ranilović
Ranilović
0 : 4
Proleter
Jelovik
Šamot
Aranđelovac
3 : 3
Šumadinac (S)
Stojnik
Šumadinac (N)
Natalinci
14 : 0
Misača
Misača
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Cerić
Miokus
2 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Mrovska
Mrovska
0 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
Trešnjevka
Trbusac
2 : 3
Karađorđe
Mišar
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Sloga
Krnić
2 : 1
Rankovac
Nakučani
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 1
Sloga (S)
Straža
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 4
Jedinstvo
Mali Zvornik
Crnča
Crnča
0 : 1
Stolice
Krupanj
Mladost (DB)
Donja Borina
1 : 1
Borac
Kozjak
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
4 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Cerova
Cerova
3 : 0
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Velika Reka
Velika Reka
3 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Krasava
Krasava
1 : 3
Vidojevica
Lešnica
Borac
Šabac
2 : 0
Milicionar
Bogatić
Cer
Petkovica
2 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
Mladi Borac
Dublje
4 : 0
Sloga
Duvanište
Drina
Badovinci
1 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Duško
Klenje
2 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Partizan
Drenovac
2 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
Gorki
Glušci
2 : 3
Majur
Majur
Proleter
Šabac
1 : 2
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Jadar 2013
Valjevo
2 : 0
Popadić
Popadić
Mladost
Valjevska Kamenica
1 : 3
Kolubara 2
Valjevo
Ribnikar
Pecka
1 : 0
Rajac
Kadina Luka
Liplje
Liplje
1 : 2
Borac
Rajković
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Komanice
Komanice
3 : 1
Gradac
Valjevo
Gunjevac
Gunjevac
2 : 2
Stepanje
Stepanje
Proleter
Bajevac
2 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 4
Polet (T)
Takovo
Kremenac
Rogojevac
0 : 1
Hajduk
Jovanovac
Košutnjak
Kragujevac
2 : 1
Botunje
Botunje
Zastava
Kragujevac
2 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
2 : 5
Kutlovo
Kutlovo
Seljak
Cvetojevac
5 : 0
Azbest
Stragari
Šumadija 1934
Drača
4 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Lazac
Lazac
3 : 0
Grdica
Grdica
Napredak
Gračac
0 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Zvezda
Čukojevac
4 : 1
Šumadija
Šumarice
Proleter
Pečenog
3 : 2
Jedinstvo
Dragosinjci
Tavnik
Tavnik
1 : 1
Budućnost
Samaila
Mladost
Vrdila
6 : 0
Morava
Sirča
Borac
Adrani
2 : 1
Partizan
Vrba
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 3
Velereč 94
Velereč
Ozrem PMH
Ozrem
3 : 0
Omladinac
Kalimanići
Šumadija
Brdjani
3 : 2
Jablanica
Jablanica
Podunavac
Udovice
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Omladinac
Seone
4 : 1
Drugovac
Drugovac
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 0
Kolarac
Kolari
Petrijevac
Petrijevo
1 : 1
Badljevica
Badljevica
Jedinstvo
Puhovo
1 : 0
Gorušica
Viča
Vrelo
Gornja Kravarica
4 : 2
Voćar
Kotraža
Sloga
Kaona
2 : 1
Brezova
Brezova
Prilike
Prilike
4 : 2
Bjelica
Milatovići
Gradina
Rti
1 : 3
Jelica
Goračići
Jadran
Sanad
3 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Šampion
Orom
1 : 1
Graničar
Đala
Tromedja
Majdan
1 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Hajduk
Podlokanj
4 : 3
Tisa B
Adorjan
