XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 894 utakmica za dan
Nedelja, 18 Oktobar 2015

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
0 : 0
Mladost
Lučani
Partizan
Beograd
3 : 2
Javor Matis
Ivanjica
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Radnik
Surdulica
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Čukarički
Beograd
Spartak
Subotica
0 : 2
Voždovac
Beograd
Borac
Čačak
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Proleter
Novi Sad
3 : 3
Zemun
Zemun
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 1
Olimpic
Sarajevo
Travnik
Travnik
1 : 2
Mladost
Doboj - Kakanj
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Željezničar
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Borac
Banja Luka
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
0 : 0
Tekstilac
Derventa
Omarska
Omarska
8 : 0
Ozren
Petrovo
Borac
Kozarska Dubica
1 : 1
Ljubić
Prnjavor
Župa
Milosavci
0 : 7
Sloga (D)
Doboj
Mladost (DS)
Donja Slatina
2 : 1
Liješće
Liješće
Mladost (R)
Rogatica
4 : 2
Sloga Junajted
Bijeljina
Jedinstvo (Br)
Brodac
1 : 2
Napredak
Donji Šepak
Karanovac
Karanovac
2 : 0
Mladost
Kotor Varoš
Gomjenica
Prijedor
3 : 2
FSA
Prijedor
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
0 : 0
Lijevče
Nova Topola
OFK Ravan
Međeđa
0 : 3
OFK Lauš
Banja Luka
Vranjak
Vranjak
3 : 2
Naša krila
Kostajnica
Budućnost
Gornja Slatina
2 : 0
OFK Pridjel
Pridjel
Crvena zvijezda
Obudovac
1 : 4
Mineral
Banja Vrućica
Rudanka
Rudanka
2 : 0
Polet 1926
Brod
Skugrić
Skugrić
5 : 3
Ozren
Paklenica
OFK Trnovica
Trnovica
2 : 2
Birač
Derventa
Majevica
Lopare
1 : 3
Guber
Srebrenica
Milići
Milići
3 : 0
Jedinstvo
Roćević
Proleter
Ruhotina-Johovac
2 : 0
OFK Šekovići
Šekovići
Rudo
Rudo
0 : 2
Romanija
Pale
Brzi
Busnovi
0 : 1
Plamen
Donje Vodičevo
Radnik Urije
Prijedor
1 : 2
Omladinac
Draksenić
Sloga
Rakelići
4 : 2
Mrakovica
Kozaruša
Bratstvo
Kozarac
3 : 0
Berek 1975
Prijedor
Kozara
Donji Orlovci
2 : 2
Slaven
Dobrljin
Mladost (B)
Bajinci
1 : 0
Torpedo
Cerovljani
Borac (M)
Maglajani
5 : 2
Kladari
Gornji Kladari
Biseri
Čatrnja
0 : 1
Mladi Krajišnik
Kukulje
Ratar
Stara Topola
1 : 0
Sloboda
Donji Podgradci
Borac (Š)
Šibovska
5 : 4
Bratstvo
Kozinci
Kozara
Turjak
4 : 1
Tamaris
Mrčevci
Gomionica
Bronzani Majdan
0 : 2
Gorica
Šipovo
Šnjegotina
Šnjegotina
8 : 2
Borac
Istočni Drvar
Čelinac
Čelinac
2 : 0
Krajina
Banja Luka
Džaja
Banja Luka
0 : 1
Vrbas
Banja Luka
Polet-Krajišnik
Dragočaj
2 : 1
Rekreativo
Banja Luka
Sloboda
Vinska
2 : 3
Rudar
Stanari
Pelagićevo
Pelagićevo
5 : 1
Crvena Zvijezda
Gajevi
Ukrina
Čečava
0 : 3
Sloga
Jakeš
Jedinstvo
Crkvina
1 : 5
Crkvina
Crkvina
Zvijezda
Kakmuž
4 : 0
Kladari
Kladari Gornji
Borac
Osinja
6 : 0
Mladost
Dobrinja
Bosna
Modrički Lug
4 : 0
Bratstvo
Donja Dubica
Sveti Jovan
Donji Brezik
2 : 1
Mladost 2003
Popovo Polje
Gredice
Gredice 1
1 : 1
Mladost (S)
Sandići
Slijepčevići
Slijepčevići
5 : 2
Grčica
Brčko
OFK Krbeti
Krbeti
3 : 2
Mladost (T)
Trnjaci
Obilić
Krepšić
2 : 1
Omladinac
Potočari
Mladost (L)
Lončari
0 : 1
OFK Brezik
Gornji Brezik
Sava 04
Brezovo Polje Selo
3 : 0
Jugović
Brčko
Jedinstvo
Suvo Polje
1 : 0
Sloga 94
Bijeljina
BSK Ledinci
Batković
2 : 0
Novo doba
Čardačine
Majevica
Donje Zabrđe
2 : 1
SFK Akademac UIS
Bijeljina
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
0 : 0
Sloboda
Donji Zagoni
Drina
Amajlije
1 : 1
Semberija
Popovi
Priboj
Priboj
2 : 2
Balatun
Balatun
Srpski Soko
Čelopek
0 : 3
Jardan
Jardan
Jadar
Nova Kasaba
2 : 1
Polet
Kravica
Branjevo
Branjevo
2 : 1
Budućnost (S)
Skelani
Tabanci
Tabanci
1 : 4
Budućnost (P)
Pilica
Moštanica
Božići
0 : 3
Radnik
Kozarska Dubica
Rasavci
Rasavci
2 : 1
Blatna
Blatna
Podgrmeč
Oštra Luka
6 : 0
Kiseljak
Koprivna
Rudar
Blagaj
0 : 3
Svodna
Svodna
Borac
Mašići
1 : 2
Polet
Elezagići
Obradovac
Obradovac
2 : 3
OFK Laminci
Laminci
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
3 : 0
13 Skojevki
Grbavci
Romanovci
Romanovci
2 : 1
Stevan Dukić
Rogolji
Bratstvo
Povelič
1 : 0
Vrbas
Prijebljezi
Budućnost
Donji Galjipovci
3 : 2
Studenac
Kobaš
Crvena zemlja
Nova Ves
2 : 3
Biseri
Lišnja
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
6 : 0
Omladinac
Modriča
Partizan
Koprivna
2 : 0
Vučijak
Gnionica
Sloga 73
Ždreban
2 : 2
Trebavac
Vranjak
Sloboda
Mrtvica
3 : 2
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Stević Jovan
Vršani
5 : 0
Sloboda
Donji Dragaljevac
Panteri
Zagoni
3 : 0
Građanski
Bijeljina
Omladinac
Gornja Čađavica
4 : 3
Proleter
Gornji Dragaljevac
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
4 : 0
Koridor 2011
Bijeljina
Ljeljenča
Ljeljenča
0 : 1
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
Jedinstvo
Donja Čađavica
2 : 2
Obarska
Velika Obarska
Moravac Orion
Mrštane
0 : 0
Dunav
Prahovo
Temnić 1924
Varvarin
1 : 1
Car Konstantin
Niš
Dunav
Stari Banovci
1 : 1
Vršac
Vršac
Dolina
Padina
0 : 0
Senta
Senta
Žarkovo
Beograd
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Budućnost
Dobanovci
4 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Brodarac 1947
Novi Beograd
3 : 1
GSP Polet
Beograd
Dorćol
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Turbina
Vreoci
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Srem
Jakovo
2 : 0
Sopot
Sopot
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 2
Karađorđe
Topola
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Mačva
Šabac
Bošnjane
Bošnjane
1 : 0
FUD
Brus
Rembas
Resavica
3 : 1
SFS Borac
Paraćin
Morava
Ribare
0 : 3
Žitorađa
Žitorađa
Župa
Aleksandrovac
