XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 565 utakmica za dan
Subota, 12 Septembar 2015

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd
Sloboda
Užice
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Loznica
Loznica
0 : 0
Napredak
Kruševac
Donji Srem
Pećinci
1 : 2
Proleter
Novi Sad
Inđija
Inđija
3 : 0
Dinamo
Vranje
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 4
Bežanija
Beograd
Bačka (BP)
Bačka Palanka
6 : 2
BSK Borča
Borča
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Sindjelić
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Olimpic
Sarajevo
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
Drina
Zvornik
0 : 2
Vitez
Vitez
Čelik
Zenica
0 : 0
Rudar
Prijedor
Vlasenica
Vlasenica
0 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Leotar
Trebinje
1 : 0
Drina HE
Višegrad
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Kozara
Gradiška
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
Mladost
Velika Obarska
2 : 1
Borac
Šamac
Modriča
Modriča
3 : 1
BSK
Banja Luka
Laktaši
Laktaši
3 : 1
Borac
Kozarska Dubica
Sloga (D)
Doboj
3 : 1
Proleter
Teslić
Podrinje
Janja
1 : 1
Mladost (G)
Gacko
Glasinac 2011
Sokolac
0 : 0
Jedinstvo (Br)
Brodac
Lokomotiva
Brčko
1 : 1
Mladost (R)
Rogatica
Napredak
Donji Šepak
2 : 1
Sloga Junajted
Bijeljina
OFK Lauš
Banja Luka
3 : 2
Naprijed
Banja Luka
FSA
Prijedor
1 : 3
Mladost
Kotor Varoš
OFK Pridjel
Pridjel
2 : 1
Sloga
Dugo Polje
Omladinac
Banja Luka
2 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
Sloga-Nektar
Potkozarje
2 : 2
Mladost
Zalužani
Sloga 94
Bijeljina
2 : 3
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
Bratstvo
Orahova
0 : 2
Obradovac
Obradovac
Jablanica
Jablanica
0 : 5
Borac
Mašići
Stevan Dukić
Rogolji
0 : 1
Vilusi
Vilusi
Sava
Gradac
0 : 1
Kovačići 08
Kovačići
Semberija Gaj
Srednja Čađavica
0 : 3
Mladen Perić
Glogovac
Polet
Mala Obarska
4 : 0
Sloga
Donja Bukovica
Lazarevica
Čengić
2 : 3
Napredak
Dijelovi
Polet
Gornji Kojčinovac
2 : 0
Ljeskovac
Ljeskovac
Borac
Trnjaci
4 : 4
Čengić
Čengić
Radan
Lebane
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 4
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Timok
Zaječar
0 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 2
Dunav
Prahovo
Sloga
Temerin
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Cement
Beočin
0 : 0
Odžaci
Odžaci
TSC
Bačka Topola
0 : 1
Radnički (Š)
Šid
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Borac (S)
Sakule
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Železničar
Pančevo
Vršac
Vršac
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
IMT
Beograd
1 : 0
Brodarac 1947
Novi Beograd
BASK
Beograd
0 : 2
Budućnost
Dobanovci
Sopot
Sopot
1 : 1
Žarkovo
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
GSP Polet
Beograd
1 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
FAP
Priboj
0 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Karađorđe
Topola
Jedinstvo
Ub
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Mačva
Šabac
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Jedinstvo (P)
Paraćin
5 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Kosanica
Kuršumlija
3 : 1
Rembas
Resavica
Rtanj
Boljevac
1 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Napredak
Aleksinac
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Lužnica
Babušnica
0 : 0
Budućnost (O)
Orašje
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 1
ŽAK
Kikinda
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 1
Vršac United
Vršac
Sloboda
Novi Kozarci
7 : 0
Radnički (K)
Kovin
Sloga
Plandište
3 : 1
Slavia
Kovačica
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
2 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 1
Polet
Izbište
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Srbobran
Srbobran
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
Polet (S)
Sivac
1 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
Sloga
Erdevik
3 : 2
Veternik
Veternik
Slavija
Novi Sad
1 : 2
Sremac
Vojka
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Jugović
Kać
0 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 1
Torlak
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 0
Sremčica
Sremčica
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Vrčin
Vrčin
0 : 1
Grafičar
Beograd
Baćevac
Baćevac
1 : 5
Prva Iskra
Barič
Jedinstvo
Surcin
3 : 0
PKB
Padinska skela
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Napredak
Markovac
Radnički 1926
Požarevac
4 : 2
Gruža
Gruža
Morava
Velika Plana
0 : 2
Sloga
Batočina
Budućnost
Arilje
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 1
Karađorđe
Ribnica
Blagotin
Poljna
0 : 1
Sloga
Dašnica
Polet
Samarinovac
1 : 3
Jastrebac
Blace
Trbunje
Trbunje
0 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Morava
Žitkovac
0 : 1
Mladost (Batuš.)
