XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 859 utakmica za dan
Nedelja, 8 Maj 2016

Fudbal

Mladost
Lučani
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Spartak
Subotica
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Inđija
Inđija
Donji Srem
Pećinci
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Loznica
Loznica
0 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Sloboda
Užice
2 : 3
Kolubara
Lazarevac
Napredak
Kruševac
1 : 1
Zemun
Zemun
Proleter
Novi Sad
3 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Dinamo
Vranje
2 : 0
Sindjelić
Beograd
Mladost (DS)
Donja Slatina
0 : 3
Sloga (D)
Doboj
Borac
Kozarska Dubica
5 : 1
Ozren
Petrovo
Omarska
Omarska
2 : 1
Proleter
Teslić
Mladost (G)
Gacko
1 : 1
Napredak
Donji Šepak
Jedinstvo (Br)
Brodac
2 : 1
Sloga Junajted
Bijeljina
Mladost (R)
Rogatica
4 : 3
Proleter
Dvorovi
Željezničar
Banja Luka
7 : 0
OFK Lauš
Banja Luka
Budućnost
Banja Luka
3 : 4
Lijevče
Nova Topola
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
2 : 1
FSA
Prijedor
Gomjenica
Prijedor
1 : 1
Dubrave
Dubrave
Progres
Kneževo
2 : 2
OFK Brdo
Hambarine
Posavina
Miloševac
5 : 1
Hajduk
Batkuša
Naša krila
Kostajnica
2 : 1
Vranjak
Vranjak
Sloga
Dugo Polje
1 : 0
Trebava
Osječani
Mineral
Banja Vrućica
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
Ozren
Paklenica
4 : 1
Skugrić
Skugrić
Birač
Derventa
1 : 0
OFK Trnovica
Trnovica
Zadrugar
Donje Crnjelovo
3 : 0
Lokanj
Lokanj
Jedinstvo
Roćević
2 : 1
Milići
Milići
OFK Šekovići
Šekovići
3 : 0
Proleter
Ruhotina-Johovac
Velež
Nevesinje
3 : 0
Romanija
Pale
Bratstvo
Kozarac
3 : 1
Slaven
Dobrljin
Sloga
Rakelići
1 : 2
Berek 1975
Prijedor
Radnik Urije
Prijedor
0 : 2
Mrakovica
Kozaruša
Brzi
Busnovi
5 : 2
Omladinac
Draksenić
Partizan
Kostajnica
3 : 1
Plamen
Donje Vodičevo
Ratar
Stara Topola
1 : 3
Tamaris
Mrčevci
Biseri
Čatrnja
3 : 2
Bratstvo
Kozinci
Torpedo
Cerovljani
4 : 2
Sloboda
Donji Podgradci
Kladari
Gornji Kladari
1 : 1
Mladi Krajišnik
Kukulje
Gomionica
Bronzani Majdan
7 : 1
Polet-Krajišnik
Dragočaj
Džaja
Banja Luka
0 : 4
Rekreativo
Banja Luka
Čelinac
Čelinac
3 : 1
Sloga-Nektar
Potkozarje
Šnjegotina
Šnjegotina
3 : 2
Krajina
Banja Luka
Gorica
Šipovo
3 : 1
Mladost
Zalužani
Sloboda
Vinska
3 : 1
Bosna
Modrički Lug
Borac
Osinja
1 : 2
Bratstvo
Donja Dubica
Zvijezda
Kakmuž
3 : 0
Mladost
Dobrinja
Jedinstvo
Crkvina
0 : 3
Kladari
Kladari Gornji
Ukrina
Čečava
2 : 0
Crkvina
Crkvina
Pelagićevo
Pelagićevo
1 : 2
Sloga
Jakeš
Rudar
Stanari
7 : 2
Crvena Zvijezda
Gajevi
Sveti Jovan
Donji Brezik
3 : 2
Mladost (L)
Lončari
Obilić
Krepšić
3 : 2
Sava 04
Brezovo Polje Selo
OFK Krbeti
Krbeti
2 : 3
Jugović
Brčko
Slijepčevići
Slijepčevići
0 : 3
OFK Brezik
Gornji Brezik
Gredice
Gredice 1
2 : 3
Omladinac
Potočari
Mladost 2003
Popovo Polje
1 : 2
Mladost (T)
Trnjaci
Mladost (S)
Sandići
3 : 1
Grčica
Brčko
Sloga 94
Bijeljina
1 : 1
Novo doba
Čardačine
Međaši
Međaši
0 : 4
Jedinstvo
Suvo Polje
SFK Akademac UIS
Bijeljina
1 : 4
BSK Ledinci
Batković
Sloboda
Donji Zagoni
2 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
Semberija
Popovi
3 : 1
Majevica
Donje Zabrđe
Balatun
Balatun
1 : 0
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
Priboj
Priboj
5 : 0
Drina
Amajlije
Polet
Kravica
3 : 1
Jasenica
Jasenica
Budućnost (S)
Skelani
3 : 0
Srpski Soko
Čelopek
Tabanci
Tabanci
2 : 3
Branjevo
Branjevo
Podgrmeč
Oštra Luka
7 : 3
Svodna
Svodna
Rasavci
Rasavci
5 : 0
Kiseljak
Koprivna
Moštanica
Božići
0 : 2
Blatna
Blatna
Željezničar
Ravnice
1 : 5
Radnik
Kozarska Dubica
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
4 : 3
Stevan Dukić
Rogolji
Kalemi
Trebovljani
2 : 0
13 Skojevki
Grbavci
Obradovac
Obradovac
2 : 3
Omladinac
Brestovčina
Borac
Mašići
1 : 3
OFK Laminci
Laminci
Bratstvo
Povelič
1 : 1
Crvena zemlja
Nova Ves
Crni vrh
Jaružani
1 : 5
Biseri
Lišnja
Vrbas
Prijebljezi
3 : 2
Studenac
Kobaš
Hajduk
Kožuhe
6 : 0
4. Juli
Pojezna
27. Juli
Kalenderovci
2 : 1
Zadrugar
Sijekovac
OFK Zborište
Zborište
2 : 7
Polet
Podnovlje
Radnički
Brodsko Polje
0 : 2
Borac (K)
Kotorsko
BSK
Bušletić
1 : 3
Željezničar
Pridjel Gornji
Vučijak
Majevac
2 : 0
Borac 1975
Osinja
Partizan
Koprivna
4 : 1
Sloga 73
Ždreban
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
4 : 1
Trebavac
Vranjak
Vučijak
Gnionica
7 : 0
Mladost
Botajica
Zvijezda
Kruškovo Polje
2 : 4
Sloga
Srednja Slatina
Mladost
Srpska Tišina
4 : 0
Sutjeska
Brvnik
Sloboda
Mrtvica
3 : 2
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
Čelik
Grbavica
3 : 3
Jedinstvo
Koretaši
Zadrugar
Bukvik
5 : 0
Budućnost Red Star
Vučilovac
Borac
Ražljevo
0 : 3
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Građanski
Bijeljina
1 : 2
Stević Jovan
Vršani
Proleter
Gornji Dragaljevac
3 : 2
Sloboda
Donji Dragaljevac
Koridor 2011
Bijeljina
2 : 0
Panteri
Zagoni
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
3 : 1
Omladinac
Gornja Čađavica
Obarska
Velika Obarska
4 : 3
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
Jedinstvo
Donja Čađavica
4 : 1
Ljeljenča
Ljeljenča
Glogovac
Glogovac
4 : 2
Modran
Modran
OFK Batković
Batković
3 : 0
Mladost
Patkovača
Tavna
Banjica
4 : 5
OFK Janja 2009
Janja
VSK
Velino Selo
8 : 1
Sloga
Dazdarevo
Bjeloševac
Bjeloševac
0 : 1
Drina
Batar
Kolektiv
Međaši
0 : 0
Brodac
Brodac
Strijelac
Tutnjevac
4 : 0
Jedinstvo
Glinje
Čelzi
Donja Trnova
0 : 1
Borac
Ugljevička Obrijež
Sava
Gradac
3 : 2
Polet
Mala Obarska
Buk
Gornja Bukovica
3 : 4
Sloga
Donja Bukovica
Kovačići 08
Kovačići
4 : 2
Mladen Perić
Glogovac
Lazarevica
Čengić
3 : 4
Borac
Trnjaci
Nacional
Bijeljina
2 : 1
Čengić
Čengić
Napredak
Dijelovi
4 : 1
Ljeskovac
Ljeskovac
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Borac (S)
Sakule
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Železničar
Pančevo
3 : 0
Radnički (Š)
Šid
Senta
Senta
2 : 1
Dolina
Padina
