XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 237 utakmica za dan
Nedelja, 16 Avgust 2015

Fudbal

Čukarički
Beograd
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Radnik
Surdulica
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Mladost
Lučani
1 : 1
Borac
Čačak
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Spartak
Subotica
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
2 : 3
Mladost
Velika Obarska
Župa
Milosavci
1 : 2
Omarska
Omarska
Mladost (DS)
Donja Slatina
1 : 1
Proleter
Teslić
Liješće
Liješće
1 : 2
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
Jedinstvo (Br)
Brodac
1 : 0
Rudar
Ugljevik
Ilićka 01
Brčko
1 : 2
Napredak
Donji Šepak
Radnički (K)
Karakaj
0 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
1 : 4
Karanovac
Karanovac
OFK Ravan
Međeđa
1 : 0
Mladost
Kotor Varoš
OFK Lauš
Banja Luka
2 : 0
OFK Brdo
Hambarine
Lijevče
Nova Topola
2 : 1
FSA
Prijedor
Budućnost
Gornja Slatina
2 : 1
Vranjak
Vranjak
Crvena zvijezda
Obudovac
1 : 2
Posavina
Miloševac
Rudanka
Rudanka
3 : 3
Naša krila
Kostajnica
Skugrić
Skugrić
1 : 2
Sloga
Dugo Polje
Ozren
Paklenica
3 : 1
OFK Pridjel
Pridjel
Majevica
Lopare
3 : 4
Podrinje
Tršić
Milići
Milići
2 : 1
Birač
Derventa
Proleter
Ruhotina-Johovac
0 : 0
Bratstvo
Bratunac
OFK Šekovići
Šekovići
2 : 1
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Jedinstvo
Roćević
2 : 1
Guber
Srebrenica
Šnjegotina
Šnjegotina
0 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
Omladinac
Banja Luka
3 : 2
Gorica
Šipovo
Polet-Krajišnik
Dragočaj
1 : 0
Borac
Istočni Drvar
Rekreativo
Banja Luka
1 : 5
Krajina
Banja Luka
Vrbas
Banja Luka
3 : 0
Sloga-Nektar
Potkozarje
Ukrina
Čečava
7 : 0
Sloboda
Vinska
Jedinstvo
Crkvina
1 : 2
Pelagićevo
Pelagićevo
Zvijezda
Kakmuž
3 : 0
Rudar
Stanari
Borac
Osinja
10 : 0
Crvena Zvijezda
Gajevi
Bosna
Modrički Lug
1 : 1
Sloga
Jakeš
Bratstvo
Donja Dubica
5 : 1
Crkvina
Crkvina
Mladost
Dobrinja
0 : 4
Kladari
Kladari Gornji
Temnić 1924
Varvarin
1 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Tabane 1970
Jagodina
2 : 2
Car Konstantin
Niš
Dunav
Stari Banovci
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dolina
Padina
1 : 0
Železničar
Pančevo
Senta
Senta
1 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Brodarac 1947
Novi Beograd
2 : 1
IMR
Rakovica
Dorćol
Beograd
2 : 2
Budućnost
Dobanovci
Turbina
Vreoci
1 : 2
Žarkovo
Beograd
Srem
Jakovo
1 : 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Zvižd
Kučevo
2 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Karađorđe
Topola
Župa
Aleksandrovac
2 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 0
Morava
Ribare
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 2
Rembas
Resavica
Levač
Rekovac
0 : 0
SFS Borac
Paraćin
Juhor
Obrež
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Moravica
Subotinac
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
Bukovik
Razanj
Rudar (P)
Podvis
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Kablovi
Zaječar
3 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Ropotovo
Ropotovo
Mladost (M)
Medoševac
5 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Jablanica
Medveđa
7 : 0
Bobište
Bobište
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 2
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Bačka (P)
Pačir
3 : 1
Mladost (T)
Turija
Subotica
Subotica
3 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Tisa (A)
Adorjan
1 : 0
ŽAK
Sombor
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 1
Polet (S)
Sivac
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
0 : 0
Veternik
Veternik
Kupinovo
Kupinovo
2 : 1
Sremac
Vojka
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 0
Borac
Novi Sad
Hajduk (B)
Beška
2 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Budućnost (G)
Gložan
2 : 1
Jugović
Kać
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 0
Torlak
Beograd
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Balkan
