XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 673 utakmica za dan
Subota, 10 Oktobar 2015

Fudbal

Donji Srem
Pećinci
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Inđija
Inđija
0 : 0
Loznica
Loznica
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Sloboda
Užice
Bačka (BP)
Bačka Palanka
4 : 3
Napredak
Kruševac
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Proleter
Novi Sad
Zemun
Zemun
0 : 0
Dinamo
Vranje
Sindjelić
Beograd
1 : 0
BSK Borča
Borča
Vlasenica
Vlasenica
7 : 1
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Tekstilac
Derventa
3 : 0
Leotar
Trebinje
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Mladost
Velika Obarska
4 : 1
Drina HE
Višegrad
Borac
Šamac
1 : 1
Sutjeska
Foča
Sloboda (NG)
Novi Grad
1 : 0
Kozara
Gradiška
Modriča
Modriča
3 : 0
Željezničar
Doboj
Laktaši
Laktaši
0 : 3
Mladost (DS)
Donja Slatina
Sloga (D)
Doboj
4 : 1
Sloga (S)
Srbac
Ljubić
Prnjavor
2 : 4
Omarska
Omarska
Glasinac 2011
Sokolac
0 : 0
Rudar
Ugljevik
Lokomotiva
Brčko
1 : 3
Podrinje
Janja
Napredak
Donji Šepak
3 : 0
Mladost (R)
Rogatica
OFK Lauš
Banja Luka
4 : 1
Budućnost
Banja Luka
Lijevče
Nova Topola
5 : 0
Gomjenica
Prijedor
FSA
Prijedor
2 : 0
Progres
Kneževo
OFK Brdo
Hambarine
0 : 0
Karanovac
Karanovac
Polet 1926
Brod
3 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
OFK Pridjel
Pridjel
1 : 1
Trebava
Osječani
Guber
Srebrenica
3 : 0
Lokanj
Lokanj
Bratstvo
Bratunac
3 : 3
OFK Trnovica
Trnovica
Tamaris
Mrčevci
1 : 2
Borac (Š)
Šibovska
Sloga-Nektar
Potkozarje
1 : 4
Čelinac
Čelinac
Mladost
Zalužani
3 : 2
Gorica
Šipovo
Sloga 94
Bijeljina
4 : 4
Priboj
Priboj
Radnik
Kozarska Dubica
3 : 0
Željezničar
Ravnice
Romanovci
Romanovci
2 : 3
Bratstvo
Orahova
Jablanica
Jablanica
4 : 3
Romanovci
Romanovci
Radnički (S)
Svilajnac
5 : 1
Timočanin
Knjaževac
Timok
Zaječar
3 : 1
Ozren
Sokobanja
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Radan
Lebane
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Dunav
Prahovo
4 : 0
OFK Bor
Bor
Sloga (D)
Despotovac
3 : 1
Sinđelić
Niš
Dolina
Padina
0 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Senta
Senta
0 : 0
Cement
Beočin
TSC
Bačka Topola
0 : 1
Sloga
Temerin
Omladinac
Novi Banovci
0 : 1
Odžaci
Odžaci
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Dunav
Stari Banovci
Vršac
Vršac
0 : 1
Banat
Zrenjanin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
IMT
Beograd
4 : 2
IMR
Rakovica
BASK
Beograd
2 : 1
Srem
Jakovo
Sopot
Sopot
4 : 3
Turbina
Vreoci
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Dorćol
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Železničar
Lajkovac
FAP
Priboj
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Zvižd
Kučevo
Mačva
Šabac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Sloga (P)
Požega
2 : 2
Karađorđe
Topola
Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Rembas
Resavica
SFS Borac
Paraćin
1 : 2
FUD
Brus
Brodoremont
Kladovo
5 : 3
Radnički (L)
Lubnica
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Lužnica
Babušnica
6 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Budućnost (O)
Orašje
3 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 0
ŽAK
Kikinda
Sloga
Plandište
3 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 1
Slavia
Kovačica
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
OFK Vrbas
Vrbas
5 : 0
Tekstilac
Odžaci
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Polet (S)
Sivac
0 : 3
Bratstvo 1946
Prigrevica
ŽAK
Sombor
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
Sloga (Č)
Čonoplja
5 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Slavija
Novi Sad
1 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
5 : 1
Sloga
Erdevik
Jugović
Kać
0 : 0
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
ŽSK
Žabalj
3 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 4
Borac
Novi Sad
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Torlak
Beograd
Morava
Velika Plana
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
5 : 1
Sloga
Batočina
Rudar
Kostolac
2 : 2
Proleter
Vranovo
Budućnost
Arilje
0 : 1
Polimlje
Prijepolje
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Ovčar
Markovica
2 : 1
Slavija (K)
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Polet
Samarinovac
1 : 2
Real
Jasenica (Žitorađa)
Trbunje
Trbunje
3 : 0
Borac
Držanovac
Morava
Žitkovac
3 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Polet
Vitoševac
3 : 1
Jedinstvo (B)
Bobovište
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
2 : 2
Mladost (Batuš.)
