XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 460 utakmica za dan
Nedelja, 22 Novembar 2015

Fudbal

Radnički (N)
Niš
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Donji Srem
Pećinci
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 2
Travnik
Travnik
Sloboda
Tuzla
4 : 2
Čelik
Zenica
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Borac
Banja Luka
Sloga (T)
Trn
6 : 1
Liješće
Liješće
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
0 : 2
Laktaši
Laktaši
Radnički (K)
Karakaj
5 : 0
Rudar
Ugljevik
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
2 : 1
Ilićka 01
Brčko
Sloga Junajted
Bijeljina
4 : 3
Glasinac 2011
Sokolac
Proleter
Dvorovi
0 : 2
Podrinje
Janja
Mladost (R)
Rogatica
1 : 0
Jedinstvo (Br)
Brodac
Dubrave
Dubrave
3 : 1
OFK Lauš
Banja Luka
Karanovac
Karanovac
3 : 0
Gomjenica
Prijedor
Tabane 1970
Jagodina
8 : 1
Timočanin
Knjaževac
Car Konstantin
Niš
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
OFK Bor
Bor
0 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Železničar
Pančevo
2 : 1
Cement
Beočin
Borac (S)
Sakule
1 : 2
Sloga
Temerin
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 3
Sopot
Sopot
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 1
IMT
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Turbina
Vreoci
Budućnost
Dobanovci
3 : 3
Brodarac 1947
Novi Beograd
Kopaonik
Brus
2 : 2
Bošnjane
Bošnjane
Lugomir
Rakitovo
2 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 2
Juhor
Obrež
Rembas
Resavica
3 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Morava
Ribare
4 : 2
Župa
Aleksandrovac
Kablovi
Zaječar
1 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
0 : 4
Rudar (P)
Podvis
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Bukovik
Razanj
1 : 0
Moravica
Subotinac
Radnički (L)
Lubnica
1 : 0
Rtanj
Boljevac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 2
Napredak
Aleksinac
Budućnost (P)
Popovac
1 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Bobište
Bobište
2 : 3
Mladost (M)
Medoševac
Ropotovo
Ropotovo
2 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 0
ŽAK
Kikinda
Polet
Izbište
2 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Slavia
Kovačica
0 : 0
Radnički (K)
Kovin
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
Tavankut
Tavankut
3 : 3
Tisa (A)
Adorjan
Mladost (T)
Turija
0 : 3
Bratstvo 1946
Prigrevica
Budućnost (G)
Gložan
5 : 3
Veternik
Veternik
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Slavija
Novi Sad
Homoljac
Žagubica
4 : 2
Napredak
Markovac
Šapine
Šapine
5 : 0
Morava
Velika Plana
Proleter
Vranovo
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Omladinac
Donja Rača
0 : 1
RSK
Rabrovo
Brezovica
Brezovica
1 : 5
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Provo
Provo
4 : 0
Budućnost
Arilje
Rađevac
Krupanj
2 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Orlovac
Mrčajevci
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Dragačevo
Guča
2 : 2
Tutin
Tutin
Slavija (K)
Kragujevac
5 : 1
Bane
Raška
Budućnost
Miliva
1 : 1
Partizan
Glogovac
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 3
OFK Batinac
Batinac
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
OFK Tekstilac
Paraćin
7 : 0
BSK
Buljane
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 2
