XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 677 utakmica za dan
Nedelja, 5 Jun 2016

Fudbal

Željezničar
Doboj
1 : 3
Sloga (D)
Doboj
Liješće
Liješće
2 : 3
Sloga (T)
Trn
Laktaši
Laktaši
0 : 1
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
Modriča
Modriča
2 : 1
Ljubić
Prnjavor
Mladost (DS)
Donja Slatina
4 : 2
Ozren
Petrovo
Župa
Milosavci
3 : 1
Proleter
Teslić
Sloga (S)
Srbac
1 : 3
Omarska
Omarska
BSK
Banja Luka
5 : 2
Borac
Kozarska Dubica
Rudar
Ugljevik
2 : 1
Radnički (K)
Karakaj
Ilićka 01
Brčko
4 : 3
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Lokomotiva
Brčko
2 : 4
Napredak
Donji Šepak
Glasinac 2011
Sokolac
4 : 2
Sloga Junajted
Bijeljina
Podrinje
Janja
6 : 2
Proleter
Dvorovi
Mladost (G)
Gacko
5 : 0
Jedinstvo (Bč)
Brčko
Jedinstvo (Br)
Brodac
0 : 2
Mladost (R)
Rogatica
Željezničar
Banja Luka
4 : 0
Lijevče
Nova Topola
OFK Ravan
Međeđa
1 : 1
OFK Brdo
Hambarine
Budućnost
Banja Luka
2 : 1
Mladost
Kotor Varoš
Gomjenica
Prijedor
0 : 1
Karanovac
Karanovac
Progres
Kneževo
4 : 2
Naprijed
Banja Luka
Mladost (B)
Bajinci
1 : 1
Tamaris
Mrčevci
Kozara
Turjak
2 : 1
Bratstvo
Kozinci
Borac (Š)
Šibovska
1 : 1
Milan
Kosjerovo
Ratar
Stara Topola
0 : 1
Mladi Krajišnik
Kukulje
Biseri
Čatrnja
2 : 3
Kladari
Gornji Kladari
Borac (M)
Maglajani
2 : 2
Torpedo
Cerovljani
Gomionica
Bronzani Majdan
1 : 6
Vrbas
Banja Luka
Rekreativo
Banja Luka
0 : 1
Sloga-Nektar
Potkozarje
Polet-Krajišnik
Dragočaj
1 : 1
Krajina
Banja Luka
Džaja
Banja Luka
3 : 1
Borac
Istočni Drvar
Omladinac
Banja Luka
5 : 0
Mladost
Zalužani
Čelinac
Čelinac
4 : 3
Gorica
Šipovo
Sloboda
Vinska
0 : 3
Mladost
Dobrinja
Bratstvo
Donja Dubica
4 : 3
Kladari
Kladari Gornji
Bosna
Modrički Lug
3 : 1
Crkvina
Crkvina
Borac
Osinja
6 : 1
Sloga
Jakeš
Zvijezda
Kakmuž
3 : 0
Crvena Zvijezda
Gajevi
Jedinstvo
Crkvina
0 : 3
Rudar
Stanari
Ukrina
Čečava
4 : 2
Pelagićevo
Pelagićevo
Sveti Jovan
Donji Brezik
2 : 1
Jugović
Brčko
Sava 04
Brezovo Polje Selo
1 : 1
OFK Brezik
Gornji Brezik
Obilić
Krepšić
3 : 0
Mladost (T)
Trnjaci
OFK Krbeti
Krbeti
5 : 0
Grčica
Brčko
Slijepčevići
Slijepčevići
0 : 4
Mladost (S)
Sandići
Gredice
Gredice 1
0 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
Sloga 94
Bijeljina
3 : 6
BSK Ledinci
Batković
Jedinstvo
Suvo Polje
0 : 0
Sloga
Gornje Crnjelovo
Novo doba
Čardačine
3 : 0
Majevica
Donje Zabrđe
Međaši
Međaši
2 : 5
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
SFK Akademac UIS
Bijeljina
2 : 0
Drina
Amajlije
Sloboda
Donji Zagoni
2 : 4
Priboj
Priboj
Semberija
Popovi
7 : 3
Balatun
Balatun
Budućnost (S)
Skelani
3 : 0
Jardan
Jardan
Jablanica
Jablanica
0 : 2
13 Skojevki
Grbavci
Bratstvo
Orahova
3 : 2
Omladinac
Brestovčina
Romanovci
Romanovci
0 : 5
OFK Laminci
Laminci
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
3 : 2
Polet
Elezagići
Kalemi
Trebovljani
5 : 1
Vilusi
Vilusi
Obradovac
Obradovac
3 : 5
Borac
Mašići
Crvena zemlja
Nova Ves
3 : 3
Studenac
Kobaš
Budućnost
Donji Galjipovci
2 : 0
Vrbas
Prijebljezi
Bratstvo
Povelič
1 : 1
Crni vrh
Jaružani
4. Juli
Pojezna
2 : 1
Polet
Podnovlje
Borac (L)
Lužani
0 : 3
Borac (K)
Kotorsko
Hajduk
Kožuhe
4 : 0
Željezničar
Pridjel Gornji
27. Juli
Kalenderovci
3 : 1
Borac 1975
Osinja
OFK Zborište
Zborište
0 : 0
Vučijak
Majevac
Radnički
Brodsko Polje
6 : 1
BSK
Bušletić
Omladinac
Modriča
1 : 0
Mladost
Botajica
Mladost
Srpska Tišina
3 : 0
Jedinstvo
Obudovac 2
Panteri
Zagoni
3 : 1
Stević Jovan
Vršani
Sloboda
Donji Dragaljevac
2 : 0
Omladinac
Gornja Čađavica
Građanski
Bijeljina
4 : 2
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
Proleter
Gornji Dragaljevac
1 : 1
Ljeljenča
Ljeljenča
Koridor 2011
Bijeljina
1 : 0
Jedinstvo
Donja Čađavica
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
1 : 6
Obarska
Velika Obarska
OFK Janja 2009
Janja
1 : 2
Modran
Modran
Mladost
Patkovača
0 : 0
Sloga
Dazdarevo
Glogovac
Glogovac
0 : 2
Drina
Batar
OFK Batković
Batković
0 : 0
Brodac
Brodac
Tavna
Banjica
3 : 4
Kolektiv
Međaši
VSK
Velino Selo
0 : 3
Bjeloševac
Bjeloševac
Čelzi
Donja Trnova
1 : 1
Jedinstvo
Glinje
Strijelac
Tutnjevac
2 : 1
Borac
Ugljevička Obrijež
IMR
Rakovica
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Sopot
Sopot
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
BASK
Beograd
0 : 0
GSP Polet
Beograd
