XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 774 utakmica za dan
Subota, 24 Oktobar 2015

Fudbal

OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Borac
Čačak
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Rad
Beograd
Radnik
Surdulica
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Inđija
Inđija
4 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Donji Srem
Pećinci
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 1
Loznica
Loznica
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Sloboda
Užice
Zemun
Zemun
0 : 1
Napredak
Kruševac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Sindjelić
Beograd
3 : 0
Dinamo
Vranje
BSK Borča
Borča
1 : 3
Bežanija
Beograd
Borac
Banja Luka
0 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Radnik
Bijeljina
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Vitez
Vitez
3 : 1
Rudar
Prijedor
Velež
Mostar
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Mladost
Doboj - Kakanj
2 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Travnik
Travnik
Olimpic
Sarajevo
4 : 0
Drina
Zvornik
Vlasenica
Vlasenica
0 : 2
Tekstilac
Derventa
Leotar
Trebinje
0 : 0
Mladost
Velika Obarska
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
3 : 0
Borac
Šamac
Drina HE
Višegrad
1 : 2
Sloboda (NG)
Novi Grad
Sutjeska
Foča
2 : 1
Kozara
Gradiška
Laktaši
Laktaši
3 : 0
Željezničar
Doboj
Sloga (D)
Doboj
3 : 0
Mladost (DS)
Donja Slatina
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
BSK
Banja Luka
Proleter
Teslić
3 : 0
Omarska
Omarska
Ilićka 01
Brčko
2 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
Napredak
Donji Šepak
1 : 1
Mladost (G)
Gacko
OFK Lauš
Banja Luka
2 : 2
Željezničar
Banja Luka
Lijevče
Nova Topola
6 : 0
Budućnost
Banja Luka
FSA
Prijedor
2 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Dubrave
Dubrave
3 : 1
Gomjenica
Prijedor
OFK Brdo
Hambarine
3 : 3
Progres
Kneževo
Mladost
Kotor Varoš
2 : 0
Naprijed
Banja Luka
Polet 1926
Brod
0 : 0
Skugrić
Skugrić
OFK Pridjel
Pridjel
8 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
Guber
Srebrenica
3 : 0
Milići
Milići
Bratstvo
Bratunac
1 : 1
Lokanj
Lokanj
Mladi Krajišnik
Kukulje
4 : 0
Ratar
Stara Topola
Sloga-Nektar
Potkozarje
6 : 1
Džaja
Banja Luka
Borac
Istočni Drvar
0 : 4
Čelinac
Čelinac
Mladost
Zalužani
3 : 1
Šnjegotina
Šnjegotina
Sloga 94
Bijeljina
3 : 3
Balatun
Balatun
Radnik
Kozarska Dubica
3 : 2
Rasavci
Rasavci
Stevan Dukić
Rogolji
2 : 2
Bratstvo
Orahova
Polet
Elezagići
2 : 1
Obradovac
Obradovac
Crni vrh
Jaružani
8 : 1
Bratstvo
Povelič
Timok
Zaječar
3 : 1
Timočanin
Knjaževac
Tabane 1970
Jagodina
2 : 0
Ozren
Sokobanja
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Dunav
Prahovo
3 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Sloga (D)
Despotovac
1 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Sinđelić
Niš
3 : 0
OFK Bor
Bor
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Dolina
Padina
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
Cement
Beočin
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
Sloga
Temerin
Vršac
Vršac
0 : 3
Odžaci
Odžaci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 2
Dunav
Stari Banovci
Železničar
Pančevo
2 : 0
Banat
Zrenjanin
BASK
Beograd
0 : 1
IMR
Rakovica
Sopot
Sopot
0 : 2
IMT
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Srem
Jakovo
GSP Polet
Beograd
1 : 2
Dorćol
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Budućnost
Dobanovci
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
FAP
Priboj
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo
Ub
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mačva
Šabac
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Karađorđe
Topola
1 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Levač
Rekovac
Žitorađa
Žitorađa
3 : 2
Župa
Aleksandrovac
SFS Borac
Paraćin
3 : 2
Morava
Ribare
FUD
Brus
1 : 0
Rembas
Resavica
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
Svrljig
Svrljig
Lužnica
Babušnica
4 : 2
Sloga (L)
Leskovac
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Sloga
Plandište
0 : 1
ŽAK
Kikinda
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
8 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 0
Vršac United
Vršac
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 2
Slavia
Kovačica
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Srbobran
Srbobran
2 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Polet (S)
Sivac
2 : 2
Radnički (S)
Sombor
ŽAK
Sombor
0 : 2
Bratstvo 1946
Prigrevica
Sloga (Č)
Čonoplja
3 : 2
Mladost (T)
Turija
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 0
Bečej 1918
Bečej
Slavija
Novi Sad
1 : 0
Veternik
Veternik
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Hajduk (B)
Beška
Jugović
Kać
4 : 0
Sloga