Napredak (D)
Drenovac
Napredak (Z)
Zlatovo
4 : 2
Sloga
Donje Vidovo
Trajal
Kruševac
2 : 0
Sloga
Dašnica
Šanac
Šanac
3 : 1
13. April
Lomnica
Naupare
Naupare
4 : 3
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 3
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Mladi radnik
Bačina
2 : 0
Parunovac
Parunovac
Gradina
Pejovac
4 : 1
Blagotin
Poljna
Čitluk
Čitluk
2 : 3
Mladost
Makrešane
Vinogradar
Zleginje
4 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Kosovac
Prokuplje
1 : 4
Trbunje
Trbunje
Omladinac
Podina
1 : 2
Polet
Samarinovac
NS Tatko
Stara Božurna
2 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
Pobeda
Donje Crnatovo
3 : 3
Real
Jasenica (Žitorađa)
Dunđerski
Voljčinac
0 : 3
Borac
Držanovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
5 : 0
Partizanski put
Grudaš
Jastrebac
Blace
0 : 1
Topličanin
Prokuplje
Mladost 1982
Donji Drenovac
4 : 1
Dobrič
Pejkovac
Palilula
Aleksinac
0 : 1
Rasovača
Rasovača
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
5 : 4
Polet
Vitoševac
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 5
Naša krila 1936
Belotinac
Koprijan 1975
Gradište
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
Doljevac
Doljevac
1 : 2
Radnički 1924
Kočane
Nemetali
Donja Bela Reka
8 : 0
Polom
Leskovo
Majdanpek
Majdanpek
6 : 2
Čubra
Čubra
Radnički
Klokočevac
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Sloga
Kobišnica
3 : 2
Deli Jovan
Sikole
BSK
Bukovče
3 : 1
Krivelj
Krivelj
Branik
Štubik
2 : 0
Blizna
Blizna
Sloga
Minićevo
0 : 1
Osnić
Osnić
ŠSK
Štipina
7 : 1
Vratarnica
Vratarnica
Polet
Jablanica
2 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
1 : 3
Trebič
Sokobanja
Pavlovac
Pavlovac
3 : 2
Levosoje
Levosoje
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Vihor
Žbevac
5 : 3
Trešnjevka
Lopardince
Corrotica
Crnotince
1 : 1
Bukuroca
Bukurevac
Čelik
Belo polje
0 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
Kumarevo
Kumarevo
2 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Brza
Brza
Šumadija
Razgojna
2 : 1
Železničar
Brestovac
Vučje
Vučje
4 : 0
Mladost V
Vinarce
Radnički (P)
Pertate
1 : 0
Progres
Ladovica
Čekmin
Čekmin
2 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Umac
Miroševce
2 : 5
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
Sloga (L)
Lipovica
0 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 2
Sloboda D.B
Donje Brijanje
Morava
Krušce
1 : 0
Radnički
Trupale
Budućnost
Prva Kutina
2 : 1
Brzi Brod
Brzi Brod
Mramor
Mramor
2 : 4
Vulkan
Brenica
Proleter
Mezgraja
0 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
OFK Niš
Niš
8 : 0
Rudar
Jelašnica
Mladost
Lalinac
4 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Vrtište
Vrtište
0 : 3
Crvena zastava
Hum
Jugoslavija
Jabuka
0 : 11
Dinamo 1945
Pančevo
Partizan (G)
Gaj
1 : 4
Budućnost (A)
Alibunar
Borac (S)
Starčevo
6 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Vojvodina
Crepaja
0 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 2
Vulturul
Grebenac
Borac
Bački Gračac
5 : 2
Terekveš
Svilojevo
OFK Šikara
Sombor
0 : 2
BSK
Bački Brestovac
Lipar
Lipar
4 : 1
Kordun
Kljajićevo
Hajduk
Stapar
2 : 2
Mladost
Kruščić
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Bajša
Bajša
6 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Bačka
Mol
