XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 871 utakmica za dan
Nedelja, 10 April 2016

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Voždovac
Beograd
Spartak
Subotica
0 : 2
Čukarički
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Radnik
Surdulica
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Partizan
Beograd
4 : 0
Mladost
Lučani
Zemun
Zemun
0 : 1
Sindjelić
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
BSK Borča
Borča
Inđija
Inđija
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
Radnik
Bijeljina
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
1 : 0
Ozren
Petrovo
Sloga (T)
Trn
4 : 1
Proleter
Teslić
Liješće
Liješće
1 : 3
Borac
Kozarska Dubica
Mladost (DS)
Donja Slatina
2 : 1
Župa
Milosavci
Sloga Junajted
Bijeljina
0 : 2
Rudar
Ugljevik
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
1 : 0
Famos
Vojkovići
Radnički (K)
Karakaj
3 : 0
Jedinstvo (Bč)
Brčko
Dubrave
Dubrave
0 : 0
Mladost
Kotor Varoš
OFK Ravan
Međeđa
3 : 1
Gomjenica
Prijedor
Budućnost
Banja Luka
0 : 2
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Sloga
Dugo Polje
1 : 1
Hajduk
Batkuša
Mineral
Banja Vrućica
13 : 1
Posavina
Miloševac
Ozren
Paklenica
4 : 2
Trebava
Osječani
Skugrić
Skugrić
1 : 1
Budućnost
Gornja Slatina
Rudanka
Rudanka
5 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
Zadrugar
Donje Crnjelovo
2 : 2
Birač
Derventa
Jedinstvo
Roćević
0 : 0
OFK Trnovica
Trnovica
OFK Šekovići
Šekovići
1 : 0
Partizan
Donja Trnova
Proleter
Ruhotina-Johovac
2 : 3
Lokanj
Lokanj
Milići
Milići
1 : 3
Majevica
Lopare
Sloga
Rakelići
3 : 0
Knežopoljac
Knežica
Radnik Urije
Prijedor
1 : 4
Bratstvo
Kozarac
Brzi
Busnovi
3 : 0
Kozara
Donji Orlovci
Partizan
Kostajnica
1 : 1
Slaven
Dobrljin
Plamen
Donje Vodičevo
2 : 0
Berek 1975
Prijedor
Omladinac
Draksenić
0 : 5
Mrakovica
Kozaruša
Sloboda
Donji Podgradci
1 : 1
Mladost (B)
Bajinci
Milan
Kosjerovo
3 : 0
Mladi Krajišnik
Kukulje
Bratstvo
Kozinci
0 : 4
Kladari
Gornji Kladari
Tamaris
Mrčevci
0 : 1
Torpedo
Cerovljani
Kozara
Turjak
3 : 2
Borac (M)
Maglajani
Borac (Š)
Šibovska
3 : 2
Biseri
Čatrnja
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 3
Omladinac
Banja Luka
Čelinac
Čelinac
6 : 0
Džaja
Banja Luka
Šnjegotina
Šnjegotina
5 : 1
Polet-Krajišnik
Dragočaj
Gorica
Šipovo
1 : 1
Vrbas
Banja Luka
Sloboda
Vinska
2 : 6
Zvijezda
Kakmuž
Jedinstvo
Crkvina
0 : 3
Borac
Osinja
Ukrina
Čečava
1 : 1
Bosna
Modrički Lug
Pelagićevo
Pelagićevo
3 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
Rudar
Stanari
2 : 1
Mladost
Dobrinja
Crvena Zvijezda
Gajevi
0 : 1
Kladari
Kladari Gornji
Sloga
Jakeš
5 : 1
Crkvina
Crkvina
Sveti Jovan
Donji Brezik
0 : 2
OFK Krbeti
Krbeti
Slijepčevići
Slijepčevići
1 : 1
Obilić
Krepšić
Gredice
Gredice 1
2 : 3
Mladost (L)
Lončari
Mladost 2003
Popovo Polje
3 : 1
Sava 04
Brezovo Polje Selo
Mladost (S)
Sandići
1 : 1
Jugović
Brčko
Grčica
Brčko
2 : 3
OFK Brezik
Gornji Brezik
Mladost (T)
Trnjaci
2 : 2
Omladinac
Potočari
Sloga 94
Bijeljina
3 : 0
SFK Akademac UIS
Bijeljina
Sloboda
Donji Zagoni
11 : 0
Međaši
Međaši
Semberija
Popovi
1 : 1
Novo doba
Čardačine
Balatun
Balatun
2 : 1
Jedinstvo
Suvo Polje
Priboj
Priboj
1 : 1
BSK Ledinci
Batković
Drina
Amajlije
0 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
3 : 0
Majevica
Donje Zabrđe
Budućnost (P)
Pilica
10 : 1
Polet
Kravica
Tabanci
Tabanci
2 : 6
Jardan
Jardan
Branjevo
Branjevo
3 : 0
Jasenica
Jasenica
Jadar
Nova Kasaba
1 : 1
Srpski Soko
Čelopek
Moštanica
Božići
0 : 2
Podgrmeč
Oštra Luka
Blatna
Blatna
1 : 0
Kiseljak
Koprivna
Kalemi
Trebovljani
4 : 1
Romanovci
Romanovci
Borac
Mašići
5 : 1
Jablanica
Jablanica
Polet
Elezagići
0 : 4
13 Skojevki
Grbavci
OFK Laminci
Laminci
1 : 1
Omladinac
Brestovčina
OFK Zborište
Zborište
0 : 1
Hajduk
Kožuhe
Radnički
Brodsko Polje
3 : 3
Borac (L)
Lužani
BSK
Bušletić
3 : 2
4. Juli
Pojezna
Vučijak
Majevac
6 : 0
Zadrugar
Sijekovac
Borac 1975
Osinja
0 : 2
Polet
Podnovlje
Željezničar
Pridjel Gornji
1 : 1
Borac (K)
Kotorsko
Zadrugar
Bukvik
4 : 4
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
Borac
Ražljevo
3 : 2
Čelik
Grbavica
Crvena zvijezda
Donji Žabar
3 : 0
Sloboda
Mrtvica
Budućnost Red Star
Vučilovac
2 : 2
Jedinstvo
Koretaši
Koridor 2011
Bijeljina
2 : 2
Stević Jovan
Vršani
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
3 : 1
Proleter
Gornji Dragaljevac
Obarska
Velika Obarska
1 : 1
Građanski
Bijeljina
Jedinstvo
Donja Čađavica
1 : 1
Sloboda
Donji Dragaljevac
Ljeljenča
Ljeljenča
1 : 1
Panteri
Zagoni
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
3 : 2
Omladinac
Gornja Čađavica
Tavna
Banjica
2 : 0
Modran
Modran
VSK
Velino Selo
1 : 1
OFK Batković
Batković
Bjeloševac
Bjeloševac
2 : 3
Glogovac
Glogovac
Kolektiv
Međaši
2 : 0
Mladost
Patkovača
Brodac
Brodac
2 : 2
OFK Janja 2009
Janja
Drina
Batar
8 : 0
Sloga
Dazdarevo
Kovačići 08
Kovačići
2 : 1
Sava
Gradac
Mladen Perić
Glogovac
10 : 1
Semberija Gaj
Srednja Čađavica
Sloga
Donja Bukovica
4 : 0
Polet
Mala Obarska
Napredak
Dijelovi
2 : 3
Lazarevica
Čengić
Ljeskovac
Ljeskovac
1 : 3
Polet
Gornji Kojčinovac
Čengić
Čengić
0 : 3
Borac
Trnjaci
Temnić 1924
Varvarin
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Moravac Orion
Mrštane
2 : 1
Timok
Zaječar
OFK Bor
Bor
2 : 4
Radnički (P)
Pirot
Dunav
Stari Banovci
0 : 2
Dolina
Padina
Borac (S)
Sakule
3 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Železničar
Pančevo
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Brodarac 1947
Novi Beograd
2 : 1
IMT
Beograd
Budućnost
Dobanovci
3 : 0
BASK
Beograd
Žarkovo
Beograd
4 : 1
Sopot
Sopot
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 2
GSP Polet
Beograd
