XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 737 utakmica za dan
Subota, 31 Oktobar 2015

Fudbal

Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Voždovac
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
OFK Beograd
Beograd
Čelik
Zenica
1 : 0
Velež
Mostar
Borac
Banja Luka
0 : 1
Radnik
Bijeljina
Sutjeska
Foča
2 : 0
Vlasenica
Vlasenica
Kozara
Gradiška
3 : 0
Drina HE
Višegrad
Sloboda (NG)
Novi Grad
1 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Borac
Šamac
1 : 1
Leotar
Trebinje
Mladost
Velika Obarska
3 : 0
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 0
Tekstilac
Derventa
Željezničar
Doboj
1 : 5
Omarska
Omarska
BSK
Banja Luka
1 : 0
Ozren
Petrovo
Sloga (S)
Srbac
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
Modriča
Modriča
2 : 1
Sloga (D)
Doboj
Laktaši
Laktaši
2 : 2
Liješće
Liješće
Rudar
Ugljevik
2 : 3
Jedinstvo (Bč)
Brčko
Podrinje
Janja
1 : 1
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Glasinac 2011
Sokolac
2 : 0
Radnički (K)
Karakaj
Lokomotiva
Brčko
2 : 0
Ilićka 01
Brčko
Željezničar
Banja Luka
1 : 0
Karanovac
Karanovac
Progres
Kneževo
2 : 0
Mladost
Kotor Varoš
Trebava
Osječani
7 : 1
Posavina
Miloševac
Partizan
Donja Trnova
1 : 0
Podrinje
Tršić
Lokanj
Lokanj
5 : 1
Birač
Derventa
Biseri
Čatrnja
0 : 1
Torpedo
Cerovljani
Omladinac
Banja Luka
2 : 1
Borac
Istočni Drvar
Sloga
Gornje Crnjelovo
3 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
Bratstvo
Orahova
0 : 8
13 Skojevki
Grbavci
Jablanica
Jablanica
0 : 4
Stevan Dukić
Rogolji
Timočanin
Knjaževac
4 : 1
OFK Bor
Bor
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Radan
Lebane
4 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Ozren
Sokobanja
2 : 2
Car Konstantin
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Timok
Zaječar
4 : 2
Radnički (P)
Pirot
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Borac (S)
Sakule
Dunav
Stari Banovci
4 : 1
Železničar
Pančevo
Odžaci
Odžaci
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Sloga
Temerin
1 : 0
Vršac
Vršac
Cement
Beočin
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Dolina
Padina
2 : 2
Omladinac
Novi Banovci
IMR
Rakovica
1 : 0
Žarkovo
Beograd
IMT
Beograd
0 : 0
Teleoptik
Zemun
BASK
Beograd
1 : 1
Sopot
Sopot
Polet (LJ)
Ljubić
3 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 3
Karađorđe
Topola
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Mačva
Šabac
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
FAP
Priboj
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 0
Lugomir
Rakitovo
Svrljig
Svrljig
4 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Pukovac
Pukovac
4 : 2
Brodoremont
Kladovo
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Bukovik
Razanj
Rtanj
Boljevac
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Đerdap
Kladovo
5 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Morava
Vladičin Han
4 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
Sloga (L)
Leskovac
1 : 0
Bobište
Bobište
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Radnički (K)
Kovin
1 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Vršac United
Vršac
1 : 0
Polet
Izbište
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 2
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Sloga
Plandište
2 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Tavankut
Tavankut
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Veternik
Veternik
0 : 4
Crvena Zvezda
Novi Sad
Sremac
Vojka
1 : 0
Borac
Novi Sad
Sloga
Erdevik
2 : 2
Kabel
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
2 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Balkan
Mirijevo
1 : 1
Prva Iskra
Barič
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Baćevac
Baćevac
Gruža
Gruža
4 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
VGSK
Veliko Gradište
4 : 1
Borac
Žabari
Radnički 1926
Požarevac
1 : 0
Šapine
Šapine
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Spartak 1924
Ljig
0 : 2
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Jošanica
Novi Pazar
4 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Dragačevo
Guča
Morava 1918
Ćuprija
2 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Blagotin
Poljna
3 : 2
Naupare
Naupare
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Polet
Samarinovac
2 : 7
Trbunje
Trbunje
Malošište
Malošište
1 : 0
Rasovača
Rasovača
Morava
Žitkovac
4 : 0
Polet
Vitoševac
Zlot
Zlot
1 : 0
BSK
Bukovče
Poreč
Donji milanovac
2 : 2
Čubra
Čubra
BSK