IMT
Beograd
3 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Srem
Jakovo
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Turbina
Vreoci
1 : 3
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Dorćol
Beograd
0 : 3
Žarkovo
Beograd
Brodarac 1947
Novi Beograd
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
3 : 0
Zvižd
Kučevo
Karađorđe
Topola
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Mačva
Šabac
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jedinstvo
Ub
3 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
FAP
Priboj
Bošnjane
Bošnjane
2 : 0
Kopaonik
Brus
Kosanica
Kuršumlija
5 : 3
Lugomir
Rakitovo
Juhor
Obrež
2 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Levač
Rekovac
1 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 1
FUD
Brus
Poljoprivrednik
Počekovina
6 : 4
Rembas
Resavica
Župa
Aleksandrovac
9 : 2
Morava
Ribare
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 0
Kablovi
Zaječar
Rudar (P)
Podvis
4 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Moravica
Subotinac
1 : 3
Bukovik
Razanj
Napredak
Aleksinac
3 : 4
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Pukovac
Pukovac
2 : 2
Svrljig
Svrljig
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Jablanica
Medveđa
6 : 1
Lužnica
Babušnica
Mladost (M)
Medoševac
3 : 0
Bobište
Bobište
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Tekstilac
Odžaci
2 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Tisa (A)
Adorjan
5 : 0
Tavankut
Tavankut
Subotica
Subotica
2 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
Bačka (P)
Pačir
0 : 4
Bečej 1918
Bečej
Hajduk (B)
Beška
8 : 0
ŽSK
Žabalj
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Kupinovo
Kupinovo
2 : 4
Crvena Zvezda
Novi Sad
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
6 : 2
Sremac
Vojka
Omladinac
Donja Rača
1 : 2
Napredak
Markovac
Sloga
Batočina
3 : 6
RSK
Rabrovo
Proleter
Vranovo
1 : 3
Gruža
Gruža
Rudar
Kostolac
4 : 1
VGSK
Veliko Gradište
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 2
Radnički 1926
Požarevac
Borac
Žabari
2 : 1
Basarac
Mišljenovac
Homoljac
Žagubica
3 : 3
Morava
Velika Plana
Spartak 1924
Ljig
0 : 0
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo 1945
Vladimirci
2 : 3
Ribnica
Mionica
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
Radnički (V)
Valjevo
2 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Rađevac
Krupanj
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
Provo
Provo
3 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Brezovica
Brezovica
2 : 3
Budućnost
Arilje
Slavija (K)
Kragujevac
3 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 4
Bane
Raška
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Polet (T)
Trbušani
Ovčar
Markovica
4 : 3
Braća Vuković
Lađevci
Dragačevo
Guča
1 : 1
Arsenal
Kragujevac
Orlovac
Mrčajevci
0 : 1
Tutin
Tutin
Partizan
Glogovac
3 : 3
Budućnost
Miliva
OFK Batinac
Batinac
1 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Mladost (J)
Jovac
2 : 0
Dragocvet
Dragocvet
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 3
Mladi radnik
Novo Laniste
Napredak (D)
Drenovac
2 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Sloga
Donje Vidovo
3 : 2
Napredak (Z)
Zlatovo
Bratstvo
Međureč
1 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Sloga
Dašnica
1 : 2
Trajal
Kruševac
13. April
Lomnica
3 : 0
Šanac
Šanac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 2
Naupare
Naupare
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Parunovac
Parunovac
3 : 0
Mladi radnik
Bačina
Blagotin
Poljna
3 : 0
Gradina
Pejovac
Mladost
Makrešane
6 : 4
Čitluk
Čitluk
Mačkovac
Mačkovac
3 : 0
Vinogradar
Zleginje
Jastrebac
Blace
5 : 1
Dobrič
Pejkovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 3
Topličanin
Prokuplje
Dunđerski
Voljčinac
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
Pobeda
Donje Crnatovo
4 : 3
Borac
Držanovac
NS Tatko
Stara Božurna
2 : 3
Real
Jasenica (Žitorađa)
Omladinac
Podina
05.06.2016
17:30
Kaćuša
Kuršumlija
Kosovac
Prokuplje
8 : 0
Polet
Samarinovac
Jug Bogdan
Đakus
4 : 2
Trbunje
Trbunje
Rasovača
Rasovača
5 : 1
Palilula
Aleksinac
Polet
Vitoševac
5 : 0
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Morava
Žitkovac
7 : 0