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Zvižd
Kučevo
Bošnjane
Bošnjane
3 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
2 : 1
Levač
Rekovac
Morava
Ribare
1 : 0
Juhor
Obrež
Rembas
Resavica
0 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 2
Rtanj
Boljevac
Napredak
Aleksinac
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Moravica
Subotinac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 2
Rudar (P)
Podvis
Radnički (L)
Lubnica
4 : 1
Kablovi
Zaječar
Brodoremont
Kladovo
4 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Bukovik
Razanj
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Vranjska Banja
Vranjska Banja
4 : 2
Sloga (L)
Leskovac
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Ropotovo
Ropotovo
4 : 1
Budućnost (P)
Popovac
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Slavia
Kovačica
1 : 0
Sloga
Plandište
Polet
Izbište
0 : 3
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Tekstilac
Odžaci
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Subotica
Subotica
Mladost (T)
Turija
1 : 0
Tisa (A)
Adorjan
Kupinovo
Kupinovo
0 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
5 : 1
Hajduk (B)
Beška
Borac
Novi Sad
0 : 1
Budućnost (G)
Gložan
ŽSK
Žabalj
0 : 3
Kabel
Novi Sad
PKB
Padinska skela
1 : 0
Torlak
Beograd
Borac
Ostružnica
0 : 3
Prva Iskra
Barič
Baćevac
Baćevac
1 : 2
Grafičar
Beograd
Vrčin
Vrčin
2 : 1
Balkan
Mirijevo
Hajduk
Beograd
0 : 5
BSK Batajnica
Batajnica
Zvezdara
Beograd
0 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Borac
Žabari
2 : 0
Napredak
Markovac
Šapine
Šapine
3 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Rudar
Kostolac
Basarac
Mišljenovac
1 : 0
Omladinac
Donja Rača
Rađevac
Krupanj
2 : 0
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Provo
Provo
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Brezovica
Brezovica
0 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Radnički Stobex
Klupci
4 : 1
OFK Osečina
Osečina
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
Sloga (S)
Sjenica
0 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Polimlje
Prijepolje
4 : 1
Ribnica
Mionica
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Tutin
Tutin
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Arsenal
Kragujevac
6 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Braća Vuković
Lađevci
1 : 2
Slavija (K)
Kragujevac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Bane
Raška
Polet (T)
Trbušani
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
Partizan
Glogovac
1 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Sloga
Donje Vidovo
3 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Bratstvo
Međureč
7 : 0
BSK
Buljane
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 1
OFK Batinac
Batinac
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 0
Budućnost
Miliva
Mladi radnik
Novo Laniste
3 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Sloga
Dašnica
2 : 0
Blagotin
Poljna
Mladost
Makrešane
1 : 0
Parunovac
Parunovac
Mačkovac
Mačkovac
0 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Vinogradar
Zleginje
2 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Čitluk
Čitluk
1 : 1
13. April
Lomnica
Gradina
Pejovac
1 : 4
Trajal
Kruševac
Mladi radnik
Bačina
3 : 2
Šanac
Šanac
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 0
Naupare
Naupare
Kosovac
Prokuplje
1 : 1
NS Tatko
Stara Božurna
Jug Bogdan
Đakus
0 : 3
Pobeda
Donje Crnatovo
Kaćuša
Kuršumlija
1 : 5
Jastrebac
Blace
Real
Jasenica (Žitorađa)
0 : 2
Mladost 1982
Donji Drenovac
Borac
Držanovac
4 : 3
Dobrič
Pejkovac
Partizanski put
Grudaš
0 : 6
Topličanin
Prokuplje
Radnički 1924
Kočane
0 : 3
Naša krila 1936
Belotinac
Koprijan 1975
Gradište
1 : 4
Rasovača
Rasovača
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Radnički
Klokočevac
1 : 1
Sloga
Kobišnica
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
BSK
Bukovče
Polom
Leskovo
0 : 1
Branik
Štubik
Čubra
Čubra
2 : 2
Zlot
Zlot
Ključ
Podvrška
3 : 1
Blizna
Blizna
Deli Jovan
Sikole
2 : 2
Krivelj
Krivelj
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 1
Rudar
Grljan
Trebič
Sokobanja
2 : 1
Vratarnica
Vratarnica
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
0 : 1
Osnić
Osnić
Polet
Jablanica
1 : 3
Grlište
Grlište
ŠSK
Štipina
4 : 2
Sloga
Minićevo
Jedinstvo
Bela Palanka
0 : 2
Padež
Petrovac
Napredak
Izvor
2 : 3
Mladost
Poljska Ržana
Željuša
Željuša
2 : 4
Borac
Barje Čiflik
OFK Alakince
Alakince
4 : 0
Levosoje
Levosoje
Pavlovac
Pavlovac
1 : 0
Levosoje Talenat
Levosoje
Lugina
Aliđerce
3 : 0
Corrotica
Crnotince
Trešnjevka
Lopardince
3 : 1
Bukuroca
Bukurevac
Kumarevo
Kumarevo
1 : 2
Vučje
Vučje
Šumadija
Razgojna
4 : 1
Radnički (P)
Pertate
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Čekmin
Čekmin
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 2
Umac
Miroševce
Brza
Brza
3 : 4
Sloga (L)
Lipovica
Železničar
Brestovac
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Mladost V
Vinarce
6 : 3
Sloboda D.B
Donje Brijanje
Progres
Ladovica
0 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
Mladi Borac
Živkovo
1 : 4
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
Mramor
Mramor
1 : 1
Radnički
Trupale
Budućnost
Prva Kutina
2 : 1
Proleter
Mezgraja
Morava
Krušce
3 : 1
Palilulac
Niš
Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
OFK Niš
Niš
Vulkan
Brenica
2 : 1
Mladost
Lalinac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
5 : 1
Vrtište
Vrtište
Aluminjum
Niš
2 : 2
Crvena zastava
Hum
Rudar
Jelašnica
2 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 10
Dinamo 1945
Pančevo
Vojvodina
