XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 843 utakmica za dan
Nedelja, 22 Maj 2016

Fudbal

Željezničar
Doboj
7 : 1
Liješće
Liješće
Laktaši
Laktaši
1 : 4
Sloga (D)
Doboj
Modriča
Modriča
1 : 1
Sloga (T)
Trn
Mladost (DS)
Donja Slatina
1 : 0
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
Župa
Milosavci
0 : 3
Ljubić
Prnjavor
Sloga (S)
Srbac
3 : 0
Ozren
Petrovo
BSK
Banja Luka
2 : 1
Proleter
Teslić
Borac
Kozarska Dubica
2 : 0
Omarska
Omarska
Rudar
Ugljevik
1 : 4
Ilićka 01
Brčko
Lokomotiva
Brčko
1 : 0
Radnički (K)
Karakaj
Glasinac 2011
Sokolac
1 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Podrinje
Janja
2 : 0
Napredak
Donji Šepak
Mladost (G)
Gacko
5 : 0
Proleter
Dvorovi
Jedinstvo (Br)
Brodac
2 : 0
Famos
Vojkovići
Mladost (R)
Rogatica
5 : 3
Jedinstvo (Bč)
Brčko
OFK Lauš
Banja Luka
2 : 1
Lijevče
Nova Topola
OFK Ravan
Međeđa
1 : 0
FSA
Prijedor
Budućnost
Banja Luka
0 : 4
Dubrave
Dubrave
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
2 : 1
OFK Brdo
Hambarine
Gomjenica
Prijedor
2 : 0
Mladost
Kotor Varoš
Naprijed
Banja Luka
1 : 0
Karanovac
Karanovac
Vranjak
Vranjak
2 : 2
Hajduk
Batkuša
Posavina
Miloševac
4 : 5
Trebava
Osječani
Naša krila
Kostajnica
4 : 3
Budućnost
Gornja Slatina
Sloga
Dugo Polje
2 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
OFK Pridjel
Pridjel
2 : 1
Rudanka
Rudanka
Mineral
Banja Vrućica
2 : 0
Skugrić
Skugrić
Polet 1926
Brod
7 : 2
Ozren
Paklenica
Podrinje
Tršić
4 : 0
Partizan
Donja Trnova
Birač
Derventa
1 : 0
Lokanj
Lokanj
Bratstvo
Bratunac
2 : 2
Majevica
Lopare
Zadrugar
Donje Crnjelovo
3 : 2
Milići
Milići
Guber
Srebrenica
8 : 0
Proleter
Ruhotina-Johovac
Jedinstvo
Roćević
1 : 0
OFK Šekovići
Šekovići
Rudo
Rudo
3 : 1
Velež
Nevesinje
Slaven
Dobrljin
6 : 0
Knežopoljac
Knežica
Kozara
Donji Orlovci
1 : 3
Berek 1975
Prijedor
Bratstvo
Kozarac
1 : 2
Mrakovica
Kozaruša
Sloga
Rakelići
1 : 0
Omladinac
Draksenić
Radnik Urije
Prijedor
0 : 9
Plamen
Donje Vodičevo
Brzi
Busnovi
1 : 2
Partizan
Kostajnica
Mladost (B)
Bajinci
2 : 1
Kozara
Turjak
Ratar
Stara Topola
1 : 4
Milan
Kosjerovo
Biseri
Čatrnja
1 : 4
Sloboda
Donji Podgradci
Borac (M)
Maglajani
2 : 1
Mladi Krajišnik
Kukulje
Torpedo
Cerovljani
1 : 1
Kladari
Gornji Kladari
Gomionica
Bronzani Majdan
0 : 3
Rekreativo
Banja Luka
Polet-Krajišnik
Dragočaj
3 : 0
Vrbas
Banja Luka
Džaja
Banja Luka
1 : 8
Sloga-Nektar
Potkozarje
Omladinac
Banja Luka
1 : 2
Krajina
Banja Luka
Čelinac
Čelinac
3 : 0
Borac
Istočni Drvar
Šnjegotina
Šnjegotina
2 : 2
Mladost
Zalužani
Sloboda
Vinska
0 : 2
Bratstvo
Donja Dubica
Bosna
Modrički Lug
3 : 2
Mladost
Dobrinja
Borac
Osinja
3 : 0
Kladari
Kladari Gornji
Zvijezda
Kakmuž
4 : 1
Crkvina
Crkvina
Jedinstvo
Crkvina
0 : 3
Sloga
Jakeš
Ukrina
Čečava
3 : 0
Crvena Zvijezda
Gajevi
Pelagićevo
Pelagićevo
4 : 2
Rudar
Stanari
Sveti Jovan
Donji Brezik
1 : 2
Sava 04
Brezovo Polje Selo
Mladost (L)
Lončari
2 : 3
Jugović
Brčko
Obilić
Krepšić
1 : 1
OFK Brezik
Gornji Brezik
OFK Krbeti
Krbeti
1 : 2
Omladinac
Potočari
Slijepčevići
Slijepčevići
5 : 4
Mladost (T)
Trnjaci
Gredice
Gredice 1
2 : 3
Grčica
Brčko
Mladost 2003
Popovo Polje
2 : 0
Mladost (S)
Sandići
Sloga 94
Bijeljina
2 : 4
Jedinstvo
Suvo Polje
Novo doba
Čardačine
3 : 2
BSK Ledinci
Batković
Međaši
Međaši
0 : 11
Sloga
Gornje Crnjelovo
SFK Akademac UIS
Bijeljina
5 : 1
Majevica
Donje Zabrđe
Sloboda
Donji Zagoni
2 : 0
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
Semberija
Popovi
1 : 1
Drina
Amajlije
Balatun
Balatun
1 : 1
Priboj
Priboj
Jardan
Jardan
2 : 3
Srpski Soko
Čelopek
Budućnost (S)
Skelani
1 : 0
Branjevo
Branjevo
Budućnost (P)
Pilica
6 : 0
Tabanci
Tabanci
Rudar
Blagaj
3 : 0
Kiseljak
Koprivna
Podgrmeč
Oštra Luka
7 : 4
Blatna
Blatna
Rasavci
Rasavci
0 : 2
Radnik
Kozarska Dubica
Moštanica
Božići
2 : 1
Željezničar
Ravnice
Bratstvo
Orahova
1 : 2
Stevan Dukić
Rogolji
Romanovci
Romanovci
0 : 8
13 Skojevki
Grbavci
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
1 : 0
Omladinac
Brestovčina
Kalemi
Trebovljani
3 : 1
OFK Laminci
Laminci
Obradovac
Obradovac
6 : 2
Polet
Elezagići
Borac
Mašići
2 : 1
Vilusi
Vilusi
Budućnost
Donji Galjipovci
2 : 3
Biseri
Lišnja
Bratstvo
Povelič
3 : 1
Studenac
Kobaš
Borac (L)
Lužani
6 : 0
Zadrugar
Sijekovac
Hajduk
Kožuhe
5 : 0
Polet
Podnovlje
27. Juli
Kalenderovci
2 : 2
Borac (K)
Kotorsko
OFK Zborište
Zborište
2 : 2
Željezničar
Pridjel Gornji
Radnički
Brodsko Polje
3 : 3
Borac 1975
Osinja
BSK
Bušletić
2 : 2
Vučijak
Majevac
Sloga 73
Ždreban
1 : 2
Omladinac
Modriča
Partizan
Koprivna
3 : 0
Mladost
Botajica
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
3 : 4
Vučijak
Gnionica
Sutjeska
Brvnik
3 : 0
Zvijezda
