XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 750 utakmica za dan
Nedelja, 20 Septembar 2015

Fudbal

Partizan
Beograd
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Čelik
Zenica
Radnik
Bijeljina
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
3 : 2
Drina
Zvornik
Ozren
Petrovo
2 : 0
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
Omarska
Omarska
2 : 1
Sloga (D)
Doboj
Borac
Kozarska Dubica
4 : 0
Liješće
Liješće
Župa
Milosavci
0 : 1
Mladost (DS)
Donja Slatina
Proleter
Dvorovi
3 : 0
Napredak
Donji Šepak
Mladost (R)
Rogatica
4 : 0
Ilićka 01
Brčko
Jedinstvo (Br)
Brodac
3 : 1
Lokomotiva
Brčko
Gomjenica
Prijedor
3 : 0
OFK Ravan
Međeđa
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
4 : 0
Budućnost
Banja Luka
Hajduk
Batkuša
0 : 2
Sloga
Dugo Polje
Naša krila
Kostajnica
5 : 1
OFK Pridjel
Pridjel
Posavina
Miloševac
0 : 6
Mineral
Banja Vrućica
Vranjak
Vranjak
3 : 0
Polet 1926
Brod
Birač
Derventa
3 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Podrinje
Tršić
0 : 0
Guber
Srebrenica
OFK Trnovica
Trnovica
2 : 0
Jedinstvo
Roćević
Majevica
Lopare
0 : 4
Milići
Milići
Omladinac
Draksenić
0 : 2
Knežopoljac
Knežica
Plamen
Donje Vodičevo
3 : 1
Mrakovica
Kozaruša
Partizan
Kostajnica
6 : 2
Berek 1975
Prijedor
Brzi
Busnovi
2 : 1
Slaven
Dobrljin
Radnik Urije
Prijedor
4 : 0
Kozara
Donji Orlovci
Sloga
Rakelići
3 : 4
Bratstvo
Kozarac
Kladari
Gornji Kladari
8 : 1
Sloboda
Donji Podgradci
Torpedo
Cerovljani
2 : 0
Milan
Kosjerovo
Borac (M)
Maglajani
1 : 0
Bratstvo
Kozinci
Biseri
Čatrnja
0 : 3
Tamaris
Mrčevci
Ratar
Stara Topola
1 : 4
Kozara
Turjak
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 3
Borac
Istočni Drvar
Gorica
Šipovo
0 : 0
Sloga-Nektar
Potkozarje
Šnjegotina
Šnjegotina
5 : 3
Rekreativo
Banja Luka
Čelinac
Čelinac
3 : 0
Polet-Krajišnik
Dragočaj
Sloboda
Vinska
4 : 1
Sloga
Jakeš
Crvena Zvijezda
Gajevi
1 : 2
Crkvina
Crkvina
Rudar
Stanari
2 : 1
Kladari
Kladari Gornji
Pelagićevo
Pelagićevo
5 : 0
Mladost
Dobrinja
Ukrina
Čečava
2 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
Jedinstvo
Crkvina
0 : 4
Bosna
Modrički Lug
Zvijezda
Kakmuž
3 : 1
Borac
Osinja
Sveti Jovan
Donji Brezik
1 : 0
Grčica
Brčko
Mladost (S)
Sandići
3 : 1
Mladost (T)
Trnjaci
Mladost 2003
Popovo Polje
0 : 1
Omladinac
Potočari
Gredice
Gredice 1
4 : 1
OFK Brezik
Gornji Brezik
Slijepčevići
Slijepčevići
2 : 0
Jugović
Brčko
OFK Krbeti
Krbeti
1 : 0
Sava 04
Brezovo Polje Selo
Obilić
Krepšić
3 : 0
Mladost (L)
Lončari
Međaši
Međaši
0 : 2
Sloga 94
Bijeljina
Novo doba
Čardačine
3 : 2
SFK Akademac UIS
Bijeljina
Jedinstvo
Suvo Polje
0 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
BSK Ledinci
Batković
0 : 3
Semberija
Popovi
Majevica
Donje Zabrđe
2 : 1
Priboj
Priboj
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
1 : 1
Drina
Amajlije
Jardan
Jardan
1 : 0
Budućnost (S)
Skelani
Jasenica
Jasenica
0 : 2
Budućnost (P)
Pilica
Srpski Soko
Čelopek
2 : 1
Tabanci
Tabanci
Jadar
Nova Kasaba
0 : 2
Branjevo
Branjevo
Moštanica
Božići
0 : 3
Rudar
Blagaj
Rasavci
Rasavci
3 : 2
Podgrmeč
Oštra Luka
Polet
Elezagići
0 : 2
Omladinac
Brestovčina
Borac
Mašići
9 : 3
Stevan Dukić
Rogolji
Obradovac
Obradovac
4 : 1
Jablanica
Jablanica
Kalemi
Trebovljani
5 : 0
Bratstvo
Orahova
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
1 : 1
Romanovci
Romanovci
Vrbas
Prijebljezi
2 : 1
Biseri
Lišnja
Bratstvo
Povelič
0 : 1
Budućnost
Donji Galjipovci
Mladost
Botajica
2 : 0
Omladinac
Modriča
Vučijak
Gnionica
3 : 1
Trebavac
Vranjak
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
3 : 0
Sloga 73
Ždreban
Polet
Čović Polje
5 : 0
Jedinstvo
Obudovac 2
Sloga
Srednja Slatina
3 : 4
Zvijezda
Kruškovo Polje
Sutjeska
Brvnik
1 : 4
Mladost
Srpska Tišina
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
5 : 0
Čelik
Grbavica
Sloboda
Mrtvica
0 : 2
Zadrugar
Bukvik
Jedinstvo
Koretaši
3 : 3
Borac
Ražljevo