Erdevik
ŽSK
Žabalj
5 : 1
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 0
Sremac
Vojka
Morava
Velika Plana
0 : 1
Basarac
Mišljenovac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 2
RSK
Rabrovo
Rudar
Kostolac
2 : 0
Omladinac
Donja Rača
Budućnost
Arilje
1 : 4
Zlatibor
Čajetina
Radnički (V)
Valjevo
3 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo 1945
Vladimirci
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Ovčar
Markovica
0 : 0
Karađorđe
Ribnica
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Slavija (K)
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
9 : 3
Omladinac (NS)
Novo Selo
Budućnost
Miliva
2 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Trbunje
Trbunje
5 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
Polet
Vitoševac
1 : 3
Malošište
Malošište
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
1 : 0
Radnički 1924
Kočane
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 1
Slatina
Bor
Rudar
Grljan
1 : 0
Malinik
Podgorac
Midžor
Kalna
5 : 0
Trebič
Sokobanja
Mladost (S)
Sumrakovac
1 : 3
Rgotina
Rgotina
Zvezda
Blato
9 : 0
Željuša
Željuša
Mladost
Poljska Ržana
3 : 0
Borac
Barje Čiflik
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 1
Zadrugar
Krupac
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 4
Biljači
Biljača
Pčinja
Trgovište
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Levosoje Talenat
Levosoje
0 : 6
Čelik
Belo polje
Palilulac
Niš
1 : 4
Vrtište
Vrtište
OFK Niš
Niš
3 : 0
Mladost
Lalinac
Dinamo 1945
Pančevo
9 : 0
Partizan (U)
Uljma
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Banat
Čenta
2 : 1
Polet
Nakovo
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 3
Naftagas
Elemir
Napredak
Čestereg
2 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
1 : 2
Mladost
Banatski Despotovac
Bilećanin
Sečanj
1 : 0
Begej
Žitište
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Roham
Nova Crnja
3 : 2
Krajina
Krajišnik
Zadrugar
Lazarevo
1 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 4
Rusin
Ruski Krstur
Polet
Karavukovo
2 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Njegoš
Lovćenac
2 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Krivaja
Krivaja
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Preporod
Novi Žednik
2 : 1
Sloga
Ostojićevo
Potisje
Kanjiža
5 : 0
Proleter
Njegoševo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 2
Partizan
Vitojevci
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 0
Jadran
Golubinci
Proleter
Ravno Selo
3 : 0
Napredak
Nadalj
OFK Futog
Futog
1 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Index
Novi Sad
Fruškogorski partizan
Bukovac
5 : 1
Železničar
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
1 : 4
Šajkaš 1908
Kovilj
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 0
Mladost
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
1 : 1
Proleter
Banoštor
Sofeks
Futog
2 : 1
Susek
Susek
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Napredak
Medoševac
3 : 0
Polet
Grabovac
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 2
Komgrap
Beograd
Milutinac
Zemun
3 : 0
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Avala 1939
Beli Potok
3 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Šumadinac
Brzan
2 : 1
Lepenica
Badnjevac
Karađorđe
Rača
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Soko
Bajina Bašta
2 : 9
Prvi partizan
Užice
Čajetina
Gostilje
5 : 1
Jasen
Brodarevo
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Jadar
Stupnica
2 : 0
Borac (L)
Lešnica
Kolubara
Jabučje
2 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Trlić
Trlić
0 : 0
OFK Divci
Divci
Tulari
Tulari
3 : 1
ZSK
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
7 : 1
Kačer
Belanovica
Polet
Popučke
1 : 3
Tešnjar
Valjevo
Mladost
Dračić
0 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Sovljak
Sovljak
1 : 0
Banjani
Banjani
Joševa
Joševa
0 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Pobeda
Beloševac
0 : 3
Budućnost
Resnik
Jedinstvo
Petrovac
3 : 1
Jadran
Kragujevac
Sloboda
Grbice
5 : 2
Partizan
Cerovac
Kolonija
Kragujevac
1 : 1
Sušica
Kragujevac
Maršić
Maršić
4 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Ćava
Grošnica
1 : 2
Srbija
Ilićevo
Mladost
Pajazitovo
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Borac
Drenovac
0 : 3
Budućnost
Resnik
Maršić
Maršić
0 : 3
Partizan
Cerovac
Ćava
Grošnica
2 : 3
Sušica
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 2
Vodojaža
Grošnica
Radnički
Kovači
2 : 0
Real
Podunavci
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 1
Stubal
Stubal
Gračanica
Gračanica
8 : 1
Ugljare
Ugljare
Sitnica
Lepina
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Miokovci
Miokovci
2 : 0
Slatina
Slatina
Napredak
