XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 877 utakmica za dan
Nedelja, 17 April 2016

Fudbal

Mladost
Lučani
1 : 3
Rad
Beograd
Dinamo
Vranje
2 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Mladost (VO)
Velika Obarska
4 : 0
Kozara
Gradiška
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
2 : 1
Vlasenica
Vlasenica
Borac
Kozarska Dubica
0 : 5
Sloga (D)
Doboj
Omarska
Omarska
2 : 0
Sloga (T)
Trn
Jedinstvo (Br)
Brodac
2 : 1
Ilićka 01
Brčko
Mladost (R)
Rogatica
1 : 0
Radnički (K)
Karakaj
Proleter
Dvorovi
1 : 0
Sloga Junajted
Bijeljina
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
2 : 3
OFK Ravan
Međeđa
Gomjenica
Prijedor
2 : 2
OFK Lauš
Banja Luka
Hajduk
Batkuša
3 : 2
Rudanka
Rudanka
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 1
Skugrić
Skugrić
Budućnost
Gornja Slatina
2 : 1
Ozren
Paklenica
Vranjak
Vranjak
2 : 0
Mineral
Banja Vrućica
Posavina
Miloševac
1 : 2
OFK Pridjel
Pridjel
Naša krila
Kostajnica
2 : 3
Sloga
Dugo Polje
Majevica
Lopare
3 : 3
Proleter
Ruhotina-Johovac
OFK Trnovica
Trnovica
0 : 4
Guber
Srebrenica
Podrinje
Tršić
4 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Birač
Derventa
3 : 2
Bratstvo
Bratunac
Romanija
Pale
0 : 1
Velež
Nevesinje
Knežopoljac
Knežica
4 : 1
Omladinac
Draksenić
Mrakovica
Kozaruša
3 : 0
Plamen
Donje Vodičevo
Berek 1975
Prijedor
0 : 3
Partizan
Kostajnica
Slaven
Dobrljin
3 : 2
Brzi
Busnovi
Kozara
Donji Orlovci
2 : 1
Radnik Urije
Prijedor
Bratstvo
Kozarac
3 : 4
Sloga
Rakelići
Ratar
Stara Topola
1 : 1
Borac (Š)
Šibovska
Borac (M)
Maglajani
4 : 0
Tamaris
Mrčevci
Kladari
Gornji Kladari
2 : 1
Milan
Kosjerovo
Mladi Krajišnik
Kukulje
3 : 1
Sloboda
Donji Podgradci
Krajina
Banja Luka
4 : 2
Mladost
Zalužani
Sloga-Nektar
Potkozarje
3 : 3
Gorica
Šipovo
Rekreativo
Banja Luka
5 : 4
Šnjegotina
Šnjegotina
Polet-Krajišnik
Dragočaj
0 : 7
Čelinac
Čelinac
Džaja
Banja Luka
0 : 11
Omladinac
Banja Luka
Sloga
Jakeš
3 : 0
Sloboda
Vinska
Crkvina
Crkvina
2 : 0
Crvena Zvijezda
Gajevi
Kladari
Kladari Gornji
2 : 0
Rudar
Stanari
Mladost
Dobrinja
3 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
Bratstvo
Donja Dubica
2 : 2
Ukrina
Čečava
Bosna
Modrički Lug
3 : 0
Jedinstvo
Crkvina
Borac
Osinja
3 : 2
Zvijezda
Kakmuž
Mladost (T)
Trnjaci
5 : 2
Sveti Jovan
Donji Brezik
Omladinac
Potočari
7 : 0
Grčica
Brčko
OFK Brezik
Gornji Brezik
1 : 1
Mladost (S)
Sandići
Jugović
Brčko
0 : 4
Mladost 2003
Popovo Polje
Sava 04
Brezovo Polje Selo
3 : 5
Gredice
Gredice 1
Mladost (L)
Lončari
4 : 2
Slijepčevići
Slijepčevići
Obilić
Krepšić
1 : 3
OFK Krbeti
Krbeti
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
3 : 1
Sloga 94
Bijeljina
Majevica
Donje Zabrđe
3 : 1
Drina
Amajlije
BSK Ledinci
Batković
2 : 0
Balatun
Balatun
Jedinstvo
Suvo Polje
3 : 3
Semberija
Popovi
Novo doba
Čardačine
1 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
Međaši
Međaši
4 : 6
SFK Akademac UIS
Bijeljina
Srpski Soko
Čelopek
2 : 2
Branjevo
Branjevo
Jasenica
Jasenica
0 : 1
Tabanci
Tabanci
Jardan
Jardan
1 : 2
Budućnost (P)
Pilica
Polet
Kravica
2 : 2
Budućnost (S)
Skelani
Kiseljak
Koprivna
1 : 3
Radnik
Kozarska Dubica
Svodna
Svodna
6 : 1
Željezničar
Ravnice
Rudar
Blagaj
8 : 0
Moštanica
Božići
Podgrmeč
Oštra Luka
2 : 1
Rasavci
Rasavci
Omladinac
Brestovčina
5 : 1
Polet
Elezagići
Stevan Dukić
Rogolji
1 : 0
Borac
Mašići
Jablanica
Jablanica
0 : 3
Obradovac
Obradovac
Romanovci
Romanovci
1 : 0
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Borac (K)
Kotorsko
7 : 1
Borac 1975
Osinja
Polet
Podnovlje
1 : 2
Vučijak
Majevac
Zadrugar
Sijekovac
4 : 0
BSK
Bušletić
4. Juli
Pojezna
1 : 0
Radnički
Brodsko Polje
Borac (L)
Lužani
1 : 0
OFK Zborište
Zborište
Hajduk
Kožuhe
8 : 0
27. Juli
Kalenderovci
Omladinac
Modriča
2 : 0
Trebavac
Vranjak
Sloga 73
Ždreban
2 : 0
Mladost
Botajica
Partizan
Koprivna
1 : 1
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
Jedinstvo
Obudovac 2
1 : 3
Zvijezda
Kruškovo Polje
Mladost
Srpska Tišina
3 : 1
Polet
Čović Polje
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
5 : 0
Budućnost Red Star
Vučilovac
Jedinstvo
Koretaši
1 : 2
Crvena zvijezda
Donji Žabar
Sloboda
Mrtvica
4 : 1
Borac
Ražljevo
Čelik
Grbavica
1 : 4
Zadrugar
Bukvik
Stević Jovan
Vršani
1 : 4
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
Omladinac
Gornja Čađavica
2 : 3
Ljeljenča
Ljeljenča
Panteri
Zagoni
3 : 1
Jedinstvo
Donja Čađavica
Sloboda
Donji Dragaljevac
0 : 4
Obarska
Velika Obarska
Građanski
Bijeljina
0 : 1
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
Proleter
Gornji Dragaljevac
2 : 2
Koridor 2011
Bijeljina
Modran
Modran
2 : 0
Drina
Batar
Sloga
Dazdarevo
0 : 8
Brodac
Brodac
Mladost
Patkovača
2 : 0
Bjeloševac
Bjeloševac
Glogovac
Glogovac
4 : 3
VSK
Velino Selo
OFK Batković
Batković
3 : 0
Tavna
Banjica
Polet
Mala Obarska
5 : 1
Mladen Perić
Glogovac
Semberija Gaj
Srednja Čađavica
1 : 2
Kovačići 08
Kovačići
Sava
Gradac
11 : 1
Buk
Gornja Bukovica
Borac
Trnjaci
9 : 0
Ljeskovac
Ljeskovac
Polet
Gornji Kojčinovac
5 : 0
Napredak
Dijelovi
Lazarevica
Čengić
0 : 3
Nacional
Bijeljina
Radan
Lebane
3 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Temnić 1924
Varvarin
4 : 0
Timok
Zaječar
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Tabane 1970
Jagodina
OFK Bor
Bor
0 : 3
Car Konstantin
Niš
Borac (S)
Sakule
4 : 1
Vršac
Vršac
Železničar
Pančevo
1 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Turbina
Vreoci
1 : 2
IMT
Beograd
Brodarac 1947
Novi Beograd
1 : 0
Sopot
Sopot
Budućnost
Dobanovci
3 : 1
Teleoptik
Zemun
Žarkovo
Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 1
GSP Polet
Beograd
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 3
FAP
Priboj
Bošnjane
Bošnjane
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Sloga (Ć)
Ćićevac
4 : 0
Levač
Rekovac
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 0
Juhor
Obrež
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Morava