3 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Proleter
Njegoševo
7 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Ljukovo
Ljukovo
1 : 2
Partizan
Vitojevci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Graničar 1924
Adaševci
2 : 6
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 0
Sloven
Ruma
OFK Brestač
Brestač
2 : 4
Rudar
Vrdnik
Jadran
Golubinci
3 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
5 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Budućnost
Mladenovo
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Borac
Šajkaš
3 : 0
Hajduk
Čurug
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Kulpin
Kulpin
1 : 4
Mladost
Bački Petrovac
Miletić
Mošorin
4 : 4
Tvrdjava
Bač
Napredak
Nadalj
0 : 4
Stari Grad
Bačka Palanka
Udarnik
Lozovik
6 : 0
Omladinac
Rakinac
Železničar
Kusadak
2 : 0
Borac (R)
Ralja
Bačinac
Bačinac
1 : 0
SASK
Saraorci
Osipaonica
Osipaonica
1 : 3
Bresje Superior
Velika Plana
Sloboda
Lipe
3 : 1
Mladi radnik
Radinac
Sloga
Miloševac
0 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
7. Juli
Vodanj
4 : 0
Pobeda
Golobok
Budućnost
Ratari
2 : 0
Šumadija
Azanja
Banja
Banja
2 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Trnava
Donja Trnava
4 : 1
Pobeda
Sepci
Šumadija
Toponica
2 : 1
Borac
Pajsijević
Šatornja
Šatornja
4 : 1
Junkovac
Junkovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 0
Lepenica
Badnjevac
Vitlina-Bokanja
Gorovič
3 : 2
Vinča
Vinča
Radnički Šabački
Šabac
2 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 0
BMR Petlovača
Petlovača
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Lipolist
Lipolist
3 : 2
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Drina
Ljubovija
2 : 2
Borac (L)
Lešnica
Pobeda
Beloševac
2 : 1
Sloboda
Grbice
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Borac
Drenovac
Maršić
Maršić
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Ćava
Grošnica
1 : 1
Budućnost
Resnik
Mladost
Pajazitovo
1 : 1
Jadran
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 1
Partizan
Cerovac
Vodojaža
Grošnica
0 : 0
Sušica
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
2 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
1 : 4
Real
Podunavci
Radnik
Ušće
2 : 0
Budućnost
Konarevo
Rudar
Baljevac
0 : 3
Radnički
Kovači
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 1
Ribnica
Jovac
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Gruža
Vitanovac
Borac
Vraneši
0 : 2
Polet
Ratina
Stubal
Stubal
4 : 1
Granit
Jošanička banja
Rudar Stenjevac
Stenjevac
8 : 1
Polet
Zabrega
Omladinac
Šaludovac
3 : 1
Supska
Supska
Hajduk
Čepure
3 : 0
Istok 63
Plana
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 1
Napredak Stubica
Stubica
Mladost (S)
Sikirica
4 : 0
Radnički
Tekija
Napredak (Sv)
Svojnovo
5 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Kupinovac
Kupinovac
3 : 2
Budućnost
Đurinac
Osaonica
Bagrdan
1 : 0
Napredak (SL)
Staro Lanište
Sloga
Voljavče
2 : 2
Mladost (G)
Gložane
Ursule
Ursule
5 : 3
Šumadinac
Dragovo
Blagotin
Belušić
1 : 2
Juhor
Glavinci
Kolare
Kolare
4 : 4
Resavac
Subotica
Crni Vrh
Deonica
0 : 2
Vinorača
Vinorača
Morava
Kočino Selo
4 : 1
Mladost (D)
Dublje
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 1
OFK Gnjila
Igroš
Rubin (Z)
Zalogovac
4 : 1
Sloga
Lozna
Omladinac
Pojate