Batušinac
Poreč
Donji milanovac
4 : 0
Deli Jovan
Sikole
Rudna Glava
Rudna Glava
4 : 3
Branik
Štubik
Rudar
Grljan
1 : 1
Omladinac
Grezna
Midžor
Kalna
1 : 3
BSK
Bogovina
Mladost (S)
Sumrakovac
3 : 2
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
Spartak
Pirot
4 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Zvezda
Blato
4 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Mladost
Poljska Ržana
0 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Biljači
Biljača
3 : 0
Levosoje
Levosoje
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 2
Trešnjevka
Lopardince
OFK Alakince
Alakince
4 : 0
Čelik
Belo polje
Pčinja
Trgovište
3 : 1
Corrotica
Crnotince
Levosoje Talenat
Levosoje
0 : 0
Vihor
Žbevac
Vulkan
Brenica
3 : 0
Aluminjum
Niš
Palilulac
Niš
2 : 2
OFK Niš
Niš
Dinamo 1945
Pančevo
9 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Naftagas
Elemir
1 : 2
Polet
Nakovo
Banat
Čenta
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Napredak
Čestereg
0 : 2
Begej
Žitište
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
2 : 3
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Bilećanin
Sečanj
4 : 0
Krajina
Krajišnik
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 5
Vojvodina 1928
Perlez
Roham
Nova Crnja
2 : 4
Zadrugar
Lazarevo
Radnički 1918
Ratkovo
0 : 3
Mladost
Kruščić
Njegoš
Lovćenac
3 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Obilić
Novi Kneževac
4 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Krivaja
Krivaja
6 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Preporod
Novi Žednik
2 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Sloven
Ruma
3 : 0
Partizan
Vitojevci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 0
Rudar
Vrdnik
Hercegovac
Gajdobra
2 : 2
Miletić
Mošorin
Jedinstvo
Gospođinci
0 : 0
Budućnost
Mladenovo
Titel
Titel
2 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Index
Novi Sad
1 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
OFK Futog
Futog
5 : 0
Železničar
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 2
Mladost
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
3 : 2
Proleter
Banoštor
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 0
Susek
Susek
Sofeks
Futog
3 : 0
TSK
Temerin
TEK Sloga
Veliki Crljeni
5 : 2
Polet
Grabovac
Napredak
Medoševac
7 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
Banja
Višnjička banja
Kosmaj
Ralja
2 : 2
Dunavac
Grocka
Avala 1939
Beli Potok
3 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Šumadinac
Brzan
2 : 1
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Soko
Bajina Bašta
5 : 3
Jasen
Brodarevo
Čajetina
Gostilje
1 : 0
Polet
Rasna
Crnokosa
Kosjerić
7 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Mačva 2005
Bogatić
1 : 2
Drina
Ljubovija
Jadar
Stupnica
2 : 1
Lipolist
Lipolist
Kolubara
Jabučje
1 : 5
OFK Divci
Divci
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
ZSK
Valjevo
Trlić
Trlić
3 : 2
Kačer
Belanovica
Tulari
Tulari
3 : 1
Tešnjar
Valjevo
Polet
Popučke
1 : 3
Banjani
Banjani
Mladost
Dračić
4 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Radnički
Kovači
1 : 0
Mataruge
Mataruge
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 3
Ibar
Mataruška Banja
Sitnica
Lepina
1 : 0
Čaglavica
Čaglavica
Gračanica
Gračanica
1 : 1
Radnički
Velika Hoča
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 3
Slatina
Slatina
Miokovci
Miokovci
2 : 1
Majdan
Majdan
Napredak
Svračkovci
1 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
0 : 1
Omladinac
Zablace
Spartak
Trnava
4 : 5
Mladost
Preljina
Supska
Supska
1 : 1
Javor
Sladaja
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 2
Napredak (Sv)
Svojnovo
Varvarin
Varvarin
1 : 4
OFK Gnjila
Igroš
Sokolovi
Velika Kruševica
6 : 1
Bukovica
Bukovica
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 2
Dvorane
Dvorane
Čarapan
Kruševac
5 : 3
Borac
Bivolje
Sloga
Majdevo
1 : 2
Sebečevac
Sebečevac
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 2
Polet
Radevac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 6
Borac
Trnjane
Feniks 2012
Beli Breg
3 : 3
Planinac 2015
Podgorac
OFK Draževac
Draževac
7 : 1
Napredak 2012
Krušje
Klisura
Klisura
0 : 3
Pobeda
Rusna
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 0
Nacional
Lukovo
Kastrum
Gamzigrad
1 : 3
Graničar
Veliki Izvor
Rongo Siti
Pirot
1 : 0
Jerma
Sukovo
Mladost
Mali Suvodol
3 : 0
Sloboda
Rasnica
