XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 549 utakmica za dan
Nedelja, 20 Mart 2016

Fudbal

Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Čukarički
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Borac
Čačak
0 : 0
Rad
Beograd
Dinamo
Vranje
1 : 0
Loznica
Loznica
Borac
Kozarska Dubica
3 : 2
Mladost (DS)
Donja Slatina
Omarska
Omarska
3 : 0
Modriča
Modriča
Ozren
Petrovo
2 : 0
Liješće
Liješće
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
2 : 0
Sloga (T)
Trn
Mladost (R)
Rogatica
0 : 2
Podrinje
Janja
Proleter
Dvorovi
2 : 0
Ilićka 01
Brčko
Sloga Junajted
Bijeljina
1 : 0
Radnički (K)
Karakaj
Progres
Kneževo
2 : 1
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Dubrave
Dubrave
1 : 0
FSA
Prijedor
Hajduk
Batkuša
2 : 0
Budućnost
Gornja Slatina
Vranjak
Vranjak
6 : 1
Rudanka
Rudanka
Posavina
Miloševac
1 : 3
Skugrić
Skugrić
Naša krila
Kostajnica
4 : 1
Ozren
Paklenica
Sloga
Dugo Polje
1 : 0
Polet 1926
Brod
OFK Trnovica
Trnovica
0 : 0
Milići
Milići
Podrinje
Tršić
3 : 0
Proleter
Ruhotina-Johovac
Birač
Derventa
2 : 1
OFK Šekovići
Šekovići
Zadrugar
Donje Crnjelovo
1 : 2
Guber
Srebrenica
Knežopoljac
Knežica
1 : 0
Berek 1975
Prijedor
Slaven
Dobrljin
1 : 1
Mrakovica
Kozaruša
Kozara
Donji Orlovci
1 : 2
Omladinac
Draksenić
Bratstvo
Kozarac
1 : 3
Plamen
Donje Vodičevo
Radnik Urije
Prijedor
0 : 2
Brzi
Busnovi
Borac (M)
Maglajani
3 : 1
Ratar
Stara Topola
Kladari
Gornji Kladari
3 : 0
Borac (Š)
Šibovska
Mladi Krajišnik
Kukulje
0 : 1
Kozara
Turjak
Sloboda
Donji Podgradci
0 : 0
Tamaris
Mrčevci
Milan
Kosjerovo
2 : 1
Bratstvo
Kozinci
Sloga-Nektar
Potkozarje
0 : 3
Gomionica
Bronzani Majdan
Vrbas
Banja Luka
0 : 0
Krajina
Banja Luka
Rekreativo
Banja Luka
6 : 1
Borac
Istočni Drvar
Polet-Krajišnik
Dragočaj
3 : 1
Mladost
Zalužani
Džaja
Banja Luka
3 : 8
Gorica
Šipovo
Čelinac
Čelinac
5 : 0
Šnjegotina
Šnjegotina
Mladost
Dobrinja
1 : 0
Crkvina
Crkvina
Kladari
Kladari Gornji
1 : 0
Sloboda
Vinska
Bratstvo
Donja Dubica
0 : 1
Sloga
Jakeš
Bosna
Modrički Lug
11 : 2
Crvena Zvijezda
Gajevi
Borac
Osinja
1 : 1
Rudar
Stanari
Zvijezda
Kakmuž
3 : 0
Pelagićevo
Pelagićevo
Jedinstvo
Crkvina
0 : 3
Ukrina
Čečava
Sloga 94
Bijeljina
0 : 0
Sloboda
Donji Zagoni
Semberija
Popovi
5 : 2
SFK Akademac UIS
Bijeljina
Balatun
Balatun
2 : 1
Međaši
Međaši
Priboj
Priboj
2 : 1
Novo doba
Čardačine
Drina
Amajlije
2 : 1
Jedinstvo
Suvo Polje
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
0 : 0
BSK Ledinci
Batković
Majevica
Donje Zabrđe
0 : 5
Sloga
Gornje Crnjelovo
Stevan Dukić
Rogolji
2 : 2
Omladinac
Brestovčina
Romanovci
Romanovci
2 : 1
Vilusi
Vilusi
Kalemi
Trebovljani
2 : 1
Obradovac
Obradovac
Zadrugar
Sijekovac
1 : 1
Borac (K)
Kotorsko
4. Juli
Pojezna
3 : 1
Željezničar
Pridjel Gornji
Borac (L)
Lužani
2 : 0
Borac 1975
Osinja
Hajduk
Kožuhe
1 : 1
Vučijak
Majevac
27. Juli
Kalenderovci
3 : 0
BSK
Bušletić
OFK Zborište
Zborište
3 : 3
Radnički
Brodsko Polje
Car Konstantin
Niš
3 : 2
Timočanin
Knjaževac
Radnički (P)
Pirot
4 : 0
Dunav
Prahovo
Radan
Lebane
0 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Temnić 1924
Varvarin
6 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Senta
Senta
1 : 0
Železničar
Pančevo
Dolina
Padina
2 : 2
Borac (S)
Sakule
Srem
Jakovo
0 : 2
Žarkovo
Beograd
Turbina
Vreoci
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
Dorćol
Beograd
0 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
Polet (LJ)
Ljubić
6 : 1
Zvižd
Kučevo
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Kopaonik
Brus
0 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Juhor
Obrež
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
