XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 744 utakmica za dan
Nedelja, 29 Maj 2016

Fudbal

ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
Inđija
Inđija
4 : 0
Zemun
Zemun
Donji Srem
Pećinci
0 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Loznica
Loznica
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Sloboda
Užice
1 : 0
BSK Borča
Borča
Napredak
Kruševac
3 : 2
Bežanija
Beograd
Proleter
Novi Sad
3 : 0
Dinamo
Vranje
Borac
Kozarska Dubica
1 : 3
Željezničar
Doboj
Omarska
Omarska
2 : 1
BSK
Banja Luka
Proleter
Teslić
5 : 0
Sloga (S)
Srbac
Ozren
Petrovo
4 : 3
Župa
Milosavci
Ljubić
Prnjavor
1 : 2
Mladost (DS)
Donja Slatina
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
2 : 0
Modriča
Modriča
Sloga (T)
Trn
2 : 1
Laktaši
Laktaši
Sloga (D)
Doboj
10 : 0
Liješće
Liješće
Mladost (R)
Rogatica
3 : 0
Rudar
Ugljevik
Jedinstvo (Bč)
Brčko
6 : 4
Jedinstvo (Br)
Brodac
Famos
Vojkovići
4 : 0
Mladost (G)
Gacko
Sloga Junajted
Bijeljina
2 : 3
Podrinje
Janja
Napredak
Donji Šepak
1 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
2 : 4
Lokomotiva
Brčko
Radnički (K)
Karakaj
1 : 0
Ilićka 01
Brčko
Naprijed
Banja Luka
3 : 7
Željezničar
Banja Luka
Karanovac
Karanovac
5 : 2
Progres
Kneževo
Mladost
Kotor Varoš
1 : 1
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
OFK Brdo
Hambarine
3 : 0
Budućnost
Banja Luka
Dubrave
Dubrave
3 : 1
OFK Ravan
Međeđa
FSA
Prijedor
5 : 3
OFK Lauš
Banja Luka
Hajduk
Batkuša
4 : 2
Polet 1926
Brod
Ozren
Paklenica
2 : 1
Mineral
Banja Vrućica
Skugrić
Skugrić
4 : 3
OFK Pridjel
Pridjel
Rudanka
Rudanka
5 : 2
Sloga
Dugo Polje
Crvena zvijezda
Obudovac
8 : 1
Naša krila
Kostajnica
Budućnost
Gornja Slatina
3 : 2
Posavina
Miloševac
Trebava
Osječani
2 : 1
Vranjak
Vranjak
OFK Šekovići
Šekovići
2 : 4
Guber
Srebrenica
Proleter
Ruhotina-Johovac
4 : 5
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Milići
Milići
1 : 2
Bratstvo
Bratunac
Majevica
Lopare
2 : 2
Birač
Derventa
Lokanj
Lokanj
1 : 2
Podrinje
Tršić
Partizan
Donja Trnova
3 : 0
OFK Trnovica
Trnovica
Knežopoljac
Knežica
4 : 2
Brzi
Busnovi
Partizan
Kostajnica
6 : 1
Radnik Urije
Prijedor
Plamen
Donje Vodičevo
3 : 2
Sloga
Rakelići
Omladinac
Draksenić
4 : 1
Bratstvo
Kozarac
Mrakovica
Kozaruša
6 : 0
Kozara
Donji Orlovci
Berek 1975
Prijedor
2 : 3
Slaven
Dobrljin
Torpedo
Cerovljani
7 : 2
Mladost (B)
Bajinci
Mladi Krajišnik
Kukulje
7 : 0
Biseri
Čatrnja
Sloboda
Donji Podgradci
2 : 0
Ratar
Stara Topola
Bratstvo
Kozinci
0 : 5
Borac (Š)
Šibovska
Tamaris
Mrčevci
2 : 2
Kozara
Turjak
Gorica
Šipovo
3 : 0
Šnjegotina
Šnjegotina
Mladost
Zalužani
3 : 2
Čelinac
Čelinac
Borac
Istočni Drvar
0 : 3
Omladinac
Banja Luka
Krajina
Banja Luka
3 : 0
Džaja
Banja Luka
Sloga-Nektar
Potkozarje
3 : 0
Polet-Krajišnik
Dragočaj
Vrbas
Banja Luka
1 : 3
Rekreativo
Banja Luka
Pelagićevo
Pelagićevo
3 : 0
Sloboda
Vinska
Rudar
Stanari
3 : 5
Ukrina
Čečava
Crvena Zvijezda
Gajevi
3 : 0
Jedinstvo
Crkvina
Sloga
Jakeš
2 : 1
Zvijezda
Kakmuž
Crkvina
Crkvina
5 : 2
Borac
Osinja
Mladost
Dobrinja
4 : 2
Bratstvo
Donja Dubica
Kladari
Kladari Gornji
2 : 0
Bosna
Modrički Lug
Mladost 2003
Popovo Polje
3 : 0
Sveti Jovan
Donji Brezik
Mladost (S)
Sandići
4 : 0
Gredice
Gredice 1
Grčica
Brčko
4 : 1
Slijepčevići
Slijepčevići
Mladost (T)
Trnjaci
0 : 3
OFK Krbeti
Krbeti
Omladinac
Potočari
3 : 0
Obilić
Krepšić
OFK Brezik
Gornji Brezik
4 : 0
Mladost (L)
Lončari
Jugović
Brčko
0 : 1
Sava 04
Brezovo Polje Selo
Balatun
Balatun
2 : 1
Sloga 94
Bijeljina
Priboj
Priboj
3 : 2
Semberija
Popovi
Drina
Amajlije
3 : 0
Sloboda
Donji Zagoni
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
2 : 1
SFK Akademac UIS
Bijeljina
Majevica
Donje Zabrđe
4 : 0
Međaši
Međaši
BSK Ledinci
Batković
0 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
Tabanci
Tabanci
0 : 1
Budućnost (S)
Skelani
Branjevo
Branjevo
1 : 0
Polet
Kravica
Jadar
Nova Kasaba
4 : 0
Jardan
Jardan
Srpski Soko
Čelopek
6 : 0
Jasenica
Jasenica
Vilusi
Vilusi
2 : 8
Obradovac
Obradovac
Polet
Elezagići
1 : 3
Kalemi
Trebovljani
OFK Laminci
Laminci
2 : 0
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Omladinac
Brestovčina
6 : 2
Romanovci
Romanovci
13 Skojevki
Grbavci
4 : 2
Bratstvo
Orahova
Stevan Dukić
Rogolji
4 : 0
Jablanica
Jablanica
Vrbas
Prijebljezi
1 : 0
Bratstvo
Povelič
Studenac
Kobaš
3 : 0
Budućnost
Donji Galjipovci
Biseri
Lišnja
2 : 1
Crvena zemlja
Nova Ves
Vučijak
Majevac
7 : 2
Radnički
Brodsko Polje
Borac 1975
Osinja
2 : 1
OFK Zborište
Zborište
Željezničar
Pridjel Gornji
3 : 0
27. Juli
Kalenderovci
Borac (K)
Kotorsko
2 : 2
Hajduk
Kožuhe
Polet
Podnovlje
4 : 1
Borac (L)
Lužani
Zadrugar
Sijekovac
5 : 4
4. Juli
Pojezna
Omladinac
Modriča
1 : 5