4 : 2
Polet 57
Milutovac
Trudbenik
Stalać
2 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Mladost
Donji Katun
1 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
3 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
OFK Draževac
Draževac
4 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Jastrebac (T)
Tešica
6 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
Sloga (K)
Korman
0 : 0
Borac
Trnjane
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 4
Planinac 2015
Podgorac
Morava
Gložane
0 : 3
Moravac
Guberevac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
0 : 4
BSK
Belanovce
Polet
Stajkovce
0 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Navalin
Navalin
1 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Real
Donja Jajina
5 : 0
Mladost (B)
Batulovce
OFK Morava
Leskovac
3 : 2
Napredak
Bogojevce
Gradac
Konopnica
4 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
Partizan
Kupusina
0 : 2
Hajduk Junior
Kula
Jedinstvo (R)
Ribarevo
3 : 3
Rastina 1918
Rastina
OFK Metalac
Sombor
1 : 0
Dinamo
Sonta
Jedinstvo 1947
Kolut
1 : 3
Dunav
Bački Monoštor
Graničar
Kuzmin
1 : 3
Borac (M)
Martinci
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Borac (S)
Stejanovci
Radnički
Irig
2 : 2
PSK Putinci
Putinci
Sloga
Maradik
1 : 5
Obilić 1993
Kukujevci
Noćaj
Noćaj
7 : 2
Hajduk 1932
Šimanovci
Jedinstvo
Platičevo
1 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 2
Borac (K)
Klenak
Tatra
Kisač
6 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Bačka
Begeč
2 : 3
Kabel - Štrand
Novi Sad
Čenej
Čenej
0 : 5
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Meteor
Lapovo
Bare
Bare
2 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Kusovac
Kusovac
0 : 3
BSK
Borač
Karađorđe Vučić
Vučić
4 : 3
Sloga
Milatovac
Mladost Crni Kao
Crni kao
0 : 4
Mladost (R)
Rašković
Kotlenik
Selo Leskovac
3 : 1
Grivac
Grivac
Marjan
Knić
1 : 3
Mladost MG
Saranovo
Partizan
Darosava
4 : 1
Jasenica
Božurnja
Sloga
Zagorica
4 : 2
B 2000
Aranđelovac
Budućnost
Blaznava
3 : 2
Žabare
Žabare
Kopljari
Kopljari
9 : 1
Ranilović
Ranilović
Mladi rudar
Bukovik
3 : 1
Šamot
Aranđelovac
Proleter
Jelovik
5 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Šumadinac (S)
Stojnik
8 : 0
Misača
Misača
Vidojevica
Lešnica
2 : 2
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Krasava
Krasava
2 : 4
Gučevo
Banja Koviljača
Velika Reka
Velika Reka
4 : 3
Borac
Kozjak
Cerova
Cerova
1 : 3
Stolice
Krupanj
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 6
Jedinstvo
Mali Zvornik
Mladost (DB)
Donja Borina
1 : 0
Sloga (S)
Straža
Crnča
Crnča
1 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
0 : 3
Budućnost (Z)
Zminjak
Proleter
Šabac
2 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Gorki
Glušci
3 : 3
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Partizan
Drenovac
1 : 1
Sloga
Duvanište
Duško
Klenje
3 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
Drina
Badovinci
4 : 3
Milicionar
Bogatić
Mladi Borac
Dublje
2 : 1
Cer
Petkovica
Urovica
Urovica
3 : 0
Srbovo
Srbovo
Rečka
Rečka
3 : 0
Kovilovo
Kovilovo
Graničar
Aleksandrovac
0 : 2
Polet
Jabukovac
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 1
OFK Sikole
Sikole
Slatina
Negotin
3 : 4
Smedovac
Smedovac
Malajnica
Malajnica
0 : 0
Miloševo
Miloševo
