XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 667 utakmica za dan
Nedelja, 15 Novembar 2015

Fudbal

Sloboda
Užice
1 : 1
Sindjelić
Beograd
Donji Srem
Pećinci
3 : 0
Zemun
Zemun
Župa
Milosavci
1 : 3
Ozren
Petrovo
Mladost (DS)
Donja Slatina
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
Liješće
Liješće
0 : 2
Sloga (D)
Doboj
Jedinstvo (Br)
Brodac
1 : 2
Jedinstvo (Bč)
Brčko
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
2 : 0
Mladost
Kotor Varoš
Budućnost
Banja Luka
0 : 1
OFK Brdo
Hambarine
OFK Ravan
Međeđa
0 : 6
Dubrave
Dubrave
Sloga
Gornje Crnjelovo
1 : 0
Sloga 94
Bijeljina
Majevica
Donje Zabrđe
2 : 2
BSK Ledinci
Batković
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
0 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
Drina
Amajlije
1 : 0
Novo doba
Čardačine
Priboj
Priboj
7 : 0
Međaši
Međaši
Balatun
Balatun
3 : 2
SFK Akademac UIS
Bijeljina
Semberija
Popovi
2 : 0
Sloboda
Donji Zagoni
OFK Zborište
Zborište
2 : 1
BSK
Bušletić
27. Juli
Kalenderovci
2 : 1
Vučijak
Majevac
Hajduk
Kožuhe
3 : 1
Borac 1975
Osinja
Borac (L)
Lužani
1 : 2
Željezničar
Pridjel Gornji
4. Juli
Pojezna
2 : 5
Borac (K)
Kotorsko
Zadrugar
Sijekovac
5 : 1
Polet
Podnovlje
Temnić 1924
Varvarin
3 : 0
Sinđelić
Niš
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Dunav
Stari Banovci
1 : 1
Radnički (Š)
Šid
Dolina
Padina
1 : 2
Vršac
Vršac
Senta
Senta
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Brodarac 1947
Novi Beograd
2 : 1
Žarkovo
Beograd
Dorćol
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Turbina
Vreoci
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Srem
Jakovo
2 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Zvižd
Kučevo
2 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Bošnjane
Bošnjane
3 : 1
Morava
Ribare
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Rembas
Resavica
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 1
FUD
Brus
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Levač
Rekovac
2 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Juhor
Obrež
1 : 0
Lugomir
Rakitovo
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 1
Svrljig
Svrljig
Pukovac
Pukovac
4 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Moravica
Subotinac
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Zaplanjac
Gadžin Han
9 : 2
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Rudar (P)
Podvis
5 : 1
Kablovi
Zaječar
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Vlasina
Vlasotince
3 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
Mladost (M)
Medoševac
3 : 2
Lužnica
Babušnica
Jablanica
Medveđa
1 : 2
Budućnost (P)
Popovac
ŽAK
Kikinda
3 : 0
Slavia
Kovačica
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Tekstilac
Odžaci
2 : 2
Mladost (T)
Turija
Bačka (P)
Pačir
1 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Subotica
Subotica
4 : 0
ŽAK
Sombor
Tisa (A)
Adorjan
3 : 3
Polet (S)
Sivac
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
0 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Kupinovo
Kupinovo
2 : 1
Borac
Novi Sad
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 4
ŽSK
Žabalj
Hajduk (B)
Beška
3 : 0
Kabel
Novi Sad
Torlak
Beograd
1 : 0
Balkan
Mirijevo
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 0
Grafičar
Beograd
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Prva Iskra
Barič
Zvezdara
Beograd
0 : 1
PKB
Padinska skela
Hajduk
Beograd
1 : 1
Borac
Ostružnica
Vrčin
Vrčin
4 : 1
Baćevac
Baćevac
Napredak
Markovac
3 : 0
Omladinac
Donja Rača
RSK
Rabrovo
4 : 1
Sloga
Batočina
Zlatar
Nova Varoš
2 : 1
OFK Osečina
Osečina
Ribnica
Mionica
1 : 2
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Rađevac
Krupanj
Radnički Stobex
Klupci
2 : 2
Provo
Provo
Bane
Raška
3 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Polet (T)
Trbušani
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Braća Vuković
Lađevci
3 : 1
Ovčar
Markovica
Arsenal
Kragujevac
1 : 1
Dragačevo
Guča
Tutin
Tutin
2 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Partizan
Glogovac
3 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Bratstvo
Međureč
2 : 2
Napredak (Z)
Zlatovo
Sloga
Donje Vidovo
2 : 5
Kušiljevo
Kušiljevo
Napredak (D)
Drenovac
0 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Mladost (J)
Jovac
3 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
OFK Batinac
Batinac
2 : 1
Budućnost
Miliva
Sloga
Dašnica
1 : 1
Vinogradar
Zleginje
Mačkovac
Mačkovac
1 : 1
Čitluk
Čitluk
Mladost
Makrešane
5 : 3
Gradina
Pejovac
Parunovac
Parunovac
2 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Naupare
Naupare
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 1
Šanac
Šanac
13. April
Lomnica
4 : 0
Trajal
Kruševac
Dobrič
Pejkovac
1 : 4
Jastrebac
Blace
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Dunđerski
Voljčinac
Borac
Držanovac
0 : 3
Pobeda
Donje Crnatovo
Real
Jasenica (Žitorađa)
2 : 2
NS Tatko
Stara Božurna
Kaćuša
Kuršumlija
2 : 1
Omladinac
Podina
Mladost (Batuš.)