4 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 1
Lugomir
Rakitovo
Levač
Rekovac
1 : 0
Juhor
Obrež
Šarbanovac
Šarbanovac
6 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
Pukovac
Pukovac
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Moravica
Subotinac
0 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 0
Bobište
Bobište
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Jablanica
Medveđa
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Slavia
Kovačica
2 : 1
Polet
Izbište
Tekstilac
Odžaci
0 : 4
OFK Mladost APA
Apatin
Mladost (T)
Turija
1 : 0
ŽAK
Sombor
Bačka (P)
Pačir
0 : 3
Polet (S)
Sivac
Subotica
Subotica
1 : 1
Srbobran
Srbobran
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
3 : 0
Kabel
Novi Sad
Kupinovo
Kupinovo
5 : 0
Jugović
Kać
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Hajduk (B)
Beška
1 : 0
Slavija
Novi Sad
Napredak
Markovac
0 : 0
Proleter
Vranovo
Omladinac
Donja Rača
0 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
RSK
Rabrovo
3 : 2
Borac
Žabari
OFK Osečina
Osečina
1 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
Rađevac
Krupanj
Ribnica
Mionica
0 : 1
Provo
Provo
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Brezovica
Brezovica
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Budućnost
Arilje
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Bane
Raška
1 : 0
Ovčar
Markovica
Karađorđe
Ribnica
3 : 0
Dragačevo
Guča
Polet (T)
Trbušani
1 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Arsenal
Kragujevac
Partizan
Glogovac
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Napredak (Z)
Zlatovo
5 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
Bratstvo
Međureč
4 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Sloga
Donje Vidovo
9 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Napredak (D)
Drenovac
5 : 2
Budućnost
Miliva
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 1
OFK Batinac
Batinac
BSK
Buljane
2 : 2
Mladost (J)
Jovac
Sloga
Dašnica
3 : 0
Gradina
Pejovac
Čitluk
Čitluk
1 : 1
Mladi radnik
Bačina
Vinogradar
Zleginje
4 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Mačkovac
Mačkovac
3 : 4
Naupare
Naupare
Mladost
Makrešane
1 : 2
Šanac
Šanac
Parunovac
Parunovac
1 : 3
13. April
Lomnica
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Jastrebac
Blace
3 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Dobrič
Pejkovac
5 : 0
NS Tatko
Stara Božurna
Partizanski put
Grudaš
2 : 2
Kosovac
Prokuplje
Borac
Držanovac
4 : 6
Jug Bogdan
Đakus
Real
Jasenica (Žitorađa)
1 : 2
Trbunje
Trbunje
Kaćuša
Kuršumlija
0 : 3
Polet
Samarinovac
Doljevac
Doljevac
2 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Mladost (Batuš.)
Batušinac
1 : 0
Orljane
Orljane
Radnički 1924
Kočane
2 : 0
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Jedinstvo (B)
Bobovište
1 : 1
Rasovača
Rasovača
Malošište
Malošište
4 : 1
Morava
Žitkovac
BSK
Bukovče
4 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Branik
Štubik
1 : 2
Sloga
Kobišnica
Slatina
Bor
6 : 1
Radnički
Klokočevac
Blizna
Blizna
2 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Krivelj
Krivelj
7 : 1
Polom
Leskovo
Deli Jovan
Sikole
8 : 1
Čubra
Čubra
Ključ
Podvrška
6 : 1
Poreč
Donji milanovac
Polet
Jablanica
2 : 3
Rudar
Grljan
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
1 : 9
ŠSK
Štipina
Trebič
Sokobanja
4 : 0
Sloga
Minićevo
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
4 : 1
Grlište
Grlište
Omladinac
Grezna
1 : 2
Malinik
Podgorac
Zadrugar
Krupac
2 : 1
Mladost
Poljska Ržana
Gnjilan
Gnjilan
6 : 1
Napredak
Izvor
Željuša
Željuša
0 : 2
Spartak
Pirot
Levosoje
Levosoje
1 : 0
Vihor
Žbevac
Corrotica
Crnotince
3 : 0
Levosoje Talenat
Levosoje
Čelik
Belo polje
0 : 2
Pčinja
Trgovište
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 2
OFK Alakince
Alakince
Bukuroca
Bukurevac
0 : 3
Ternoci
Trnovac
Trešnjevka
Lopardince
1 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Umac
Miroševce
3 : 3
Kumarevo
Kumarevo
Sloga (L)
Lipovica
3 : 1
Čekmin
Čekmin
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Radnički (P)
Pertate
Sloboda D.B
Donje Brijanje
4 : 1
Vučje
Vučje
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
3 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Mladi Borac
Živkovo
2 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Progres
Ladovica
0 : 0
Brza
Brza
Mladost V
Vinarce
1 : 2
Železničar
Brestovac
Radnički
Trupale
0 : 5
OFK Niš
Niš
Mladost
Lalinac
1 : 3
Palilulac
Niš
Vrtište
Vrtište
3 : 2
Proleter
Mezgraja
Crvena zastava
Hum
4 : 0
Mramor
Mramor
Sloboda
Gornja Vrežina
5 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Rudar
Jelašnica
6 : 3
Morava
Krušce
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
4 : 2
Vulkan
Brenica
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
Vulturul
Grebenac
3 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Terekveš
Svilojevo
0 : 4
Polet
Karavukovo
Hajduk
Stapar
1 : 2
Lipar
Lipar
Rusin
Ruski Krstur
1 : 0
Borac
Bački Gračac
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 1
Kula
Kula
Kordun
Kljajićevo
4 : 4
BSK
Bački Brestovac
Proleter
Njegoševo
2 : 3
Bačka
Mol
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 7
Preporod
Novi Žednik
Sloga
Ostojićevo
0 : 3
Krivaja
Krivaja
Jadran
Golubinci
4 : 0
OFK Brestač
Brestač
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
6 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Hajduk (D)
Divoš
1 : 1
Graničar 1924
Adaševci
Jedinstvo (M)
Morović
4 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Napredak (P)