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 0
IMR
Rakovica
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Zvižd
Kučevo
0 : 3
Jedinstvo
Ub
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Lugomir
Rakitovo
2 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Kopaonik
Brus
2 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Juhor
Obrež
1 : 0
Levač
Rekovac
Radnički (L)
Lubnica
1 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
Brodoremont
Kladovo
6 : 4
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Bukovik
Razanj
2 : 2
Svrljig
Svrljig
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Pukovac
Pukovac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
5 : 5
Napredak
Aleksinac
Kablovi
Zaječar
2 : 1
Rtanj
Boljevac
Rudar (P)
Podvis
3 : 2
Đerdap
Kladovo
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 1
Moravica
Subotinac
Ropotovo
Ropotovo
1 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Bobište
Bobište
1 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
Budućnost (P)
Popovac
2 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Jablanica
Medveđa
2 : 4
Vlasina
Vlasotince
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Polet
Izbište
3 : 2
Slavia
Kovačica
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Tavankut
Tavankut
1 : 3
Bratstvo 1946
Prigrevica
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 2
Radnički (S)
Sombor
Tisa (A)
Adorjan
3 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Borac
Novi Sad
2 : 2
Veternik
Veternik
ŽSK
Žabalj
0 : 4
Sremac
Vojka
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
Budućnost (G)
Gložan
2 : 1
Sloga
Erdevik
Torlak
Beograd
1 : 4
Hajduk
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Baćevac
Baćevac
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 5
Borac
Ostružnica
Sremčica
Sremčica
2 : 0
Jedinstvo
Surcin
BSK Batajnica
Batajnica
5 : 0
PKB
Padinska skela
Grafičar
Beograd
2 : 0
Prva Iskra
Barič
Napredak
Markovac
5 : 0
Basarac
Mišljenovac
RSK
Rabrovo
1 : 1
Šapine
Šapine
Omladinac
Donja Rača
1 : 2
Borac
Žabari
Sloga
Batočina
1 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Proleter
Vranovo
7 : 1
Rudar
Kostolac
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Budućnost
Arilje
Zlatar
Nova Varoš
1 : 1
Provo
Provo
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Arsenal
Kragujevac
Polet (T)
Trbušani
1 : 2
Tutin
Tutin
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Bane
Raška
0 : 1
Dragačevo
Guča
Slavija (K)
Kragujevac
5 : 0
Ovčar
Markovica
Kušiljevo
Kušiljevo
6 : 3
Partizan
Glogovac
Mladi radnik
Novo Laniste
3 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Dragocvet
Dragocvet
0 : 0
Bratstvo
Međureč
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Budućnost
Miliva
1 : 1
Napredak (D)
Drenovac
OFK Batinac
Batinac
2 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladost (J)
Jovac
4 : 0
BSK
Buljane
Gradina
Pejovac
6 : 5
Sloga
Dašnica
Mladi radnik
Bačina
3 : 0
Čitluk
Čitluk
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 1
Vinogradar
Zleginje
Naupare
Naupare
2 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Šanac
Šanac
2 : 1
Mladost
Makrešane
Trajal
Kruševac
7 : 0
Blagotin
Poljna
13. April
Lomnica
4 : 2
Parunovac
Parunovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 3
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
NS Tatko
Stara Božurna
0 : 2
Jastrebac
Blace
Omladinac
Podina
3 : 1
Mladost 1982
Donji Drenovac
Kosovac
Prokuplje
1 : 0
Dobrič
Pejkovac
Jug Bogdan
Đakus
0 : 2
Topličanin
Prokuplje
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 0
Doljevac
Doljevac
Orljane
Orljane
2 : 0
Mladost (Batuš.)
Batušinac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
1 : 5
Radnički 1924
Kočane
Rasovača
Rasovača
6 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
Morava
Žitkovac
2 : 4
Malošište
Malošište
Nemetali
Donja Bela Reka
0 : 5
BSK
Bukovče
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Branik
Štubik
Radnički
Klokočevac
0 : 0
Slatina
Bor
Majdanpek
Majdanpek
6 : 0
Blizna
Blizna
Polom
Leskovo
1 : 1
Krivelj
Krivelj
ŠSK
Štipina
8 : 3
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
Sloga
Minićevo
1 : 0
Trebič
Sokobanja
Grlište
Grlište
2 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Osnić
Osnić
4 : 2
Vratarnica
Vratarnica
Malinik
Podgorac
6 : 0
Omladinac
Grezna
Željuša
Željuša
2 : 0
Jedinstvo
Bela Palanka
Gnjilan
Gnjilan
2 : 3
Zvezda
Blato
Zadrugar
Krupac
2 : 3
Padež
Petrovac
Čelik
Belo polje
0 : 2
OFK Alakince
Alakince
Kumarevo
Kumarevo
1 : 2
Čekmin
Čekmin
Radnički (P)
Pertate
5 : 2
Umac
Miroševce
Vučje
Vučje
2 : 4
Sloga (L)
Lipovica
Šumadija
Razgojna
3 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 0
Sloboda D.B
Donje Brijanje
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 7
GFK Dubočica
Leskovac
Brza
Brza
4 : 3
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
Železničar
Brestovac
4 : 3
Mladi Borac
Živkovo
Mladost V
Vinarce
3 : 2
Progres
Ladovica
Radnički
Trupale
0 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Aluminjum
Niš
2 : 1
Vulkan
Brenica
Rudar
Jelašnica
0 : 3
Brzi Brod
Brzi Brod
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 0
Morava
Krušce
Crvena zastava
Hum
2 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Vrtište
Vrtište
4 : 5
Mramor
Mramor
Mladost
Lalinac
3 : 0
Proleter
Mezgraja
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 7
Dinamo 1945
Pančevo
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Vojvodina
Crepaja
2 : 2
Borac (S)
Starčevo
Mladost
Banatski Despotovac
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
3 : 0
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Zadrugar
Lazarevo
3 : 1
Roham
Nova Crnja
Terekveš
Svilojevo
3 : 1
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 0