Batušinac
Polet
Vitoševac
3 : 2
Doljevac
Doljevac
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
1 : 2
Orljane
Orljane
Poreč
Donji milanovac
3 : 2
Zlot
Zlot
Rudar
Grljan
3 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Vratarnica
Vratarnica
4 : 1
Trebič
Sokobanja
Midžor
Kalna
7 : 0
Mladost (S)
Sumrakovac
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 1
Borac
Barje Čiflik
Spartak
Pirot
0 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Zvezda
Blato
5 : 2
Mladost
Poljska Ržana
Pčinja
Trgovište
2 : 1
Ternoci
Trnovac
Levosoje Talenat
Levosoje
2 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Corrotica
Crnotince
2 : 2
Lugina
Aliđerce
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Progres
Ladovica
Proleter
Mezgraja
4 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Vrtište
Vrtište
0 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Crvena zastava
Hum
1 : 1
Aluminjum
Niš
Aluminjum
Niš
4 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 1
Crvena zastava
Hum
Vulkan
Brenica
5 : 3
Vrtište
Vrtište
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 4
Vojvodina
Crepaja
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 3
Polet
Nakovo
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Begej
Žitište
Naftagas
Elemir
1 : 3
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Banat
Čenta
2 : 2
Krajina
Krajišnik
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 4
Vojvodina 1928
Perlez
Napredak
Čestereg
3 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
2 : 1
Roham
Nova Crnja
Bilećanin
Sečanj
1 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Sloga
Ostojićevo
Panonija IM Topola
Panonija
7 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Radnički 1905
Bajmok
6 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Obilić
Novi Kneževac
3 : 2
Jadran
Feketić
Krivaja
Krivaja
0 : 2
Potisje
Kanjiža
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Bačka
Mol
Rudar
Vrdnik
1 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Sloven
Ruma
1 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 2
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Hercegovac
Gajdobra
1 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Kulpin
Kulpin
1 : 2
Borac
Šajkaš
Miletić
Mošorin
1 : 1
Budućnost
Mladenovo
Proleter
Ravno Selo
0 : 2
Hajduk
Čurug
Napredak
Nadalj
1 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Vojvodina
Tovariševo
0 : 2
Mladost
Bački Petrovac
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 1
Tvrdjava
Bač
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
Titel
Titel
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Vinogradar
Ledinci
2 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Sofeks
Futog
3 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
TSK
Temerin
0 : 2
OFK Sirig
Sirig
Susek
Susek
0 : 5
Index
Novi Sad
Proleter
Banoštor
1 : 0
Železničar
Novi Sad
Mladost
Novi Sad
0 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 0
Polet
Grabovac
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 1
Šumadija
Šopić
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 3
Radnički
Rudovci
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Policajac
Beograd
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 2
Zmaj 1953
Zemun
Pinosava
Pinosava
0 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Avala 1939
