XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 269 utakmica za dan
Nedelja, 13 Mart 2016

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
2 : 2
Rad
Beograd
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Mladost
Doboj - Kakanj
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Travnik
Travnik
Mladost
Velika Obarska
3 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
Sloga (T)
Trn
3 : 3
Željezničar
Doboj
Liješće
Liješće
1 : 1
Ljubić
Prnjavor
Mladost (DS)
Donja Slatina
1 : 1
Omarska
Omarska
Župa
Milosavci
1 : 0
Borac
Kozarska Dubica
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
0 : 0
Rudar
Ugljevik
Radnički (K)
Karakaj
1 : 0
Napredak
Donji Šepak
Budućnost
Banja Luka
1 : 4
Karanovac
Karanovac
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
3 : 2
Naprijed
Banja Luka
Gomjenica
Prijedor
3 : 1
Progres
Kneževo
Mineral
Banja Vrućica
1 : 2
Hajduk
Batkuša
Ozren
Paklenica
2 : 3
Sloga
Dugo Polje
Skugrić
Skugrić
3 : 2
Naša krila
Kostajnica
Rudanka
Rudanka
3 : 2
Posavina
Miloševac
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 3
Vranjak
Vranjak
Budućnost
Gornja Slatina
2 : 0
Trebava
Osječani
Jedinstvo
Roćević
3 : 1
Zadrugar
Donje Crnjelovo
OFK Šekovići
Šekovići
0 : 6
Bratstvo
Bratunac
Proleter
Ruhotina-Johovac
1 : 0
Birač
Derventa
Milići
Milići
2 : 2
Podrinje
Tršić
Majevica
Lopare
1 : 0
OFK Trnovica
Trnovica
Gomionica
Bronzani Majdan
1 : 1
Šnjegotina
Šnjegotina
Gorica
Šipovo
1 : 1
Omladinac
Banja Luka
Krajina
Banja Luka
5 : 1
Rekreativo
Banja Luka
Sloga-Nektar
Potkozarje
1 : 2
Vrbas
Banja Luka
Sloboda
Vinska
5 : 1
Ukrina
Čečava
Pelagićevo
Pelagićevo
3 : 0
Jedinstvo
Crkvina
Rudar
Stanari
2 : 3
Zvijezda
Kakmuž
Crvena Zvijezda
Gajevi
3 : 3
Borac
Osinja
Sloga
Jakeš
2 : 1
Bosna
Modrički Lug
Crkvina
Crkvina
2 : 0
Bratstvo
Donja Dubica
Kladari
Kladari Gornji
2 : 2
Mladost
Dobrinja
Borac
Mašići
1 : 3
Kalemi
Trebovljani
Vilusi
Vilusi
1 : 1
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Polet
Elezagići
2 : 3
Romanovci
Romanovci
13 Skojevki
Grbavci
4 : 1
Stevan Dukić
Rogolji
Željezničar
Pridjel Gornji
2 : 1
4. Juli
Pojezna
Moravac Orion
Mrštane
0 : 0
Temnić 1924
Varvarin
OFK Bor
Bor
0 : 0
Radan
Lebane
Car Konstantin
Niš
3 : 2
Tabane 1970
Jagodina
Borac (S)
Sakule
1 : 2
Cement
Beočin
Železničar
Pančevo
2 : 1
Dolina
Padina
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Dorćol
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 1
Turbina
Vreoci
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 0
Srem
Jakovo
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 2
BASK
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 2
Sopot
Sopot
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Morava
Ribare
2 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Rembas
Resavica
3 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Lugomir
Rakitovo
2 : 0
Kopaonik
Brus
Šarbanovac
Šarbanovac
0 : 0
Pukovac
Pukovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 2
Rtanj
Boljevac
Radnički (L)
Lubnica
3 : 2
Đerdap
Kladovo
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Moravica
Subotinac
Bukovik
Razanj
3 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Rudar (P)
Podvis
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 1
Kablovi
Zaječar
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Ropotovo