Levač
Rekovac
4 : 3
FUD
Brus
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 0
Morava
Ribare
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 1
Župa
Aleksandrovac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
0 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Kablovi
Zaječar
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Rudar (P)
Podvis
2 : 1
Bukovik
Razanj
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
Moravica
Subotinac
2 : 1
Radnički (L)
Lubnica
Napredak
Aleksinac
0 : 1
Pukovac
Pukovac
Budućnost (P)
Popovac
2 : 0
Bobište
Bobište
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Mladost (M)
Medoševac
1 : 0
Budućnost (O)
Orašje
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Tisa (A)
Adorjan
2 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
Subotica
Subotica
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
Bačka (P)
Pačir
0 : 2
Bratstvo 1946
Prigrevica
Budućnost (G)
Gložan
1 : 1
Kabel
Novi Sad
Hajduk (B)
Beška
0 : 3
Borac
Novi Sad
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Kupinovo
Kupinovo
0 : 0
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
Borac
Ostružnica
1 : 4
Torlak
Beograd
Baćevac
Baćevac
0 : 0
Jedinstvo
Surcin
Vrčin
Vrčin
2 : 0
PKB
Padinska skela
Zvezdara
Beograd
2 : 3
Grafičar
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 2
Balkan
Mirijevo
Sremčica
Sremčica
0 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Napredak
Markovac
1 : 2
RSK
Rabrovo
Omladinac
Donja Rača
0 : 0
Gruža
Gruža
Sloga
Batočina
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Proleter
Vranovo
3 : 1
Radnički 1926
Požarevac
Borac
Žabari
2 : 1
Morava
Velika Plana
Šapine
Šapine
4 : 1
Homoljac
Žagubica
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Zadrugar
Lajkovac
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Rađevac
Krupanj
2 : 1
Budućnost
Arilje
Provo
Provo
2 : 0
Brezovica
Brezovica
Slavija (K)
Kragujevac
2 : 2
Karađorđe
Ribnica
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 1
Polet (T)
Trbušani
Dragačevo
Guča
0 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 2
Partizan
Glogovac
Budućnost
Miliva
0 : 0
Dragocvet
Dragocvet
OFK Batinac
Batinac
1 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Mladost (J)
Jovac
5 : 3
Mladi radnik
Novo Laniste
BSK
Buljane
0 : 5
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Napredak (D)
Drenovac
1 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Sloga
Donje Vidovo
3 : 2
Bratstvo
Međureč
Sloga
Dašnica
3 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Vinogradar
Zleginje
4 : 2
Mladost
Makrešane
Čitluk
Čitluk
3 : 0
Blagotin
Poljna
Gradina
Pejovac
3 : 3
Parunovac
Parunovac
Mladi radnik
Bačina
0 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Ribnik
Gornji Ribnik
4 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Naupare
Naupare
2 : 2
13. April
Lomnica
Šanac
Šanac
0 : 1
Trajal
Kruševac
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 4
Topličanin
Prokuplje
Jastrebac
Blace
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Borac
Držanovac
Dunđerski
Voljčinac
4 : 2
Real
Jasenica (Žitorađa)
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 1
Kaćuša
Kuršumlija
NS Tatko
Stara Božurna
2 : 3
Polet
Samarinovac
Omladinac
Podina
1 : 3
Trbunje
Trbunje
Kosovac
Prokuplje
4 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Polet
Vitoševac
1 : 2
Orljane
Orljane
Morava
Žitkovac
5 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Malošište
Malošište
7 : 0
Koprijan 1975
Gradište
Jedinstvo (B)
Bobovište
0 : 1
Mladost (Batuš.)