Popinci
0 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Napredak
Nadalj
0 : 2
Miletić
Mošorin
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 7
Borac
Šajkaš
Titel
Titel
1 : 0
Budućnost
Mladenovo
Mladost
Bački Petrovac
3 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Strelac
Mislođin
3 : 0
Mladost (B)
Baroševac
OFK Borac
Arnajevo
2 : 2
Radnički
Rudovci
Polet
Grabovac
4 : 2
Veliki Borak
Veliki Borak
Sindjelić 2012
Ugrinovci
4 : 0
Institut
Zemun Polje
Banja
Višnjička banja
2 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Komgrap
Beograd
10 : 3
Pionir
Besni Fok
Dunav
Veliko Selo
3 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Boleč
Grocka
OFK Leštane
Leštane
2 : 0
Pudarci
Pudarci
Ropočevo
Ropočevo
2 : 5
Avala 1939
Beli Potok
Dunavac
Grocka
1 : 1
Vinča
Vinča
Omladinac
Rakinac
2 : 1
Sloga
Miloševac
7. Juli
Vodanj
1 : 0
Sloboda
Lipe
Budućnost
Ratari
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Šumadija
Azanja
2 : 0
Bačinac
Bačinac
Pobeda
Golobok
2 : 0
Železničar
Kusadak
Mladi radnik
Radinac
1 : 1
Borac (R)
Ralja
Makce
Makce
3 : 3
Železničar
Požarevac
Napredak
Veliko Crniće
2 : 0
Krilaš
Ćovdin
Mlava
Malo Laole
1 : 1
Mladost
Biskuplje
Budućnost
Vezičevo
1 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Borac
Veliko Laole
3 : 0
Sloga (B)
Burovac
Rudar
Krepoljin
0 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 0
Karađorđe
Rača
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Šatornja
Šatornja
Vitlina-Bokanja
Gorovič
2 : 0
Šumadija
Toponica
Vinča
Vinča
3 : 0
Šumadinac
Brzan
Lepenica
Badnjevac
2 : 1
Trnava
Donja Trnava
BSK
Belosavci
4 : 0
Banja
Banja
Junkovac
Junkovac
5 : 0
Pobeda
Sepci
Borac
Pajsijević
1 : 0
ŽSK
Žirovnica
Prvi partizan
Užice
10 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 7
Železničar
Požega
Polet
Rasna
0 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Višesava
Bajina Bašta
5 : 0
Soko
Bajina Bašta
Lipolist
Lipolist
1 : 2
Jedinstvo (Š)
Štitar
Drina
Ljubovija
2 : 0
Jadar
Stupnica
Borac (L)
Lešnica
0 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
0 : 3
Mladost (P)
Prnjavor
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 2
BMR Petlovača
Petlovača
Borac (V)
Vladimirci
0 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Vodojaža
Grošnica
1 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
4 : 0
Mladost
Pajazitovo
Šumadinac
Kragujevac
0 : 3
Ćava
Grošnica
Sušica
Kragujevac
5 : 1
Maršić
Maršić
Partizan
Cerovac
2 : 0
Kolonija
Kragujevac
Budućnost
Resnik
2 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Real
Podunavci
6 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Borac
Vraneši
0 : 4
Goč
Vrnjačka Banja
Stubal
Stubal
7 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Granit
Jošanička banja
1 : 0
Rudar
Baljevac
Polet
Ratina
1 : 0
Radnik
Ušće
Gruža
Vitanovac
1 : 4
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Budućnost
Konarevo
Ribnica
Jovac
1 : 2
Radnički
Kovači
Brezovica
Štrpce
1 : 4
Gracko
Staro Gracko
Radnički
Velika Hoča
3 : 0
Ugljare
Ugljare
Polet
Zabrega
0 : 2
Rudar (P)
Plazane
Mladost (S)
Sikirica
3 : 2
Moravac
Gornje Vidovo
Napredak (Sv)
Svojnovo
3 : 5
Hajduk
Čepure
Šumadija
Trešnjevica
3 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Javor
Sladaja
2 : 2
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Napredak Stubica
Stubica
0 : 3
Supska
Supska
Istok 63
Plana
3 : 2
Omladinski
Paraćin
Budućnost
Đurinac
0 : 2
Kolare
Kolare
Crni Vrh
Deonica
2 : 0
Blagotin
Belušić
Morava
Kočino Selo
3 : 0
Ursule
Ursule
Mladost (D)
Dublje
5 : 0
Sloga
Voljavče
Resavac
Subotica
7 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Juhor
Glavinci
5 : 0
Napredak (SL)
Staro Lanište
Šumadinac
Dragovo
1 : 2
Mladost (G)
Gložane
OFK Gnjila
Igroš
3 : 0
Trudbenik
Stalać
Donji Kopaonik
Razbojna
6 : 1
Omladinac
Pojate
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
14. Oktobar
Izbenica
1 : 0
Sloga
Lozna
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
5 : 2
Gredetin
Gredetin
Tempo
Mozgovo
2 : 1
Feniks 2012
Beli Breg
Borac
Trnjane
2 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
Vukašinovac
Vukašinovac
6 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
OFK Sloga
Dobrujevac
0 : 6
Ratar
Gornja Peščanica
Marina Kutina
Marina Kutina
0 : 6
Dušnik
Donji Dušnik
Pobeda
Rusna
2 : 3
4. Juli
Mekiš
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
7 : 2
Grkinja
Grkinja
Toplica
Šarlinac
7 : 1
Knežica
Knežica
Egeta
Brza Palanka
1 : 6
Napredak
Korbovo
Velika Vrbica
Velika Vrbica
15 : 3
Lokomotiva
Novi Sip
Milutinovac
Milutinovac
2 : 1
Omladinac
Vajuga
Koča Andjelković
Tekija
0 : 4
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Pontes
Kostol
1 : 2
Lovćen
Petrovo selo
Kladušnica
Kladušnica
2 : 2
Rtkovo
Rtkovo
Polet 1959
Nikoličevo
3 : 4
Timok 1928
Trnavac
Moravac
Guberevac
1 : 5
OFK Bobište
Bobište
OFK Morava
Leskovac
1 : 0
Real
Donja Jajina
Gradac
Konopnica
4 : 1
Navalin
Navalin
Napredak
Bogojevce
6 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Mladost (B)
Batulovce
6 : 1
Morava
Gložane
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Lemind 1953
Leskovac
4 : 1
BSK
Belanovce
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
3 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 0
Potporanj
Potporanj
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Banat (I)
Ilandža
1 : 2
Jedinstvo
Vlajkovac
Ratar
Kruščica
2 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Dunav
Banatska Palanka