Bogovina
3 : 0
Polet
Jablanica
Rgotina
Rgotina
4 : 0
ŠSK
Štipina
Vratarnica
Vratarnica
5 : 2
Sloga
Minićevo
Borac
Barje Čiflik
0 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 5
Padež
Petrovac
Spartak
Pirot
2 : 2
Zvezda
Blato
Samolica
Samoljica
1 : 5
Ternoci
Trnovac
Biljači
Biljača
4 : 0
Pavlovac
Pavlovac
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 0
Radnički (P)
Pertate
Aluminjum
Niš
1 : 3
Budućnost
Prva Kutina
Partizan (U)
Uljma
1 : 3
BAK
Bela Crkva
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Polet
Nakovo
4 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
3 : 0
Roham
Nova Crnja
Begej
Žitište
5 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 1
Bilećanin
Sečanj
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
Naftagas
Elemir
3 : 0
Napredak
Čestereg
Banat
Čenta
5 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Mladost
Kruščić
2 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Stanišić
Stanišić
1 : 2
Lipar
Lipar
Jadran
Feketić
5 : 2
Potisje
Kanjiža
Tornjoš
Tornjoš
2 : 0
Bačka
Mol
Panonija IM Topola
Panonija
6 : 0
Preporod
Novi Žednik
Radnički 1905
Bajmok
1 : 1
Krivaja
Krivaja
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Jadran
Golubinci
Rudar
Vrdnik
2 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sloven
Ruma
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
6 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Hercegovac
Gajdobra
4 : 0
Napredak
Nadalj
Vojvodina
Tovariševo
2 : 0
Proleter
Ravno Selo
Tvrdjava
Bač
2 : 3
Borac
Šajkaš
Proleter
Banoštor
0 : 3
Sofeks
Futog
Mladost
Novi Sad
0 : 3
Vinogradar
Ledinci
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Železničar
Novi Sad
1 : 2
Jedinstvo
Rumenka
OFK Futog
Futog
1 : 1
OFK Sirig
Sirig
Šumadija
Šopić
2 : 0
Strelac
Mislođin
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 2
Napredak
Medoševac
OFK Zabrežje
Zabrežje
3 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 5
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Policajac
Beograd
2 : 2
Institut
Zemun Polje
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Kovačevac
Kovačevac
2 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 0
Bačinac
Bačinac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
5 : 3
Đerdap
Golubac
Polet
Suvi Do
1 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Jasen
Brodarevo
0 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Soko
Bajina Bašta
1 : 4
Perućac
Perućac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 2
Lipolist
Lipolist
Sinđelić
Lipnica
1 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 2
Kolubara
Jabučje
Banjani
Banjani
2 : 0
Joševa
Joševa
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
Sovljak
Sovljak
Tešnjar
Valjevo
0 : 2
Mladost
Dračić
ZSK
Valjevo
1 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
OFK Divci
Divci
0 : 1
Tulari
Tulari
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 0
Trlić
Trlić
Jadran
Kragujevac
2 : 4
Kolonija
Kragujevac
Radnički
Kovači
2 : 0
Budućnost
Konarevo
Polet
Laplje Selo
1 : 0
Gračanica
Gračanica
Ugljare
Ugljare
0 : 9
Gracko
Staro Gracko
Slatina
Slatina
3 : 3
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Omladinac
Zablace
3 : 1
Mladost
Preljina
Lunjevica
Lunjevica
6 : 2
Spartak
Trnava
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 0
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
Miokovci
Miokovci
1 : 1
Napredak
Svračkovci
Radnički
Tekija
0 : 4
Hajduk
Čepure
Vinorača
Vinorača
2 : 2
Ursule
Ursule
Resavac
Subotica
4 : 2
Sloga
Voljavče
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 2
Omladinac
Pojate
Varvarin
Varvarin
1 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Polet
Radevac
3 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Napredak 2012
Krušje
1 : 2
Sloga (K)
Korman
Planinac 2015
Podgorac
0 : 2
Gredetin
Gredetin
Ratar
Gornja Peščanica
5 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Moravac (Č)
Čečina
1 : 2
Dušnik
Donji Dušnik
Toplica
Šarlinac
5 : 1
Klisura
Klisura
Deli Jovan
Salaš
1 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Graničar
Veliki Izvor
2 : 1
Lovac
Mali Izvor
Nacional
Lukovo
1 : 6
Timok 1928
Trnavac
Kastrum
Gamzigrad
2 : 2
Kosovo
Zvezdan
Sloboda
Rasnica
0 : 3
Dragoš
Pirot
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 2
Polet
Stajkovce
Omladinac
Deliblato
7 : 1
Borac
Pločica
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 3
Budućnost
Banatski Brestovac
Dolovo
Dolovo
3 : 1