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
Malošište
Malošište
2 : 3
Orljane
Orljane
Naša krila 1936
Belotinac
0 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Jedinstvo (B)
Bobovište
3 : 0
Koprijan 1975
Gradište
Radnički 1924
Kočane
1 : 2
Doljevac
Doljevac
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Zlot
Zlot
Branik
Štubik
1 : 0
Slatina
Bor
BSK
Bukovče
4 : 0
Blizna
Blizna
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Krivelj
Krivelj
Radnički
Klokočevac
4 : 2
Ključ
Podvrška
Majdanpek
Majdanpek
1 : 2
Poreč
Donji milanovac
Polom
Leskovo
3 : 3
Čubra
Čubra
Grlište
Grlište
4 : 2
Rudar
Grljan
Osnić
Osnić
2 : 1
Sloga
Minićevo
Malinik
Podgorac
3 : 0
Midžor
Kalna
Omladinac
Grezna
3 : 0
Mladost (S)
Sumrakovac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
4 : 0
Polet
Jablanica
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
Zvezda
Blato
3 : 0
Jedinstvo
Bela Palanka
Spartak
Pirot
0 : 1
Napredak
Izvor
Željuša
Željuša
1 : 3
Padež
Petrovac
Tanasko Rajić
Pirot
5 : 0
Mladost
Poljska Ržana
Gnjilan
Gnjilan
3 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Borac
Barje Čiflik
3 : 1
Zadrugar
Krupac
Čelik
Belo polje
3 : 0
Levosoje
Levosoje
Corrotica
Crnotince
0 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
Vihor
Žbevac
3 : 0
Bukuroca
Bukurevac
Levosoje Talenat
Levosoje
3 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Pčinja
Trgovište
3 : 0
Samolica
Samoljica
OFK Alakince
Alakince
3 : 0
Biljači
Biljača
Ternoci
Trnovac
6 : 1
Lugina
Aliđerce
Pavlovac
Pavlovac
2 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Brza
Brza
0 : 1
Kumarevo
Kumarevo
Železničar
Brestovac
4 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Mladost V
Vinarce
2 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Progres
Ladovica
2 : 0
Šumadija
Razgojna
Mladi Borac
Živkovo
2 : 0
Vučje
Vučje
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
5 : 2
Radnički (P)
Pertate
Sloboda D.B
Donje Brijanje
6 : 4
Umac
Miroševce
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 5
Sloga (L)
Lipovica
Radnički
Trupale
3 : 8
Brzi Brod
Brzi Brod
Vulkan
Brenica
5 : 0
Morava
Krušce
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
7 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Aluminjum
Niš
4 : 3
Mramor
Mramor
Rudar
Jelašnica
4 : 0
Proleter
Mezgraja
Crvena zastava
Hum
0 : 3
OFK Niš
Niš
Vrtište
Vrtište
3 : 4
Mladost
Lalinac
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 3
Partizan (U)
Uljma
BAK
Bela Crkva
0 : 1
Vulturul
Grebenac
Vojvodina
Crepaja
4 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Borac (S)
Starčevo
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Partizan (G)
Gaj
1 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Krajina
Krajišnik
1 : 4
Polet
Nakovo
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Zadrugar
Lazarevo
2 : 1
Begej
Žitište
Roham
Nova Crnja
2 : 2
Mladost
Banatski Despotovac
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Bilećanin
Sečanj
1 : 2
Naftagas
Elemir
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
1 : 1
Banat
Čenta
Napredak
Čestereg
0 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
Terekveš
Svilojevo
1 : 1
Kula
Kula
BSK
Bački Brestovac
2 : 2
Borac
Bački Gračac
Kordun
Kljajićevo
0 : 4
Radnički 1918
Ratkovo
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 5
OFK Šikara
Sombor
Rusin
Ruski Krstur
2 : 2
Lipar
Lipar
Hajduk
Stapar
3 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Jadran
Feketić
2 : 0
Njegoš
Lovćenac
Proleter
Njegoševo
2 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Potisje
Kanjiža
8 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Bačka
Mol
0 : 3
Sloga
Ostojićevo
Bajša
Bajša
1 : 3
Panonija IM Topola
Panonija
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Preporod
Novi Žednik
4 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
3 : 0
Partizan
Vitojevci
Jadran
Golubinci
0 : 1
Hajduk (D)
Divoš
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
OFK Brestač
Brestač
3 : 1
Napredak (P)
Popinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 3
Rudar
Vrdnik
Graničar 1924
Adaševci
1 : 2
Sloven
Ruma
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 6
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Ljukovo
