XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 338 utakmica za dan
Nedelja, 23 Avgust 2015

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Voždovac
Beograd
0 : 0
Čukarički
Beograd
Zrinjski
Mostar
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Drina
Zvornik
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Velež
Mostar
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
1 : 0
Sloga (D)
Doboj
Ozren
Petrovo
3 : 1
Laktaši
Laktaši
Omarska
Omarska
3 : 2
Mladost (DS)
Donja Slatina
Borac
Kozarska Dubica
4 : 1
Župa
Milosavci
Sloga Junajted
Bijeljina
2 : 1
Ilićka 01
Brčko
Proleter
Dvorovi
2 : 0
Lokomotiva
Brčko
Jedinstvo (Br)
Brodac
5 : 2
Mladost (G)
Gacko
Mladost
Kotor Varoš
0 : 0
OFK Lauš
Banja Luka
Hajduk
Batkuša
2 : 2
Mineral
Banja Vrućica
Zadrugar
Donje Crnjelovo
4 : 0
Jedinstvo
Roćević
Birač
Derventa
4 : 1
Proleter
Ruhotina-Johovac
Podrinje
Tršić
1 : 0
Milići
Milići
OFK Trnovica
Trnovica
2 : 1
Majevica
Lopare
Sloboda
Vinska
0 : 1
Kladari
Kladari Gornji
Crkvina
Crkvina
2 : 3
Mladost
Dobrinja
Sloga
Jakeš
1 : 0
Bratstvo
Donja Dubica
Crvena Zvijezda
Gajevi
0 : 0
Bosna
Modrički Lug
Rudar
Stanari
2 : 2
Borac
Osinja
Pelagićevo
Pelagićevo
0 : 0
Zvijezda
Kakmuž
Ukrina
Čečava
4 : 1
Jedinstvo
Crkvina
Železničar
Pančevo
1 : 1
Senta
Senta
Borac (S)
Sakule
2 : 2
Dolina
Padina
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
Sopot
Sopot
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 0
IMT
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Srem
Jakovo
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Turbina
Vreoci
Brodarac 1947
Novi Beograd
1 : 0
Dorćol
Beograd
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 2
Jedinstvo
Ub
Zvižd
Kučevo
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Bošnjane
Bošnjane
0 : 0
Lugomir
Rakitovo
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 1
Kopaonik
Brus
Rembas
Resavica
2 : 3
Jedinstvo (P)
Paraćin
Morava
Ribare
0 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Kablovi
Zaječar
Bukovik
Razanj
2 : 0
Rudar (P)
Podvis
Radnički (L)
Lubnica
0 : 0
Moravica
Subotinac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 5
Đerdap
Kladovo
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Napredak
Aleksinac
Bobište
Bobište
1 : 6
Budućnost (P)
Popovac
Ropotovo
Ropotovo
4 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 1
Morava
Vladičin Han
ŽAK
Kikinda
1 : 3
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Polet
Izbište
3 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Slavia
Kovačica
5 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Polet (S)
Sivac
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Mladost (T)
Turija
4 : 2
Radnički (S)
Sombor
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Borac
Novi Sad
4 : 0
Hajduk (B)
Beška
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
0 : 3
Kupinovo
Kupinovo
Torlak
Beograd
2 : 1
Borac
Ostružnica
Jedinstvo
Surcin
2 : 0
Baćevac
Baćevac
PKB
Padinska skela
3 : 2
Vrčin
Vrčin
Prva Iskra
Barič
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Grafičar
Beograd
4 : 0
Zvezdara
Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 1
Sremčica
Sremčica
Napredak
Markovac
2 : 0
Šapine
Šapine
Borac
Žabari
2 : 1
Homoljac
Žagubica
Proleter
Vranovo
0 : 0
Basarac
Mišljenovac
Omladinac
Donja Rača
0 : 2
VGSK
Veliko Gradište
RSK
Rabrovo
0 : 0
Gruža
Gruža
Rađevac
Krupanj
1 : 1
Brezovica
Brezovica
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
Radnički Stobex
Klupci
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Zlatar
Nova Varoš
1 : 1
Ribnica
Mionica
Slavija (K)
Kragujevac
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
Bane
Raška
4 : 1
Karađorđe
Ribnica
Partizan
Glogovac
5 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Dragocvet
Dragocvet
1 : 1
Budućnost
Miliva
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 1
Mladost (J)
Jovac
Kušiljevo
Kušiljevo
5 : 2
BSK
Buljane
Napredak (Z)
Zlatovo
1 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Bratstvo
Međureč
1 : 2
Sloga
Donje Vidovo
Sloga
Dašnica
1 : 2
Šanac
Šanac
Naupare
Naupare
1 : 0
Trajal
Kruševac
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 4
13. April
Lomnica
Mladi radnik
Bačina
1 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Gradina
Pejovac
4 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Čitluk
Čitluk
2 : 2
Parunovac
Parunovac
Vinogradar
Zleginje
5 : 0
Blagotin
Poljna
Mačkovac
Mačkovac
1 : 1
Mladost
Makrešane
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Jastrebac
Blace
Borac
Držanovac
0 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Real
Jasenica (Žitorađa)
2 : 4
Dunđerski
Voljčinac
Kaćuša
Kuršumlija
1 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Jug Bogdan
Đakus
1 : 3
Kosovac
Prokuplje
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 1
Palilula
Aleksinac
Orljane
Orljane
6 : 2
Polet
Vitoševac
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 2
Morava
Žitkovac
Koprijan 1975
Gradište
2 : 3
Malošište
Malošište
Mladost (Batuš.)