Strela
Ivanovo
Mika Antić
Pančevo
1 : 5
Unirea
Uzdin
Stari Tamiš
Stari Tamiš
4 : 1
Polet
Idvor
Pobeda
Samoš
0 : 2
Spartak
Debeljača
Delija
Mokrin
0 : 1
Jedinstvo
Bočar
Crvenka
Crvenka
3 : 0
OFK Metalac
Sombor
Rastina 1918
Rastina
2 : 2
Hajduk Junior
Kula
Centar
Novi Sad
0 : 3
Tatra
Kisač
Mladost
Jabučki rit
3 : 2
Sparta
Beograd
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 1
Kurjače
Kurjače
Žitkovica
Žitkovica
3 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Meteor
Lapovo
0 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 2
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
Gučevo
Banja Koviljača
0 : 2
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Milicionar
Bogatić
2 : 2
Gorki
Glušci
Crvena Jabuka
Ub
0 : 4
Radnik
Ub
Rudar
Radljevo
2 : 0
Polet (T)
Takovo
Grdica
Grdica
6 : 2
Budućnost
Samaila
Morava
Sirča
0 : 5
Jedinstvo
Dragosinjci
Partizan
Vrba
2 : 1
Šumadija
Šumarice
Borac
Adrani
4 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Mladost
Vrdila
1 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
2 : 0
Lazac
Lazac
Proleter
Pečenog
4 : 0
Napredak
Gračac
Zvezda
Čukojevac
0 : 5
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Velereč 94
Velereč
0 : 2
Sparta Grabovica
Grabovica
Voćar
Kotraža
3 : 5
Gradina
Rti
Mladost
Donji Komren
1 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Durlan siti
Niš
2 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
Supovac
Supovac
1 : 3
Sloga 1948
Malča
Čegar 2013
Kamenica
3 : 1
Delijski Vis
Niš
Morava
Čokot
4 : 1
Moravac 1948
Gornje Međurovo
AZ Borac 2014
Azbresnica
3 : 1
Proleter DV
Donja Vrežina
OFK Sikole
Sikole
4 : 2
Rečka
Rečka
Arbanasce
Arbanasce
3 : 3
Naisus
Rožina
Baličevac
Baličevac
0 : 4
Sloga
Jovanovac
Rad
Merošina
3 : 2
Banaćanin
Aleksandrovo
Borac
Azbresnica
1 : 2
Jugovići
Jug Bogdanovac
Napredak 1976
Jošanica
5 : 0
Omladinac (BL)
Blendija
Hajduk
Rujevica
0 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Njegoš B
Lovćenac
0 : 3
Bačka B
Pačir
Šumadija
Mali Crljeni
1 : 3
Rudar
Zeoke
Popović
Popović
3 : 0
Sibnica
Sibnica
Rudar 2012
Babe
1 : 5
Vis
Parcani
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
3 : 0
Omladinac
Rajkovac
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
5 : 0
Popovac
Popovac
Radnik
Davidovac
2 : 3
Zemljoradnik
Striža
Bresje
Bresje
1 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Jedinstvo
Troponje
2 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Mladi Radnik
Bobovo
0 : 4
Sindjelić
Grabovac
Borjak 2013
Okruglica
3 : 1
Morava
Medvedja
Jugovići
Bogdanje
2 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
Sloboda 1948
Mijajlovac
3 : 2
Vinogradar
Riljac
Stevka Božurevka
Božurevac
3 : 7
Topoljak
Grabovac
Ušće
Stalać
4 : 1
Kostrež
Ćićevac
Todorovce
Todorovce
1 : 3
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Radnik 2013
Šišince
3 : 0
Veternica
Leskovac
Badince
Badince
3 : 1
Atletiko
Donja Jajina
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 1
Mladost
Kutles
Bratstvo
Zlokućane
1 : 0
Turekovac
Turekovac
Grdanica 024
Grdanica
0 : 1
Milanovo
Milanovo
Naša Krajina
Kupinik
0 : 3
Graničar
Miletićevo
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 0
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Dobrica
Dobrica
4 : 1
Sloga
Margita
Gaj
Veliki Gaj
9 : 0
Mladost
Velika Greda
Mladost (R)
Ranovac
4 : 1
Vukan
Ždrelo
Omladinac B
Šetonje
3 : 5
Manastirica
Manastirica
Veliko Laole
Veliko Laole
5 : 0
7. juli
Lopušnik
Dobrnje
Dobrnje
3 : 1
Soko
Krvije
Omladinac
Vučkovica
3 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
Mladi Radnik
Dragušica
3 : 0
Polet
Ljubić kod Knića
Kotlenik
Guncati
0 : 3
Jedinstvo
Oplanic
Mladost (J)
Jelenac
3 : 1
Borac
Kloka
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 0
Kralj Petar I
Topola
Jedinstvo 2014
Beljin
2 : 4
Torpedo
Lojanice
Bojić
Bojić
0 : 0
Volujac
Volujac
Pocerina
Jevremovac
3 : 0
Grušić
Grušić
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Hajduk
Ribarica
1 : 1
Luk
Voćnjak
Sloga
Korenita
3 : 4
Jelav
Jelav
Rudar
Brasina
0 : 1
Granit
Radalj
Prva Iskra
Runjani
6 : 0
Mladost (G)
Gradilište
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Kalenić
Kalenić
2 : 1
Murgaš 2012
Murgaš
Vrelo Sport
Vrelo
5 : 0
Strelac 001
Kožuar
OFK Homolje
Žagubica
4 : 0
Mladost
Krupaja
Jasenovac
Krepoljin
4 : 1
Best
Sige
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
3 : 4
Zvezda
Izvarica
Udarnik
Sibnica
3 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Budućnost