Mirijevo
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 3
Grafičar
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 5
Prva Iskra
Barič
Hajduk
Beograd
3 : 1
PKB
Padinska skela
Vrčin
Vrčin
2 : 2
Jedinstvo
Surcin
Baćevac
Baćevac
0 : 2
Borac
Ostružnica
RSK
Rabrovo
1 : 0
Napredak
Markovac
Basarac
Mišljenovac
3 : 1
Rudar
Kostolac
Homoljac
Žagubica
4 : 1
Šapine
Šapine
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Polimlje
Prijepolje
3 : 2
OFK Osečina
Osečina
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Radnički Stobex
Klupci
2 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Brezovica
Brezovica
1 : 2
Provo
Provo
Bane
Raška
1 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Karađorđe
Ribnica
0 : 1
Slavija (K)
Kragujevac
Polet (T)
Trbušani
0 : 3
Omladinac (NS)
Novo Selo
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Tutin
Tutin
2 : 0
Ovčar
Markovica
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Dragačevo
Guča
Bratstvo
Međureč
2 : 2
Partizan
Glogovac
Sloga
Donje Vidovo
1 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Napredak (D)
Drenovac
5 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
OFK Batinac
Batinac
1 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Budućnost
Miliva
4 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Mačkovac
Mačkovac
1 : 0
Sloga
Dašnica
Mladost
Makrešane
2 : 6
Vinogradar
Zleginje
Parunovac
Parunovac
4 : 1
Gradina
Pejovac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 1
Mladi radnik
Bačina
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
13. April
Lomnica
1 : 2
Naupare
Naupare
Trajal
Kruševac
1 : 4
Šanac
Šanac
Šumadija
Razgojna
0 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Vučje
Vučje
3 : 0
Brza
Brza
Radnički (P)
Pertate
2 : 2
Železničar
Brestovac
Čekmin
Čekmin
4 : 1
Mladost V
Vinarce
Umac
Miroševce
1 : 0
Progres
Ladovica
Sloga (L)
Lipovica
2 : 4
Mladi Borac
Živkovo
Sloboda D.B
Donje Brijanje
4 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Vulturul
Grebenac
4 : 0
Partizan (U)
Uljma
Crvena zvezda
Pavliš
7 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
BAK
Bela Crkva
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 1
Vojvodina
Crepaja
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 1
Borac (S)
Starčevo
Mladost (O)
Omoljica
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 0
Polet
Nakovo
Mladost
Banatski Despotovac
2 : 4
Vojvodina 1928
Perlez
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Banat
Čenta
1 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Napredak
Čestereg
2 : 1
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
Rusin
Ruski Krstur
1 : 4
Graničar (G)
Gakovo
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 1
Polet
Karavukovo
Kordun
Kljajićevo
2 : 2
Omladinac (D)
Deronje
BSK
Bački Brestovac
3 : 0
Lipar
Lipar
Kula
Kula
0 : 6
OFK Šikara
Sombor
Borac
Bački Gračac
1 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Eđšeg
Mali Iđoš
5 : 2
Jadran
Feketić
Sloga
Ostojićevo
3 : 0
Proleter
Njegoševo
Hajduk (D)
Divoš
3 : 0
Partizan
Vitojevci
Jedinstvo (M)
Morović
0 : 3
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Napredak (P)
Popinci
1 : 3
Jadran
Golubinci
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Graničar 1924
Adaševci
Ljukovo
Ljukovo
2 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Šumadija
Azanja
3 : 2
Omladinac
Rakinac
Pobeda
Golobok
2 : 0
Budućnost
Ratari
Mladi radnik
Radinac
6 : 0
Sloga
Miloševac
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 1
Sloboda
Lipe
SASK
Saraorci
0 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Borac (R)
Ralja
2 : 1
Bačinac
Bačinac
Udarnik
Lozovik
3 : 1
Železničar
Kusadak
Napredak
Veliko Crniće
3 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mlava
Malo Laole
2 : 2
Makce
Makce
Borac
Veliko Laole
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Rudar
Krepoljin
4 : 0
Železničar
Požarevac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 1