Beli Potok
4 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Mladi borac
Veliko Orašje
7 : 0
Omladinac
Rakinac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Krilaš
Ćovdin
Đerdap
Golubac
2 : 0
Integral
Batuša
Karađorđe
Rača
2 : 0
Pobeda
Sepci
Sevojno
Sevojno
3 : 0
Prvi partizan
Užice
Višesava
Bajina Bašta
5 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Soko
Bajina Bašta
1 : 1
Ariljska rampa
Požega
Perućac
Perućac
2 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Čajetina
Gostilje
3 : 0
Savinac
Visibaba
Sinđelić
Lipnica
2 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Radnički Šabački
Šabac
0 : 0
Antimon
Zajača
Mačva 2005
Bogatić
6 : 1
Jadar
Stupnica
Kolubara
Jabučje
3 : 0
Kačer
Belanovica
ZSK
Valjevo
0 : 1
Tešnjar
Valjevo
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 1
Banjani
Banjani
Trlić
Trlić
3 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Tulari
Tulari
4 : 2
Joševa
Joševa
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 1
Sovljak
Sovljak
Polet
Popučke
2 : 3
Mladost
Dračić
Pobeda
Beloševac
2 : 2
Partizan
Cerovac
Jadran
Kragujevac
4 : 5
Šumadinac
Kragujevac
Budućnost
Resnik
0 : 2
Srbija
Ilićevo
Jedinstvo
Petrovac
0 : 1
Vodojaža
Grošnica
Borac
Drenovac
2 : 4
Sloga (D)
Desimirovac
Sloboda
Grbice
2 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
6 : 0
Mladost
Pajazitovo
Maršić
Maršić
1 : 2
Ćava
Grošnica
Radnički
Kovači
0 : 0
Stubal
Stubal
Lunjevica
Lunjevica
5 : 2
Slatina
Slatina
Majdan
Majdan
2 : 6
Omladinac
Zablace
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Miokovci
Miokovci
2 : 0
Mladost
Preljina
Napredak
Svračkovci
0 : 0
Spartak
Trnava
Supska
Supska
3 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
1 : 0
Hajduk
Čepure
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 1
OFK Gnjila
Igroš
Varvarin
Varvarin
3 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Sokolovi
Velika Kruševica
2 : 5
Sloga
Majdevo
Kapidžija
Kapidžija
0 : 0
Žabare
Žabare
Kupci
Kupci
3 : 2
Sebečevac
Sebečevac
Rasina
Vitanovac
3 : 2
Bukovica
Bukovica
Budućnost
Kaonik
3 : 1
Dvorane
Dvorane
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 3
Čarapan
Kruševac
BSK
Bela Voda
5 : 0
Borac
Bivolje
OFK Sloga
Dobrujevac
3 : 4
Planinac 2015
Podgorac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Jedinstvo GVD
Grejač
3 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Moravac (Č)
Čečina
7 : 0
Marina Kutina
Marina Kutina
Rongo Siti
Pirot
2 : 1
Sloboda
Rasnica
Mladost
Mali Suvodol
3 : 3
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Bratstvo
Bratmilovce
5 : 0
Moravac
Guberevac
Jedinstvo (G)
Grdelica
8 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 0
OFK Bobište
Bobište
Sušica 2012
Kukulovce
2 : 2
Navalin
Navalin
Proleter
Mramorak
1 : 1
Borac
Pločica
Dolovo
Dolovo
3 : 4
Budućnost
Banatski Brestovac
Strela
Ivanovo
4 : 2
Kolonija
Kovin
Mika Antić
Pančevo
1 : 3
Omladinac
Opovo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 0
Glogonj
Glogonj
Pobeda
Samoš
0 : 1
Unirea
Uzdin
Spartak
Debeljača
3 : 4
Polet
Idvor
Delija
Mokrin
1 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Rastina 1918
Rastina
10 : 1
Jedinstvo 1947
Kolut
Centar
Novi Sad
2 : 1
Borac
Rakovac
Mladost
Jabučki rit
0 : 1
Rekreativo 011
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
3 : 3
Mladi proleter