Kruškovo Polje
Sloga
Srednja Slatina
2 : 3
Polet
Čović Polje
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
5 : 1
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Budućnost Red Star
Vučilovac
1 : 3
Borac
Ražljevo
Jedinstvo
Koretaši
2 : 2
Zadrugar
Bukvik
Sloboda
Mrtvica
1 : 1
Čelik
Grbavica
Sloboda
Donji Dragaljevac
2 : 5
Stević Jovan
Vršani
Građanski
Bijeljina
1 : 1
Panteri
Zagoni
Proleter
Gornji Dragaljevac
3 : 0
Omladinac
Gornja Čađavica
Koridor 2011
Bijeljina
2 : 0
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
1 : 1
Ljeljenča
Ljeljenča
Obarska
Velika Obarska
5 : 1
Jedinstvo
Donja Čađavica
Mladost
Patkovača
2 : 1
Modran
Modran
Glogovac
Glogovac
3 : 0
OFK Janja 2009
Janja
OFK Batković
Batković
11 : 0
Sloga
Dazdarevo
Tavna
Banjica
8 : 2
Drina
Batar
VSK
Velino Selo
1 : 3
Brodac
Brodac
Bjeloševac
Bjeloševac
1 : 2
Kolektiv
Međaši
Jedinstvo
Glinje
7 : 3
Borac
Ugljevička Obrijež
Strijelac
Tutnjevac
2 : 0
Čelzi
Donja Trnova
Radan
Lebane
1 : 0
Dunav
Prahovo
Temnić 1924
Varvarin
1 : 3
Sloga (D)
Despotovac
Moravac Orion
Mrštane
10 : 0
OFK Bor
Bor
Senta
Senta
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Dolina
Padina
2 : 2
Bačka 1901
Subotica
Dunav
Stari Banovci
1 : 2
Borac (S)
Sakule
Srem
Jakovo
0 : 0
GSP Polet
Beograd
Turbina
Vreoci
4 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Dorćol
Beograd
3 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Brodarac 1947
Novi Beograd
2 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
Žarkovo
Beograd
Železničar
Lajkovac
4 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Zvižd
Kučevo
0 : 4
Jedinstvo Putevi
Užice
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 0
Karađorđe
Topola
Bošnjane
Bošnjane
1 : 3
Kosanica
Kuršumlija
Juhor
Obrež
3 : 0
Kopaonik
Brus
Levač
Rekovac
2 : 1
Lugomir
Rakitovo
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
2 : 2
FUD
Brus
Morava
Ribare
1 : 2
Rembas
Resavica
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 0
Rudar (P)
Podvis
Zaplanjac
Gadžin Han
7 : 1
Kablovi
Zaječar
Moravica
Subotinac
2 : 4
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Napredak
Aleksinac
3 : 1
Brodoremont
Kladovo
Pukovac
Pukovac
3 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Jablanica
Medveđa
Mladost (M)
Medoševac
4 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Vlasina
Vlasotince
6 : 0
Bobište
Bobište
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 0
Ropotovo
Ropotovo
ŽAK
Kikinda
3 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Slavia
Kovačica
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Tekstilac
Odžaci
5 : 3
Srbobran
Srbobran
Tisa (A)
Adorjan
5 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Subotica
Subotica
1 : 0
Tavankut
Tavankut
Bačka (P)
Pačir
0 : 6
Sloga (Č)
Čonoplja
Mladost (T)
Turija
2 : 3
Bečej 1918
Bečej
Hajduk (B)
Beška
8 : 0
Jugović
Kać
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 0
Kabel
Novi Sad
Kupinovo
Kupinovo
2 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
1 : 2
Borac
Novi Sad
Torlak
Beograd
2 : 1
Vrčin
Vrčin
Hajduk
Beograd
2 : 1
Baćevac
Baćevac
Zvezdara
Beograd
0 : 4
Jedinstvo
Surcin
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 2
PKB
Padinska skela
BSK Batajnica
Batajnica
5 : 1
Prva Iskra
Barič
Basarac
Mišljenovac
1 : 0
Morava
Velika Plana
RSK
Rabrovo
3 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Omladinac
Donja Rača
2 : 1
Rudar
Kostolac
Sloga
Batočina
0 : 2
Proleter
Vranovo
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Budućnost
Arilje
Sloga (S)
Sjenica
3 : 0
Brezovica
Brezovica
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Provo
Provo
Zlatar
Nova Varoš
3 : 2
Radnički (V)
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Braća Vuković
Lađevci
2 : 0
Tutin
Tutin
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Polet (T)
Trbušani
0 : 2
Dragačevo
Guča
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Ovčar
Markovica
Slavija (K)
Kragujevac
3 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
BSK
Buljane
0 : 3
Mladost (K)
Koncarevo
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Napredak (D)
Drenovac
3 : 4
OFK Tekstilac
Paraćin
Sloga
Donje Vidovo
1 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Real
Jasenica (Žitorađa)
2 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Borac
Držanovac
2 : 0
Kosovac
Prokuplje
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Omladinac
Podina
Dobrič
Pejkovac
10 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Jastrebac
Blace
3 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Koprijan 1975
Gradište
0 : 3
Mladost (Batuš.)