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 3
Pobeda
Držina
Jedinstvo (Š)
Šišava
4 : 2
Mladost (B)
Batulovce
Sušica 2012
Kukulovce
1 : 3
Napredak
Bogojevce
Dolovo
Dolovo
5 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Strela
Ivanovo
3 : 0
Omladinac
Deliblato
Budućnost
Banatski Brestovac
6 : 0
Borac
Pločica
Pobeda
Samoš
1 : 5
Mika Antić
Pančevo
Polet
Idvor
1 : 2
Omladinac
Opovo
Unirea
Uzdin
2 : 2
Glogonj
Glogonj
Rastina 1918
Rastina
3 : 2
Dinamo
Sonta
KFK Kula
Kula
1 : 6
OFK Metalac
Sombor
Bikovo
Bikovo
2 : 5
Elektrovojvodina
Subotica
Dušan Silni
Subotica
3 : 0
Palić
Palić
Mitros
Sremska Mitrovica
6 : 2
Noćaj
Noćaj
Centar
Novi Sad
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Dunavac
Dunavac
0 : 2
Sveti Stefan
Slanci
Heroj Polet
Jajinci
7 : 0
Rekreativo 011
Beograd
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 0
Posavac
Tisma
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Budućnost
Vlaški Do
Žitkovica
Žitkovica
0 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Rade Milošević
Dubočka
4 : 1
Polet
Aleksandrovac
OFK Jelen
Jelenča
7 : 2
Mrovska
Mrovska
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 2
Stolice
Krupanj
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
1 : 1
Jedinstvo
Mali Zvornik
Majur
Majur
4 : 0
Milicionar
Bogatić
Rudar
Radljevo
0 : 2
Stepanje
Stepanje
Rubribreza
Rubribreza
1 : 4
Radnik
Ub
OFK Bagremar
Kragujevac
4 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Proleter
Pečenog
3 : 1
Grdica
Grdica
Zvezda
Čukojevac
1 : 4
Tavnik
Tavnik
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 3
Mladost
Vrdila
Napredak
Gračac
2 : 2
Borac
Adrani
Lazac
Lazac
0 : 0
Partizan
Vrba
Magnohrom
Kraljevo
5 : 3
Morava
Sirča
Vrnjci
Vrnjci
2 : 1
Budućnost
Samaila
Šumadija
Šumarice
1 : 4
Jedinstvo
Dragosinjci
Drugovac
Drugovac
1 : 0
Landol
Landol
Kolarac
Kolari
1 : 4
Podunavac
Udovice
Badljevica
Badljevica
2 : 3
Omladinac
Seone
Petrijevac
Petrijevo
1 : 6
Crvena zvezda
Suvodol
Bjelica
Milatovići
2 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Čoka
Čoka
3 : 4
Tisa (P)
Padej
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 1
Slatina 2
Slatina
Gornjane
Gornjane
4 : 3
Šarbanovac 2
Šarbanovac
Zlot2
Zlot
4 : 3
Nemetali 2
Donja Bela Reka
AZ Borac 2014
Azbresnica
3 : 4
Čegar 2013
Kamenica
Jugovići
Jug Bogdanovac
1 : 1
Baličevac
Baličevac
Banaćanin
Aleksandrovo
1 : 3
Arbanasce
Arbanasce
Sloga
Jovanovac
2 : 3
Naisus
Rožina
Hajduk
Rujevica
5 : 1
Jedinstvo 1953
Mužinac
Sloboda 2013
Nikolinac
1 : 1
Napredak 1976
Jošanica
Bukovik
Vrbovac
3 : 2
Palilulac
Šarbanovac
Sloboda
Stubica
1 : 2
Šumadija
Mali Crljeni
OFK Burovo
Burovo
6 : 0
BSK
Brajkovac
OFK Rogača
Rogača
2 : 2
Sibnica
Sibnica
Planinac
Panjevac
0 : 4
Mladi radnik
Grabovica
Beljanica
Strmosten
3 : 0
Zelenika
Vitance
Sindjelić
Vojnik
6 : 2
Resavac
Veliki Popović
Sloboda
Šuljkovac
1 : 4
Bresje
Bresje
Sindjelić
Grabovac
0 : 3
Sinđelić 1934
Vojska
Mladi Radnik
Bobovo
0 : 3
Jedinstvo
Troponje
Stevka Božurevka
Božurevac
2 : 2
Omladinac
Ugljarevo
Mladost
Mala Drenova
1 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Ušće
Stalać
5 : 1
Parcane
Parcane
OFK Marenovo
Marenovo
2 : 2
Borac
Gornji Katun
Kostrež
Ćićevac
3 : 7
Gradac
Pločnik
Badince
Badince
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Radnik 2013
Šišince
3 : 0
Todorovce
Todorovce
Milanovo
Milanovo
1 : 0
Mladost
Kutles
Grdanica 024
Grdanica
4 : 2
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Bratstvo
Zlokućane
2 : 0
Moravac
Pečenjevce
Gaj
Veliki Gaj
5 : 4
Solunac
Banatski Sokolac
Mladost
Velika Greda
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Sloga
Margita
2 : 0
Janošik
Janošik
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
1 : 1
Graničar
Miletićevo
Omladinac B
Šetonje
4 : 0
Melnica
Melnica
Manastirica
Manastirica
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Vukan
Ždrelo
3 : 3
Udarnik 2015
Ćovdin
Dobrnje
Dobrnje
4 : 0
BSK
Bošnjak
Burovac
Burovac
0 : 0
Radnik
Pankovo
Zabrđe 1936
Zabrđe
0 : 2
7. juli
Lopušnik
Kotlenik
Guncati
0 : 3
Mladi Radnik
Dragušica
Jedinstvo
Oplanic
2 : 1
Omladinac
Vučkovica
Polet
Ljubić kod Knića
3 : 4
Partizan
Bumbarevo Brdo
ZT Gorovič
Gorovič
10.10.2015
14:30
Maskar
Maskar
Kralj Petar I
Topola
1 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Tulež
Tulež
4 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Maovi MH
Maovi
8 : 0
Grušić