Crepaja
4 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Partizan (G)
Gaj
1 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Polet
Nakovo
6 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
7 : 1
Naftagas
Elemir
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Zadrugar
Lazarevo
3 : 2
Napredak
Čestereg
Roham
Nova Crnja
0 : 2
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 1
Bilećanin
Sečanj
Terekveš
Svilojevo
1 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Hajduk
Stapar
2 : 0
BSK
Bački Brestovac
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Lipar
Lipar
3 : 1
OFK Šikara
Sombor
Sloga
Ostojićevo
1 : 0
Njegoš
Lovćenac
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 6
Panonija IM Topola
Panonija
Jadran
Feketić
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Bačka
Mol
3 : 1
Preporod
Novi Žednik
Bajša
Bajša
4 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Jedinstvo (M)
Morović
4 : 3
Rudar
Vrdnik
Hajduk (D)
Divoš
2 : 1
Sloven
Ruma
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
2 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jadran
Golubinci
1 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
OFK Brestač
Brestač
1 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 1
Mladost
Bački Petrovac
Mladost (B)
Baroševac
0 : 0
Napredak
Medoševac
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 3
Radnički
Rudovci
Borac
Lazarevac
4 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Budućnost
Zvečka
1 : 0
Šumadija
Šopić
Borac
Progar
2 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Pionir
Besni Fok
0 : 3
Milutinac
Zemun
13. maj
Zemun
0 : 2
Sindjelić 2012
Ugrinovci
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 3
Banja
Višnjička banja
Dunav
Veliko Selo
3 : 1
Policajac
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 2
Komgrap
Beograd
Boleč
Grocka
1 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Kosmaj
Ralja
1 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Pinosava
Pinosava
1 : 2
Ropočevo
Ropočevo
Dunavac
Grocka
2 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Železničar
Kusadak
5 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Sloboda
Lipe
Borac (R)
Ralja
2 : 0
Sloga
Miloševac
SASK
Saraorci
1 : 4
7. Juli
Vodanj
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 1
Budućnost
Ratari
Mladi radnik
Radinac
4 : 0
Šumadija
Azanja
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 0
Krilaš
Ćovdin
Sloga (B)
Burovac
5 : 1
Železničar
Požarevac
Integral
Batuša
1 : 2
Dizel
Bare
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Rudar
Krepoljin
0 : 0
Đerdap
Golubac
Borac
Veliko Laole
2 : 0
Napredak
Veliko Crniće
Budućnost
Vezičevo
2 : 1
Mlava
Malo Laole
Trnava
Donja Trnava
1 : 1
Šumadija
Toponica
Banja
Banja
5 : 2
Šatornja
Šatornja
Pobeda
Sepci
3 : 0
Karađorđe
Rača
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Borac
Pajsijević
3 : 2
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Vinča
Vinča
BSK
Belosavci
2 : 1
Lepenica
Badnjevac
Perućac
Perućac
1 : 1
Savinac
Visibaba
Višesava
Bajina Bašta
0 : 4
Ariljska rampa
Požega
Sevojno
Sevojno
3 : 1
Polet
Rasna
Mladost (P)
Prnjavor
6 : 0
Jadar
Stupnica
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 0
Antimon
Zajača
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 2
Lipolist
Lipolist
Borac (V)
Vladimirci
2 : 2
Drina
Ljubovija
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 1
Borac (L)
Lešnica
Kačer
Belanovica
4 : 2
Kolubara
Jabučje
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
ZSK
Valjevo
Joševa
Joševa
0 : 2
Tulari
Tulari
Sovljak
Sovljak
3 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Mladost
Dračić
5 : 1
Polet
Popučke
Partizan
Cerovac
1 : 3
Pobeda
Beloševac
Šumadinac
Kragujevac
0 : 3
Jadran
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
0 : 1
Budućnost
Resnik
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Mladost
Pajazitovo
2 : 1
Kolonija
Kragujevac
Real
Podunavci
2 : 1
Gruža
Vitanovac
Polet
Ratina
2 : 2
Mataruge
Mataruge
Granit
Jošanička banja
1 : 0
Ribnica
Jovac
Stubal
Stubal
2 : 2
Radnički
Kovači
Borac
Vraneši
3 : 1
Budućnost
Konarevo
Ibar
Mataruška Banja
1 : 6
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
4 : 3
Slatina
Slatina
Miokovci
Miokovci
1 : 0
Spartak
Trnava
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 5
Mladost
Preljina
Majdan
Majdan
0 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Polet
Zabrega
1 : 0
Javor
Sladaja
Šumadija
Trešnjevica
2 : 1
Istok 63
Plana
Napredak (Sv)
Svojnovo
4 : 1
Omladinski
Paraćin
Mladost (S)
Sikirica
6 : 1
Supska
Supska
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 1
Omladinac
Šaludovac
Hajduk
Čepure
0 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Mladost (D)
Dublje
2 : 1
Šumadinac
Dragovo
Morava
Kočino Selo
1 : 0
Mladost (G)
Gložane
Crni Vrh
Deonica
6 : 1
Napredak (SL)
Staro Lanište
Kolare
Kolare
4 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Blagotin
Belušić
2 : 2
Osaonica
Bagrdan
Ursule
Ursule
1 : 0
Sloga
Voljavče
OFK Gnjila
Igroš
3 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Donji Kopaonik
Razbojna
8 : 0
Varvarin
Varvarin
Rubin (DS)
Donji Stupanj
2 : 1
Polet 57
Milutovac
Mladost
Donji Katun
3 : 1
Sloga
Lozna
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Borac
Bivolje
2 : 0
BSK
Bela Voda
Tempo
Mozgovo
2 : 4
Vukašinovac
Vukašinovac
Planinac 2015
Podgorac
0 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Pobeda 1976
Jakovlje
2 : 4
Jedinstvo GVD
Grejač
Sloga (K)
Korman
2 : 1
OFK Draževac
Draževac
Marina Kutina
Marina Kutina
1 : 6
Moravac (Č)
Čečina
Pobeda