Batušinac
Orljane
Orljane
4 : 6
Radnički 1924
Kočane
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
3 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
0 : 5
Naša krila 1936
Belotinac
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 1
Branik
Štubik
BSK
Bukovče
3 : 0
Zlot
Zlot
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Slatina
Bor
Radnički
Klokočevac
5 : 0
Krivelj
Krivelj
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Deli Jovan
Sikole
Polom
Leskovo
5 : 2
Ključ
Podvrška
Čubra
Čubra
1 : 3
Poreč
Donji milanovac
Osnić
Osnić
2 : 0
Rudar
Grljan
Malinik
Podgorac
3 : 0
Grlište
Grlište
Omladinac
Grezna
1 : 1
Sloga
Minićevo
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
5 : 3
Mladost (S)
Sumrakovac
Trebič
Sokobanja
0 : 2
ŠSK
Štipina
Željuša
Željuša
4 : 2
Zvezda
Blato
Gnjilan
Gnjilan
3 : 1
Padež
Petrovac
Zadrugar
Krupac
1 : 4
Vladimir Durković
Berilovac
Kumarevo
Kumarevo
2 : 0
Umac
Miroševce
Čekmin
Čekmin
2 : 2
Sloga (L)
Lipovica
Radnički (P)
Pertate
3 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Vučje
Vučje
2 : 0
Sloboda D.B
Donje Brijanje
Šumadija
Razgojna
1 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 3
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 0
Mladi Borac
Živkovo
Brza
Brza
3 : 1
Progres
Ladovica
Železničar
Brestovac
2 : 2
Mladost V
Vinarce
Radnički
Trupale
2 : 3
Vulkan
Brenica
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 3
Brzi Brod
Brzi Brod
Aluminjum
Niš
3 : 2
Morava
Krušce
Sloboda
Gornja Vrežina
4 : 2
Mramor
Mramor
Crvena zastava
Hum
4 : 0
Proleter
Mezgraja
Vrtište
Vrtište
0 : 2
Palilulac
Niš
Mladost
Lalinac
2 : 3
OFK Niš
Niš
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Vulturul
Grebenac
1 : 2
Partizan (G)
Gaj
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 5
Borac (S)
Starčevo
Polet
Nakovo
1 : 0
Banat
Čenta
Mladost
Banatski Despotovac
2 : 3
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
9 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Vojvodina 1928
Perlez
8 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Terekveš
Svilojevo
1 : 3
BSK
Bački Brestovac
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Kula
Kula
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 0
Borac
Bački Gračac
Rusin
Ruski Krstur
0 : 3
Radnički 1918
Ratkovo
Hajduk
Stapar
0 : 3
Omladinac (D)
Deronje
Bačka
Mol
7 : 2
Tornjoš
Tornjoš
Bajša
Bajša
7 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 1
Sloga
Ostojićevo
Preporod
Novi Žednik
4 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Krivaja
Krivaja
0 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Jadran
Golubinci
4 : 2
Partizan
Vitojevci
OFK Brestač
Brestač
1 : 3
Hajduk (D)
Divoš
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Graničar 1924
Adaševci
2 : 2
Napredak (P)
Popinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 3
Rudar
Vrdnik
Ljukovo
Ljukovo
3 : 2
Sloven
Ruma
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Napredak
Nadalj
0 : 2
Hercegovac
Gajdobra
Miletić
Mošorin
2 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Kulpin
Kulpin
1 : 4
Stari Grad
Bačka Palanka
Krila Krajine
Bačka Palanka
5 : 0
Titel
Titel
Borac
Šajkaš
5 : 0
Tvrdjava
Bač
Budućnost
Mladenovo
3 : 2
Mladost
Bački Petrovac
Hajduk
Čurug
5 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Mladost (B)
Baroševac
2 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Strelac
Mislođin
6 : 2
Šumadija
Šopić
Radnički
Rudovci
2 : 2
Polet
Grabovac
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Borac
Lazarevac
0 : 1
Budućnost
Zvečka
Borac
Progar
1 : 1
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Institut
Zemun Polje
2 : 1
Policajac
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
0 : 1
Komgrap
Beograd
13. maj
Zemun
3 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Boleč
Grocka
1 : 1
OFK Leštane
Leštane
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 5
Mladenovac
Mladenovac
Pudarci
Pudarci
2 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Omladinac
Rakinac
0 : 0
SASK
Saraorci
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 3
Borac (R)
Ralja
Mladi radnik
Radinac
3 : 3
Udarnik
Lozovik
Pobeda
Golobok
2 : 1
Bačinac
Bačinac
Šumadija
Azanja
3 : 5
Osipaonica
Osipaonica
Budućnost
Ratari
1 : 0
Sloboda
Lipe
7. Juli
Vodanj
1 : 0
Sloga
Miloševac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Dizel
Bare
4 : 3
Đerdap
Golubac
Železničar
Požarevac
3 : 1
Makce
Makce
Krilaš
Ćovdin
1 : 0
Napredak
Veliko Crniće
Mladost
Biskuplje
2 : 1
Mlava
Malo Laole
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 2
Budućnost
Vezičevo
Sloga (B)
Burovac
1 : 0
Borac
Veliko Laole
Integral
Batuša
1 : 2
Polet
Suvi Do
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 2
Rudar
Krepoljin
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 2
ŽSK
Žirovnica
Borac
Pajsijević
2 : 3
Pobeda
Sepci
Junkovac
Junkovac
4 : 3
Banja
Banja
BSK
Belosavci
6 : 0
Trnava
Donja Trnava
Vinča
Vinča
3 : 1
Šumadija
Toponica
Vitlina-Bokanja
Gorovič
2 : 1
Šatornja
Šatornja
Prvi srpski ustanak
Orašac
4 : 0
Karađorđe
Rača
Jedinstvo
Kalenić
5 : 3
Prvi partizan
Užice
Savinac
Visibaba
0 : 6
Ariljska rampa
Požega
Železničar
Požega
7 : 3
Napredak
Gornja Dobrinja
Perućac
Perućac
1 : 1
Jasen
Brodarevo
Soko
Bajina Bašta
3 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Antimon
Zajača