Beograd
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 2
Atakante
Beograd
Žitkovica
Žitkovica
5 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
5 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
OFK Jelen
Jelenča
4 : 1
Radnički
Koceljeva
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 0
Crnča
Crnča
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
8 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Majur
Majur
2 : 2
Duško
Klenje
Rudar
Radljevo
1 : 4
Gunjevac
Gunjevac
Ozremica
Beršići
6 : 2
Jablanica
Jablanica
Sparta Grabovica
Grabovica
0 : 1
Brezak
Pranjani
Bjelica
Milatovići
1 : 2
LFK Mladost
Lučani
Čoka
Čoka
2 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Šarbanovac 2
Šarbanovac
1 : 1
Zlot2
Zlot
Nemetali 2
Donja Bela Reka
1 : 4
Slatina 2
Slatina
Brestovac
Borski Brestovac
7 : 2
Gornjane
Gornjane
Supovac
Supovac
2 : 1
Mladost
Donji Komren
Čegar 2013
Kamenica
8 : 0
Durlan siti
Niš
Morava
Čokot
2 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
AZ Borac 2014
Azbresnica
4 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
Proleter DV
Donja Vrežina
5 : 0
Sloga 1948
Malča
Moravac 1948
Gornje Međurovo
0 : 3
Delijski Vis
Niš
Mladost
Resnik
3 : 0
Hajduk
Rujevica
Napredak 1976
Jošanica
3 : 0
Jedinstvo 1953
Mužinac
Šumadija
Mali Crljeni
4 : 0
Bistrica
Bistrica
Sloboda
Stubica
0 : 2
Rudar
Zeoke
OFK Burovo
Burovo
3 : 0
Vreoci
Vreoci
OFK Slatina
Slatina
1 : 2
Vojvoda
Dučina
Stojnik
Stojnik
3 : 0
Sibnica
Sibnica
Planinac
Panjevac
1 : 6
Sindjelić
Vojnik
Bresje
Bresje
3 : 1
Crnovršanin
Donje Štiplje
Omladinac
Ugljarevo
2 : 0
Rujišnik
Rujišnik
Sloboda 1948
Mijajlovac
0 : 2
Jugovići
Bogdanje
Stevka Božurevka
Božurevac
0 : 2
Borjak 2013
Okruglica
Topoljak
Grabovac
4 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
Vinogradar
Riljac
0 : 0
Mladost
Mala Drenova
Velika Drenova
Velika Drenova
6 : 0
Stragari
Stragari (Trstenik)
Ušće
Stalać
3 : 1
Velika Morava
Selo Varvarin
OFK Marenovo
Marenovo
3 : 0
Kostrež
Ćićevac
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 0
Todorovce
Todorovce
Veternica
Leskovac
0 : 1
Radnik 2013
Šišince
Nomanica
Nomanica
1 : 4
Rudar
Rudare
Jedinstvo
Donja Lokošnica
1 : 3
Jašunja
Jašunja
Turekovac
Turekovac
2 : 3
Bratstvo
Zlokućane
Milanovo
Milanovo
4 : 2
Grdanica 024
Grdanica
Solunac
Banatski Sokolac
2 : 4
Janošik
Janošik
Dobrica
Dobrica
5 : 2
Graničar
Miletićevo
Gaj
Veliki Gaj
1 : 6
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Mladost
Velika Greda
0 : 0
Sloga
Margita
Melnica
Melnica
0 : 6
Udarnik 2015
Ćovdin
Mladost (R)
Ranovac
3 : 0
Brana Paunović
Rašanac
Omladinac B
Šetonje
3 : 1
Mladost (L)
Leskovac
Manastirica
Manastirica
3 : 0
Vukan
Ždrelo
BSK
Bošnjak
0 : 2
Radnik
Pankovo
Omladinac
Busur
1 : 2
7. juli
Lopušnik
Dobrnje
Dobrnje
4 : 0
Zabrđe 1936
Zabrđe
Soko
Krvije
5 : 0
Burovac
Burovac
Mladi Radnik
Dragušica
0 : 2
Mladost
Pretoke
Bečevica
Bečevica
0 : 2
Partizan
Bumbarevo Brdo
Kotlenik
Guncati
2 : 1
Polet
Ljubić kod Knića
Jedinstvo
Oplanic
4 : 2
Beli Orlovi
Brestovac
Krćevac 04
Krćevac
0 : 2
Plaskovac
Plaskovac
ZT Gorovič
Gorovič
12.09.2015
16:00
Kralj Petar I
Topola
Maovi MH
Maovi
0 : 3
Šipurske livade
Šabac
Sloga
Korenita
0 : 0
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Rudar
Brasina
5 : 0
Hajduk
Ribarica
Prva Iskra
Runjani
0 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 2