Batušinac
Blizna
Blizna
2 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Slatina
Bor
4 : 1
Krivelj
Krivelj
Branik
Štubik
0 : 1
Ključ
Podvrška
BSK
Bukovče
2 : 2
Poreč
Donji milanovac
Sloga
Kobišnica
1 : 1
Čubra
Čubra
Radnički
Klokočevac
0 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Grlište
Grlište
4 : 0
Midžor
Kalna
Osnić
Osnić
1 : 0
Mladost (S)
Sumrakovac
Malinik
Podgorac
4 : 0
ŠSK
Štipina
Omladinac
Grezna
2 : 0
Polet
Jablanica
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 1
BSK
Bogovina
Trebič
Sokobanja
1 : 2
Rgotina
Rgotina
Levosoje
Levosoje
2 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Čelik
Belo polje
3 : 2
Bukuroca
Bukurevac
Corrotica
Crnotince
3 : 1
Trešnjevka
Lopardince
Vihor
Žbevac
2 : 4
Samolica
Samoljica
OFK Alakince
Alakince
10 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Ternoci
Trnovac
8 : 2
Pavlovac
Pavlovac
Sloboda D.B
Donje Brijanje
0 : 0
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Sloga (L)
Lipovica
3 : 1
Progres
Ladovica
Umac
Miroševce
4 : 0
Mladost V
Vinarce
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Železničar
Brestovac
Radnički (P)
Pertate
3 : 1
Brza
Brza
Vučje
Vučje
4 : 3
Omladinac
Donje Sinkovce
Šumadija
Razgojna
4 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Radnički
Trupale
4 : 1
Crvena zastava
Hum
Vrtište
Vrtište
3 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Mladost
Lalinac
1 : 0
Rudar
Jelašnica
Proleter
Mezgraja
1 : 1
Vulkan
Brenica
Mramor
Mramor
0 : 1
Brzi Brod
Brzi Brod
Budućnost
Prva Kutina
3 : 2
Morava
Krušce
Mladost (O)
Omoljica
3 : 0
Partizan (G)
Gaj
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 0
Vojvodina
Crepaja
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 0
BAK
Bela Crkva
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
2 : 1
Polet
Nakovo
Napredak
Čestereg
1 : 3
Bilećanin
Sečanj
Banat
Čenta
0 : 0
Roham
Nova Crnja
Mladost
Banatski Despotovac
6 : 0
Krajina
Krajišnik
Borac
Bački Gračac
3 : 2
OFK Šikara
Sombor
Kula
Kula
1 : 1
Lipar
Lipar
BSK
Bački Brestovac
3 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Polet
Karavukovo
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Rusin
Ruski Krstur
3 : 1
Hajduk
Stapar
Krivaja
Krivaja
0 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički 1905
Bajmok
0 : 2
Potisje
Kanjiža
Sloga
Ostojićevo
3 : 0
Jadran
Feketić
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 2
Tornjoš
Tornjoš
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 3
Partizan
Vitojevci
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 4
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Napredak (P)
Popinci
0 : 4
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 2
Hajduk (D)
Divoš
Borac
Šajkaš
4 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Budućnost
Mladenovo
1 : 4
Krila Krajine
Bačka Palanka
Hajduk
Čurug
5 : 0
Kulpin
Kulpin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 0
Miletić
Mošorin
Mladost
Bački Petrovac
3 : 1
Proleter
Ravno Selo
Titel
Titel
5 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Stari Grad
Bačka Palanka
5 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Susek
Susek
0 : 3
Mladost
Novi Sad
TSK
Temerin
1 : 0
Železničar
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
1 : 0
OFK Futog
Futog
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
OFK Sirig
Sirig
Jedinstvo
Rumenka