2 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Jedinstvo (Š)
Štitar
3 : 0
Lipolist
Lipolist
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 1
Borac (V)
Vladimirci
OFK Divci
Divci
6 : 1
Trlić
Trlić
ZSK
Valjevo
3 : 2
Tulari
Tulari
Kačer
Belanovica
2 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Tešnjar
Valjevo
3 : 0
Polet
Popučke
Budućnost
Resnik
2 : 3
Borac
Drenovac
Partizan
Cerovac
2 : 0
Maršić
Maršić
Sušica
Kragujevac
3 : 2
Ćava
Grošnica
Šumadinac
Kragujevac
5 : 5
Mladost
Pajazitovo
Vodojaža
Grošnica
1 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
Real
Podunavci
1 : 2
Radnički
Kovači
Ribnica
Jovac
1 : 1
Budućnost
Konarevo
Mataruge
Mataruge
3 : 2
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Granit
Jošanička banja
0 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Stubal
Stubal
3 : 8
Goč
Vrnjačka Banja
Borac
Vraneši
2 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Mladost
Preljina
2 : 3
Slatina
Slatina
Spartak
Trnava
2 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
2 : 4
Lunjevica
Lunjevica
Napredak
Svračkovci
4 : 0
Majdan
Majdan
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
5 : 6
Miokovci
Miokovci
Polet
Zabrega
7 : 2
Supska
Supska
Omladinski
Paraćin
2 : 1
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Napredak Stubica
Stubica
6 : 2
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Javor
Sladaja
3 : 2
Hajduk
Čepure
Šumadija
Trešnjevica
1 : 5
Rudar (P)
Plazane
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Budućnost
Đurinac
4 : 1
Napredak (SL)
Staro Lanište
Mladost (G)
Gložane
0 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Resavac
Subotica
2 : 3
Ursule
Ursule
Mladost (D)
Dublje
2 : 3
Kolare
Kolare
Morava
Kočino Selo
1 : 2
Crni Vrh
Deonica
OFK Gnjila
Igroš
5 : 0
Sloga
Lozna
Polet 57
Milutovac
2 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
14. Oktobar
Izbenica
1 : 3
Omladinac
Pojate
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 2
Trudbenik
Stalać
Rubin (DS)
Donji Stupanj
11 : 1
Mladost
Donji Katun
Rasina
Vitanovac
6 : 2
Sokolovi
Velika Kruševica
Kapidžija
Kapidžija
1 : 4
Jedinstvo 1936
Kruševac
Bukovica
Bukovica
3 : 2
Čarapan
Kruševac
Budućnost
Kaonik
1 : 3
Kupci
Kupci
Pobeda 1976
Jakovlje
2 : 1
Polet
Radevac
Jastrebac (T)
Tešica
3 : 0
Tempo
Mozgovo
OFK Draževac
Draževac
1 : 1
Borac
Trnjane
Jedinstvo GVD
Grejač
4 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
Dušnik
Donji Dušnik
2 : 1
Marina Kutina
Marina Kutina
4. Juli
Mekiš
3 : 0
Pobeda
Rusna
Grkinja
Grkinja
1 : 4
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Knežica
Knežica
0 : 2
Toplica
Šarlinac
Napredak
Korbovo
2 : 3
Egeta
Brza Palanka
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 3
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Omladinac
Vajuga
6 : 1
Milutinovac
Milutinovac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 2
Koča Andjelković
Tekija
Lovćen
Petrovo selo
3 : 0
Pontes
Kostol
Rtkovo
Rtkovo
0 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Graničar
Veliki Izvor
7 : 0
Kastrum
Gamzigrad
Polet 1959
Nikoličevo
2 : 2
Kosovo
Zvezdan
Temac
Temska
5 : 0
Pobeda
Držina
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 0
Jerma
Sukovo
Moravac
Guberevac
0 : 3
BSK
Belanovce
Lemind 1953
Leskovac
0 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 0
Morava
Gložane
Mladost (B)
Batulovce
4 : 0
Sušica 2012
Kukulovce
Napredak
Bogojevce
0 : 1
Polet
Stajkovce
Gradac
Konopnica
3 : 1
Real
Donja Jajina
OFK Morava
Leskovac
6 : 1
OFK Bobište
Bobište
Ševac
Kusić
0 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Dunav
Banatska Palanka
1 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ratar
Kruščica
2 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Banat (I)
Ilandža
5 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Potporanj
Potporanj
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
Borac
Pločica
3 : 0
Omladinac
Deliblato
Budućnost
Banatski Brestovac
0 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Kolonija
Kovin
2 : 2
Proleter
Mramorak
Strela
Ivanovo
3 : 0
Dolovo
Dolovo
Glogonj
Glogonj
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Unirea
Uzdin
3 : 0
Mika Antić
Pančevo
Polet
Idvor
3 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Spartak
Debeljača
8 : 1
Pobeda
Samoš
Napredak
Banatska Topola
1 : 4
Bega
Novi Itebej
Vojvodina (B)
Bašaid
5 : 0
2. Oktobar
Kumane
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 2
Terekveš
Hetin
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 3
Proleter
Međa
ŽFK Banat
Zrenjanin
7 : 1
Proleter
Neuzina
Omladinac
Botoš
4 : 4
Jedinstvo
Ečka
Potisje
Knićanin
2 : 2
Lehel
Mužlja
Rusanda
Melenci
1 : 0
OFK Klek
Klek
ASK
Aradac
5 : 0
MSK
Mihajlovo
Naftagas
Boka
5 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
OFK Metalac
Sombor
0 : 6
Crvenka
Crvenka
Jedinstvo (R)
Ribarevo
1 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Partizan
Kupusina
6 : 0
Dinamo
Sonta
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
7 : 0
Graničar
Riđica
Hajduk Junior
Kula
4 : 1
Rastina 1918
Rastina
Palić
Palić
1 : 4
Đurđin
Đurđin
Lokomotiva
Subotica
2 : 1
Bikovo
Bikovo
Bratstvo
Ljutovo
2 : 6
Žednik
Stari Žednik
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Solid
Subotica
4 : 3
Čantavir
Čantavir
Jedinstvo
Platičevo
2 : 0
Borac (M)
Martinci
Noćaj
Noćaj
1 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Sloga