Luk
Voćnjak
Mladost (B)
Brezjak
3 : 0
Jelav
Jelav
Mladost (G)
Gradilište
0 : 6
Granit
Radalj
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
5 : 0
Bair
Bogatic
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Napredak (BP)
Banovo Polje
3 : 0
Omladinac
Bogatic
Šumice
Glusci
3 : 0
Mladost
Očage
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
5 : 1
Napredak
Ševarice
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
6 : 1
Letnjikovac
Letnjikovac
Culjković
Culjković
0 : 4
Sloga
Bogosavac
Dupljaj
Dupljaj
1 : 4
Lukavac
Lukavac
Mali korak
Oglađenovac
7 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Beloševac
Beloševac
4 : 1
Paune
Paune
Rakac Stave
Stave
2 : 1
OFK Povlen
Brezovice
OFK Brđanac
Valjevo
1 : 4
Kotešica
Kotešica
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 2
Bujačić
Bujačić
Ratkovac
Ratkovac
0 : 1
Mladost
Vračević
Kalenić
Kalenić
0 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Vrelo Sport
Vrelo
7 : 0
OFK Takovo
Takovo
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 1
Mladost 1981
Štulac
Bane 1931
Raška
2 : 5
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Jasenovac
Krepoljin
3 : 1
OFK Homolje
Žagubica
OFK Selište
Selište
2 : 5
Mladost
Krupaja
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
3 : 0
Best
Sige
Borac
Vukovac
2 : 3
Zvezda
Izvarica
BSK
Brzohode
4 : 3
Udarnik
Sibnica
Budućnost
Kočetin
7 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
Proleter
Četereže
1 : 8
Napredak
Simićevo
Pečanica
Pečanica
3 : 0
Sloga
Topolovnik
Dunavac
Kisiljevo
6 : 0
Ram
Ram
Srednjevo
Srednjevo
2 : 4
Kumane
Kumane
Mladi Borac
Majilovac
4 : 3
Baštovan 2015
Carevac
Pek
Kusiće
6 : 1
Sirakovo
Sirakovo
Mladost 2015
Mala Reka
2 : 7
Vitanovac 08
Vitanovac
Lipovac
Lipovac
2 : 0
Grkljane
Grkljane
Polet
Kobilje
2 : 7
Mudrakovac
Mudrakovac
Modrica
Modrica
2 : 2
Polet
Šavrane
Mladost VPD
Krusevac
2 : 1
Zmajevac
Belasica
Štitari
Štitari
3 : 1
Jablanica
Jablanica
Padež
Padež
6 : 3
Srnje
Srnje
Pasjak 2013
Pasjak
12.09.2015
16:00
Dušan Ristić
Kukljin
Vratare
Vratare
8 : 1
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Meševo
Meševo
3 : 0
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Dedina
Dedina
10 : 0
Kruševica
Kruševica
Gaglovo
Gaglovo
5 : 0
Konjuh
Konjuh
Proleter
Karađorđevo
4 : 1
Jednota 1950
Gložan
Gorobilje
Gorobilje
2 : 3
Sečica
Seča reka
Glumač
Glumač
4 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Avijatičar Vranjani
Vranjani
1 : 3
Trešnjica
Tvrdići
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 5
Bakionica
Bakionica
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 1
Duškovci
Duškovci
Borac
Srednja Dobrinja
0 : 4
Ježevica
Ježevica
Omladinac
Zdravčići
2 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Lauš
Lopaš
2 : 4
Lazarica
Prilipac
Barič-Munja
Baric
0 : 3
Baljevac
Baljevac
Sloga
Ratari
2 : 1
Draževac-Tornado
Drazevac
Rekreativo
Zabrežje
12 : 1
Roma-Iverić
Dren
Skela
Skela
0 : 4
Proleter
Jasenak
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 1
Mladost
Bukovče
Oniks
Lozovik
2 : 3
Dobra Voda
Dobra Voda
OFK Dragoševac
Dragoševac
6 : 2
Lipar
Donji Račnik
Budućnost
Podgorica
1 : 3
Mladost
Podgorica
Mornar
Bar
0 : 1
Bokelj
Kotor
Dečić
Tuzi
3 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Grbalj
Radanovići
4 : 1
Zeta
Golubovci