4 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Polet
Grabovac
2 : 4
Mladost (B)
Baroševac
OFK Borac
Arnajevo
1 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Strelac
Mislođin
4 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Radnički
Rudovci
0 : 1
Budućnost
Zvečka
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Banja
Višnjička banja
1 : 0
Komgrap
Beograd
Sindjelić 2012
Ugrinovci
1 : 4
Brodarac
Novi Beograd
Institut
Zemun Polje
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Zmaj 1953
Zemun
4 : 0
13. maj
Zemun
Ropočevo
Ropočevo
1 : 1
Boleč
Grocka
OFK Leštane
Leštane
3 : 1
Dunavac
Grocka
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 2
Pinosava
Pinosava
Pudarci
Pudarci
0 : 1
Kosmaj
Ralja
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 0
Vinča
Vinča
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Napredak
Veliko Crniće
Makce
Makce
0 : 1
Mlava
Malo Laole
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 2
Borac
Veliko Laole
Dizel
Bare
0 : 0
Polet
Suvi Do
Železničar
Požarevac
1 : 1
Rudar
Krepoljin
Krilaš
Ćovdin
0 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mladost
Biskuplje
1 : 0
Integral
Batuša
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 0
Sloga (B)
Burovac
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 1
Vinča
Vinča
Vitlina-Bokanja
Gorovič
1 : 0
Lepenica
Badnjevac
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 0
BSK
Belosavci
Karađorđe
Rača
1 : 2
Junkovac
Junkovac
Šatornja
Šatornja
0 : 3
Borac
Pajsijević
Šumadija
Toponica
2 : 1
ŽSK
Žirovnica
Trnava
Donja Trnava
6 : 1
Banja
Banja
Prvi partizan
Užice
4 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Ariljska rampa
Požega
1 : 0
Polet
Rasna
Jedinstvo
Kalenić
0 : 1
Sevojno
Sevojno
Savinac
Visibaba
3 : 1
Jasen
Brodarevo
Železničar
Požega
0 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Čajetina
Gostilje
9 : 0
Perućac
Perućac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Borac (L)
Lešnica
Drina
Ljubovija
3 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Lipolist
Lipolist
1 : 0
Sinđelić
Lipnica
Antimon
Zajača
0 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 0
Borac (V)
Vladimirci
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Kolubara
Jabučje
0 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Tulari
Tulari
3 : 0
Polet
Popučke
Trlić
Trlić
3 : 3
Mladost
Dračić
OFK Divci
Divci
2 : 1
Joševa
Joševa
ZSK
Valjevo
3 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Kačer
Belanovica
1 : 0
Banjani
Banjani
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Pobeda
Beloševac
1 : 1
Kolonija
Kragujevac
Sloboda
Grbice
2 : 1
Maršić
Maršić
Borac
Drenovac
3 : 2
Ćava
Grošnica
Jedinstvo
Petrovac
1 : 0
Mladost
Pajazitovo
Budućnost
Resnik
0 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Partizan
Cerovac
1 : 0
Srbija
Ilićevo
Sušica
Kragujevac
7 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Real
Podunavci
4 : 2
Granit
Jošanička banja
Stubal
Stubal
1 : 0
Polet
Ratina
Borac
Vraneši
4 : 1
Gruža
Vitanovac
Ibar
Mataruška Banja
0 : 0
Mataruge
Mataruge
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 1
Radnički
Kovači
Rudar
Baljevac
2 : 2
Budućnost
Konarevo
Radnik
Ušće
2 : 1
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Omladinac
Šaludovac
2 : 0
Polet
Zabrega
Rudar Stenjevac
Stenjevac
3 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Omladinski