Maradik
1 : 6
Fruškogorac
Manđeloš
Radnički
Irig
3 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Napredak
Žarkovac
4 : 2
Omladinac
Molovin
Graničar
Kuzmin
1 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Borac (S)
Stejanovci
3 : 1
PSK Putinci
Putinci
Hajduk
Gardinovci
0 : 4
Bačka
Đurđevo
Iskra
Kucura
6 : 0
Sloga
Lok
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Budućnost
Savino Selo
1 : 2
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Borac
Obrovac
5 : 4
Krivanj
Selenča
Labudnjača
Vajska
0 : 3
Soko
Nova Gajdobra
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
4 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Bačka
Despotovo
2 : 3
Slavija
Pivnice
Neštin
Neštin
2 : 1
Maglić
Bački Maglić
Bačka
Begeč
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Tatra
Kisač
2 : 1
Kabel - Štrand
Novi Sad
Borac
Rakovac
8 : 1
Sremac
Čerević
Dunavac
Dunavac
0 : 5
Mladi proleter
Beograd
Minel
Ripanj
1 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Busije
Zemun
1 : 0
Šumadinac
Bečmen
Šećeranac Ada
Beograd
3 : 0
OFK Petrovčić
Petrovčić
Atakante
Beograd
3 : 1
Posavac
Tisma
Mladost 1948
Donja Livadica
4 : 4
Polet
Trnovče
Jasenica
Kruševo
1 : 2
Obilić
Staro Selo
Kurjače
Kurjače
3 : 0
Polet (V)
Voluja
Borac (K)
Klenovnik
0 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Vihor
Маljurevac
0 : 3
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Mlava (B)
Bratinac
3 : 2
Napredak (P)
Poljana
Braničevo
Braničevo
0 : 5
Desine
Desine
Napredak 1934
Nabrđe
5 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Zadrugar
Tabanovac
2 : 4
Sloga 1952
Veliki Popovac
Rudar
Stamnica
4 : 0
Polet
Aleksandrovac
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Radnik
Salakovac
3 : 1
Mladost
Porodin
Radnički
Knežica
4 : 3
BSK
Boževac
Sloga
Milatovac
11 : 2
Crvena zvezda
Miraševac
Mladost (R)
Rašković
1 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Grivac
Grivac
1 : 3
Bare
Bare
Mladost MG
Saranovo
2 : 2
Kusovac
Kusovac
Marjan
Knić
1 : 7
Karađorđe Vučić
Vučić
Kotlenik
Selo Leskovac
5 : 1
Mladost Crni Kao
Crni kao
Ranilović
Ranilović
2 : 1
B 2000
Aranđelovac
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 0
Sloga
Zagorica
Misača
Misača
0 : 4
Budućnost
Blaznava
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 1
Kopljari
Kopljari
Proleter
Jelovik
2 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Dobrava
Vukošić
2 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga
Krnić
5 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
3 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Rankovac
Nakučani
1 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Jevremovac
Jevremovac
7 : 1
Karađorđe
Mišar
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 5
Cer
Jadranska Lešnica
Cerova
Cerova
6 : 3
Mladost (DB)
Donja Borina
Velika Reka
Velika Reka
4 : 0
Crnča
Crnča
Krasava
Krasava
2 : 4
Studenac
Gornja Koviljača
Vidojevica
Lešnica
3 : 1
Sloga (S)
Straža
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 1
Jedinstvo
Mali Zvornik
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 1
Borac
Kozjak
Duško
Klenje
1 : 2
Borac
Šabac
Partizan
Drenovac
2 : 0
Drina
Badovinci
Gorki
Glušci
3 : 4
Mladi Borac
Dublje
Proleter
Šabac
5 : 3
Cer
Petkovica
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
5 : 2
Milicionar
Bogatić
Budućnost (Z)
Zminjak
2 : 3
Sloga
Duvanište
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Ribnikar
Pecka
2 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Liplje
Liplje
6 : 4
Mladost
Valjevska Kamenica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 1
Popadić
Popadić
Komanice
Komanice
2 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Gradac
Valjevo
0 : 3
Rajac
Kadina Luka
Iskra
Donja Bukovica
3 : 0
Borac
Rajković
Gunjevac
Gunjevac
2 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Proleter
Bajevac
0 : 0
Radnik
Ub
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Polet (T)
Takovo
5 : 0
Stepanje
Stepanje
Rudar
Radljevo
1 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Zastava
Kragujevac
2 : 1
Kremenac
Rogojevac
Divostin
Kragujevac
4 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
4 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
2 : 2
Hajduk
Jovanovac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 2
Botunje
Botunje
Kutlovo
Kutlovo
1 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 3
Grdica
Grdica
Šumadija
Šumarice
2 : 0
Budućnost
Samaila
Vrnjci
Vrnjci
4 : 0
Morava
Sirča
Magnohrom
Kraljevo
4 : 2
Partizan
Vrba
Lazac
Lazac
7 : 0
Borac
Adrani
Napredak
Gračac
0 : 2
Mladost
Vrdila
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 3
Tavnik
Tavnik
Zvezda
Čukojevac
0 : 2
Proleter
Pečenog
Ozrem PMH
Ozrem
8 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Jablanica
Jablanica
1 : 0
Omladinac
Kalimanići
Brezak
Pranjani
6 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Skobalj
Skobalj
2 : 2
Jezava
Smederevo
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
3 : 6
OFK Slavija
Smederevo
Železničar
Smederevo
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Omladinac
Seone
2 : 2
Landol
Landol
Crvena zvezda
Suvodol
22.05.2016
16:30
Lunjevac
Lunjevac
Petrijevac
Petrijevo
22.05.2016
16:30
Drugovac
Drugovac
Prilike
Prilike
2 : 0
Jedinstvo
Puhovo
Sloga
Kaona
3 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Jelica