Svračkovci
5 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
3 : 0
Majdan
Majdan
Spartak
Trnava
1 : 1
Omladinac
Zablace
Mladost
Preljina
2 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Supska
Supska
1 : 1
Istok 63
Plana
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 1
Radnički
Tekija
Rudar (P)
Plazane
0 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Sokolovi
Velika Kruševica
6 : 4
Rasina
Vitanovac
Sebečevac
Sebečevac
3 : 0
Borac
Bivolje
BSK
Bela Voda
2 : 0
Žabare
Žabare
Čarapan
Kruševac
3 : 2
Bukovica
Bukovica
Sloga
Majdevo
6 : 0
Dvorane
Dvorane
OFK Rutevac 1908
Rutevac
3 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Feniks 2012
Beli Breg
5 : 2
Borac
Trnjane
Jastrebac (T)
Tešica
2 : 1
Planinac 2015
Podgorac
Grkinja
Grkinja
2 : 4
Toplica
Šarlinac
Klisura
Klisura
0 : 9
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 1
Kastrum
Gamzigrad
Šljivar
Šljivar
1 : 2
Deli Jovan
Salaš
Rongo Siti
Pirot
0 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Mladost
Mali Suvodol
1 : 3
Jerma
Sukovo
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 0
Lemind 1953
Leskovac
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 0
Mladost (B)
Batulovce
OFK Bobište
Bobište
0 : 1
OFK Morava
Leskovac
Strela
Ivanovo
5 : 1
Proleter
Mramorak
Kolonija
Kovin
4 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Budućnost
Banatski Brestovac
3 : 1
Omladinac
Deliblato
Spartak
Debeljača
2 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Polet
Idvor
7 : 1
Mika Antić
Pančevo
Glogonj
Glogonj
1 : 0
Omladinac
Opovo
KFK Kula
Kula
0 : 4
Crvenka
Crvenka
Elektrovojvodina
Subotica
11 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Dušan Silni
Subotica
0 : 2
Žednik
Stari Žednik
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Centar
Novi Sad
1 : 3
Bačka
Begeč
Heroj Polet
Jajinci
3 : 0
Mladost
Jabučki rit
Sparta
Beograd
3 : 1
Crvenka
Borča
Mladi proleter
Beograd
4 : 0
Rekreativo 011
Beograd
Polet (V)
Voluja
3 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Rade Milošević
Dubočka
5 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Jevremovac
Jevremovac
5 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
OFK Jelen
Jelenča
2 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 4
Cer
Jadranska Lešnica
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
4 : 0
Borac
Kozjak
Majur
Majur
9 : 0
Sloga
Duvanište
Rudar
Radljevo
2 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Rubribreza
Rubribreza
3 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 3
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Mladost 09
Vraćevšnica
2 : 5
Brezak
Pranjani
Kolarac
Kolari
1 : 3
Lunjevac
Lunjevac
Badljevica
Badljevica
1 : 1
Landol
Landol
Petrijevac
Petrijevo
1 : 4
Podunavac
Udovice
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 0
Omladinac
Seone
Sloga
Kaona
1 : 3
LFK Mladost
Lučani
Čoka
Čoka
1 : 3
Hajduk
Podlokanj
OFK Mladost
Begaljica
0 : 0
Hajduk
Kamendol
Partizan
Kaludjerica
3 : 1
Podunavac
Ritopek
AZ Borac 2014
Azbresnica
2 : 1
Mladost
Donji Komren
Proleter DV
Donja Vrežina
2 : 0
Morava
Čokot
Moravac 1948
Gornje Međurovo
4 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Delijski Vis
Niš
1 : 3
Supovac
Supovac
Sloga 1948
Malča
5 : 1
Durlan siti
Niš
Čegar 1946
Donji Matejevac
3 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Jugovići
Jug Bogdanovac
2 : 4
Rad
Merošina
Sloga
Jovanovac
1 : 1
Arbanasce
Arbanasce
Sloboda 2013
Nikolinac
0 : 8
Slemen
Milušinac
Bukovik
Vrbovac
4 : 1
Jedinstvo 1953
Mužinac
Tomislavci
Tomislavci
1 : 5
Bačka B
Pačir
Sloboda
Stubica
4 : 3
Borac
Arapovac
Mladost (G)
Guberevac
3 : 0
OFK Slatina
Slatina
Sibnica
Sibnica
1 : 5
Vojvoda
Dučina
Beljanica
Strmosten
3 : 0
Planinac
Panjevac
Sindjelić
Vojnik
5 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
Vinogradar
Crkvenac
2 : 3
Mladi Radnik
Bobovo
Sinđelić 1934
Vojska
6 : 2
Jedinstvo
Troponje
Topoljak
Grabovac
3 : 0
Sloboda 1948
Mijajlovac
Mladost
Mala Drenova
1 : 3
Jugovići
Bogdanje
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 0
Borjak 2013
Okruglica
OFK Marenovo
Marenovo
2 : 1
Ušće
Stalać
Velika Morava
Selo Varvarin
0 : 3
Gradac
Pločnik
Nomanica
Nomanica
1 : 6
Badince
Badince
Veternica
Leskovac
4 : 4
Rudar
Rudare
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 0
Radnik 2013
Šišince
Pomoravlje
Manojlovce
2 : 0
Todorovce
Todorovce
Turekovac
Turekovac
2 : 2
Grdanica 024
Grdanica
Jedinstvo
Donja Lokošnica
4 : 0
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Moravac
Pečenjevce
3 : 0
Jašunja
Jašunja
Mladost
Velika Greda
2 : 2
Dobrica
Dobrica
Sloga
Margita
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Janošik
Janošik
Manastirica
Manastirica
1 : 4
Mladost (R)
Ranovac
Vukan
Ždrelo
3 : 0
Melnica