Krilaš
Ćovdin
Integral
Batuša
0 : 2
Mladost
Biskuplje
Sloga (B)
Burovac
1 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 2
Prvi partizan
Užice
Polet
Rasna
1 : 0
Ariljska rampa
Požega
Sevojno
Sevojno
8 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Višesava
Bajina Bašta
6 : 1
Železničar
Požega
Perućac
Perućac
4 : 1
Čajetina
Gostilje
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
0 : 1
Drina
Ljubovija
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 1
Antimon
Zajača
Borac (V)
Vladimirci
4 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
BMR Petlovača
Petlovača
2 : 4
Mačva 2005
Bogatić
Šumadija
Trešnjevica
3 : 1
Polet
Zabrega
Javor
Sladaja
2 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Napredak Stubica
Stubica
0 : 2
Rudar (P)
Plazane
Istok 63
Plana
0 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
Omladinski
Paraćin
3 : 3
Hajduk
Čepure
Rudar Stenjevac
Stenjevac
1 : 1
Omladinac
Šaludovac
Mladost (D)
Dublje
7 : 1
Budućnost
Đurinac
Juhor
Glavinci
3 : 3
Kolare
Kolare
Šumadinac
Dragovo
2 : 1
Blagotin
Belušić
Mladost (G)
Gložane
1 : 0
Ursule
Ursule
Napredak (SL)
Staro Lanište
1 : 4
Sloga
Voljavče
Kupinovac
Kupinovac
0 : 1
Osaonica
Bagrdan
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 1
OFK Gnjila
Igroš
Beli Orlovi
Tobolac
4 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
14. Oktobar
Izbenica
2 : 2
Trudbenik
Stalać
Sloga
Lozna
2 : 0
Omladinac
Pojate
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Dvorane
Dvorane
1 : 6
Žabare
Žabare
Budućnost
Kaonik
2 : 5
Čarapan
Kruševac
Bukovica
Bukovica
1 : 0
Borac
Bivolje
BSK
Bela Voda
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Kapidžija
Kapidžija
2 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Kupci
Kupci
4 : 0
Sokolovi
Velika Kruševica
Rasina
Vitanovac
1 : 5
Sloga
Majdevo
Borac (K)
Klenak
1 : 1
Borac (M)
Martinci
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 8
Jedinstvo
Platičevo
Omladinac
Molovin
2 : 0
Noćaj
Noćaj
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
PSK Putinci
Putinci
11 : 1
Sloga
Maradik
Borac (S)
Stejanovci
5 : 3
Radnički
Irig
Graničar
Kuzmin
0 : 2
Napredak
Žarkovac
Cerić
Miokus
3 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 0
Mrovska
Mrovska
Karađorđe
Mišar
2 : 2
Sloga
Krnić
Jevremovac
Jevremovac
2 : 1
Radnički
Koceljeva
Rankovac
Nakučani
3 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 5
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga (S)
Straža
9 : 0
Crnča
Crnča
Jedinstvo
Mali Zvornik
1 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Stolice
Krupanj
4 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Borac
Kozjak
1 : 0
Cerova
Cerova
Milan Orlić
Novo Selo
4 : 1
Vidojevica
Lešnica
Cer
Petkovica
10 : 0
Borac
Šabac
Omladinac 2013
Slepčević
4 : 0
Drina
Badovinci
Sloga
Duvanište
2 : 5
Duško
Klenje
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
1 : 1
Partizan
Drenovac
Torpedo 1924
Tabanović
0 : 2
Gorki
Glušci
Budućnost (Z)
Zminjak
6 : 1
Proleter
Šabac
Provo 2015
Provo
4 : 1
Verko
Suvo Selo
Polet
Jalovik
3 : 2
Hajduk
Debrc
Sloga Trgošped
Mehovine
2 : 4
Krnule 09
Krnule
Sloga (R)
Riđake
1 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Mladost (B)
Belotić
3 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Torpedo
Lojanice
6 : 1
Sloga 1949
Matijevac
Bratstvo
Cijevna
1 : 3
Berane
Berane
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 0
Ibar
Rožaje
Radnički
Berane
1 : 1
Brskovo
Mojkovac
Cetinje
Cetinje
3 : 0
Kom
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Jezero
Plav
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Moravac Orion
Mrštane
2 : 2
Čukarički
Beograd
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Rudar
Pljevlja
1 : 2
Mornar
Bar
Dečić
Tuzi
1 : 4
Grbalj
Radanovići
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Zemun
Zemun
1 : 1
Brodarac
Beograd
Šumadija
Aranđelovac
5 : 0
AF Duljaj
Topola