Ribare
2 : 1
Kopaonik
Brus
Rembas
Resavica
1 : 0
Lugomir
Rakitovo
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Napredak
Aleksinac
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Pukovac
Pukovac
4 : 0
Rudar (P)
Podvis
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
6 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Radnički (L)
Lubnica
0 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
Bukovik
Razanj
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Jedinstvo (P)
Pirot
5 : 1
Jablanica
Medveđa
Ropotovo
Ropotovo
8 : 1
Bobište
Bobište
ŽAK
Kikinda
1 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Slavia
Kovačica
2 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Subotica
Subotica
Bačka (P)
Pačir
1 : 2
Tisa (A)
Adorjan
Mladost (T)
Turija
2 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Kupinovo
Kupinovo
0 : 2
Slavija
Novi Sad
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Borac
Novi Sad
0 : 0
Kabel
Novi Sad
Torlak
Beograd
2 : 0
Zvezdara
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
Sremčica
Sremčica
2 : 0
Hajduk
Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
4 : 1
Vrčin
Vrčin
Grafičar
Beograd
2 : 0
Borac
Ostružnica
Prva Iskra
Barič
1 : 1
Jedinstvo
Surcin
Napredak
Markovac
4 : 2
VGSK
Veliko Gradište
RSK
Rabrovo
2 : 1
Basarac
Mišljenovac
Sloga
Batočina
0 : 1
Morava
Velika Plana
Proleter
Vranovo
4 : 2
Homoljac
Žagubica
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 1
Borac
Žabari
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Zlatibor
Čajetina
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
Budućnost
Arilje
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Provo
Provo
Karađorđe
Ribnica
1 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Bane
Raška
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Slavija (K)
Kragujevac
0 : 3
Arsenal
Kragujevac
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 2
Tutin
Tutin
Partizan
Glogovac
3 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Napredak (D)
Drenovac
3 : 0
BSK
Buljane
Sloga
Donje Vidovo
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
Bratstvo
Međureč
2 : 1
OFK Batinac
Batinac
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Mladi radnik
Novo Laniste
2 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Ribnik
Gornji Ribnik
4 : 1
Sloga
Dašnica
Naupare
Naupare
4 : 3
Mladi radnik
Bačina
Šanac
Šanac
3 : 0
Gradina
Pejovac
Trajal
Kruševac
6 : 0
Čitluk
Čitluk
13. April
Lomnica
1 : 0
Vinogradar
Zleginje
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 4
Mačkovac
Mačkovac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 2
Mladost
Makrešane
Parunovac
Parunovac
2 : 1
Blagotin
Poljna
Omladinac
Podina
0 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Kosovac
Prokuplje
1 : 3
Dunđerski
Voljčinac
Jug Bogdan
Đakus
2 : 4
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Kaćuša
Kuršumlija
1 : 0
Dobrič
Pejkovac
Real
Jasenica (Žitorađa)
0 : 6
Topličanin
Prokuplje
Borac
Držanovac
4 : 1
Partizanski put
Grudaš
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 1
Palilula
Aleksinac
Mladost (Batuš.)
Batušinac
1 : 2
Rasovača
Rasovača
Doljevac
Doljevac
4 : 2
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 0
Orljane
Orljane
Deli Jovan
Sikole
1 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Krivelj
Krivelj
1 : 0
Ključ
Podvrška
Blizna
Blizna
1 : 2
Poreč
Donji milanovac
Slatina
Bor
8 : 0
Čubra
Čubra
Branik
Štubik
1 : 1
Majdanpek
Majdanpek
BSK
Bukovče
1 : 0
Radnički
Klokočevac
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Sloga
Minićevo
3 : 0
Polet
Jablanica
Grlište
Grlište
4 : 1
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
Osnić
Osnić
3 : 6
BSK
Bogovina
Malinik
Podgorac
1 : 0
Rgotina
Rgotina
Omladinac
Grezna
6 : 3
Trebič
Sokobanja
Gnjilan
Gnjilan
2 : 1
Željuša
Željuša
Zadrugar
Krupac
4 : 0
Zvezda
Blato
Mladi Borac
Živkovo
3 : 3
Kumarevo
Kumarevo
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
1 : 2
Progres
Ladovica
Sloboda D.B
Donje Brijanje
0 : 2
Železničar
Brestovac
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 3
Brza
Brza
Sloga (L)
Lipovica
7 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Umac
Miroševce
4 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Čekmin
Čekmin
3 : 0
Šumadija
Razgojna
Radnički (P)
Pertate
2 : 1
Vučje
Vučje
Radnički
Trupale
2 : 3
Rudar
Jelašnica
Sloboda
Gornja Vrežina
4 : 1
Aluminjum
Niš
Crvena zastava
Hum
1 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Vrtište
Vrtište
1 : 5
Vulkan
Brenica
Mladost
Lalinac
0 : 8
Brzi Brod
Brzi Brod
Proleter
Mezgraja
2 : 1
Mramor
Mramor
Partizan (G)
Gaj
5 : 2
Partizan (U)
Uljma
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Borac (S)
Starčevo
Mladost (O)
Omoljica
16 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Lipar
Lipar
2 : 3
Terekveš
Svilojevo
OFK Šikara
Sombor
2 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Borac
Bački Gračac
3 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Kula
Kula
4 : 0
Hajduk
Stapar
BSK
Bački Brestovac
5 : 0
Mladost
Kruščić
Kordun
Kljajićevo
3 : 0
Stanišić
Stanišić
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Sloga
Ostojićevo
3 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Jadran
Feketić
3 : 2
Krivaja
Krivaja
Proleter
Njegoševo
2 : 3
Preporod
Novi Žednik
Bačka
Mol
3 : 2
Bajša
Bajša
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 0
Partizan
Vitojevci
Graničar 1924
Adaševci
1 : 0
OFK Brestač
Brestač
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Ljukovo
Ljukovo
1 : 2
Jadran
Golubinci
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 1
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Kulpin
Kulpin
1 : 4
Hercegovac
Gajdobra
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 1
Miletić
Mošorin
Borac
Šajkaš
8 : 0
Proleter