Grušić
Prva Iskra
Runjani
3 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
TE Gučevo
Trbušnica
0 : 1
Rudar
Brasina
Mladost (B)
Brezjak
6 : 2
Sloga
Korenita
Mladost (G)
Gradilište
1 : 4
Hajduk
Ribarica
Granit
Radalj
10 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Jelav
Jelav
1 : 4
Luk
Voćnjak
Stojan Lazarac
Sovljak
3 : 1
Bair
Bogatic
Napredak (BP)
Banovo Polje
5 : 0
Radnik
Glogovac
Šumice
Glusci
0 : 2
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Omladinac
Bogatic
0 : 4
Sloboda
Salaš Crnobarski
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 2
OFK Šabac
Šabac
Culjković
Culjković
3 : 2
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Sloga
Bogosavac
2 : 0
Napredak
Ševarice
Metaloplastika
Šabac
1 : 1
Letnjikovac
Letnjikovac
Bane 1931
Raška
2 : 0
BSK 2014
Bukovica
Mlada krila
Metikoši
5 : 1
Musina reka
Musina reka
Bogutovačka Banja
Bogutovac
6 : 2
Omladinac
Drakčići
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
0 : 2
OFK Homolje
Žagubica
Borac
Vukovac
1 : 3
Jasenovac
Krepoljin
Zvezda
Izvarica
4 : 2
Mladost
Krupaja
Mladost
Svinjarevo
5 : 3
Udarnik
Sibnica
Proleter
Četereže
1 : 4
Budućnost
Kočetin
Jedinstvo
Oreovica
4 : 2
BSK
Brzohode
Srednjevo
Srednjevo
2 : 1
Pečanica
Pečanica
Mladi Borac
Majilovac
0 : 4
Radnički
Požeženo
Pek
Kusiće
6 : 3
Sloga
Topolovnik
Sirakovo
Sirakovo
5 : 2
Ram
Ram
Baštovan 2015
Carevac
1 : 1
Kumane
Kumane
BSK 2015
Velika Bresnica
3 : 0
Homolje
Bukovska
Neresnica
Neresnica
4 : 2
Zvižd Omladinac
Kučevo
Radenka
Radenka
7 : 1
Pobeda
Ševica
Sloga
Mustapić
1 : 3
Budućnost Sena
Sena
Padež
Padež
4 : 0
Vratare
Vratare
Dedina
Dedina
8 : 1
Srnje
Srnje
Gaglovo
Gaglovo
10.10.2015
15:30
Dušan Ristić
Kukljin
Kruševica
Kruševica
1 : 4
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
Sloga
Isakovo
0 : 2
Borac
Ivankovac
4 : 1
Baštovan
Subotica
Rekreativo
Zabrežje
4 : 4
Barič-Munja
Baric
Skela
Skela
1 : 1
Zadrugar
Orašac
Proleter
Jasenak
4 : 0
Baljevac
Baljevac
Roma-Iverić
Dren
3 : 2
Draževac-Tornado
Drazevac
Petka
Petka
1 : 2
Mladi Borac
Županjac
Mladost
Bukovče
2 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Obilić
Beograd
Kolibri
Kuršumlija
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Trijumf
Kragujevac
3 : 2
Fruškogorac
Novi Sad
Karađorđe
Topola
1 : 0
Radnički 2013
Rudovci
Sloga 036
Kraljevo
6 : 1
Bukovička Banja
Aranđelovac
Radnički 2012
Niš
10.10.2015
Levač
Rekovac
Majdanpek
Majdanpek
0 : 10
Knjaževac 2015
Knjaževac
Mladost
Nević Polje
2 : 2
Modriča
Modriča
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
1 : 3
Gradina
Srebrenik
SFK 2000
Sarajevo
6 : 0
Radnik Bumerang
Bijeljina
Mostar
Mostar
0 : 1
Banjaluka
Banjaluka
Mladost Poljavnice
Novi Grad
4 : 2
Sloga Kakmuž-Petrovo
Petrovo
Čelik
Doboj
6 : 1
Sokolac
Sokolac
Čukarički
Beograd
2 : 3
Partizan
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 1
Borac
Banja Luka
Čelik
Zenica
2 : 0
Radnik
Bijeljina
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Vitez
Vitez
Sarajevo
Sarajevo
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
Travnik
Travnik
1 : 2
Velež
Mostar
Drina
Zvornik
1 : 1
Mladost
Donji Kakanj
Olimpic
Sarajevo
3 : 0
Sloboda
Tuzla
Vršac
Vršac
6 : 1
Sloga
Plandište
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 2
Begej
Žitište
Hajduk Junior
Kula
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Homoljac
Žagubica
2 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 0
Morava
Velika Plana
Sloboda (U)
Užice
1 : 0
Javor
Ivanjica
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Polet
Ljubić
1 : 1
FAP
Priboj
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
BASK
Beograd
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Jedinstvo
Surcin
0 : 3
Internacional
Beograd
Policajac
Beograd
1 : 4
Radnički (O)
Obrenovac
BSK Borča
Borča
2 : 0
Žarkovo
Beograd
Glogonj
Glogonj
2 : 5
Borac (S)
Sakule
Omladinac
Opovo
4 : 1
Unirea
Uzdin
Partizan (U)
Uljma
13 : 2
C.zvezda
Pavliš
Budućnost (A)
Alibunar
5 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Partizan (G)
Gaj
3 : 5
Strela
Ivanovo
BSK 1925
Beograd
1 : 2
Trudbenik
Trudbenik
IMT
Beograd
2 : 1
GSP Polet
Beograd
Buducnost
Dobanovci
3 : 0
Dunavac Grocka
Grocka
Banja
Beograd
1 : 1
Zmaj 1953
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
0 : 1
Grafičar
Beograd
011
Beograd
9 : 0
Torlak
Beograd
Osipaonica
Osipaonica
5 : 2
Mladi radnik 1940
Radinac
Sloboda
Lipe
4 : 4