Budućnost Red Star
Vučilovac
0 : 4
Crvena zvijezda
Donji Žabar
OFK Bor
Bor
1 : 3
Tabane 1970
Jagodina
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Železničar
Pančevo
3 : 1
Vršac
Vršac
Borac (S)
Sakule
4 : 0
Bačka 1901
Subotica
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Senta
Senta
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
5 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Žarkovo
Beograd
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Budućnost
Dobanovci
4 : 3
Sopot
Sopot
Brodarac 1947
Novi Beograd
4 : 0
BASK
Beograd
Dorćol
Beograd
0 : 2
IMT
Beograd
Turbina
Vreoci
2 : 0
Srem
Jakovo
Polet (LJ)
Ljubić
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Zvižd
Kučevo
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Bošnjane
Bošnjane
1 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Rembas
Resavica
0 : 2
Kopaonik
Brus
Morava
Ribare
1 : 3
Kosanica
Kuršumlija
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Juhor
Obrež
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 1
Levač
Rekovac
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 0
Bukovik
Razanj
Radnički (L)
Lubnica
3 : 2
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Kablovi
Zaječar
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Ropotovo
Ropotovo
5 : 4
Lužnica
Babušnica
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 1
Mladost (M)
Medoševac
ŽAK
Kikinda
5 : 1
Polet
Izbište
Slavia
Kovačica
6 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Tekstilac
Odžaci
2 : 0
ŽAK
Sombor
Mladost (T)
Turija
2 : 4
Srbobran
Srbobran
Bačka (P)
Pačir
3 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Borac
Novi Sad
7 : 1
Jugović
Kać
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
1 : 2
Slavija
Novi Sad
Kupinovo
Kupinovo
2 : 0
Hajduk (B)
Beška
Torlak
Beograd
0 : 1
PKB
Padinska skela
Prva Iskra
Barič
5 : 1
Borac
Ostružnica
Grafičar
Beograd
4 : 0
Baćevac
Baćevac
BSK Batajnica
Batajnica
3 : 1
Hajduk
Beograd
Sremčica
Sremčica
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 0
Zvezdara
Beograd
Napredak
Markovac
2 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Proleter
Vranovo
1 : 1
Šapine
Šapine
Omladinac
Donja Rača
2 : 1
Morava
Velika Plana
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
Rađevac
Krupanj
OFK Osečina
Osečina
4 : 0
Brezovica
Brezovica
Zlatar
Nova Varoš
0 : 2
Radnički Stobex
Klupci
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Slavija (K)
Kragujevac
0 : 0
Tutin
Tutin
Karađorđe
Ribnica
4 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Polet (T)
Trbušani
0 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Partizan
Glogovac
3 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Kušiljevo
Kušiljevo
8 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 3
Budućnost
Miliva
Bratstvo
Međureč
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
Sloga
Donje Vidovo
2 : 0
BSK
Buljane
Napredak (D)
Drenovac
3 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Sloga
Dašnica
0 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Mladi radnik
Bačina
1 : 0
Naupare
Naupare
Gradina
Pejovac
1 : 1
Šanac
Šanac
Čitluk
Čitluk
6 : 1
Trajal
Kruševac
Vinogradar
Zleginje
2 : 1
13. April
Lomnica
Mačkovac
Mačkovac
2 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mladost
Makrešane
5 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Real
Jasenica (Žitorađa)
0 : 1
Partizanski put
Grudaš
Jug Bogdan
Đakus
0 : 5
Jastrebac
Blace
Kosovac
Prokuplje
2 : 6
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Omladinac
Podina
1 : 0
Dunđerski
Voljčinac
NS Tatko
Stara Božurna
3 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Orljane
Orljane
3 : 1
Palilula
Aleksinac
Koprijan 1975
Gradište
3 : 5
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Doljevac
Doljevac
0 : 3
Rasovača
Rasovača
Mladost (Batuš.)