BSK
Bački Brestovac
Rusin
Ruski Krstur
1 : 2
Kula
Kula
Hajduk
Stapar
3 : 1
OFK Šikara
Sombor
Bačka
Mol
0 : 2
Proleter
Njegoševo
Bajša
Bajša
3 : 0
Jadran
Feketić
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Krivaja
Krivaja
2 : 0
Sloga
Ostojićevo
Napredak (P)
Popinci
2 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Hajduk (D)
Divoš
3 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
2 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Jadran
Golubinci
3 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Miletić
Mošorin
4 : 3
Napredak
Nadalj
Kulpin
Kulpin
1 : 6
Vojvodina
Tovariševo
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Borac
Šajkaš
2 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Budućnost
Mladenovo
3 : 0
Titel
Titel
Hajduk
Čurug
6 : 2
Tvrdjava
Bač
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 3
Mladost
Bački Petrovac
TSK
Temerin
1 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Vinogradar
Ledinci
5 : 1
Susek
Susek
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Proleter
Banoštor
Jedinstvo
Rumenka
1 : 2
Mladost
Novi Sad
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Mladost (B)
Baroševac
3 : 2
Strelac
Mislođin
Radnički
Rudovci
3 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 1
Polet
Grabovac
Borac
Lazarevac
2 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Budućnost
Zvečka
12 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Borac
Progar
0 : 0
Milutinac
Zemun
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Zmaj 1953
Zemun
2 : 2
Banja
Višnjička banja
13. maj
Zemun
0 : 4
Brodarac
Novi Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
4 : 2
Dunav
Veliko Selo
Boleč
Grocka
6 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Pudarci
Pudarci
1 : 0
OFK Leštane
Leštane
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Kosmaj
Ralja
5 : 0
Pinosava
Pinosava
Omladinac
Rakinac
1 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Mladi radnik
Radinac
3 : 4
SASK
Saraorci
Pobeda
Golobok
0 : 3
Udarnik
Lozovik
Šumadija
Azanja
0 : 0
Železničar
Kusadak
Budućnost
Ratari
3 : 1
Bačinac
Bačinac
7. Juli
Vodanj
1 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Sloga
Miloševac
1 : 4
Sloboda
Lipe
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Polet
Suvi Do
Borac
Veliko Laole
4 : 0
Rudar
Krepoljin
Budućnost
Vezičevo
1 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mlava
Malo Laole
7 : 1
Integral
Batuša
Napredak
Veliko Crniće
4 : 3
Sloga (B)
Burovac
Makce
Makce
2 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 2
Krilaš
Ćovdin
Dizel
Bare
0 : 4
Železničar
Požarevac
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 2
Borac
Pajsijević
Junkovac
Junkovac
2 : 4
ŽSK
Žirovnica
BSK
Belosavci
2 : 3
Pobeda
Sepci
Vinča
Vinča
1 : 0
Trnava
Donja Trnava
Vitlina-Bokanja
Gorovič
2 : 0
Šumadinac
Brzan
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 2
Šumadija
Toponica
Savinac
Visibaba
3 : 0
Prvi partizan
Užice
Železničar
Požega
1 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Čajetina
Gostilje
4 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Perućac
Perućac
1 : 0
Polet
Rasna
Višesava
Bajina Bašta
3 : 6
Jasen
Brodarevo
Jedinstvo (Š)
Štitar
0 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 2
Drina
Ljubovija
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 1
Sinđelić
Lipnica
Borac (V)
Vladimirci
1 : 5
Podrinje
Lozničko Polje
OFK Divci
Divci
2 : 0
Kolubara
Jabučje
ZSK
Valjevo
0 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Kačer
Belanovica
2 : 1
Trlić
Trlić
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
Tulari
Tulari
Joševa
Joševa
2 : 1
Sovljak
Sovljak
Pobeda
Beloševac
3 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
2 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Maršić
Maršić
0 : 1
Srbija
Ilićevo
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Šumadinac
Kragujevac
Sloboda
Grbice
2 : 1
Sušica
Kragujevac
Borac
Drenovac
3 : 4
Partizan
Cerovac
Budućnost
Resnik
2 : 0
Jadran
Kragujevac
Real
Podunavci
2 : 0
Ribnica
Jovac
Mataruge
Mataruge
2 : 0
Radnički
Kovači
Gruža
Vitanovac
0 : 0
Budućnost
Konarevo
Granit
Jošanička banja
4 : 3
Radnik
Ušće
Borac
Vraneši
4 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Spartak
Trnava
0 : 1
Slatina
Slatina
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Omladinac
Zablace
Miokovci
Miokovci
3 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 1
Majdan
Majdan
Moravac
Gornje Vidovo
4 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Hajduk
Čepure
3 : 2
Napredak (Sv)
Svojnovo
Omladinac
Šaludovac
6 : 0
Radnički
Tekija
Rudar Stenjevac
Stenjevac
3 : 2
Javor
Sladaja
Omladinski
Paraćin
2 : 1
Istok 63
Plana
Kolare
Kolare
3 : 0
Budućnost
Đurinac
Blagotin
Belušić
2 : 1
Crni Vrh
Deonica
Ursule
Ursule
5 : 0
Morava
Kočino Selo
Sloga
Voljavče
6 : 2
Mladost (D)
Dublje
Osaonica
Bagrdan
2 : 2
Vinorača
Vinorača
Kupinovac
Kupinovac
4 : 2
Resavac
Subotica
Napredak (SL)
Staro Lanište
2 : 3
Juhor
Glavinci
Mladost (G)
Gložane
1 : 2
Šumadinac
Dragovo
Trudbenik
Stalać
0 : 0
OFK Gnjila
Igroš
Omladinac
Pojate
2 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Sloga
Lozna
3 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Polet 57
Milutovac
3 : 1
Varvarin
Varvarin
Bukovica
Bukovica
5 : 1
Sokolovi
Velika Kruševica
Dvorane
Dvorane
1 : 5
Jedinstvo 1936
Kruševac
Rasina
Vitanovac
1 : 0
BSK
Bela Voda
Borac
Bivolje
0 : 1
Čarapan
Kruševac
Kapidžija
Kapidžija
0 : 1
Kupci
Kupci
Sebečevac
Sebečevac
0 : 0
Sloga
Majdevo
Sloga (K)
Korman
6 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Gredetin
Gredetin
1 : 4
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
OFK Draževac
Draževac
8 : 0
Planinac 2015
Podgorac
Jedinstvo GVD
Grejač
6 : 0
Borac
Trnjane
