XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 27 utakmica za dan
Ponedeljak, 14 Oktobar 2019


Fudbal

Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Kabel
Novi Sad
14.10.2019 15:00
Smederevo 1924
2 : 1
Kabel
Sinđelić
Beograd
3 : 2
Budućnost
Dobanovci
14.10.2019 15:00
Sinđelić
3 : 2
Budućnost
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Spartak
Subotica
14.10.2019 13:00
Radnički 1923
0 : 1
Spartak
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
14.10.2019 14:00
Zlatibor
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Sinđelić
Beograd
0 : 4
Kolubara
Lazarevac
14.10.2019 13:00
Sinđelić
0 : 4
Kolubara
Borac
Ralja
5 : 2
Mihajlovac
Mihajlovac
14.10.2019 17:00
Borac
5 : 2
Mihajlovac
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 0
Mladi radnik
Radinac
14.10.2019 17:00
Crvena zvezda
3 : 0
Mladi radnik
Selevac
Selevac
4 : 0
Vučak
Vučak
14.10.2019 17:00
Selevac
4 : 0
Vučak
Sloboda
Lipe
0 : 3
Radnički
Kovin
14.10.2019 17:00
Sloboda
0 : 3
Radnički
Vranovo
Vranovo
2 : 5
Železničar
Smederevo
14.10.2019 17:00
Vranovo
2 : 5
Železničar
BSK
Bavanište
3 : 4
Omladinac
Deliblato
14.10.2019 17:00
BSK
3 : 4
Omladinac
Osipaonica
Osipaonica
1 : 5
Podunavac
Udovice
14.10.2019 17:00
Osipaonica
1 : 5
Podunavac
Smederevo
Smederevo
5 : 2
Dunav Osiguranje
Smederevo
14.10.2019 17:00
Smederevo
5 : 2
Dunav Osiguranje
Kolonija
Kovin
3 : 0
Drugovac
Drugovac
14.10.2019 17:00
Kolonija
3 : 0
Drugovac

Košarka

Radnički 1950
Kragujevac
87 : 54
Svilajnac
Svilajnac
14.10.2019 19:00
Radnički 1950
87 : 54
Svilajnac
Zadar
Zadar
77 : 85
Krka
Novo Mesto
14.10.2019 18:00
Zadar
77 : 85
Krka
Paraćin
Paraćin
72 : 54
Hisar
Leskovac
14.10.2019 19:00
Paraćin
72 : 54
Hisar

Rukomet

Košutnjak
Čačak
50 : 6
Sedmerac
Prijepolje
14.10.2019 17:00
Košutnjak
50 : 6
Sedmerac

Futsal

Zufo
Bujanovac
8 : 13
Banjica
Beograd
14.10.2019 18:30
Zufo
8 : 13
Banjica
Oplenac
Topola
6 : 3
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
14.10.2019 19:30
Oplenac
6 : 3
Kragujevac Wild Boars
Loznica Grad 2018
Loznica
6 : 4
Požarevac
Požarevac
14.10.2019 19:30
Loznica Grad 2018
6 : 4
Požarevac
ŽAK Junior
Sombor
13 : 2
Tango
Novi Sad
14.10.2019 21:00
ŽAK Junior
13 : 2
Tango
Leteći Bajmočani
Bajmok
8 : 0
Hajduk
Kula
14.10.2019 17:30
Leteći Bajmočani
8 : 0
Hajduk
Dinamo
Pančevo
6 : 4
Viking
Ruma
14.10.2019 21:00
Dinamo
6 : 4
Viking
Indians
Inđija
2 : 3
Kraljevićevo
Kačarevo
14.10.2019 18:30
Indians
2 : 3
Kraljevićevo
Seničani
Aranđelovac
11 : 1
Karađorđe 2015
Rača
14.10.2019 21:00
Seničani
11 : 1
Karađorđe 2015
Bezbednost 192
Valjevo
7 : 6
Karanovac
Kraljevo
14.10.2019 21:00
Bezbednost 192
7 : 6
Karanovac