7. Juli
Vodanj
Borac 1932
Ralja
1 : 2
SASK
Saraorci
Bačinac
Bačinac
5 : 1
Šumadija
Azanja
Kom
Podgorica
16 : 0
Cetinje
Cetinje
Bratstvo
Cijevna
1 : 1
Dečić
Tuzi
Berane
Berane
0 : 0
Rudar
Pljevlja
Zeta
Golubovci
4 : 1
Lovćen
Cetinje
011 MO
Beograd
0 : 1
IMT MO
Beograd
OFK Beograd MO
Beograd
0 : 0
Zemun MO
Zemun
Rad MO
Beograd
1 : 0
Bežanija MO
Beograd
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
0 : 2
BSK Borča MO
Borča
Internacional MO
Beograd
2 : 0
Sinđelić MO
Beograd
Brodarac MO
Beograd
2 : 3
Voždovac MO
Beograd
BASK MO
Beograd
1 : 0
Lokomotiva MO
Beograd
OFK Hajduk
Novi Sad
6 : 0
Jagodina
Jagodina
Čukarički
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
Brodarac
Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Inđija
Inđija
4 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Donji Srem
Pećinci
1 : 4
Petar Puača
Novi Sad
Železničar
Pančevo
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
TSC
Bačka Topola
4 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Borča
Borča
2 : 1
Sindjelić
Beograd
BASK
Beograd
3 : 3
Dominus
Beograd
Bane
Raška
1 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Junior
Kraljevo
Tutin
Tutin
1 : 5
Kiker
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
PKB
Padinska Skela
5 : 0
GSP Polet
Beograd
Radnički Šabački
Šabac
0 : 1
Senjak
Valjevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Drina
Ljubovija
0 : 1
Šampion
Valjevo
Petlić 2006
Smederevo
3 : 5
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
AF Đokić
Velika Plana
1 : 1
Obilić
Živica
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
5 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Tornjoš
Tornjoš
AFK
Ada
3 : 0
Subotica
Subotica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
2 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Avala
Beograd
0 : 6
Sremcica
Sremcica
Borac
Ostruznica
1 : 1
Pinosava
Pinosava
Mladost (O)
Omoljica
4 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Vršac United
Vršac
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Budućnost
Zvecka
5 : 1
Zadrugar
Orasac
OFK Atletiko
Šabac
1 : 3
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
POFK Savacium
Šabac
10.10.2015
12:00
Radnički
Koceljeva
Karađorđe
Mišar
1 : 5
Mačva 2005
Bogatić
Široki Brijeg
Široki Brijeg
4 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 0
Borac
Banja Luka
Čelik
Zenica
2 : 0
Radnik
Bijeljina
Zrinjski
Mostar
5 : 0
Vitez
Vitez
Sarajevo
Sarajevo
4 : 1
Željezničar
Sarajevo
Travnik
Travnik
0 : 2
Velež
Mostar
Drina
Zvornik
0 : 1
Mladost
Donji Kakanj
Olimpic
Sarajevo
1 : 0
Sloboda
Tuzla
Hercegovac
Bileća
4 : 1
Rudo
Rudo
Mladost (R)
Rogatica
1 : 2
Glasinac
Sokolac
Romanija
Pale
2 : 3
Famos
Vojkovići
Velež
Nevesinje
2 : 0
Stakorina
Čajniče
Jezero
Plav
2 : 2
Rudar
Pljevlja
Graficar
Podgorica
1 : 0
Dečić
Tuzi
Igalo
Herceg Novi
3 : 4
Brskovo
Mojkovac
Radnicki
Berane
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Budućnost
Podgorica
3 : 0
Grbalj
Kotor
Iskra
Danilovgrad
5 : 0
Bokelj
Kotor
Sutjeska
Nikšić
4 : 0
Mornar
Bar
Mladost
Podgorica
3 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Zeta
Golubovci
6 : 0
Lovćen
Cetinje
Inđija
Inđija
4 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Donji Srem
Pećinci
1 : 13
Petar Puača
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
0 : 5
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Železničar
Pančevo
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Tutin
Tutin
1 : 1
Sloga
Kraljevo
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Kiker
Kraljevo
Bane
Raška
1 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
10.10.2015
slobodan tim
FSFV
Beograd
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Zemun
Zemun
Studentski Grad
Beograd
2 : 0
PKB Kovilovo
Beograd
Budućnost
Mala Krsna
2 : 1
Proleter
Vranovo
Osipaonica
Osipaonica
5 : 5
Mladi radnik 1940
Radinac
Sloboda
Lipe
8 : 2
7. Juli
Vodanj
Borac 1932
Ralja
1 : 1
SASK
Saraorci
Sloga
Miloševac
0 : 11
Akademija fudbala Djokić
Velika Plana
Omladinac
Rakinac
1 : 2
Napredak
Markovac
Udarnik
Lozovik
4 : 4
Jedinstvo
Krnjevo
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
OFK Osečina
Osečina
0 : 4
Savacijum
Šabac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Drina
Ljubovija
0 : 5
Radnički
Valjevo
Zvižd
Kučevo
1 : 2
OŠ Karađorđe 2009
Rača
Petlić 2006
Smederevo
7 : 0
Cepelin 026
Smederevo
Borac P.