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 3
Vukašinovac
Vukašinovac
4. Juli
Mekiš
5 : 0
Marina Kutina
Marina Kutina
Klisura
Klisura
2 : 2
Dušnik
Donji Dušnik
Grkinja
Grkinja
1 : 2
Pobeda
Rusna
Knežica
Knežica
0 : 1
Moravac (Č)
Čečina
Toplica
Šarlinac
2 : 5
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Napredak
Korbovo
2 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 3
Omladinac
Vajuga
Mala Vrbica
Mala Vrbica
5 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Lovćen
Petrovo selo
2 : 2
Egeta
Brza Palanka
Rtkovo
Rtkovo
2 : 0
Koča Andjelković
Tekija
Polet 1959
Nikoličevo
3 : 3
Nacional
Lukovo
Lovac
Mali Izvor
1 : 2
Timok 1928
Trnavac
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
3 : 0
Sloboda
Rasnica
Jerma
Sukovo
4 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
Moravac
Guberevac
1 : 2
Lemind 1953
Leskovac
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 0
BSK
Belanovce
Mladost (B)
Batulovce
3 : 3
Jedinstvo (Š)
Šišava
Napredak
Bogojevce
3 : 0
Sušica 2012
Kukulovce
Gradac
Konopnica
1 : 2
Polet
Stajkovce
OFK Morava
Leskovac
7 : 2
Navalin
Navalin
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Ratar
Kruščica
2 : 0
Ševac
Kusić
Banat (I)
Ilandža
5 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Borac (VS)
Veliko Središte
6 : 2
Jedinstvo
Vlajkovac
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 3
Partizan (K)
Kajtasovo
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
4 : 2
Potporanj
Potporanj
Vojvodina (S)
Seleuš
5 : 3
Karaš (J)
Jasenovo
Kolonija
Kovin
3 : 0
Omladinac
Deliblato
Strela
Ivanovo
3 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Dolovo
Dolovo
6 : 2
Proleter
Mramorak
Unirea
Uzdin
3 : 2
Omladinac
Opovo
Polet
Idvor
7 : 0
Tempo
Sefkerin
Spartak
Debeljača
5 : 1
Mika Antić
Pančevo
Pobeda
Samoš
1 : 4
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Napredak
Banatska Topola
4 : 8
Vojvodina (B)
Bašaid
Omladinac
Ravni Topolovac
4 : 1
2. Oktobar
Kumane
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 6
Jedinstvo
Bočar
Proleter
Međa
2 : 1
Terekveš
Hetin
Omladinac
Botoš
3 : 0
Proleter
Neuzina
Potisje
Knićanin
5 : 2
ŽFK Banat
Zrenjanin
Rusanda
Melenci
3 : 0
Jedinstvo
Ečka
ASK
Aradac
0 : 2
Lehel
Mužlja
Naftagas
Boka
3 : 2
OFK Klek
Klek
OFK Gradnulica
Zrenjanin
4 : 0
MSK
Mihajlovo
Jedinstvo (R)
Ribarevo
0 : 3
Crvenka
Crvenka
Partizan
Kupusina
5 : 0
Telečka
Telečka
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Hajduk Junior
Kula
8 : 1
Dinamo
Sonta
Lokomotiva
Subotica
4 : 1
Đurđin
Đurđin
Bratstvo
Ljutovo
0 : 3
Palić
Palić
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 0
Žednik
Stari Žednik
Solid
Subotica
2 : 6
Hajduk
Bačko Dušanovo
Borac (M)
Martinci
1 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Omladinac
Molovin
5 : 1
PSK Putinci
Putinci
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 3
Borac (S)
Stejanovci
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 0
Graničar
Kuzmin
Borac (K)
Klenak
3 : 2
Napredak
Žarkovac
Sloboda
Donji Tovarnik
6 : 0
Radnički
Irig
Jedinstvo
Platičevo
3 : 1
Sloga
Maradik
Noćaj
Noćaj
5 : 4
Mitros
Sremska Mitrovica
Iskra
Kucura
7 : 2
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 2
Bačka
Đurđevo
Budućnost
Savino Selo
6 : 2
Sloga
Lok
Mladost
Radičević
3 : 2
Mladost Radost
Srbobran
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
2 : 0
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Labudnjača
Vajska
0 : 0
Krivanj
Selenča
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 0
Borac
Obrovac
Bačka
Despotovo
2 : 4
Soko
Nova Gajdobra
Neštin
Neštin
1 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Maglić
Bački Maglić
5 : 0
Slavija
Pivnice
Čenej
Čenej
3 : 3
Kabel - Štrand
Novi Sad
Bačka
Begeč
3 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Tatra
Kisač
3 : 0
Sremac
Čerević
Dunavac
Dunavac
1 : 0
Sparta
Beograd
Minel
Ripanj
1 : 0
Crvenka
Borča
Sveti Stefan
Slanci
1 : 1
Mladost
Jabučki rit
Busije
Zemun
0 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Atakante
Beograd
0 : 4
Šumadinac
Bečmen
BUSK
Beograd
3 : 0
Posavac
Tisma
Jasenica
Kruševo
1 : 1
Mladost 1948
Donja Livadica
Polet
Trnovče
1 : 1
Obilić
Staro Selo
Kurjače
Kurjače
1 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Vihor
Маljurevac
1 : 4
Polet (V)
Voluja
Mlava (B)
Bratinac
2 : 3
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Braničevo
Braničevo
3 : 4
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 0
Napredak (P)
Poljana
Polet (B)
Bikinje
4 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Zadrugar
Tabanovac
0 : 2
Rudar
Stamnica
Omladinac (Š)
Šetonje
10 : 0
Polet
Aleksandrovac
Radnik
Salakovac
3 : 2
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Radnički
Knežica
5 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Dragoš
Oreškovica
4 : 0
BSK
Boževac
Mladost (R)
Rašković
2 : 2
BSK
Borač
Grivac
Grivac
2 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Mladost MG
Saranovo
4 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Marjan
Knić
0 : 3
Bare
Bare
Kotlenik
Selo Leskovac
6 : 1
Kusovac
Kusovac
Mladost Crni Kao
Crni kao
1 : 5
Karađorđe Vučić
Vučić
Jasenica
Božurnja
0 : 1
Ranilović
Ranilović
Šamot
Aranđelovac
5 : 2
Žabare
Žabare
Misača
Misača
0 : 3
Partizan
Darosava
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 2
Sloga
Zagorica
Proleter
Jelovik
4 : 1
Budućnost
Blaznava
Mladi rudar
Bukovik
3 : 2
Kopljari
Kopljari
Sloga
Krnić
2 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
3 : 4
Mrovska
Mrovska
Rankovac
Nakučani
3 : 4
Pričinović
Pocerski Pričinović
Jevremovac
Jevremovac
3 : 3
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Karađorđe
Mišar
2 : 3
Mladost 2013
Jazovnik
Cerova
Cerova
1 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Velika Reka
Velika Reka