Melnica
Burovac
Burovac
4 : 1
BSK
Bošnjak
Zabrđe 1936
Zabrđe
0 : 3
Veliko Laole
Veliko Laole
Polet
Ljubić kod Knića
1 : 4
Omladinac
Vučkovica
ZT Gorovič
Gorovič
24.10.2015
13:30
Radoje Domanović
Ovsište
Kralj Petar I
Topola
1 : 1
Mladost (J)
Jelenac
Borac
Kloka
3 : 4
Maskar
Maskar
Tulež
Tulež
1 : 1
Brezovac
Brezovac
OFK Varna
Varna
1 : 1
Šipurske livade
Šabac
Bojić
Bojić
1 : 6
Pocerina
Jevremovac
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Mladost (B)
Brezjak
1 : 0
Prva Iskra
Runjani
Mladost (G)
Gradilište
2 : 4
Rudar
Brasina
Granit
Radalj
3 : 0
Sloga
Korenita
Jelav
Jelav
3 : 3
Hajduk
Ribarica
Luk
Voćnjak
1 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Napredak (BP)
Banovo Polje
3 : 0
Bair
Bogatic
Šumice
Glusci
1 : 4
Stojan Lazarac
Sovljak
Omladinac
Bogatic
0 : 2
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Sloboda
Salaš Crnobarski
5 : 1
Premijer
Badovinci
Ratkovac
Ratkovac
1 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Mlada krila
Metikoši
3 : 0
BSK 2014
Bukovica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 0
Mineral 2015
Rudno
Borac
Vukovac
7 : 7
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Zvezda
Izvarica
3 : 0
OFK Selište
Selište
Best
Sige
1 : 11
Mladost
Krupaja
Proleter
Četereže
1 : 3
Udarnik
Sibnica
Jedinstvo
Oreovica
1 : 0
Mladost
Svinjarevo
Napredak
Simićevo
2 : 1
BSK
Brzohode
Mladi Borac
Majilovac
0 : 4
Dunavac
Kisiljevo
Pek
Kusiće
2 : 2
Pečanica
Pečanica
Sirakovo
Sirakovo
1 : 5
Radnički
Požeženo
Baštovan 2015
Carevac
0 : 1
Sloga
Topolovnik
Kumane
Kumane
4 : 2
Ram
Ram
BSK 2015
Velika Bresnica
2 : 2
Neresnica
Neresnica
Radenka
Radenka
3 : 0
Homolje
Bukovska
Sloga
Mustapić
2 : 2
Zvižd Omladinac
Kučevo
Budućnost Sena
Sena
2 : 1
Pobeda
Ševica
Zmajevac
Belasica
8 : 1
Polet
Šavrane
Padež
Padež
4 : 1
Meševo
Meševo
Dedina
Dedina
5 : 1
Vratare
Vratare
Gaglovo
Gaglovo
6 : 0
Pasjak 2013
Pasjak
Kruševica
Kruševica
24.10.2015
15:30
Dušan Ristić
Kukljin
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
12 : 1
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Sloga
Isakovo
5 : 0
Polet
Senje
Sečica
Seča reka
9 : 2
Duškovci
Duškovci
Bakionica
Bakionica
0 : 3
Ježevica
Ježevica
Trešnjica
Tvrdići
5 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Pobeda
Milićevo Selo
3 : 4
Lazarica
Prilipac
Gorobilje
Gorobilje
2 : 2
Lauš
Lopaš
Glumač
Glumač
3 : 4
Omladinac
Zdravčići
Avijatičar Vranjani
Vranjani
7 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
1 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Mladost
Raklja
1 : 2
Obilic
Mrmos
Ratajac
Donje Rataje
2 : 3
Zupski Biser
Laćisled
Feniks
Rača
0 : 2
Karađorđe 2013
Viševac
Skela
Skela
0 : 3
Sloga
Ratari
Proleter
Jasenak
1 : 0
Barič-Munja
Baric
Roma-Iverić
Dren
2 : 7
Zadrugar
Orašac
Draževac-Tornado
Drazevac
3 : 0
Baljevac
Baljevac
Petka
Petka
4 : 1
Šumadinac
Kruševica
Strmovo
Strmovo
0 : 3
Mladi Borac
Županjac
Požarevac
Požarevac
2 : 0
Napredak
Kruševac
Obilić
Beograd
0 : 0
Fruškogorac
Novi Sad
Požega
Požega
4 : 2
Radnički 2013
Rudovci
Levač
Rekovac
24.10.2015
Majdanpek
Majdanpek
Mladost
Nević Polje
5 : 3
Gradina
Srebrenik
Modriča
Modriča
1 : 0
Radnik Bumerang
Bijeljina
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
1 : 4
Banjaluka
Banjaluka
SFK 2000
Sarajevo
10 : 0
Mostar
Mostar
Čelik
Doboj
1 : 4
Mladost Poljavnice
Novi Grad
Proleter
Teslić
10 : 0
Sokolac
Sokolac
Čukarički
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Partizan
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 0
Napredak
Kruševac
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 2
Borac
Banja Luka
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 2
Radnik
Bijeljina
Rudar Prijedor
Prijedor
4 : 2
Vitez
Vitez
Čelik
Zenica
1 : 5
Željezničar
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Velež
Mostar
Sarajevo
Sarajevo
6 : 0
Mladost
Donji Kakanj
Travnik
Travnik
1 : 5
Sloboda
Tuzla
Drina
Zvornik
2 : 2
Olimpic
Sarajevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Veternik
Veternik
Proleter 2006
Zrenjanin
8 : 1
Sloga
Plandište
Hajduk Junior
Kula
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 4
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
Javor
Ivanjica
Budućnost
Konarevo
0 : 1
Sloboda (U)
Užice
Polet
Ljubić
1 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 0
FAP
Priboj
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Mladost
Lučani
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
IM Rakovica
Rakovica
1 : 2
Žarkovo
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
Kolubara
Lazarevac
5 : 0
Policajac
Beograd
Dolina
Padina
2 : 3
Borac (S)
Sakule
Slavija
Kovačica
6 : 2
Unirea
Uzdin
Glogonj
Glogonj
7 : 4
Omladinac
Opovo
Budućnost (A)
Alibunar
8 : 3
C.zvezda
Pavliš
Partizan (G)
Gaj
3 : 9