Paraćin
2 : 2
Moravac
Gornje Vidovo
Istok 63
Plana
1 : 1
Rudar (P)
Plazane
Napredak Stubica
Stubica
4 : 3
Mladost (S)
Sikirica
Javor
Sladaja
1 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Osaonica
Bagrdan
4 : 0
Budućnost
Đurinac
Kupinovac
Kupinovac
1 : 0
Sloga
Voljavče
Napredak (SL)
Staro Lanište
0 : 2
Ursule
Ursule
Mladost (G)
Gložane
2 : 0
Blagotin
Belušić
Šumadinac
Dragovo
4 : 4
Kolare
Kolare
Juhor
Glavinci
2 : 1
Crni Vrh
Deonica
Resavac
Subotica
2 : 1
Morava
Kočino Selo
OFK Gnjila
Igroš
2 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Rubin (DS)
Donji Stupanj
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Mladost
Donji Katun
1 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Trudbenik
Stalać
0 : 2
14. Oktobar
Izbenica
Omladinac
Pojate
1 : 2
Sloga
Lozna
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Feniks 2012
Beli Breg
1 : 1
Jastrebac (T)
Tešica
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 8
Sloga (K)
Korman
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Tempo
Mozgovo
2 : 5
Planinac 2015
Podgorac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
4 : 0
Moravac
Guberevac
Morava
Gložane
1 : 2
Navalin
Navalin
Jedinstvo (Š)
Šišava
2 : 0
Real
Donja Jajina
BSK
Belanovce
4 : 1
OFK Bobište
Bobište
Lemind 1953
Leskovac
2 : 2
OFK Morava
Leskovac
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 2
Gradac
Konopnica
Mladost (B)
Batulovce
2 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
Hajdučica
Hajdučica
0 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Ševac
Kusić
1 : 0
Potporanj
Potporanj
Dunav
Banatska Palanka
3 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Ratar
Kruščica
2 : 5
Vojvodina (S)
Seleuš
Banat (I)
Ilandža
1 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
OFK Metalac
Sombor
0 : 1
Graničar
Riđica
Jedinstvo (R)
Ribarevo
0 : 1
Hajduk Junior
Kula
Partizan
Kupusina
2 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Đurđin
Đurđin
1 : 1
Bikovo
Bikovo
Palić
Palić
1 : 3
Žednik
Stari Žednik
Lokomotiva
Subotica
0 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Bratstvo
Ljutovo
1 : 4
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Elektrovojvodina
Subotica
5 : 2
Solid
Subotica
Napredak
Žarkovac
1 : 0
Borac (M)
Martinci
Graničar
Kuzmin
3 : 1
Radnički
Irig
Borac (S)
Stejanovci
4 : 2
Sloga
Maradik
PSK Putinci
Putinci
0 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 1
Noćaj
Noćaj
Omladinac
Molovin
1 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 8
Sloboda
Donji Tovarnik
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 3
Borac (K)
Klenak
Kabel - Štrand
Novi Sad
2 : 4
Tatra
Kisač
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 1
Centar
Novi Sad
Sremac
Čerević
3 : 0
Borac
Rakovac
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 2
Cerić
Miokus
Mrovska
Mrovska
1 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Trešnjevka
Trbusac
3 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Sloga
Krnić
3 : 1
Karađorđe
Mišar
Cer
Jadranska Lešnica
10 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Crnča
Crnča
2 : 2
Sloga (S)
Straža
Mladost (DB)
Donja Borina
0 : 2
Jedinstvo
Mali Zvornik
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
4 : 2
Stolice
Krupanj
Cerova
Cerova
4 : 1
Borac
Kozjak
Velika Reka
Velika Reka
2 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Krasava