1 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Krasava
Krasava
0 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Vidojevica
Lešnica
4 : 3
Crnča
Crnča
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Gučevo
Banja Koviljača
0 : 1
Jedinstvo
Mali Zvornik
Borac
Kozjak
1 : 1
Stolice
Krupanj
Partizan
Drenovac
7 : 1
Borac
Šabac
Gorki
Glušci
1 : 1
Duško
Klenje
Proleter
Šabac
3 : 0
Drina
Badovinci
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
1 : 5
Mladi Borac
Dublje
Budućnost (Z)
Zminjak
1 : 2
Milicionar
Bogatić
Torpedo 1924
Tabanović
2 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 3
Sloga
Duvanište
Liplje
Liplje
2 : 2
Jadar 2013
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 1
Ribnikar
Pecka
Komanice
Komanice
0 : 3
Mladost
Valjevska Kamenica
Gradac
Valjevo
0 : 1
Popadić
Popadić
Iskra
Donja Bukovica
3 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Borac
Rajković
3 : 1
Rajac
Kadina Luka
Proleter
Bajevac
2 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 7
Radnik
Ub
Rudar
Radljevo
2 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 0
Stepanje
Stepanje
Divostin
Kragujevac
2 : 0
Kremenac
Rogojevac
Seljak
Cvetojevac
1 : 2
Zastava
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
8 : 1
21. oktobar
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
5 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Azbest
Stragari
4 : 1
Hajduk
Jovanovac
Kutlovo
Kutlovo
5 : 0
Botunje
Botunje
Šumadija
Šumarice
3 : 2
Grdica
Grdica
Vrnjci
Vrnjci
5 : 3
Jedinstvo
Dragosinjci
Magnohrom
Kraljevo
3 : 1
Budućnost
Samaila
Lazac
Lazac
1 : 4
Morava
Sirča
Napredak
Gračac
3 : 1
Partizan
Vrba
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 2
Borac
Adrani
Zvezda
Čukojevac
2 : 4
Mladost
Vrdila
Proleter
Pečenog
7 : 1
Tavnik
Tavnik
Šumadija
Brdjani
4 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Jablanica
Jablanica
3 : 0
Velereč 94
Velereč
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 2
Omladinac
Kalimanići
Železničar
Smederevo
1 : 2
Jezava
Smederevo
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 1
Podunavac
Udovice
Petrijevac
Petrijevo
1 : 3
Landol
Landol
Kolarac
Kolari
0 : 3
Drugovac
Drugovac
Prilike
Prilike
1 : 0
LFK Mladost
Lučani
Gradina
Rti
3 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Jelica
Goračići
1 : 2
Jedinstvo
Puhovo
Gorušica
Viča
3 : 4
Sloga
Kaona
Brezova
Brezova
1 : 3
Dedinje Junajted
Guča
Graničar
Đala
3 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
6 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Jadran
Sanad
2 : 0
Tisa (P)
Padej
Šampion
Orom
0 : 4
Horgoš 1911
Horgoš
Tromedja
Majdan
3 : 4
Hajduk
Podlokanj
Hajduk
Kamendol
1 : 1
OFK Mladost
Begaljica
Podunavac
Ritopek
4 : 1
Partizan
Kaludjerica
Urovica
Urovica
4 : 3
OFK Tamnič
Tamnič
Graničar
Aleksandrovac
0 : 1
Malajnica
Malajnica
Rečka
Rečka
2 : 3
Miloševo
Miloševo
Srbovo
Srbovo
0 : 3
Smedovac
Smedovac
Kovilovo
Kovilovo
5 : 1
OFK Sikole
Sikole
Polet
Jabukovac
7 : 0
Ratar
Jasenica
Jedinstvo 1953
Mužinac
3 : 4
Hajduk
Rujevica
Zadrugar
Gornja Trepca
2 : 2
Rakova
Rakova
Prijevor
Prijevor
3 : 3
Budućnost
Stančići
Planinac
Vujetinci
3 : 2
Prijatelji
Čačak
Strelac
Miokovci
0 : 3
Rudar
Bresnica
BIP
Čačak
08.05.2016
16:00
Premeća
Premeća
Jedinstvo
Konjevići
08.05.2016
16:00
Mladost
Atenica
Parmenac
Parmenac
08.05.2016
16:00
Kej
Čačak
Duboko
Mala Moštanica
3 : 0
Posavina
Stubline
Trstenica
Trstenica
4 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Rvati
Obrenovac
1 : 0
Jedinstvo
Dren
Zvezda-Konatice
Konatice
1 : 8
Omladinac
Veliko Polje
Borac
Ušće
1 : 5
OFK Urovci
Urovci
Beljina
Beljina
0 : 7
Rušanj
Rušanj
Lisović
Lisović
0 : 4
Barajevo
Barajevo
Velika Mostanica
Velika Mostanica
2 : 0
Vranić
Vranić
Bistrica
Bistrica
0 : 3
Borac
Arapovac
OFK Radnički
Dren
3 : 1
Sloga
Lukavica
BSK
Brajkovac
2 : 2
OFK Burovo
Burovo
Budućnost
Dudovica
3 : 0
Rudar
Zeoke
Stojnik
Stojnik
3 : 0
Mladost (MI)
Mala Ivanča
OFK Slatina
Slatina
4 : 2
Rudar 2012
Babe
Popović
Popović
3 : 0
Vis
Parcani
Sibnica
Sibnica
3 : 4
OFK Rogača
Rogača
Markovac
Markovac
4 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Borac
Amerić
1 : 4
Šumadija 1962
Jagnjilo
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
3 : 1
Šepšin
Šepšin
OFK Student
Mladenovac
0 : 6
Napredak
Međulužje
Omladinac
Rajkovac
2 : 4
Sloga
Granice
Železničar
Klačevica
0 : 4
Mladost
Gornja Mutnica
Budućnost
Lebina
3 : 2
Jedinstvo
Ratari
Heroj
Busilovac
6 : 0
Vihor
Golubovac
Buljane
Buljane
2 : 3
Zemljoradnik
Striža
Popovac
Popovac
1 : 1
ISK Izvor
Izvor
15. Avgust 1950
Lomnica
3 : 1
Resava
Bukovac
Zelenika
Vitance
1 : 0
Beljanica
Strmosten
Resavac
Veliki Popović
1 : 1
Sindjelić
Vojnik
Šantarovac
Šantarovac
3 : 0
OFK Borac
Lovci
Morava
Rajkinac
0 : 2
Partizan
Majur
Crnovršanin
Donje Štiplje
3 : 1
Belica
Belica
Trnava
Trnava
2 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Omladinac
Bunar
1 : 2
Hajduk
Miloševo
Omladinac
Ugljarevo
5 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Rujišnik
Rujišnik
3 : 1
Vinogradar
Riljac
Badince
Badince
5 : 0
Nomanica
Nomanica
Jašunja
Jašunja
3 : 0
Turekovac
Turekovac
Banat
Dupljaja
0 : 1
Radnički 1927
Vršac
Pobeda
Parta
1 : 4
Omladinac
Zagajica
Hajduk
Šušara
2 : 0
Vinogradar
Gudurica
Janošik
Janošik
2 : 0
Sloga
Margita
Sloga
Jarkovac
1 : 1
KSK Konak 1926
Konak
OFK Stajićevo
Stajićevo
4 : 1
Tamiš
Farkaždin
Tisa 1933
Taraš
3 : 6
Zlatica
Zlatica
Borac
Zrenjanin
3 : 2
Mladost
Belo Blato
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 3
Vojvodina
Neradin
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 1
Car Uroš
Jazak
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 2
Sremac
Dobrinci
Planinac
Rivica
0 : 4
Fruška Gora
Ruma
Polet
Nikinci
2 : 4
Graničar
Grabovci
Mladost (P)
Pavlovci
0 : 1
Sloga
Voganj
Jedinstvo (R)
Ruma