Kočetin
1 : 0
Napredak
Simićevo
Proleter
Četereže
3 : 1
Jedinstvo
Oreovica
Sloga
Topolovnik
1 : 4
Kumane
Kumane
Radnički
Požeženo
7 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Pečanica
Pečanica
5 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Dunavac
Kisiljevo
2 : 3
Pek
Kusiće
Srednjevo
Srednjevo
5 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Pobeda
Ševica
2 : 3
BSK 2015
Velika Bresnica
Zvižd Omladinac
Kučevo
4 : 1
Budućnost Sena
Sena
Homolje
Bukovska
0 : 3
Sloga
Mustapić
Neresnica
Neresnica
3 : 1
Radenka
Radenka
Vitanovac 08
Vitanovac
2 : 3
Polet
Šavrane
Mladost 2015
Mala Reka
0 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
1 : 5
Padež
Padež
Dušan Ristić
Kukljin
31.10.2015
15:30
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Pasjak 2013
Pasjak
6 : 2
Konjuh
Konjuh
Dobrinjac
Donja Dobrinja
4 : 3
Sečica
Seča reka
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Omladinac
Zdravčići
2 : 3
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Lauš
Lopaš
3 : 3
Glumač
Glumač
Lazarica
Prilipac
4 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Blagaja
Rupeljevo
0 : 3
Pobeda
Milićevo Selo
Ježevica
Ježevica
2 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Duškovci
Duškovci
2 : 4
Bakionica
Bakionica
Baštovan
Subotica
5 : 4
Ratajac
Donje Rataje
3 : 0
Mladost
Raklja
Zadrugar
Orašac
1 : 0
Draževac-Tornado
Drazevac
Barič-Munja
Baric
3 : 0
Roma-Iverić
Dren
Sloga
Ratari
3 : 1
Proleter
Jasenak
Rekreativo
Zabrežje
6 : 0
Skela
Skela
Mladi Radnik
Junkovac
1 : 0
Strmovo
Strmovo
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 2
Budućnost
Podgorica
Zeta
Golubovci
1 : 0
Bokelj
Kotor
Lovćen
Cetinje
1 : 2
Mladost
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
4 : 1
Mornar
Bar
Rudar
Pljevlja
2 : 0
Dečić
Tuzi
Iskra
Danilovgrad
0 : 2
Grbalj
Radanovići
Mašinac
Niš
3 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Mačva
Šabac
Polet
Sivac
1 : 2
Obilić
Beograd
Kolibri
Kuršumlija
0 : 6
Šumadija 1903
Kragujevac
Trijumf
Kragujevac
1 : 0
Lavice-Dubočica
Leskovac
Fruškogorac
Novi Sad
0 : 4
Jagodina
Jagodina
Una Fortuna 04
Lužnice
2 : 2
Jerina
Smederevo
Bukovička Banja
Aranđelovac
1 : 8
Šabac
Šabac
Radnički 2013
Rudovci
2 : 1
Slatke Male
Burovac
Karađorđe
Topola
5 : 3
Sloga 036
Kraljevo
Sloga Kakmuž-Petrovo
Petrovo
8 : 2
Čelik
Doboj
Mladost Poljavnice
Novi Grad
4 : 2
Proleter
Teslić
Jagodina
Jagodina
2 : 2
Radnički (N)
Niš
Napredak
Kruševac
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
0 : 1
Mačva
Šabac
Drina
Zvornik
0 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Olimpic
Sarajevo
2 : 0
Travnik
Travnik
Sloboda
Tuzla
2 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Mladost
Donji Kakanj
1 : 1
Zrinjski
Mostar
Velež
Mostar
2 : 3
Čelik
Zenica
Željezničar
Sarajevo
4 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
Vitez
Vitez
6 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Radnik
Bijeljina
2 : 2
Borac
Banja Luka
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Loznica
Loznica
TSC
Bačka Topola
4 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 2
Spartak
Subotica
Homoljac
Žagubica
1 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 2
Sloga (P)
Požega
FAP
Priboj
1 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloboda (U)
Užice
6 : 0
Polet
Ljubić
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Budućnost
Konarevo
BASK
Beograd
1 : 0
Jedinstvo
Surcin
Bežanija
Beograd
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Žarkovo
Beograd
0 : 4
Siti Sport Klub
Beograd
Glogonj
Glogonj
0 : 2
Dolina
Padina
Omladinac
Opovo
1 : 2
Slavija
Kovačica
Unirea
Uzdin
1 : 12
Borac (S)
Sakule
Borac (P)
Pločica
2 : 2
Strela
Ivanovo
C.zvezda
Pavliš
0 : 4
Partizan (G)
Gaj
Borac (S)
Starčevo
8 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Trudbenik
Trudbenik
0 : 1
IMT
Beograd
PKB
Padinska skela
10 : 1
Zvezdara
Beograd
Srem
Jakovo
2 : 1
BSK 1925
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
3 : 0
Prva Iskra
Baric
Milenium
Beograd
1 : 2
011
Beograd
Grafičar
Beograd
5 : 1
Sopot
Sopot
Seceranac Ada
Beograd
0 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Cetinje
Cetinje
0 : 7
Iskra
Danilovgrad
Kom
Podgorica
1 : 0
Bratstvo
Cijevna
Ibar
Rožaje
1 : 3
Berane
Berane
OFK Beograd MO
Beograd
10 : 0
BASK MO
Beograd
Zemun MO
Zemun
3 : 1
IMT MO
Beograd
Sinđelić MO
Beograd
0 : 5
Rad MO
Beograd
Internacional MO
Beograd
12 : 0
Brodarac MO
Beograd
Bežanija MO
Beograd
5 : 0
BSK Borča MO