Sloga 1949
Matijevac
2 : 1
Mladost (B)
Belotić
Petrovac 74
Kujavica
4 : 0
Sloga (R)
Riđake
Dragojevac
Dragojevac
2 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Skupljen 2013
Skupljen
3 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Krnule 09
Krnule
3 : 0
Polet
Jalovik
Hajduk
Debrc
3 : 2
Provo 2015
Provo
Berane
Berane
3 : 1
Radnički
Berane
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 1
Cetinje
Cetinje
Bratstvo
Cijevna
1 : 0
Grafičar
Podgorica
Ibar
Rožaje
4 : 2
Igalo
Herceg Novi
Čukarički
Beograd
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Mačva
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 4
OFK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Napredak
Kruševac
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 1
BASK
Beograd
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
IM Rakovica
Rakovica
Sindjelić
Beograd
0 : 4
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
2 : 1
Voždovac
Beograd
Prva Iskra
Baric
1 : 2
Balkan
Beograd
Seceranac Ada
Beograd
0 : 2
Milenium
Beograd
Iskra
Danilovgrad
6 : 0
Bratstvo
Cijevna
Sutjeska
Nikšić
2 : 1
Kom
Podgorica
Mladost
Podgorica
5 : 2
Dečić
Tuzi
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 2
Rudar
Pljevlja
Lovćen
Cetinje
1 : 3
Bokelj
Kotor
Grbalj
Radanovići
5 : 0
Mornar
Bar
Čukarički
Beograd
4 : 1
Jagodina
Jagodina
Real Niš
Niš
2 : 1
Spartak
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Rad
Beograd
2 : 0
Brodarac
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 2
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Napredak
Kruševac
011
Beograd
0 : 1
Sindjelić
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 1
BASK
Beograd
IM Rakovica
Beograd
0 : 10
Kolubara
Lazarevac
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Pinosava
Pinosava
2 : 2
Graficar
Beograd
Beograd 1929
Beograd
3 : 0
Jedinstvo
Surcin
Zuce
Beograd
1 : 3
Apolon 2010
Beograd
Lovćen
Cetinje
2 : 1
Bokelj
Kotor
Radnicki
Berane
1 : 1
Jezero
Plav
Iskra
Danilovgrad
2 : 0
Graficar
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
3 : 0
Igalo
Herceg Novi
Budućnost
Podgorica
4 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Zeta
Golubovci
5 : 1
Brskovo
Mojkovac
Mladost
Podgorica
3 : 0
Dečić
Tuzi
OFK Petrovac
Petrovac
4 : 3
Rudar
Pljevlja
Grbalj
Kotor
2 : 1
Mornar
Bar
Radnički (Z)
Zrenjanin
5 : 0
Vršac united
Vršac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Presing
Požarevac
AF Duljaj
Topola
3 : 8
Obilić
Živica
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Zvižd
Kučevo
Karađorđe (T)
Topola
4 : 0
OŠ Karađorđe 2009
Rača
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 1
Bačinac
Bačinac
Arena Su
Subotica
2 : 2
Subotica
Subotica
Morava
Žitkovac
2 : 2
Knjaževac 2015
Knjaževac
Radnički 2012
Niš
0 : 2
Mašinac
Niš
Napredak
Kruševac
2 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Partizan
Beograd
2 : 0
Čukarički
Beograd
Budućnost Krušik 2
Valjevo
3 : 2
Jedinstvo
Ub
Ribnica
Mionica
0 : 1
OFK Osečina
Osecina
Šampion
Valjevo
0 : 3
Omladinac
Ljig
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Radnički 1
Valjevo
OFK Senjak
Valjevo
0 : 2
Budućnost Krušik 1
Valjevo

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
76 : 86
Budućnost VOLI
Podgorica
Jagodina
Jagodina
99 : 108
OKK Beograd