Ljukovo
1 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Hajduk
Čurug
1 : 0
Borac
Šajkaš
Mladost (B)
Baroševac
1 : 1
Šumadija
Šopić
OFK Borac
Arnajevo
1 : 3
Polet
Grabovac
Strelac
Mislođin
1 : 3
Mladost (C)
Cvetovac
Radnički
Rudovci
5 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Napredak
Medoševac
3 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 7
Budućnost
Zvečka
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 0
Borac
Lazarevac
Borac
Progar
1 : 4
Banja
Višnjička banja
Pionir
Besni Fok
0 : 6
13. maj
Zemun
Boleč
Grocka
3 : 3
Mladenovac
Mladenovac
OFK Leštane
Leštane
4 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Kovačevac
Kovačevac
Pudarci
Pudarci
0 : 2
Dunavac
Grocka
Velika Krsna
Velika Krsna
6 : 0
Pinosava
Pinosava
Avala 1939
Beli Potok
1 : 1
Kosmaj
Ralja
Omladinac
Rakinac
3 : 2
Borac (R)
Ralja
SASK
Saraorci
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Bresje Superior
Velika Plana
4 : 2
Železničar
Kusadak
Mladi radnik
Radinac
7 : 3
Bačinac
Bačinac
Pobeda
Golobok
2 : 1
Sloboda
Lipe
Šumadija
Azanja
5 : 1
Sloga
Miloševac
Budućnost
Ratari
5 : 4
7. Juli
Vodanj
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 2
Makce
Makce
Dizel
Bare
3 : 1
Napredak
Veliko Crniće
Železničar
Požarevac
3 : 3
Mlava
Malo Laole
Krilaš
Ćovdin
0 : 1
Budućnost
Vezičevo
Mladost
Biskuplje
2 : 1
Borac
Veliko Laole
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 1
Polet
Suvi Do
Sloga (B)
Burovac
4 : 1
Rudar
Krepoljin
Integral
Batuša
1 : 4
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 2
Pobeda
Sepci
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Banja
Banja
Borac
Pajsijević
2 : 0
Trnava
Donja Trnava
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Šumadinac
Brzan
BSK
Belosavci
1 : 5
Šumadija
Toponica
Vinča
Vinča
10 : 3
Karađorđe
Rača
Vitlina-Bokanja
Gorovič
2 : 3
Prvi srpski ustanak
Orašac
Ariljska rampa
Požega
3 : 0
Prvi partizan
Užice
Jedinstvo
Kalenić
5 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Savinac
Visibaba
1 : 4
Polet
Rasna
Železničar
Požega
2 : 3
Sevojno
Sevojno
Crnokosa
Kosjerić
6 : 0
Jasen
Brodarevo
Čajetina
Gostilje
4 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Perućac
Perućac
3 : 0
Soko
Bajina Bašta
Lipolist
Lipolist
2 : 3
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Antimon
Zajača
2 : 2
Drina
Ljubovija
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 1
Borac (L)
Lešnica
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Trlić
Trlić
8 : 0
Kolubara
Jabučje
OFK Divci
Divci
3 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
ZSK
Valjevo
5 : 0
Polet
Popučke
Kačer
Belanovica
2 : 1
Mladost
Dračić
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Sovljak
Sovljak
Borac
Drenovac
6 : 0
Pobeda
Beloševac
Jedinstvo
Petrovac
3 : 2
Sloboda
Grbice
Budućnost
Resnik
0 : 1
Kolonija
Kragujevac
Partizan
Cerovac
3 : 2
Mladost
Pajazitovo
Sušica
Kragujevac
3 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
3 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Vodojaža
Grošnica
Real
Podunavci
1 : 0
Budućnost
Konarevo
Ribnica
Jovac
2 : 1
Radnik
Ušće
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Rudar
Baljevac
Gruža
Vitanovac
2 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Polet
Ratina
0 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Stubal
Stubal
5 : 0
Borac
Vraneši
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 3
Slatina
Slatina
Mladost
Preljina
4 : 1
Omladinac
Zablace
Spartak
Trnava
2 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
2 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Napredak
Svračkovci
1 : 2
Miokovci
Miokovci
OFK Gnjila
Igroš
4 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Sloga
Lozna
2 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
Polet 57
Milutovac
4 : 0
Omladinac
Pojate
Beli Orlovi
Tobolac
6 : 4
Mladost
Donji Katun
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Polet
Radevac
3 : 5
Jedinstvo GVD
Grejač
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 0
Feniks 2012
Beli Breg
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 1
OFK Draževac
Draževac
OFK Sloga
Dobrujevac
0 : 3
Jastrebac (T)
Tešica
Borac
Trnjane
2 : 4
Sloga (K)
Korman
Napredak 2012