Batušinac
4 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Radnički
Klokočevac
3 : 0
Polom
Leskovo
Sloga
Kobišnica
0 : 0
Poreč
Donji milanovac
BSK
Bukovče
5 : 2
Ključ
Podvrška
Branik
Štubik
0 : 1
Deli Jovan
Sikole
Slatina
Bor
3 : 0
Blizna
Blizna
ŠSK
Štipina
2 : 4
Malinik
Podgorac
Polet
Jablanica
0 : 1
Omladinac
Grezna
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
0 : 1
Vratarnica
Vratarnica
Mladost (B)
Bosilegrad
5 : 1
Levosoje
Levosoje
Trešnjevka
Lopardince
3 : 3
Corrotica
Crnotince
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Partizan (G)
Gaj
0 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Borac (S)
Starčevo
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Vojvodina
Crepaja
1 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Terekveš
Svilojevo
4 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
OFK Šikara
Sombor
5 : 1
Borac
Bački Gračac
Lipar
Lipar
3 : 0
Kula
Kula
Omladinac (D)
Deronje
1 : 2
BSK
Bački Brestovac
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Krivaja
Krivaja
Bačka
Mol
0 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Proleter
Njegoševo
2 : 3
Panonija IM Topola
Panonija
Graničar 1924
Adaševci
1 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
OFK Brestač
Brestač
2 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jadran
Golubinci
4 : 0
Rudar
Vrdnik
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
2 : 1
Napredak (P)
Popinci
Hajduk (D)
Divoš
7 : 2
Jedinstvo (M)
Morović
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 0
Borac
Lazarevac
Radnički
Rudovci
1 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Strelac
Mislođin
2 : 3
OFK Zabrežje
Zabrežje
OFK Borac
Arnajevo
0 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Zmaj 1953
Zemun
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Dunav
Veliko Selo
Sindjelić 2012
Ugrinovci
1 : 1
Komgrap
Beograd
Banja
Višnjička banja
2 : 2
Policajac
Beograd
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 2
Kosmaj
Ralja
Pudarci
Pudarci
2 : 1
Pinosava
Pinosava
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 2
Dunavac
Grocka
OFK Leštane
Leštane
1 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Omladinac
Rakinac
1 : 0
Železničar
Kusadak
Bačinac
Bačinac
1 : 2
Udarnik
Lozovik
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Borac (R)
Ralja
Sloboda
Lipe
1 : 1
SASK
Saraorci
Sloga
Miloševac
2 : 3
Bresje Superior
Velika Plana
7. Juli
Vodanj
0 : 2
Mladi radnik
Radinac
Budućnost
Ratari
2 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Šumadija
Azanja
0 : 0
Pobeda
Golobok
Mladost
Biskuplje
0 : 0
Sloga (B)
Burovac
Krilaš
Ćovdin
5 : 0
Integral
Batuša
Železničar
Požarevac
1 : 4
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Dizel
Bare
4 : 1
Rudar
Krepoljin
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 0
Polet
Suvi Do
Makce
Makce
3 : 1
Budućnost
Vezičevo
Napredak
Veliko Crniće
0 : 1
Mlava
Malo Laole
Lepenica
Badnjevac
0 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
BSK
Belosavci
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Junkovac
Junkovac
4 : 2
Karađorđe
Rača
Borac
Pajsijević
5 : 2
Šatornja
Šatornja
ŽSK
Žirovnica
0 : 0
Šumadija
Toponica
Pobeda
Sepci
0 : 2
Šumadinac
Brzan
Banja
Banja
2 : 2
Trnava
Donja Trnava
Prvi partizan
Užice
2 : 1
Čajetina
Gostilje
Železničar
Požega
5 : 1
Soko
Bajina Bašta
Savinac
Visibaba
1 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Jedinstvo
Kalenić
2 : 3
Jasen
Brodarevo
Ariljska rampa
Požega
1 : 2
Sevojno
Sevojno
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 3
Polet
Rasna
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Antimon
Zajača
1 : 1
Borac (V)
Vladimirci
Lipolist
Lipolist
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Drina
Ljubovija
1 : 1
Sinđelić
Lipnica
Borac (L)
Lešnica
2 : 2
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Granit
Jošanička banja
1 : 3
Real
Podunavci
Polet
Ratina
2 : 2
Stubal
Stubal
Gruža
Vitanovac
1 : 1
Borac
Vraneši