Ravno Selo
Budućnost
Mladenovo
2 : 1
Napredak
Nadalj
Hajduk
Čurug
5 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
Mladost
Bački Petrovac
0 : 3
Stari Grad
Bačka Palanka
Vinogradar
Ledinci
3 : 3
Omladinac
Stepanovićevo
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 4
Sofeks
Futog
Jedinstvo
Rumenka
2 : 3
TSK
Temerin
Index
Novi Sad
2 : 0
Mladost
Novi Sad
Polet
Grabovac
0 : 4
Budućnost
Zvečka
OFK Borac
Arnajevo
0 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Strelac
Mislođin
2 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Radnički
Rudovci
2 : 1
Napredak
Medoševac
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Borac
Progar
Komgrap
Beograd
3 : 0
Dunav
Veliko Selo
Banja
Višnjička banja
1 : 0
13. maj
Zemun
Sindjelić 2012
Ugrinovci
8 : 0
Pionir
Besni Fok
Institut
Zemun Polje
0 : 2
Zmaj 1953
Zemun
Dunavac
Grocka
0 : 1
Boleč
Grocka
Kovačevac
Kovačevac
6 : 1
Pinosava
Pinosava
Ropočevo
Ropočevo
1 : 0
Kosmaj
Ralja
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 4
Avala 1939
Beli Potok
Pudarci
Pudarci
0 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Omladinac
Rakinac
1 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Pobeda
Golobok
0 : 1
Mladi radnik
Radinac
Šumadija
Azanja
3 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Budućnost
Ratari
0 : 1
SASK
Saraorci
7. Juli
Vodanj
2 : 0
Borac (R)
Ralja
Sloga
Miloševac
0 : 0
Udarnik
Lozovik
Osipaonica
Osipaonica
2 : 2
Bačinac
Bačinac
Krilaš
Ćovdin
4 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mladost
Biskuplje
0 : 2
Železničar
Požarevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 1
Dizel
Bare
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Integral
Batuša
0 : 3
Đerdap
Golubac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 2
Makce
Makce
Rudar
Krepoljin
2 : 1
Napredak
Veliko Crniće
Borac
Veliko Laole
3 : 4
Budućnost
Vezičevo
Šumadija
Toponica
4 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Trnava
Donja Trnava
4 : 1
Karađorđe
Rača
Banja
Banja
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Pobeda
Sepci
2 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
ŽSK
Žirovnica
3 : 0
Vinča
Vinča
Borac
Pajsijević
0 : 1
Lepenica
Badnjevac
Junkovac
Junkovac
4 : 0
BSK
Belosavci
Prvi partizan
Užice
1 : 3
Sevojno
Sevojno
Polet
Rasna
2 : 1
Jasen
Brodarevo
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 3
Višesava
Bajina Bašta
Ariljska rampa
Požega
3 : 1
Soko
Bajina Bašta
Jedinstvo
Kalenić
4 : 1
Perućac
Perućac
Savinac
Visibaba
2 : 4
Čajetina
Gostilje
Železničar
Požega
1 : 4
Crnokosa
Kosjerić
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
2 : 4
Podrinje
Lozničko Polje
Borac (L)
Lešnica
2 : 2
Borac (V)
Vladimirci
Drina
Ljubovija
2 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Lipolist
Lipolist
2 : 1
BMR Petlovača
Petlovača
Antimon
Zajača
0 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Kolubara
Jabučje
3 : 4
Mladost
Dračić
Polet
Popučke
1 : 3
Sovljak
Sovljak
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 0
Joševa
Joševa
Tulari
Tulari
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Trlić
Trlić
2 : 1
Banjani
Banjani
OFK Divci
Divci
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
ZSK
Valjevo
1 : 0
Kačer
Belanovica
Partizan
Cerovac
0 : 2
Jadran
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
3 : 2
Budućnost
Resnik
Šumadinac
Kragujevac
0 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Srbija
Ilićevo
1 : 2
Borac
Drenovac
Vodojaža
Grošnica
0 : 1
Sloboda
Grbice
Vinogradi DB
Kragujevac
6 : 0
Maršić
Maršić
Mladost
Pajazitovo
2 : 1
Ćava
Grošnica
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Real
Podunavci
Rudar
Baljevac
1 : 5
Goč
Vrnjačka Banja
Radnik
Ušće
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
2 : 2
Borac
Vraneši
Budućnost
Konarevo
1 : 2
Stubal
Stubal
Ribnica
Jovac
1 : 1
Polet
Ratina
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Gruža
Vitanovac
Radnički
Velika Hoča
5 : 1
Čaglavica
Čaglavica
Omladinac
Zablace
5 : 1
Majdan
Majdan
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Mladost
Preljina
2 : 2
Miokovci
Miokovci
Spartak
Trnava
1 : 1
Napredak
Svračkovci
Polet
Zabrega
3 : 0
Napredak Stubica
Stubica
Javor
Sladaja
5 : 2
Istok 63
Plana
Šumadija
Trešnjevica
2 : 1
Supska
Supska
Napredak (Sv)
Svojnovo
3 : 2
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Mladost (S)
Sikirica
1 : 0
Omladinac
Šaludovac
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 3
Hajduk
Čepure
Budućnost
Đurinac
0 : 2
Juhor
Glavinci
Resavac
Subotica
1 : 1
Šumadinac
Dragovo
Mladost (D)
Dublje
7 : 0
Napredak (SL)
Staro Lanište
Morava
Kočino Selo
5 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Crni Vrh
Deonica
0 : 1
Osaonica
Bagrdan
Kolare
Kolare
4 : 3
Sloga
Voljavče
Blagotin
Belušić
1 : 1
Ursule
Ursule
Rubin (Z)
Zalogovac
1 : 2
Trudbenik
Stalać
Stari Trstenik
Stari Trstenik
6 : 5
Mladost
Donji Katun
Sloga
Lozna
2 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Polet 57
Milutovac
1 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
14. Oktobar
Izbenica
2 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Kupci
Kupci
4 : 4
Borac
Bivolje
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 0
Sloga
Majdevo
Budućnost
Kaonik
5 : 0
Bukovica
Bukovica
Rasina
Vitanovac
1 : 0
Kapidžija
Kapidžija
BSK
Bela Voda
3 : 0
Dvorane
Dvorane
Gredetin
Gredetin
0 : 2
Polet
Radevac
Jastrebac (T)
Tešica
2 : 2
Sloga (K)
Korman
Jedinstvo GVD
Grejač
3 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 1
Planinac 2015
Podgorac
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 0
Tempo
Mozgovo
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 0
Moravac (Č)
Čečina
Polet 1959
Nikoličevo
0 : 0
Deli Jovan
Salaš
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
0 : 1
Dragoš
Pirot
Jerma
Sukovo
2 : 0
Pobeda
Držina
Lokomotiva