Krušje
1 : 3
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Pobeda
Rusna
3 : 1
Marina Kutina
Marina Kutina
Dušnik
Donji Dušnik
0 : 2
Moravac (Č)
Čečina
4. Juli
Mekiš
0 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Klisura
Klisura
2 : 2
Toplica
Šarlinac
Grkinja
Grkinja
0 : 2
Knežica
Knežica
Napredak
Korbovo
9 : 2
Pontes
Kostol
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 3
Milutinovac
Milutinovac
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 3
Egeta
Brza Palanka
Omladinac
Vajuga
3 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 0
Kladušnica
Kladušnica
Gradac
Konopnica
3 : 0
Moravac
Guberevac
OFK Morava
Leskovac
0 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
Real
Donja Jajina
3 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Navalin
Navalin
4 : 3
Mladost (B)
Batulovce
Polet
Stajkovce
2 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Morava
Gložane
0 : 3
Jedinstvo (Š)
Šišava
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 3
Hajdučica
Hajdučica
Ševac
Kusić
3 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Dunav
Banatska Palanka
4 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Ratar
Kruščica
1 : 0
Potporanj
Potporanj
Banat (I)
Ilandža
4 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Jedinstvo 1947
Kolut
3 : 2
Telečka
Telečka
OFK Metalac
Sombor
2 : 4
Dunav
Bački Monoštor
KFK Kula
Kula
0 : 3
Dinamo
Sonta
Jedinstvo (R)
Ribarevo
2 : 3
Graničar
Riđica
Partizan
Kupusina
2 : 0
Rastina 1918
Rastina
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 2
Hajduk Junior
Kula
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 0
Borac (M)
Martinci
Jedinstvo
Platičevo
2 : 3
Borac (K)
Klenak
Noćaj
Noćaj
1 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Sloga
Maradik
4 : 4
Omladinac
Molovin
Radnički
Irig
3 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
Napredak
Žarkovac
4 : 0
PSK Putinci
Putinci
Graničar
Kuzmin
2 : 2
Borac (S)
Stejanovci
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
3 : 0
Sloga
Lok
Hajduk
Gardinovci
0 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Iskra
Kucura
4 : 2
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Vojvodina
Bačko Gradište
6 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Budućnost
Savino Selo
4 : 1
Mladost
Radičević
Kabel - Štrand
Novi Sad
05.06.2016
17:30
Sremac
Čerević
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
6 : 1
Borac
Rakovac
Čenej
Čenej
3 : 1
Centar
Novi Sad
Bačka
Begeč
1 : 2
Tatra
Kisač
Dunavac
Dunavac
2 : 3
Rekreativo 011
Beograd
Sparta
Beograd
4 : 0
Mladost
Jabučki rit
Heroj Polet
Jajinci
3 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Dedinje
Beograd
0 : 0
Minel
Ripanj
Kurjače
Kurjače
2 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Borac (K)
Klenovnik
2 : 2
Napredak (P)
Poljana
Vihor
Маljurevac
0 : 3
Desine
Desine
Mlava (B)
Bratinac
0 : 3
Napredak (B)
Bubušinac
Braničevo
Braničevo
1 : 5
Polet (B)
Bikinje
Napredak 1934
Nabrđe
5 : 2
Žitkovica
Žitkovica
Zadrugar
Tabanovac
5 : 1
Polet
Aleksandrovac
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 5
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Rudar
Stamnica
5 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (Š)
Šetonje
5 : 1
BSK
Boževac
Radnik
Salakovac
5 : 0
Dragoš
Oreškovica
Radnički
Knežica
7 : 1
Napredak
Toponica
BSK
Borač
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Mladost (R)
Rašković
3 : 0
Kusovac
Kusovac
Grivac
Grivac
4 : 2
Karađorđe Vučić
Vučić
Mladost MG
Saranovo
2 : 2
Mladost Crni Kao
Crni kao
Marjan
Knić
1 : 2
Kotlenik
Selo Leskovac
Jasenica
Božurnja
1 : 0
B 2000
Aranđelovac
Žabare
Žabare
1 : 3
Partizan
Darosava
Ranilović
Ranilović
4 : 1
Sloga
Zagorica
Šamot
Aranđelovac
3 : 2
Budućnost
Blaznava
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 1
Kopljari
Kopljari
Misača
Misača
3 : 8
Mladi rudar
Bukovik
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 2
Proleter
Jelovik
Trešnjevka
Trbusac
3 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Mrovska
Mrovska
Sloga
Krnić
1 : 3
Cerić
Miokus
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
3 : 3
Mladost 2013
Jazovnik
Rankovac
Nakučani
1 : 4
Jevremovac
Jevremovac
Mladost (DB)
Donja Borina
1 : 3