Batušinac
2 : 1
Palilula
Aleksinac
Radnički 1924
Kočane
5 : 1
Koprijan 1975
Gradište
Naša krila 1936
Belotinac
0 : 1
Orljane
Orljane
Malošište
Malošište
4 : 1
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
Slatina
Bor
3 : 0
Branik
Štubik
Blizna
Blizna
1 : 0
BSK
Bukovče
Krivelj
Krivelj
1 : 0
Sloga
Kobišnica
Deli Jovan
Sikole
4 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Ključ
Podvrška
2 : 0
Radnički
Klokočevac
Poreč
Donji milanovac
0 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Čubra
Čubra
2 : 1
Polom
Leskovo
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Polet
Jablanica
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 1
ŠSK
Štipina
Omladinac
Grezna
0 : 2
Midžor
Kalna
Malinik
Podgorac
3 : 0
Sloga
Minićevo
Osnić
Osnić
4 : 0
Grlište
Grlište
Gnjilan
Gnjilan
5 : 1
Zadrugar
Krupac
Željuša
Željuša
0 : 1
Mladost
Poljska Ržana
Levosoje
Levosoje
3 : 0
Čelik
Belo polje
Mladost (B)
Bosilegrad
5 : 2
Corrotica
Crnotince
Bukuroca
Bukurevac
3 : 0
Vihor
Žbevac
Trešnjevka
Lopardince
2 : 1
Levosoje Talenat
Levosoje
Lugina
Aliđerce
0 : 1
Ternoci
Trnovac
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 1
Kumarevo
Kumarevo
Sloboda D.B
Donje Brijanje
3 : 0
Sloga (L)
Lipovica
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
0 : 4
Čekmin
Čekmin
Mladi Borac
Živkovo
1 : 3
Radnički (P)
Pertate
Progres
Ladovica
2 : 2
Vučje
Vučje
Mladost V
Vinarce
3 : 3
Šumadija
Razgojna
Železničar
Brestovac
2 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
Brza
Brza
1 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
Radnički
Trupale
3 : 3
Vrtište
Vrtište
Crvena zastava
Hum
2 : 0
Mladost
Lalinac
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 1
OFK Niš
Niš
Rudar
Jelašnica
0 : 6
Palilulac
Niš
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
7 : 0
Mramor
Mramor
Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 1
Morava
Krušce
Vulturul
Grebenac
0 : 4
BAK
Bela Crkva
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 4
Vojvodina
Crepaja
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 1
Borac (S)
Starčevo
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 0
Partizan (G)
Gaj
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Mladost (O)
Omoljica
3 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Terekveš
Svilojevo
3 : 2
Hajduk
Stapar
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 0
Lipar
Lipar
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
OFK Šikara
Sombor
BSK
Bački Brestovac
11 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Kula
Kula
3 : 1
Borac
Bački Gračac
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 3
Potisje
Kanjiža
Sloga
Ostojićevo
0 : 2
Bačka
Mol
Hajduk (D)
Divoš
0 : 0
Jadran
Golubinci
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
Napredak (P)
Popinci
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Jedinstvo
Gospođinci
4 : 0
Napredak
Nadalj
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Proleter
Ravno Selo
Titel
Titel
2 : 1
Miletić
Mošorin
Mladost
Bački Petrovac
0 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Hajduk
Čurug
4 : 1
Budućnost
Mladenovo
Polet
Grabovac
3 : 1
OFK Borac
Arnajevo
OFK Zabrežje
Zabrežje
3 : 2
Radnički
Rudovci
Budućnost
Zvečka
4 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Borac
Lazarevac
1 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Banja
Višnjička banja
1 : 1
Borac
Progar
Komgrap
Beograd
3 : 1
Milutinac
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Institut
Zemun Polje
Dunav
Veliko Selo
1 : 0
Zmaj 1953
Zemun
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
13. maj
Zemun
0 : 0
Pionir
Besni Fok
Ropočevo
Ropočevo
0 : 4
OFK Leštane
Leštane
Kovačevac
Kovačevac
2 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Dunavac
Grocka
3 : 3
Pudarci
Pudarci
Kosmaj
Ralja
0 : 2
Avala 1939
Beli Potok
Omladinac
Rakinac
4 : 2
Budućnost
Ratari
Šumadija
Azanja
2 : 1
7. Juli
Vodanj
Pobeda
Golobok
1 : 1
Sloga
Miloševac
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 0
Bačinac
Bačinac
SASK
Saraorci