Mataruge
Mataruge
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Ribnica
Jovac
2 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Budućnost
Konarevo
0 : 0
Rudar
Baljevac
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
4 : 2
Radnik
Ušće
Polet
Zabrega
3 : 1
Omladinac
Šaludovac
Hajduk
Čepure
2 : 0
Supska
Supska
Moravac
Gornje Vidovo
1 : 0
Omladinski
Paraćin
Mladost (S)
Sikirica
2 : 0
Napredak Stubica
Stubica
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 0
Javor
Sladaja
Šumadija
Trešnjevica
5 : 4
Radnički
Tekija
Budućnost
Đurinac
0 : 4
Osaonica
Bagrdan
Sloga
Voljavče
5 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Ursule
Ursule
6 : 2
Napredak (SL)
Staro Lanište
Blagotin
Belušić
2 : 1
Mladost (G)
Gložane
Kolare
Kolare
4 : 0
Šumadinac
Dragovo
Crni Vrh
Deonica
0 : 4
Juhor
Glavinci
Morava
Kočino Selo
5 : 2
Resavac
Subotica
Mladost (D)
Dublje
1 : 3
Vinorača
Vinorača
OFK Gnjila
Igroš
2 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Omladinac
Pojate
0 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Varvarin
Varvarin
Mladost
Donji Katun
3 : 2
14. Oktobar
Izbenica
Rubin (DS)
Donji Stupanj
2 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Jedinstvo 1936
Kruševac
0 : 2
Kupci
Kupci
Čarapan
Kruševac
2 : 4
BSK
Bela Voda
Dvorane
Dvorane
1 : 1
Bukovica
Bukovica
Sloga
Majdevo
3 : 1
Budućnost
Kaonik
Žabare
Žabare
3 : 2
Sokolovi
Velika Kruševica
Sebečevac
Sebečevac
2 : 0
Rasina
Vitanovac
Planinac 2015
Podgorac
0 : 3
Polet
Radevac
Borac
Trnjane
1 : 3
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 3
Sloga (K)
Korman
Jedinstvo GVD
Grejač
1 : 0
Jastrebac (T)
Tešica
Feniks 2012
Beli Breg
2 : 2
OFK Draževac
Draževac
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Potporanj
Potporanj
1 : 3
Ševac
Kusić
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Vojvodina (S)
Seleuš
5 : 1
Ratar
Kruščica
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Banat (I)
Ilandža
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Borac (M)
Martinci
3 : 0
Napredak
Žarkovac
Radnički
Irig
3 : 2
Graničar
Kuzmin
Sloga
Maradik
2 : 2
Borac (S)
Stejanovci
Noćaj
Noćaj
0 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
Jedinstvo
Platičevo
3 : 1
Omladinac
Molovin
Sloboda
Donji Tovarnik
5 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Borac (K)
Klenak
4 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Braničevo
Braničevo
0 : 1
Kurjače
Kurjače
Mlava (B)
Bratinac
1 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Vihor
Маljurevac
0 : 3
Žitkovica
Žitkovica
Borac (K)
Klenovnik
3 : 0
Polet (B)
Bikinje
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
2 : 1
Napredak (P)
Poljana
Radnik
Salakovac
4 : 2
Zadrugar
Tabanovac
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Radnički
Knežica
Rudar
Stamnica
3 : 0
Dragoš
Oreškovica
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 2
BSK
Boževac
Polet
Aleksandrovac
0 : 2
Mladost
Porodin
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
0 : 3
Bata Bulić
Bistrica
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 1
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
Radnički
Koceljeva
1 : 1
Rankovac
Nakučani
Sloga
Krnić
1 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Dobrava
Vukošić
2 : 2
Karađorđe
Mišar
Trešnjevka
Trbusac
5 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
Mrovska
Mrovska
1 : 4
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Cerić
Miokus
1 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 1
Vidojevica
Lešnica
Krasava
Krasava
1 : 3
Milan Orlić
Novo Selo
Velika Reka
Velika Reka
0 : 1
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Cerova
Cerova
6 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 0
Borac
Kozjak
Crnča
Crnča
0 : 4
Jedinstvo
Mali Zvornik
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 0
Sloga (S)
Straža
Borac
Šabac
1 : 0
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Proleter
Šabac
0 : 5
Majur
Majur
Gorki
Glušci
0 : 0