Rusna
1 : 4
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Dušnik
Donji Dušnik
3 : 0
Toplica
Šarlinac
4. Juli
Mekiš
3 : 2
Knežica
Knežica
Klisura
Klisura
1 : 1
Grkinja
Grkinja
Lovćen
Petrovo selo
2 : 0
Napredak
Korbovo
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 7
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Koča Andjelković
Tekija
2 : 2
Egeta
Brza Palanka
Rtkovo
Rtkovo
2 : 0
Omladinac
Vajuga
Pontes
Kostol
5 : 3
Milutinovac
Milutinovac
Pobeda
Držina
1 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Dragoš
Pirot
3 : 1
Jerma
Sukovo
Temac
Temska
1 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
OFK Morava
Leskovac
3 : 0
Morava
Gložane
Banat (I)
Ilandža
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Borac (VS)
Veliko Središte
0 : 1
Ratar
Kruščica
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
4 : 0
Ševac
Kusić
Vojvodina (S)
Seleuš
4 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Karaš (J)
Jasenovo
4 : 3
Jedinstvo
Vlajkovac
Potporanj
Potporanj
3 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Strela
Ivanovo
2 : 2
Budućnost
Banatski Brestovac
Dolovo
Dolovo
5 : 1
Borac
Pločica
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 0
Omladinac
Deliblato
Spartak
Debeljača
3 : 2
Unirea
Uzdin
Pobeda
Samoš
0 : 5
Glogonj
Glogonj
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 0
Omladinac
Opovo
Napredak
Banatska Topola
1 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 2
Delija
Mokrin
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
Proleter
Međa
3 : 2
Bega
Novi Itebej
Terekveš
Hetin
5 : 2
2. Oktobar
Kumane
Jedinstvo
Bočar
3 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
Rusanda
Melenci
6 : 1
Proleter
Neuzina
ASK
Aradac
2 : 0
Potisje
Knićanin
Naftagas
Boka
1 : 1
Omladinac
Botoš
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
MSK
Mihajlovo
1 : 0
Jedinstvo
Ečka
OFK Klek
Klek
0 : 2
Lehel
Mužlja
Partizan
Kupusina
2 : 0
KFK Kula
Kula
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 1
OFK Metalac
Sombor
Hajduk Junior
Kula
3 : 0
Jedinstvo 1947
Kolut
Graničar
Riđica
6 : 0
Telečka
Telečka
Dinamo
Sonta
0 : 4
Dunav
Bački Monoštor
Elektrovojvodina
Subotica
9 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Solid
Subotica
7 : 3
Lokomotiva
Subotica
Čantavir
Čantavir
4 : 0
Palić
Palić
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
3 : 1
Bikovo
Bikovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 3
Žednik
Stari Žednik
Borac (M)
Martinci
8 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 1
Omladinac
Molovin
Borac (K)
Klenak
4 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 1
PSK Putinci
Putinci
Jedinstvo
Platičevo
4 : 0
Borac (S)
Stejanovci
Noćaj
Noćaj
1 : 4
Graničar
Kuzmin
Sloga
Maradik
1 : 1
Radnički
Irig
Budućnost
Savino Selo
1 : 1
Iskra
Kucura
Hajduk
Gardinovci
2 : 4
Mladost
Radičević
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 4
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Obilić (Vilovo)
Vilovo
0 : 1
Bačka
Đurđevo
Mladost Radost
Srbobran
0 : 3
Sloga
Lok
Bačka
Despotovo
0 : 3
Krivanj
Selenča
Neštin
Neštin
2 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Maglić
Bački Maglić
4 : 1
Labudnjača
Vajska
Slavija
Pivnice
1 : 1
Borac
Obrovac
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Sremac
Čerević
0 : 6
Kabel - Štrand
Novi Sad
Borac
Rakovac
0 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Tatra
Kisač
4 : 3
Bačka
Begeč
Dunavac
Dunavac
0 : 1
Dedinje
Beograd
Minel
Ripanj
0 : 2
Heroj Polet
Jajinci
Sveti Stefan
Slanci
1 : 1
Sparta
Beograd
Crvenka
Borča
2 : 2
Rekreativo 011
Beograd
Busije
Zemun
2 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
BUSK
Beograd
3 : 0
Atakante
Beograd
Posavac
Tisma
0 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
1 : 2
Šumadinac
Bečmen
Mladost 1948
Donja Livadica
0 : 2
Jasenica
Kruševo
Obilić
Staro Selo
0 : 3
Polet
Trnovče
Kurjače
Kurjače
3 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Braničevo
Braničevo
1 : 1
Vihor
Маljurevac
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Polet (B)
Bikinje
2 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Napredak (B)
Bubušinac
0 : 3
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Desine
Desine
6 : 1
Napredak (P)
Poljana
Zadrugar
Tabanovac
2 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
Radnik
Salakovac
4 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Radnički
Knežica
2 : 3
Rudar
Stamnica
Dragoš
Oreškovica
2 : 0
Polet
Aleksandrovac
BSK
Boževac
2 : 2
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Mladost
Porodin
3 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Mladost MG
Saranovo
2 : 2
Mladost (R)
Rašković
Marjan
Knić
2 : 2
Sloga
Milatovac
Kotlenik
Selo Leskovac
0 : 3
BSK
Borač
Mladost Crni Kao
Crni kao
2 : 3
Crvena zvezda
Miraševac
Karađorđe Vučić
Vučić
2 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Kusovac
Kusovac
1 : 2
Bare
Bare
Jasenica
Božurnja
3 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Misača
Misača
0 : 4
Šamot
Aranđelovac
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 2
Ranilović
Ranilović
Proleter
Jelovik
6 : 0
Žabare
Žabare
Mladi rudar
Bukovik
3 : 0
B 2000
Aranđelovac
Kopljari
Kopljari
2 : 3
Partizan
Darosava
Budućnost
Blaznava
0 : 1
Sloga
Zagorica
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
3 : 1
Radnički
Koceljeva
Rankovac
Nakučani
2 : 0
Dobrava
Vukošić
Jevremovac
Jevremovac
3 : 2
Trešnjevka
Trbusac
Karađorđe
Mišar
2 : 0
Mrovska
Mrovska
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 3
Cerić
Miokus
Krasava
Krasava
0 : 4
Cer
Jadranska Lešnica