Borac (P)
Pločica
Strela
Ivanovo
2 : 4
Stari Tamiš
Stari Tamiš
BSK 1925
Beograd
0 : 2
Brodarac 1947
Beograd
Turbina
Vreoci
3 : 2
Trudbenik
Trudbenik
Zvezdara
Beograd
0 : 2
Vrcin
Vrcin
Sopot
Sopot
1 : 5
Dunavac Grocka
Grocka
Omladinac
Veliko Polje
3 : 1
Zmaj 1953
Beograd
011
Beograd
4 : 0
Grafičar
Beograd
Sloboda
Lipe
24.10.2015
14:00
Budućnost
Mala Krsna
Borac 1932
Ralja
0 : 3
Mladi radnik 1940
Radinac
SASK
Saraorci
24.10.2015
14:00
7. Juli
Vodanj
24.10.2015
12:00
Pobeda
Golobok
24.10.2015
14:00
Šumadija
Azanja
Udarnik
Lozovik
0 : 11
Sloga
Miloševac
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
2 : 1
Bežanija MO
Beograd
Internacional MO
Beograd
0 : 0
Zemun MO
Zemun
011 MO
Beograd
1 : 0
Lokomotiva MO
Beograd
BSK Borča MO
Borča
3 : 2
IMT MO
Beograd
Brodarac MO
Beograd
1 : 1
OFK Beograd MO
Beograd
BASK MO
Beograd
2 : 0
Sinđelić MO
Beograd
Rad MO
Beograd
3 : 3
Voždovac MO
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Brodarac
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
Teleoptik
Zemun
4 : 2
Radnički (N)
Niš
Indeks
Novi sad
7 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Inđija
Inđija
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Spartak
Subotica
Radnički (S)
Sombor
2 : 4
Hajduk Junior
Kula
011
Beograd
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 1
Dominus
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 2
BSK 1925
Beograd
Bane
Raška
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Tutin
Tutin
2 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Junior
Kraljevo
Nacional
Novi Pazar
3 : 6
Kiker
Kraljevo
Sloga
Kraljevo
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
PKB
Padinska Skela
0 : 1
Trudbenik
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
4 : 0
Budućnost
Dobanovci
PKB Kovilovo
Beograd
2 : 10
Radnički (O)
Obrenovac
Brodarac 1947
Beograd
3 : 4
Bežanija
Beograd
Drina
Ljubovija
1 : 3
Jedinstvo
Ub
Petlić 2006
Smederevo
1 : 4
Šumadija
Aranđelovac
AF Đokić
Velika Plana
2 : 1
AF Duljaj
Topola
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 3
Obilić
Živica
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
AFK
Ada
2 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Subotica
Subotica
1 : 0
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Senta
Senta
5 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Avala
Beograd
3 : 0
Vinca
Vinca
Borac
Ostruznica
2 : 1
Sremcica
Sremcica
Dolina
Padina
7 : 0
Polet
Izbište
Vojvodina
Crepaja
4 : 5
Vršac United
Vršac
Jugoslavija
Jabuka
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Posavina
Stubline
0 : 3
Budućnost
Zvecka
Jedinstvo
Dren
4 : 1
Zadrugar
Orasac
OFK Atletiko
Šabac
0 : 3
Rađevac
Krupanj
POFK Savacium
Šabac
4 : 1
Donjošorac
Šabac
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Radnički
Koceljeva
Široki Brijeg
Široki Brijeg
4 : 1
Borac
Banja Luka
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 2
Radnik
Bijeljina
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Vitez
Vitez
Čelik
Zenica
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Velež
Mostar
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
Mladost
Donji Kakanj
Travnik
Travnik
0 : 1
Sloboda
Tuzla
Drina
Zvornik
1 : 2
Olimpic
Sarajevo
Velež
Nevesinje
2 : 1
Glasinac
Sokolac
Indeks
Novi sad
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Inđija
Inđija
0 : 8
Vojvodina
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Spartak
Subotica
Radnički (S)
Sombor
5 : 2
Hajduk Junior
Kula
Tutin
Tutin
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Slavija
Kragujevac
0 : 0
Apolon
Kraljevo
Bane
Raška
3 : 0
Sloga
Kraljevo
Apolon 4
Kragujevac
2 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
slobodan tim
24.10.2015
Kosmet
Leposavić
Dominus
Beograd
0 : 6
Brodarac
Novi Beograd
Internacional
Beograd
1 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK 1925
Beograd
4 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Proleter
Vranovo
Sloboda
Lipe
24.10.2015
12:00
Budućnost
Mala Krsna
Borac 1932
Ralja
0 : 13
Mladi radnik 1940
Radinac
SASK
Saraorci
24.10.2015
12:00
7. Juli
Vodanj
Budućnost
Ratari
0 : 2
Železničar Kusadak
Kusadak
Omladinac
Rakinac
2 : 8
Akademija fudbala Djokić
Velika Plana
Udarnik
Lozovik
6 : 0
Sloga
Miloševac
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 1
Napredak
Markovac
Bresje Superior
Velika Plana
5 : 4
Jedinstvo
Krnjevo
Drina
Ljubovija
0 : 2
Jedinstvo
Ub
Zvižd
Kučevo
2 : 6
Presing
Požarevac
Obilić
Živica
4 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Petlić 2006
Smederevo
3 : 0
Bačinac
Bačinac
Plana
Velika Plana
7 : 0
Cepelin 026
Smederevo
Borac P.
Progar
1 : 5
Borac O.
Ostruznica
Vranić
Vranić
7 : 1
IMT
Beograd
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Spartak