Belo Polje
7 : 0
Sloboda
Rasnica
Navalin
Navalin
9 : 0
Moravac
Guberevac
Polet
Stajkovce
1 : 0
Real
Donja Jajina
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 5
OFK Bobište
Bobište
Morava
Gložane
3 : 2
Gradac
Konopnica
BSK
Belanovce
3 : 0
Napredak
Bogojevce
Lemind 1953
Leskovac
2 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 4
Mladost (B)
Batulovce
Hajdučica
Hajdučica
0 : 3
Potporanj
Potporanj
Partizan (K)
Kajtasovo
5 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Ševac
Kusić
2 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Dunav
Banatska Palanka
4 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Ratar
Kruščica
2 : 1
Banat (I)
Ilandža
Omladinac
Deliblato
1 : 4
Proleter
Mramorak
Borac
Pločica
0 : 3
Strela
Ivanovo
Budućnost
Banatski Brestovac
3 : 0
Kolonija
Kovin
Tempo
Sefkerin
0 : 6
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Omladinac
Opovo
6 : 0
Pobeda
Samoš
Glogonj
Glogonj
1 : 1
Spartak
Debeljača
Unirea
Uzdin
3 : 0
Polet
Idvor
Jedinstvo
Bočar
3 : 1
Napredak
Banatska Topola
Budućnost
Banatski Dvor
2 : 6
Terekveš
Hetin
2. Oktobar
Kumane
5 : 1
Proleter
Međa
Bega
Novi Itebej
1 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
Vojvodina (B)
Bašaid
3 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Delija
Mokrin
1 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Proleter
Neuzina
2 : 2
OFK Klek
Klek
Lehel
Mužlja
2 : 2
MSK
Mihajlovo
Jedinstvo
Ečka
1 : 5
OFK Gradnulica
Zrenjanin
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 2
Naftagas
Boka
Omladinac
Botoš
2 : 3
ASK
Aradac
Potisje
Knićanin
2 : 1
Rusanda
Melenci
Dunav
Bački Monoštor
1 : 0
Graničar
Riđica
Telečka
Telečka
6 : 0
Rastina 1918
Rastina
OFK Metalac
Sombor
1 : 2
Partizan
Kupusina
Đurđin
Đurđin
0 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Žednik
Stari Žednik
1 : 3
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Bikovo
Bikovo
0 : 1
Čantavir
Čantavir
Palić
Palić
2 : 5
Solid
Subotica
Lokomotiva
Subotica
3 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
4 : 0
Dušan Silni
Subotica
Sloga
Maradik
0 : 3
Borac (M)
Martinci
Radnički
Irig
1 : 4
Mitros
Sremska Mitrovica
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Noćaj
Noćaj
Graničar
Kuzmin
3 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Borac (S)
Stejanovci
3 : 4
Sloboda
Donji Tovarnik
PSK Putinci
Putinci
0 : 3
Borac (K)
Klenak
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Sloga
Lok
0 : 3
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Bačka
Đurđevo
5 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
1 : 0
Mladost
Radičević
Hajduk
Gardinovci
1 : 6
Budućnost
Savino Selo
Iskra
Kucura
3 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Krivanj
Selenča
3 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
Soko
Nova Gajdobra
0 : 2
Slavija
Pivnice
Borac
Obrovac
5 : 3
Maglić
Bački Maglić
Labudnjača
Vajska
1 : 3
Neštin
Neštin
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 0
Bačka
Despotovo
Bačka
Begeč
6 : 1
Centar
Novi Sad
Čenej
Čenej
1 : 2
Borac
Rakovac
Kabel - Štrand
Novi Sad
2 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Crvenka
Borča
7 : 2
Dunavac
Dunavac
Rekreativo 011
Beograd
5 : 4
Mladost
Jabučki rit
OFK Petrovčić
Petrovčić
1 : 2
Busije
Zemun
Šumadinac
Bečmen
1 : 2
Posavac
Tisma
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 0
BUSK
Beograd
Atakante
Beograd
2 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Jasenica
Kruševo
2 : 4
Polet
Trnovče
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 1
Obilić
Staro Selo
Desine
Desine
2 : 3
Kurjače
Kurjače
Napredak (P)
Poljana
4 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
4 : 0
Polet (B)
Bikinje
Borac (K)
Klenovnik
7 : 0
Braničevo
Braničevo
Vihor
Маljurevac
1 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Mladost
Porodin
3 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Bata Bulić
Bistrica
3 : 2
BSK
Boževac
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
2 : 1
Dragoš
Oreškovica
Polet
Aleksandrovac
7 : 0
Napredak
Toponica
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 5
Radnički
Knežica
Rudar
Stamnica
0 : 2
Radnik
Salakovac
Kusovac
Kusovac
1 : 1
Meteor
Lapovo
Bare
Bare
7 : 3
Karađorđe Vučić
Vučić
Lokomotiva
Lapovo
3 : 1
Mladost Crni Kao
Crni kao
Crvena zvezda
Miraševac
3 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
BSK
Borač
6 : 0
Marjan
Knić
Sloga
Milatovac
1 : 1
Mladost MG
Saranovo
Mladost (R)
Rašković
5 : 1
Grivac
Grivac
Budućnost
Blaznava
1 : 1
Jasenica
Božurnja
Sloga
Zagorica
1 : 1
Kopljari
Kopljari
Partizan
Darosava
2 : 2
Mladi rudar
Bukovik
B 2000
Aranđelovac
2 : 5
Proleter
Jelovik
Žabare
Žabare
3 : 2
Šumadinac (S)
Stojnik
Ranilović
Ranilović
6 : 0
Misača
Misača
Šamot
Aranđelovac
3 : 4
Šumadinac (N)
Natalinci
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Cerić
Miokus
5 : 1
Karađorđe
Mišar
Mrovska
Mrovska
2 : 7
Jevremovac
Jevremovac
Trešnjevka
Trbusac
2 : 2
Rankovac
Nakučani
Sloga
Krnić
3 : 2
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 2
Jedinstvo
Mali Zvornik
Sloga (S)
Straža
3 : 2
Stolice
Krupanj
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 1
Borac
Kozjak
Crnča
Crnča
2 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
7 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Cerova
Cerova
1 : 2
Vidojevica
Lešnica
Velika Reka
Velika Reka
5 : 0
Krasava
Krasava
Borac
Šabac
3 : 2
Omladinac 2013
Slepčević
Cer
Petkovica
3 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Mladi Borac
Dublje
4 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Drina
Badovinci
0 : 3
Budućnost (Z)
Zminjak
Duško
Klenje
3 : 6
Majur
Majur
Partizan
Drenovac
2 : 2
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Gorki
Glušci
3 : 1
Proleter
Šabac
Jadar 2013
Valjevo
2 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Popadić
Popadić
1 : 0