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 2
Tisa (P)
Padej
Mladost
Donji Komren
7 : 0
Durlan siti
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 3
Supovac
Supovac
Čegar 1946
Donji Matejevac
2 : 0
Čegar 2013
Kamenica
Sloga 1948
Malča
5 : 1
Morava
Čokot
Delijski Vis
Niš
1 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
Moravac 1948
Gornje Međurovo
1 : 3
Proleter DV
Donja Vrežina
Urovica
Urovica
5 : 1
Rečka
Rečka
Srbovo
Srbovo
1 : 5
Graničar
Aleksandrovac
Polet
Jabukovac
4 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Ratar
Jasenica
2 : 2
Slatina
Negotin
Smedovac
Smedovac
1 : 0
Miloševo
Miloševo
Sloboda 2013
Nikolinac
0 : 1
Sloga
Žučkovac
Hajduk
Rujevica
1 : 0
Omladinac (BL)
Blendija
Slemen
Milušinac
1 : 1
Rtanj
Vrmdža
Napredak 1976
Jošanica
1 : 1
Palilulac
Šarbanovac
Prijevor
Prijevor
4 : 1
Lugovi
Čačak
Planinac
Vujetinci
4 : 1
Rudar
Bresnica
Prijatelji
Čačak
1 : 2
Budućnost
Stančići
Parmenac
Parmenac
4 : 0
Mladost
Atenica
BIP
Čačak
2 : 1
Morava
Katrga
Kej
Čačak
03.04.2016
15:30
Premeća
Premeća
Rvati
Obrenovac
1 : 0
Posavina
Stubline
Zvezda-Konatice
Konatice
4 : 3
Trstenica
Trstenica
Borac
Ušće
1 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Krtinska
Krtinska
2 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Vukićevica
Vukićevica
1 : 2
Partizan-Draževac
Draževac
OFK Urovci
Urovci
6 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Omladinac
Veliko Polje
2 : 2
Jedinstvo
Dren
Sloboda
Stubica
4 : 0
Vreoci
Vreoci
Sloga
Lukavica
0 : 4
Rudar
Zeoke
Borac
Arapovac
0 : 1
Budućnost
Dudovica
OFK Radnički
Dren
0 : 2
Polet
Mirosaljci
Mladost (MI)
Mala Ivanča
0 : 6
Vis
Parcani
Stojnik
Stojnik
2 : 0
OFK Rogača
Rogača
OFK Slatina
Slatina
5 : 3
Sibnica
Sibnica
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 4
Šepšin
Šepšin
Šumadija 1962
Jagnjilo
1 : 1
Napredak
Međulužje
Markovac
Markovac
3 : 0
Sloga
Granice
Borac
Amerić
1 : 4
Omladinac
Rajkovac
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
0 : 3
OFK Student
Mladenovac
Mladost
Gornja Mutnica
5 : 1
Razvitak
Mirilovac
Vihor
Golubovac
1 : 5
Zemljoradnik
Striža
Sloboda
Krežbinac
3 : 4
ISK Izvor
Izvor
Jedinstvo
Ratari
6 : 2
Popovac
Popovac
Železničar
Klačevica
1 : 3
Buljane
Buljane
Budućnost
Lebina
2 : 2
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Mladi radnik
Grabovica
3 : 0
Zelenika
Vitance
Resavac
Veliki Popović
3 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Belica
Belica
1 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Partizan
Majur
0 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Sloboda
Šuljkovac
0 : 3
Hajduk
Miloševo
OFK Borac
Lovci
4 : 1
Omladinac
Bunar
Morava
Rajkinac
2 : 1
Crnovršanin
Donje Štiplje
Morava
Medvedja
1 : 5
Velika Drenova
Velika Drenova
Vinogradar
Riljac
1 : 2
Stragari
Stragari (Trstenik)
Stevka Božurevka
Božurevac
0 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Omladinac
Ugljarevo
0 : 3
Jugovići
Bogdanje
Jašunja
Jašunja
3 : 1
Grdanica 024
Grdanica
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 3
Bratstvo
Zlokućane
Dobrica
Dobrica
3 : 1
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
OFK Stajićevo
Stajićevo
4 : 0
Borac
Zrenjanin
Vojvodina
Neradin
1 : 4
Graničar
Grabovci
Fruška Gora
Ruma
4 : 0
Sloga
Voganj
Sremac