Ropotovo
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
ŽAK
Kikinda
0 : 3
Radnički (K)
Kovin
Slavia
Kovačica
0 : 0
Vršac United
Vršac
Polet
Izbište
0 : 1
Sloga
Plandište
Tekstilac
Odžaci
0 : 2
Bratstvo 1946
Prigrevica
Mladost (T)
Turija
0 : 3
Bačka (P)
Pačir
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Srbobran
Srbobran
Borac
Novi Sad
0 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
ŽSK
Žabalj
0 : 8
Slavija
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
4 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Torlak
Beograd
1 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Grafičar
Beograd
6 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Prva Iskra
Barič
3 : 0
Zvezdara
Beograd
PKB
Padinska skela
0 : 0
Hajduk
Beograd
Jedinstvo
Surcin
3 : 0
Vrčin
Vrčin
Borac
Ostružnica
2 : 2
Baćevac
Baćevac
Partizan
Glogovac
1 : 1
Bratstvo
Međureč
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 0
BSK
Buljane
OFK Tekstilac
Paraćin
2 : 1
Mladost (J)
Jovac
Dragocvet
Dragocvet
1 : 2
OFK Batinac
Batinac
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 1
Budućnost
Miliva
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 6
Majdanpek
Majdanpek
Polom
Leskovo
0 : 3
Radnički
Klokočevac
Krivelj
Krivelj
4 : 0
Zlot
Zlot
Blizna
Blizna
0 : 5
Slatina
Bor
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Vojvodina
Crepaja
3 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Borac (S)
Starčevo
3 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Partizan (G)
Gaj
1 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Polet
Nakovo
2 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Zadrugar
Lazarevo
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Roham
Nova Crnja
0 : 4
Naftagas
Elemir
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 2
Banat
Čenta
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
2 : 1
Napredak
Čestereg
Terekveš
Svilojevo
2 : 0
Mladost
Kruščić
Hajduk
Stapar
3 : 1
Stanišić
Stanišić
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
Lipar
Lipar
2 : 0
BSK
Bački Brestovac
OFK Šikara
Sombor
1 : 0
Kula
Kula
Jadran
Feketić
8 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Proleter
Njegoševo
1 : 1
Sloga
Ostojićevo
Bačka
Mol
2 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Bajša
Bajša
2 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Preporod
Novi Žednik
0 : 0
Krivaja
Krivaja
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
5 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Jadran
Golubinci
2 : 0
Napredak (P)
Popinci
OFK Brestač
Brestač
0 : 0
Sloven
Ruma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
5 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Graničar 1924
Adaševci
1 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Napredak
Nadalj
0 : 1
Titel
Titel
Miletić
Mošorin
2 : 1
Mladost
Bački Petrovac
Kulpin
Kulpin
0 : 4
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 2
Hajduk
Čurug
Borac
Šajkaš
3 : 0
Budućnost
Mladenovo
Mladost (B)
Baroševac
1 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Borac
Lazarevac
2 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Budućnost
Zvečka
3 : 1
Napredak
Medoševac
Polet
Grabovac
0 : 0
Šumadija
Šopić
Borac
Progar
3 : 0
Pionir
Besni Fok
13. maj
Zemun
1 : 3
Poštar Zvezdara