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
Vučijak
Gnionica
1 : 3
Partizan
Koprivna
Trebavac
Vranjak
3 : 0
Sloga 73
Ždreban
Jedinstvo
Obudovac 2
3 : 0
Sloga
Srednja Slatina
Polet
Čović Polje
3 : 0
Sutjeska
Brvnik
Zvijezda
Kruškovo Polje
0 : 3
Mladost
Srpska Tišina
Stević Jovan
Vršani
4 : 2
Obarska
Velika Obarska
Jedinstvo
Donja Čađavica
3 : 0
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
Ljeljenča
Ljeljenča
3 : 1
Koridor 2011
Bijeljina
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
3 : 2
Proleter
Gornji Dragaljevac
Omladinac
Gornja Čađavica
0 : 2
Građanski
Bijeljina
Panteri
Zagoni
4 : 0
Sloboda
Donji Dragaljevac
Modran
Modran
3 : 2
Bjeloševac
Bjeloševac
Kolektiv
Međaši
1 : 1
VSK
Velino Selo
Drina
Batar
0 : 9
OFK Batković
Batković
Sloga
Dazdarevo
2 : 7
Glogovac
Glogovac
Jedinstvo
Glinje
0 : 4
Strijelac
Tutnjevac
Borac
Ugljevička Obrijež
1 : 0
Čelzi
Donja Trnova
Budućnost
Dobanovci
0 : 0
IMR
Rakovica
Žarkovo
Beograd
1 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 2
Dorćol
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Turbina
Vreoci
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 3
Srem
Jakovo
GSP Polet
Beograd
2 : 0
IMT
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
BASK
Beograd
Teleoptik
Zemun
5 : 2
Sopot
Sopot
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 1
FAP
Priboj
Železničar
Lajkovac
1 : 2
Mačva
Šabac
Zvižd
Kučevo
0 : 2
Karađorđe
Topola
Morava
Ribare
2 : 4
Bošnjane
Bošnjane
Rembas
Resavica
1 : 1
Župa
Aleksandrovac
FUD
Brus
2 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Žitorađa
Žitorađa
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 2
Levač
Rekovac
Lugomir
Rakitovo
3 : 2
Juhor
Obrež
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
6 : 5
Pukovac
Pukovac
Radnički (L)
Lubnica
3 : 4
Napredak
Aleksinac
Brodoremont
Kladovo
1 : 2
Rtanj
Boljevac
Bukovik
Razanj
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 0
Moravica
Subotinac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Kablovi
Zaječar
1 : 5
Rudar (P)
Podvis
Ropotovo
Ropotovo
1 : 1
Morava
Vladičin Han
Bobište
Bobište
0 : 4
Balkanski
Dimitrovgrad
Budućnost (P)
Popovac
1 : 2
Jablanica
Medveđa
Mladost (T)
Turija
1 : 2
Tekstilac
Odžaci
Tavankut
Tavankut
5 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
Srbobran
Srbobran
Sremac
Vojka
4 : 4
Veternik
Veternik
Crvena Zvezda
Novi Sad
4 : 2
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
Borac
Novi Sad
10 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 3
Sloga
Erdevik
ŽSK
Žabalj
1 : 6
LSK Laćarak
Laćarak
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Hajduk (B)
Beška
Jugović
Kać
1 : 3
Slavija
Novi Sad
Budućnost (G)
Gložan
0 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Napredak
Markovac
2 : 3
Morava
Velika Plana
Basarac
Mišljenovac
1 : 2
Šapine
Šapine
RSK
Rabrovo
0 : 1
Proleter
Vranovo
Omladinac
Donja Rača
4 : 3
Sloga
Batočina
Radnički Stobex
Klupci
3 : 1
Brezovica
Brezovica
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Rađevac
Krupanj
Polimlje
Prijepolje
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Zlatar
Nova Varoš
1 : 2
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Arsenal
Kragujevac
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Braća Vuković
Lađevci
4 : 0
Dragačevo
Guča
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 0
Ovčar
Markovica
Karađorđe
Ribnica
1 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Bane
Raška
4 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Slavija (K)
Kragujevac
5 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
Partizan
Glogovac
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 1
Bratstvo
Međureč
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 0
Napredak (D)
Drenovac
OFK Tekstilac
Paraćin
5 : 4
OFK Bratstvo
Medveđa
Dragocvet
Dragocvet
6 : 1
BSK
Buljane
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
Budućnost
Miliva
0 : 1
OFK Batinac
Batinac
Sloga
Dašnica
3 : 1
13. April
Lomnica
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 3
Trajal
Kruševac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Šanac
Šanac
Parunovac
Parunovac
5 : 4
Naupare
Naupare
Mladost
Makrešane
3 : 0
Mladi radnik
Bačina
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
Gradina
Pejovac
Vinogradar
Zleginje
5 : 2
Čitluk
Čitluk
Real
Jasenica (Žitorađa)
1 : 1
Omladinac
Podina
Borac
Držanovac
4 : 1
NS Tatko
Stara Božurna
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Pobeda
Donje Crnatovo
Dobrič
Pejkovac
1 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Mladost 1982
Donji Drenovac
3 : 3
Jastrebac
Blace
Palilula
Aleksinac
5 : 4
Mladost (Batuš.)