Dobrinci
0 : 0
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Car Uroš
Jazak
0 : 4
Jedinstvo (R)
Ruma
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 1
Polet
Nikinci
Mladost (B)
Buđanovci
3 : 1
Planinac
Rivica
Sinđelić
Gibarac
2 : 4
Hajduk
Višnjićevo
OFK Bingula
Bingula
1 : 0
Omladinac
Batrovci
Sremac
Berkasovo
3 : 0
Borac
Ilinci
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 1
Graničar
Jamena
Jednota
Šid
1 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
2 : 1
Bratstvo
Sot
Poletarac
Laćarak
4 : 3
Sloboda
Šašinci
BSK
Bešenovo
7 : 0
Sremac
Jarak
Srem
Sremska Rača
3 : 2
OFK Bosut
Bosut
Sloga (Z)
Zasavica I
2 : 0
Napredak
Šuljam
Borac (VR)
Veliki Radinci
5 : 1
Borac (R)
Radenković
Planinac
Ležimir
2 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Dunav
Novi Slankamen
0 : 0
Polet
Novi Karlovci
Borac
Jarkovci
03.04.2016
15:00
Borac
Surduk
ČSK Čortanovci
Čortanovci
0 : 1
Sloga
Krnješevci
Krušedol
Krušedol
3 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Dunavac
Petka
4 : 1
Sloga (Du)
Dubravica
Stig 1955
Beranje
4 : 1
Metalac
Požarevac
Dunav
Ostrovo
2 : 0
Sloga (L)
Lučica
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 1
Sopot
Požarevac
Sloga (Dr)
Drmno
0 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Pobeda
Stari Kostolac
5 : 0
Proleter
Požarevac
Melnica
Melnica
3 : 2
Brana Paunović
Rašanac
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 2
Udarnik 2015
Ćovdin
Omladinac
Busur
5 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
BSK
Bošnjak
0 : 0
7. juli
Lopušnik
Jarmenovci
Jarmenovci
0 : 1
Kralj Petar I
Topola
Mladost (R)
Rajkovac
3 : 2
Borac
Kloka
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 2
Galeb
Cerovac
Sava
Mrđenovac
1 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Žabar
Žabar
3 : 3
Mladost
Svileuva
Zablaće
Zablaće
1 : 5
Korman
Korman
Verko
Suvo Selo
2 : 3
Provo 2015
Provo
Hajduk
Debrc
3 : 2
Polet
Jalovik
Krnule 09
Krnule
0 : 2
Sloga Trgošped
Mehovine
Skupljen 2013
Skupljen
2 : 3
Jedinstvo 2014
Beljin
Dragojevac
Dragojevac
3 : 1
Sloga (R)
Riđake
Petrovac 74
Kujavica
4 : 3
Mladost (B)
Belotić
Sloga 1949
Matijevac
2 : 5
Torpedo
Lojanice
Volujac
Volujac
1 : 0
Šipurske livade
Šabac
Grušić
Grušić
1 : 1
Bojić
Bojić
Zadrugar
Lopatanj
3 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Paune
Paune
1 : 2
Dupljaj
Dupljaj
OFK Povlen
Brezovice
3 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Kotešica
Kotešica
2 : 1
Beloševac
Beloševac
Bujačić
Bujačić
2 : 0
Rakac Stave
Stave
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
Mladost
Latković
2 : 1
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Vojvode
Mionica
5 : 2
Tolić
Tolić
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 4
Paštrić
Paštrić
Babajić
Babajić
2 : 1
Orao
Poljanice
Toplica
Donja Toplica
2 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Mladi Borac
Majilovac
0 : 4
Sirakovo
Sirakovo
Srednjevo
Srednjevo
3 : 0
Baštovan 2015
Carevac
Dunavac
Kisiljevo
2 : 0
Kumane
Kumane
Pečanica
Pečanica
3 : 2
Ram
Ram
Radnički
Požeženo
9 : 0
Sloga
Topolovnik
Mudrakovac
Mudrakovac
5 : 1
Mladost 2015
Mala Reka
Kruševica
Kruševica
2 : 5
Vratare
Vratare
Konjuh
Konjuh
2 : 8
Meševo
Meševo
Gaglovo
Gaglovo
1 : 2
Dedina
Dedina
Borac
Vizić
0 : 3
Budućnost