Beograd
Beko
Beograd
88 : 73
Proleter
Zrenjanin
Srem
Sremska Mitrovica
95 : 91
Mladost
Smederevska Palanka
Zlatar
Nova Varoš
68 : 60
Zekas 75
Rača
Železničar
Čačak
97 : 85
Priboj
Priboj
Novi Pazar
Novi Pazar
78 : 85
Radnički 1950
Kragujevac
Žitko Basket
Beograd
86 : 91
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Kris Kros
Pančevo
79 : 81
Jedinstvo
Novi Becej
Železničar
Lajkovac
92 : 89
Student 014
Valjevo
Rađevac
Krupanj
97 : 84
Vladimirci
Vladimirci
Vitez BGD 011
Beograd
62 : 81
Zvezda
Beograd
Zvezdara 2
Beograd
60 : 70
LA Basket
Beograd
Umka 2009
Beograd
81 : 68
AS Basket
Beograd
Budućnost
Novi Sad
89 : 51
SO Koš
Sombor
Star Beočin
Novi Ledinci
83 : 79
Sloboda NS
Novi Sad
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
61 : 107
Feniks
Bačka Palanka
Jadran
Golubinci
77 : 62
Deč
Deč
Dinamo
Pančevo
105 : 62
Jedinstvo
Kačarevo
Vukovi Merošina
Merošina
87 : 75
Hisar
Leskovac
Vlasotince
Vlasotince
79 : 89
Mladost
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
73 : 53
Zicer
Bor
Đerdap
Kladovo
70 : 64
Jug
Vranje
Topolčanka
Bačka Topola
78 : 43
Banat
Kikinda
Jedinstvo
Novi Bečej
44 : 63
Proleter
Novi Sad
Karaburma
Beograd
82 : 56
Srbobran
Srbobran
Njegoš
Lovćenac
42 : 37
Stara Pazova
Stara Pazova
Beočin
Beočin
85 : 53
Proleter 023
Zrenjanin
Basket Star
Senta
107 : 62
Srem
Sremska Mitrovica
Jedinstvo 2015
Belegiš
40 : 88
Čelarevo
Čelarevo
Duga
Šabac
91 : 48
Železničar
Lajkovac
Student 2
Niš
70 : 62
Radnik
Surdulica
Gimnazijalac
Pirot
84 : 61
Hajduk Veljko
Negotin
Paraćin
Paraćin
75 : 79
Pazar
Novi Pazar

Odbojka

Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Spartak
Subotica
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Mladi radnik
Požarevac
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Desetka
Niš
Pirot
Pirot
1 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Milenijum
Niš
2 : 3
Dubočica
Leskovac
Partizan
Lipljan
3 : 1
Lotus
Čačak
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Tehničar
Kraljevo
1 : 3
Knez Lazar
Kruševac
Rudar
Baljevac
3 : 1
Kneginja Milica Trstenik
Trstenik
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Botafogo
Novi Sad
3 : 0
Vest
Šid
Partizan
Bač
1 : 3
Sombor
Sombor
Šid
Šid
3 : 0
Merkur
Bačka Palanka
TENT
Obrenovac
3 : 0
MD Zrenjanin
Zrenjanin
Jedinstvo (U)
Užice
3 : 1
Kraguj Volejform
Kragujevac
NIS Spartak
Subotica
2 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
AS
Beograd
1 : 3
Smederevo
Smederevo
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Srem Eaton Tempo
Sremska Mitrovica
Beograd
Beograd
3 : 0
Milenijum
Niš
Mladost
Inđija
1 : 3
Žabalj Volej
Žabalj
Omladinac
Novi Banovci
3 : 2
Vrbas
Vrbas
Ruma
Ruma
3 : 1
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
Crnokosa
Kosjerić
0 : 3
Trstenik
Trstenik
Mali Zvornik
Mali Zvornik
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 2
Mladi Radnik
Požarevac
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Surdulica
Surdulica
Bor
Bor
0 : 3
Vranje
Vranje
Libero ČA
Čačak
3 : 0
Arilje
Arilje
Sloboda S
Čačak
0 : 3
Bambi volej
Prjepolje
Priboj
Priboj
3 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Tehničar
Kraljevo
3 : 2
Mladost
Kruševac
Gimnazijalac 2
Kraljevo
3 : 2
Napredak 037
Kruševac
Župa
Aleksandrovac
2 : 3
Kraljevo
Kraljevo
Koteks
Novi Pazar
3 : 0