Progar
1 : 7
Budućnost D.
Dobanovci
Vranić
Vranić
8 : 0
Borac O.
Ostruznica
13.maj
Zemun
4 : 0
Srem J.
Jakovo
Radnički (K)
Kovin
3 : 2
BAK
Bela Crkva
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 3
Borac
Starčevo
Spartak
Debeljača
5 : 0
BSK
Bavanište
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
5 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Hajdučica
Hajdučica
6 : 2
Vulturul
Grebenac
Pavliš
Pavliš
1 : 10
Banat
Vršac
Sloga (P)
Plandište
16 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Njerš Ištvan
Totovo Selo
5 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Proleter (M)
Mramorak
5 : 1
Borac (P)
Pločica
Karlsdorf
Ban.Karlovac
0 : 5
Vladimirovac
Vladimirovac
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
Beograd 1929
Beograd
10.10.2015
15:30
Hajduk
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 7
Palilulac
Beograd
Dorćol
Beograd
0 : 1
Torlak
Beograd
Šapine
Šapine
1 : 3
MIP Majdan
Požarevac
Petar Urošev
Pančevo
2 : 1
Mika Antić
Pančevo
Borac
Sakule
10 : 1
Polet
Idvor
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 0
Tempo
Sefkerin
Prva Iskra
Baric
6 : 3
Polet
Grabovac
Radnički
Obrenovac
3 : 2
Jedinstvo
Dren
Jedinstvo (Š)
Štitar
10.10.2015
10:00
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Hercegovac
Bileća
7 : 0
Rudo
Rudo
Mladost (R)
Rogatica
8 : 1
Glasinac
Sokolac
Velež
Nevesinje
1 : 0
Stakorina
Čajniče
Mladost (G)
Gacko
2 : 0
Han Pijesak
Han Pijesak
Institut MK
Zemun
3 : 0
Radnički MK
Novi Beograd
Zemun B
Zemun
2 : 1
BSK 1925 MK
Batajnica
Šumadija 1903
Kragujevac
6 : 0
Sloga 036
Kraljevo
Požega
Požega
3 : 2
Jerina
Smederevo
Užice
Užice
10.10.2015
14:30
Šabac
Šabac
Radnički 2012
Niš
4 : 0
Krstarica
Prokuplje
Napredak
Kruševac
10 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
Kikinda
Kikinda
11 : 2
Polet
Sivac
Spartak
Subotica
0 : 9
Vojvodina
Novi Sad
Šampion 2013
Pančevo
0 : 12
Crvena zvezda
Beograd
Milutinac
Beograd
10.10.2015
11:00
Obilić
Beograd
Mačva (Š)
Šabac
4 : 4
Rađevac
Krupanj
OFK Šabac
Šabac
10.10.2015
10:00
Donjošorac
Šabac
OFK Atletiko
Šabac
10.10.2015
10:00
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
POFK Savacium
Šabac
10.10.2015
10:00
Radnički (K)
Koceljeva
Karađorđe
Mišar
10.10.2015
10:00
Mačva 2005
Bogatić
Partizan
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
Radnički Obrenovac
Obrenovac
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Beograd
0 : 2
Čukarički
Beograd
Fer Plej 06
Beograd
3 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
7 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
BASK
Beograd
0 : 3
Ada
Beograd
Internacional
Beograd
3 : 0
PKB Kovilovo
Beograd
Dorćol
Beograd
3 : 0
DIF
Beograd
Borac
Ostruznica
0 : 1
Sremčica
Sremcica
Baćevac
Bacevac
0 : 5
Lokomotiva
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
3 : 2
Hajduk
Beograd
Atakante
Beograd
3 : 2
OFK Beograd (B)
Beograd
Dunav (VS)
Veliko Selo
1 : 6
Poštar
Zvezdara
Spartak '04
Subotica
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Kostolac 2008
Kostolac
1 : 7
Petlić
Smederevo
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 0
Presing
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
7 : 0
Stari Grad
Golubac
Bambi
Požarevac
1 : 2
Sloga
Petrovac na Mlavi
Đokić
Velika Plana
0 : 1
Kolonija
Smederevska Palanka
Duboko
Mala Mostanica
2 : 4
Feniks
Zabrezje
Obrenovac 1905
Obrenovac
10 : 1
Sloga
Ratari
Radnički
Obrenovac
5 : 0
Posavina
Stubline
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 7
Petlić
Smederevo