Batušinac
Koprijan 1975
Gradište
0 : 3
Radnički 1924
Kočane
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
Orljane
Orljane
3 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
1 : 0
Malošište
Malošište
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
4 : 4
Morava
Žitkovac
Ključ
Podvrška
2 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Deli Jovan
Sikole
2 : 0
Radnički
Klokočevac
Krivelj
Krivelj
3 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Blizna
Blizna
1 : 2
Sloga
Kobišnica
Slatina
Bor
2 : 0
BSK
Bukovče
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
0 : 1
Rgotina
Rgotina
Polet
Jablanica
2 : 2
Trebič
Sokobanja
ŠSK
Štipina
2 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Sloga
Minićevo
0 : 4
Malinik
Podgorac
Grlište
Grlište
3 : 1
Osnić
Osnić
Jedinstvo
Bela Palanka
8 : 1
Zadrugar
Krupac
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 0
Borac
Barje Čiflik
Mladost
Poljska Ržana
3 : 4
Gnjilan
Gnjilan
Padež
Petrovac
0 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Napredak
Izvor
2 : 1
Željuša
Željuša
Levosoje
Levosoje
0 : 3
Mladost (S)
Suvojnica
Železničar
Brestovac
2 : 1
Kumarevo
Kumarevo
Mladost V
Vinarce
2 : 2
Brza
Brza
Progres
Ladovica
3 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Mladi Borac
Živkovo
1 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
3 : 2
Šumadija
Razgojna
Sloboda D.B
Donje Brijanje
2 : 2
Radnički (P)
Pertate
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 4
Čekmin
Čekmin
Sloga (L)
Lipovica
4 : 4
Umac
Miroševce
Mladost
Lalinac
2 : 3
Radnički
Trupale
Proleter
Mezgraja
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Mramor
Mramor
4 : 1
Rudar
Jelašnica
Budućnost
Prva Kutina
2 : 3
Aluminjum
Niš
Morava
Krušce
2 : 3
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Brzi Brod
Brzi Brod
11 : 1
Vulkan
Brenica
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 7
Jugoslavija
Jabuka
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 2
Partizan (G)
Gaj
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 3
Borac (S)
Starčevo
Vulturul
Grebenac
1 : 1
Vojvodina
Crepaja
Vladimirovac
Vladimirovac
7 : 3
BAK
Bela Crkva
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 1
Polet
Nakovo
Zadrugar
Lazarevo
1 : 2
Krajina
Krajišnik
Roham
Nova Crnja
0 : 4
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 6
Begej
Žitište
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
1 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Napredak
Čestereg
1 : 2
Naftagas
Elemir
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Mladost
Kruščić
Lipar
Lipar
5 : 2
Stanišić
Stanišić
OFK Šikara
Sombor
3 : 3
Rusin
Ruski Krstur
Borac
Bački Gračac
5 : 0
Kordun
Kljajićevo
Kula
Kula
3 : 1
BSK
Bački Brestovac
Radnički 1905
Bajmok
3 : 1
Preporod
Novi Žednik
Sloga
Ostojićevo
3 : 2
Bajša
Bajša
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 2
Bačka
Mol
Proleter
Njegoševo
4 : 1
Jadran
Feketić
Partizan
Vitojevci
1 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Sloven
Ruma
1 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Rudar
Vrdnik
2 : 1
Graničar 1924
Adaševci
Napredak (P)
Popinci
3 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 3
OFK Brestač
Brestač
Hajduk (D)
Divoš
2 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
0 : 1
Jadran
Golubinci
Vojvodina
Tovariševo
4 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Napredak
Nadalj
1 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Proleter
Ravno Selo
1 : 4
Stari Grad
Bačka Palanka
Miletić
Mošorin
3 : 3
Titel
Titel
Kulpin
Kulpin
2 : 2
Tvrdjava
Bač
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 1
Mladost
Bački Petrovac
Borac
Šajkaš
5 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Budućnost
Mladenovo
0 : 2
Hajduk
Čurug
Borac
Lazarevac
2 : 1
Mladost (B)
Baroševac
13. maj
Zemun
6 : 2
Borac
Progar
PKB Kovilovo
Kovilovo
9 : 0
Pionir
Besni Fok
Dunav
Veliko Selo
1 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
5 : 2
Zmaj 1953
Zemun
Komgrap
Beograd
1 : 1
Institut
Zemun Polje
Policajac
Beograd
1 : 2
Milutinac
Zemun
Banja
Višnjička banja
5 : 1
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Vinča
Vinča
2 : 2
Boleč
Grocka
Pinosava
Pinosava
2 : 8
Avala 1939
Beli Potok
Dunavac
Grocka
4 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Kovačevac
Kovačevac
0 : 2
Pudarci
Pudarci
Ropočevo
Ropočevo
1 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Mladenovac
Mladenovac
2 : 2
OFK Leštane
Leštane
7. Juli
Vodanj
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Sloga
Miloševac
3 : 2
Budućnost
Ratari
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Pobeda
Golobok
Železničar
Kusadak