3 : 1
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Hajduk
Višnjićevo
3 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Jednota
Šid
7 : 0
Sremac
Berkasovo
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
2 : 3
OFK Bingula
Bingula
Bratstvo
Sot
0 : 5
Sinđelić
Gibarac
OFK Bikić
Bikić Do
4 : 1
Omladinac
Batrovci
Graničar
Jamena
4 : 0
Borac
Ilinci
Graničar
Obrež
5 : 0
Sremac
Deč
Šumar
Ogar
2 : 5
Srem
Sremski Mihaljevci
Vitez
Subotište
1 : 2
Kameni
Ašanja
Sloven
Sibač
0 : 3
Mladost
Prhovo
Borac (VR)
Veliki Radinci
3 : 2
Srem
Sremska Rača
Planinac
Ležimir
3 : 1
BSK
Bešenovo
Grgurevci
Grgurevci
3 : 1
Poletarac
Laćarak
Borac (R)
Radenković
0 : 3
Sloga (Č)
Čalma
Napredak
Šuljam
3 : 3
Sloboda
Šašinci
OFK Bosut
Bosut
4 : 0
Sremac
Jarak
Polet
Novi Karlovci
4 : 1
Sloga
Krnješevci
Železničar
Inđija
7 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Dunav
Novi Slankamen
1 : 3
Krušedol
Krušedol
Borac
Jarkovci
5 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 0
Dunavac
Petka
Sloga (Dr)
Drmno
6 : 4
Dunav
Ostrovo
Proleter
Požarevac
2 : 2
Stig 1955
Beranje
Sopot
Požarevac
3 : 0
Metalac
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
3 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Melnica
Melnica
11 : 0
Omladinac B
Šetonje
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 1
Manastirica
Manastirica
Brana Paunović
Rašanac
0 : 3
Mladost (L)
Leskovac
BSK
Bošnjak
4 : 2
Dobrnje
Dobrnje
Radnik
Pankovo
5 : 1
Burovac
Burovac
7. juli
Lopušnik
7 : 2
Zabrđe 1936
Zabrđe
Partizan
Bumbarevo Brdo
5 : 0
Polet
Ljubić kod Knića
Radoje Domanović
Ovsište
4 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Mladost (J)
Jelenac
5 : 0
Jarmenovci
Jarmenovci
Brezovac
Brezovac
5 : 1
Tulež
Tulež
Dragojevac
Dragojevac
3 : 0
Verko
Suvo Selo
Petrovac 74
Kujavica
1 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Sloga 1949
Matijevac
3 : 2
Krnule 09
Krnule
Torpedo
Lojanice
3 : 0
Hajduk
Debrc
Mladost (B)
Belotić
5 : 3
Provo 2015
Provo
Sloga (R)
Riđake
2 : 1
Polet
Jalovik
Grabovica
Gornja Bukovica
1 : 1
Sloga DB
Donja Bukovica
Azbukovica
Crnča
6 : 0
OFK Donja Ljuboviđa
Donja Ljuboviđa
Hajduk
Ribarica
3 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
7. Juli
Bela Crkva
2 : 0
Tolisavac - VT
Tolisavac
Bair
Bogatic
0 : 2
Radnik
Glogovac
Premijer
Badovinci
3 : 1
Napredak (BP)
Banovo Polje
OFK Šabac
Šabac
0 : 2
Sloga
Bogosavac
Bujačić
Bujačić
2 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Žabari
Žabari (Valjevo)
7 : 0
Paune
Paune
OFK Brđanac
Valjevo
3 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Rakac Stave
Stave
2 : 4
Lukavac
Lukavac
Beloševac
Beloševac
3 : 2
Mladi radnik
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
1 : 3
Dupljaj
Dupljaj
Stari drugari
Kadina Luka
0 : 1
Mladost
Latković
Babajić
Babajić
2 : 3
Vojvode
Mionica
Toplica
Donja Toplica
2 : 1
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
1 : 3
Tolić
Tolić
Orao
Poljanice
3 : 2
Paštrić
Paštrić
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 5
OFK Paljuvi
Paljuvi
Sloga
Vrhovine
3 : 4
Šarbane
Šarbane
Čučuge
Čučuge
3 : 1
Dokmir
Dokmir
Sloga
Lončanik
4 : 4
Vukona
Vukona
Strelac 001
Kožuar
3 : 2
OFK Takovo
Takovo
Omladinac
Kalinovac
1 : 0
Vrelo
Vrelo
Kolubara
Liso Polje
2 : 4
Brgule
Brgule
Bukorovac
Kragujevac
2 : 3
Šumarice 2008
Kragujevac
Erdoglija
Kragujevac
4 : 1
Borac
Novi Milanovac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 0
Dobrača
Dobrača
Lasta
Vitkovac
2 : 3
Popovići
Popovići
Zgodačica
Godačica
1 : 0
Jedinstvo
Godačica
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Studen Vitez
Studenica
4 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mlada krila
Metikoši
2 : 1
Omladinac
Drakčići
Žiča
Žiča
5 : 2
Musina reka
Musina reka
Progorelica
Progorelica
3 : 5
BSK 2014
Bukovica
Budućnost
Kočetin
1 : 2
Proleter
Četereže
BSK
Brzohode
3 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Pečanica
Pečanica
1 : 4
Srednjevo
Srednjevo
Radnički
Požeženo
6 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Sloga
Topolovnik
1 : 1
Pek
Kusiće
Ram
Ram
0 : 0
Sirakovo
Sirakovo
Kumane
Kumane
5 : 0
Baštovan 2015
Carevac
BSK 2015
Velika Bresnica
3 : 0
Radenka
Radenka
Neresnica
Neresnica
3 : 2
Sloga
Mustapić
Zvižd Omladinac
Kučevo
3 : 0
Pobeda
Ševica
Lipovac
Lipovac
5 : 1
Modrica
Modrica
Grkljane
Grkljane
5 : 2
Štitari
Štitari
Polet
Šavrane
2 : 4
Zdravinje
Zdravinje
Zmajevac
Belasica
6 : 0
Jablanica
Jablanica
Gaglovo
Gaglovo
3 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Meševo
Meševo
5 : 0
Srnje
Srnje
Vratare
Vratare
7 : 2
Pasjak 2013
Pasjak
Proleter
Karađorđevo
1 : 6
Sloga
Plavna
Mladost
Mali Bač
1 : 1
Budućnost
Parage
Jednota 1950
Gložan
3 : 0
Slavija
Bođani
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 4
Moravac
Krušar
Slavija 1915
Ćuprija
2 : 1
Borac
Ivankovac
Sloga
Isakovo
3 : 0
Budućnost
Vlaška
Sečica
Seča reka
2 : 1
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Gorobilje
Gorobilje
1 : 6
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Pobeda
Milićevo Selo
4 : 2
Borac
Srednja Dobrinja
Trešnjica
Tvrdići
1 : 2
Omladinac
Zdravčići
Bakionica
Bakionica
1 : 2
Lauš
Lopaš
Duškovci
Duškovci
2 : 6
Lazarica
Prilipac
Ježevica
Ježevica
5 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Badnjevac
Badnjevac
5 : 1
Feniks
Rača
Pobeda
Đurđevo
6 : 0
Šumadija
Sipić
Udarnik
Trska
3 : 0
Mladost
Bošnjane
Usije
Usije
1 : 4
Žika Marković Uča
Miljević
Šipurske livade
Šabac
1 : 2
Maovi MH
Maovi
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
5 : 0
Galeb
Cerovac
Sava
Mrđenovac
0 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Baljevac
Baljevac
4 : 1
Proleter
Jasenak
Proleter
Vrbovno
1 : 0
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Mladi Borac
Županjac
1 : 0
Petka
Petka
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