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
Lovćen
Cetinje
Rudar
Pljevlja
4 : 1
Sutjeska
Nikšić
Karađorđe
Topola
1 : 0
Slatke Male
Burovac
Mladost
Nević Polje
0 : 6
SFK 2000
Sarajevo
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
1 : 2
Mostar
Mostar
Modriča
Modriča
1 : 1
Banjaluka
Banjaluka
Gradina
Srebrenik
2 : 0
Radnik Bumerang
Bijeljina
Borac
Čačak
1 : 2
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
2 : 2
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 0
Lokomotiva
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Proleter
Novi Sad
Vršac
Vršac
4 : 1
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Proleter 2006
Zrenjanin
8 : 1
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
Spartak
Subotica
10 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Homoljac
Žagubica
4 : 4
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 2
Radnički 1926
Požarevac
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 3
Javor
Ivanjica
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
FAP
Priboj
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Budućnost
Konarevo
1 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Polet
Ljubić
0 : 1
Sloga (P)
Požega
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Policajac
Beograd
0 : 8
Voždovac
Beograd
Žarkovo
Beograd
0 : 0
Jedinstvo
Surcin
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 3
Brodarac 2
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Internacional
Beograd
Dolina
Padina
7 : 3
Omladinac
Opovo
Glogonj
Glogonj
4 : 1
Unirea
Uzdin
Borac (S)
Sakule
5 : 0
Slavija
Kovačica
C.zvezda
Pavliš
0 : 5
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Borac (S)
Starčevo
7 : 2
Strela
Ivanovo
Partizan (U)
Uljma
4 : 1
Partizan (G)
Gaj
Turbina
Vreoci
1 : 0
IMT
Beograd
Srem
Jakovo
2 : 2
GSP Polet
Beograd
Milenium
Beograd
6 : 0
Dunavac Grocka
Grocka
Buducnost
Dobanovci
4 : 6
011
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
5 : 0
Sopot
Sopot
Zmaj 1953
Beograd
2 : 0
Torlak
Beograd
Banja
Beograd
0 : 4
Grafičar
Beograd
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 0
SASK
Saraorci
Budućnost
Mala Krsna
3 : 0
Borac 1932
Ralja
Osipaonica
Osipaonica
6 : 0
Sloboda
Lipe
Šumadija
Azanja
3 : 3
Budućnost
Ratari
Sloga
Miloševac
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Omladinac
Rakinac
2 : 1
Udarnik
Lozovik
Kom
Podgorica
4 : 4
Mornar
Bar
Ibar
Rožaje
2 : 1
Bokelj
Kotor
Bratstvo
Cijevna
2 : 1
Grbalj
Radanovići
BASK MO
Beograd
5 : 1
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
Voždovac MO
Beograd
1 : 1
Zemun MO
Zemun
Sinđelić MO
Beograd
0 : 1
Lokomotiva MO
Beograd
OFK Beograd MO
Beograd
2 : 0
Bežanija MO
Beograd
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
2 : 1
Donji Srem
Pećinci
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Indeks
Novi sad
Radnički (S)
Sombor
3 : 5
Spartak
Subotica
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Bečej 1918
Bečej
BASK
Beograd
1 : 2
Internacional
Beograd
011
Beograd
2 : 0
Radnički
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Junior
Kraljevo
1 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon 4
Kragujevac
4 : 0
Kiker
Kraljevo
Bane
Raška
0 : 2
Sloga
Kraljevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Nacional
Novi Pazar
Tutin
Tutin
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Trudbenik
Beograd