0 : 1
Ševac
Kusić
Omladinac
Opovo
2 : 0
Unirea
Uzdin
Tempo
Sefkerin
0 : 3
Polet
Idvor
Napredak
Banatska Topola
0 : 0
Proleter
Međa
1.Oktobar
Srpski Itebej
0 : 5
Terekveš
Hetin
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 4
Jedinstvo
Bočar
Omladinac
Ravni Topolovac
10 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
Vojvodina (B)
Bašaid
6 : 1
Bega
Novi Itebej
Proleter
Neuzina
2 : 3
Omladinac
Botoš
ŽFK Banat
Zrenjanin
5 : 0
Potisje
Knićanin
Jedinstvo
Ečka
1 : 3
Rusanda
Melenci
Lehel
Mužlja
4 : 0
ASK
Aradac
OFK Klek
Klek
2 : 0
Naftagas
Boka
MSK
Mihajlovo
3 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Telečka
Telečka
1 : 4
Partizan
Kupusina
Dunav
Bački Monoštor
0 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dinamo
Sonta
0 : 3
Hajduk Junior
Kula
Graničar
Riđica
2 : 1
Rastina 1918
Rastina
Đurđin
Đurđin
0 : 1
Lokomotiva
Subotica
Palić
Palić
3 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Bikovo
Bikovo
2 : 4
Dušan Silni
Subotica
Žednik
Stari Žednik
1 : 9
Elektrovojvodina
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 3
Solid
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
0 : 0
Čantavir
Čantavir
Borac (M)
Martinci
0 : 0
Noćaj
Noćaj
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 2
Sloga
Maradik
Borac (K)
Klenak
2 : 1
Radnički
Irig
Fruškogorac
Manđeloš
4 : 1
Napredak
Žarkovac
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 11
Graničar
Kuzmin
Omladinac
Molovin
6 : 3
Borac (S)
Stejanovci
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 0
PSK Putinci
Putinci
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
0 : 3
Iskra
Kucura
Bačka
Đurđevo
2 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Sloga
Lok
2 : 4
Budućnost
Savino Selo
Mladost Radost
Srbobran
2 : 2
Mladost
Radičević
Obilić (Vilovo)
Vilovo
1 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Krivanj
Selenča
4 : 1
Borac
Obrovac
Soko
Nova Gajdobra
3 : 1
Labudnjača
Vajska
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Slavija
Pivnice
4 : 1
Bačka
Despotovo
Maglić
Bački Maglić
1 : 4
Neštin
Neštin
Kabel - Štrand
Novi Sad
3 : 0
Sremac
Čerević
Čenej
Čenej
0 : 0
Centar
Novi Sad
Bačka
Begeč
1 : 1
Tatra
Kisač
Rekreativo 011
Beograd
2 : 1
Sparta
Beograd
Crvenka
Borča
3 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Sveti Stefan
Slanci
0 : 3
Minel
Ripanj
Šumadinac
Bečmen
0 : 1
Busije
Zemun
OFK Petrovčić
Petrovčić
1 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Posavac
Tisma
0 : 3
Atakante
Beograd
BUSK
Beograd
3 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Budućnost
Vlaški Do
1 : 2
Udarnik
Baničina
Proleter
Mala Plana
5 : 1
Bašin
Bašin
Vodice
Vodice
2 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
Jasenica
Kruševo
4 : 2
Obilić
Staro Selo
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
6 : 2
Vihor
Маljurevac
Napredak (P)
Poljana
2 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Desine
Desine
1 : 0
Braničevo
Braničevo
Napredak (B)
Bubušinac
0 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Polet (B)
Bikinje
0 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Sloga 1952
Veliki Popovac
7 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Polet
Aleksandrovac
1 : 4
Rudar
Stamnica
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
3 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Bata Bulić
Bistrica
1 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Mladost
Porodin
1 : 3
Radnik
Salakovac
BSK
Boževac
3 : 1
Radnički
Knežica
Dragoš
Oreškovica
1 : 2
Napredak
Toponica
Kotlenik
Selo Leskovac
2 : 3
Karađorđe Vučić
Vučić
Marjan
Knić
2 : 0
Kusovac
Kusovac
Mladost MG
Saranovo
4 : 2
Bare
Bare
Grivac
Grivac
0 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Mladost (R)
Rašković
4 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Sloga
Milatovac
3 : 5
BSK
Borač
Jasenica
Božurnja
0 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Proleter
Jelovik
2 : 0
Kopljari
Kopljari
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 1
Budućnost
Blaznava
Misača
Misača
0 : 4
Sloga
Zagorica
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 3
Partizan
Darosava
Šamot
Aranđelovac
3 : 2
B 2000
Aranđelovac
Ranilović
Ranilović
2 : 0
Žabare
Žabare
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 2
Dobrava
Vukošić
Trešnjevka
Trbusac
3 : 0
Sloga
Krnić
Mrovska
Mrovska
2 : 2
Radnički
Koceljeva
Cerić
Miokus
0 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 2
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
Karađorđe
Mišar
4 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Cer
Jadranska Lešnica
7 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 2
Cerova
Cerova
Crnča
Crnča
1 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Studenac
Gornja Koviljača
5 : 2
Krasava
Krasava
Sloga (S)
Straža
2 : 1
Vidojevica
Lešnica
Jedinstvo
Mali Zvornik
8 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Stolice
Krupanj
3 : 0
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Borac
Kozjak
0 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Borac
Šabac
0 : 3
Duško
Klenje
Drina
Badovinci
5 : 1
Partizan
Drenovac
Mladi Borac
Dublje
3 : 0
Gorki
Glušci
Cer
Petkovica
3 : 3
Proleter
Šabac
Omladinac 2013
Slepčević
0 : 5
Majur
Majur
Sloga
Duvanište
2 : 3
Budućnost (Z)
Zminjak
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
3 : 2
Torpedo 1924
Tabanović
Jadar 2013
Valjevo
2 : 0
Ribnikar
Pecka
Mladost
Valjevska Kamenica
3 : 6
Liplje
Liplje
Popadić
Popadić