Kom
Podgorica
2 : 1
Grafičar
Podgorica
Ibar
Rožaje
1 : 3
Igalo
Herceg Novi
Brskovo
Mojkovac
2 : 1
Radnički
Berane
Jedinstvo
Bijelo Polje
6 : 0
Berane
Berane
Cetinje
Cetinje
2 : 0
Bratstvo
Cijevna
Ekonomist
Nikšić
8 : 0
Lovćen
Cetinje
Obilić
Herceg Novi
2 : 0
Breznica
Pljevlja
Banjaluka
Banjaluka
0 : 1
SFK 2000
Sarajevo
Jagodina
Jagodina
6 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Borac
Čačak
4 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Partizan
Beograd
2 : 2
Čukarički
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Mačva
Šabac
Radnički (N)
Niš
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Loznica
Loznica
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Proleter
Novi Sad
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Inđija
Inđija
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Veternik
Veternik
5 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Donji Srem
Pećinci
Begej
Žitište
0 : 4
Banat
Zrenjanin
Sloga (P)
Plandište
1 : 4
Omladinac (NB)
Novi Banovci
TSC
Bačka Topola
3 : 4
Bačka 1901
Subotica
FAP
Priboj
4 : 2
Polet
Ljubić
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Sloga (P)
Požega
4 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Žarkovo
Beograd
1 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Policajac
Beograd
2 : 5
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Strela
Ivanovo
5 : 1
Partizan (G)
Gaj
PKB
Padinska skela
0 : 1
IMT
Beograd
Balkan
Beograd
3 : 2
Srem
Jakovo
Vrcin
Vrcin
9 : 1
Zvezdara
Beograd
Studentski Grad
Beograd
0 : 0
Prva Iskra
Baric
Seceranac Ada
Beograd
0 : 2
Zmaj 1953
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 0
Torlak
Beograd
Buducnost
Dobanovci
1 : 4
Grafičar
Beograd
Dečić
Tuzi
7 : 2
Iskra
Danilovgrad
Mornar
Bar
2 : 3
Zeta
Golubovci
Rudar
Pljevlja
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
Bokelj
Kotor
0 : 2
Budućnost
Podgorica
Grbalj
Radanovići
2 : 0
Mladost
Podgorica
Lovćen
Cetinje
2 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Sinđelić MO
Beograd
3 : 0
BASK MO
Beograd
Voždovac MO
Beograd
2 : 0
Rad MO
Beograd
IMT MO
Beograd
2 : 3
BSK Borča MO
Borča
OFK Beograd MO
Beograd
3 : 0
Brodarac MO
Beograd
Bežanija MO
Beograd
0 : 2
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
Lokomotiva MO
Beograd
0 : 2
011 MO
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 2
OFK Hajduk
Novi Sad
Rad
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 2
Real Niš
Niš
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Spartak
Subotica
Radnički (N)
Niš
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Hajduk junior
Kula
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 5
Inđija
Inđija
Dinamo 1945
Pančevo
8 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 2
Vrbas
Vrbas
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Studentski Grad
Novi Beograd
Dominus
Beograd
0 : 5
Voždovac
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Radnički (O)
Obrenovac
12 : 0
PKB Kovilovo
Beograd
Milenium
Beograd
2 : 0
Balkan
Beograd
Jedinstvo
Ub
3 : 1
OFK Šabac
Šabac
Železničar
Lajkovac
1 : 2
Šampion
Valjevo
AF Đokić
Velika Plana
0 : 8
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
Obilić
Novi Kneževac
5 : 0
Subotica
Subotica
Pinosava
Pinosava
1 : 1
Banja
Beograd
Vinca
Vinca
3 : 2
Avala
Beograd
Graficar
Beograd
0 : 7
Dorćol
Beograd
Hajduk
Beograd
5 : 1
Beograd 1929
Beograd
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
08.05.2016
10:00
OFK Atletiko
Šabac
Radnički
Koceljeva
2 : 6
POFK Savacium
Šabac
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Karađorđe
Mišar
Famos
Vojkovići
1 : 7
Stakorina
Čajniče
Radnički
Sombor
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 6
Inđija
Inđija
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 1
Vrbas
Vrbas
Bačka 1901
Subotica
9 : 3
TSC
Bačka Topola
Vršac
Vršac
0 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Dominus
Beograd
0 : 5
Teleoptik
Zemun
Bežanija
Beograd
1 : 5
PKB Kovilovo
Beograd
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 7
Akademija fudbala Djokić
Velika Plana
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
BASK
Beograd
7 : 0
Borac O.
Ostruznica
Institut
Zemun
3 : 0
Budućnost D.
Dobanovci
Vulturul
Grebenac
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Vršac
Vršac
4 : 1
Polet
Izbište
Banat
Vršac
8 : 0
Pavliš
Pavliš
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
4 : 13
Sloga (P)
Plandište
PKB PS
Padinska Skela
6 : 1
Balkan
Beograd
Slavija
Banatsko Aranđelovo
08.05.2016
12:00
AFK
Ada
Bačka
Mol
14 : 3
Tisa
Adorjan
Sloga
Ostojićevo
08.05.2016
10:00
Potisje
Kanjiža
Pobeda
Piroman
1 : 17
Skela
Skela
Strelac
Mislodjin
1 : 0
Prva Iskra
Baric
Budućnost
Zvecka
5 : 1
Polet
Grabovac
Zadrugar
Orasac
2 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Hajduk
Debrc
3 : 1
Borac
Vladimirci
Jedinstvo 1945
Vladimirci
1 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
Lipolist
Lipolist
1 : 3
OFK Atletiko
Šabac
Han Pijesak
Han Pijesak
2 : 1
Hercegovac
Bileća
Šumadinac
Bečmen
6 : 4
Milutinac MK
Zemun
13. Maj MK
Zemun
1 : 1
Radnički MK
Novi Beograd
Radnički Obrenovac
Obrenovac
0 : 1
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
2 : 1
Rad
Banjica
Dominus
Beograd
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Olimpik
Beograd
4 : 0
Sindjelić 2012
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 5
BSK 1925
Beograd
Dorćol
Beograd
1 : 3
OLE
Borča
BASK
Beograd
6 : 0
PKB Kovilovo
Beograd
Balkan
Beograd
5 : 1
Sindjelić
Beograd
Sećeranac Ada
Beograd
0 : 4
Sremčica
Sremcica
Dunav (VS)
Veliko Selo
0 : 6
Petlić
Beograd
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 3
Senta
Senta
Buducnost
Zvecka
3 : 0
Radnicki 2
Obrenovac
Radnicki
Obrenovac
7 : 0
Posavina
Stubline