Krasava
1 : 1
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Vidojevica
Lešnica
3 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Borac
Šabac
2 : 1
Cer
Petkovica
Mladi Borac
Dublje
2 : 0
Milicionar
Bogatić
Drina
Badovinci
1 : 3
Omladinac 2013
Slepčević
Duško
Klenje
1 : 1
Sloga
Duvanište
Partizan
Drenovac
3 : 3
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Gorki
Glušci
1 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Proleter
Šabac
2 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
1 : 2
Majur
Majur
Zvezda-Konatice
Konatice
1 : 0
Posavina
Stubline
Borac
Ušće
1 : 2
Rvati
Obrenovac
Krtinska
Krtinska
3 : 0
Trstenica
Trstenica
Vukićevica
Vukićevica
1 : 0
Ljubinić
Ljubinić
OFK Urovci
Urovci
4 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Omladinac
Veliko Polje
5 : 1
Partizan-Draževac
Draževac
Jedinstvo
Dren
3 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Mladost
Gornja Mutnica
5 : 0
Vihor
Golubovac
Sloboda
Krežbinac
7 : 1
Razvitak
Mirilovac
Jedinstvo
Ratari
1 : 6
Zemljoradnik
Striža
Železničar
Klačevica
0 : 3
ISK Izvor
Izvor
Budućnost
Lebina
2 : 0
Popovac
Popovac
Heroj
Busilovac
0 : 3
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Morava
Medvedja
0 : 3
Vinogradar
Riljac
Stevka Božurevka
Božurevac
1 : 0
Stragari
Stragari (Trstenik)
Omladinac
Ugljarevo
2 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Rujišnik
Rujišnik
0 : 2
Jugovići
Bogdanje
Rudar
Rudare
1 : 5
Badince
Badince
Jašunja
Jašunja
1 : 2
Turekovac
Turekovac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
2 : 4
Milanovo
Milanovo
Vojvodina
Neradin
1 : 1
Fruška Gora
Ruma
Sremac
Dobrinci
2 : 2
Graničar
Grabovci
Car Uroš
Jazak
1 : 1
Sloga
Voganj
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 4
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Fruškogorac
Mali Radinci
0 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Mladost (B)
Buđanovci
4 : 0
Mladost (P)
Pavlovci
Planinac
Rivica
3 : 0
Polet
Nikinci
BSK
Bešenovo
2 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Srem
Sremska Rača
1 : 1
Sloboda
Šašinci
Sloga (Z)
Zasavica I
2 : 0
Sremac
Jarak
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 1
OFK Bosut
Bosut
Planinac
Ležimir
0 : 2
Napredak
Šuljam
Grgurevci
Grgurevci
4 : 0
Borac (R)
Radenković
Dunavac
Petka
3 : 0
Stig 1955
Beranje
Dunav
Ostrovo
2 : 0
Metalac
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
5 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Sloga (Dr)
Drmno
1 : 3
Sloga (L)
Lučica
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 0
Sopot
Požarevac
Proleter
Požarevac
0 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Štitari
Štitari
1 : 1
Vitanovac 08
Vitanovac
Modrica
Modrica
1 : 3
Zdravinje
Zdravinje
Polet
Kobilje
3 : 0
Jablanica
Jablanica
Mladost 2015
Mala Reka
2 : 4
Polet
Šavrane
Grkljane
Grkljane
0 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
Sečica
Seča reka
3 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Bakionica
Bakionica
2 : 2
Pobeda
Milićevo Selo
Duškovci
Duškovci
0 : 4
Gorobilje
Gorobilje
Ježevica
Ježevica
4 : 0
Glumač
Glumač
Blagaja
Rupeljevo
2 : 7
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Lazarica
Prilipac
5 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Lauš
Lopaš
3 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Omladinac
Zdravčići