Raška
Raška
Mokra Gora 2
Zubin Potok
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Ozren
Sokobanja
1 : 3
Zaječar
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
ŽOK 030
Bor
Gox-IN
Bački Gračac
0 : 3
Volejstars
Sombor
CVS
Sombor
1 : 3
Panonija
Bačka Palanka
Mladost
Nova Pazova
3 : 2
FOK 2
Futog
Fortuna plus
Aranđelovac
3 : 0
Jagodina 2
Jagodina
Ravno
Ćuprija
3 : 2
Karadjordje
Topola
Smeč 5
Kragujevac
3 : 0
Smeč SV
Svilajnac
Lucky Star
Beograd
1 : 3
Zvezda NP
Beograd
Jedinstvo
Vladimirci
0 : 3
Ribnica
Mionica
Proleter
Loznica
3 : 0
Rađevac
Krupanj
Student 2
Niš
3 : 0
Dalko
Aleksinac
KI 0230
Kikinda
3 : 2
Vollejstar
Subotica
Lavice 07
Novi Sad
3 : 1
SK Volej
Novi Sad
Soko
Nova Gajdobra
2 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
1 : 3
Mitrovica
Sremska Mitrovica
Mladost
Martinci
0 : 3
Radinci Volej
Veliki Radinci
Mladost 07
Pećinci
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 3
Hercegovac
Bileća

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
32 : 30
Jugović
Kać
Crvena zvezda
Mokrin
33 : 29
Hercegovina
Sečanj
ŽSK
Žabalj
30 : 23
Inđija
Inđija
Kikinda
Kikinda
27 : 25
Lavovi BP
Bačka Palanka
Aleksinac
Aleksinac
30 : 30
Hajduk Veljko
Negotin
Žitorađa
Žitorađa
31 : 29
Jagodina
Jagodina
Bela Palanka
Bela Palanka
31 : 27
ORK Bor
Bor
Studentski grad
Beograd
20 : 22
Sindjelić
Beograd
Novi Beograd
Beograd
29 : 33
PKB
Padinska Skela
Sloga
Petrovac na Mlavi
25 : 34
Mačva
Bogatić
Beočin
Beočin
27 : 25
Slavija
Novi Sad
Radnički (JT)
Jaša Tomić
29 : 32
Sivac
Sivac
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
32 : 26
Štrpce
Štrpce
Sloga
Kraljevo
22.11.2015
17:00
Bane
Raška
Petrovac
Petrovac na Mlavi
27 : 28
ORK Beograd
Beograd
Radnički BG
Beograd
24 : 18
Mladi Radnik
Radinac
Metalac 2015
Valjevo
30 : 31
ORK Loznica
Loznica
Rudar
Kostolac
16 : 28
Avala
Vrčin
Petrovaradin
Petrovaradin
40 : 31
Ravangrad
Sombor
Sloven
Ruma
26 : 27
Jadran
Feketić
Temerin
Temerin
21 : 27
Vrbas
Vrbas
Izvor Bukovička Banja 2
Aranđelovac
20 : 17
Župa
Aleksandrovac
Košutnjak
Čačak
17 : 27
Napredak 12
Kruševac
Nestro grupa Brod
Brod
31 : 20
Jedinstvo
Brčko

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
6 : 13
Primorje EB
Rijeka
Radnički
Kragujevac
5 : 10
HAVK Mladost
Zagreb
Mornar BS
Split
13 : 10
BVK Crvena zvezda
Beograd
OVK POŠK
Split
7 : 14
Partizan Raiffeisen
Beograd

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 3
Deus
Sremska Mitrovica
Ekonomac
Kragujevac
12 : 0
Flash Bečej
Valjevo
Tango
Novi Sad
3 : 2
Kikinda
Kikinda
Viking
Ruma
4 : 4
Srbobran
Srbobran
Tvrdjava
Novi Sad
5 : 2
Hajduk
Kula
Župski Rubin
Prijepolje
3 : 6
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Raška
Raška
7 : 3
Krčagovo
Krčagovo
As
Bujanovac
3 : 5
Vinter sport
Niš
Timok
Zaječar
2 : 13
Pirot
Pirot
Bor
Bor
6 : 1
Dolap
Prokuplje
Kraljevićevo
Kačarevo
11 : 4
Sombor
Sombor
Kosjerić
Kosjerić
7 : 4
Kareli
Ub
Bajina Bašta
Bajina Bašta
0 : 4
Bellatores
Šabac
Put-inženjering
Niš
11 : 2
Miners
Majdanpek
Babušnica 2011
Babušnica
6 : 12
Ozren
Sokobanja
Beli anđeo
Popovo polje - Brčko
11 : 5
Hercegovac
Bileća
Mladost
Teslić
2 : 5
Derventa
Derventa
Glavica
Doboj
9 : 3
Starčevica
Banja Luka
Doboj
Doboj
15 : 6
Kotor Varoš
Kotor Varoš
Banovići
Banovići
4 : 2
Salines
Tuzla
Klanac
Brčko
4 : 3
Vega Mix
Živinice