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
4 : 0
Crnča
Crnča
Cerova
Cerova
4 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Velika Reka
Velika Reka
5 : 4
Sloga (S)
Straža
Krasava
Krasava
0 : 3
Jedinstvo
Mali Zvornik
Vidojevica
Lešnica
4 : 1
Stolice
Krupanj
Partizan
Drenovac
3 : 2
Cer
Petkovica
Gorki
Glušci
4 : 0
Milicionar
Bogatić
Proleter
Šabac
3 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
2 : 0
Sloga
Duvanište
Budućnost (Z)
Zminjak
5 : 2
Torpedo 1924
Tabanović
Mladost
Valjevska Kamenica
2 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Ribnikar
Pecka
1 : 1
Popadić
Popadić
Liplje
Liplje
3 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 1
Rajac
Kadina Luka
Komanice
Komanice
4 : 1
Borac
Rajković
Gradac
Valjevo
0 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Radnik
Ub
1 : 4
Crvena Jabuka
Ub
Proleter
Bajevac
1 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Rubribreza
Rubribreza
5 : 1
Stepanje
Stepanje
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Polet (T)
Takovo
2 : 1
Rudar
Radljevo
21. oktobar
Kragujevac
5 : 3
Kremenac
Rogojevac
Zastava
Kragujevac
4 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
3 : 0
Hajduk
Jovanovac
Seljak
Cvetojevac
3 : 3
Botunje
Botunje
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 4
OFK Bagremar
Kragujevac
Azbest
Stragari
0 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Budućnost
Samaila
0 : 1
Grdica
Grdica
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 2
Morava
Sirča
Šumadija
Šumarice
2 : 3
Partizan
Vrba
Vrnjci
Vrnjci
1 : 0
Borac
Adrani
Magnohrom
Kraljevo
5 : 1
Mladost
Vrdila
Lazac
Lazac
2 : 3
Tavnik
Tavnik
Napredak
Gračac
0 : 2
Proleter
Pečenog
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
4 : 5
Zvezda
Čukojevac
Šilopaj
Šilopaj
2 : 2
Takovski Ustanak
Takovo
Ozrem PMH
Ozrem
5 : 0
Velereč 94
Velereč
Šumadija
Brdjani
4 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Jablanica
Jablanica
1 : 4
Brezak
Pranjani
Gorušica
Viča
0 : 3
Vrelo
Gornja Kravarica
LFK Mladost
Lučani
2 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Prilike
Prilike
5 : 4
Dedinje Junajted
Guča
Sloga
Kaona
3 : 0
Voćar
Kotraža
Gradina
Rti
2 : 3
Brezova
Brezova
Jelica
Goračići
5 : 3
Bjelica
Milatovići
Tisa B
Adorjan
5 : 2
Jedinstvo (M)
Martonoš
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 1
Tisa (P)
Padej
Graničar
Đala
1 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 1
Hajduk
Podlokanj
Jadran
Sanad
2 : 1
Šampion
Orom
Stevan Nešticki
Leskovik
4 : 1
Mladost
Donji Komren
Čegar 1946
Donji Matejevac
3 : 0
Durlan siti
Niš
Sloga 1948
Malča
3 : 0
Supovac
Supovac
Delijski Vis
Niš
2 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Moravac 1948
Gornje Međurovo
2 : 1
Morava
Čokot
Proleter DV
Donja Vrežina
1 : 3
AZ Borac 2014
Azbresnica
Urovica
Urovica
3 : 4
Malajnica
Malajnica
Slatina
Negotin
3 : 0
Miloševo
Miloševo
OFK Tamnič
Tamnič
0 : 4
Smedovac
Smedovac
Graničar
Aleksandrovac
3 : 0
Ratar
Jasenica
Rečka
Rečka
0 : 2
Polet
Jabukovac
Srbovo
Srbovo
0 : 3
Kovilovo
Kovilovo
Budućnost
Stančići
4 : 1
Lugovi
Čačak
Planinac
Vujetinci
0 : 0
Prijevor
Prijevor
Prijatelji
Čačak
3 : 0
Strelac
Miokovci
Parmenac
Parmenac
05.06.2016
17:00
BIP
Čačak
Kej
Čačak
05.06.2016
17:00
Jedinstvo
Konjevići
Premeća
Premeća
05.06.2016
17:00
Morava
Katrga
Posavina
Stubline
2 : 3
Borac
Ušće
Krtinska
Krtinska
2 : 0
Zvezda-Konatice
Konatice
Vukićevica
Vukićevica
2 : 2
Rvati
Obrenovac
OFK Urovci
Urovci
10 : 1
Trstenica
Trstenica
Omladinac
Veliko Polje
6 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Jedinstvo
Dren
4 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Belo Polje
Belo Polje
3 : 0
Partizan-Draževac
Draževac
Bistrica
Bistrica
3 : 1
Sloboda
Stubica
Sloga
Lukavica
4 : 4
OFK Burovo
Burovo
Borac
Arapovac
3 : 0
Vreoci
Vreoci
OFK Radnički
Dren
6 : 1
Rudar
Zeoke
Šumadija
Mali Crljeni
1 : 1
Budućnost
Dudovica
Mladost (MI)
Mala Ivanča
0 : 3
Vojvoda
Dučina
OFK Rogača
Rogača
2 : 1
OFK Slatina
Slatina
Mladost (G)
Guberevac
2 : 2
Stojnik
Stojnik
Ivanča
Velika Ivanča
2 : 2
OFK Student
Mladenovac
Omladinac
Rajkovac
2 : 3
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Sloga
Granice
6 : 1
Borac
Amerić
Napredak
Međulužje
1 : 1
Markovac
Markovac
Šepšin
Šepšin