Goračići
2 : 3
Dedinje Junajted
Guča
Gradina
Rti
3 : 4
Voćar
Kotraža
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
5 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Graničar
Đala
3 : 3
Tisa B
Adorjan
Slavija
Banatsko Aranđelovo
7 : 0
Tisa (P)
Padej
Čoka
Čoka
2 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Šampion
Orom
2 : 2
Tromedja
Majdan
Podunavac
Ritopek
0 : 1
OFK Mladost
Begaljica
Hajduk
Kamendol
3 : 1
Partizan
Kaludjerica
Čegar 1946
Donji Matejevac
4 : 0
Mladost
Donji Komren
Sloga 1948
Malča
3 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Delijski Vis
Niš
1 : 2
Durlan siti
Niš
Moravac 1948
Gornje Međurovo
4 : 1
Supovac
Supovac
Proleter DV
Donja Vrežina
3 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Urovica
Urovica
2 : 2
Slatina
Negotin
OFK Tamnič
Tamnič
0 : 2
Malajnica
Malajnica
Graničar
Aleksandrovac
1 : 1
Smedovac
Smedovac
Rečka
Rečka
3 : 1
OFK Sikole
Sikole
Srbovo
Srbovo
0 : 3
Ratar
Jasenica
Kovilovo
Kovilovo
1 : 3
Polet
Jabukovac
Zadrugar
Gornja Trepca
6 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
Čačak 94
Čačak
1 : 1
Vujan
Prislonica
Polet
Goričani
0 : 3
Malba
Žaočani
Gavrilo Princip
Vranići
3 : 0
Polet
Goričani
Morava
Mojsinje
2 : 3
Zadrugar
Gornja Trepca
Rudar
Bresnica
1 : 2
Planinac
Vujetinci
Budućnost
Stančići
1 : 3
Prijatelji
Čačak
Lugovi
Čačak
0 : 6
Prijevor
Prijevor
Mladost
Atenica
22.05.2016
16:30
Parmenac
Parmenac
Morava
Katrga
22.05.2016
16:30
BIP
Čačak
Premeća
Premeća
22.05.2016
16:30
Kej
Čačak
Partizan-Draževac
Draževac
3 : 5
Posavina
Stubline
Duboko
Mala Moštanica
1 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Ljubinić
Ljubinić
0 : 2
Jedinstvo
Dren
Trstenica
Trstenica
0 : 6
Omladinac
Veliko Polje
Rvati
Obrenovac
0 : 3
OFK Urovci
Urovci
Zvezda-Konatice
Konatice
1 : 1
Vukićevica
Vukićevica
Borac
Ušće
5 : 1
Krtinska
Krtinska
Beljina
Beljina
2 : 5
Barajevo
Barajevo
Rušanj
Rušanj
3 : 2
Vranić
Vranić
Lisović
Lisović
4 : 1
Guncate
Guncati
Bistrica
Bistrica
2 : 0
Sloga
Lukavica
Borac
Arapovac
0 : 1
Sloboda
Stubica
OFK Radnički
Dren
1 : 2
OFK Burovo
Burovo
BSK
Brajkovac
1 : 1
Rudar
Zeoke
Polet
Mirosaljci
4 : 0
Budućnost
Dudovica
Stojnik
Stojnik
1 : 4
Vis
Parcani
Popović
Popović
1 : 0
OFK Rogača
Rogača
Vojvoda
Dučina
3 : 0
Sibnica
Sibnica
Šumadija 1962
Jagnjilo
1 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Markovac
Markovac
6 : 2
Šepšin
Šepšin
Borac
Amerić
2 : 6
Napredak
Međulužje
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
2 : 0
Sloga
Granice
OFK Student
Mladenovac
1 : 2
Omladinac
Rajkovac
Jedinstvo
Ratari
1 : 0
Mladost
Gornja Mutnica
Železničar
Klačevica
0 : 6
Sloboda
Krežbinac
Budućnost
Lebina
3 : 0
Vihor
Golubovac
Buljane
Buljane
6 : 1
Popovac
Popovac
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 1
Sindjelić
Vojnik
Šantarovac
Šantarovac
7 : 0
Sloboda
Šuljkovac
OFK Borac
Lovci
0 : 1
Partizan
Majur
Morava
Rajkinac
3 : 2
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Crnovršanin
Donje Štiplje
2 : 7
Hajduk
Miloševo
Trnava
Trnava
0 : 0
Omladinac
Bunar
Stevka Božurevka
Božurevac
4 : 4
Morava
Medvedja
Omladinac
Ugljarevo
6 : 0
Vinogradar
Riljac
Rujišnik
Rujišnik
2 : 0
Stragari
Stragari (Trstenik)
Badince
Badince
2 : 3
Pomoravlje
Manojlovce
Rudar
Rudare
3 : 0
Veternica
Leskovac
Jašunja
Jašunja
3 : 5
Bratstvo
Zlokućane
Mladost
Kutles
4 : 1
Turekovac
Turekovac
Jedinstvo
Orešac
2 : 3
Omladinac
Zagajica
Banat
Dupljaja
6 : 3
Vinogradar
Gudurica
Pobeda
Parta
1 : 0
Hajduk
Šušara
Dobrica
Dobrica
4 : 1
Mladost
Velika Greda
Janošik
Janošik
1 : 3
Graničar
Miletićevo
Tamiš
Farkaždin
3 : 1
KSK Konak 1926
Konak
OFK Stajićevo
Stajićevo
4 : 0
Zlatica
Zlatica
Tisa 1933
Taraš
0 : 1
Borac
Zrenjanin
Car Uroš
Jazak
5 : 2
Vojvodina
Neradin
27. Oktobar
Šatrinci
3 : 3
Sremac
Dobrinci
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 4
Fruška Gora
Ruma
Mladost (B)
Buđanovci
2 : 1
Graničar
Grabovci
Planinac
Rivica
5 : 1
Sloga
Voganj
Polet
Nikinci
1 : 3
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Mladost (P)
Pavlovci
0 : 7
Jedinstvo (R)
Ruma
Hajduk
Višnjićevo
3 : 0
Sremac
Berkasovo
OFK Bačinci
Bačinci
6 : 3
OFK Bingula
Bingula
Jednota
Šid
0 : 1
Sinđelić
Gibarac
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
1 : 4
Omladinac
Batrovci
Bratstvo
Sot
1 : 3
Borac
Ilinci
OFK Bikić
Bikić Do
6 : 0
Graničar
Jamena
Graničar
Jamena
6 : 3
Bratstvo
Sot
Lovac
Karlovčić
0 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
Graničar
Obrež
2 : 0
Kameni
Ašanja
Šumar
Ogar
0 : 3
Mladost
Prhovo
Vitez
Subotište
3 : 0
Sloven
Sibač
Sloga (Z)
Zasavica I
2 : 3
BSK
Bešenovo
Borac (VR)
Veliki Radinci
5 : 2
Poletarac
Laćarak
Planinac
Ležimir
0 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Grgurevci
Grgurevci
1 : 1
Sloboda
Šašinci
Borac (R)
Radenković
2 : 2
Sremac
Jarak
Napredak
Šuljam
0 : 3
OFK Bosut
Bosut
Borac
Surduk
22.05.2016
17:00
Fruškogorac
Krčedin
Polet
Novi Karlovci
0 : 1
Krušedol
Krušedol
Železničar
Inđija
3 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Dunav
Novi Slankamen
2 : 2
Borac
Jarkovci
Dunav
Ostrovo
0 : 1
Dunavac
Petka
Sloga (Dr)
Drmno
3 : 3
Stig 1955
Beranje
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 0
Sloga (Du)
Dubravica
Proleter
Požarevac
1 : 1
Metalac
Požarevac
Sopot
Požarevac
1 : 0
Sloga (L)
Lučica
Omladinac
Busur
8 : 2
Soko
Krvije
BSK
Bošnjak
5 : 0
Burovac
Burovac
Radnik
Pankovo
1 : 1
7. juli