Rajac
Kadina Luka
Mladost
Valjevska Kamenica
0 : 0
Borac
Rajković
Ribnikar
Pecka
0 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Liplje
Liplje
5 : 0
Gradac
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 1
Komanice
Komanice
Gunjevac
Gunjevac
0 : 2
Rudar
Radljevo
Proleter
Bajevac
0 : 2
Polet (T)
Takovo
Kremenac
Rogojevac
2 : 2
Botunje
Botunje
Košutnjak
Kragujevac
4 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
0 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Zastava
Kragujevac
2 : 0
Azbest
Stragari
Divostin
Kragujevac
2 : 5
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Seljak
Cvetojevac
1 : 5
Šumadija 1934
Drača
Borac
Adrani
4 : 1
Tavnik
Tavnik
Morava
Sirča
1 : 0
Zvezda
Čukojevac
Budućnost
Samaila
0 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 1
Napredak
Gračac
Šumadija
Šumarice
3 : 2
Lazac
Lazac
Vrnjci
Vrnjci
0 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Velereč 94
Velereč
1 : 2
Omladinac
Kalimanići
Šilopaj
Šilopaj
3 : 2
Mladost 09
Vraćevšnica
Ozrem PMH
Ozrem
2 : 1
Brezak
Pranjani
Jedinstvo
Puhovo
0 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 0
Brezova
Brezova
LFK Mladost
Lučani
3 : 0
Bjelica
Milatovići
Gorušica
Viča
3 : 1
Voćar
Kotraža
Prilike
Prilike
3 : 0
Gradina
Rti
Sloga
Kaona
1 : 1
Jelica
Goračići
Slavija
Banatsko Aranđelovo
5 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Jadran
Sanad
0 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Šampion
Orom
0 : 1
Tisa B
Adorjan
Tromedja
Majdan
0 : 5
Tisa (P)
Padej
Hajduk
Podlokanj
1 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Smedovac
Smedovac
2 : 0
Ratar
Jasenica
Miloševo
Miloševo
2 : 3
Polet
Jabukovac
Malajnica
Malajnica
2 : 1
Kovilovo
Kovilovo
Slatina
Negotin
10 : 1
Srbovo
Srbovo
OFK Tamnič
Tamnič
5 : 1
Rečka
Rečka
Baličevac
Baličevac
4 : 1
Rad
Merošina
Arbanasce
Arbanasce
6 : 2
Borac
Azbresnica
Padina
Padina
6 : 0
Jugovići
Jug Bogdanovac
Budućnost
Stančići
5 : 2
Rudar
Bresnica
Planinac
Vujetinci
4 : 1
Strelac
Miokovci
Prijatelji
Čačak
3 : 0
Lugovi
Čačak
Parmenac
Parmenac
0 : 0
Jedinstvo
Konjevići
Premeća
Premeća
1 : 4
Mladost
Atenica
Kej
Čačak
17.04.2016
16:00
Morava
Katrga
Tomislavci
Tomislavci
17.04.2016
16:00
Sloboda
Stara Moravica
Pobeda
Pobeda
17.04.2016
16:00
Bačka B
Pačir
Trstenica
Trstenica
1 : 4
Posavina
Stubline
Rvati
Obrenovac
0 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Zvezda-Konatice
Konatice
2 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Borac
Ušće
1 : 2
Partizan-Draževac
Draževac
Krtinska
Krtinska
3 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Vukićevica
Vukićevica
3 : 2
Jedinstvo
Dren
OFK Urovci
Urovci
5 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Sloboda
Stubica
1 : 0
Budućnost
Dudovica
Sloga
Lukavica
1 : 0
Polet
Mirosaljci
Borac
Arapovac
3 : 4
BSK
Brajkovac
OFK Radnički
Dren
0 : 2
Šumadija
Mali Crljeni
Vis
Parcani
9 : 2
OFK Rogača
Rogača
Rudar 2012
Babe
6 : 3
Sibnica
Sibnica
Stojnik
Stojnik
0 : 1
Vojvoda
Dučina
Ivanča
Velika Ivanča
3 : 0
Napredak
Međulužje
Šepšin
Šepšin
7 : 1
Sloga
Granice
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 0
Omladinac
Rajkovac
Markovac
Markovac
4 : 0
OFK Student
Mladenovac
Borac
Amerić
1 : 2
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Mladost
Gornja Mutnica
2 : 1
Zemljoradnik
Striža
Razvitak
Mirilovac
4 : 2
ISK Izvor
Izvor
Vihor
Golubovac
0 : 0
Popovac
Popovac
Sloboda
Krežbinac
1 : 3
Buljane
Buljane
Železničar
Klačevica
2 : 3
Heroj
Busilovac
Budućnost
Lebina
2 : 0
Radnik
Davidovac
Mladi radnik
Grabovica
4 : 5
15. Avgust 1950
Lomnica
Zelenika
Vitance
3 : 0
Planinac
Panjevac
Resavac
Veliki Popović
3 : 1
Resava
Bukovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Belica
Belica
2 : 4
Hajduk
Miloševo
Partizan
Majur
6 : 1
Omladinac
Bunar
Sloboda
Šuljkovac
1 : 5
Trnava
Trnava
OFK Borac
Lovci
4 : 2
Crnovršanin
Donje Štiplje
Morava
Medvedja
1 : 2
Stragari
Stragari (Trstenik)
Vinogradar
Riljac
1 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Stevka Božurevka
Božurevac
1 : 1
Jugovići
Bogdanje
Sloboda 1948
Mijajlovac
1 : 0
Rujišnik
Rujišnik
Mladost
Kutles
0 : 2
Milanovo
Milanovo
Jašunja
Jašunja
3 : 3
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Hajduk
Šušara
1 : 3
Radnički 1927
Vršac
Vinogradar
Gudurica
8 : 2
Omladinac
Zagajica
Dobrica
Dobrica
3 : 1
Janošik
Janošik
Vojvodina
Neradin
1 : 0
Sloga
Voganj
Graničar
Grabovci
1 : 1
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Fruška Gora
Ruma
1 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Sremac
Dobrinci
4 : 2
Mladost (P)
Pavlovci
Car Uroš
Jazak
6 : 1
Polet
Nikinci
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 2
Planinac
Rivica
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
Omladinac
Batrovci
1 : 6
Hajduk
Višnjićevo
Sinđelić
Gibarac
3 : 1
Borac
Ilinci
OFK Bingula
Bingula
5 : 3
Graničar
Jamena
Sremac
Berkasovo
1 : 6
OFK Bikić
Bikić Do
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 1
Bratstvo
Sot
Jednota
Šid
5 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 0
Mladost
Prhovo
Sremac
Deč
3 : 0
Sloven
Sibač
Lovac
Karlovčić
3 : 2
Vitez
Subotište
Graničar
Obrež
4 : 1
Šumar
Ogar
Sloga (Č)
Čalma
3 : 0
Sremac
Jarak
Poletarac
Laćarak
2 : 1
OFK Bosut
Bosut
BSK
Bešenovo
6 : 0
Napredak
Šuljam
Srem
Sremska Rača
7 : 1
Borac (R)
Radenković
Sloga (Z)
Zasavica I
2 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Borac (VR)
Veliki Radinci
5 : 4
Planinac
Ležimir
Železničar
Inđija
17.04.2016
16:00
Borac
Surduk
Dunav
Novi Slankamen
0 : 0
Sloga
Krnješevci
Borac
Jarkovci
8 : 4
Fruškogorac
Krčedin
ČSK Čortanovci
Čortanovci
2 : 1
Krušedol
Krušedol
Dunavac
Petka
5 : 0
Metalac
Požarevac
Sloga (Du)
Dubravica
3 : 3
Ljubičevo
Ljubičevo
Stig 1955
Beranje
3 : 1
Sloga (L)
Lučica
Dunav
Ostrovo
4 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
8 : 0
Proleter
Požarevac
Sloga (Dr)