2 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
Sloboda
Krežbinac
10 : 0
Mladost
Gornja Mutnica
Jedinstvo
Ratari
2 : 5
Vihor
Golubovac
Železničar
Klačevica
1 : 5
Razvitak
Mirilovac
Budućnost
Lebina
2 : 5
Zemljoradnik
Striža
Heroj
Busilovac
4 : 0
Popovac
Popovac
Šantarovac
Šantarovac
2 : 1
Partizan
Majur
Sloboda
Šuljkovac
1 : 2
Belica
Belica
OFK Borac
Lovci
1 : 2
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Morava
Rajkinac
0 : 0
Omladinac
Bunar
Crnovršanin
Donje Štiplje
1 : 2
Trnava
Trnava
Mladi Radnik
Bobovo
1 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Sindjelić
Grabovac
1 : 5
Vinogradar
Crkvenac
Stevka Božurevka
Božurevac
1 : 1
Vinogradar
Riljac
Omladinac
Ugljarevo
3 : 0
Stragari
Stragari (Trstenik)
Rujišnik
Rujišnik
05.06.2016
16:30
Stara Čaršija
Osaonica
Rudar
Rudare
0 : 1
Atletiko
Donja Jajina
Jašunja
Jašunja
1 : 5
Moravac
Pečenjevce
Mladost
Kutles
3 : 2
Bratstvo
Zlokućane
Srem
Sremska Rača
2 : 2
Poletarac
Laćarak
Sloga (Z)
Zasavica I
1 : 2
Sloga (Č)
Čalma
Borac (VR)
Veliki Radinci
4 : 4
Sloboda
Šašinci
Planinac
Ležimir
2 : 0
Sremac
Jarak
Grgurevci
Grgurevci
1 : 5
OFK Bosut
Bosut
Borac (R)
Radenković
6 : 2
Napredak
Šuljam
Sloga
Krnješevci
0 : 3
Krušedol
Krušedol
Borac
Surduk
05.06.2016
17:00
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Polet
Novi Karlovci
2 : 2
Borac
Jarkovci
Železničar
Inđija
5 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Dunav
Ostrovo
5 : 2
Stig 1955
Beranje
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 1
Sloga (Du)
Dubravica
Sloga (Dr)
Drmno
4 : 2
Metalac
Požarevac
Pobeda
Stari Kostolac
1 : 2
Ljubičevo
Ljubičevo
Proleter
Požarevac
1 : 4
Sloga (L)
Lučica
Mip Majdan
Požarevac
0 : 1
Sopot
Požarevac
Bečevica
Bečevica
2 : 4
Polet
Ljubić kod Knića
Krćevac 04
Krćevac
0 : 2
Kralj Petar I
Topola
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 0
Borac
Kloka
Maskar
Maskar
1 : 7
Plaskovac
Plaskovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
05.06.2016
Tulež
Tulež
Dragojevac
Dragojevac
1 : 8
Provo 2015
Provo
Petrovac 74
Kujavica
3 : 0
Polet
Jalovik
Sloga 1949
Matijevac
2 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Torpedo
Lojanice
2 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Mladost (B)
Belotić
7 : 0
Sloga (R)
Riđake
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 3
Luk
Voćnjak
Bair
Bogatic
1 : 4
Napredak (BP)
Banovo Polje
Stojan Lazarac
Sovljak
4 : 2
Šumice
Glusci
Radnik
Glogovac
2 : 0
Mladost
Očage
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
10 : 1
Omladinac
Bogatic
Premijer
Badovinci
2 : 3
Sloboda
Salaš Crnobarski
OFK Šabac
Šabac
8 : 3
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
OFK Povlen
Brezovice
2 : 2
Zadrugar
Lopatanj
Kotešica
Kotešica
2 : 4
Lukavac
Lukavac
Bujačić
Bujačić
0 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Žabari
Žabari (Valjevo)
3 : 0
Dupljaj
Dupljaj
OFK Brđanac
Valjevo
4 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Rakac Stave
Stave
2 : 3
Beloševac
Beloševac
OFK Paljuvi
Paljuvi
6 : 1
Dokmir
Dokmir
Pambukovica
Pambukovica
4 : 2
Zvizdar
Zvizdar
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 3
Kalenić
Kalenić
Sloga
Vrhovine
3 : 0
Čučuge
Čučuge
Sloga
Lončanik
0 : 3
Vrelo
Vrelo
OFK Takovo
Takovo
3 : 1
Brgule
Brgule
Vukona
Vukona
3 : 3
Jedinstvo
Milorci
Strelac 001
Kožuar
0 : 8
Vrelo Sport
Vrelo
Omladinac
Kalinovac
3 : 0
Kolubara
Liso Polje
Erdoglija
Kragujevac
2 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Bukorovac
Kragujevac
4 : 0
Dobrača
Dobrača
Mladost Teferič
Kragujevac
2 : 0
Borac
Novi Milanovac
Srednjevo
Srednjevo
1 : 2
Pek
Kusiće
Dunavac
Kisiljevo
2 : 5
Sirakovo
Sirakovo
Pečanica
Pečanica
0 : 3
Baštovan 2015
Carevac
Radnički
Požeženo
2 : 1
Kumane
Kumane
Sloga
Topolovnik
4 : 2
Ram
Ram
Modrica
Modrica
0 : 1
Štitari
Štitari
Lipovac
Lipovac
3 : 3
Zdravinje
Zdravinje
Grkljane
Grkljane
3 : 4
Zmajevac
Belasica
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 1
Polet
Šavrane
Sloga
Isakovo
2 : 4
Pomoravlje
Ostrikovac
Moravac
Krušar
8 : 1
Polet
Senje
Budućnost
Vlaška
0 : 3
Slavija 1915
Ćuprija
Sečica
Seča reka
6 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 2
Borac
Srednja Dobrinja
Avijatičar Vranjani
Vranjani
0 : 1
Omladinac
Zdravčići
Glumač