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 24
Presing
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
4 : 1
Stari Grad
Golubac
Bambi
Požarevac
5 : 0
Sloga
Petrovac na Mlavi
Đokić
Velika Plana
1 : 0
Kolonija
Smederevska Palanka
Crveni Orao
Beograd
4 : 0
BSK
Borca
Ada
Beograd
1 : 3
BSK
Borca
Forza
Beograd
1 : 0
OLE
Beograd

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
71 : 64
Partizan NIS
Beograd
Sutjeska
Niksic
84 : 73
Metalac Farmakom
Valjevo
Vršac
Vršac
87 : 67
Spartak
Subotica
Smederevo
Smederevo
89 : 65
Sloga
Kraljevo
Mladost
Zemun
73 : 75
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Tamiš
Pančevo
69 : 88
FMP
Železnik
OKK Beograd
Beograd
78 : 68
Napredak Rubin
Kruševac
Pirot
Pirot
81 : 83
Dunav
Stari Banovci
Niš
Niš
65 : 71
Plana
Velika Plana
Zlatibor
Čajetina
90 : 98
Proleter
Zrenjanin
Zdravlje Leskovac
Leskovac
83 : 75
Mladost
Smederevska Palanka
Dynamic BG
Beograd
78 : 74
Srem
Sremska Mitrovica
Sloboda
Užice
80 : 72
Napredak
Aleksinac
Jablanica
Medveđa
71 : 82
Kuršumlija
Kuršumlija
Jastrebac
Aleksinac
61 : 73
Morava
Vladičin Han
Prva Petoletka
Trstenik
72 : 65
Student BB
Bajina Bašta
Zekas 75
Rača
63 : 79
Priboj
Priboj
Zlatar
Nova Varoš
75 : 81
Novi Pazar
Novi Pazar
Svilajnac Kompo
Svilajnac
93 : 102
Železničar
Čačak
Zvezdara
Beograd
78 : 69
Slodes
Beograd
Vitez
Beograd
66 : 91
Torlak Aboca
Beograd
Železničar
Inđija
82 : 75
Radnički
Kovin
Jedinstvo
Novi Becej
89 : 71
Crvenka
Crvenka
Hajduk
Kula
82 : 99
Akademik
Srbobran
LA Basket
Beograd
70 : 61
Ras
Beograd
Kadet
Novi Sad
76 : 61
Sivac
Sivac
Dunav 2014
Apatin
77 : 60
Sloboda NS
Novi Sad
Vojvodina NM
Novo Mileševo
114 : 104
Feniks
Bačka Palanka
Budućnost
Novi Sad
103 : 59
Star Beočin
Novi Ledinci
Mladost Veternik
Veternik
117 : 56
Bagljaš
Zrenjanin
Pink
Šimanovci
62 : 85
Vojka
Vojka
Omladinac
Novi Banovci
67 : 73
Dinamo
Pančevo
BNS
Banatsko Novo Selo
54 : 85
Nova Pazova
Nova Pazova
Radnički
Kragujevac
90 : 105
Vojvodina
Novi Sad
Kraljevo
Kraljevo
51 : 76
Radivoj Korać
Beograd
Bor
Bor
32 : 94
Crvena zvezda
Beograd
Vrbas Medela
Vrbas
80 : 48
Vršac
Vršac
Spartak
Subotica
61 : 53
Student
Niš
Novosadska ŽKA
Novi Sad
67 : 77
Šumadija
Kragujevac
Proleter
Novi Sad
52 : 86
Stara Pazova
Stara Pazova
Bežanija
Beograd
56 : 83
Karaburma
Beograd
Topolčanka
Bačka Topola
80 : 51
Jedinstvo
Novi Bečej
Srem
Sremska Mitrovica
53 : 73
Čelarevo
Čelarevo
Proleter 023
Zrenjanin
94 : 58
Jedinstvo 2015
Belegiš
Beočin
Beočin
57 : 50
Basket Star
Senta

Odbojka

Kneginja Milica Trstenik
Trstenik
0 : 3
Gračanica
Gračanica
Tehničar
Kraljevo
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Maglić
Foča
3 : 0
Modriča Optima
Modriča
Drina
Zvornik
0 : 3
Jahorina
Pale
Tempo
Ražljevo
3 : 0
Pelagićevo
Pelagićevo
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 1
Majevica
Lopare
Bambi volej
Prjepolje
3 : 0
Tajm
Užice
Lučani
Lučani
1 : 3
Forma
Užice
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Arilje
Arilje
Libero ČA
Čačak
1 : 3
Sjenica
Sjenica
Stars
Požega
2 : 3
Sloboda S
Čačak
Raška
Raška
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Zvečan
Zvečan
3 : 0
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Balkana
Mrkonjić Grad
Maglić
Foča
3 : 2
HE Drini
Višegrad
Glasinac
Sokolac
2 : 3
Jahorina
Pale
Laktaši
Laktaši
3 : 0
Stakorina
Čajniče
Crvena zvijezda
Obudovac
1 : 3
Hercegovac
Bileća

Rukomet

Jugović
Kać
21 : 21
Metaloplastika
Šabac
Železničar 1949
Niš
26 : 32
Crvena Zvezda
Beograd
Rudar
Kostolac
21 : 26
Požarevac
Požarevac
Dinamo
Pancevo
31 : 16
Crvenka
Crvenka
Kolubara