4 : 3
Železničar
Kusadak
Borac (R)
Ralja
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Vojvoda Milenko
Kličevac
4 : 0
Integral
Batuša
Mladost
Biskuplje
0 : 4
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Krilaš
Ćovdin
2 : 2
Rudar
Krepoljin
Železničar
Požarevac
0 : 2
Polet
Suvi Do
Dizel
Bare
0 : 1
Borac
Veliko Laole
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 2
Budućnost
Vezičevo
Đerdap
Golubac
3 : 2
Mlava
Malo Laole
Makce
Makce
2 : 2
Napredak
Veliko Crniće
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Vinča
Vinča
3 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Lepenica
Badnjevac
1 : 1
Karađorđe
Rača
BSK
Belosavci
3 : 1
Šatornja
Šatornja
Junkovac
Junkovac
1 : 3
Šumadija
Toponica
Borac
Pajsijević
1 : 2
Šumadinac
Brzan
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Trnava
Donja Trnava
Pobeda
Sepci
2 : 5
Banja
Banja
Ariljska rampa
Požega
0 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Borac (L)
Lešnica
1 : 0
Lipolist
Lipolist
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
1 : 2
Antimon
Zajača
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Jadar
Stupnica
Borac (V)
Vladimirci
1 : 5
Mačva 2005
Bogatić
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
BMR Petlovača
Petlovača
2 : 3
Radnički Šabački
Šabac
Šumadinac
Kragujevac
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Partizan
Cerovac
0 : 3
Vinogradi DB
Kragujevac
Budućnost
Resnik
1 : 1
Maršić
Maršić
Jedinstvo
Petrovac
0 : 0
Kolonija
Kragujevac
Borac
Drenovac
1 : 2
Sloboda
Grbice
Real
Podunavci
3 : 1
Stubal
Stubal
Granit
Jošanička banja
0 : 3
Borac
Vraneši
Polet
Ratina
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Gruža
Vitanovac
1 : 4
Goč
Vrnjačka Banja
Mataruge
Mataruge
2 : 4
OFK Ras
Novi Pazar
Ribnica
Jovac
2 : 1
Rudar
Baljevac
Budućnost
Konarevo
4 : 3
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Polet
Zabrega
1 : 5
Napredak (Sv)
Svojnovo
Šumadija
Trešnjevica
3 : 4
Mladost (S)
Sikirica
Javor
Sladaja
3 : 0
Moravac
Gornje Vidovo
Napredak Stubica
Stubica
0 : 7
Hajduk
Čepure
Istok 63
Plana
1 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Omladinski
Paraćin
0 : 1
Omladinac
Šaludovac
Budućnost
Đurinac
0 : 5
Morava
Kočino Selo
Mladost (D)
Dublje
1 : 2
Crni Vrh
Deonica
Juhor
Glavinci
1 : 0
Ursule
Ursule
Šumadinac
Dragovo
2 : 0
Sloga
Voljavče
Mladost (G)
Gložane
3 : 2
Osaonica
Bagrdan
Napredak (SL)
Staro Lanište
3 : 0
Kupinovac
Kupinovac
OFK Gnjila
Igroš
2 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Donji Kopaonik
Razbojna
8 : 3
Mladost
Donji Katun
Beli Orlovi
Tobolac
6 : 2
Trudbenik
Stalać
Sloga
Lozna
1 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Napredak 2012
Krušje
4 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Borac
Trnjane
1 : 1
Gredetin
Gredetin
Vukašinovac
Vukašinovac
2 : 0
Jastrebac (T)
Tešica
OFK Sloga
Dobrujevac
0 : 4
OFK Draževac
Draževac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
Rtkovo
Rtkovo
1 : 5
Napredak
Korbovo
Egeta
Brza Palanka
3 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Pontes
Kostol
2 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Koča Andjelković
Tekija
5 : 1
Milutinovac
Milutinovac
Kladušnica
Kladušnica
3 : 0
Omladinac
Vajuga
Lovćen
Petrovo selo
0 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Moravac
Guberevac
1 : 3
Gradac
Konopnica
Napredak
Bogojevce
2 : 1
OFK Bobište
Bobište
Mladost (B)
Batulovce
6 : 1
Navalin
Navalin
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 1
Polet
Stajkovce
Lemind 1953
Leskovac
3 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 3
Hajdučica
Hajdučica
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Banat (I)
Ilandža
2 : 3
Vojvodina (S)
Seleuš
Ratar
Kruščica
1 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Dunav
Banatska Palanka
0 : 1
Potporanj
Potporanj
Ševac
Kusić
4 : 3
Partizan (K)
Kajtasovo
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 2
Jedinstvo
Vlajkovac
Telečka
Telečka
2 : 3
Jedinstvo 1947
Kolut
Dunav
Bački Monoštor
2 : 0
OFK Metalac
Sombor
Dinamo
Sonta