Debeljača
Borac
Starčevo
6 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
BSK
Bavanište
2 : 7
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Polet
Izbište
5 : 1
Ševac
Kusić
Pavliš
Pavliš
3 : 9
Vulturul
Grebenac
Sloga (P)
Plandište
6 : 1
Vršac
Vršac
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 15
Banat
Vršac
Subotica
Subotica
2 : 6
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Senta
Senta
16 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
11 : 0
Karlsdorf
Ban.Karlovac
Borac (P)
Pločica
2 : 4
Omladinac (D)
Deliblato
Vladimirovac
Vladimirovac
7 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Beograd 1929
Beograd
2 : 1
Pionir
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 6
Torlak
Beograd
PKB PS
Padinska Skela
2 : 0
Sremčica
Sremcica
Dorćol
Beograd
3 : 1
Balkan
Beograd
Mika Antić
Pančevo
4 : 2
Slavija
Kovačica
Polet
Idvor
3 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Jedinstvo (Š)
Štitar
24.10.2015
10:00
Mladost (P)
Prnjavor
Velež
Nevesinje
0 : 0
Glasinac
Sokolac
Hercegovac
Bileća
1 : 1
Han Pijesak
Han Pijesak
Institut MK
Zemun
5 : 0
13. Maj MK
Zemun
Studentski Grad MK
Beograd
1 : 0
Tempo
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
0 : 1
BSK 1925 MK
Batajnica
Trijumf
Kragujevac
0 : 1
Sloga 036
Kraljevo
Požarevac
Požarevac
3 : 4
Jerina
Smederevo
Mačvanka
Dublje
9 : 0
Užice
Užice
Krstarica
Prokuplje
2 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
Knjaževac 2015
Knjaževac
1 : 1
Mašinac
Niš
Rosulja 2014
Vlasotince
0 : 3
Jagodina
Jagodina
Stajićevo
Stajićevo
0 : 7
Kikinda
Kikinda
Obilić
Beograd
24.10.2015
Rad
Beograd
OFK Atletiko
Šabac
24.10.2015
10:00
Rađevac
Krupanj
POFK Savacium
Šabac
24.10.2015
10:00
Donjošorac
Šabac
Karađorđe
Mišar
24.10.2015
10:00
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Mačva 2005
Bogatić
24.10.2015
10:00
Radnički (K)
Koceljeva
Čukarički
Beograd
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 3
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
5 : 0
Teleoptik
Zemun
Radnički Obrenovac
Obrenovac
0 : 8
Rad
Banjica
Brodarac
Beograd
0 : 3
BSK Borča
Borča
Fer Plej 06
Beograd
2 : 0
Dominus
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
3 : 1
Bežanija
Beograd
Srem Jakovo
Jakovo
0 : 6
Sindjelić 2012
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
0 : 4
DIF
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 1
OLE
Borča
Borac
Ostruznica
4 : 1
Sećeranac Ada
Beograd
Baćevac
Bacevac
0 : 3
Sremčica
Sremcica
Lokomotiva (B)
Beograd
6 : 1
Hajduk
Beograd
Poštar
Zvezdara
2 : 3
Petlić
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
2 : 2
Atakante
Beograd
Spartak '03
Subotica
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Petlić
Smederevo
3 : 0
Presing
Požarevac
Kostolac 2008
Kostolac
2 : 0
Stari Grad
Golubac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 0
Sloga
Petrovac na Mlavi
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 1
Plana
Velika Plana
Bambi
Požarevac
6 : 2
Kolonija
Smederevska Palanka
Potisje
Kanjiža
2 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Tisa
Adorjan
1 : 9
AFK
Ada
Petlić
Smederevo
1 : 1
Presing
Požarevac
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 1
Stari Grad
Golubac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 2
Sloga
Petrovac na Mlavi
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 3
Plana
Velika Plana
Bambi
Požarevac
10 : 1
Kolonija
Smederevska Palanka
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
BSK
Borca
Rad
Banjica
3 : 0
BSK
Borca
Klub 11
Beograd
0 : 2
Radnički
Novi Beograd

Košarka

Olimpija
Ljubljana
63 : 67
Budućnost VOLI
Podgorica
Partizan NIS
Beograd
69 : 70
Krka
Novo Mesto
Igokea
Aleksandrovac
75 : 58
Sutjeska
Niksic
Sloga
Kraljevo
75 : 70
OKK Beograd
Beograd
Spartak
Subotica
58 : 69
Tamiš
Pančevo
Borac
Čačak
77 : 72
Mladost
Zemun
Konstantin
Niš
93 : 84
Smederevo
Smederevo
Jagodina
Jagodina
67 : 98
Vršac
Vršac
Pirot
Pirot
72 : 60
Niš
Niš
Zlatibor
Čajetina
70 : 74
Dunav
Stari Banovci
Zdravlje Leskovac
Leskovac
68 : 70
Plana
Velika Plana
Dynamic BG
Beograd
79 : 71
Proleter
Zrenjanin
Sloboda
Užice
74 : 85
Srem
Sremska Mitrovica
Napredak
Aleksinac
86 : 77
Beko
Beograd
Student
Mostar
74 : 56
Radnik BN Basket
Bijeljina
Rtanj
Boljevac
93 : 78
Kuršumlija
Kuršumlija
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
69 : 71
Sokobanja
Sokobanja
Zekas 75
Rača
79 : 67
Student BB
Bajina Bašta
Polet
Ratina
87 : 92
Klik
Arilje
Zlatar
Nova Varoš
85 : 73
Priboj
Priboj
Svilajnac Kompo
Svilajnac
53 : 87
Radnički 1950
Kragujevac
Šabac
Šabac
59 : 82
Novi Pazar
Novi Pazar
Crnokosa
Kosjerić
93 : 77
Železničar
Čačak
Grocka
Grocka
54 : 56
Zvezdara
Beograd
BKK Radnički
Beograd
77 : 79
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Torlak Aboca