0 : 3
Mladi radnik
Radinac
Udarnik
Lozovik
0 : 4
Bresje Superior
Velika Plana
Borac (R)
Ralja
3 : 1
SASK
Saraorci
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Rudar
Krepoljin
6 : 0
Integral
Batuša
Borac
Veliko Laole
4 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Budućnost
Vezičevo
1 : 0
Mladost
Biskuplje
Mlava
Malo Laole
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
Napredak
Veliko Crniće
5 : 1
Železničar
Požarevac
Makce
Makce
2 : 0
Dizel
Bare
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 3
Aranđelovac
Aranđelovac
Šatornja
Šatornja
2 : 5
Vinča
Vinča
Šumadija
Toponica
3 : 1
Lepenica
Badnjevac
Trnava
Donja Trnava
5 : 3
Junkovac
Junkovac
Banja
Banja
2 : 3
Borac
Pajsijević
Pobeda
Sepci
3 : 2
ŽSK
Žirovnica
Prvi partizan
Užice
3 : 0
Soko
Bajina Bašta
Višesava
Bajina Bašta
4 : 1
Perućac
Perućac
Sevojno
Sevojno
0 : 4
Crnokosa
Kosjerić
Polet
Rasna
0 : 1
Železničar
Požega
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 5
Savinac
Visibaba
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Borac (V)
Vladimirci
5 : 3
BMR Petlovača
Petlovača
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
1 : 6
Mačva 2005
Bogatić
Borac (L)
Lešnica
5 : 0
Jadar
Stupnica
Drina
Ljubovija
1 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Lipolist
Lipolist
1 : 0
Antimon
Zajača
Kolubara
Jabučje
3 : 5
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Joševa
Joševa
1 : 0
Banjani
Banjani
Sovljak
Sovljak
3 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Mladost
Dračić
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
Polet
Popučke
1 : 0
Kačer
Belanovica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
5 : 4
ZSK
Valjevo
Tulari
Tulari
1 : 3
OFK Divci
Divci
Trlić
Trlić
4 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Mladost
Pajazitovo
0 : 1
Sušica
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
2 : 0
Jadran
Kragujevac
Sloboda
Grbice
0 : 2
Budućnost
Resnik
Borac
Drenovac
2 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Borac
Vraneši
2 : 2
Real
Podunavci
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Stubal
Stubal
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Polet
Ratina
Rudar
Baljevac
2 : 0
Gruža
Vitanovac
Radnik
Ušće
4 : 4
Mataruge
Mataruge
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
5 : 0
Ribnica
Jovac
Budućnost
Konarevo
0 : 2
Radnički
Kovači
Gracko
Staro Gracko
3 : 0
Ugljare
Ugljare
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 4
Napredak
Svračkovci
Majdan
Majdan
1 : 2
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
Omladinac
Zablace
0 : 2
Spartak
Trnava
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 0
Mladost
Preljina
Rubin (DS)
Donji Stupanj
3 : 2
OFK Gnjila
Igroš
Mladost
Donji Katun
1 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
Trudbenik
Stalać
6 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Omladinac
Pojate
4 : 0
Varvarin
Varvarin
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 3
Polet 57
Milutovac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
5 : 5
Sloga
Lozna
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 1
Rasina
Vitanovac
Sebečevac
Sebečevac
5 : 0
Dvorane
Dvorane
Sokolovi
Velika Kruševica
1 : 3
Budućnost
Kaonik
Sloga
Majdevo
2 : 0
Bukovica
Bukovica
Kupci
Kupci
4 : 0
BSK
Bela Voda
Ratar
Gornja Peščanica
3 : 7
Jedinstvo GVD
Grejač
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 0
Feniks 2012
Beli Breg
Borac
Trnjane
1 : 4
Jastrebac (T)
Tešica
Planinac 2015
Podgorac
1 : 3
Sloga (K)
Korman
Marina Kutina
Marina Kutina
3 : 3
Knežica
Knežica
Toplica
Šarlinac
1 : 2
Grkinja
Grkinja
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 0
Klisura
Klisura
Moravac (Č)
Čečina
2 : 3
4. Juli
Mekiš
Pobeda
Rusna
1 : 0
Dušnik
Donji Dušnik
Koča Andjelković
Tekija
2 : 3
Napredak
Korbovo
Rtkovo
Rtkovo
3 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Kladušnica
Kladušnica
0 : 0
Lovćen
Petrovo selo
Pontes
Kostol
2 : 4
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Egeta
Brza Palanka
2 : 1
Omladinac
Vajuga
Milutinovac
Milutinovac
1 : 6
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Timok 1928
Trnavac
4 : 1
Polet 1959
Nikoličevo
Kosovo
Zvezdan
2 : 5
Graničar
Veliki Izvor
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
5 : 1
Rongo Siti
Pirot
Jerma
Sukovo
0 : 3
Mladost
Mali Suvodol
Lokomotiva
Belo Polje
4 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Sloboda
Rasnica
1 : 3
Temac
Temska
Pobeda
Držina
1 : 3
Dragoš
Pirot
OFK Morava
Leskovac
4 : 3
Moravac
Guberevac
Real
Donja Jajina
2 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
Navalin
Navalin
2 : 1
Napredak
Bogojevce
Polet
Stajkovce