Vidojevica
Lešnica
5 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 1
Cerova
Cerova
Gučevo
Banja Koviljača
4 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Borac
Kozjak
3 : 1
Crnča
Crnča
Stolice
Krupanj
3 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Jedinstvo
Mali Zvornik
3 : 1
Sloga (S)
Straža
Proleter
Šabac
4 : 3
Borac
Šabac
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
3 : 2
Gorki
Glušci
Budućnost (Z)
Zminjak
2 : 1
Duško
Klenje
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 0
Drina
Badovinci
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 4
Mladi Borac
Dublje
Sloga
Duvanište
5 : 4
Cer
Petkovica
Omladinac 2013
Slepčević
2 : 3
Milicionar
Bogatić
Komanice
Komanice
2 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Gradac
Valjevo
0 : 4
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Iskra
Donja Bukovica
6 : 0
Liplje
Liplje
Borac
Rajković
3 : 1
Ribnikar
Pecka
Rajac
Kadina Luka
3 : 1
Mladost
Valjevska Kamenica
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
Popadić
Popadić
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Polet (T)
Takovo
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Rudar
Radljevo
1 : 0
Proleter
Bajevac
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 4
Gunjevac
Gunjevac
Stepanje
Stepanje
1 : 3
Radnik
Ub
Šumadija 1934
Drača
1 : 0
Kremenac
Rogojevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 2
Seljak
Cvetojevac
Azbest
Stragari
4 : 0
Divostin
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
3 : 0
Zastava
Kragujevac
Botunje
Botunje
2 : 3
Hajduk
Jovanovac
Morava
Sirča
3 : 2
Tavnik
Tavnik
Budućnost
Samaila
1 : 0
Proleter
Pečenog
Jedinstvo
Dragosinjci
0 : 3
Zvezda
Čukojevac
Šumadija
Šumarice
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Vrnjci
Vrnjci
3 : 3
Napredak
Gračac
Magnohrom
Kraljevo
2 : 1
Lazac
Lazac
Šumadija
Brdjani
2 : 3
Takovski Ustanak
Takovo
Jablanica
Jablanica
3 : 2
Ozremica
Beršići
Brezak
Pranjani
2 : 1
Sparta Grabovica
Grabovica
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 6
Ozrem PMH
Ozrem
Omladinac
Kalimanići
4 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Vrbovac
Vrbovac
3 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Kolarac
Kolari
3 : 0
Omladinac
Seone
Drugovac
Drugovac
0 : 1
Podunavac
Udovice
Lunjevac
Lunjevac
1 : 5
Landol
Landol
Gorušica
Viča
4 : 2
Gradina
Rti
Jelica
Goračići
1 : 1
Prilike
Prilike
Brezova
Brezova
3 : 5
LFK Mladost
Lučani
Voćar
Kotraža
3 : 2
Jedinstvo
Puhovo
Tisa B
Adorjan
1 : 0
Tromedja
Majdan
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 0
Šampion
Orom
Graničar
Đala
2 : 2
Jadran
Sanad
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 1
Čoka
Čoka
Moravac 1948
Gornje Međurovo
2 : 3
Mladost
Donji Komren
Proleter DV
Donja Vrežina
2 : 1
Delijski Vis
Niš
AZ Borac 2014
Azbresnica
0 : 1
Sloga 1948
Malča
Morava
Čokot
2 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
Čegar 2013
Kamenica
1 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Supovac
Supovac
5 : 2
Durlan siti
Niš
Smedovac
Smedovac
0 : 0
Urovica
Urovica
Miloševo
Miloševo
4 : 1
OFK Sikole
Sikole
Malajnica
Malajnica
3 : 0
Ratar
Jasenica
Slatina
Negotin
1 : 2
Polet
Jabukovac
OFK Tamnič
Tamnič
5 : 0
Kovilovo
Kovilovo
Graničar
Aleksandrovac
3 : 0
Rečka
Rečka
Rudar
Bresnica
6 : 2
Prijatelji
Čačak
Lugovi
Čačak
0 : 2
Planinac
Vujetinci
Strelac
Miokovci
0 : 2
Prijevor
Prijevor
Mladost
Atenica
4 : 3
Kej
Čačak
Jedinstvo
Konjevići
5 : 3
BIP
Čačak
Morava
Katrga
2 : 6
Parmenac
Parmenac
Sloboda
Stara Moravica
2 : 1
Pobeda
Pobeda
Njegoš B
Lovćenac
0 : 3
Tomislavci
Tomislavci
Posavina
Stubline
0 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Jedinstvo
Dren
2 : 4
OFK Urovci
Urovci
Belo Polje
Belo Polje
2 : 1
Vukićevica
Vukićevica
Partizan-Draževac
Draževac
1 : 2
Krtinska
Krtinska
Duboko
Mala Moštanica
3 : 1
Borac
Ušće
Ljubinić
Ljubinić
0 : 4
Zvezda-Konatice
Konatice
Trstenica
Trstenica
1 : 4
Rvati
Obrenovac
Bistrica
Bistrica
2 : 0
Šumadija
Mali Crljeni
BSK
Brajkovac
0 : 1
OFK Radnički
Dren
Polet
Mirosaljci
5 : 1
Borac
Arapovac
Budućnost
Dudovica
4 : 0
Sloga
Lukavica
Rudar
Zeoke
5 : 0
Sloboda
Stubica
Vojvoda
Dučina
3 : 1
OFK Slatina
Slatina
OFK Rogača
Rogača
1 : 3
Rudar 2012
Babe
Mladost (G)
Guberevac
0 : 2
Vis
Parcani
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
2 : 3
Ivanča
Velika Ivanča
OFK Student
Mladenovac
7 : 2
Borac
Amerić
Omladinac
Rajkovac
0 : 3
Markovac
Markovac
Sloga
Granice
3 : 5
Šumadija 1962
Jagnjilo
Napredak
Međulužje
2 : 2
Šepšin
Šepšin
Heroj
Busilovac
1 : 4
Budućnost
Lebina
Buljane
Buljane
5 : 1
Jedinstvo
Ratari
Popovac
Popovac
2 : 0
Sloboda
Krežbinac
ISK Izvor
Izvor
3 : 1
Vihor
Golubovac
Zemljoradnik
Striža
6 : 1
Razvitak
Mirilovac
Resava
Bukovac
2 : 3
Sindjelić
Vojnik
15. Avgust 1950
Lomnica
5 : 0
Zelenika
Vitance
Šantarovac
Šantarovac
2 : 1
Morava
Rajkinac
Crnovršanin
Donje Štiplje
0 : 6
Bresje
Bresje
Trnava
Trnava
2 : 0
OFK Borac
Lovci
Omladinac
Bunar
3 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Hajduk
Miloševo
1 : 1
Partizan
Majur
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
5 : 1
Belica
Belica
Rujišnik
Rujišnik
2 : 2
Omladinac
Ugljarevo
Stragari
Stragari (Trstenik)
1 : 4
Velika Drenova
Velika Drenova
Rudar
Rudare
1 : 4
Todorovce
Todorovce
Badince
Badince
1 : 3
Pomoravlje
Manojlovce
Atletiko
Donja Jajina
4 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Radnički 1927
Vršac
2 : 1
Vinogradar
Gudurica
Jedinstvo
Orešac
0 : 3
Hajduk
Šušara
Banat
Dupljaja
1 : 0
Pobeda
Parta
Janošik
Janošik
1 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
Tisa 1933
Taraš
0 : 4