Batušinac
3 : 2
Polet
Vitoševac
Jedinstvo (B)
Bobovište
3 : 6
Naša krila 1936
Belotinac
Sloga
Kobišnica
7 : 0
Radnički
Klokočevac
BSK
Bukovče
1 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Branik
Štubik
1 : 1
Polom
Leskovo
Slatina
Bor
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Blizna
Blizna
3 : 1
Ključ
Podvrška
Krivelj
Krivelj
0 : 0
Deli Jovan
Sikole
ŠSK
Štipina
2 : 0
Midžor
Kalna
Polet
Jablanica
5 : 1
Sloga
Minićevo
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
1 : 7
Grlište
Grlište
Trebič
Sokobanja
2 : 0
Omladinac
Grezna
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 2
Vratarnica
Vratarnica
Padež
Petrovac
2 : 1
Jedinstvo
Bela Palanka
Zadrugar
Krupac
2 : 0
Spartak
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
2 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Trešnjevka
Lopardince
0 : 1
Levosoje
Levosoje
Lugina
Aliđerce
2 : 0
Čelik
Belo polje
Pavlovac
Pavlovac
4 : 1
Vihor
Žbevac
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Levosoje Talenat
Levosoje
OFK Alakince
Alakince
1 : 1
Pčinja
Trgovište
Kumarevo
Kumarevo
2 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Progres
Ladovica
2 : 0
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
Mladost V
Vinarce
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Železničar
Brestovac
1 : 1
Sloboda D.B
Donje Brijanje
Brza
Brza
0 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Omladinac
Donje Sinkovce
1 : 1
Sloga (L)
Lipovica
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 2
Umac
Miroševce
Šumadija
Razgojna
2 : 1
Čekmin
Čekmin
Vučje
Vučje
3 : 5
Radnički (P)
Pertate
Radnički
Trupale
1 : 3
Proleter
Mezgraja
OFK Niš
Niš
5 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Mladost
Lalinac
0 : 2
Morava
Krušce
Vrtište
Vrtište
4 : 6
Brzi Brod
Brzi Brod
Crvena zastava
Hum
2 : 1
Vulkan
Brenica
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Rudar
Jelašnica
5 : 0
Aluminjum
Niš
Borac (S)
Starčevo
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Vulturul
Grebenac
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 4
Budućnost (A)
Alibunar
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Terekveš
Svilojevo
1 : 1
Lipar
Lipar
Omladinac (D)
Deronje
1 : 3
OFK Šikara
Sombor
Hajduk
Stapar
2 : 1
Kula
Kula
Rusin
Ruski Krstur
2 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Bajša
Bajša
0 : 2
Njegoš
Lovćenac
Bačka
Mol
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter
Njegoševo
2 : 2
Krivaja
Krivaja
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Sloga
Ostojićevo
2 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
OFK Brestač
Brestač
3 : 7
Graničar 1924
Adaševci
Jadran
Golubinci
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
3 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Hajduk (D)
Divoš
0 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 0
Sloven
Ruma
Napredak (P)
Popinci
1 : 5
Rudar
Vrdnik
Krila Krajine
Bačka Palanka
5 : 2
Kulpin
Kulpin
Hercegovac
Gajdobra
4 : 2
Kulpin
Kulpin
Miletić
Mošorin
1 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Proleter
Ravno Selo
2 : 0
Borac
Šajkaš
Napredak
Nadalj
0 : 2
Budućnost
Mladenovo
Vojvodina
Tovariševo
0 : 2
Hajduk
Čurug
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Titel
Titel
2 : 0
Tvrdjava
Bač
Radnički
Rudovci
5 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Strelac
Mislođin
2 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
OFK Borac
Arnajevo
1 : 1
Borac
Lazarevac
Polet
Grabovac
4 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Zmaj 1953
Zemun
1 : 3
Borac
Progar
Institut
Zemun Polje
0 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Sindjelić 2012
Ugrinovci
0 : 2
13. maj
Zemun
Banja
Višnjička banja
2 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Komgrap
Beograd
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 0
Boleč
Grocka
Pudarci
Pudarci
0 : 3
Avala 1939
Beli Potok
OFK Leštane
Leštane
1 : 1
Vinča
Vinča
Ropočevo
Ropočevo
2 : 1
Pinosava
Pinosava
Kovačevac
Kovačevac
0 : 1
Dunavac
Grocka
Omladinac
Rakinac
3 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Sloboda
Lipe
4 : 0
Bačinac
Bačinac
Sloga
Miloševac
3 : 0
Železničar
Kusadak
7. Juli
Vodanj
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Budućnost
Ratari
2 : 1
Borac (R)
Ralja
Šumadija
Azanja
5 : 1
SASK
Saraorci
Pobeda
Golobok
3 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Borac
Veliko Laole
0 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Rudar
Krepoljin
1 : 0
Mlava
Malo Laole
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 1
Napredak
Veliko Crniće
Integral
Batuša
2 : 4
Makce
Makce
Sloga (B)
Burovac
2 : 0
Đerdap
Golubac
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Mladost
Biskuplje
2 : 0
Dizel
Bare
Krilaš
Ćovdin
4 : 1
Železničar
Požarevac
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 4
Šumadija
Toponica
Šatornja
Šatornja
2 : 2
Šumadinac
Brzan
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 0
Banja
Banja
Vitlina-Bokanja
Gorovič
1 : 1
Pobeda
Sepci
Vinča
Vinča
0 : 3
ŽSK
Žirovnica
Lepenica
Badnjevac
1 : 4
Borac
Pajsijević
BSK
Belosavci
3 : 2
Junkovac
Junkovac
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Antimon
Zajača
2 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Lipolist
Lipolist
1 : 3
Radnički Šabački
Šabac
Drina
Ljubovija
3 : 0
BMR Petlovača