3 : 0
KFK Kula
Kula
Graničar
Riđica
7 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Borac (M)
Martinci
2 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Borac (K)
Klenak
3 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 0
Noćaj
Noćaj
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
Omladinac
Molovin
3 : 1
Sloga
Maradik
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 0
Radnički
Irig
PSK Putinci
Putinci
3 : 1
Napredak
Žarkovac
Borac (S)
Stejanovci
0 : 3
Graničar
Kuzmin
Sloga
Lok
1 : 2
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Mladost Radost
Srbobran
0 : 3
Hajduk
Gardinovci
Obilić (Vilovo)
Vilovo
2 : 3
Iskra
Kucura
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Mladost
Radičević
3 : 0
Budućnost
Savino Selo
Kabel - Štrand
Novi Sad
2 : 2
Čenej
Čenej
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 0
Bačka
Begeč
Sremac
Čerević
0 : 5
Tatra
Kisač
Borac
Rakovac
1 : 3
Centar
Novi Sad
Mladost 1948
Donja Livadica
1 : 0
Jasenica
Kruševo
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
3 : 1
Kurjače
Kurjače
Napredak (P)
Poljana
4 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Desine
Desine
4 : 2
Polet (V)
Voluja
Napredak (B)
Bubušinac
0 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Polet (B)
Bikinje
3 : 1
Vihor
Маljurevac
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 0
Braničevo
Braničevo
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
3 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Bata Bulić
Bistrica
5 : 1
Polet
Aleksandrovac
Mladost
Porodin
4 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
BSK
Boževac
1 : 6
Rudar
Stamnica
Dragoš
Oreškovica
0 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Napredak
Toponica
2 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Radnički
Knežica
1 : 3
Radnik
Salakovac
Mladost MG
Saranovo
5 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Grivac
Grivac
6 : 3
Mladost Crni Kao
Crni kao
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Karađorđe Vučić
Vučić
Sloga
Milatovac
4 : 1
Kusovac
Kusovac
BSK
Borač
5 : 0
Bare
Bare
Crvena zvezda
Miraševac
0 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Jasenica
Božurnja
3 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Misača
Misača
1 : 8
Proleter
Jelovik
Šumadinac (N)
Natalinci
1 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Šamot
Aranđelovac
1 : 1
Kopljari
Kopljari
Ranilović
Ranilović
1 : 1
Budućnost
Blaznava
Žabare
Žabare
0 : 2
Sloga
Zagorica
B 2000
Aranđelovac
5 : 6
Partizan
Darosava
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 0
Mrovska
Mrovska
Cerić
Miokus
2 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Pričinović
Pocerski Pričinović
7 : 3
Dobrava
Vukošić
Karađorđe
Mišar
3 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Jevremovac
Jevremovac
2 : 0
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 0
Crnča
Crnča
Studenac
Gornja Koviljača
4 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
Sloga (S)
Straža
6 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo
Mali Zvornik
6 : 1
Cerova
Cerova
Stolice
Krupanj
4 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Borac
Kozjak
8 : 0
Krasava
Krasava
Borac
Šabac
0 : 1
Mladi Borac
Dublje
Cer
Petkovica
2 : 1
Drina
Badovinci
Omladinac 2013
Slepčević
5 : 0
Partizan
Drenovac
Sloga
Duvanište
0 : 3
Gorki
Glušci
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
3 : 0
Proleter
Šabac
Torpedo 1924
Tabanović
2 : 0
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Budućnost (Z)
Zminjak
0 : 1
Majur
Majur
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 2
Kremenac
Rogojevac
Šumadija 1934
Drača
4 : 1
Azbest
Stragari
Seljak
Cvetojevac
4 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Divostin
Kragujevac
0 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
1 : 2
Botunje
Botunje
Košutnjak
Kragujevac
4 : 2
Hajduk
Jovanovac
Jablanica
Jablanica
4 : 2
Takovski Ustanak
Takovo
Šumadija
Brdjani
1 : 4
Brezak
Pranjani
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Velereč 94