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Dunav
Veliko Selo
1 : 1
Institut
Zemun Polje
Komgrap
Beograd
1 : 3
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Pinosava
Pinosava
0 : 0
Pudarci
Pudarci
Dunavac
Grocka
4 : 3
Selo Mladenovac
Mladenovac
Kovačevac
Kovačevac
0 : 3
OFK Leštane
Leštane
Ropočevo
Ropočevo
0 : 4
Mladenovac
Mladenovac
Omladinac
Rakinac
3 : 1
Šumadija
Azanja
Budućnost
Ratari
2 : 1
Pobeda
Golobok
7. Juli
Vodanj
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga
Miloševac
0 : 2
Mladi radnik
Radinac
Sloboda
Lipe
2 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Osipaonica
Osipaonica
1 : 1
SASK
Saraorci
Bačinac
Bačinac
0 : 3
Borac (R)
Ralja
Železničar
Kusadak
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Polet
Zabrega
4 : 4
Šumadija
Trešnjevica
Napredak (Sv)
Svojnovo
3 : 1
Radnički
Tekija
Mladost (S)
Sikirica
5 : 3
Javor
Sladaja
Moravac
Gornje Vidovo
1 : 0
Istok 63
Plana
Hajduk
Čepure
0 : 0
Omladinski
Paraćin
Omladinac
Šaludovac
1 : 1
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Budućnost
Đurinac
1 : 2
Mladost (D)
Dublje
Morava
Kočino Selo
1 : 0
Vinorača
Vinorača
Crni Vrh
Deonica
1 : 5
Resavac
Subotica
Kolare
Kolare
1 : 2
Juhor
Glavinci
Blagotin
Belušić
2 : 1
Šumadinac
Dragovo
Ursule
Ursule
1 : 0
Mladost (G)
Gložane
Sloga
Voljavče
2 : 1
Napredak (SL)
Staro Lanište
Osaonica
Bagrdan
1 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 1
Borac
Trnjane
Gredetin
Gredetin
1 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Jastrebac (T)
Tešica
0 : 0
Jedinstvo GVD
Grejač
OFK Draževac
Draževac
2 : 3
Feniks 2012
Beli Breg
Borac (M)
Martinci
0 : 2
Borac (K)
Klenak
Sloboda
Donji Tovarnik
6 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Jedinstvo
Platičevo
6 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Noćaj
Noćaj
0 : 2
Omladinac
Molovin
Sloga
Maradik
0 : 2
PSK Putinci
Putinci
Radnički
Irig
1 : 2
Borac (S)
Stejanovci
Napredak
Žarkovac
0 : 1
Graničar
Kuzmin
Posavina
Stubline
1 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Duboko
Mala Moštanica
0 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Ljubinić
Ljubinić
2 : 6
OFK Urovci
Urovci
Trstenica
Trstenica
2 : 0
Vukićevica
Vukićevica
Zvezda-Konatice
Konatice
2 : 2
Borac
Ušće
Štitari
Štitari
0 : 5
Mladost VPD
Krusevac
Brskovo
Mojkovac
0 : 0
Berane
Berane
Kom
Podgorica
0 : 0
Ibar
Rožaje
Jezero
Plav
1 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Radnički
Berane
Grafičar
Podgorica
1 : 2
Cetinje
Cetinje
Lovćen
Cetinje
4 : 0
Cvetex
Berane
Ekonomist
Nikšić
0 : 3
Breznica
Pljevlja
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Rad
Beograd
Mačva
Šabac
3 : 2
Čukarički
Beograd
BASK
Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 0
Bežanija
Beograd
Brodarac 2
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
IMT
Beograd
1 : 0
BSK 1925
Beograd
Iskra
Danilovgrad
2 : 3
Budućnost
Podgorica
Dečić
Tuzi
5 : 0
Mornar
Bar
Rudar
Pljevlja
3 : 0
Bokelj
Kotor
Napredak
Kruševac
0 : 5
Partizan
Beograd
Spartak
Subotica
0 : 1
Čukarički
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 5
Borča
Borča
Teleoptik
Zemun
0 : 0
BASK
Beograd
IMT
Beograd
4 : 1
PKB Kovilovo
Beograd
Budućnost
Zvecka
5 : 2
Strelac
Mislodjin
Jedinstvo
Dren
4 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Pobeda
Piroman
1 : 5
Polet
Grabovac