Petlovača
Borac (L)
Lešnica
0 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
0 : 4
Borac (V)
Vladimirci
Real
Podunavci
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Radnik
Ušće
Borac
Vraneši
3 : 2
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Stubal
Stubal
1 : 2
Budućnost
Konarevo
Granit
Jošanička banja
0 : 3
Radnički
Kovači
Polet
Ratina
3 : 2
Ribnica
Jovac
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Mataruge
Mataruge
Čaglavica
Čaglavica
2 : 2
Radnički
Velika Hoča
Gracko
Staro Gracko
1 : 2
Gračanica
Gračanica
Polet
Zabrega
2 : 3
Hajduk
Čepure
Moravac
Gornje Vidovo
1 : 5
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Mladost (S)
Sikirica
1 : 1
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 0
Supska
Supska
Šumadija
Trešnjevica
2 : 3
Omladinski
Paraćin
Javor
Sladaja
3 : 0
Napredak Stubica
Stubica
Budućnost
Đurinac
2 : 1
Ursule
Ursule
Blagotin
Belušić
3 : 1
Sloga
Voljavče
Kolare
Kolare
0 : 1
Osaonica
Bagrdan
Crni Vrh
Deonica
2 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Morava
Kočino Selo
2 : 0
Napredak (SL)
Staro Lanište
Mladost (D)
Dublje
3 : 0
Mladost (G)
Gložane
Resavac
Subotica
6 : 0
Juhor
Glavinci
Trudbenik
Stalać
0 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
Mladost
Donji Katun
3 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Rubin (DS)
Donji Stupanj
2 : 2
Sloga
Lozna
Donji Kopaonik
Razbojna
5 : 2
Polet 57
Milutovac
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 0
Varvarin
Varvarin
Polet
Radevac
2 : 1
Gredetin
Gredetin
Sloga (K)
Korman
2 : 1
Jastrebac (T)
Tešica
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
Planinac 2015
Podgorac
0 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Tempo
Mozgovo
7 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
Marina Kutina
Marina Kutina
3 : 0
Klisura
Klisura
Moravac (Č)
Čečina
2 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Napredak
Korbovo
5 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
Omladinac
Vajuga
1 : 8
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
2 : 2
Lovćen
Petrovo selo
Milutinovac
Milutinovac
0 : 5
Rtkovo
Rtkovo
Egeta
Brza Palanka
2 : 3
Kladušnica
Kladušnica
Koča Andjelković
Tekija
3 : 1
Pontes
Kostol
Timok 1928
Trnavac
2 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Polet 1959
Nikoličevo
2 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Temac
Temska
1 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Dragoš
Pirot
2 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Pobeda
Držina
2 : 2
Jerma
Sukovo
Mladost (B)
Batulovce
5 : 3
Moravac
Guberevac
Jedinstvo (G)
Grdelica
5 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Lemind 1953
Leskovac
2 : 1
Napredak
Bogojevce
BSK
Belanovce
2 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
Morava
Gložane
0 : 2
OFK Morava
Leskovac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
0 : 1
Real
Donja Jajina
Polet
Stajkovce
6 : 0
Navalin
Navalin
Potporanj
Potporanj
0 : 4
Hajdučica
Hajdučica
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
0 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Ševac
Kusić
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Banat (I)
Ilandža
2 : 0
Ratar
Kruščica
Napredak
Banatska Topola
0 : 1
Jedinstvo
Bočar
Terekveš
Hetin
5 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
Proleter
Međa
3 : 1
2. Oktobar
Kumane
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 1
Bega
Novi Itebej
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 3
Vojvodina (B)
Bašaid
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 2
Delija
Mokrin
Proleter
Neuzina
3 : 0
Rusanda
Melenci
Potisje
Knićanin
1 : 2
ASK
Aradac
Omladinac
Botoš
3 : 4
Naftagas
Boka
ŽFK Banat
Zrenjanin
2 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Jedinstvo
Ečka
0 : 2
MSK
Mihajlovo
Lehel
Mužlja
0 : 0
OFK Klek
Klek
KFK Kula
Kula
1 : 4
Partizan
Kupusina
OFK Metalac
Sombor
0 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Telečka
Telečka
0 : 4
Graničar
Riđica
Dunav
Bački Monoštor
6 : 1
Dinamo
Sonta
Đurđin
Đurđin
4 : 1
Dušan Silni
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
0 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Lokomotiva
Subotica
2 : 3
Solid
Subotica
Palić
Palić
0 : 4
Čantavir
Čantavir
Bikovo
Bikovo
0 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Žednik
Stari Žednik
0 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Borac (M)
Martinci
2 : 0
Sloga
Maradik
Noćaj
Noćaj
0 : 3
Napredak
Žarkovac
Jedinstvo
Platičevo
0 : 0
Graničar
Kuzmin
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 1
Borac (S)
Stejanovci
Borac (K)
Klenak
2 : 2
PSK Putinci
Putinci
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 5
Omladinac
Molovin
Iskra
Kucura
8 : 1
Budućnost
Savino Selo
Mladost
Radičević
4 : 0
Hajduk
Gardinovci
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
2 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Bačka
Đurđevo
4 : 0
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Sloga
Lok
1 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Krivanj
Selenča
4 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Labudnjača
Vajska
0 : 3
Bačka
Despotovo
Borac
Obrovac
3 : 1
Neštin
Neštin
Soko
Nova Gajdobra
4 : 1
Maglić
Bački Maglić
Naša Zvezda
Silbaš
0 : 1
Slavija
Pivnice
Sremac
Čerević
1 : 3
Centar