4 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Morava
Gložane
1 : 3
Lemind 1953
Leskovac
Hajdučica
Hajdučica
4 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Vojvodina (S)
Seleuš
5 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Potporanj
Potporanj
3 : 2
Banat (I)
Ilandža
Partizan (K)
Kajtasovo
5 : 4
Ratar
Kruščica
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 1
Ševac
Kusić
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 6
Napredak
Banatska Topola
Proleter
Međa
1 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Terekveš
Hetin
0 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Jedinstvo
Bočar
5 : 1
Delija
Mokrin
Budućnost
Banatski Dvor
0 : 3
Vojvodina (B)
Bašaid
2. Oktobar
Kumane
0 : 4
Bega
Novi Itebej
Proleter
Neuzina
0 : 4
Naftagas
Boka
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 1
ASK
Aradac
MSK
Mihajlovo
1 : 2
Rusanda
Melenci
OFK Klek
Klek
3 : 3
Potisje
Knićanin
Lehel
Mužlja
1 : 1
Omladinac
Botoš
Jedinstvo
Ečka
2 : 3
ŽFK Banat
Zrenjanin
Graničar
Riđica
3 : 0
Partizan
Kupusina
Dinamo
Sonta
5 : 1
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Dunav
Bački Monoštor
3 : 1
KFK Kula
Kula
Telečka
Telečka
0 : 3
OFK Metalac
Sombor
Đurđin
Đurđin
1 : 5
Solid
Subotica
Čantavir
Čantavir
2 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
0 : 0
Dušan Silni
Subotica
Žednik
Stari Žednik
3 : 1
Lokomotiva
Subotica
Bikovo
Bikovo
3 : 0
Palić
Palić
Borac (M)
Martinci
6 : 0
Borac (S)
Stejanovci
PSK Putinci
Putinci
3 : 1
Graničar
Kuzmin
Obilić 1993
Kukujevci
5 : 0
Napredak
Žarkovac
Omladinac
Molovin
1 : 2
Radnički
Irig
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 3
Sloga
Maradik
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 4
Mitros
Sremska Mitrovica
Borac (K)
Klenak
6 : 0
Noćaj
Noćaj
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 5
Budućnost
Savino Selo
Obilić (Vilovo)
Vilovo
0 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Mladost Radost
Srbobran
2 : 3
Iskra
Kucura
Sloga
Lok
1 : 2
Hajduk
Gardinovci
Bačka
Đurđevo
3 : 0
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Krivanj
Selenča
3 : 2
Neštin
Neštin
Maglić
Bački Maglić
2 : 1
Bačka
Despotovo
Slavija
Pivnice
1 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 0
Labudnjača
Vajska
Soko
Nova Gajdobra
1 : 1
Borac
Obrovac
Tatra
Kisač
7 : 1
Čenej
Čenej
Borac
Rakovac
2 : 1
Kabel - Štrand
Novi Sad
Sremac
Čerević
2 : 14
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Minel
Ripanj
3 : 0
Dunavac
Dunavac
Sveti Stefan
Slanci
4 : 2
Dedinje
Beograd
Crvenka
Borča
0 : 0
Sparta
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
1 : 1
Mladi proleter
Beograd
Polet (B)
Bikinje
2 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Napredak (B)
Bubušinac
9 : 1
Braničevo
Braničevo
Desine
Desine
4 : 0
Mlava (B)
Bratinac
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Vihor
Маljurevac
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Dragoš
Oreškovica
3 : 2
Radnički
Knežica
BSK
Boževac
1 : 3
Radnik
Salakovac
Mladost
Porodin
3 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Bata Bulić
Bistrica
4 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
2 : 3
Rudar
Stamnica
Polet
Aleksandrovac
2 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Kotlenik
Selo Leskovac
3 : 2
Meteor
Lapovo
Mladost Crni Kao
Crni kao
4 : 0
Marjan
Knić
Karađorđe Vučić
Vučić
4 : 3
Mladost MG
Saranovo
Kusovac
Kusovac
0 : 0
Grivac
Grivac
Bare
Bare
3 : 0
Mladost (R)
Rašković
Lokomotiva
Lapovo
4 : 1
Sloga
Milatovac
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 1
BSK
Borač
Proleter
Jelovik
3 : 2
Jasenica
Božurnja
Mladi rudar
Bukovik
5 : 7
Šumadinac (S)
Stojnik
Kopljari
Kopljari
14 : 0
Misača
Misača
Budućnost
Blaznava
3 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Sloga
Zagorica
3 : 2
Šamot
Aranđelovac
Partizan
Darosava
4 : 5
Ranilović
Ranilović
B 2000
Aranđelovac
5 : 0
Žabare
Žabare
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 5
Jevremovac
Jevremovac
Karađorđe
Mišar
3 : 1
Rankovac
Nakučani
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Cerić
Miokus
4 : 1
Radnički
Koceljeva
Mrovska
Mrovska
2 : 1
Sloga
Krnić
Trešnjevka
Trbusac
0 : 2
Dobrava
Vukošić
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Borac
Kozjak
4 : 0
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Stolice
Krupanj
1 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Jedinstvo
Mali Zvornik
3 : 2
Vidojevica
Lešnica
Sloga (S)
Straža
7 : 2
Krasava
Krasava
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Crnča
Crnča
3 : 4
Cerova
Cerova
Mladost (DB)
Donja Borina
3 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Borac
Šabac
4 : 3
Torpedo 1924