OFK Stajićevo
Stajićevo
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 0
Vojvodina
Neradin
Planinac
Rivica
7 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Polet
Nikinci
3 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Mladost (P)
Pavlovci
2 : 5
Car Uroš
Jazak
Jedinstvo (R)
Ruma
5 : 3
Sremac
Dobrinci
Jedinstvo
Kraljevci
1 : 1
Fruška Gora
Ruma
Sloga
Voganj
2 : 1
Graničar
Grabovci
Hajduk
Višnjićevo
11 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Bratstvo
Sot
1 : 3
Jednota
Šid
OFK Bikić
Bikić Do
5 : 3
OFK Bačinci
Bačinci
Graničar
Jamena
6 : 1
Sremac
Berkasovo
Borac
Ilinci
2 : 1
OFK Bingula
Bingula
Omladinac
Batrovci
1 : 2
Sinđelić
Gibarac
Vitez
Subotište
1 : 3
Graničar
Obrež
Sloven
Sibač
0 : 3
Lovac
Karlovčić
Mladost
Prhovo
3 : 1
Sremac
Deč
Kameni
Ašanja
3 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
Grgurevci
Grgurevci
0 : 3
Borac (VR)
Veliki Radinci
Borac (R)
Radenković
1 : 4
Sloga (Z)
Zasavica I
Napredak
Šuljam
0 : 0
Srem
Sremska Rača
OFK Bosut
Bosut
2 : 2
BSK
Bešenovo
Sremac
Jarak
0 : 0
Poletarac
Laćarak
Sloboda
Šašinci
1 : 1
Sloga (Č)
Čalma
Fruškogorac
Krčedin
3 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Sloga
Krnješevci
3 : 0
Borac
Jarkovci
Borac
Surduk
10.04.2016
15:00
Dunav
Novi Slankamen
Polet
Novi Karlovci
0 : 3
Železničar
Inđija
Pobeda
Stari Kostolac
2 : 0
Dunavac
Petka
Proleter
Požarevac
4 : 2
Sloga (Dr)
Drmno
Sopot
Požarevac
1 : 0
Dunav
Ostrovo
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 2
Stig 1955
Beranje
Metalac
Požarevac
3 : 1
Sloga (Du)
Dubravica
Brana Paunović
Rašanac
0 : 8
Mladost (R)
Ranovac
Mladost (L)
Leskovac
1 : 1
Omladinac B
Šetonje
Radnik
Pankovo
1 : 1
BSK
Bošnjak
7. juli
Lopušnik
2 : 5
Omladinac
Busur
Partizan
Bumbarevo Brdo
12 : 0
Bečevica
Bečevica
Polet
Ljubić kod Knića
5 : 2
Kotlenik
Guncati
Beli Orlovi
Brestovac
1 : 3
Jedinstvo
Oplanic
Maskar
Maskar
0 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
4 : 4
Brezovac
Brezovac
Zablaće
Zablaće
0 : 1
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Korman
Korman
4 : 1
Žabar
Žabar
Mladost
Svileuva
0 : 5
Sava
Mrđenovac
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 5
Galeb
Cerovac
Sloga 1949
Matijevac
4 : 0
Verko
Suvo Selo
Torpedo
Lojanice
1 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Mladost (B)
Belotić
7 : 4
Dragojevac
Dragojevac
Sloga (R)
Riđake
1 : 2
Skupljen 2013
Skupljen
Sloga Trgošped
Mehovine
0 : 3
Hajduk
Debrc
Grušić
Grušić
0 : 0
Volujac
Volujac
Mladost (S)
Slatina
0 : 3
Šipurske livade
Šabac
OFK Donja Ljuboviđa
Donja Ljuboviđa
0 : 1
Sloga DB
Donja Bukovica
Azbukovica
Crnča
6 : 0
Vrhpolje
Vrhpolje
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 0
Hajduk
Ribarica
Bair
Bogatic
0 : 2
Premijer
Badovinci
Mladost
Očage
2 : 7
Stojan Lazarac
Sovljak
Šumice
Glusci
2 : 3
Napredak (BP)
Banovo Polje
OFK Brđanac
Valjevo
3 : 1
Bujačić
Bujačić
Rakac Stave
Stave
1 : 2
Kotešica
Kotešica
Beloševac
Beloševac
3 : 3
OFK Povlen
Brezovice
Mali korak
Oglađenovac
5 : 0
Paune
Paune
Dupljaj
Dupljaj
2 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Mladi radnik
Valjevo
1 : 3
Lukavac
Lukavac
Toplica
Donja Toplica
2 : 1
Mladost
Latković
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 0
Babajić
Babajić
Orao
Poljanice
0 : 2
Stari drugari
Kadina Luka
Paštrić
Paštrić
0 : 2
Vojvode
Mionica
Tolić
Tolić
1 : 2
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Mladost
Vračević
6 : 2
Sloga
Bogovađa
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 3
Nepričava
Nepričava
Čučuge
Čučuge
5 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Zvizdar
Zvizdar
0 : 7
OFK Paljuvi
Paljuvi
Dokmir
Dokmir
0 : 1
Šarbane
Šarbane
Sloga
Lončanik
1 : 2
Omladinac
Kalinovac
Kolubara
Liso Polje
2 : 0
Strelac 001
Kožuar
Jedinstvo
Milorci
0 : 4
OFK Takovo
Takovo
Brgule
Brgule
0 : 1
Vrelo
Vrelo
Borac
Novi Milanovac
0 : 2
Bukorovac
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 4
Erdoglija
Kragujevac
Šumarice 2008
Kragujevac
4 : 3
Dobrača
Dobrača
Zgodačica
Godačica
1 : 1
Lasta
Vitkovac
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 0
Morava
Mrsać
Jedinstvo
Godačica
3 : 0
Mladost 1981
Štulac
Studen Vitez
Studenica
2 : 1
Žiča
Žiča
Progorelica
Progorelica
1 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
BSK 2014
Bukovica
1 : 1
Omladinac
Drakčići
Mineral 2015
Rudno
5 : 0
Musina reka
Musina reka
Udarnik
Sibnica
5 : 0
BSK
Brzohode
Pomoravlje
Vlaški Do
0 : 1
Budućnost
Kočetin
Napredak
Simićevo
6 : 2
Proleter
Četereže
Sloga
Topolovnik
2 : 4
Pečanica
Pečanica
Ram
Ram
0 : 4
Dunavac
Kisiljevo
Kumane
Kumane
4 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Baštovan 2015
Carevac
1 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Sirakovo
Sirakovo
5 : 0
Pek
Kusiće
Štitari
Štitari
0 : 9
Zdravinje
Zdravinje
Mladost VPD
Krusevac
4 : 2
Jablanica
Jablanica
Modrica
Modrica
1 : 7
Zmajevac
Belasica
Polet
Kobilje
2 : 1
Polet
Šavrane
Mladost 2015
Mala Reka
3 : 2
Grkljane
Grkljane
Grkljane
Grkljane
4 : 3
Lipovac
Lipovac
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 1
Polet
Kobilje
Polet
Šavrane
3 : 0
Modrica
Modrica
Zmajevac
Belasica
1 : 3
Mladost VPD
Krusevac
Jablanica
Jablanica
2 : 3
Štitari
Štitari
Dedina
Dedina
2 : 1
Konjuh
Konjuh
Meševo
Meševo
7 : 0
Kruševica
Kruševica
Vratare
Vratare
1 : 4
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
1 : 2
Vratare
Vratare
Kruševica
Kruševica
0 : 2
Dedina
Dedina
Konjuh
Konjuh
0 : 3
Gaglovo
Gaglovo
Jednota 1950
Gložan
3 : 0
Proleter
Karađorđevo
Slavija
Bođani
0 : 0
Borac
Vizić
Budućnost
Parage
4 : 0
Sloga
Plavna
Lauš
Lopaš
1 : 4
Sečica
Seča reka
Omladinac
Zdravčići