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 3
Tatra
Kisač
Kabel - Štrand
Novi Sad
2 : 5
Bačka
Begeč
Sparta
Beograd
1 : 1
Dedinje
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
1 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Crvenka
Borča
2 : 3
Mladost
Jabučki rit
Atakante
Beograd
1 : 1
Busije
Zemun
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
Šumadinac
Bečmen
2 : 0
BUSK
Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
1 : 3
Posavac
Tisma
Bašin
Bašin
2 : 4
Udarnik
Baničina
Budućnost
Vlaški Do
1 : 5
Vodice
Vodice
Jasenica
Kruševo
0 : 3
Polet
Trnovče
Mladost 1948
Donja Livadica
0 : 7
Obilić
Staro Selo
Vihor
Маljurevac
1 : 1
Kurjače
Kurjače
Borac (K)
Klenovnik
2 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
3 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Napredak (P)
Poljana
2 : 0
Polet (B)
Bikinje
Desine
Desine
3 : 2
Napredak (B)
Bubušinac
Rudar
Stamnica
3 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 3
Radnik
Salakovac
Polet
Aleksandrovac
1 : 3
Radnički
Knežica
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
3 : 0
Napredak
Toponica
Bata Bulić
Bistrica
4 : 1
Dragoš
Oreškovica
Mladost
Porodin
2 : 2
BSK
Boževac
Karađorđe Vučić
Vučić
1 : 2
Bare
Bare
Mladost Crni Kao
Crni kao
1 : 6
Lokomotiva
Lapovo
Kotlenik
Selo Leskovac
0 : 4
Crvena zvezda
Miraševac
Marjan
Knić
3 : 1
BSK
Borač
Mladost MG
Saranovo
4 : 0
Sloga
Milatovac
Grivac
Grivac
0 : 2
Mladost (R)
Rašković
Jasenica
Božurnja
1 : 1
Budućnost
Blaznava
Kopljari
Kopljari
3 : 2
Sloga
Zagorica
Proleter
Jelovik
2 : 0
B 2000
Aranđelovac
Šumadinac (S)
Stojnik
6 : 0
Žabare
Žabare
Misača
Misača
2 : 5
Ranilović
Ranilović
Šumadinac (N)
Natalinci
9 : 1
Šamot
Aranđelovac
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 1
Radnički
Koceljeva
Sloga
Krnić
3 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Dobrava
Vukošić
1 : 0
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
Mrovska
Mrovska
1 : 2
Rankovac
Nakučani
Cerić
Miokus
4 : 3
Jevremovac
Jevremovac
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
Karađorđe
Mišar
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Cerova
Cerova
3 : 1
Krasava
Krasava
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 1
Vidojevica
Lešnica
Crnča
Crnča
2 : 6
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Sloga (S)
Straža
3 : 1
Borac
Kozjak
Jedinstvo
Mali Zvornik
5 : 0
Stolice
Krupanj
Borac
Šabac
0 : 3
Gorki
Glušci
Partizan
Drenovac
3 : 0
Proleter
Šabac
Duško
Klenje
4 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Drina
Badovinci
0 : 1
Majur
Majur
Mladi Borac
Dublje
2 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
Cer
Petkovica
9 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Omladinac 2013
Slepčević
2 : 0
Sloga
Duvanište
Jadar 2013
Valjevo
3 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Liplje
Liplje
0 : 3
Komanice
Komanice
Ribnikar
Pecka
5 : 0
Gradac
Valjevo
Mladost
Valjevska Kamenica
1 : 6
Iskra
Donja Bukovica
Popadić
Popadić
1 : 0
Borac
Rajković
Kolubara 2
Valjevo
3 : 0
Rajac
Kadina Luka
Proleter
Bajevac
0 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Gunjevac
Gunjevac
3 : 0
Polet (T)
Takovo
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 2
Stepanje
Stepanje
Kutlovo
Kutlovo
3 : 1
Hajduk
Jovanovac
Azbest
Stragari
2 : 2
Košutnjak
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
5 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
3 : 0
Zastava
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
3 : 1
Divostin
Kragujevac
Šumadija
Šumarice
3 : 3
Magnohrom
Kraljevo
Jedinstvo
Dragosinjci
0 : 1
Lazac
Lazac
Budućnost
Samaila
0 : 0
Napredak
Gračac
Morava
Sirča
0 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Borac
Adrani
2 : 2
Proleter
Pečenog
Mladost
Vrdila
1 : 0
Tavnik
Tavnik
Omladinac
Kalimanići
1 : 1
Velereč 94
Velereč
Mladost 09
Vraćevšnica
3 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Brezak
Pranjani
2 : 2
Ozrem PMH
Ozrem
Jablanica
Jablanica
3 : 0
Sparta Grabovica
Grabovica
Šumadija
Brdjani
5 : 1
Ozremica
Beršići
Budućnost
Mala Krsna
3 : 4
Skobalj
Skobalj
Železničar
Smederevo
1 : 3
Vučak
Vučak
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
1 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Jezava
Smederevo
4 : 2
OFK Slavija
Smederevo
Petrijevac
Petrijevo
1 : 1
Kolarac
Kolari
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 1
Drugovac
Drugovac
Omladinac
Seone
0 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Podunavac
Udovice
4 : 0
Landol
Landol
Prilike
Prilike
4 : 1
Jelica
Goračići
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 6
Bjelica
Milatovići
Jedinstvo
Puhovo
3 : 3
Brezova
Brezova
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 5
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Graničar
Đala
0 : 1
Čoka
Čoka
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
4 : 4
Jadran
Sanad
Tisa B
Adorjan
2 : 1
Šampion
Orom
Tisa (P)
Padej
3 : 1
Tromedja
Majdan
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 2
Hajduk
Podlokanj
Urovica
Urovica
3 : 1
Smedovac
Smedovac
Ratar
Jasenica
2 : 4
Malajnica
Malajnica
Polet
Jabukovac
4 : 0
Slatina
Negotin
Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Rečka
Rečka
1 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 3
Čačak 94
Čačak
Rakova
Rakova
3 : 0
Polet
Goričani
Zadrugar
Gornja Trepca
4 : 0