Borča
Lokomotiva MO
Beograd
3 : 2
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
Voždovac MO
Beograd
2 : 1
011 MO
Beograd
Jagodina
Jagodina
4 : 1
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
3 : 1
Spartak
Subotica
OFK Hajduk
Novi Sad
2 : 0
Čukarički
Beograd
Petar Puača
Novi Sad
1 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
0 : 1
Inđija
Inđija
Indeks
Novi sad
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Železničar
Pančevo
4 : 2
Radnički (K)
Kovin
Spartak
Subotica
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bečej 1918
Bečej
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Dominus
Beograd
0 : 3
Teleoptik
Zemun
Lokomotiva
Beograd
0 : 3
Voždovac
Beograd
Borča
Borča
4 : 0
011
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
2 : 0
BASK
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
2 : 1
Sloga
Kraljevo
Junior
Kraljevo
3 : 1
Nacional
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
5 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Bane
Raška
1 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Bežanija
Beograd
Senjak
Valjevo
1 : 0
Šampion
Valjevo
Savacium
Šabac
11 : 0
Drina
Ljubovija
Radnički Šabački
Šabac
0 : 4
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 0
Petlić 2006
Smederevo
Obilić
Živica
4 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
AF Duljaj
Topola
1 : 3
Sloga (B)
Batočina
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
4 : 1
AF Đokić
Velika Plana
Njerš Ištvan
Totovo Selo
4 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Graficar
Beograd
1 : 1
Banja
Beograd
Vinca
Vinca
2 : 2
Zuce
Beograd
Sremcica
Sremcica
2 : 3
Dorćol
Beograd
Apolon 2010
Beograd
5 : 1
Hajduk
Beograd
Jugoslavija
Jabuka
0 : 1
Dolina
Padina
Dinamo 1945
Pančevo
9 : 2
Vojvodina
Crepaja
Mladost (O)
Omoljica
9 : 0
Polet
Izbište
Zadrugar
Orasac
6 : 2
Posavina
Stubline
Budućnost
Zvecka
4 : 4
Crvena zastava
Obrenovac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 5
Mačva 2005
Bogatić
Donjošorac
Šabac
5 : 1
Karađorđe
Mišar
Rađevac
Krupanj
1 : 4
POFK Savacium
Šabac
Radnički Stobex
Klupci
3 : 1
OFK Atletiko
Šabac
Drina
Zvornik
1 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Olimpic
Sarajevo
3 : 0
Travnik
Travnik
Sloboda
Tuzla
2 : 2
Sarajevo
Sarajevo
Mladost
Donji Kakanj
1 : 2
Zrinjski
Mostar
Velež
Mostar
1 : 0
Čelik
Zenica
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Vitez
Vitez
3 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Borac
Banja Luka
Rudo
Rudo
0 : 5
Velež
Nevesinje
Hercegovac
Bileća
1 : 1
Mladost (R)
Rogatica
Petar Puača
Novi Sad
3 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
0 : 1
Inđija
Inđija
Indeks
Novi sad
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bečej 1918
Bečej
5 : 0
TSC
Bačka Topola
Železničar
Pančevo
0 : 3
Vršac united
Vršac
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Slavija
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Tutin
Tutin
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
Internacional
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 0
Lokomotiva
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
1 : 0
BSK 1925
Beograd
Savacijum
Šabac
7 : 0
Drina
Ljubovija
Donjošorac
Šabac
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Presing
Požarevac
10 : 1
Cepelin 026
Smederevo
Bačinac
Bačinac
4 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Petlić 2006
Smederevo
OŠ Karađorđe 2009
Rača
0 : 5
AF Duljaj
Topola
Zvižd
Kučevo
0 : 2
Obilić
Živica
Srem J.
Jakovo
10 : 0
Borac P.
Progar
BSK
Bavanište
2 : 4
Radnički (K)
Kovin
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 3
Borac
Starčevo
Spartak
Debeljača
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Vršac
Vršac
9 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Vulturul
Grebenac
0 : 14
Sloga (P)
Plandište
Ševac
Kusić
6 : 2
Pavliš
Pavliš
Hajdučica
Hajdučica
0 : 1
Polet
Izbište
CFK
Vrbas
2 : 0
Senta
Senta
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 2
Borac (P)
Pločica
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 6
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Karlsdorf
Ban.Karlovac
1 : 2
Proleter (M)
Mramorak
Sremčica
Sremcica
1 : 3
Dorćol
Beograd
Trudbenik
Beograd
5 : 2
Palilulac
Beograd
Tempo
Sefkerin
15 : 0
Polet
Idvor
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 0
Mika Antić
Pančevo
Slavija
Kovačica
3 : 9
Borac
Sakule
Prva Iskra
Baric
0 : 3
Strelac
Mislodjin