1 : 2
Lazarica
Prilipac
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 4
Blagaja
Rupeljevo
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 2
Ježevica
Ježevica
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 1
Duškovci
Duškovci
Avijatičar Vranjani
Vranjani
4 : 1
Bakionica
Bakionica
Glumač
Glumač
1 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Gorobilje
Gorobilje
4 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Pobeda
Đurđevo
4 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Udarnik
Trska
2 : 0
Napredak
Malo Krčmare
Mladost
Bošnjane
0 : 0
Feniks
Rača
Mladi Borac
Županjac
6 : 0
Šumadinac
Kruševica
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 1
Mladost
Bukovče
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 0
Ibar
Rožaje
Cetinje
Cetinje
2 : 1
Kom
Podgorica
Bratstvo
Cijevna
0 : 0
Jezero
Plav
Berane
Berane
3 : 0
Grafičar
Podgorica
Požarevac
Požarevac
7 : 2
Mačva
Šabac
Una Fortuna 04
Lužnice
0 : 4
Karađorđe
Topola
Šabac
Šabac
0 : 1
Sloga 036
Kraljevo
Slatke Male
Burovac
0 : 1
Požega
Požega
Sremice
Sremska Mitrovica
0 : 17
Rad
Beograd
Metalmania
Kanjiža
5 : 1
Bistrica 021
Novi Sad
Sokolac
Sokolac
1 : 2
Čelik
Doboj
Sloga Kakmuž-Petrovo
Petrovo
0 : 2
Mladost Poljavnice
Novi Grad
Partizan
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Napredak
Kruševac
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
Čukarički
Beograd
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Radnički
Valjevo
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Veternik
Veternik
4 : 0
Donji Srem
Pećinci
Sloga (P)
Plandište
4 : 3
Vršac
Vršac
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Polet
Ljubić
1 : 4
Sloboda (Č)
Čačak
Sloboda (U)
Užice
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 1
Mladost
Lučani
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
BASK
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 2
Sindjelić
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Brodarac 2
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
1 : 1
Zemun
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Voždovac
Beograd
Žarkovo
Beograd
0 : 2
Bežanija
Beograd
BSK Borča
Borča
9 : 0
Policajac
Beograd
Trudbenik
Trudbenik
4 : 2
Brodarac 1947
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 6
Studentski Grad
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Prva Iskra
Baric
Milenium
Beograd
0 : 1
Grafičar
Beograd
Mladi radnik 1940
Radinac
2 : 1
7. Juli
Vodanj
Grbalj
Radanovići
7 : 1
Bratstvo
Cijevna
Rudar
Pljevlja
5 : 0
Cetinje
Cetinje
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 8
Iskra
Danilovgrad
Mladost
Podgorica
6 : 0
Sutjeska
Nikšić
Zeta
Golubovci
2 : 1
Budućnost
Podgorica
BSK Borča MO
Borča
3 : 1
Rad MO
Beograd
IMT MO
Beograd
1 : 3
BASK MO
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Napredak
Kruševac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Hajduk junior
Kula
1 : 2
Vršac
Vršac
Radnički
Zrenjanin
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
RFK NS 1921
Novi Sad
Mladost (L)
Lukićevo
5 : 5
Radnički (K)
Kovin
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
Vrbas
Vrbas
2 : 0
TSC
Bačka Topola
Sindjelić
Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Dominus
Beograd
0 : 2
Borča
Borča
Radnički
Novi Beograd
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Nacional
Novi Pazar
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Sloga
Kraljevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 4
Kiker
Kraljevo
Žarkovo
Beograd
0 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Trudbenik
Beograd
2 : 4
Radnički (O)
Obrenovac
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Radnički Šabački
Šabac
OFK Šabac
Šabac
2 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Loznica
Loznica
7 : 1
Drina
Ljubovija
VGSK
Veliko Gradište
4 : 1
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
Tornjoš
Tornjoš
2 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Obilić
Novi Kneževac
0 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Banja
Beograd
1 : 3
Dorćol
Beograd
Dolina
Padina
3 : 0
Vršac United
Vršac
Mladost (O)
Omoljica
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Polet
Izbište
0 : 4
Jugoslavija
Jabuka
Radnički
Koceljeva
0 : 4
Radnički Stobex
Klupci
POFK Savacium
Šabac
10 : 0
OFK Atletiko
Šabac
Glasinac
Sokolac
2 : 0
Mladost (G)
Gacko
Zeta
Golubovci
1 : 0
Budućnost
Podgorica
Rudar
Pljevlja
5 : 1
Brskovo
Mojkovac
Grbalj
Kotor
2 : 1
Graficar
Podgorica
Dečić
Tuzi
3 : 1
Radnicki
Berane
Lovćen
Cetinje
3 : 1
Jezero
Plav
OFK Petrovac
Petrovac
4 : 0
Iskra
Danilovgrad
Mladost
Podgorica
1 : 3
Sutjeska
Nikšić
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Bečej 1918
Bečej
Vrbas
Vrbas
3 : 6
TSC
Bačka Topola
Vršac
Vršac
2 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 5
Vršac United
Vršac
Sloga
Kraljevo
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Apolon 4
Kragujevac
8 : 0
Slavija
Kragujevac
Brodarac
Novi Beograd
1 : 3
Voždovac
Beograd
FSFV
Beograd
2 : 7
Crvena zvezda
Beograd
Dominus
Beograd
2 : 5
BSK
Borca
Teleoptik
Zemun
1 : 2
Rad
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Mladi radnik 1940
Radinac
13 : 1
7. Juli
Vodanj
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Akademija fudbala Djokić
Velika Plana
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Donjošorac
Šabac
Železničar
Lajkovac
4 : 1
OFK Osečina
Osečina
OFK Šabac
Šabac
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Loznica
Loznica
10 : 0
Drina
Ljubovija
Institut
Zemun
2 : 1
BASK
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
Borac O.