Glumač
5 : 2
Lauš
Lopaš
Gorobilje
Gorobilje
2 : 7
Lazarica
Prilipac
Pobeda
Milićevo Selo
3 : 3
Blagaja
Rupeljevo
Trešnjica
Tvrdići
0 : 2
Ježevica
Ježevica
Bakionica
Bakionica
3 : 0
Duškovci
Duškovci
Napredak
Malo Krčmare
2 : 0
Mladost
Bošnjane
Badnjevac
Badnjevac
6 : 1
Udarnik
Trska
Usije
Usije
2 : 0
Mladost
Radoševac
Žika Marković Uča
Miljević
6 : 0
Mrčkovac
Mrčkovac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
4 : 0
Galeb
Cerovac
Sava
Mrđenovac
0 : 4
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Jagodina
Jagodina
5 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Crvena zvezda
Beograd
1 : 3
Čukarički
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 4
Mačva
Šabac
Rad
Beograd
2 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Borac
Čačak
2 : 3
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 5
Radnički (N)
Niš
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
5 : 2
Donji Srem
Pećinci
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Veternik
Veternik
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 0
Sloboda (U)
Užice
Voždovac
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Srem
Jakovo
3 : 0
IMT
Beograd
Balkan
Beograd
3 : 2
Prva Iskra
Baric
Trudbenik
Trudbenik
7 : 2
GSP Polet
Beograd
Torlak
Beograd
1 : 1
Grafičar
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Real Niš
Niš
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Čukarički
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
Brodarac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Napredak
Kruševac
2 : 3
Radnički (N)
Niš
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Železničar (P)
Pančevo
3 : 2
Radnički (K)
Kovin
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Bečej 1918
Bečej
Vrbas
Vrbas
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Studentski Grad
Novi Beograd
3 : 1
Teleoptik
Zemun
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
Internacional
Beograd
Trudbenik
Beograd
3 : 2
Bežanija
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
0 : 9
PKB
Padinska Skela
Budućnost
Dobanovci
0 : 2
Balkan
Beograd
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 13
Obilić
Novi Kneževac
Sremcica
Sremcica
3 : 3
Hajduk
Beograd
Vinca
Vinca
5 : 2
Banja
Beograd
Crvena zastava
Obrenovac
3 : 0
Jedinstvo
Dren
Rađevac
Krupanj
0 : 1
Karađorđe
Mišar
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
Indeks
Novi sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
8 : 0
Bečej 1918
Bečej
Vrbas
Vrbas
3 : 2
Bačka 1901
Subotica
Vršac
Vršac
2 : 1
Vršac United
Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
7 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Čukarički
Beograd
5 : 3
Rad
Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Studentski Grad
Beograd
3 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Sindjelić
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Internacional
Beograd
Vranić
Vranić
2 : 8
13.maj
Zemun
Obilić
Novi Kneževac
0 : 12
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Dorćol
Beograd
0 : 3
Pionir
Beograd
Zadrugar
Orasac
6 : 2
Radnički
Obrenovac
Strelac
Mislodjin
0 : 3
Posavina
Stubline
Prva Iskra
Baric
3 : 0
Pobeda
Piroman
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Jedinstvo
Dren
Polet
Grabovac
3 : 12
Skela
Skela
Hajduk
Debrc
3 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Donjošorac
Šabac
2 : 4
Mačva 2005
Bogatić
Čukarički
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Senta
Senta
0 : 5
TSC
Bačka Topola
Radnicki 2
Obrenovac
05.06.2016
10:00
Buducnost
Zvecka
Posavina
Stubline
05.06.2016
10:45
Radnicki
Obrenovac

Košarka

Partizan NIS
Beograd
86 : 87
Crvena zvezda
Beograd

Rukomet

Užice
Užice
32 : 29
Sloga 2
Požega
Osipaonica
Osipaonica
10 : 0
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
Požarevac 2
Požarevac
10 : 0
Udarnik
Lozovik

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
60 : 16
Radnički
Nova Pazova
Novi Beograd
Beograd
40 : 16
Zemun
Beograd

Američki fudbal

Blue Dragons
Beograd
30 : 21
Legionaries
Sremska Mitrovica
GAT Dukes
Novi Sad
27 : 0
Panthers
Pančevo
SBB Vukovi
Beograd
35 : 0
Meridian Indians
Inđija
Imperatori
Niš
0 : 35
Wild Boars
Kragujevac
Black Hornets
Jagodina
0 : 27
Celtis
Sombor