Parage
Mladost
Mali Bač
0 : 1
Jednota 1950
Gložan
Sečica
Seča reka
4 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Trešnjica
Tvrdići
1 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Bakionica
Bakionica
2 : 2
Glumač
Glumač
Duškovci
Duškovci
1 : 3
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Ježevica
Ježevica
10 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Blagaja
Rupeljevo
3 : 5
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Lazarica
Prilipac
12 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Lauš
Lopaš
1 : 3
Omladinac
Zdravčići
Dimitrije Tucović
Šušnjar
4 : 2
20. Oktobar
Trbušnica
Proleter
Vrbovno
0 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Šumadinac
Kruševica
3 : 1
Strmovo
Strmovo
Grafičar
Podgorica
1 : 1
Radnički
Berane
Jezero
Plav
1 : 1
Berane
Berane
Kom
Podgorica
2 : 1
Bratstvo
Cijevna
Ibar
Rožaje
1 : 1
Cetinje
Cetinje
Brskovo
Mojkovac
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Spartak
Subotica
7 : 1
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Sloga Radnički
Zemun
Mačva
Šabac
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
8 : 0
Radnički 1919
Zrenjanin
Knjaževac 2015
Knjaževac
10 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Mladost 2015
Podgorica
0 : 4
Obilić
Herceg Novi
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Borac
Čačak
3 : 2
Partizan
Beograd
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Loznica
Loznica
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Proleter
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Inđija
Inđija
OFK Hajduk
Novi Sad
0 : 0
Veternik
Veternik
Donji Srem
Pećinci
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Omladinac (NB)
Novi Banovci
7 : 1
Sloga (P)
Plandište
Mladost
Lučani
4 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Budućnost
Konarevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
5 : 0
Polet
Ljubić
Internacional
Beograd
0 : 1
BASK
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
8 : 1
Jedinstvo
Surcin
BSK Borča
Borča
1 : 2
Voždovac
Beograd
Borac (S)
Starčevo
4 : 1
Partizan (G)
Gaj
C.zvezda
Pavliš
0 : 4
Strela
Ivanovo
Partizan (U)
Uljma
1 : 1
Borac (P)
Pločica
IMT
Beograd
2 : 0
Balkan
Beograd
Sopot
Sopot
0 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Grafičar
Beograd
3 : 0
Banja
Beograd
Torlak
Beograd
3 : 2
Zmaj 1953
Beograd
Iskra
Danilovgrad
0 : 4
Mladost
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Zeta
Golubovci
Dečić
Tuzi
2 : 1
Rudar
Pljevlja
BASK MO
Beograd
3 : 0
BSK Borča MO
Borča
Brodarac MO
Beograd
1 : 2
IMT MO
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički
Zrenjanin
0 : 0
Spartak
Subotica
Vršac
Vršac
1 : 1
Indeks
Novi sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Donji Srem
Pećinci
RFK NS 1921
Novi Sad
1 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (K)
Kovin
0 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
Vrbas
Vrbas
1 : 6
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Bečej 1918
Bečej
2 : 3
Radnički (S)
Sombor
Teleoptik
Zemun
3 : 2
Sindjelić
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
6 : 0
IM Rakovica
Beograd
Borča
Borča
5 : 1
Kolubara
Lazarevac
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 3
Apolon 4
Kragujevac
Milenium