Lazarevac
25 : 21
Dubočica 54
Leskovac
Vrbas
Vrbas
24 : 23
Zlatar
Nova Varoš
Šamot 65
Arenđelovac
34 : 28
Metalac
Valjevo
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
34 : 30
Inđija
Inđija
Metalac
Futog
29 : 28
Lavovi BP
Bačka Palanka
Hercegovina
Sečanj
24 : 20
Kikinda
Kikinda
Apatin
Apatin
26 : 28
Jedinstvo
Novi Bečej
Vranje 1957
Vranje
33 : 29
ORK Bor
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
28 : 23
Planinka PV
Kuršumlija
Rembas
Resavica
22 : 32
BSK Heba
Bujanovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
26 : 38
Priboj
Priboj
Mladost
Čačak
26 : 25
Metalac
Kraljevo
Lokomotiva
Lapovo
40 : 33
Prva Petoletka
Trstenik
Omladinac
Gornji Milanovac
23 : 28
Novi Pazar
Novi Pazar
Bask
Beograd
29 : 30
Studentski grad
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
26 : 23
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Partizan 2
Beograd
33 : 28
Novi Beograd
Beograd
Ub
Ub
24 : 28
Sindjelić
Beograd
Rekreativo
Beograd
24 : 22
Loznica
Loznica
Mladost
Vršac
39 : 25
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Jedinstvo 1974
Krnjevo
34 : 27
Smederevo
Smederevo
Gučevo
Banja Koviljača
31 : 34
Lazarevac
Lazarevac
Radnički
Ćuprija
29 : 23
Paraćin
Paraćin
Rudar
Majdanpek
25 : 28
Majdanpek
Majdanpek
Topličanin 2
Prokuplje
30 : 25
Pirot
Pirot
Vlasotince
Vlasotince
37 : 11
Progres
Svrljig
Vojka
Vojka
27 : 29
ŽSK 2
Žabalj
Ruma
Ruma
28 : 38
Titel
Titel
Budućnost
Alibunar
44 : 9
Unirea
Uzdin
Jabuka 2
Jabuka
17 : 39
Dolovo
Dolovo
Somborelektro
Sombor
36 : 31
Grafičar
Bezdan
Rusin
Ruski Krstur
37 : 31
Dalmatinac
Riđica
Vojput 2
Subotica
44 : 28
Sonta
Sonta
Zrenjanin
Zrenjanin
29 : 25
Jedinstvo
Bočar
Mladost
Banja Luka
34 : 32
Bijeljina
Bijeljina
Golić Šarić
Banja Luka
34 : 22
Hercegovac
Bileća
Drina
Zvornik
31 : 23
Leotar
Trebinje
Lokomotiva
Brčko
38 : 33
Kotor Varoš
Kotor Varoš
Hercegovina
Nevesinje
25 : 22
Slavija
Istočno Sarajevo
Radnički (S)
Svilajnac
20 : 30
Mladost
Nova Pazova
Pančevo
Pančevo
24 : 26
Bor RTB
Bor
Proleter SP
Zrenjanin
27 : 27
Požarevac
Požarevac
Pirot
Pirot
26 : 38
Junior
Beograd
Metalac
Kraljevo
24 : 31
Topličanin
Prokuplje
Loznica grad
Loznica
27 : 25
Radnički BG
Beograd
Avala
Vrčin
33 : 22
Mačva
šabac
Mladost
Smederevska Palanka
14 : 24
Mladi Radnik
Radinac
Radnički
Obrenovac
30 : 36
ORK Loznica
Loznica
Ravangrad
Sombor
26 : 23
Spartak
Debeljača
Halas Jožef
Ada
24 : 20
Srem
Sremska Mitrovica
Laki
Crvenka
25 : 20
Sloven
Ruma
Prijepolje
Prijepolje
38 : 20
Košutnjak
Čačak
Vranje
Vranje
21 : 31
Knjaževac
Knjaževac
Radan
Lebane
27 : 23
Đerdap
Kladovo
Dolovo
Dolovo
26 : 18
Mokrin
Mokrin
Partizan
Iđoš
34 : 12
Deronje
Deronje
Senta
Senta
16 : 11
Apatin
Apatin
Jastrebac
Blace
41 : 8
Morava Han
Vladičin Han
Paraćin
Paraćin
14 : 34
Niška Banja
Niška Banja
Rusin
Ruski Krstur
14 : 30
Sonta
Sonta
Hajduk
Beška
16 : 7
Miletić
Mošorin
Mira
Prijedor
26 : 22
Bihać
Bihać
Rogatica
Rogatica
20 : 32
Krivaja
Zavidovići
Zrinjski
Mostar
23 : 41
Grude
Grude
Goražde
Goražde
24 : 24
Izviđač
Ljubuški
Lokomotiva
Mostar
31 : 30
Katarina
Mostar
Ilidža
Ilidža
29 : 26
Jedinstvo
Tuzla

Vaterpolo

Budva
Budva
12 : 9
Nais
Niš
Jadran ST
Split
13 : 6
VA Cattaro
Kotor
Primorac
Kotor
16 : 13
Solaris
Šibenik

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Kalča Memoris
Niš
Telep
Novi Sad
2 : 5
Forum
Vršac
Tango
Istočno Sarajevo
2 : 5
Mostar SG
Mostar
Leotar
Trebinje
5 : 1
Čelinac
Čelinac
Zrinjski
Mostar
3 : 4
Brotnjo Premier SK
Čitluk
Seljak
Livno
5 : 2
Sofić Konjic
Buturović Polje
Jošavka
Čelinac
3 : 10
Centar
Sarajevo