Ostruznica
IMT
Beograd
0 : 5
Srem J.
Jakovo
Banat
Vršac
4 : 0
Vulturul
Grebenac
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 5
Ševac
Kusić
Pavliš
Pavliš
1 : 3
Polet
Izbište
Subotica
Subotica
0 : 7
Spartak
Subotica
Senta
Senta
1 : 0
Arena Su
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
1 : 11
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Beograd 1929
Beograd
5 : 1
Dorćol
Beograd
Hajduk
Beograd
3 : 1
Trudbenik
Beograd
Potisje
Kanjiža
10.04.2016
10:00
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tisa
Adorjan
8 : 2
Čoka
Čoka
Bačka
Mol
15 : 0
Sloga
Ostojićevo
Budućnost
Zvecka
3 : 0
Posavina
Stubline
Zadrugar
Orasac
10 : 1
Pobeda
Piroman
Strelac
Mislodjin
1 : 1
Jedinstvo
Dren
Polet
Grabovac
1 : 4
Belo Polje
Belo Polje
Rađevac
Krupanj
9 : 1
Karađorđe
Mišar
Radnički MK
Novi Beograd
10.04.2016
13:30
BSK 1925 MK
Batajnica
Milutinac MK
Zemun
1 : 5
Tempo
Beograd
13. Maj MK
Zemun
7 : 0
Zmaj 1953
Beograd
Krstarica
Prokuplje
3 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
Jedinstvo 2014
Pirot
1 : 6
Napredak
Kruševac
Knjaževac 2015
Knjaževac
2 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Lavice Dubočica
Leskovac
6 : 1
Levač
Rekovac
Mačva 2005
Bogatić
2 : 3
Mačva (Š)
Šabac
Teleoptik
Zemun
0 : 2
Rad
Banjica
Dominus
Beograd
1 : 13
BSK 1925
Beograd
Olimpik
Beograd
17 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Srem Jakovo
Jakovo
1 : 4
Studentski Grad
Novi Beograd
Balkan
Beograd
2 : 0
Internacional
Beograd
Atakante
Beograd
2 : 1
Poštar
Zvezdara
Senta
Senta
1 : 1
Spartak '04
Subotica
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 1
AFK
Ada
Posavina
Stubline
3 : 0
Radnicki 2
Obrenovac
Buducnost
Zvecka
1 : 2
Radnicki
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
6 : 0
Fair Play 06
Beograd
Radnički
Novi Beograd
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Plavi 2000
BEOGRAD
1 : 4
Matiko
BEOGRAD

Košarka

Novi Pazar
Novi Pazar
74 : 82
Student BB
Bajina Bašta
Železničar
Čačak
85 : 79
Ub
Ub
Svilajnac Kompo
Svilajnac
71 : 86
Zlatar
Nova Varoš
Žitko Basket
Beograd
91 : 89
Astra
Beograd
Torlak Aboca
Beograd
76 : 78
Barajevo
Barajevo
Duga
Šabac
65 : 64
Pazar
Novi Pazar

Odbojka

Timok
Zaječar
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
2 : 3
Milenijum
Niš
Beograd
Beograd
3 : 0
Student
Niš
Surdulica
Surdulica
0 : 3
Bor
Bor
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 1
Pirot
Pirot
Čoka
Čoka
10.04.2016
Senta
Senta

Rukomet

Jastrebac
Blace
18 : 21
Vranje 1957
Vranje
Smederevo
Smederevo
26 : 21
Dorćol
Beograd
Radnički
Obrenovac
21 : 14
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Lazarevac
Lazarevac
23 : 26
Metaloplastika 2
Šabac
Niška Banja
Niška Banja
21 : 31
Hisar
Leskovac
Progres
Svrljig
24 : 42
Vlasotince
Vlasotince
Karađorđe
Topola
32 : 21
Štrpce
Štrpce
Morava 2
Velika Plana
33 : 23
Osipaonica
Osipaonica
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
26 : 19
Golić Šarić
Banja Luka
Bijeljina
Bijeljina
36 : 30
Drina
Zvornik
Hercegovac
Bileća
0 : 10
Lokomotiva
Brčko
Leotar
Trebinje
28 : 26
Hercegovina
Nevesinje
Kotor Varoš
Kotor Varoš
34 : 30
Slavija
Istočno Sarajevo
Minaqua Vojvodina
Petrovaradin
20 : 23
Kikinda
Kikinda
Petrovaradin
Petrovaradin
27 : 46
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički
Bajmok
35 : 31
Jadran
Feketić
Morava Han
Vladičin Han
22 : 40
Jastrebac
Blace
Dubočica
Leskovac
24 : 22
Vlasotince
Vlasotince

Vaterpolo

Taš 2000
Beograd
13 : 11
Vojvodina
Novi Sad

Futsal

Kikinda
Kikinda
3 : 2
Srbobran
Srbobran
BSK
Bujanovac
2 : 2
Banjica
Bela Palanka
Bečej
Bečej
2 : 6
Kraljevićevo
Kačarevo

Američki fudbal

Blue Dragons
Beograd
23 : 14
Meridian Indians
Inđija
Legionaries
Sremska Mitrovica
34 : 2
Imperatori
Niš
GAT Dukes
Novi Sad
28 : 39
SBB Vukovi
Beograd