4 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Ibar
Rožaje
0 : 0
Berane
Berane
Brskovo
Mojkovac
0 : 1
Bratstvo
Cijevna
Kom
Podgorica
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Jezero
Plav
1 : 2
Cetinje
Cetinje
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Grafičar
Podgorica
Crvena zvezda
Beograd
0 : 2
Spartak
Subotica
Sloga Radnički
Zemun
10 : 0
Mačva
Šabac
Požarevac
Požarevac
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
0 : 2
Mašinac
Niš
Jerina
Smederevo
0 : 3
Sloga 036
Kraljevo
Karađorđe
Topola
0 : 1
Požega
Požega
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Mačva
Šabac
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 3
Lokomotiva
Beograd
Rad
Beograd
4 : 3
Radnički (N)
Niš
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Inđija
Inđija
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Veternik
Veternik
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Donji Srem
Pećinci
Omladinac (NB)
Novi Banovci
4 : 1
Sloga
Plandište
Vršac
Vršac
0 : 3
Begej
Žitište
Bačka 1901
Subotica
1 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Spartak
Subotica
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Javor
Ivanjica
0 : 0
Mladost
Lučani
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
FAP
Priboj
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Sindjelić
Beograd
BSK Borča
Borča
5 : 0
Jedinstvo
Surcin
Policajac
Beograd
0 : 6
Zemun
Zemun
Trudbenik
Trudbenik
1 : 3
PKB
Padinska skela
Prva Iskra
Baric
1 : 2
IMT
Beograd
OFK Beograd MO
Beograd
4 : 0
IMT MO
Beograd
Sinđelić MO
Beograd
0 : 0
Bežanija MO
Beograd
Voždovac MO
Beograd
5 : 1
Lokomotiva MO
Beograd
Internacional MO
Beograd
2 : 1
BSK Borča MO
Borča
BASK MO
Beograd
1 : 1
011 MO
Beograd
Brodarac MO
Beograd
4 : 1
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
Rad
Beograd
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Zemun
Zemun
0 : 1
Napredak
Kruševac
Mladost
Lukićevo
1 : 4
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Vrbas
Vrbas
1 : 2
Spartak
Subotica
Bečej 1918
Bečej
5 : 3
Hajduk Junior
Kula
Bačka 1901
Subotica
0 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Voždovac
Beograd
3 : 0
Sindjelić
Beograd
011
Beograd
0 : 3
Teleoptik
Zemun
BASK
Beograd
1 : 0
Radnički
Novi Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
0 : 3
Internacional
Beograd
Borča
Borča
3 : 1
BSK 1925
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 0
Junior
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 0
Tutin
Tutin
Balkan
Beograd
0 : 3
IMT
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 0
Bežanija
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
5 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Mačva
Šabac
1 : 0
Drina
Ljubovija
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Subotica
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 5
Senta
Senta
Obilić
Novi Kneževac
3 : 1
AFK
Ada
Vinca
Vinca
6 : 1
Hajduk
Beograd
Zuce
Beograd
1 : 2
Dorćol
Beograd
Jedinstvo
Surcin
3 : 0
Pinosava
Pinosava
Vrbas
Vrbas
0 : 5
Spartak
Subotica
Bečej 1918
Bečej
1 : 1
Hajduk Junior
Kula
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Mladost
Lukićevo
0 : 11
Proleter 2006
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Vršac united
Vršac
0 : 6
Kikinda 1909
Kikinda
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Slavija
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