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Hercegovac
Bileća
1 : 2
Mladost (R)
Rogatica
Rudo
Rudo
0 : 2
Velež
Nevesinje
Radnički MK
Novi Beograd
1 : 2
Zemun B
Zemun
13. Maj MK
Zemun
5 : 4
Šumadinac
Bečmen
Tempo
Beograd
3 : 5
Zmaj 1953
Beograd
Mašinac
Niš
3 : 2
Jedinstvo 2014
Pirot
Crvena zvezda
Beograd
12 : 0
Rad
Beograd
Šampion 2013
Pančevo
31.10.2015
Obilić
Beograd
Sloga Radnički
Beograd
1 : 1
Milutinac
Beograd
Radnički (K)
Koceljeva
31.10.2015
10:00
Akademija RAĐ
Krupanj
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Donjošorac
Šabac
31.10.2015
10:00
Karađorđe
Mišar
Rađevac
Krupanj
1 : 7
POFK Savacium
Šabac
Mačva (Š)
Šabac
0 : 1
OFK Šabac
Šabac
BSK Borča
Borča
0 : 3
Čukarički
Beograd
Rad
Banjica
11 : 0
Brodarac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 2
Srem Jakovo
Jakovo
Dominus
Beograd
1 : 3
Olimpik
Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Fer Plej 06
Beograd
DIF
Beograd
2 : 1
BASK
Beograd
OLE
Borča
6 : 1
PKB Kovilovo
Beograd
Sindjelić
Beograd
0 : 4
Internacional
Beograd
Ada
Beograd
6 : 0
Dorćol
Beograd
Napredak
Medosevac
2 : 1
Borac
Ostruznica
Sećeranac Ada
Beograd
3 : 3
Baćevac
Bacevac
Atakante
Beograd
3 : 4
Lokomotiva (B)
Beograd
Petlić
Beograd
6 : 1
Brodarac 1947
Beograd
Bačka 1901
Subotica
7 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Subotica '03
Subotica
1 : 0
Spartak '03
Subotica
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Senta
Senta
Spartak '04
Subotica
0 : 1
Subotica '04
Subotica
Kolonija
Smederevska Palanka
0 : 3
Pinkum
Veliko Gradište
Plana
Velika Plana
3 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Stari Grad
Golubac
0 : 4
Petlić
Smederevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
2 : 5
Kostolac 2008
Kostolac
Presing
Požarevac
4 : 1
Đokić
Velika Plana
Kolonija
Smederevska Palanka
2 : 1
Pinkum
Veliko Gradište
Plana
Velika Plana
10 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Stari Grad
Golubac
0 : 3
Petlić
Smederevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Kostolac 2008
Kostolac
Presing
Požarevac
4 : 1
Đokić
Velika Plana
Forza
Beograd
0 : 4
Rad
Banjica
Crveni Orao
Beograd
2 : 3
Teleoptik
Zemun
Kolubara
Lazarevac
0 : 5
OFK Beograd
Beograd
BSK
Borca
1 : 2
Forza
Beograd
Dominus
Beograd
0 : 3
Altina
Zemun
Rad
Banjica
9 : 0
Fair Play 06
Beograd
BSK
Borca
4 : 2
Teleoptik
Zemun
011
Beograd
4 : 2
Dominus
Beograd

Košarka

Krka
Novo Mesto
72 : 68
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
Budućnost VOLI
Podgorica
83 : 72
Metalac Farmakom
Valjevo
Zadar
Zadar
67 : 56
Olimpija
Ljubljana
Beovuk 72
Beograd
82 : 89
Vršac
Vršac
FMP
Železnik
106 : 66
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
80 : 70
Napredak
Aleksinac
Mladost
Smederevska Palanka
75 : 82
Sloboda
Užice
Proleter
Zrenjanin
105 : 107
Vojvodina
Novi Sad
Plana
Velika Plana
77 : 66
Dynamic BG
Beograd
Kakanj
Kakanj
90 : 58
Radnik BN Basket
Bijeljina
Leotar Swisslion
Trebinje
83 : 61
Student
Mostar
Varda HE
Višegrad
102 : 66
Bošnjak
Hadžići
Spars
Sarajevo
85 : 81
Mladost
Mrkonjić Grad
Zrinjski
Mostar
92 : 81
Sloboda
Tuzla
Građanski
Bijeljina
64 : 78
Široki
Široki Brijeg
Borac
Banja Luka
0 : 20
Prijedor
Prijedor
Bratunac
Bratunac
84 : 68
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
Teslić
Teslić
81 : 69
Drina Birač
Zvornik
Sutjeska
Foča
71 : 60
Kozara
Gradiška
Student
Banja Luka
74 : 58
Rogatica
Rogatica
Knjaževac
Knjaževac
82 : 75
Prokuplje
Prokuplje
Sokobanja
Sokobanja
65 : 44
Radnik
Surdulica
Kuršumlija
Kuršumlija
88 : 83
Mladost Vesna
Bela Palanka
Radnički 1950
Kragujevac
95 : 71
Šabac
Šabac
Student BB
Bajina Bašta
65 : 73
Polet
Ratina
Kolubara LA 2003
Lazarevac
89 : 64
Vitez
Beograd
Astra
Beograd
81 : 80
Milan Trivić
Beograd
Zvezdara
Beograd
85 : 72
Barajevo
Barajevo
Akademik
Srbobran
96 : 67
Stara Pazova
Stara Pazova
Topola
Bačka Topola
81 : 77
Sveti Đorđe
Žitište
Vrbas
Vrbas
79 : 54
Sloven
Ruma
Radnički
Kovin
61 : 50
Kris Kros
Pančevo
Odžaci
Odžaci
60 : 99
Futog Tehnomer
Futog
Železničar
Inđija
91 : 75
Jedinstvo
Novi Becej
Loznica
Loznica
65 : 55
Rađevac
Krupanj
Mladost 2014
Ub
79 : 72
Železničar
Lajkovac
Radnički VA
Valjevo
103 : 85
M015
Šabac
Vladimirci
Vladimirci
84 : 78
Student 014
Valjevo
Morava
Zablaće
85 : 64
GM-032
Gornji Milanovac
Sloga
Požega
92 : 73
Čačak 94
Čačak
Viva
Beograd
64 : 75
Borča
Beograd
LA Basket
Beograd
78 : 66
Zvezda
Beograd
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
99 : 105
Bagljaš
Zrenjanin
Feniks
Bačka Palanka
84 : 74
Mladost Veternik