0 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Kolubara 2
Valjevo
4 : 4
Komanice
Komanice
Rajac
Kadina Luka
10 : 1
Gradac
Valjevo
Borac
Rajković
0 : 6
Iskra
Donja Bukovica
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Stepanje
Stepanje
1 : 4
Polet (T)
Takovo
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 0
Rudar
Radljevo
Kutlovo
Kutlovo
6 : 2
Kremenac
Rogojevac
Šumadija 1934
Drača
2 : 0
Botunje
Botunje
Seljak
Cvetojevac
3 : 1
Hajduk
Jovanovac
Divostin
Kragujevac
4 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
1 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 4
Takovski Ustanak
Takovo
Brezak
Pranjani
5 : 3
Omladinac
Kalimanići
Šumadija
Brdjani
4 : 1
Velereč 94
Velereč
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 6
Skobalj
Skobalj
Jezava
Smederevo
2 : 1
Železničar
Smederevo
OFK Slavija
Smederevo
1 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Vrbovac
Vrbovac
2 : 0
Vučak
Vučak
Omladinac
Seone
5 : 2
Petrijevac
Petrijevo
Podunavac
Udovice
6 : 1
Badljevica
Badljevica
Landol
Landol
2 : 2
Kolarac
Kolari
Lunjevac
Lunjevac
4 : 2
Drugovac
Drugovac
Vrelo
Gornja Kravarica
5 : 2
Gradina
Rti
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Jelica
Goračići
Brezova
Brezova
3 : 3
Bjelica
Milatovići
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Tisa B
Adorjan
3 : 0
Graničar
Đala
Tisa (P)
Padej
1 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 1
Čoka
Čoka
Hajduk
Podlokanj
1 : 2
Jadran
Sanad
Tromedja
Majdan
1 : 1
Šampion
Orom
Podunavac
Ritopek
0 : 2
OFK Mladost
Begaljica
Hajduk
Kamendol
5 : 1
Partizan
Kaludjerica
Mladost
Donji Komren
3 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 1
Sloga 1948
Malča
Durlan siti
Niš
1 : 2
Delijski Vis
Niš
Supovac
Supovac
4 : 1
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Čegar 2013
Kamenica
0 : 0
Proleter DV
Donja Vrežina
Morava
Čokot
0 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 3
Urovica
Urovica
Malajnica
Malajnica
3 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Miloševo
Miloševo
5 : 0
Rečka
Rečka
Smedovac
Smedovac
5 : 0
Srbovo
Srbovo
Ratar
Jasenica
2 : 6
Polet
Jabukovac
Palilulac
Šarbanovac
4 : 4
Sloga
Žučkovac
Jedinstvo 1953
Mužinac
0 : 9
Sloboda 2013
Nikolinac
Slemen
Milušinac
4 : 3
Hajduk
Rujevica
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 6
Zadrugar
Gornja Trepca
Morava
Mojsinje
1 : 1
Rakova
Rakova
Vujan
Prislonica
2 : 1
Čačak 94
Čačak
Malba
Žaočani
3 : 0
Polet
Goričani
Sloboda
Stara Moravica
3 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Vukićevica
Vukićevica
2 : 3
Posavina
Stubline
Krtinska
Krtinska
2 : 0
OFK Urovci
Urovci
Borac
Ušće
4 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Zvezda-Konatice
Konatice
2 : 0
Jedinstvo
Dren
Rvati
Obrenovac
1 : 5
Belo Polje
Belo Polje
Trstenica
Trstenica
1 : 2
Partizan-Draževac
Draževac
Ljubinić
Ljubinić
0 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Vranić
Vranić
0 : 1
Rušanj
Rušanj
Guncate
Guncati
1 : 2
Lisović
Lisović
Bistrica
Bistrica
0 : 3
Budućnost
Dudovica
Polet
Mirosaljci
1 : 2
Rudar
Zeoke
BSK
Brajkovac
3 : 0
Vreoci
Vreoci
OFK Radnički
Dren
2 : 2
Sloboda
Stubica
Borac
Arapovac
2 : 0
Sloga
Lukavica
Sibnica
Sibnica
0 : 3
Mladost (MI)
Mala Ivanča
OFK Slatina
Slatina
2 : 4
Vis
Parcani
Stojnik
Stojnik
1 : 4
Rudar 2012
Babe
Omladinac
Rajkovac
1 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
OFK Student
Mladenovac
2 : 4
Sloga
Granice
Borac
Amerić
1 : 3
Šepšin
Šepšin
Markovac
Markovac
0 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
Popovac
Popovac
0 : 0
Mladost
Gornja Mutnica
Buljane
Buljane
7 : 0
ISK Izvor
Izvor
Heroj
Busilovac
1 : 4
Razvitak
Mirilovac
Budućnost
Lebina
4 : 2
Sloboda
Krežbinac
Železničar
Klačevica
8 : 2
Jedinstvo
Ratari
Mladi radnik
Grabovica
2 : 1
Resavac
Veliki Popović
Zelenika
Vitance
0 : 4
Sindjelić
Vojnik
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 0
Beljanica
Strmosten
Šantarovac
Šantarovac
4 : 0
Omladinac
Bunar
Trnava
Trnava
0 : 0
Hajduk
Miloševo
Crnovršanin
Donje Štiplje
0 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Morava
Rajkinac
3 : 1
Belica
Belica
OFK Borac
Lovci
3 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Rujišnik
Rujišnik
0 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
Omladinac
Ugljarevo
0 : 1
Topoljak
Grabovac
Parcane
Parcane
1 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
Gradac
Pločnik
3 : 2
Mladost
Toljevac
Borac
Gornji Katun
12 : 2
Kostrež
Ćićevac
Rudar
Rudare
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Atletiko
Donja Jajina
9 : 0
Nomanica
Nomanica
Omladinac
Zagajica
6 : 2
Jedinstvo
Orešac
Vinogradar
Gudurica
2 : 1
Banat
Dupljaja
Hajduk
Šušara
1 : 0
Pobeda
Parta
KSK Konak 1926
Konak
3 : 2
Tamiš
Farkaždin
ZŠF Petlić
Zrenjanin
3 : 0
Sloga
Jarkovac
Zlatica
Zlatica
2 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
Borac
Zrenjanin
10 : 0
Tisa 1933
Taraš
Jedinstvo (R)
Ruma
6 : 0
Vojvodina
Neradin
Mladost (P)
Pavlovci
1 : 1
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Polet
Nikinci
0 : 5
Sloga
Voganj
Planinac
Rivica
4 : 1
Graničar
Grabovci
Mladost (B)
Buđanovci
3 : 3
Fruška Gora
Ruma
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 3
Sremac
Dobrinci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 3
Car Uroš
Jazak
Sremac
Berkasovo
1 : 12
Hajduk
Višnjićevo
OFK Bingula
Bingula
4 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Sinđelić
Gibarac
3 : 2
Jednota
Šid
Omladinac
Batrovci
3 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Borac