Košarka

Crvena zvezda
Beograd
94 : 54
Tamiš
Pančevo
Metalac Farmakom
Valjevo
80 : 84
FMP
Železnik
Mega Leks
Beograd
93 : 63
Konstantin
Niš

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Vojvodina NS Seme
Novi Sad

Rukomet

Partizan
Beograd
26 : 24
Spartak Vojput
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
27 : 17
Metaloplastika
Šabac
Aleksinac
Aleksinac
20 : 29
Vranje 1957
Vranje
Mačva
Bogatić
24 : 23
Sloga
Petrovac na Mlavi
Ub
Ub
22 : 28
Partizan 2
Beograd
Zemun 1957
Beograd
38 : 17
Lazarevac
Lazarevac
Gučevo
Banja Koviljača
18 : 60
Radnički
Obrenovac
Umčari
Umčari
29 : 29
Dorćol
Beograd
Metaloplastika 2
Šabac
25 : 31
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Progres
Svrljig
31 : 41
Niška Banja
Niška Banja
Vlasotince
Vlasotince
34 : 31
Pirot
Pirot
Radan
Lebane
30 : 41
Hisar
Leskovac
Mladost 2
Čačak
24 : 22
Sjenica
Sjenica
Osipaonica
Osipaonica
24 : 28
Požarevac 2
Požarevac
Radnički
Bajmok
21 : 19
Halas Jožef
Ada
Jastrebac
Blace
41 : 20
Niška Banja
Niška Banja
Paraćin
Paraćin
17 : 39
Vlasotince
Vlasotince

Vaterpolo

Novi Beograd 011
Novi Beograd
11 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Taš 2000
Beograd
5 : 0
Senta
Senta

Futsal

Telep
Novi Sad
7 : 10
Leteći Holandjanin
Vrbas
Kikinda
Kikinda
3 : 2
Tango
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
9 : 6
Samo pravo
Beograd

Ragbi 13

Radnički
Niš
54 : 18
Tašmajdan
Beograd
Radnički
Nova Pazova
0 : 18
Partizan
Beograd
Dorćol
Beograd
44 : 30
Crvena Zvezda
Beograd

Američki fudbal

Blue Dragons
Beograd
15 : 45
Panthers
Pančevo
GAT Dukes
Novi Sad
21 : 32
Wild Boars
Kragujevac