Beograd
2 : 5
Trudbenik
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 1
Žarkovo
Beograd
Balkan
Beograd
2 : 3
Brodarac 1947
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
6 : 0
GSP Polet
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
0 : 3
Bežanija
Beograd
Mačva
Šabac
1 : 1
OFK Šabac
Šabac
Radnički Šabački
Šabac
1 : 2
Železničar
Lajkovac
AF Duljaj
Topola
0 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Njerš Ištvan
Totovo Selo
9 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 1
Subotica
Subotica
Vinca
Vinca
2 : 0
Graficar
Beograd
Zuce
Beograd
4 : 0
Beograd 1929
Beograd
Mladost (G)
Gacko
6 : 1
Famos
Vojkovići
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 2
Spartak
Subotica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 0
Donji Srem
Pećinci
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 1
Indeks
Novi sad
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Bečej 1918
Bečej
2 : 5
Hajduk Junior
Kula
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 3
Vršac
Vršac
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Bane
Raška
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Kosmet
Leposavić
Sloga
Kraljevo
1 : 1
Kiker
Kraljevo
Rad
Beograd
6 : 1
FSFV
Beograd
BSK
Borca
1 : 4
011
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 1
Internacional
Beograd
Sindjelić
Beograd
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Mačva
Šabac
0 : 4
OFK Šabac
Šabac
Donjošorac
Šabac
1 : 0
Železničar
Lajkovac
OFK Zabrežje
Obrenovac
3 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Ševac
Kusić
2 : 8
Sloga (P)
Plandište
Vulturul
Grebenac
5 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Vršac
Vršac
3 : 0
Banat
Vršac
Arena Su
Subotica
1 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Spartak
Subotica
0 : 1
Senta
Senta
Trudbenik
Beograd
1 : 3
Sremčica
Sremcica
Torlak
Beograd
2 : 1
Hajduk
Beograd
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 7
Sloga
Ostojićevo
Skela
Skela
1 : 5
Omladinac
Veliko Polje
Jedinstvo
Dren
3 : 1
Prva Iskra
Baric
Pobeda
Piroman
0 : 6
Strelac
Mislodjin
Posavina
Stubline
2 : 3
Zadrugar
Orasac
OFK Atletiko
Šabac
5 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Mačva 2005
Bogatić
1 : 0
Rađevac
Krupanj
Studentski Grad MK
Beograd
3 : 1
13. Maj MK
Zemun
BSK 1925 MK
Batajnica
03.04.2016
09:00
Milutinac MK
Zemun
Levač
Rekovac
0 : 4
Mašinac
Niš
Radnički 2012
Niš
11 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
OFK Beograd
Beograd
4 : 2
Zemun
Zemun
Radnički Obrenovac
Obrenovac
1 : 10
Partizan
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
0 : 7
Dominus
Beograd
Bežanija
Beograd
9 : 2
Sindjelić 2012
Beograd
IMT
Beograd
1 : 1
Fer Plej 06
Beograd
OLE
Borča
3 : 2
BASK
Beograd
Lokomotiva
Beograd
9 : 0
Borac
Ostruznica
Milenium
Beograd
0 : 1
Sećeranac Ada
Beograd
Petlić
Beograd
1 : 3
OFK Beograd (B)
Beograd
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Spartak '03
Subotica
OFK Senjak
Valjevo
1 : 3
Radnički 1
Valjevo
Železničar
Lajkovac
1 : 5
Omladinac
Ljig
Šampion
Valjevo
0 : 0
OFK Osečina
Osecina
Ribnica
Mionica
0 : 6
Jedinstvo
Ub
Rad
Banjica
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Altina
Zemun
03.04.2016
14:00
BSK
Borca
Forza
Beograd
1 : 4
Crveni Orao
Beograd

