XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
21/22.09.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Zemun
Zemun
21.09.2019 16:00
Smederevo 1924
2 : 1
Zemun
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
21.09.2019 16:00
Radnički (P)
1 : 1
Novi Pazar
Kabel
Novi Sad
1 : 1
RFK Grafičar
Beograd
22.09.2019 14:00
Kabel
1 : 1
RFK Grafičar
Dinamo
Vranje
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
21.09.2019 16:00
Dinamo
2 : 0
Budućnost
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
21.09.2019 18:30
OFK Bačka
0 : 2
Kolubara
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Trayal
Kruševac
21.09.2019 16:00
Radnički 1923
0 : 0
Trayal
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
21.09.2019 18:30
Metalac
2 : 0
OFK Žarkovo
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Zlatibor
Čajetina
20.09.2019 16:00
Sinđelić
2 : 1
Zlatibor
22.09.2019 15:53 (Nemanja Vasiljević)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Dinamo 10 5 3 2 18
2 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije RFK Grafičar 10 5 3 2 18
3 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Metalac 10 6 0 4 18
4 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Kabel 10 4 5 1 17
5 OFK Žarkovo 10 4 3 3 15
6 Novi Pazar 10 4 3 3 15
7 Radnički (P) 10 4 3 3 15
8 Kolubara 10 4 2 4 14
9 OFK Bačka 10 4 1 5 13
10 Zlatibor 10 3 4 3 13
11 Trayal 10 3 4 3 13
12 Radnički 1923 10 3 3 4 12
13 Smederevo 1924 10 4 0 6 12
14 Zemun 10 3 2 5 11
15 Sinđelić 10 2 3 5 9
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Budućnost 10 1 3 6 6

11.kolo
Sledeće kolo
28/29.09.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
30.09.2019 16:00
Zlatibor
2 : 1
Smederevo 1924
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 3
Sinđelić
Beograd
29.09.2019 16:00
OFK Žarkovo
2 : 3
Sinđelić
Trayal
Kruševac
1 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
29.09.2019 20:00
Trayal
1 : 1
Metalac
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
29.09.2019 19:00
Kolubara
1 : 0
Radnički 1923
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
29.09.2019 16:00
Budućnost
1 : 1
OFK Bačka
RFK Grafičar
Beograd
4 : 2
Dinamo
Vranje
29.09.2019 16:00
RFK Grafičar
4 : 2
Dinamo
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Kabel
Novi Sad
29.09.2019 19:00
Novi Pazar
3 : 1
Kabel
Zemun
Zemun
0 : 2
Radnički (P)
Pirot
30.09.2019 16:00
Zemun
0 : 2
Radnički (P)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.