Drmno
1 : 3
Pobeda
Stari Kostolac
Melnica
Melnica
1 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Soko
Krvije
3 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
Omladinac
Busur
1 : 2
Radnik
Pankovo
BSK
Bošnjak
0 : 3
Veliko Laole
Veliko Laole
Bečevica
Bečevica
0 : 3
Mladost
Pretoke
Mladost (R)
Rajkovac
1 : 3
Plaskovac
Plaskovac
Krćevac 04
Krćevac
3 : 2
Maskar
Maskar
Radoje Domanović
Ovsište
1 : 4
Mladost (J)
Jelenac
Brezovac
Brezovac
7 : 1
Venčani
Venčani
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
3 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Galeb
Cerovac
3 : 0
Mladost
Svileuva
Sava
Mrđenovac
3 : 1
Korman
Korman
Žabar
Žabar
1 : 3
Zablaće
Zablaće
Polet
Jalovik
3 : 0
Verko
Suvo Selo
Provo 2015
Provo
11 : 1
Sloga Trgošped
Mehovine
Hajduk
Debrc
1 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Krnule 09
Krnule
1 : 3
Sloga (R)
Riđake
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 2
Mladost (B)
Belotić
Torpedo
Lojanice
4 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Petrovac 74
Kujavica
1 : 3
Sloga 1949
Matijevac
Volujac
Volujac
2 : 2
Mladost (S)
Slatina
Šipurske livade
Šabac
2 : 1
Pocerina
Jevremovac
Šumice
Glusci
7 : 1
Bair
Bogatic
Radnik
Glogovac
2 : 3
Sloboda
Salaš Crnobarski
Lukavac
Lukavac
0 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Zadrugar
Lopatanj
2 : 4
Mali korak
Oglađenovac
Paune
Paune
1 : 3
Beloševac
Beloševac
OFK Povlen
Brezovice
2 : 2
Rakac Stave
Stave
Kotešica
Kotešica
1 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Bujačić
Bujačić
0 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
Mladost
Latković
4 : 1
Tolić
Tolić
Gornji Mušić
Gornji Mušić
2 : 1
Paštrić
Paštrić
Vojvode
Mionica
3 : 0
Orao
Poljanice
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Babajić
Babajić
0 : 3
Toplica
Donja Toplica
Sloga
Bogovađa
2 : 4
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Šarbane
Šarbane
8 : 1
Zvizdar
Zvizdar
OFK Paljuvi
Paljuvi
1 : 2
Kalenić
Kalenić
Pambukovica
Pambukovica
2 : 2
Čučuge
Čučuge
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 0
Sloga
Vrhovine
Brgule
Brgule
1 : 0
Sloga
Lončanik
Vrelo
Vrelo
1 : 0
Jedinstvo
Milorci
OFK Takovo
Takovo
0 : 5
Vrelo Sport
Vrelo
Vukona
Vukona
1 : 0
Kolubara
Liso Polje
Strelac 001
Kožuar
2 : 4
Omladinac
Kalinovac
Dobrača
Dobrača
2 : 1
Borac
Novi Milanovac
Šumarice 2008
Kragujevac
3 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Bukorovac
Kragujevac
1 : 1
Erdoglija
Kragujevac
Mladost 1981
Štulac
2 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Popovići
Popovići
1 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Morava
Mrsać
1 : 0
Zgodačica
Godačica
Mineral 2015
Rudno
1 : 0
Studen Vitez
Studenica
Musina reka
Musina reka
1 : 2
BSK 2014
Bukovica
Omladinac
Drakčići
4 : 2
Progorelica
Progorelica
Mlada krila
Metikoši
3 : 0
Žiča
Žiča
Jedinstvo
Oreovica
1 : 3
Napredak
Simićevo
Mladost
Svinjarevo
2 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Budućnost
Kočetin
2 : 0
BSK
Brzohode
Pek
Kusiće
1 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Mladi Borac
Majilovac
1 : 2
Kumane
Kumane
Srednjevo
Srednjevo
7 : 2
Ram
Ram
Dunavac
Kisiljevo
2 : 0
Sloga
Topolovnik
Pečanica
Pečanica
0 : 3
Radnički
Požeženo
Zdravinje
Zdravinje
3 : 2
Vitanovac 08
Vitanovac
Štitari
Štitari
1 : 5
Zmajevac
Belasica
Mladost VPD
Krusevac
5 : 0
Polet
Šavrane
Modrica
Modrica
3 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Polet
Kobilje
3 : 1
Grkljane
Grkljane
Lipovac
Lipovac
9 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Srnje
Srnje
1 : 5
Padež
Padež
Sloga
Plavna
1 : 1
Slavija
Bođani
Borac
Vizić
3 : 0
Jednota 1950
Gložan
Proleter
Karađorđevo
2 : 3
Mladost
Mali Bač
Slavija 1915
Ćuprija
6 : 1
Sloga
Isakovo
Sečica
Seča reka
4 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Pobeda
Milićevo Selo
3 : 2
Glumač
Glumač
Trešnjica
Tvrdići
2 : 0
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Duškovci
Duškovci
3 : 5
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Ježevica
Ježevica
3 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Lazarica
Prilipac
4 : 0
Lauš
Lopaš
Karađorđe 2013
Viševac
5 : 1
Mladost
Bošnjane
Napredak
Malo Krčmare
0 : 3
Pobeda
Đurđevo
Badnjevac
Badnjevac
2 : 0
Veteran
Popović
Dimitrije Tucović
Šušnjar
3 : 1
Petka
Petka
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Proleter
Vrbovno
1 : 0
Mladi Borac
Županjac
Šumadinac
Kruševica
1 : 1
Mladi Radnik
Junkovac
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Berane
Berane
Grafičar
Podgorica
1 : 2
Bratstvo
Cijevna
Jezero
Plav
3 : 1
Cetinje
Cetinje
Kom
Podgorica
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Ibar
Rožaje
2 : 0
Brskovo
Mojkovac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 3
Spartak
Subotica
Mačva
Šabac
0 : 10
Napredak
Kruševac
Sloga Radnički
Zemun
6 : 1
Požarevac
Požarevac
Jerina
Smederevo
3 : 0
Slatke Male
Burovac
Sloga 036
Kraljevo
7 : 0
Una Fortuna 04
Lužnice
Radnički 1919
Zrenjanin
0 : 4
Metalmania
Kanjiža
Knjaževac 2015
Knjaževac
2 : 1
Radnički 2012
Niš
Cvetex
Berane
0 : 18
Ekonomist
Nikšić
Proleter
Teslić
0 : 3
Sloga Kakmuž-Petrovo
Petrovo
Mačva
Šabac
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 4
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
2 : 1
Borac
Čačak
Loznica
Loznica
5 : 1
Železničar
Lajkovac
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Proleter
Novi Sad
Spartak
Subotica
3 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
OFK Hajduk
Novi Sad
3 : 1
Inđija
Inđija
Donji Srem
Pećinci
5 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
Veternik
Veternik
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 0
Sloga (P)
Plandište
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 5
Radnički (S)
Sombor
Javor
Ivanjica
3 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Mladost
Lučani
0 : 5
Sloboda (U)