Košarka

Mladost
Mrkonjić Grad
56 : 89
Igokea
Aleksandrovac
Radan
Lebane
66 : 84
Jablanica
Medveđa
Jastrebac
Aleksinac
80 : 107
Prokuplje
Prokuplje
Polet
Ratina
73 : 62
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Ub
Ub
102 : 97
Crnokosa
Kosjerić
Student BB
Bajina Bašta
91 : 85
Železničar
Čačak
Zemun
Zemun
93 : 60
Grocka
Grocka
Kris Kros
Pančevo
76 : 73
Stara Pazova
Stara Pazova
Železničar
Inđija
72 : 86
Sveti Đorđe
Žitište
Šabac
Šabac
78 : 59
Pazar
Novi Pazar
Duga
Šabac
79 : 46
Paraćin
Paraćin
Gimnazijalac
Pirot
70 : 86
Ljubovija
Ljubovija

Odbojka

Novi Sad
Novi Sad
1 : 3
Bavanište
Bavanište
SFS Borac
Paraćin
3 : 2
Dubočica
Leskovac
Milenijum
Niš
3 : 0
Mladost
Vranje
Topličanin
Prokuplje
1 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Pirot
Pirot
3 : 1
Timok
Zaječar
Ivanjica
Ivanjica
3 : 0
Milenijum
Niš
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Desetka
Niš
Mačva
Noćaj
0 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Srem 022
Sremska Mitrovica
3 : 0
Mladost
Martinci
Mitrovica
Sremska Mitrovica
3 : 0
Sirmium
Sremska Mitrovica
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 0
Sloga
Čalma

Rukomet

Obilić
Beograd
42 : 26
Metalac
Valjevo
Žitorađa
Žitorađa
28 : 33
Jastrebac
Blace
Napredak
Kruševac
28 : 26
Arilje
Arilje
Radnički 2
Kragujevac
32 : 38
Župa 54
Aleksandrovac
Metaloplastika 2
Šabac
31 : 31
Prva Iskra Barič
Barič
Jedinstvo 1974
Krnjevo
26 : 21
Lazarevac
Lazarevac
Brestovac
Brestovac
21 : 38
Rtanj
Boljevac
Rudar
Majdanpek
28 : 25
Đerdap
Kladovo
Šamot 2
Aranđelovac
21 : 31
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Morava 2
Velika Plana
27 : 22
Udarnik
Lozovik
Osipaonica
Osipaonica
0 : 10
Smederevo 2
Smederevo
Udarnik
Lozovik
31 : 31
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
Požarevac 2
Požarevac
0 : 10
Morava 2
Velika Plana
Hercegovina
Nevesinje
41 : 34
Kotor Varoš
Kotor Varoš
Lokomotiva
Brčko
33 : 35
Leotar
Trebinje
Drina
Zvornik
10 : 0
Hercegovac
Bileća
Golić Šarić
Banja Luka
34 : 31
Bijeljina
Bijeljina
Mladost
Banja Luka
26 : 26
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
Sloga
Petrovac na Mlavi
27 : 29
Minaqua Vojvodina
Petrovaradin
Jagodina
Jagodina
28 : 27
Medicinar
Šabac
Srem
Sremska Mitrovica
20 : 19
Halas Jožef
Ada
Košutnjak
Čačak
21 : 35
Župa
Aleksandrovac
Vlasotince
Vlasotince
25 : 20
Niška Banja
Niška Banja
Morava Han
Vladičin Han
24 : 30
Dubočica
Leskovac

Vaterpolo

Senta Yordo
Senta
15 : 17
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
22 : 4
Vračar
Beograd

Futsal

Ekonomac
Kragujevac
9 : 1
Nova Pazova
Nova Pazova
Kopernikus
Niš
3 : 4
Mašinac
Kragujevac
Hajduk
Kula
7 : 4
Telep
Novi Sad
Tvrdjava
Novi Sad
4 : 4
Tango
Novi Sad
Forum
Vršac
9 : 5
Viking
Ruma
Bor
Bor
2 : 3
Pirot
Pirot
Kruna
Novi Sad
3 : 7
Kraljevićevo
Kačarevo
Bečej
Bečej
3 : 5
SAS
Zrenjanin
Zufo
Bujanovac
2 : 1
Ozren
Sokobanja
Babušnica 2011
Babušnica
4 : 7
Miners
Majdanpek

Ragbi 13

Partizan
Beograd
74 : 20
Tašmajdan
Beograd

Američki fudbal

Celtis
Sombor
27 : 0
Lavovi
Vršac
Angel Warriors
Čačak
8 : 53
Mammoths
Kikinda
Knights
Klek
37 : 2
Vidre
Bečej
Hawks
Obrenovac
0 : 7
Wild Dogs
Novi Sad

Ragbi 15

BRK Crvena zvezda
Beograd
03.04.2016
15:00
Rad Mozzart
Beograd