Malba
Žaočani
Morava
Mojsinje
4 : 0
Vujan
Prislonica
Omladinac
Veliko Polje
3 : 3
Posavina
Stubline
OFK Urovci
Urovci
2 : 0
Jedinstvo
Dren
Vukićevica
Vukićevica
1 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Krtinska
Krtinska
5 : 1
Partizan-Draževac
Draževac
Borac
Ušće
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Zvezda-Konatice
Konatice
2 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Rvati
Obrenovac
1 : 1
Trstenica
Trstenica
Lisović
Lisović
0 : 1
Beljina
Beljina
Rušanj
Rušanj
1 : 0
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Vranić
Vranić
1 : 0
Guncate
Guncati
Bistrica
Bistrica
2 : 1
Vreoci
Vreoci
Rudar
Zeoke
0 : 4
OFK Burovo
Burovo
Budućnost
Dudovica
2 : 0
Sloboda
Stubica
Polet
Mirosaljci
1 : 1
Sloga
Lukavica
BSK
Brajkovac
2 : 0
Borac
Arapovac
OFK Rogača
Rogača
1 : 5
Vis
Parcani
Sibnica
Sibnica
4 : 5
Rudar 2012
Babe
Vojvoda
Dučina
3 : 0
Stojnik
Stojnik
Napredak
Međulužje
3 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Sloga
Granice
2 : 3
Šepšin
Šepšin
Omladinac
Rajkovac
1 : 2
Šumadija 1962
Jagnjilo
OFK Student
Mladenovac
3 : 5
Markovac
Markovac
Zemljoradnik
Striža
4 : 1
Mladost
Gornja Mutnica
ISK Izvor
Izvor
1 : 0
Razvitak
Mirilovac
Popovac
Popovac
1 : 1
Vihor
Golubovac
Buljane
Buljane
6 : 1
Sloboda
Krežbinac
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
3 : 0
Jedinstvo
Ratari
Heroj
Busilovac
6 : 2
Železničar
Klačevica
Mladi radnik
Grabovica
2 : 4
Beljanica
Strmosten
Resavac
Veliki Popović
3 : 1
Planinac
Panjevac
Zelenika
Vitance
2 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Šantarovac
Šantarovac
0 : 2
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Hajduk
Miloševo
6 : 0
Belica
Belica
Omladinac
Bunar
2 : 1
Partizan
Majur
Trnava
Trnava
0 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Crnovršanin
Donje Štiplje
2 : 0
OFK Borac
Lovci
Morava
Rajkinac
1 : 2
Bresje
Bresje
Stragari
Stragari (Trstenik)
1 : 0
Morava
Medvedja
Parcane
Parcane
2 : 0
Kostrež
Ćićevac
Mladost
Toljevac
4 : 3
OFK Marenovo
Marenovo
Gradac
Pločnik
3 : 0
Ušće
Stalać
Rudar
Rudare
2 : 2
Atletiko
Donja Jajina
Mladost
Kutles
1 : 2
Moravac
Pečenjevce
KSK Konak 1926
Konak
3 : 6
OFK Stajićevo
Stajićevo
Tamiš
Farkaždin
9 : 0
Tisa 1933
Taraš
ZŠF Petlić
Zrenjanin
6 : 0
Borac
Zrenjanin
Zlatica
Zlatica
3 : 0
Mladost
Belo Blato
Sloga
Voganj
2 : 1
Vojvodina
Neradin
Jedinstvo (K)
Kraljevci
1 : 1
Graničar
Grabovci
Jedinstvo (R)
Ruma
3 : 1
Fruška Gora
Ruma
Mladost (P)
Pavlovci
1 : 3
Sremac
Dobrinci
Polet
Nikinci
1 : 3
Car Uroš
Jazak
Planinac
Rivica
1 : 3
27. Oktobar
Šatrinci
Mladost (B)
Buđanovci
4 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Jednota
Šid
0 : 4
Hajduk
Višnjićevo
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Sremac
Berkasovo
3 : 3
Bratstvo
Sot
OFK Bingula
Bingula
1 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Sinđelić
Gibarac
5 : 2
Graničar
Jamena
Omladinac
Batrovci
2 : 0
Borac
Ilinci
Mladost
Prhovo
3 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
Sloven
Sibač
1 : 2
Sremac
Deč
Vitez
Subotište
1 : 4
Lovac
Karlovčić
Šumar
Ogar
2 : 3
Graničar
Obrež
Sremac
Jarak
0 : 3
Sloga (Č)
Čalma
OFK Bosut
Bosut
2 : 0
Poletarac
Laćarak
Napredak
Šuljam
0 : 1
BSK
Bešenovo
Borac (R)
Radenković
2 : 1
Srem
Sremska Rača
Grgurevci
Grgurevci
0 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
Planinac
Ležimir
1 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Borac
Jarkovci
1 : 0
Krušedol
Krušedol
Dunav
Novi Slankamen
1 : 3
Fruškogorac
Krčedin
Železničar
Inđija
2 : 1
Sloga
Krnješevci
Polet
Novi Karlovci
8 : 1
Borac
Surduk
Metalac
Požarevac
1 : 2
Dunavac
Petka
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 1
Sloga (Du)
Dubravica
Sloga (L)
Lučica
2 : 0
Stig 1955
Beranje
Proleter
Požarevac
1 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 0
Sloga (Dr)
Drmno
Maskar
Maskar
5 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Galeb
Cerovac
0 : 2
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 2
Sava
Mrđenovac
Mladost
Svileuva
1 : 4
Žabar
Žabar
Korman
Korman
0 : 1
Zablaće
Zablaće
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Krnule 09
Krnule
0 : 4
Sloga 1949
Matijevac
Hajduk
Debrc
0 : 3
Torpedo
Lojanice
Verko
Suvo Selo
0 : 5
Mladost (B)
Belotić
Provo 2015
Provo
5 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Polet
Jalovik
6 : 1
Sloga Trgošped
Mehovine
Šipurske livade
Šabac
6 : 0
Volujac
Volujac
Mladost (S)
Slatina
1 : 1
Maovi MH
Maovi
Premijer
Badovinci
0 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 1
OFK Šabac
Šabac
Mladost
Latković
2 : 0
Babajić
Babajić
Stari drugari
Kadina Luka
3 : 2
Toplica
Donja Toplica
Vojvode
Mionica
2 : 0
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 0
Orao
Poljanice
Tolić
Tolić
1 : 1
Paštrić
Paštrić
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
4 : 4
Ratkovac
Ratkovac
Nepričava
Nepričava
4 : 0
Sloga
Bogovađa
Pambukovica
Pambukovica
4 : 0
Sloga
Vrhovine
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 3
Čučuge
Čučuge
Šarbane
Šarbane
1 : 0
Kalenić
Kalenić
Dokmir
Dokmir
3 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Strelac 001
Kožuar
1 : 3
Sloga
Lončanik
Vukona
Vukona
2 : 3
Omladinac
Kalinovac
OFK Takovo
Takovo
0 : 0
Kolubara
Liso Polje
Vrelo
Vrelo
1 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
Erdoglija
Kragujevac