Košarka

Jagodina
Jagodina
66 : 101
FMP
Železnik
Tamiš
Pančevo
78 : 58
Mladost
Zemun
Mladost
Mrkonjić Grad
85 : 79
Leotar Swisslion
Trebinje
Radnik
Surdulica
71 : 65
Morava
Vladičin Han
Železničar
Čačak
73 : 65
Radnički 1950
Kragujevac
Zlatar
Nova Varoš
79 : 80
Ub
Ub
Astra
Beograd
99 : 90
Zemun
Zemun
Borac
Zemun
80 : 72
Vitez
Beograd
Žitko Basket
Beograd
84 : 70
Žarkovo
Beograd
Hajduk
Kula
60 : 50
Odžaci
Odžaci
Rađevac
Krupanj
78 : 74
Student 014
Valjevo
Železničar
Lajkovac
57 : 51
M015
Šabac
GM-032
Gornji Milanovac
54 : 64
Sloga
Požega
Play Off
Užice
79 : 76
Užice
Užice
Paraćin
Paraćin
82 : 50
Hajduk Veljko
Negotin
Radivoj Korać
Beograd
63 : 41
Kvarner
Rijeka
Medveščak
Zagreb
58 : 74
Budućnost
Podgorica

Odbojka

Radnički
Kragujevac
2 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Timok
Zaječar
3 : 1
SFS Borac
Paraćin
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 0
Desetka
Niš
Lotus
Čačak
0 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Vojvodina 2
NOvi Sad
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Zvečan
Zvečan
0 : 3
Gračanica
Gračanica
Topličanin 2
Prokuplje
1 : 3
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Beograd
Beograd
2 : 3
FOK
Futog
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Ivanjica
Ivanjica
Kuršumlija
Kuršumlija
0 : 3
Desetka
Niš
Pirot
Pirot
2 : 3
Bor
Bor
Sirmium
Sremska Mitrovica
3 : 1
Mačva
Noćaj
Mladost
Martinci
0 : 3
Sloga
Čalma
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 1
Radinci Volej
Veliki Radinci
Srem 022
Sremska Mitrovica
0 : 3
Mitrovica
Sremska Mitrovica

Rukomet

Maks Strumica
Skopje
20 : 30
Nexe
Osijek
Metaloplastika
Šabac
27 : 26
Partizan
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
28 : 26
Požarevac
Požarevac
Metalac
Valjevo
31 : 36
Kolubara
Lazarevac
Bela Palanka
Bela Palanka
38 : 27
Hajduk Veljko
Negotin
Žitorađa
Žitorađa
41 : 29
Rembas
Resavica
Trepča
Kosovska Mitrovica
30 : 23
Omladinac
Gornji Milanovac
Arilje
Arilje
26 : 29
Novi Pazar
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
30 : 24
Metalac
Kraljevo
Zrinjski
Mostar
26 : 20
Vogošća
Vogošća
Vrbas
Vrbas
33 : 25
Spartak
Debeljača

Vaterpolo

Taš
Beograd
4 : 16
Beograd
Beograd

Futsal

Flash Bečej
Valjevo
7 : 8
Mašinac
Kragujevac
Kalča Memoris
Niš
8 : 5
Niš 92
Niš
Telep
Novi Sad
4 : 4
Viking
Ruma
Kikinda
Kikinda
5 : 11
Forum
Vršac
Ekonomac 2
Kragujevac
4 : 1
RB-Radio 014
Valjevo
BSK
Bujanovac
2 : 4
Jastrebac
Blace
Vinter sport
Niš
5 : 2
Prokuplje
Prokuplje
Bor
Bor
12 : 2
Timok
Zaječar
Grocanski
Beograd
2 : 12
Euromotus
Beograd
Samo pravo
Beograd
2 : 11
Kolubara
Lazarevac
Miners
Majdanpek
8 : 1
Akademac
Niš
Zrinjski
Mostar
2 : 2
Mostar SG
Mostar
Brotnjo Premier SK
Čitluk
3 : 2
Leotar
Trebinje
Jošavka
Čelinac
2 : 4
Tango
Istočno Sarajevo
Brčko Zdravlje
Brčko
7 : 2
Ljubić
Prnjavor
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 3
Nevesinje
Nevesinje
Ljubinje
Ljubinje
5 : 7
Obilić
Prnjavor
Derventa
Derventa
7 : 2
Glavica
Doboj

Ragbi 13

Crvena Zvezda
Beograd
56 : 4
Tašmajdan
Beograd
Partizan
Beograd
30 : 20
Dorćol
Beograd
Radnički
Niš
42 : 10
Radnički
Nova Pazova
Zemun
Beograd
8 : 62
Novi Beograd
Beograd

Hokej

Slavija
Sofija
4 : 3
Metalurg
Skoplje
Vukovi Stari Grad
Sarajevo
3 : 5
Spartak
Subotica