Ilinci
6 : 0
Bratstvo
Sot
Graničar
Jamena
3 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Vitez
Subotište
1 : 2
Mladost
Prhovo
Šumar
Ogar
0 : 2
Kameni
Ašanja
Graničar
Obrež
4 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Lovac
Karlovčić
3 : 0
Sremac
Deč
Napredak
Šuljam
3 : 0
Sremac
Jarak
Borac (R)
Radenković
2 : 1
Sloboda
Šašinci
Grgurevci
Grgurevci
1 : 5
Sloga (Č)
Čalma
Planinac
Ležimir
1 : 1
Poletarac
Laćarak
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 4
BSK
Bešenovo
Sloga (Z)
Zasavica I
0 : 10
Srem
Sremska Rača
Železničar
Inđija
6 : 1
Borac
Jarkovci
Polet
Novi Karlovci
5 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Borac
Surduk
0 : 3
Krušedol
Krušedol
Sloga
Krnješevci
2 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Sloga (L)
Lučica
1 : 2
Dunavac
Petka
Sopot
Požarevac
7 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Proleter
Požarevac
4 : 2
Sloga (Du)
Dubravica
Pobeda
Stari Kostolac
2 : 1
Stig 1955
Beranje
Zemljoradnik
Trnjane
4 : 2
Dunav
Ostrovo
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 0
Vukan
Ždrelo
Melnica
Melnica
0 : 7
Manastirica
Manastirica
Radnik
Pankovo
4 : 2
Zabrđe 1936
Zabrđe
BSK
Bošnjak
1 : 0
Soko
Krvije
Omladinac
Busur
2 : 2
Dobrnje
Dobrnje
Maskar
Maskar
1 : 4
Kralj Petar I
Topola
Radoje Domanović
Ovsište
10 : 1
Jarmenovci
Jarmenovci
Krćevac 04
Krćevac
3 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Brezovac
Brezovac
5 : 0
Gorski Car
Garaši
Mladost
Svileuva
1 : 1
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Korman
Korman
3 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Zablaće
Zablaće
1 : 0
Galeb
Cerovac
Žabar
Žabar
0 : 2
Sava
Mrđenovac
Hajduk
Debrc
1 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
Verko
Suvo Selo
1 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Provo 2015
Provo
1 : 2
Sloga 1949
Matijevac
Polet
Jalovik
1 : 2
Torpedo
Lojanice
Sloga Trgošped
Mehovine
2 : 3
Mladost (B)
Belotić
Bojić
Bojić
2 : 5
Mladost (S)
Slatina
Grušić
Grušić
1 : 9
Šipurske livade
Šabac
Bair
Bogatic
4 : 5
Sloboda
Salaš Crnobarski
Premijer
Badovinci
6 : 3
Omladinac
Bogatic
Radnik
Glogovac
0 : 1
Šumice
Glusci
OFK Šabac
Šabac
4 : 3
Culjković
Culjković
Paune
Paune
2 : 5
Kotešica
Kotešica
Zadrugar
Lopatanj
0 : 3
Bujačić
Bujačić
Lukavac
Lukavac
5 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
Mladi radnik
Valjevo
0 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
Dupljaj
Dupljaj
1 : 1
Rakac Stave
Stave
Mali korak
Oglađenovac
0 : 4
Beloševac
Beloševac
Mladost
Latković
0 : 1
Vojvode
Mionica
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
Tolić
Tolić
3 : 0
Babajić
Babajić
Paštrić
Paštrić
3 : 4
Toplica
Donja Toplica
Orao
Poljanice
2 : 4
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
7 : 1
Sloga
Bogovađa
Šarbane
Šarbane
1 : 2
Pambukovica
Pambukovica
Dokmir
Dokmir
1 : 2
Murgaš 2012
Murgaš
Zvizdar
Zvizdar
1 : 0
Sloga
Vrhovine
OFK Takovo
Takovo
0 : 0
Sloga
Lončanik
Vrelo
Vrelo
2 : 0
Vukona
Vukona
Brgule
Brgule
1 : 11
Strelac 001
Kožuar
Jedinstvo
Milorci
0 : 2
Omladinac
Kalinovac
Mladost Teferič
Kragujevac
3 : 1
Bukorovac
Kragujevac
Erdoglija
Kragujevac
2 : 0
Dobrača
Dobrača
Borac
Novi Milanovac
2 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Mladost 1981
Štulac
0 : 2
Morava
Mrsać
Jedinstvo
Godačica
3 : 1
Lasta
Vitkovac
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 1
Zgodačica
Godačica
Omladinac
Drakčići
2 : 1
Studen Vitez
Studenica
Musina reka
Musina reka
1 : 4
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mineral 2015
Rudno
1 : 2
Mlada krila
Metikoši
BSK 2014
Bukovica
0 : 1
Žiča
Žiča
Progorelica
Progorelica
4 : 1
Bane 1931
Raška
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 0
Zdravinje
Zdravinje
Polet
Kobilje
1 : 3
Modrica
Modrica
Srnje
Srnje
3 : 3
Gaglovo
Gaglovo
Vratare
Vratare
1 : 3
Meševo
Meševo
Mladost
Mali Bač
5 : 1
Slavija
Bođani
Borac
Vizić
1 : 7
Sloga
Plavna
Plavi Tok
Dražinovići
3 : 7
Sečica
Seča reka
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 2
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 2
Glumač
Glumač
Omladinac
Zdravčići
6 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Lauš
Lopaš
0 : 3
Pobeda
Milićevo Selo
Lazarica
Prilipac
3 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Blagaja
Rupeljevo
1 : 3
Bakionica
Bakionica
Ježevica
Ježevica
8 : 0
Duškovci
Duškovci
Baštovan
Subotica
2 : 1
Mladost
Raklja
Karađorđe 2013
Viševac
5 : 1
Napredak
Malo Krčmare
Šumadija
Sipić
1 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Mladost
Bošnjane
2 : 1
Veteran
Popović
Udarnik
Trska
0 : 3
Pobeda
Đurđevo
Mladost
Radoševac
3 : 3
Usije
Usije
Barič
Barič
3 : 1
OFK Vinci
Vinci
Mrčkovac
Mrčkovac
0 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
Mladi Borac
Županjac
3 : 2
Lazarevac
Lazarevac
Šumadinac
Kruševica
1 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Zeta
Golubovci
0 : 0
Budućnost
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 1
Lovćen
Cetinje
Bokelj
Kotor
3 : 1
Sutjeska
Nikšić
Mladost
Podgorica
1 : 0
Rudar
Pljevlja
Dečić
Tuzi
3 : 1
Grbalj
Radanovići
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
Berane
Berane
Jezero
Plav
2 : 1
Grafičar
Podgorica
Kom
Podgorica
0 : 0
Radnički
Berane
Brskovo
Mojkovac
0 : 3
Jedinstvo
Bijelo Polje
Ibar
Rožaje
2 : 4
Bratstvo
Cijevna
Lavice-Dubočica
Leskovac
0 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Šabac
Šabac
0 : 0
Jerina
Smederevo
Bukovička Banja
Aranđelovac
0 : 9
Požega
Požega
Majdanpek
Majdanpek
18.10.2015