0 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Bukorovac
Kragujevac
0 : 0
Dobrača
Dobrača
Mladost Teferič
Kragujevac
2 : 4
Borac
Novi Milanovac
Popovići
Popovići
2 : 0
Zgodačica
Godačica
Mladost 1981
Štulac
2 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Jedinstvo
Godačica
1 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Musina reka
Musina reka
0 : 4
Progorelica
Progorelica
Mineral 2015
Rudno
2 : 0
BSK 2014
Bukovica
OFK Homolje
Žagubica
5 : 1
Zvezda
Izvarica
Slavija
Bođani
2 : 3
Sloga
Plavna
Jednota 1950
Gložan
4 : 1
Borac
Vizić
Mladost
Mali Bač
1 : 3
Proleter
Karađorđevo
Obilic
Mrmos
1 : 6
Zupski Biser
Laćisled
Napredak
Malo Krčmare
4 : 0
Veteran
Popović
Karađorđe 2013
Viševac
2 : 3
Udarnik
Trska
Šumadija
Sipić
2 : 0
Mladost
Bošnjane
Žika Marković Uča
Miljević
7 : 1
Usije
Usije
OFK Vinci
Vinci
0 : 4
Mrčkovac
Mrčkovac
Mladost
Radoševac
3 : 0
Barič
Barič
Lazarevac
Lazarevac
0 : 2
20. Oktobar
Trbušnica
Mladi Borac
Županjac
7 : 0
Proleter
Vrbovno
Cetinje
Cetinje
6 : 2
Berane
Berane
Grafičar
Podgorica
1 : 1
Radnički
Berane
Igalo
Herceg Novi
2 : 3
Jedinstvo
Bijelo Polje
Jezero
Plav
1 : 4
Bratstvo
Cijevna
Kom
Podgorica
2 : 0
Brskovo
Mojkovac
Slatke Male
Burovac
8 : 0
Sloga 036
Kraljevo
Bukovička Banja
Aranđelovac
0 : 8
Radnički 2013
Rudovci
Radnički 1919
Zrenjanin
1 : 5
Rad
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 2
OFK Beograd
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
Mačva
Šabac
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Borac
Čačak
3 : 1
Rad
Beograd
Inđija
Inđija
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Proleter
Novi Sad
0 : 2
OFK Hajduk
Novi Sad
Veternik
Veternik
0 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Sloga
Plandište
3 : 2
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
Banat
Zrenjanin
4 : 0
Begej
Žitište
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 3
Hajduk Junior
Kula
TSC
Bačka Topola
1 : 3
Spartak
Subotica
Radnički 1926
Požarevac
1 : 1
Karadjordje
Topola
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
Homoljac
Žagubica
Rudar
Kostolac
0 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Morava
Velika Plana
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
BSK Borča
Borča
3 : 3
Bežanija
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
6 : 0
Jedinstvo
Surcin
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Sindjelić
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 2
IMT
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 3
Brodarac 1947
Beograd
Vrcin
Vrcin
2 : 4
Srem
Jakovo
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 1
Omladinac
Rakinac
Vršac
Vršac
3 : 0
Dolovo
Dolovo
Jagodina
Jagodina
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 3
Rad
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 7
Vojvodina
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
0 : 3
Indeks
Novi sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Vršac
Vršac
2 : 0
Mladost
Lukićevo
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 5
Radnički (K)
Kovin
Vrbas
Vrbas
0 : 2
TSC
Bačka Topola
Hajduk Junior
Kula
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Sindjelić
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnički
Novi Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
IM Rakovica
Beograd
0 : 21
Studentski Grad
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 4
Borča
Borča
Dominus
Beograd
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Trudbenik
Beograd
2 : 3
Milenium
Beograd
Žarkovo
Beograd
3 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Bežanija
Beograd
1 : 1
PKB Kovilovo
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
0 : 1
Balkan
Beograd
Loznica
Loznica
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
OFK Šabac
Šabac
0 : 1
Mačva
Šabac
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Savacium
Šabac
Sloga (B)
Batočina
1 : 2
Petlić 2006
Smederevo
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
AF Duljaj
Topola
Obilić
Novi Kneževac
4 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Apolon 2010
Beograd
1 : 2
Dorćol
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 1
Avala
Beograd
Beograd 1929
Beograd
2 : 1
Zuce
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
0 : 3
Indeks
Novi sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
3 : 6
TSC
Bačka Topola
Hajduk Junior
Kula
2 : 2
Bačka 1901
Subotica
Vršac
Vršac
9 : 0
Mladost
Lukićevo
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 2
Vršac united
Vršac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 5
Kiker
Kraljevo
Sloga
Kraljevo
1 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
Slavija
Kragujevac
0 : 3
Bane
Raška
AS
Novi Pazar
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon 4
Kragujevac
3 : 0
Bane
Raška
Sloga
Kraljevo
0 : 0
Apolon
Kraljevo
Rad
Beograd
3 : 0
Teleoptik
Zemun
BSK
Borca
0 : 0
Dominus
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
Studentski Grad
Beograd
4 : 1
BSK 1925
Beograd
Sindjelić
Beograd
5 : 1
Internacional
Beograd
Loznica
Loznica
3 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
OFK Šabac
Šabac
6 : 0
Mačva
Šabac
Železničar
Lajkovac
1 : 4
Donjošorac
Šabac
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Savacijum
Šabac
Karađorđe (T)
Topola
3 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 5
Obilić
Živica
Borac O.