Veternik
Sloboda NS
Novi Sad
70 : 62
Budućnost
Novi Sad
Sivac
Sivac
31.10.2015
Vojvodina NM
Novo Mileševo
SO Koš
Sombor
72 : 111
Dunav 2014
Apatin
Dinamo
Pančevo
90 : 60
Jadran
Golubinci
Jedinstvo
Kačarevo
84 : 89
Partizan
Šid
KKK Radnički
Kragujevac
20 : 0
Temnić
Varvarin
Đerdap
Kladovo
54 : 60
Vlasotince
Vlasotince
Vojvodina
Novi Sad
92 : 75
Student
Niš
Vršac
Vršac
65 : 57
Šumadija
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
64 : 52
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Radivoj Korać
Beograd
66 : 47
Spartak
Subotica
Radnički
Kragujevac
66 : 61
Vrbas Medela
Vrbas
Kraljevo
Kraljevo
80 : 37
Bor
Bor
Stara Pazova
Stara Pazova
56 : 77
Topolčanka
Bačka Topola
Srem
Sremska Mitrovica
39 : 83
Proleter 023
Zrenjanin
Play Off
Užice
39 : 92
Šabac
Šabac
Duga
Šabac
79 : 63
Loznica
Loznica
Actavis academy
Leskovac
69 : 77
Gimnazijalac
Pirot
Topličanin 2012
Prokuplje
42 : 103
Radnik
Surdulica
Pazar
Novi Pazar
20 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Sloboda
Novi Grad
50 : 72
Željezničar
Sarajevo
Impuls
Ilidža
50 : 74
Orlovi
Banja Luka
Mladi Krajišnik
Banja Luka
56 : 60
RMU Banovići
Banovići
Brčanka
Brčko
67 : 58
Rudar Sport
Ugljevik

Odbojka

Niš
Niš
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Partizan
Beograd
3 : 1
Inđija
Inđija
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Železničar
Beograd
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 0
Bavanište
Bavanište
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
VA 014
Valjevo
Topličanin
Prokuplje
3 : 1
SFS Borac
Paraćin
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Partizan 2012
Vraneši
3 : 2
Antena
Kruševac
Drina
Bajina Bašta
3 : 1
Užice
Užice
Vojvodina 2
NOvi Sad
3 : 1
Dunav Volley
Novi Sad
Futog
Futog
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Kulpin
Kulpin
1 : 3
Mladost-Expans
Nova Pazova
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Karađorđe
Topola
Loznica
Loznica
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Zaslon
Šabac
3 : 0
BMR Petlovača 1947
Petlovača
Lucky Star
Beograd
2 : 3
Rudar
Kostolac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
Kneginja Milica Trstenik
Trstenik
3 : 1
Ribnica 2
Kraljevo
Topličanin 2
Prokuplje
3 : 1
Mladost
Bosilegrad
Stražilovo
Sremski Karlovci
0 : 3
Šid
Šid
Dunav Voley 2
Novi Sad
3 : 0
Vest
Šid
Merkur
Bačka Palanka
1 : 3
Sombor
Sombor
Mladost
Turija
0 : 3
Banat
Vršac
Sirig
Sirig
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
Roda
Beograd
1 : 3
As
Beograd
Jedinstvo (U)
Užice
0 : 3
Vizura
Beograd
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 3
TENT
Obrenovac
Valjevo
Valjevo
1 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
FOK
Futog
3 : 1
AS
Beograd
Srem Eaton Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Student
Niš
Ivanjica
Ivanjica
1 : 3
Smederevo
Smederevo
Ruma
Ruma
1 : 3
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Vršac
Vršac
0 : 3
Mladost
Inđija
Zlatibor
Čajetina
3 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Ekonomac
Kraljevo
2 : 3
Tutin Dalas
Tutin
Borac
Čačak
2 : 3
Trstenik
Trstenik
Srbijanka 014
Valjevo
1 : 3
Sterija
Beograd
Ub
Ub
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Zaslon
Šabac
3 : 2
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Mladi Radnik
Požarevac
0 : 3
Spartak
Ljig
Roda
Beograd
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Bor
Bor
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Stars
Požega
Forma
Užice
0 : 3
Libero ČA
Čačak
Bambi volej
Prjepolje
3 : 0
Lotus
Čačak
Župa
Aleksandrovac
0 : 3
Gimnazijalac 2
Kraljevo
Mokra Gora 2
Zubin Potok
1 : 3
Koteks
Novi Pazar
Raška
Raška
0 : 3
Zvečan
Zvečan
Vlasina
Vlasotince
1 : 3
Radan
Lebane
ŽOK 030
Bor
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Žitište
Žitište
Radnički
Kovin
2 : 3
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Maks
Šid
3 : 0
Jedinstvo 3
Stara Pazova
BiT
Novi Sad
0 : 3
VST
Novi Sad
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 0
Futog vest
Futog
NS Tim
Novi Sad
0 : 3
Partizan
Bač
Grbić
Temerin
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Jagodina 2
Jagodina
0 : 3
Ravno
Ćuprija
Kralj
Beograd
3 : 0
Dunav
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Železnik 2012
Beograd
Avala
Beograd
0 : 3
Zvezda NP
Beograd
Park 015
Šabac
0 : 3
Ribnica
Mionica
NIS Spartak 3
Subotica
3 : 0
KI 0230
Kikinda
Čoka
Čoka
3 : 0
Panonija
Panonija
Senta
Senta
0 : 3
Vollejstar
Subotica
Futog 2
Futog
3 : 1
Smeč
Veternik