1 : 4
Budućnost
Dobanovci
PKB Kovilovo
Beograd
0 : 2
Brodarac 1947
Beograd
PKB
Padinska Skela
5 : 0
IMT
Beograd
Savacium
Šabac
5 : 1
Železničar
Lajkovac
Radnički Šabački
Šabac
1 : 0
Šampion
Valjevo
Petlić 2006
Smederevo
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
AF Duljaj
Topola
0 : 2
Obilić
Živica
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
5 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
AF Đokić
Velika Plana
4 : 3
Sloga (B)
Batočina
Senta
Senta
5 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Subotica
Subotica
2 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Jedinstvo
Surcin
6 : 2
Graficar
Beograd
Avala
Beograd
1 : 5
Beograd 1929
Beograd
Borac
Ostruznica
0 : 3
Dorćol
Beograd
Sremcica
Sremcica
1 : 4
Apolon 2010
Beograd
Dolina
Padina
11 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Polet
Izbište
1 : 7
Mladost (O)
Omoljica
Tabane 1970
Jagodina
1 : 5
Lugomir
Rakitovo
Mladi Radnik
Novo Lanište
3 : 0
Bratstvo
Međureč
Levač
Rekovac
4 : 1
Morava
Ribare
Jedinstvo
Dren
3 : 1
Budućnost
Zvecka
Posavina
Stubline
5 : 3
Crvena zastava
Obrenovac
Rađevac
Krupanj
5 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Radnički Stobex
Klupci
3 : 0
Radnički
Koceljeva
OFK Atletiko
Šabac
3 : 4
POFK Savacium
Šabac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
6 : 2
Čelik
Zenica
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Sarajevo
Sarajevo
7 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Travnik
Travnik
2 : 2
Borac
Banja Luka
Drina
Zvornik
3 : 1
Radnik
Bijeljina
Olimpic
Sarajevo
1 : 0
Vitez
Vitez
Sloboda
Tuzla
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
Mladost
Donji Kakanj
1 : 2
Velež
Mostar
Rudo
Rudo
0 : 0
Famos
Vojkovići
Hercegovac
Bileća
3 : 0
Velež
Nevesinje
Mladost (R)
Rogatica
1 : 1
Romanija
Pale
Inđija
Inđija
6 : 4
Donji Srem
Pećinci
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Indeks
Novi sad
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Spartak
Subotica
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Sloga
Kraljevo
Apolon
Kraljevo
4 : 2
Kiker
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Kosmet
Leposavić
Tutin
Tutin
12.09.2015
slobodan tim
Slavija
Kragujevac
0 : 8
Apolon 4
Kragujevac
FSFV
Beograd
0 : 6
Rad
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 3
Čukarički
Beograd
011
Beograd
4 : 1
BSK
Borca
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Studentski Grad
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Sindjelić
Beograd
7. Juli
Vodanj
9 : 1
Proleter
Vranovo
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 7
SASK
Saraorci
Budućnost
Mala Krsna
9 : 0
Borac 1932
Ralja
Osipaonica
Osipaonica
10 : 0
Sloboda
Lipe
Šumadija
Azanja
3 : 0
Budućnost
Ratari
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 5
Akademija fudbala Djokić
Velika Plana
Napredak
Markovac
10 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Sloga
Miloševac
4 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Omladinac
Rakinac
1 : 3
Udarnik
Lozovik
Savacijum
Šabac
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Donjošorac
Šabac
1 : 1
Radnički
Valjevo
OŠ Karađorđe 2009
Rača
1 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Pinkum
Veliko Gradište
Obilić
Živica
11 : 0
Cepelin 026
Smederevo
Vranić
Vranić
0 : 6
BASK
Beograd
13.maj
Zemun
16 : 0
Borac P.