Užice
Sloga (P)
Požega
4 : 2
Polet
Ljubić
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Policajac
Beograd
2 : 2
Žarkovo
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Voždovac
Beograd
7 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Brodarac 2
Beograd
6 : 1
Internacional
Beograd
Sindjelić
Beograd
0 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Srem
Jakovo
4 : 2
Trudbenik
Trudbenik
Prva Iskra
Baric
1 : 1
Vrcin
Vrcin
Sopot
Sopot
1 : 6
011
Beograd
Milenium
Beograd
3 : 1
Banja
Beograd
Grafičar
Beograd
2 : 1
Zmaj 1953
Beograd
Torlak
Beograd
1 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Bresje Superior
Bresje
0 : 1
Omladinac
Rakinac
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Mladost
Podgorica
1 : 0
Zeta
Golubovci
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Kom
Podgorica
Bokelj
Kotor
17.04.2016
18:00
Bratstvo
Cijevna
Mornar
Bar
5 : 0
Berane
Berane
Lovćen
Cetinje
2 : 2
Sutjeska
Nikšić
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 3
Budućnost
Podgorica
Spartak
Subotica
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Real Niš
Niš
3 : 0
Napredak
Kruševac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
RFK NS 1921
Novi Sad
6 : 0
Donji Srem
Pećinci
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Bečej 1918
Bečej
0 : 0
Vrbas
Vrbas
Radnički
Novi Beograd
0 : 3
Sindjelić
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Internacional
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
2 : 0
Dominus
Beograd
Borča
Borča
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
5 : 0
Bane
Raška
Sloga
Kraljevo
4 : 0
Nacional
Novi Pazar
Balkan
Beograd
6 : 1
GSP Polet
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Trudbenik
Beograd
PKB
Padinska Skela
4 : 1
Bežanija
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
2 : 2
Žarkovo
Beograd
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Mačva
Šabac
Železničar
Lajkovac
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
OFK Šabac
Šabac
4 : 0
Loznica
Loznica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
2 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Vinca
Vinca
8 : 0
Jedinstvo
Surcin
Dorćol
Beograd
3 : 2
Beograd 1929
Beograd
Crvena zastava
Obrenovac
3 : 0
Zadrugar
Orasac
Rađevac
Krupanj
2 : 1
Donjošorac
Šabac
Mladost (G)
Gacko
3 : 0
Rudo
Rudo
Dečić
Tuzi
2 : 7
Jedinstvo
Bijelo Polje
Bokelj
Kotor
2 : 0
Graficar
Podgorica
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
Mornar
Bar
6 : 0
Jezero
Plav
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 3
Budućnost
Podgorica
Lovćen
Cetinje
0 : 3
Sutjeska
Nikšić
Železničar
Pančevo
1 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Petar Puača
Novi Sad
2 : 2
Radnički
Sombor
RFK N.S. 1921
Novi Sad
6 : 0
Donji Srem
Pećinci
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Indeks
Novi sad
Bečej 1918
Bečej
3 : 1
Vrbas
Vrbas
Hajduk Junior
Kula
3 : 1
Bačka 1901
Subotica
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 1
Vršac
Vršac
Vršac United
Vršac
0 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
AS
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Kiker
Kraljevo
Apolon
Kraljevo
2 : 3
Sloga
Kraljevo
Teleoptik
Zemun
4 : 1
FSFV
Beograd
Voždovac
Beograd
3 : 2
011
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
BSK
Borca
0 : 7
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Bežanija
Beograd
0 : 4
Studentski Grad
Beograd
Zemun
Zemun
9 : 0
BSK 1925
Beograd
Sindjelić
Beograd
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 0
Omladinac
Rakinac
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 3
Udarnik
Lozovik
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Mačva
Šabac
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Radnički
Valjevo
4 : 1
Drina
Ljubovija
OFK Šabac
Šabac
3 : 0
Loznica
Loznica
Srem J.
Jakovo
4 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Borac P.
Progar
0 : 10
BASK
Beograd
OFK Zabrežje
Obrenovac
0 : 11
13.maj
Zemun
BAK
Bela Crkva
3 : 7
Radnički (K)
Kovin
Jedinstvo Stević
Kačarevo
7 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Senta
Senta
8 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Karlsdorf
Ban.Karlovac
5 : 0
Borac (P)
Pločica
Proleter (M)
Mramorak
1 : 3
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Balkan
Beograd
4 : 1
Hajduk
Beograd
Trudbenik
Beograd
2 : 1
Pionir
Beograd
Mika Antić
Pančevo
0 : 4
Petar Urošev
Pančevo
Slavija
Kovačica
9 : 1
Polet
Idvor
Borac
Sakule
10 : 1
Mika Antić
Pančevo
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 7
Bačka
Mol
Sloga
Ostojićevo
1 : 3
AFK
Ada
Omladinac
Veliko Polje
8 : 4
Polet
Grabovac
Budućnost
Zvecka
2 : 0
Jedinstvo
Dren
Zadrugar
Orasac
5 : 2
Skela
Skela
Karađorđe
Mišar
1 : 0
BMR Petlovača
Petlovača
Mačva 2005
Bogatić
15 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Mladost (G)
Gacko
1 : 1
Rudo
Rudo
Milutinac MK
Zemun
1 : 2
Institut MK
Zemun
Tempo
Beograd
1 : 2
Radnički MK
Novi Beograd
BSK 1925 MK
Batajnica
17.04.2016
09:00
13. Maj MK
Zemun
Kolibri
Kuršumlija
0 : 7
Krstarica
Prokuplje
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
Majdanpek
Majdanpek
3 : 8
Jedinstvo 2014
Pirot
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Voždovac
Beograd
Brodarac
Beograd
0 : 1
Radnički Obrenovac
Obrenovac
Internacional
Beograd
4 : 0
Dorćol
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
2 : 6
Balkan
Beograd
OFK Beograd (B)
Beograd
4 : 1
Brodarac 1947
Beograd
Petlić
Beograd
5 : 1
Atakante
Beograd
Poštar
Zvezdara
1 : 4
Lokomotiva (B)
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Bambi
Požarevac
Radnicki 2
Obrenovac
2 : 2
Radnicki
Obrenovac
Posavina
Stubline
0 : 5
Buducnost
Zvecka
Sloga
Petrovac na Mlavi
0 : 3
Bambi
Požarevac
Forza
Beograd
1 : 4
Radnički
Novi Beograd
Fair Play 06
Beograd
1 : 7
Klub 11
Beograd
Rad
Banjica
3 : 0
OFK Beograd
Beograd