Tabanović
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 2
Budućnost (Z)
Zminjak
Sloga
Duvanište
1 : 3
Majur
Majur
Omladinac 2013
Slepčević
2 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Cer
Petkovica
2 : 0
Gorki
Glušci
Mladi Borac
Dublje
8 : 2
Partizan
Drenovac
Drina
Badovinci
1 : 0
Duško
Klenje
Jadar 2013
Valjevo
0 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Borac
Rajković
3 : 0
Gradac
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
3 : 0
Komanice
Komanice
Kolubara 2
Valjevo
5 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Popadić
Popadić
2 : 3
Liplje
Liplje
Mladost
Valjevska Kamenica
4 : 4
Ribnikar
Pecka
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
Polet (T)
Takovo
Stepanje
Stepanje
1 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Kremenac
Rogojevac
0 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Botunje
Botunje
1 : 3
Šumadija 1934
Drača
Hajduk
Jovanovac
1 : 2
Seljak
Cvetojevac
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Divostin
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
Zastava
Kragujevac
Proleter
Pečenog
3 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
1 : 3
Napredak
Gračac
Mladost
Vrdila
0 : 0
Lazac
Lazac
Borac
Adrani
2 : 3
Magnohrom
Kraljevo
Morava
Sirča
5 : 2
Šumadija
Šumarice
Budućnost
Samaila
2 : 4
Jedinstvo
Dragosinjci
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 3
Brezak
Pranjani
Mladost 09
Vraćevšnica
2 : 2
Jablanica
Jablanica
Omladinac
Kalimanići
3 : 0
Šumadija
Brdjani
Velereč 94
Velereč
2 : 1
Sparta Grabovica
Grabovica
Šilopaj
Šilopaj
0 : 5
Ozrem PMH
Ozrem
Brezova
Brezova
1 : 6
Jelica
Goračići
Voćar
Kotraža
0 : 5
Prilike
Prilike
Jedinstvo
Puhovo
0 : 5
Sloga
Kaona
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 4
LFK Mladost
Lučani
Tromedja
Majdan
3 : 4
Jadran
Sanad
Hajduk
Podlokanj
6 : 4
Čoka
Čoka
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tisa (P)
Padej
2 : 0
Graničar
Đala
Tisa B
Adorjan
3 : 1
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Mladost
Donji Komren
4 : 6
AZ Borac 2014
Azbresnica
Morava
Čokot
0 : 5
Proleter DV
Donja Vrežina
Čegar 2013
Kamenica
2 : 3
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Supovac
Supovac
5 : 4
Delijski Vis
Niš
Durlan siti
Niš
0 : 2
Sloga 1948
Malča
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 3
Čegar 1946
Donji Matejevac
Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Urovica
Urovica
Polet
Jabukovac
3 : 0
Srbovo
Srbovo
Ratar
Jasenica
2 : 4
Rečka
Rečka
Miloševo
Miloševo
7 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Malajnica
Malajnica
5 : 2
Slatina
Negotin
Rudar
Bresnica
2 : 3
Budućnost
Stančići
Lugovi
Čačak
1 : 3
Prijatelji
Čačak
Strelac
Miokovci
0 : 3
Planinac
Vujetinci
Jedinstvo
Konjevići
2 : 3
Parmenac
Parmenac
Mladost
Atenica
29.05.2016
17:00
Premeća
Premeća
Morava
Katrga
29.05.2016
17:00
Kej
Čačak
Mladost
Gornja Mutnica
2 : 3
Buljane
Buljane
Popovac
Popovac
0 : 3
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
ISK Izvor
Izvor
5 : 0
Heroj
Busilovac
Zemljoradnik
Striža
2 : 2
Radnik
Davidovac
Razvitak
Mirilovac
1 : 1
Budućnost
Lebina
Vihor
Golubovac
4 : 1
Železničar
Klačevica
Sloboda
Krežbinac
1 : 3
Jedinstvo
Ratari
Trnava
Trnava
2 : 4
Šantarovac
Šantarovac
Omladinac
Bunar
4 : 2
Crnovršanin
Donje Štiplje
Hajduk
Miloševo
3 : 0
Morava
Rajkinac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 0
Bresje
Bresje
Belica
Belica
1 : 0
OFK Borac
Lovci
Partizan
Majur
7 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Sinđelić 1934
Vojska
3 : 0
Sindjelić
Grabovac
Jedinstvo
Troponje
3 : 0
Mladi Radnik
Bobovo
Morava
Medvedja
4 : 2
Borjak 2013
Okruglica
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Vinogradar
Riljac
3 : 2
Sloboda 1948
Mijajlovac
Atletiko
Donja Jajina
4 : 2
Todorovce
Todorovce
Hajduk
Šušara
2 : 0
Banat
Dupljaja
Vinogradar
Gudurica
4 : 1
Jedinstvo
Orešac
Omladinac
Zagajica
1 : 2
Radnički 1927
Vršac
KSK Konak 1926
Konak
5 : 0
Tisa 1933
Taraš
Zlatica
Zlatica
6 : 1
Sloga
Jarkovac
Vojvodina
Neradin
3 : 0
Mladost (P)
Pavlovci
Jedinstvo (R)
Ruma
10 : 1
Polet
Nikinci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
3 : 1
Planinac
Rivica
Sloga
Voganj
1 : 2
Mladost (B)
Buđanovci
Graničar
Grabovci
2 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Fruška Gora
Ruma
2 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Sremac
Dobrinci
3 : 1
Car Uroš
Jazak
OFK Bikić
Bikić Do
4 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Borac
Ilinci
5 : 3
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Omladinac
Batrovci
3 : 3
Jednota
Šid
Sinđelić
Gibarac
5 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
OFK Bingula
Bingula