Lopušnik
Bečevica
Bečevica
2 : 2
Jedinstvo
Oplanic
Omladinac
Vučkovica
2 : 1
Polet
Ljubić kod Knića
Krćevac 04
Krćevac
1 : 3
Jarmenovci
Jarmenovci
Maskar
Maskar
2 : 4
Borac
Kloka
Venčani
Venčani
1 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Brezovac
Brezovac
3 : 0
Tulež
Tulež
Verko
Suvo Selo
2 : 2
Skupljen 2013
Skupljen
Dragojevac
Dragojevac
9 : 3
Krnule 09
Krnule
Petrovac 74
Kujavica
1 : 0
Hajduk
Debrc
Sloga 1949
Matijevac
6 : 1
Provo 2015
Provo
Torpedo
Lojanice
3 : 0
Polet
Jalovik
Mladost (B)
Belotić
6 : 2
Sloga Trgošped
Mehovine
Sloga (R)
Riđake
1 : 3
Jedinstvo 2014
Beljin
Azbukovica
Crnča
0 : 2
Grabovica
Gornja Bukovica
OFK Donja Ljuboviđa
Donja Ljuboviđa
0 : 3
Vrhpolje
Vrhpolje
Sloga
Korenita
5 : 6
Mladost (B)
Brezjak
7. Juli
Bela Crkva
3 : 0
Bratstvo
Krupanj
Bair
Bogatic
8 : 5
Stojan Lazarac
Sovljak
Radnik
Glogovac
2 : 0
Napredak (BP)
Banovo Polje
Premijer
Badovinci
9 : 0
Mladost
Očage
OFK Šabac
Šabac
7 : 1
Letnjikovac
Letnjikovac
Kotešica
Kotešica
5 : 0
Paune
Paune
Bujačić
Bujačić
3 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 2
Lukavac
Lukavac
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Rakac Stave
Stave
3 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Beloševac
Beloševac
1 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Pambukovica
Pambukovica
2 : 0
Šarbane
Šarbane
Murgaš 2012
Murgaš
3 : 1
Dokmir
Dokmir
Sloga
Vrhovine
2 : 2
Zvizdar
Zvizdar
Čučuge
Čučuge
0 : 3
Kalenić
Kalenić
Sloga
Lončanik
0 : 3
OFK Takovo
Takovo
Vukona
Vukona
3 : 1
Vrelo
Vrelo
Strelac 001
Kožuar
4 : 3
Brgule
Brgule
Omladinac
Kalinovac
3 : 2
Jedinstvo
Milorci
Kolubara
Liso Polje
0 : 7
Vrelo Sport
Vrelo
Borac
Novi Milanovac
0 : 1
Dobrača
Dobrača
Erdoglija
Kragujevac
1 : 0
Bukorovac
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 4
Šumarice 2008
Kragujevac
Morava
Mrsać
3 : 9
Mladost 1981
Štulac
Lasta
Vitkovac
2 : 0
Jedinstvo
Godačica
Zgodačica
Godačica
6 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Studen Vitez
Studenica
1 : 1
Omladinac
Drakčići
Mlada krila
Metikoši
3 : 0
Mineral 2015
Rudno
Žiča
Žiča
0 : 4
BSK 2014
Bukovica
Udarnik
Sibnica
7 : 4
Proleter
Četereže
Mladost
Svinjarevo
4 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Dunavac
Kisiljevo
3 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Pečanica
Pečanica
2 : 1
Pek
Kusiće
Radnički
Požeženo
1 : 1
Sirakovo
Sirakovo
Sloga
Topolovnik
3 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Ram
Ram
2 : 3
Kumane
Kumane
Polet
Kobilje
1 : 3
Mladost VPD
Krusevac
Lipovac
Lipovac
1 : 0
Štitari
Štitari
Grkljane
Grkljane
3 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Mudrakovac
Mudrakovac
13 : 3
Jablanica
Jablanica
Polet
Šavrane
5 : 3
Zmajevac
Belasica
Kruševica
Kruševica
3 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Dedina
Dedina
9 : 1
Pasjak 2013
Pasjak
Meševo
Meševo
6 : 1
Vratare
Vratare
Pomoravlje
Ostrikovac
6 : 2
Budućnost
Vlaška
Slavija 1915
Ćuprija
5 : 2
Polet
Senje
Sloga
Isakovo
3 : 5
Moravac
Krušar
Sečica
Seča reka
7 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Avijatičar Vranjani
Vranjani
2 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Glumač
Glumač
4 : 3
Borac
Srednja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
0 : 2
Omladinac
Zdravčići
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 0
Lauš
Lopaš
Trešnjica
Tvrdići
3 : 4
Lazarica
Prilipac
Bakionica
Bakionica
4 : 2
Blagaja
Rupeljevo
Napredak
Malo Krčmare
4 : 0
Karađorđe 2013
Viševac
Badnjevac
Badnjevac
0 : 3
Šumadija
Sipić
Pobeda
Đurđevo
1 : 0
Udarnik
Trska
Usije
Usije
2 : 1
OFK Vinci
Vinci
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 0
Mladost
Radoševac
Mrčkovac
Mrčkovac
4 : 4
Barič
Barič
Sava
Mrđenovac
1 : 3
Galeb
Cerovac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
0 : 3
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
Jezero
Plav
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Kom
Podgorica
2 : 0
Radnički
Berane
Ibar
Rožaje
4 : 2
Berane
Berane
Brskovo
Mojkovac
1 : 1
Bratstvo
Cijevna
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 0
Cetinje
Cetinje
Spartak
Subotica
7 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
4 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Rad
Beograd
0 : 1
Čukarički
Beograd
Borac
Čačak
1 : 0
Mačva
Šabac
Partizan
Beograd
5 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
OFK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
4 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Loznica
Loznica
Proleter
Novi Sad
6 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 4
Spartak
Subotica
Inđija
Inđija
0 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
Veternik
Veternik
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Begej
Žitište
1 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Sloga (P)
Plandište
0 : 5
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Javor
Ivanjica
Sloga (P)
Požega
6 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
FAP
Priboj
Polet
Ljubić
1 : 2
Sloboda (U)
Užice
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 4
Siti Sport Klub
Beograd
Balkan
Beograd
3 : 0
BSK 1925
Beograd
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
2 : 0
Seceranac Ada
Beograd
Banja
Beograd
8 : 1
Torlak
Beograd
011
Beograd
3 : 0
Milenium
Beograd
Iskra
Danilovgrad
1 : 1
Kom
Podgorica
Lovćen
Cetinje
4 : 3
Mornar
Bar