Progar
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 2
OFK Zabrežje
Obrenovac
Radnički (K)
Kovin
5 : 0
BSK
Bavanište
Borac
Starčevo
3 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
BAK
Bela Crkva
3 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Spartak
Debeljača
Vulturul
Grebenac
1 : 3
Banat
Vršac
Ševac
Kusić
7 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Hajdučica
Hajdučica
2 : 6
Sloga (P)
Plandište
Senta
Senta
0 : 2
CFK
Vrbas
Subotica
Subotica
7 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Borac (P)
Pločica
1 : 3
Vojvodina (S)
Seleuš
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
14 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Proleter (M)
Mramorak
12 : 0
Karlsdorf
Ban.Karlovac
PKB PS
Padinska Skela
3 : 4
Dorćol
Beograd
Sremčica
Sremcica
3 : 2
Trudbenik
Beograd
MIP Majdan
Požarevac
1 : 1
Homoljac
Žagubica
Polet
Idvor
0 : 10
Tempo
Sefkerin
Mika Antić
Pančevo
1 : 4
Mladost (V)
Vojlovica
Borac
Sakule
9 : 0
Slavija
Kovačica
Mladost (P)
Prnjavor
12.09.2015
10:00
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Jedinstvo (Š)
Štitar
12.09.2015
10:00
Jevremovac
Jevremovac
Hercegovac
Bileća
1 : 1
Velež
Nevesinje
Mladost (R)
Rogatica
0 : 1
Romanija
Pale
Mladost (G)
Gacko
3 : 0
Stakorina
Čajniče
Institut MK
Zemun
2 : 1
Tempo
Beograd
Milutinac MK
Zemun
1 : 6
BSK 1925 MK
Batajnica
Sloga 036
Kraljevo
6 : 1
Požarevac
Požarevac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Požega
Požega
Rađevac
Krupanj
8 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Mačva (Š)
Šabac
12.09.2015
10:00
Mačva 2005
Bogatić
OFK Šabac
Šabac
12.09.2015
10:00
Karađorđe
Mišar
OFK Atletiko
Šabac
12.09.2015
10:00
POFK Savacium
Šabac
Voždovac
Beograd
2 : 2
Brodarac
Beograd
Partizan
Beograd
16 : 1
Radnički Obrenovac
Obrenovac
Sindjelić 2012
Beograd
4 : 2
Bežanija
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 7
BSK 1925
Beograd
Fer Plej 06
Beograd
3 : 3
IMT
Beograd
BASK
Beograd
2 : 8
OLE
Borča
Sindjelić
Beograd
0 : 20
DIF
Beograd
Ada
Beograd
9 : 0
PKB Kovilovo
Beograd
Borac
Ostruznica
0 : 3
Lokomotiva
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 2
Poštar
Zvezdara
Atakante
Beograd
9 : 2
Dunav (VS)
Veliko Selo
OFK Beograd (B)
Beograd
1 : 1
Petlić
Beograd
Arena SU
Subotica
9 : 0
Spartak '03
Subotica
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 3
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Bambi
Požarevac
1 : 2
Kostolac 2008
Kostolac
Plana
Velika Plana
12.09.2015
Stari Grad
Golubac
Kolonija
Smederevska Palanka
1 : 2
Presing
Požarevac
Đokić
Velika Plana
3 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
Tisa
Adorjan
3 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Tornjoš
Tornjoš
2 : 0
AFK
Ada
Duboko
Mala Mostanica
1 : 4
Obrenovac 1905
Obrenovac
Sloga
Ratari
0 : 3
Radnički
Obrenovac
Posavina
Stubline
2 : 4
Feniks
Zabrezje
Pinkum
Veliko Gradište
7 : 0
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Bambi
Požarevac
10 : 0
Kostolac 2008
Kostolac
Plana
Velika Plana
12.09.2015
10:00
Stari Grad
Golubac
Kolonija
Smederevska Palanka
0 : 11
Presing
Požarevac
Đokić
Velika Plana
2 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi

Rukomet

Nexe
Osijek
31 : 32
Tatran
Prešov
Spartak Vojput
Subotica
32 : 29
Borac M:TEL
Banja Luka
MKB-MVM Veszprém
Veszprém
44 : 21
Vojvodina
Novi Sad
Hajduk
Čurug
31 : 26
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Beočin
Beočin
22 : 22
Mladost
Vršac
Sloga
Hrtkovci
22 : 21
Bačka Palanka
Bačka Palanka
Radnički
Novi Sad
36 : 31
Ruma
Ruma
Vojka
Vojka
16 : 30
Partizan
Budisava
Grafičar
Bezdan
24 : 24
Graničar
Gakovo
Borac
Bački Gračac
29 : 27
Vojput 2
Subotica
Naisa
Niš
27 : 22
Minaqua Vojvodina
Petrovaradin
Jagodina
Jagodina
30 : 27
Kučevo
Kučevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
29 : 10
Kikinda
Kikinda

Futsal

Niš 92
Niš
7 : 4
Nova Pazova
Nova Pazova