6 : 1
Sremac
Berkasovo
Sloven
Sibač
0 : 3
Šumar
Ogar
Mladost
Prhovo
1 : 1
Graničar
Obrež
Kameni
Ašanja
3 : 0
Lovac
Karlovčić
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 0
Sremac
Deč
OFK Bosut
Bosut
1 : 0
Borac (R)
Radenković
Sremac
Jarak
3 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Sloboda
Šašinci
9 : 2
Planinac
Ležimir
Sloga (Č)
Čalma
7 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Poletarac
Laćarak
4 : 4
Sloga (Z)
Zasavica I
BSK
Bešenovo
4 : 0
Srem
Sremska Rača
Borac
Jarkovci
3 : 2
Železničar
Inđija
ČSK Čortanovci
Čortanovci
4 : 4
Polet
Novi Karlovci
Krušedol
Krušedol
29.05.2016
17:00
Borac
Surduk
Fruškogorac
Krčedin
2 : 2
Sloga
Krnješevci
Dunavac
Petka
3 : 1
Sopot
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
2 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 0
Proleter
Požarevac
Metalac
Požarevac
0 : 2
Pobeda
Stari Kostolac
Sloga (Du)
Dubravica
5 : 1
Sloga (Dr)
Drmno
Stig 1955
Beranje
3 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
7. juli
Lopušnik
4 : 0
Veliko Laole
Veliko Laole
Zabrđe 1936
Zabrđe
0 : 3
BSK
Bošnjak
Burovac
Burovac
0 : 3
Omladinac
Busur
Soko
Krvije
4 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Partizan
Bumbarevo Brdo
5 : 1
Omladinac
Vučkovica
Beli Orlovi
Brestovac
3 : 1
Bečevica
Bečevica
Jarmenovci
Jarmenovci
3 : 0
Mladost (R)
Rajkovac
Tulež
Tulež
29.05.2016
Venčani
Venčani
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 1
Brezovac
Brezovac
Verko
Suvo Selo
1 : 0
Sloga (R)
Riđake
Sloga Trgošped
Mehovine
0 : 7
Torpedo
Lojanice
Provo 2015
Provo
2 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Hajduk
Debrc
3 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Luk
Voćnjak
0 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Tolisavac - VT
Tolisavac
1 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Bratstvo
Krupanj
0 : 3
DB Junajted
Donje Brezovice
Mladost
Očage
1 : 11
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Šumice
Glusci
3 : 2
Radnik
Glogovac
Mali korak
Oglađenovac
2 : 0
Rakac Stave
Stave
Dupljaj
Dupljaj
0 : 5
OFK Brđanac
Valjevo
Mladi radnik
Valjevo
1 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Lukavac
Lukavac
4 : 0
Bujačić
Bujačić
Zadrugar
Lopatanj
1 : 3
Kotešica
Kotešica
Paune
Paune
2 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Zvizdar
Zvizdar
0 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Kolubara
Liso Polje
3 : 0
Sloga
Lončanik
Jedinstvo
Milorci
2 : 1
Strelac 001
Kožuar
Brgule
Brgule
4 : 3
Vukona
Vukona
Vrelo
Vrelo
3 : 0
OFK Takovo
Takovo
Dobrača
Dobrača
5 : 4
Erdoglija
Kragujevac
Šumarice 2008
Kragujevac
3 : 0
Borac
Novi Milanovac
Bukorovac
Kragujevac
0 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Mineral 2015
Rudno
4 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Kumane
Kumane
2 : 1
Sloga
Topolovnik
Baštovan 2015
Carevac
2 : 3
Radnički
Požeženo
Sirakovo
Sirakovo
5 : 1
Pečanica
Pečanica
Pek
Kusiće
0 : 3
Dunavac
Kisiljevo
Mladi Borac
Majilovac
3 : 2
Srednjevo
Srednjevo
Polet
Šavrane
2 : 1
Vitanovac 08
Vitanovac
Zmajevac
Belasica
0 : 3
Mudrakovac
Mudrakovac
Jablanica
Jablanica
4 : 5
Grkljane
Grkljane
Zdravinje
Zdravinje
4 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Štitari
Štitari
7 : 0
Polet
Kobilje
Mladost VPD
Krusevac
7 : 0
Modrica
Modrica
Polet
Senje
3 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
Budućnost
Vlaška
2 : 8
Borac
Ivankovac
Duškovci
Duškovci
1 : 6
Sečica
Seča reka
Ježevica
Ježevica
2 : 0
Bakionica
Bakionica
Blagaja
Rupeljevo
0 : 6
Trešnjica
Tvrdići
Lazarica
Prilipac
7 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Lauš
Lopaš
2 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Omladinac
Zdravčići
3 : 6
Glumač
Glumač
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 4
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Dobrinjac
Donja Dobrinja
6 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Udarnik
Trska
2 : 3
Veteran
Popović
Mladost
Bošnjane
0 : 3
Badnjevac
Badnjevac
Barič
Barič
1 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
Mladost
Radoševac
2 : 1
OFK Vinci
Vinci
Galeb
Cerovac
1 : 2
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Zablaće
Zablaće (Šabac)
1 : 0
Sava
Mrđenovac
Radnički (N)
Niš
4 : 3
Jagodina
Jagodina
Lokomotiva
Beograd
5 : 0
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Borac
Čačak
Mačva
Šabac
1 : 1
Rad
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Proleter
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Sloga (P)
Plandište
2 : 1
Begej
Žitište
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
3 : 0
Banat
Zrenjanin
Sloga (BB)
Bajina Bašta
7 : 0
Polet
Ljubić
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Mladost