Budućnost (Z)
Zminjak
Partizan
Drenovac
2 : 2
Torpedo 1924
Tabanović
Duško
Klenje
1 : 0
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Drina
Badovinci
4 : 1
Sloga
Duvanište
Mladi Borac
Dublje
2 : 0
Omladinac 2013
Slepčević
Cer
Petkovica
1 : 0
Milicionar
Bogatić
Hajduk
Jovanovac
3 : 2
Kremenac
Rogojevac
Botunje
Botunje
1 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
3 : 0
Divostin
Kragujevac
Azbest
Stragari
4 : 2
Seljak
Cvetojevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 2
Šumadija 1934
Drača
Borac
Adrani
5 : 1
Morava
Sirča
Mladost
Vrdila
2 : 0
Budućnost
Samaila
Tavnik
Tavnik
0 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Proleter
Pečenog
7 : 1
Šumadija
Šumarice
Zvezda
Čukojevac
3 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
6 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Napredak
Gračac
1 : 3
Lazac
Lazac
Belo Polje
Belo Polje
1 : 0
Posavina
Stubline
Jedinstvo
Dren
3 : 1
Partizan-Draževac
Draževac
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Duboko
Mala Moštanica
OFK Urovci
Urovci
6 : 2
Ljubinić
Ljubinić
Vukićevica
Vukićevica
3 : 0
Trstenica
Trstenica
Krtinska
Krtinska
3 : 0
Rvati
Obrenovac
Borac
Ušće
5 : 1
Zvezda-Konatice
Konatice
Vihor
Golubovac
0 : 6
Mladost
Gornja Mutnica
Razvitak
Mirilovac
2 : 1
Sloboda
Krežbinac
Zemljoradnik
Striža
6 : 0
Jedinstvo
Ratari
ISK Izvor
Izvor
2 : 1
Železničar
Klačevica
Popovac
Popovac
3 : 1
Budućnost
Lebina
Buljane
Buljane
7 : 1
Radnik
Davidovac
Fruška Gora
Ruma
0 : 3
Vojvodina
Neradin
Graničar
Grabovci
5 : 1
Sremac
Dobrinci
Sloga
Voganj
2 : 1
Car Uroš
Jazak
Jedinstvo (K)
Kraljevci
0 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Jedinstvo (R)
Ruma
1 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Mladost (P)
Pavlovci
2 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
Polet
Nikinci
2 : 0
Planinac
Rivica
Bratstvo
Sot
0 : 5
Hajduk
Višnjićevo
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
1 : 7
OFK Bikić
Bikić Do
Jednota
Šid
0 : 0
Graničar
Jamena
OFK Bačinci
Bačinci
4 : 0
Borac
Ilinci
Sremac
Berkasovo
0 : 2
Omladinac
Batrovci
OFK Bingula
Bingula
3 : 1
Sinđelić
Gibarac
Sloga (Č)
Čalma
0 : 2
BSK
Bešenovo
Sloboda
Šašinci
2 : 2
Srem
Sremska Rača
Sremac
Jarak
5 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
OFK Bosut
Bosut
1 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Napredak
Šuljam
1 : 1
Planinac
Ležimir
Borac (R)
Radenković
5 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Stig 1955
Beranje
1 : 5
Dunavac
Petka
Metalac
Požarevac
2 : 0
Dunav
Ostrovo
Ljubičevo
Ljubičevo
0 : 5
Zemljoradnik
Trnjane
Sloga (L)
Lučica
5 : 0
Sloga (Dr)
Drmno
Sopot
Požarevac
3 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Petrovac 74
Kujavica
2 : 7
Torpedo
Lojanice
Dragojevac
Dragojevac
2 : 3
Mladost (B)
Belotić
Skupljen 2013
Skupljen
4 : 3
Sloga (R)
Riđake
Krnule 09
Krnule
1 : 4
Jedinstvo 2014
Beljin
Hajduk
Debrc
1 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Verko
Suvo Selo
1 : 4
Polet
Jalovik
Berane
Berane
0 : 2
Jezero
Plav
Kom
Podgorica
1 : 3
Grafičar
Podgorica
Brskovo
Mojkovac
0 : 0
Cetinje
Cetinje
Ibar
Rožaje
0 : 0
Radnički
Berane
Bratstvo
Cijevna
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Jagodina
Jagodina
Borac
Čačak
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Karadjordje
Topola
5 : 0
Homoljac
Žagubica
Radnički 1926
Požarevac
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Rudar
Kostolac
Dečić
Tuzi
4 : 1
Bokelj
Kotor
Sutjeska
Nikšić
0 : 3
Budućnost
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
0 : 4
Zeta
Golubovci
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Zemun
Zemun
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Real Niš
Niš
1 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Zvižd
Kučevo
4 : 5
Petlić 2006
Smederevo
Sloga (B)
Batočina
1 : 2
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
AS
Novi Pazar
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Karađorđe (T)
Topola
8 : 1
Zvižd
Kučevo