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 2
Bokelj
Kotor
Mladost
Podgorica
4 : 0
Rudar
Pljevlja
Zeta
Golubovci
0 : 1
Dečić
Tuzi
Budućnost
Podgorica
16 : 0
Cetinje
Cetinje
Sutjeska
Nikšić
6 : 2
Ibar
Rožaje
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
2 : 1
Čukarički
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Spartak
Subotica
Partizan
Beograd
4 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
1 : 4
Brodarac
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnički
Zrenjanin
3 : 0
Vršac
Vršac
Hajduk junior
Kula
3 : 2
Indeks
Novi sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 4
Inđija
Inđija
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 1
TSC
Bačka Topola
Vrbas
Vrbas
2 : 2
Bečej 1918
Bečej
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Sindjelić
Beograd
0 : 1
BASK
Beograd
Dominus
Beograd
1 : 1
Radnički
Novi Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 2
Bežanija
Beograd
Loznica
Loznica
3 : 2
Mačva
Šabac
OFK Šabac
Šabac
5 : 0
Šampion
Valjevo
Vinca
Vinca
3 : 0
Borac
Ostruznica
Graficar
Beograd
0 : 6
Beograd 1929
Beograd
Pinosava
Pinosava
3 : 0
Hajduk
Beograd
Apolon 2010
Beograd
12 : 0
Avala
Beograd
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
2 : 3
Karađorđe
Mišar
Radnički
Koceljeva
3 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Lovćen
Cetinje
2 : 4
Mornar
Bar
OFK Petrovac
Petrovac
4 : 0
Bokelj
Kotor
Mladost
Podgorica
4 : 1
Rudar
Pljevlja
Zeta
Golubovci
5 : 0
Dečić
Tuzi
Budućnost
Podgorica
3 : 0
Brskovo
Mojkovac
Sutjeska
Nikšić
4 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
Igalo
Herceg Novi
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 0
Železničar
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
Inđija
Inđija
Bačka (BP)
Bačka Palanka
4 : 2
TSC
Bačka Topola
Vrbas
Vrbas
4 : 1
Bečej 1918
Bečej
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Hajduk Junior
Kula
Vršac
Vršac
3 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 0
Vršac United
Vršac
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 7
Radnički (Z)
Zrenjanin
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
0 : 4
Kiker
Kraljevo
Apolon 4
Kragujevac
5 : 1
Apolon
Kraljevo
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Tutin
Tutin
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
FSFV
Beograd
0 : 0
Čukarički
Beograd
Dominus
Beograd
0 : 13
011
Beograd
Internacional
Beograd
7 : 5
Radnički (O)
Obrenovac
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
BSK 1925
Beograd
1 : 2
PKB Kovilovo
Beograd
Donjošorac
Šabac
0 : 3
Radnički
Valjevo
Institut
Zemun
10 : 0
OFK Zabrežje
Obrenovac
Senta
Senta
9 : 0
Arena Su
Subotica
Spartak
Subotica
1 : 2
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Zvezdara
Beograd
0 : 8
Balkan
Beograd
PKB PS
Padinska Skela
3 : 0
Hajduk
Beograd
Dorćol
Beograd
5 : 2
Sremčica
Sremcica
Bačka
Mol
10 : 2
Čoka
Čoka
Sloga
Ostojićevo
1 : 5
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Pobeda
Piroman
2 : 5
Belo Polje
Belo Polje
Posavina
Stubline
11 : 0
Polet
Grabovac
Zadrugar
Orasac
0 : 3
Strelac
Mislodjin
Budućnost
Zvecka
2 : 1
Prva Iskra
Baric
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 3
Borac
Vladimirci
Šumadinac
Bečmen
1 : 2
13. Maj MK
Zemun
OFK Šabac
Šabac
6 : 2
Mačva (Š)
Šabac
Čukarički
Beograd
3 : 0
BSK Borča
Borča
Budućnost (D)
Dobanovci
0 : 6
Bežanija
Beograd
Olimpik
Beograd
3 : 0
Dominus
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
3 : 3
IMT
Beograd
Internacional
Beograd
6 : 0
Sindjelić
Beograd
BASK
Beograd
3 : 0
DIF
Beograd
Borac
Ostruznica
0 : 2
Napredak
Medosevac
Dunav (VS)
Veliko Selo
0 : 6
OFK Beograd (B)
Beograd
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 7
Spartak '03
Subotica
Radnicki 2
Obrenovac
2 : 3
Posavina
Stubline
Radnicki
Obrenovac
1 : 2
Buducnost
Zvecka
Plavi 2000
BEOGRAD
3 : 0
Budućnost
DOBANOVCI

Košarka

FMP
Železnik
78 : 53
Tamiš
Pančevo
Metalac Farmakom
Valjevo
56 : 78
Crvena zvezda
Beograd

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
27 : 25
Spartak Vojput
Subotica
Arilje
Arilje
36 : 39
Župa 54
Aleksandrovac
Metalac
Kraljevo
32 : 36
Prva Petoletka
Trstenik
Zemun 1957
Beograd
24 : 20
Dorćol
Beograd
Umčari
Umčari
26 : 25
Metaloplastika 2
Šabac
Šamot 2
Aranđelovac
38 : 21
Knez Lazar
Kruševac
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
31 : 25
Karađorđe
Topola
Užice
Užice
35 : 31
Beli andjeo
Prijepolje
Osipaonica
Osipaonica
30 : 31
Morava 2
Velika Plana
Udarnik
Lozovik
26 : 24
Smederevo 2
Smederevo
Leotar
Trebinje
40 : 23
Bijeljina
Bijeljina
Kotor Varoš
Kotor Varoš
28 : 20
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
Slavija
Istočno Sarajevo
10 : 0
Mladost
Banja Luka
Hercegovina
Nevesinje
38 : 33
Golić Šarić
Banja Luka
Lokomotiva
Brčko
29 : 25
Drina
Zvornik
Izvor Bukovička Banja
Aranđelovac
23 : 24
Radnički
Kragujevac
Topličanin
Prokuplje
23 : 37
Mladost
Nova Pazova
Metalac
Kraljevo
31 : 25
Pančevo
Pančevo
Niška Banja
Niška Banja
29 : 23
Morava Han
Vladičin Han
Remesiana
Bela Palanka
24 : 18
Vlasotince
Vlasotince

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
6 : 12
Partizan Raiffeisen
Beograd

Futsal

Kolubara
Lazarevac
4 : 11
TMF
Beograd

Ragbi 13

Radnički
Nova Pazova
40 : 34
Radnički
Niš

Američki fudbal

Imperatori
Niš
6 : 28
Blue Dragons
Beograd
Wild Boars
Kragujevac
28 : 42
SBB Vukovi
Beograd
Wild Dogs
Novi Sad
19 : 8
Vidre
Bečej