XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 05.08.2019 20:00 OFK Bačka - Kabel 2:1
2 10.08.2019 17:30 Kabel - Radnički 1923 3:2
3 14.08.2019 20:00 Metalac - Kabel 1:3
4 18.08.2019 17:00 Kabel - Sinđelić 1:0
5 25.08.2019 17:00 Zlatibor - Kabel 0:0
6 31.08.2019 16:00 Kabel - OFK Žarkovo 0:0
7 04.09.2019 18:00 Trayal - Kabel 1:1
8 09.09.2019 16:30 Kabel - Kolubara 0:0
9 14.09.2019 16:30 Budućnost - Kabel 0:1
10 22.09.2019 14:00 Kabel - RFK Grafičar 1:1
11 29.09.2019 19:00 Novi Pazar - Kabel 3:1
12 05.10.2019 15:00 Kabel - Zemun 2:0
13 09.10.2019 15:00 Radnički (P) - Kabel 0:1
14 14.10.2019 15:00 Smederevo 1924 - Kabel 2:1
15 20.10.2019 15:00 Kabel - Dinamo 1:0
16 27.10.2019 13:30 Kabel - OFK Bačka 1:1
17 02.11.2019 13:30 Radnički 1923 - Kabel 0:1
18 09.11.2019 13:30 Kabel - Metalac 3:1
19 13.11.2019 13:30 Sinđelić - Kabel 1:1
20 18.11.2019 13:00 Kabel - Zlatibor 0:0
21 24.11.2019 13:00 OFK Žarkovo - Kabel 0:1
22 30.11.2019 13:00 Kabel - Trayal 2:0
23 04.12.2019 13:00 Kolubara - Kabel 1:2
24 29.02.2020 14:00 Kabel - Budućnost 0:0
25 06.03.2020 14:00 RFK Grafičar - Kabel 0:1
26 15.03.2020 15:00 Kabel - Novi Pazar 2:1
27 31.05.2020 17:30 Zemun - Kabel 1:0
28 06.06.2020 17:30 Kabel - Radnički (P) 0:0
29 13.06.2020 17:30 Kabel - Smederevo 1924 0:1
30 20.06.2020 17:30 Dinamo - Kabel 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Zlatibor 30 14 12 4 54
2 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije RFK Grafičar 30 16 6 8 54
3 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije OFK Bačka 30 16 5 9 53
4 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Metalac 30 16 5 9 53
5 Kolubara 30 13 8 9 47
6 Radnički (P) 30 12 7 11 43
7 Kabel (-10) 30 14 10 6 42
8 Radnički 1923 30 11 9 10 42
9 OFK Žarkovo 30 10 10 10 40
10 Novi Pazar 30 11 7 12 40
11 Dinamo 30 10 7 13 37
12 Zemun 30 8 9 13 33
13 Trayal 30 7 10 13 31
14 Sinđelić 30 6 7 17 25
15 Budućnost 30 5 7 18 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Smederevo 1924 (-10) 30 9 5 16 22