12:00
Radnički 2012
Niš
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Loznica
Loznica
3 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Inđija
Inđija
1 : 1
Veternik
Veternik
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Donji Srem
Pećinci
Sloga
Plandište
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
6 : 0
Begej
Žitište
Radnički (S)
Sombor
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 2
Radnički 1926
Požarevac
Morava
Velika Plana
0 : 2
Karadjordje
Topola
Šumadija
Aranđelovac
1 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 1
Homoljac
Žagubica
Šumadija 1903
Kragujevac
7 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Policajac
Beograd
1 : 8
Siti Sport Klub
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Žarkovo
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Borac (P)
Pločica
2 : 2
C.zvezda
Pavliš
GSP Polet
Beograd
6 : 0
Zvezdara
Beograd
PKB
Padinska skela
4 : 1
Turbina
Vreoci
Zmaj 1953
Beograd
3 : 0
Seceranac Ada
Beograd
Torlak
Beograd
3 : 2
Sopot
Sopot
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Brodarac
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Partizan
Beograd
5 : 0
Spartak
Subotica
Zemun
Zemun
2 : 3
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
1 : 0
Real Niš
Niš
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 5
Petar Puača
Novi Sad
Mladost
Lukićevo
2 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Vrbas
Vrbas
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bečej 1918
Bečej
0 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Sindjelić
Beograd
0 : 0
Internacional
Beograd
IM Rakovica
Beograd
0 : 3
Teleoptik
Zemun
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Voždovac
Beograd
Dominus
Beograd
3 : 5
011
Beograd
Milenium
Beograd
3 : 0
PKB Kovilovo
Beograd
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Drina
Ljubovija
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
AF Đokić
Velika Plana
Tornjoš
Tornjoš
0 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Apolon 2010
Beograd
3 : 1
Beograd 1929
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 0
Banja
Beograd
Pinosava
Pinosava
1 : 7
Dorćol
Beograd
Crvena zastava
Obrenovac
0 : 3
Posavina
Stubline
Famos
Vojkovići
2 : 5
Velež
Nevesinje
Glasinac
Sokolac
3 : 0
Romanija
Pale
Mladost (G)
Gacko
1 : 2
Hercegovac
Bileća
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bečej 1918
Bečej
4 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Mladost
Lukićevo
1 : 5
Kikinda 1909
Kikinda
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Vršac united
Vršac
Kiker
Kraljevo
1 : 0
Bane
Raška
Sloga
Kraljevo
3 : 1
Slavija
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Čukarički
Beograd
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
8 : 0
Dominus
Beograd
Sindjelić
Beograd
0 : 1
BSK 1925
Beograd
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Drina
Ljubovija
Jedinstvo
Ub
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 4
Petlić 2006
Smederevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
5 : 0
Zvižd
Kučevo
OFK Zabrežje
Obrenovac
10 : 2
Borac P.
Progar
Borac O.
Ostruznica
1 : 7
BASK
Beograd
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 5
Radnički (K)
Kovin
Borac
Starčevo
4 : 1
Spartak
Debeljača
Torlak
Beograd
13 : 1
Zvezdara
Beograd
Trudbenik
Beograd
2 : 2
Dorćol
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 3
PKB PS
Padinska Skela
Homoljac
Žagubica
4 : 4
Radnički 1926
Požarevac
RSK
Rabrovo
3 : 0
Basarac
Mišljenovac
Potisje
Kanjiža
5 : 4
AFK
Ada
Čoka
Čoka
3 : 7
Bačka
Mol
Borac
Vladimirci
1 : 4
Hajduk
Debrc
Mladost 2013
Jazovnik
5 : 4
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Rađevac
Krupanj
18.10.2015
10:00
Radnički Šabački
Šabac
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 4
OFK Šabac
Šabac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
18.10.2015
10:00
Jevremovac
Jevremovac
Lipolist
Lipolist
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Mačva 2005
Bogatić
4 : 1
Karađorđe
Mišar
Glasinac
Sokolac
0 : 6
Romanija
Pale
Mladost (G)
Gacko
1 : 0
Hercegovac
Bileća
Zmaj 1953
Beograd
0 : 5
Institut MK
Zemun
Milutinac MK
Zemun
6 : 2
Šumadinac
Bečmen
BSK 1925 MK
Batajnica
0 : 0
Studentski Grad MK
Beograd
Šabac
Šabac
0 : 2
Mačvanka
Dublje
Napredak
Kruševac
3 : 2
Krstarica
Prokuplje
Majdanpek
Majdanpek
0 : 7
Radnički 2012
Niš
Jagodina
Jagodina
5 : 0
Morava
Žitkovac
Polet
Sivac
0 : 9
Spartak
Subotica
Rad
Banjica
1 : 1
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Voždovac
Beograd
IMT
Beograd
7 : 3
Srem Jakovo
Jakovo
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Dominus
Beograd
Hajduk
Beograd
3 : 1
Atakante
Beograd
Petlić
Beograd
5 : 1
Dunav (VS)
Veliko Selo
TSC
Bačka Topola
6 : 1
Subotica '04
Subotica
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Ribnica
Mionica
OFK Senjak
Valjevo
3 : 2
Budućnost Krušik 2
Valjevo
Budućnost Krušik 1
Valjevo
10 : 0
Radnički 2
Valjevo
Radnički 1
Valjevo
0 : 2
Jedinstvo
Ub
Omladinac
Ljig
3 : 0
OFK Osečina
Osecina
Altina
Zemun
0 : 3
Teleoptik
Zemun
Dominus
Beograd
0 : 7
Rad
Banjica
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Crveni Orao
Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
011
Beograd
4 : 1
OLE
Beograd
Fair Play 06
Beograd
3 : 5
Teleoptik
Zemun
Radnički
Novi Beograd
5 : 1
Ada
Beograd
Dominus
Beograd
0 : 7
Forza
Beograd

Košarka

Sutjeska
Niksic
68 : 77
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
Crvena zvezda Telekom
Beograd
73 : 77