Beograd
80 : 76
Žarkovo
Beograd
Stara Pazova
Stara Pazova
77 : 72
Železničar
Inđija
Jedinstvo
Novi Becej
82 : 65
Odžaci
Odžaci
Futog Tehnomer
Futog
95 : 71
Radnički
Kovin
Hajduk
Kula
71 : 83
Vrbas
Vrbas
Sloven
Ruma
81 : 94
Topola
Bačka Topola
Vladimirci
Vladimirci
65 : 99
Loznica
Loznica
Student 014
Valjevo
77 : 93
Radnički VA
Valjevo
M015
Šabac
75 : 77
Mladost 2014
Ub
Umka 2009
Beograd
67 : 81
Viva
Beograd
Borča
Beograd
79 : 78
Novi Beograd 7
Beograd
Dunav 2014
Apatin
111 : 72
Sivac
Sivac
Velika Kikinda
Kikinda
61 : 68
Sloboda NS
Novi Sad
Budućnost
Novi Sad
20 : 0
Feniks
Bačka Palanka
Mladost Veternik
Veternik
109 : 69
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Omladinac
Novi Banovci
107 : 39
Pink
Šimanovci
Partizan
Šid
78 : 85
Dinamo
Pančevo
Kopaonik
Leposavić
64 : 55
Napredak Junior
Kruševac
Basket
Vrnjačka Banja
94 : 64
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Vlasotince
Vlasotince
92 : 91
Hajduk Veljko
Negotin
Kraljevo
Kraljevo
98 : 73
Vojvodina
Novi Sad
Bor
Bor
57 : 79
Radnički
Kragujevac
Vrbas Medela
Vrbas
54 : 77
Radivoj Korać
Beograd
Spartak
Subotica
78 : 65
Crvena zvezda
Beograd
Novosadska ŽKA
Novi Sad
66 : 60
Vršac
Vršac
Šumadija
Kragujevac
68 : 63
Student
Niš
Jedinstvo
Novi Bečej
38 : 80
Karaburma
Beograd
Užice
Užice
45 : 71
Železničar
Lajkovac
Radnik
Surdulica
47 : 76
Actavis academy
Leskovac
Play Off
Sarajevo
100 : 43
Sloboda
Novi Grad
Rudar Sport
Ugljevik
65 : 63
Mladi Krajišnik
Banja Luka
RMU Banovići
Banovići
85 : 93
Jedinstvo BHT
Tuzla
Orlovi
Banja Luka
47 : 70
Željezničar
Sarajevo

Odbojka

Klek Srbijašume
Klek
3 : 2
Radnički
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Ribnica
Kraljevo
Železničar
Beograd
3 : 2
Borac
Starčevo
VA 014
Valjevo
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Smederevo Carina
Smederevo
Bavanište
Bavanište
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Desetka
Niš
1 : 3
Dubočica
Leskovac
Gračac
Gračac
3 : 0
Drina
Bajina Bašta
Užice
Užice
3 : 0
Partizan 2012
Vraneši
Antena
Kruševac
3 : 2
Lotus
Čačak
Napredak 037
Kruševac
3 : 0
Partizan
Lipljan
FAP Livnica
Prijepolje
1 : 3
Putevi
Ivanjica
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Mladost-Expans
Nova Pazova
3 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Bečej
Bečej
1 : 3
Futog
Futog
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Vojvodina 2
NOvi Sad
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Karađorđe
Topola
1 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 3
Lucky Star
Beograd
Rudar
Kostolac
3 : 1
Zaslon
Šabac
BMR Petlovača 1947
Petlovača
0 : 3
Loznica
Loznica
Kneginja Milica Trstenik
Trstenik
1 : 3
Knez Lazar
Kruševac
Tehničar
Kraljevo
0 : 3
Gračanica
Gračanica
Mladost
Bosilegrad
0 : 3
Surdulica
Surdulica
Radan
Lebane
1 : 3
Vranje
Vranje
Vest
Šid
0 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
Partizan
Bač
3 : 0
Stražilovo
Sremski Karlovci
Banat
Vršac
1 : 3
Kikinda
Kikinda
Drina
Zvornik
3 : 2
Gradiška
Gradiška
Tempo
Ražljevo
3 : 1
Modriča Optima
Modriča
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 3
Jahorina
Pale
Majevica
Lopare
3 : 0
Pelagićevo
Pelagićevo
Vizura
Beograd
3 : 2
Crvena zvezda
Beograd
MD Zrenjanin
Zrenjanin
2 : 3
Kraguj Volejform
Kragujevac
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
TENT
Obrenovac
2 : 3
NIS Spartak
Subotica
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Jedinstvo (U)
Užice
Smederevo
Smederevo
0 : 3
Srem Eaton Tempo
Sremska Mitrovica
Futog
Futog
1 : 3
Beograd
Beograd
Žabalj Volej
Žabalj
2 : 3
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
Mladost
Inđija
3 : 2
Odbojka 013
Pančevo
Trstenik
Trstenik
1 : 3
Ekonomac
Kraljevo
Tutin Dalas
Tutin
3 : 0
Zlatibor
Čajetina
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Sterija
Beograd
0 : 3
Roda
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
Mali Zvornik
Mali Zvornik
0 : 3
Ub
Ub
Paraćin
Paraćin
2 : 3
Kuršumlija
Kuršumlija
Desetka
Niš
0 : 3
Leskovac 98
Leskovac
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Bor
Bor
Lučani
Lučani
1 : 3
Tajm
Užice
Arilje
Arilje
0 : 3
Bambi volej
Prjepolje
Lotus
Čačak
1 : 3
Forma
Užice
Sloboda S
Čačak
1 : 3
Sjenica
Sjenica
Gimnazijalac 2
Kraljevo
3 : 1
Kraljevo
Kraljevo
Panda
Vranje
1 : 3
Topličanin
Prokuplje
ŽOK 030
Bor
2 : 3
Timok
Zaječar
Gox-IN
Bački Gračac
0 : 3
Hajduk
Kula
Apatin
Apatin
3 : 1
Subotica
Subotica
Žitište
Žitište
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Klek Srbijašume 2
Klek
3 : 1
Hercegovina
Ravni Topolovac
Volejstars
Zrenjanin
0 : 3
Radnički
Kovin
Banat
Vršac
3 : 0
Kikinda
Kikinda
Jedinstvo 3
Stara Pazova
3 : 0
Trijumf 2013
Šid
Lavovi 07
Novi Sad
3 : 0
Mladost
Nova Pazova
Star
Novi Sad
3 : 1
Maks
Šid
VST
Novi Sad
3 : 1
Grbić
Temerin
Partizan