Velereč
Landol
Landol
0 : 0
Omladinac
Seone
Lunjevac
Lunjevac
0 : 4
Crvena zvezda
Suvodol
Drugovac
Drugovac
0 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Kolarac
Kolari
3 : 0
Badljevica
Badljevica
Jedinstvo
Puhovo
0 : 1
LFK Mladost
Lučani
Brezova
Brezova
5 : 0
Gradina
Rti
Malajnica
Malajnica
2 : 1
Urovica
Urovica
Miloševo
Miloševo
1 : 2
Slatina
Negotin
Smedovac
Smedovac
6 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Ratar
Jasenica
0 : 3
Graničar
Aleksandrovac
Polet
Jabukovac
4 : 0
Rečka
Rečka
Kovilovo
Kovilovo
3 : 0
Srbovo
Srbovo
Jedinstvo 1953
Mužinac
0 : 7
Rtanj
Vrmdža
Slemen
Milušinac
8 : 1
Omladinac (BL)
Blendija
Borac
Ušće
3 : 2
Posavina
Stubline
Zvezda-Konatice
Konatice
3 : 0
Krtinska
Krtinska
Rvati
Obrenovac
2 : 1
Vukićevica
Vukićevica
Trstenica
Trstenica
0 : 6
OFK Urovci
Urovci
Ljubinić
Ljubinić
2 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Duboko
Mala Moštanica
0 : 3
Jedinstvo
Dren
Partizan-Draževac
Draževac
2 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Heroj
Busilovac
0 : 5
Buljane
Buljane
Budućnost
Lebina
6 : 4
ISK Izvor
Izvor
Železničar
Klačevica
3 : 4
Zemljoradnik
Striža
Jedinstvo
Ratari
5 : 2
Razvitak
Mirilovac
Sloboda
Krežbinac
1 : 2
Vihor
Golubovac
Rujišnik
Rujišnik
1 : 2
Borjak 2013
Okruglica
Omladinac
Ugljarevo
1 : 2
Mladost
Mala Drenova
Stevka Božurevka
Božurevac
2 : 6
Velika Drenova
Velika Drenova
Polet
Nikinci
1 : 2
Vojvodina
Neradin
Planinac
Rivica
3 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
Mladost (B)
Buđanovci
2 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 4
Jedinstvo (K)
Kraljevci
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 1
Sloga
Voganj
Car Uroš
Jazak
1 : 0
Graničar
Grabovci
Sremac
Dobrinci
0 : 0
Fruška Gora
Ruma
Grgurevci
Grgurevci
2 : 1
Napredak
Šuljam
Planinac
Ležimir
1 : 1
OFK Bosut
Bosut
Borac (VR)
Veliki Radinci
6 : 5
Sremac
Jarak
Sloga (Z)
Zasavica I
2 : 3
Sloboda
Šašinci
Srem
Sremska Rača
0 : 1
Sloga (Č)
Čalma
BSK
Bešenovo
3 : 4
Poletarac
Laćarak
Proleter
Požarevac
1 : 1
Sopot
Požarevac
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 0
Sloga (L)
Lučica
Sloga (Dr)
Drmno
4 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 0
Metalac
Požarevac
Dunav
Ostrovo
3 : 1
Sloga (Du)
Dubravica
Krćevac 04
Krćevac
0 : 1
Borac
Kloka
Mladost (R)
Rajkovac
2 : 1
Kralj Petar I
Topola
Jarmenovci
Jarmenovci
15.11.2015
13:00
ZT Gorovič
Gorovič
Provo 2015
Provo
4 : 4
Krnule 09
Krnule
Polet
Jalovik
2 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
Sloga Trgošped
Mehovine
0 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Sloga (R)
Riđake
2 : 6
Sloga 1949
Matijevac
Mladost (B)
Belotić
2 : 3
Torpedo
Lojanice
Lukavac
Lukavac
2 : 0
Paune
Paune
Mladi radnik
Valjevo
0 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Dupljaj
Dupljaj
1 : 6
Kotešica
Kotešica
Mali korak
Oglađenovac
1 : 4
Bujačić
Bujačić
Beloševac
Beloševac
1 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Rakac Stave
Stave
1 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
Polet
Senje
1 : 3
Moravac
Krušar
Borac
Srednja Dobrinja
3 : 4
Sečica
Seča reka
Ježevica
Ježevica
4 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Duškovci
Duškovci
2 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Bakionica
Bakionica
1 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Jezero
Plav
2 : 2
Kom
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Brskovo
Mojkovac
Grafičar
Podgorica
3 : 1
Ibar
Rožaje
Cetinje
Cetinje
0 : 0
Bratstvo
Cijevna
Radnički
Berane
0 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Sloga Radnički
Zemun
0 : 9
Spartak
Subotica
Požarevac
Požarevac
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Lokomotiva
Beograd
1 : 3
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Čukarički
Beograd
4 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Veternik
Veternik
0 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Proleter
Novi Sad
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Sloga
Plandište
5 : 1
Begej
Žitište
Banat
Zrenjanin