Ostruznica
0 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Borac P.
Progar
0 : 8
Vranić
Vranić
Banat
Vršac
12 : 0
Ševac
Kusić
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 10
Proleter (M)
Mramorak
Vladimirovac
Vladimirovac
9 : 2
Borac (P)
Pločica
Balkan
Beograd
2 : 2
Sremčica
Sremcica
Homoljac
Žagubica
4 : 1
Šapine
Šapine
Borac
Žabari
1 : 4
Basarac
Mišljenovac
Radnički 1926
Požarevac
3 : 0
RSK
Rabrovo
Slavija
Kovačica
0 : 4
Petar Urošev
Pančevo
Potisje
Kanjiža
4 : 7
Čoka
Čoka
Posavina
Stubline
5 : 3
Budućnost
Zvecka
Pobeda
Piroman
0 : 12
Zadrugar
Orasac
Jedinstvo
Dren
2 : 1
Strelac
Mislodjin
Skela
Skela
0 : 3
Prva Iskra
Baric
Belo Polje
Belo Polje
6 : 4
Polet
Grabovac
Jevremovac
Jevremovac
4 : 3
Radnički Šabački
Šabac
Rađevac
Krupanj
8 : 1
OFK Atletiko
Šabac
BMR Petlovača
Petlovača
3 : 5
Karađorđe
Mišar
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 9
Mačva 2005
Bogatić
Lipolist
Lipolist
1 : 3
Mladost (P)
Prnjavor
Zemun B
Zemun
4 : 0
Institut MK
Zemun
Studentski Grad MK
Beograd
12 : 1
Šumadinac
Bečmen
Trijumf
Kragujevac
1 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
Morava
Žitkovac
0 : 7
Krstarica
Prokuplje
Rosulja 2014
Vlasotince
0 : 4
Jedinstvo 2014
Pirot
Radnički 2012
Niš
10 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
Napredak
Kruševac
2 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
Jagodina
Jagodina
20.09.2015
16:30
sokolice
Žitorađa
BSK Borča
Borča
3 : 2
Zemun
Zemun
IMT
Beograd
1 : 5
Sindjelić 2012
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Internacional
Beograd
3 : 1
Balkan
Beograd
OLE
Borča
7 : 0
Sindjelić
Beograd
Napredak
Medosevac
2 : 1
Sremčica
Sremcica
Milenium
Beograd
1 : 1
Baćevac
Bacevac
Senta
Senta
5 : 1
Subotica '04
Subotica
Spartak '03
Subotica
1 : 3
Spartak '04
Subotica
Ribnica
Mionica
8 : 0
Radnički 2
Valjevo
Šampion
Valjevo
0 : 2
Jedinstvo
Ub
Železničar
Lajkovac
10 : 0
OFK Osečina
Osecina
OFK Senjak
Valjevo
0 : 3
Omladinac
Ljig
Budućnost Krušik 1
Valjevo
3 : 1
Radnički 1
Valjevo
Forza
Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Altina
Zemun
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Dominus
Beograd
1 : 3
Ada
Beograd
011
Beograd
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Plavi 2000
BEOGRAD
2 : 1
Policajac
BEOGRAD

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
31 : 27
Radnički
Kragujevac
Jabuka
Jabuka
31 : 23
Crvena zvezda
Mokrin
Crvenka 2
Crvenka
31 : 30
Beočin
Beočin
Srem SM
Sremska Mitrovica
33 : 24
Potisje Pleteks
Ada
Zemun 1957
Beograd
19 : 23
Umčari
Umčari
Lazarevac
Lazarevac
24 : 31
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Radnički
Obrenovac
37 : 28
Dorćol
Beograd
Bačka Palanka
Bačka Palanka
23 : 27
Putinci
Putinci
ŽSK 2
Žabalj
23 : 27
Sloga
Hrtkovci
Dolovo
Dolovo
34 : 17
Radnički
Kovin
Crepaja
Crepaja
27 : 32
Glogonj
Glogonj
Unirea
Uzdin
25 : 35
Omladinac (D)
Deliblato
Metalac
Kraljevo
27 : 35
Proleter SP
Zrenjanin
Topličanin
Prokuplje
20 : 20
Pančevo
Pančevo
Požarevac
Požarevac
20 : 24
Bor RTB
Bor
Mladost
Srpska Crnja
27 : 18
Partizan
Iđoš
Miletić
Mošorin
19 : 23
Sonta
Sonta

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 1
Niš 92
Niš
Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 1
Vranje
Vranje

Ragbi 13

Vitez
Vitez
30 : 20
Novi Gromovi
Novi Grad
Ratnici
Drvar
0 : 18
Bijeli Zečevi
Banja Luka