AS
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Sloga
Kraljevo
3 : 0
Kosmet
Leposavić
Mačva
Šabac
2 : 0
Drina
Ljubovija
Obilić
Novi Kneževac
0 : 9
Spartak
Subotica
Belo Polje
Belo Polje
4 : 2
Skela
Skela
Polet
Grabovac
1 : 3
Jedinstvo
Dren
Omladinac
Veliko Polje
13 : 0
Pobeda
Piroman
Prva Iskra
Baric
2 : 7
Posavina
Stubline
Strelac
Mislodjin
0 : 1
Radnički
Obrenovac
Zadrugar
Orasac
1 : 3
Budućnost
Zvecka
Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 0
Napredak
Kruševac

Košarka

Srem
Sremska Mitrovica
70 : 71
Proleter
Zrenjanin
Beko
Beograd
77 : 98
Plana
Velika Plana
Mladost
Mrkonjić Grad
92 : 85
Široki
Široki Brijeg
Građanski
Bijeljina
80 : 66
Student
Mostar
Zone Boys
Blace
85 : 87
OKK Junior
Niš
Ub
Ub
91 : 71
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Student BB
Bajina Bašta
82 : 81
Šabac
Šabac
Zemun
Zemun
73 : 74
Zvezdara
Beograd
Milan Trivić
Beograd
58 : 59
Grocka
Grocka
Borac
Zemun
65 : 89
Žarkovo
Beograd
Čačak 94
Čačak
65 : 74
GM-032
Gornji Milanovac
Mileševac
Prijepolje
97 : 79
Morava
Zablaće
Bor RTB
Bor
71 : 79
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost
Zaječar
90 : 93
Đerdap
Kladovo
Zicer
Bor
81 : 63
Jug
Vranje
Paraćin
Paraćin
51 : 74
Ljubovija
Ljubovija

Odbojka

Ribnica
Kraljevo
0 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Spartak
Ljig
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički
Kragujevac
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Borac
Starčevo
3 : 1
Jagodina
Jagodina
SFS Borac
Paraćin
0 : 3
Milenijum
Niš
Topličanin
Prokuplje
2 : 3
Dubočica
Leskovac
Pirot
Pirot
3 : 0
Mladost
Vranje
Desetka
Niš
2 : 3
Timok
Zaječar
Napredak 037
Kruševac
3 : 0
Drina
Bajina Bašta
Antena
Kruševac
3 : 2
Užice
Užice
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Rudar
Baljevac
Student
Niš
1 : 3
Futog
Futog
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Kuršumlija
Kuršumlija
Desetka
Niš
3 : 0
Surdulica
Surdulica
Čoka
Čoka
3 : 1
Panonija
Panonija
Mačva
Noćaj
0 : 3
Srem 022
Sremska Mitrovica
Mitrovica
Sremska Mitrovica
1 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 0
Mladost
Martinci
Sloga
Čalma
3 : 0
Sirmium
Sremska Mitrovica

Rukomet

Požarevac
Požarevac
28 : 26
Radnički
Kragujevac
Aleksinac
Aleksinac
30 : 24
Žitorađa
Žitorađa
Vranje 1957
Vranje
33 : 25
Planinka PV
Kuršumlija
Novi Pazar
Novi Pazar
29 : 20
Mladost
Čačak
Spartak
Debeljača
26 : 22
Jadran
Feketić
Srem
Sremska Mitrovica
36 : 28
Radnički
Bajmok
Laki
Crvenka
31 : 26
Petrovaradin
Petrovaradin

Vaterpolo

Stari Grad
Beograd
13 : 7
Zemun
Zemun

Futsal

Hajduk
Kula
4 : 3
Srbobran
Srbobran
Forum
Vršac
5 : 2
Telep
Novi Sad
Fontana
Čačak
4 : 7
Ekonomac 2
Kragujevac
Krčagovo
Krčagovo
4 : 6
Ivanjica
Ivanjica
Euromotus
Beograd
19 : 1
Samo pravo
Beograd
Kolubara
Lazarevac
4 : 7
Intelektualac
Beograd
Kraljevićevo
Kačarevo
4 : 2
TFK
Temerin
Zufo
Bujanovac
6 : 4
Ekonomist
Niš
Babušnica 2011
Babušnica
13 : 11
Aleksinac
Aleksinac
Akademac
Niš
4 : 3
Rota
Bujanovac
Bosna Kompred
Tuzla
7 : 2
Jošavka
Čelinac
Sofić Konjic
Buturović Polje
5 : 2
Kaskada
Gračanica
Obilić
Prnjavor
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Doboj
Doboj
1 : 1
Derventa
Derventa
Glavica
Doboj
8 : 5
Kotor Varoš
Kotor Varoš
Brod
Brod
3 : 0
Starčevica
Banja Luka

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
86 : 4
Radnički
Niš
Novi Beograd
Beograd
30 : 26
Voždovac
Beograd