5 : 0
Vršac
Vršac
TSC
Bačka Topola
3 : 1
Hajduk Junior
Kula
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 0
Morava
Velika Plana
Radnički 1926
Požarevac
3 : 3
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Karadjordje
Topola
4 : 2
Železničar Kusadak
Kusadak
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Voždovac
Beograd
4 : 0
Jedinstvo
Surcin
Policajac
Beograd
2 : 4
Sindjelić
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 4
Internacional
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
3 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
Studentski Grad
Beograd
7 : 0
Zvezdara
Beograd
Sopot
Sopot
2 : 1
Milenium
Beograd
Seceranac Ada
Beograd
0 : 3
011
Beograd
Mornar
Bar
0 : 1
Lovćen
Cetinje
Bokelj
Kotor
5 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Rudar
Pljevlja
1 : 5
Mladost
Podgorica
Dečić
Tuzi
1 : 3
Zeta
Golubovci
Zemun MO
Zemun
1 : 0
Bežanija MO
Beograd
Voždovac MO
Beograd
3 : 0
BSK Borča MO
Borča
Sinđelić MO
Beograd
4 : 4
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Teleoptik
Zemun
0 : 4
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Spartak
Subotica
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Inđija
Inđija
Vršac
Vršac
5 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Radnički (Z)
Zrenjanin
7 : 1
Radnički (K)
Kovin
Hajduk Junior
Kula
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Vrbas
Vrbas
4 : 3
Bečej 1918
Bečej
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 1
Voždovac
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 2
Kiker
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Junior
Kraljevo
Sloga
Kraljevo
0 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
PKB
Padinska Skela
Radnički (O)
Obrenovac
5 : 2
IMT
Beograd
Žarkovo
Beograd
3 : 1
Bežanija
Beograd
Budućnost
Dobanovci
3 : 1
GSP Polet
Beograd
OFK Šabac
Šabac
1 : 0
Savacium
Šabac
Sloga (B)
Batočina
1 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Glasinac
Sokolac
2 : 0
Stakorina
Čajniče
Mornar
Bar
4 : 1
Lovćen
Cetinje
Grbalj
Kotor
0 : 2
Radnicki
Berane
Rudar
Pljevlja
1 : 2
Mladost
Podgorica
Bokelj
Kotor
2 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Brskovo
Mojkovac
2 : 3
Budućnost
Podgorica
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 1
Sutjeska
Nikšić
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
Graficar
Podgorica
1 : 1
Jezero
Plav
Dečić
Tuzi
0 : 4
Zeta
Golubovci
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
6 : 0
Inđija
Inđija
Hajduk Junior
Kula
4 : 1
TSC
Bačka Topola
Vrbas
Vrbas
4 : 1
Bečej 1918
Bečej
Vršac
Vršac
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Apolon
Kraljevo
0 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Bane
Raška
011
Beograd
1 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Teleoptik
Zemun
4 : 0
BSK
Borca
Radnički (NB)
Novi Beograd
6 : 3
Bežanija
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Radnički
Valjevo
1 : 1
Jedinstvo
Ub
OFK Šabac
Šabac
3 : 0
Savacijum
Šabac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
6 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Borac O.
Ostruznica
0 : 4
Institut
Zemun
IMT
Beograd
2 : 5
Budućnost D.
Dobanovci
Novi Beograd
Novi Beograd
5 : 0
Borac P.
Progar
CFK
Vrbas
3 : 0
Arena Su
Subotica
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 1
Proleter (M)
Mramorak
Hajduk
Beograd
7 : 2
Zvezdara
Beograd
Belo Polje
Belo Polje
2 : 4
Pobeda
Piroman
Polet
Grabovac
0 : 15
Posavina
Stubline
Omladinac
Veliko Polje
5 : 1
Radnički
Obrenovac
Strelac
Mislodjin
5 : 3
Zadrugar
Orasac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 9
Radnički Šabački
Šabac
Lipolist
Lipolist
15.11.2015
10:00
BMR Petlovača
Petlovača
Mačva 2005
Bogatić
4 : 2
OFK Šabac
Šabac
Karađorđe
Mišar
2 : 2
Jevremovac
Jevremovac
OFK Atletiko
Šabac
15.11.2015
10:00
Jedinstvo (Š)
Štitar
Glasinac
Sokolac
1 : 5
Stakorina
Čajniče
Levač
Rekovac
0 : 5
Krstarica
Prokuplje
Jagodina
Jagodina
8 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Kolibri
Kuršumlija
0 : 3
Radnički 2012
Niš
Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 1
Morava
Žitkovac
BSK Borča
Borča
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Rad
Banjica
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 3
Čukarički
Beograd
Zemun
Zemun
4 : 2
Brodarac
Beograd
IMT
Beograd
2 : 11
BSK 1925
Beograd
Olimpik
Beograd
9 : 0
Srem Jakovo
Jakovo
Radnički 1
Valjevo
3 : 1
Šampion
Valjevo
Omladinac
Ljig
1 : 3
Ribnica
Mionica
OFK Osečina
Osecina
0 : 13
Budućnost Krušik 2
Valjevo
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Radnički 2
Valjevo

Košarka

Crvena zvezda Telekom
Beograd
81 : 87
Igokea
Aleksandrovac
Cedevita
Zagreb
82 : 58
Olimpija
Ljubljana
Mladost
Zemun
79 : 65
Vršac
Vršac
Srem
Sremska Mitrovica
83 : 63
Pirot
Pirot
Niš
Niš
47 : 91
Dynamic BG
Beograd
Mladost
Mrkonjić Grad
90 : 84
Široki
Široki Brijeg
Student
Mostar
62 : 57
Zrinjski
Mostar
Bratunac
Bratunac
86 : 69
HEO
Bileća
Teslić
Teslić
82 : 79
Prijedor
Prijedor
Rogatica
Rogatica
49 : 50
Kozara
Gradiška
Zone Boys
Blace
80 : 88
Prokuplje
Prokuplje
Novi Pazar
Novi Pazar
110 : 77
Prva Petoletka
Trstenik
Ub
Ub
78 : 67
Zlatar
Nova Varoš
Žitko Basket
Beograd
108 : 87
Grocka
Grocka
Železničar
Inđija
89 : 78
Kris Kros
Pančevo
Radnički VA
Valjevo
110 : 73
Rađevac
Krupanj
Sloga
Požega
70 : 67
Morava
Zablaće
Viva
Beograd
68 : 38
Eko Sport
Beograd
Cerak
Beograd
82 : 72
Borča
Beograd
LA Basket
Beograd
78 : 68
Vitez BGD 011
Beograd
Zvezda
Beograd
98 : 103
BASK
Beograd
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
15.11.2015
17:00
Kadet
Novi Sad
Sport Key Plus
Novi Sad
84 : 89
Mladost Veternik
Veternik
Deč
Deč
63 : 94
Partizan
Šid
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
55 : 85
KKK Radnički
Kragujevac
Napredak Junior
Kruševac
111 : 63
Bane
Raška
Trepča
Kosovska Mitrovica
103 : 70
Basket
Vrnjačka Banja
Mladost
Zaječar
20 : 0
BSK Junior
Bujanovac
Proleter
Novi Sad
35 : 75
Topolčanka
Bačka Topola
Sivac
Sivac
60 : 61
Basket Star
Senta
Srem
Sremska Mitrovica
35 : 83
Beočin
Beočin
Duga
Šabac
68 : 45
Play Off
Užice
Šabac
Šabac
103 : 51
Loznica
Loznica
Topličanin 2012
Prokuplje
44 : 65
Paraćin
Paraćin
Pazar
Novi Pazar
77 : 44
Gimnazijalac
Pirot
Play Off
Sarajevo
81 : 65
RMU Banovići
Banovići

Odbojka

Spartak
Ljig
1 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
1 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Borac
Starčevo
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Milenijum
Niš
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Mladost
Vranje
3 : 2
Pirot
Pirot
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Timok
Zaječar
0 : 3
Desetka
Niš
Lotus
Čačak
0 : 3
Putevi
Ivanjica
Partizan 2012
Vraneši
0 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
Vojvodina 2
NOvi Sad
2 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Loznica
Loznica
3 : 0
Karađorđe
Topola
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
BMR Petlovača 1947
Petlovača
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 2
Rudar
Baljevac
Topličanin 2
Prokuplje
0 : 3
Vranje
Vranje
Sirig
Sirig
0 : 3
Banat
Vršac
Blok Aut
Beograd
3 : 2
Crnjanski
Beograd
Busije
Požarevac
0 : 3
Stig
Kurjače
Pelagićevo
Pelagićevo
0 : 3
Jahorina
Pale
NIS Spartak
Subotica
2 : 3
Vizura
Beograd
Kraguj Volejform
Kragujevac
1 : 3
Železničar
Lajkovac
Milenijum
Niš
3 : 1
Valjevo
Valjevo
Odbojka 013
Pančevo
0 : 3
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
3 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Vrbas
Vrbas
2 : 3
Mladost
Inđija
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Tara
Bajina Bašta
Ekonomac
Kraljevo
0 : 3
Putevi Trendteks
Prijepolje
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Bor
Bor
Kuršumlija
Kuršumlija
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Forma
Užice
0 : 3
Sloboda S
Čačak
Arilje
Arilje
3 : 0
Lotus
Čačak
Napredak 037
Kruševac
1 : 3
Župa
Aleksandrovac
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Bane
Raška
3 : 1
Koteks
Novi Pazar
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Subotica
Subotica
0 : 3
Bečej
Bečej
Krajišnik
Krajišnik
