XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 33 utakmica za dan
Sreda, 13 Novembar 2019


Fudbal

011
Beograd
1 : 3
Sinđelić 2012
Ugrinovci
13.11.2019 18:00
011
1 : 3
Sinđelić 2012
Budućnost
Dobanovci
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
13.11.2019 13:30
Budućnost
3 : 1
Smederevo 1924
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
RFK Grafičar
Beograd
13.11.2019 16:00
Kolubara
3 : 1
RFK Grafičar
Trayal
Kruševac
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
13.11.2019 18:00
Trayal
1 : 0
Novi Pazar
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
13.11.2019 13:30
OFK Žarkovo
0 : 1
Zemun
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
13.11.2019 13:30
Zlatibor
1 : 1
Radnički (P)
Sinđelić
Beograd
1 : 1
Kabel
Novi Sad
13.11.2019 13:30
Sinđelić
1 : 1
Kabel
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 2
Dinamo
Vranje
13.11.2019 15:30
Metalac
3 : 2
Dinamo
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
13.11.2019 13:30
Radnički 1923
2 : 1
OFK Bačka
Zemun
Zemun
0 : 4
Spartak
Subotica
13.11.2019 12:00
Zemun
0 : 4
Spartak
Crvena zvezda
Beograd
6 : 1
Mašinac Trejs PZP
Niš
13.11.2019 15:30
Crvena zvezda
6 : 1
Mašinac Trejs PZP
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 0
Spartak ŽK
Subotica
13.11.2019 10:00
Proleter (NS)
3 : 0
Spartak ŽK
Proleter
Novi Sad
0 : 3
Spartak ŽK
Subotica
13.11.2019 12:00
Proleter
0 : 3
Spartak ŽK
Petar Puača
Novi Sad
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
13.11.2019 12:00
Petar Puača
1 : 2
Vojvodina
Kabel
Novi Sad
1 : 0
ODR
Petrovaradin
13.11.2019 10:00
Kabel
1 : 0
ODR

Košarka

Sutjeska
Nikšić
84 : 90
Rogaška
Rogaška Slatina
13.11.2019 19:00
Sutjeska
84 : 90
Rogaška
Vizura
Beograd
63 : 78
Borča
Beograd
13.11.2019 21:45
Vizura
63 : 78
Borča
Osečina
Osečina
88 : 85
Radnički (V)
Valjevo
13.11.2019 20:45
Osečina
88 : 85
Radnički (V)
Šimanovci
Šimanovci
90 : 84
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
13.11.2019 19:00
Šimanovci
90 : 84
Podrinje
Rivers BM
Beograd
77 : 87
Astra
Beograd
13.11.2019 21:15
Rivers BM
77 : 87
Astra
Borac
Čačak
84 : 62
Sloboda
Užice
13.11.2019 18:00
Borac
84 : 62
Sloboda

Odbojka

Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
3 : 0
Partizan 2
Bač
13.11.2019 20:00
Vojvodina NS Seme 3
3 : 0
Partizan 2
Elan Volej
Srbobran
1 : 3
NS Volej Team
Novi Sad
13.11.2019 18:00
Elan Volej
1 : 3
NS Volej Team
Krajišnik
Krajišnik
3 : 0
Vršac
Vršac
13.11.2019 20:00
Krajišnik
3 : 0
Vršac

Rukomet

Vardar
Skoplje
44 : 37
Motor Zaporozhye
Zaporožija
13.11.2019 20:15
Vardar
44 : 37
Motor Zaporozhye
Hercegovac
Gajdobra
36 : 27
Slavija
Novi Sad
13.11.2019 19:00
Hercegovac
36 : 27
Slavija
Dinamo
Pančevo
27 : 28
Železničar 1949
Niš
13.11.2019 20:00
Dinamo
27 : 28
Železničar 1949
Laki
Crvenka
29 : 26
Prigrevica
Prigrevica
13.11.2019 19:30
Laki
29 : 26
Prigrevica
Železničar
Inđija
35 : 31
Zaječar 1949
Zaječar
13.11.2019 19:00
Železničar
35 : 31
Zaječar 1949
Jagodina
Jagodina
22 : 18
Bekament BB
Aranđelovac
13.11.2019 18:00
Jagodina
22 : 18
Bekament BB

Futsal

Olimp
Vrnjačka Banja
1 : 1
Zlatar 033
Nova Varoš
13.11.2019 20:30
Olimp
1 : 1
Zlatar 033

Hokej

Hidria Jesenice
Jesenice
2 : 5
Mladost
Zagreb
13.11.2019 19:00
Hidria Jesenice
2 : 5
Mladost
Vojvodina
Novi sad
2 : 4
Crvena zvezda
Beograd
13.11.2019 20:10
Vojvodina
2 : 4
Crvena zvezda