Bač
3 : 0
Slavija
Novi Sad
Futog vest
Futog
3 : 0
BiT
Novi Sad
Vollejstar
Subotica
3 : 0
Čoka
Čoka
Panonija
Panonija
2 : 3
KI 0230
Kikinda
Smeč
Veternik
2 : 3
SK Volej
Novi Sad
Partizan
Bač
2 : 3
Volfland
Karavukovo
Soko
Nova Gajdobra
2 : 3
Voriors
Bačka Palanka
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 0
Mačva
Noćaj
Mitrovica
Sremska Mitrovica
3 : 0
Sloga
Čalma
Srem 022
Sremska Mitrovica
3 : 0
Sirmium
Sremska Mitrovica
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Mladost
Martinci
Radnički Beograd
Beograd
3 : 0
Resnik
Beograd
Kralj 2
Beograd
3 : 0
Imlek
Beograd
21. maj
Beograd
3 : 0
Akademija Singidunum
Beograd
Maglić
Foča
3 : 0
Balkana
Mrkonjić Grad
Glasinac
Sokolac
0 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
Laktaši
Laktaši
1 : 3
HE Drini
Višegrad
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 3
Jahorina
Pale
Hercegovac
Bileća
3 : 0
Stakorina
Čajniče

Rukomet

Jugović
Kać
31 : 26
Morava
Velika Plana
Rudar
Kostolac
36 : 29
Radnički
Kragujevac
Partizan
Beograd
20 : 22
Crvena Zvezda
Beograd
Sloga
Požega
28 : 21
Požarevac
Požarevac
Kolubara
Lazarevac
36 : 21
Mokra Gora
Zubin Potok
Vrbas
Vrbas
25 : 31
Crvenka
Crvenka
Šamot 65
Arenđelovac
29 : 16
Dubočica 54
Leskovac
Obilić
Beograd
31 : 26
Zlatar
Nova Varoš
Hercegovina
Sečanj
25 : 22
Inđija
Inđija
Apatin
Apatin
17 : 24
Kikinda
Kikinda
Jedinstvo
Novi Bečej
30 : 26
ŽSK
Žabalj
Vranje 1957
Vranje
34 : 27
Jastrebac
Blace
Hajduk Veljko
Negotin
25 : 21
Jagodina
Jagodina
Rembas
Resavica
32 : 38
ORK Bor
Bor
Mladost 1949
Zaječar
25 : 38
BSK Heba
Bujanovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
26 : 27
Arilje
Arilje
Mladost
Čačak
24 : 28
Priboj
Priboj
Omladinac
Gornji Milanovac
24 : 27
Metalac
Kraljevo
Župa 54
Aleksandrovac
29 : 30
Prva Petoletka
Trstenik
Sloga
Petrovac na Mlavi
25 : 20
Studentski grad
Beograd
Loznica
Loznica
31 : 18
PKB
Padinska Skela
Mladost
Vršac
25 : 25
Srem SM
Sremska Mitrovica
Metaloplastika 2
Šabac
25 : 25
Smederevo
Smederevo
Zemun 1957
Beograd
29 : 25
Radnički
Obrenovac
Knjaževac
Knjaževac
36 : 28
Majdanpek
Majdanpek
Radan
Lebane
30 : 31
Pirot
Pirot
Vlasotince
Vlasotince
32 : 28
Niška Banja
Niška Banja
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
21 : 26
Šamot 2
Aranđelovac
Beli andjeo
Prijepolje
30 : 24
Sloga 2
Požega
Vojka
Vojka
15 : 34
Putinci
Putinci
Titel
Titel
28 : 33
Bačka Palanka
Bačka Palanka
Dolovo
Dolovo
44 : 13
Gaj
Gaj
Crepaja
Crepaja
46 : 21
Unirea
Uzdin
Jabuka 2
Jabuka
30 : 21
Omladinac (D)
Deliblato
Senta
Senta
26 : 24
Gradnulica
Zrenjanin
Osipaonica
Osipaonica
25 : 31
Udarnik
Lozovik
Derventa
Derventa
24 : 28
Vogošća
Vogošća
Sloboda
Tuzla
30 : 15
Bosna
Visoko
Gračanica
Gračanica
30 : 23
Konjuh
Živinice
Bosna
Sarajevo
27 : 31
Maglaj
Maglaj
Golić Šarić
Banja Luka
32 : 29
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
Slavija
Istočno Sarajevo
33 : 23
Kotor Varoš
Kotor Varoš
Minaqua Vojvodina
Petrovaradin
35 : 29
Kučevo
Kučevo
Naisa
Niš
26 : 20
Medicinar
Šabac
Jagodina
Jagodina
24 : 29
Sloga
Petrovac na Mlavi
Radnički (S)
Svilajnac
17 : 33
Pančevo
Pančevo
Pirot
Pirot
18 : 32
Bor RTB
Bor
Metalac
Kraljevo
27 : 36
Požarevac
Požarevac
Loznica grad
Loznica
32 : 27
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Voždovac 1955
Beograd
31 : 19
Metalac 2015
Valjevo
Halas Jožef
Ada
23 : 25
Vrbas
Vrbas
Sloven
Ruma
27 : 25
Temerin
Temerin
Sočanica
Sočanica
36 : 17
Napredak 12
Kruševac
Prijepolje
Prijepolje
30 : 27
Čačak
Čačak
Izvor Bukovička Banja 2
Aranđelovac
38 : 14
Košutnjak
Čačak
Mladost 1949
Zaječar
34 : 27
Vranje
Vranje
Radan
Lebane
24 : 31
Knjaževac
Knjaževac
Partizan
Iđoš
27 : 16
Želja
Žabalj
Senta
Senta
19 : 32
Mokrin
Mokrin
Mladost
Srpska Crnja
29 : 19
Deronje
Deronje
Remesiana
Bela Palanka
22 : 18
Niška Banja
Niška Banja
Lehel
Mužlja
14 : 16
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Radnički
Šid
43 : 14
Rusin
Ruski Krstur
Mira
Prijedor
32 : 19
Rogatica
Rogatica
Zrinjski
Mostar
24 : 25
Bihać
Bihać
Goražde
Goražde
31 : 27
Krivaja
Zavidovići
Lokomotiva
Mostar
23 : 36
Grude
Grude
Jedinstvo
Tuzla
40 : 27
Katarina
Mostar
Borac
Banjaluka
25 : 28
Borja
Teslić
Leotar
Trebinje
32 : 19
Radnik
Bijeljina

Futsal

Flash Bečej
Valjevo
6 : 5
Nova Pazova
Nova Pazova
Ekonomac
Kragujevac
5 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Telep
Novi Sad
4 : 4
Hajduk
Kula
Jastrebac
Blace
2 : 4
Pirot
Pirot
Prokuplje
Prokuplje
5 : 0
Dolap
Prokuplje
Banjica
Bela Palanka
2 : 2
Bor
Bor
Bečej
Bečej
3 : 0
Kruna
Novi Sad
Karanovac
Kraljevo
2 : 8
OŠ Karađorđe
Rača
Kareli
Ub
3 : 0
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Flach
Valjevo
1 : 3
Kosjerić
Kosjerić
Miners
Majdanpek
1 : 6
Ekonomist
Niš
Rota
Bujanovac
2 : 2
Ozren
Sokobanja
Gurgusovac
Knjaževac
6 : 3
Zufo
Bujanovac