3 : 1
Žitište
Žitište
Radnički
Kovin
3 : 1
Kikinda
Kikinda
Proleter
Zrenjanin
2 : 3
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
Klek Srbijašume 2
Klek
3 : 0
Volejstars
Zrenjanin
FOK 2
Futog
3 : 0
Maks
Šid
Slavija
Novi Sad
3 : 0
BiT
Novi Sad
Grbić
Temerin
1 : 3
NS Volej tim
Novi Sad
Jagodina 2
Jagodina
0 : 3
Smeč 5
Kragujevac
Smeč SV
Svilajnac
2 : 3
Ravno
Ćuprija
Karadjordje
Topola
1 : 3
Fortuna plus
Aranđelovac
As Batajnica
Beograd
3 : 0
Dunav
Beograd
Crnjanski
Beograd
3 : 2
Železnik 2012
Beograd
Rađevac
Krupanj
3 : 0
Osečina
Osečina
Park 015
Šabac
3 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
Stampedo
Niš
3 : 0
Caribrod
Dimitrovgrad
Senta
Senta
3 : 1
KI 0230
Kikinda
Vollejstar
Subotica
3 : 0
Panonija
Panonija
Lavice 07
Novi Sad
1 : 3
Štrand Volej
Novi Sad
SK Volej
Novi Sad
3 : 2
NS Volej
Novi Sad
Goks In 2
Bački Gračac
3 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Mladost
Bački Petrovac
3 : 0
Partizan
Bač
Sloga
Čalma
3 : 0
Mladost
Martinci
Radinci Volej
Veliki Radinci
0 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Mitrovica
Sremska Mitrovica
3 : 0
Srem 022
Sremska Mitrovica
Carina
Smederevo
3 : 1
Tvrđava L
Smederevo
Mladi Radnik 2
Požarevac
3 : 1
Rudar
Kostolac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Obrenovac
Obrenovac
3 : 2
Radnički Beograd
Beograd
Hercegovac
Bileća
0 : 3
HE Drini
Višegrad

Rukomet

Nexe
Osijek
27 : 28
Zagreb
Zagreb
Partizan
Beograd
20 : 20
Metaloplastika
Šabac
Požarevac
Požarevac
28 : 29
Crvena Zvezda
Beograd
Obilić
Beograd
35 : 23
Crvenka
Crvenka
Kikinda
Kikinda
27 : 29
Crvena zvezda
Mokrin
Jastrebac
Blace
27 : 26
BSK Heba
Bujanovac
Jagodina
Jagodina
43 : 31
Mladost 1949
Zaječar
Arilje
Arilje
34 : 19
Omladinac
Gornji Milanovac
Mačva
Bogatić
28 : 26
Bask
Beograd
Radnički 1958
Šid
24 : 26
Kljajićevo
Kljajićevo
Srem SM
Sremska Mitrovica
41 : 19
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Slavija
Novi Sad
33 : 31
Nova Pazova
Nova Pazova
Štrpce
Štrpce
20 : 32
Šamot 2
Aranđelovac
Knez Lazar
Kruševac
33 : 31
Sloga
Kraljevo
Sloga 2
Požega
27 : 23
Mladost 2
Čačak
Beli andjeo
Prijepolje
37 : 31
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Sjenica
Sjenica
43 : 18
Užice
Užice
Somborelektro
Sombor
26 : 26
Rusin
Ruski Krstur
Udarnik
Lozovik
27 : 24
Smederevo 2
Smederevo
Prijedor
Prijedor
39 : 26
Bosna
Sarajevo
Hercegovac
Bileća
23 : 23
Kotor Varoš
Kotor Varoš
Bijeljina
Bijeljina
29 : 28
Slavija
Istočno Sarajevo
Mladost
Banja Luka
34 : 27
Lokomotiva
Brčko
Požarevac
Požarevac
42 : 20
Radnički (S)
Svilajnac
Bor RTB
Bor
24 : 31
Junior
Beograd
Mladost
Nova Pazova
28 : 19
Topličanin
Prokuplje
Proleter SP
Zrenjanin
45 : 34
Pirot
Pirot
Rudar
Kostolac
17 : 27
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Mladost
Smederevska Palanka
15 : 33
Loznica grad
Loznica
Radnički
Obrenovac
38 : 25
Metalac 2015
Valjevo
ORK Loznica
Loznica
27 : 32
Radnički BG
Beograd
Vrbas
Vrbas
29 : 19
Sloven
Ruma
Radnički
Bajmok
34 : 20
Petrovaradin
Petrovaradin
Čačak
Čačak
31 : 20
Košutnjak
Čačak
Knjaževac
Knjaževac
27 : 14
Mladost 1949
Zaječar
Vranje
Vranje
29 : 24
Đerdap
Kladovo
Žitorađa
Žitorađa
27 : 25
Radan
Lebane
Želja
Žabalj
28 : 24
Naftagas
Elemir
Vlasotince
Vlasotince
31 : 17
Remesiana
Bela Palanka
Rusin
Ruski Krstur
9 : 23
Klenak 09
Klenak
Zrinjski
Mostar
33 : 28
Goražde
Goražde
Knežopoljka
Kozarska Dubica
23 : 20
Dubica
Kozarska Dubica

Vaterpolo

Solaris
Šibenik
10 : 8
VA Cattaro
Kotor

Futsal

Tvrdjava
Novi Sad
1 : 3
Leteći Holandjanin
Vrbas
Hajduk
Kula
4 : 4
Forum
Vršac
BSK
Bujanovac
3 : 5
Bor
Bor
Kraljevićevo
Kačarevo
9 : 1
SAS
Zrenjanin
Požarevac
Požarevac
2 : 3
Smederevo 2
Smederevo
Karanovac
Kraljevo
1 : 14
Kragujevac 2011
Kragujevac
Bellatores
Šabac
2 : 2
Kosjerić
Kosjerić
Ekonomist
Niš
1 : 1
Zufo
Bujanovac
Jošavka
Čelinac
1 : 7
Čelinac
Čelinac
Centar
Sarajevo
6 : 5
Brotnjo Premier SK
Čitluk
Brčko Zdravlje
Brčko
5 : 1
Obilić
Prnjavor
Ugljevik
Ugljevik
7 : 2
Nevesinje
Nevesinje
Beli anđeo
Popovo polje - Brčko
5 : 9
Glasinac
Sokolac
Velež
Mostar
2 : 9
Calp
Zenica