Olimpija
Ljubljana
Beko
Beograd
83 : 65
Sloboda
Užice
Dunav
Stari Banovci
67 : 61
Niš
Niš
Građanski
Bijeljina
72 : 81
Spars
Sarajevo
Široki
Široki Brijeg
79 : 51
Varda HE
Višegrad
Zone Boys
Blace
78 : 72
Mladost Vesna
Bela Palanka
Železničar
Čačak
71 : 64
Šabac
Šabac
Novi Pazar
Novi Pazar
102 : 63
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Radnički 1950
Kragujevac
81 : 59
Zlatar
Nova Varoš
Žarkovo
Beograd
67 : 60
Vitez
Beograd
Borac
Zemun
92 : 76
Milan Trivić
Beograd
Astra
Beograd
59 : 79
Zvezdara
Beograd
Odžaci
Odžaci
68 : 87
Železničar
Inđija
Play Off
Užice
71 : 65
Ivanjica
Ivanjica
Borča
Beograd
95 : 57
Eko Sport
Beograd
Novi Beograd 7
Beograd
75 : 45
Umka 2009
Beograd
Viva
Beograd
73 : 67
Zvezdara 2
Beograd
Cerak
Beograd
67 : 62
BASK
Beograd
Star Beočin
Novi Ledinci
75 : 77
Mladost Veternik
Veternik
Sport Key Plus
Novi Sad
84 : 88
Dunav 2014
Apatin
Nova Pazova
Nova Pazova
73 : 65
Partizan
Šid
Dinamo
Pančevo
108 : 59
BNS
Banatsko Novo Selo
Pink
Šimanovci
66 : 70
Deč
Deč
Požarevac
Požarevac
20 : 0
Temnić
Varvarin
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
68 : 81
Paraćin
Paraćin
Studenica
Ušće
77 : 86
Kopaonik
Leposavić
Napredak Junior
Kruševac
48 : 76
Trepča
Kosovska Mitrovica
Karaburma
Beograd
64 : 56
Topolčanka
Bačka Topola
Njegoš
Lovćenac
40 : 68
Bežanija
Beograd
Stara Pazova
Stara Pazova
69 : 48
Banat
Kikinda
Srbobran
Srbobran
82 : 68
Proleter
Novi Sad
Partizan
Beograd
78 : 74
Beočin
Beočin
Jedinstvo 2015
Belegiš
82 : 77
Titel
Titel
Čelarevo
Čelarevo
66 : 45
Proleter 023
Zrenjanin
Sivac
Sivac
101 : 38
Srem
Sremska Mitrovica
Duga
Šabac
82 : 46
Užice
Užice
Paraćin
Paraćin
70 : 38
Radnik
Surdulica

Odbojka

Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
VA 014
Valjevo
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
Borac
Starčevo
Milenijum
Niš
2 : 3
Desetka
Niš
Lotus
Čačak
1 : 3
Užice
Užice
Partizan 2012
Vraneši
3 : 1
Drina
Bajina Bašta
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 1
Hercegovina
Ravni Topolovac
Vrbas
Vrbas
1 : 3
Proleter
Zrenjanin
Vojvodina 2
NOvi Sad
3 : 2
Bečej
Bečej
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Gračanica
Gračanica
0 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Kneginja Milica Trstenik
Trstenik
Kraguj Volejform
Kragujevac
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Beograd
Beograd
3 : 2
AS
Beograd
Ruma
Ruma
3 : 0
Mladost
Inđija
Odbojka 013
Pančevo
3 : 2
NIS Spartak 2
Subotica
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Tara
Bajina Bašta
2 : 3
Tutin Dalas
Tutin
Ekonomac
Kraljevo
2 : 3
Borac
Čačak
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Sterija
Beograd
Pirot
Pirot
1 : 3
Desetka
Niš
Napredak 037
Kruševac
3 : 0
Gimnazijalac 2
Kraljevo
Kraljevo
Kraljevo
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Leposavić
Leposavić
3 : 0
Koteks
Novi Pazar
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Volej stars junior
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Zvečan
Zvečan
Bane
Raška
3 : 0
Raška
Raška

Rukomet

Proleter
Zrenjanin
28 : 27
Topličanin
Prokuplje
Metalac
Valjevo
23 : 25
Obilić
Beograd
Kikinda
Kikinda
23 : 18
Jabuka
Jabuka
Jastrebac
Blace
21 : 19
Žitorađa
Žitorađa
ORK Bor
Bor
26 : 24
Hajduk Veljko
Negotin
Jagodina
Jagodina
23 : 35
Vranje 1957
Vranje
Napredak
Kruševac
36 : 28
Mladost
Čačak
Studentski grad
Beograd
22 : 25
Loznica
Loznica
Bask
Beograd
17 : 21
Sloga
Petrovac na Mlavi
Kljajićevo
Kljajićevo
23 : 25
Mladost
Vršac
Sivac
Sivac
35 : 27
Nova Pazova
Nova Pazova
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
19 : 38
Slavija
Novi Sad
Smederevo
Smederevo
29 : 37
Prva Iskra Barič
Barič
Lazarevac
Lazarevac
21 : 29
Zemun 1957
Beograd
Rtanj
Boljevac
24 : 29
Radnički
Ćuprija
Progres
Svrljig
27 : 33
Topličanin 2
Prokuplje
Niška Banja
Niška Banja
31 : 30
Radan
Lebane
Bačka Palanka
Bačka Palanka
33 : 14
Ruma
Ruma
Sloga
Hrtkovci
41 : 29
Vojka
Vojka
Unirea
Uzdin
31 : 24
Gaj
Gaj
Graničar
Gakovo
23 : 20
Sonta
Sonta
Grafičar
Bezdan
41 : 40
Rusin
Ruski Krstur
Sombor
Sombor
19 : 26
Borac
Bački Gračac
Gradnulica
Zrenjanin
34 : 23
Obilić
Novi Kneževac
Medicinar
Šabac
26 : 25
Železničar
Inđija
Topličanin
Prokuplje
34 : 19
Radnički (S)
Svilajnac
Junior
Beograd
35 : 26
Metalac
Kraljevo
Požarevac
Požarevac
33 : 20
Pirot
Pirot
Bor RTB
Bor
27 : 24
Proleter SP
Zrenjanin
Mladost
Nova Pazova
29 : 27
Pančevo
Pančevo
Petrovac
Petrovac na Mlavi
41 : 33
ORK Loznica
Loznica
Radnički BG
Beograd
23 : 18
Voždovac 1955
Beograd
Temerin
Temerin
28 : 21
Laki
Crvenka
Spartak
Debeljača
21 : 24
Halas Jožef
Ada
Košutnjak
Čačak
19 : 36
Metalac AD
Gornji Milanovac
Čačak
Čačak
25 : 23
Sočanica
Sočanica
Đerdap
Kladovo
21 : 26
Mladost 1949
Zaječar
Knjaževac
Knjaževac
29 : 17
Žitorađa
Žitorađa
Naisa 2
Niš
37 : 24
Vranje
Vranje
Deronje
Deronje
28 : 17
Senta
Senta
Mokrin
Mokrin
21 : 24
Partizan
Iđoš
Želja
Žabalj
19 : 21
Dolovo
Dolovo
Remesiana
Bela Palanka
13 : 21
Jastrebac
Blace
Morava Han
Vladičin Han
28 : 37
Vlasotince
Vlasotince
Aleksandrovo
Aleksandrovo
41 : 11
Obilić
Novi Kneževac
Sonta
Sonta
11 : 22
Klenak 09
Klenak
Miletić
Mošorin
16 : 19
Radnički
Šid

Vaterpolo

Solaris
Šibenik
7 : 10
Medveščak
Zagreb

Futsal

Forum
Vršac
3 : 2
Tango
Novi Sad
Tvrdjava
Novi Sad
2 : 1
Telep
Novi Sad
Hajduk
Kula
10 : 2
Kikinda
Kikinda
Kraljevićevo
Kačarevo
4 : 4
Bečej
Bečej

Ragbi 13

Radnički (NP)
Nova Pazova
22 : 62
Dorćol
Beograd
Tašmajdan
Beograd
20 : 40
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Beograd
20 : 28
Soko
Vranje