Lučani
1 : 2
Sloga (P)
Požega
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Sindjelić
Beograd
6 : 1
Policajac
Beograd
Internacional
Beograd
6 : 2
Žarkovo
Beograd
Slavija
Kovačica
0 : 1
Omladinac
Opovo
Zvezdara
Beograd
0 : 5
Studentski Grad
Beograd
Prva Iskra
Baric
0 : 5
BSK 1925
Beograd
Vrcin
Vrcin
5 : 4
Balkan
Beograd
Seceranac Ada
Beograd
2 : 1
Buducnost
Dobanovci
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Teleoptik
Zemun
4 : 0
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Partizan
Beograd
Spartak
Subotica
3 : 2
Rad
Beograd
Real Niš
Niš
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Hajduk junior
Kula
1 : 1
Spartak
Subotica
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 1
Železničar (P)
Pančevo
Radnički (K)
Kovin
3 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Vrbas
Vrbas
Bečej 1918
Bečej
3 : 1
TSC
Bačka Topola
BSK 1925
Beograd
2 : 3
Kolubara
Lazarevac
Internacional
Beograd
4 : 0
Dominus
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
Balkan
Beograd
2 : 1
PKB Kovilovo
Beograd
PKB
Padinska Skela
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Senjak
Valjevo
Mačva
Šabac
5 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Železničar
Lajkovac
2 : 0
OFK Šabac
Šabac
Radnički Šabački
Šabac
1 : 2
Drina
Ljubovija
Banja
Beograd
3 : 4
Jedinstvo
Surcin
Dorćol
Beograd
4 : 2
Vinca
Vinca
Zuce
Beograd
6 : 1
Avala
Beograd
Beograd 1929
Beograd
3 : 2
Sremcica
Sremcica
Pinosava
Pinosava
1 : 6
Apolon 2010
Beograd
Hajduk
Beograd
4 : 0
Graficar
Beograd
Karađorđe
Mišar
0 : 1
Donjošorac
Šabac
Indeks
Novi sad
7 : 1
Donji Srem
Pećinci
Hajduk Junior
Kula
0 : 1
Vrbas
Vrbas
Bečej 1918
Bečej
4 : 2
TSC
Bačka Topola
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 5
Proleter 2006
Zrenjanin
Vršac United
Vršac
5 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Dominus
Beograd
0 : 8
FSFV
Beograd
011
Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
Borac O.
Ostruznica
1 : 3
OFK Zabrežje
Obrenovac
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 5
BASK
Beograd
CFK
Vrbas
1 : 0
Arena Su
Subotica
Pionir
Beograd
0 : 5
PKB PS
Padinska Skela
Balkan
Beograd
7 : 2
Palilulac
Beograd
Trudbenik
Beograd
3 : 1
Torlak
Beograd
Skela
Skela
11 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Jedinstvo
Dren
0 : 3
Polet
Grabovac
Pobeda
Piroman
0 : 12
Omladinac
Veliko Polje
Posavina
Stubline
4 : 5
Prva Iskra
Baric
Budućnost
Zvecka
3 : 3
Zadrugar
Orasac
Provo
Provo
6 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
OFK Atletiko
Šabac
5 : 2
Karađorđe
Mišar
Jedinstvo 2014
Pirot
3 : 5
Krstarica
Prokuplje
Lavice Dubočica
Leskovac
3 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
POFK Savacium
Šabac
10 : 0
Rađevac
Krupanj
Voždovac
Beograd
2 : 4
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
7 : 2
Radnički Obrenovac
Obrenovac
Dominus
Beograd
2 : 5
Srem Jakovo
Jakovo
Subotica '04
Subotica
1 : 12
TSC
Bačka Topola
Radnicki
Obrenovac
5 : 0
Radnicki 2
Obrenovac
Buducnost
Zvecka
5 : 0
Posavina
Stubline
Plavi 2000
BEOGRAD
5 : 2
Vinča
VINČA

Košarka

Mega Leks
Beograd
64 : 74
Crvena zvezda
Beograd

Rukomet

Partizan
Beograd
30 : 23
Metaloplastika
Šabac
Rembas
Resavica
40 : 39
Mladost 1949
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
40 : 29
Žitorađa
Žitorađa
Vranje 1957
Vranje
29 : 29
Bela Palanka
Bela Palanka
ORK Bor
Bor
27 : 26
Planinka PV
Kuršumlija
Trepča
Kosovska Mitrovica
47 : 28
Metalac
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
23 : 22
Priboj
Priboj
Radnički 2
Kragujevac
38 : 35
Arilje
Arilje
Omladinac
Gornji Milanovac
25 : 29
Lokomotiva
Lapovo
Smederevo
Smederevo
27 : 28
Umčari
Umčari
Metaloplastika 2
Šabac
48 : 18
Gučevo
Banja Koviljača
Jedinstvo 1974
Krnjevo
10 : 0
Zemun 1957
Beograd
Radnički
Obrenovac
33 : 21
Lazarevac
Lazarevac
Udarnik
Lozovik
34 : 22
Osipaonica
Osipaonica
Golić Šarić
Banja Luka
31 : 29
Slavija
Istočno Sarajevo
Mladost
Banja Luka
33 : 29
Kotor Varoš
Kotor Varoš
Bijeljina
Bijeljina
10 : 0
Hercegovac
Bileća
Sloven
Ruma
40 : 23
Radnički
Bajmok
Niška Banja
Niška Banja
36 : 15
Paraćin
Paraćin

Vaterpolo

Taš 2000
Beograd
8 : 4
Novi Beograd 011
Novi Beograd
Vračar
Beograd
7 : 14
Crvena zvezda
Beograd

Ragbi 13

Tašmajdan
Beograd
29.05.2016
19:00
Radnički
Nova Pazova
Radnički
Niš
0 : 18
Dorćol
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
38 : 16
Partizan
Beograd

Američki fudbal

Pirates
Zemun
3 : 36
Mammoths
Kikinda
Pastuvi
Požarevac
40 : 0
Angel Warriors
Čačak
Sharks
Šabac
6 : 13
Wild Dogs
Novi Sad
Royal Crowns
Kraljevo
0 : 14
Bears
Sofija
Bedemi
Smederevo
14 : 38
Golden Bears
Bor
Meridian Indians
Inđija
31 : 0
SBB Vukovi
Beograd