Bum Volej
Prigrevica
3 : 2
Partizan
Bač
Goks In 2
Bački Gračac
0 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Mačva
Noćaj
3 : 0
Mladost
Martinci
Sirmium
Sremska Mitrovica
1 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Rudar
Kostolac
3 : 0
Tvrđava L
Smederevo
Imlek
Beograd
3 : 0
21. maj
Beograd
Spas
Beograd
1 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Radnički Beograd
Beograd
3 : 0
Fenix Čukarički
Beograd
Hercegovac
Bileća
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac

Rukomet

Vardar Pro
Skopje
39 : 27
Borac M:TEL
Banja Luka
Tatran
Prešov
44 : 18
Maks Strumica
Skopje
Metaloplastika
Šabac
30 : 28
Rudar
Kostolac
Zlatar
Nova Varoš
25 : 21
Proleter
Zrenjanin
Dubočica 54
Leskovac
22 : 20
Obilić
Beograd
Crvenka
Crvenka
24 : 25
Šamot 65
Arenđelovac
Dinamo
Pancevo
37 : 24
Kolubara
Lazarevac
ŽSK
Žabalj
37 : 30
Crvena zvezda
Mokrin
Kikinda
Kikinda
25 : 22
Jedinstvo
Novi Bečej
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
38 : 37
Metalac
Futog
BSK Heba
Bujanovac
32 : 32
Žitorađa
Žitorađa
Planinka PV
Kuršumlija
57 : 26
Mladost 1949
Zaječar
ORK Bor
Bor
30 : 22
Aleksinac
Aleksinac
Vranje 1957
Vranje
34 : 25
Hajduk Veljko
Negotin
Prva Petoletka
Trstenik
32 : 24
Radnički 2
Kragujevac
Metalac
Kraljevo
32 : 29
Župa 54
Aleksandrovac
Priboj
Priboj
28 : 22
Lokomotiva
Lapovo
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
28 : 17
Beočin
Beočin
Hajduk
Čurug
20 : 29
Slavija
Novi Sad
Radnički
Obrenovac
23 : 29
Prva Iskra Barič
Barič
Dorćol
Beograd
28 : 28
Zemun 1957
Beograd
Jedinstvo 1974
Krnjevo
43 : 19
Gučevo
Banja Koviljača
Majdanpek
Majdanpek
32 : 30
Rtanj
Boljevac
Pirot
Pirot
23 : 31
Vlasotince
Vlasotince
Sloga 2
Požega
24 : 27
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Mladost 2
Čačak
33 : 45
Užice
Užice
Beli andjeo
Prijepolje
29 : 27
Sjenica
Sjenica
ŽSK 2
Žabalj
26 : 26
Titel
Titel
Radnički
Kovin
32 : 15
Gaj
Gaj
Graničar
Gakovo
29 : 29
Dalmatinac
Riđica
Grafičar
Bezdan
38 : 28
Sonta
Sonta
Sombor
Sombor
27 : 42
Rusin
Ruski Krstur
Partizan
Iđoš
36 : 16
Obilić
Novi Kneževac
Smederevo 2
Smederevo
32 : 29
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
Hercegovac
Bileća
25 : 31
Hercegovina
Nevesinje
Bijeljina
Bijeljina
29 : 30
Lokomotiva
Brčko
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
28 : 30
Drina
Zvornik
Mladost
Banja Luka
30 : 26
Golić Šarić
Banja Luka
Sloga
Petrovac na Mlavi
24 : 19
Minaqua Vojvodina
Petrovaradin
Radnički
Kragujevac
30 : 21
Jagodina
Jagodina
Kučevo
Kučevo
35 : 39
Železničar
Inđija
Junior
Beograd
45 : 14
Radnički (S)
Svilajnac
Mladost
Nova Pazova
27 : 26
Pirot
Pirot
Pančevo
Pančevo
31 : 29
Proleter SP
Zrenjanin
Petrovac
Petrovac na Mlavi
23 : 30
Mladi Radnik
Radinac
Loznica grad
Loznica
32 : 32
Voždovac 1955
Beograd
Spartak
Debeljača
27 : 22
Laki
Crvenka
Vrbas
Vrbas
25 : 16
Petrovaradin
Petrovaradin
Jadran
Feketić
20 : 18
Halas Jožef
Ada
Župa
Aleksandrovac
29 : 19
Sočanica
Sočanica
Rtanj
Boljevac
23 : 32
Mladost 1949
Zaječar
Knjaževac
Knjaževac
29 : 15
Đerdap
Kladovo
Vranje
Vranje
26 : 35
Žitorađa
Žitorađa
Mokrin
Mokrin
21 : 25
Mladost
Srpska Crnja
Dolovo
Dolovo
30 : 24
Partizan
Iđoš
Dubočica
Leskovac
19 : 10
Remesiana
Bela Palanka
Sonta
Sonta
30 : 20
Miletić
Mošorin
Radnički
Šid
42 : 21
Hajduk
Beška
Katarina
Mostar
29 : 23
Mira
Prijedor
Izviđač
Ljubuški
36 : 32
Jedinstvo
Tuzla
Grude
Grude
22 : 17
Ilidža
Ilidža
Krivaja
Zavidovići
33 : 23
Lokomotiva
Mostar
Bihać
Bihać
27 : 23
Goražde
Goražde
Rogatica
Rogatica
24 : 20
Zrinjski
Mostar

Vaterpolo

Jadran ST
Split
14 : 7
Nais
Niš
Primorac
Kotor
7 : 8
Budva
Budva
Medveščak
Zagreb
8 : 8
VA Cattaro
Kotor

Futsal

Niš 92
Niš
6 : 4
Kopernikus
Niš
FON
Beograd
3 : 4
Deus
Sremska Mitrovica
Novi Pazar
Novi Pazar
8 : 0
Flash Bečej
Valjevo
Forum
Vršac
3 : 3
Leteći Holandjanin
Vrbas
Apa Futsal
Apatin
8 : 0
Telep
Novi Sad
Partenon
Smederevska Palanka
1 : 1
Župski Rubin
Prijepolje
Dolap
Prokuplje
1 : 3
Banjica
Bela Palanka
Ekonomist
Niš
13 : 2
Babušnica 2011
Babušnica
Aleksinac
Aleksinac
5 : 4
Gurgusovac
Knjaževac
Ozren
Sokobanja
6 : 2
Akademac
Niš
Leotar
Trebinje
6 : 3
Mostar SG
Mostar
Zrinjski
Mostar
3 : 1
Tango
Istočno Sarajevo
Bosna Kompred
Tuzla
4 : 5
Čelinac
Čelinac
Seljak
Livno
4 : 6
Brotnjo Premier SK
Čitluk
Jošavka
Čelinac
1 : 6
Kaskada
Gračanica
Centar
Sarajevo
9 : 1
Sofić Konjic
Buturović Polje

Ragbi 13

Crvena zvezda
Beograd
18 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dorćol
Beograd
50 : 18
Partizan
Beograd