Košarka

Beko
Beograd
80 : 87
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Rtanj
Boljevac
99 : 76
OKK Junior
Niš
Polet
Ratina
81 : 76
Crnokosa
Kosjerić
Zekas 75
Rača
77 : 75
Železničar
Čačak
Ub
Ub
79 : 57
Novi Pazar
Novi Pazar
Kris Kros
Pančevo
82 : 62
Sloven
Ruma
Odžaci
Odžaci
82 : 84
Vrbas
Vrbas
Ljubovija
Ljubovija
74 : 27
Paraćin
Paraćin

Odbojka

SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Mladost
Vranje
Dubočica
Leskovac
2 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Desetka
Niš
Pirot
Pirot
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 3
Tutin Dalas
Tutin
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Kuršumlija
Kuršumlija
Surdulica
Surdulica
0 : 3
Pirot
Pirot

Rukomet

Crvena zvezda
Beograd
18 : 26
Metaloplastika
Šabac
Metalac
Valjevo
20 : 35
Proleter
Zrenjanin
Aleksinac
Aleksinac
28 : 25
ORK Bor
Bor
Rembas
Resavica
18 : 30
Jagodina
Jagodina
Metalac
Kraljevo
34 : 26
Omladinac
Gornji Milanovac
Zemun 1957
Beograd
30 : 26
Smederevo
Smederevo
Umčari
Umčari
33 : 19
Lazarevac
Lazarevac
Jedinstvo 1974
Krnjevo
33 : 26
Dorćol
Beograd
Radan
Lebane
34 : 25
Niška Banja
Niška Banja
Osipaonica
Osipaonica
23 : 30
Udarnik
Lozovik
Slavija
Istočno Sarajevo
30 : 24
Leotar
Trebinje
Hercegovina
Nevesinje
36 : 22
Hercegovac
Bileća
Lokomotiva
Brčko
32 : 27
Bijeljina
Bijeljina
Drina
Zvornik
37 : 27
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
Srem
Sremska Mitrovica
39 : 11
Laki
Crvenka
Jastrebac
Blace
36 : 17
Remesiana
Bela Palanka
Paraćin
Paraćin
15 : 34
Dubočica
Leskovac
Vlasotince
Vlasotince
31 : 20
Morava Han
Vladičin Han

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
7 : 11
Vračar
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
19 : 5
Taš 2000
Beograd

Futsal

Niš 92
Niš
1 : 3
Smederevo
Smederevo
Vranje
Vranje
2 : 3
Kalča Memoris
Niš
Hajduk
Kula
11 : 1
Viking
Ruma
Kolubara
Lazarevac
1 : 9
Ekonomist
Beograd
Zufo
Bujanovac
6 : 11
Rota
Bujanovac

Ragbi 13

Crvena Zvezda
Beograd
38 : 28
Radnički
Nova Pazova
Partizan
Beograd
62 : 18
Radnički
Niš

Američki fudbal

Imperatori
Niš
6 : 49
GAT Dukes
Novi Sad
Lavovi
Vršac
43 : 0
Angel Warriors
Čačak
Pastuvi
Požarevac
28 : 7
Black Hornets
Jagodina
Sharks
Šabac
33 : 36
Knights
Klek
Golden Bears
Bor
6 : 41
Bears
Sofija
Royal Crowns
Kraljevo
30 : 0
Bedemi
Smederevo