XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 501 utakmica za dan
Subota, 2 Novembar 2019

Fudbal

Budućnost Krušik 2014
Valjevo
02.11.2019
13:30
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mladi radnik 1926
Požarevac
02.11.2019
13:30
Jošanica
Novi Pazar
Borac 1926
Čačak
02.11.2019
13:30
Sušica
Kragujevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
02.11.2019
13:30
Sloga (K)
Kraljevo
Tutin
Tutin
02.11.2019
13:30
Sloga (P)
Požega
Mokra Gora
Zubin Potok
02.11.2019
13:30
Mačva 1929
Bogatić
Takovo
Gornji Milanovac
02.11.2019
13:30
Loznica
Loznica
Omladinac
Novi Banovci
02.11.2019
13:30
OFK Vršac
Vršac
Hajduk 1912
Kula
02.11.2019
13:30
Bečej 1918
Bečej
Bačka 1901
Subotica
02.11.2019
13:30
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
02.11.2019
13:30
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnički 1912
Sombor
02.11.2019
13:30
Bratstvo 1946
Prigrevica
Radnički (Zr)
Zrenjanin
02.11.2019
13:30
1. Maj Ruma
Ruma
Moravac Orion
Mrštane
02.11.2019
13:30
Temnić 1924
Varvarin
Jedinstvo
Bošnjace
02.11.2019
13:30
OFK Sinđelić
Niš
Dunav
Prahovo
02.11.2019
13:30
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Topličanin
Prokuplje
02.11.2019
13:30
Jagodina Tabane
Jagodina
Radnički (O)
Obrenovac
02.11.2019
13:30
Radnički (NB)
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
02.11.2019
13:30
OFK Mladenovac
Mladenovac
Brodarac
Novi Beograd
02.11.2019
13:30
Jedinstvo
Surčin
IMT
Beograd
02.11.2019
13:30
Sremčica
Sremčica
Teleoptik
Zemun
02.11.2019
10:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
Sloga 1924
Batočina
02.11.2019
13:30
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Mladi borac
Veliko Orašje
02.11.2019
13:30
OFK Napredak
Markovac
Spartak
Ljig
02.11.2019
13:30
Radnički Šabački
Šabac
Ribnica
Mionica
02.11.2019
13:30
Mladost (P)
Prnjavor
Goč
Vrnjačka Banja
02.11.2019
13:30
Radnik
Ušće
Gruža
Gruža
02.11.2019
13:30
Apolon 2018
Kovači
FAP
Priboj
02.11.2019
13:30
Crnokosa
Kosjerić
GFK Sloboda
Užice
02.11.2019
13:30
Jasen
Brodarevo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
02.11.2019
13:30
Prijevor
Prijevor
OFK Vrbas
Vrbas
02.11.2019
13:30
Sloga
Čonoplja
OFK Mladost APA
Apatin
02.11.2019
13:30
Crvenka
Crvenka
ČSK Pivara
Čelarevo
02.11.2019
13:30
Tekstilac
Odžaci
Sloga (T)
Temerin
02.11.2019
13:30
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Sloga (E)
Erdevik
02.11.2019
13:30
Sloboda
Donji Tovarnik
Crvena zvezda
Novi Sad
02.11.2019
13:30
Cement
Beočin
Budućnost
Srpska Crnja
02.11.2019
13:30
Sloboda
Novi Kozarci
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
02.11.2019
13:30
Banat (Č)
Čenta
Naftagas
Elemir
02.11.2019
13:30
Sloga
Plandište
Kikinda 1909
Kikinda
02.11.2019
13:30
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Krajina
Krajišnik
02.11.2019
13:30
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Sloga
Leskovac
02.11.2019
13:30
Žitorađa
Žitorađa
Budućnost
Orašje
02.11.2019
13:30
Bobište
Bobište
OFK Kosanica
Kuršumlija
02.11.2019
13:30
Čekmin
Čekmin
Pčinja
Trgovište
02.11.2019
13:30
Pusta Reka
Bojnik
Nebeski Andjeli
Vranje
02.11.2019
13:30
Polet 1980
Laplje Selo
Rajko Mitić
Bela Palanka
02.11.2019
13:30
Bor 1919
Bor
Timok 1919
Zaječar
02.11.2019
13:30
OFK 019
Zaječar
Đerdap
Kladovo
02.11.2019
13:30
Balkanski
Dimitrovgrad
BSK
Bogovina
02.11.2019
13:30
OFK Slatina
Bor
Sloga
Despotovac
02.11.2019
13:30
Blagotin
Poljna
Jedinstvo (P)
Paraćin
02.11.2019
13:30
Radnički (S)
Svilajnac
Morava 1918
Ćuprija
02.11.2019
13:30
OFK Lugomir
Rakitovo
OFK Napredak 1929
Aleksinac
02.11.2019
13:30
Pukovac
Pukovac
Milutinac
Zemun
02.11.2019
11:00
Vrčin
Vrčin
Šumadija
Šopić
02.11.2019
13:30
Studenski Grad
Novi Beograd
BASK
Beograd
02.11.2019
10:00
BSK 1926
Baćevac
Turbina
Vreoci
02.11.2019
13:30
Torlak
Beograd
Rudar 2001
Kostolac
02.11.2019
13:30
Mlava (ML)
Malo Laole
OFK Brđanac
Valjevo
02.11.2019
13:30
Banjani
Banjani
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
02.11.2019
13:30
Drina
Badovinci
Sinđelić
Lipnica
02.11.2019
13:30
Majur
Majur
Mladi radnik 1925
Grdica
02.11.2019
14:00
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mladost
Vrdila
02.11.2019
14:00
Gruža
Vitanovac
Rudar
Baljevac
02.11.2019
14:00
Karađorđe
Ribnica
Ovčar
Markovica
02.11.2019
14:00
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Vojvodina
Tovariševo
02.11.2019
13:30
Polet
Karavukovo
Kordun
Kljajićevo
02.11.2019
13:30
ŽAK
Sombor
Proleter (RS)
Ravno Selo
02.11.2019
13:30
Preporod
Novi Žednik
Srbobran
Srbobran
02.11.2019
13:30
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Radnički 1905
Bajmok
02.11.2019
13:30
Jadran
Feketić
Sloga
Ostojićevo
02.11.2019
13:30
Napredak
Nadalj
Panonija IM Topola
Panonija
02.11.2019
13:30
Iskra
Kucura
Radnički
Šid
02.11.2019
13:30
LSK Laćarak
Laćarak
Partizan
Vitojevci
02.11.2019
13:30
Hajduk (B)
Beška
Omladinac
Stepanovićevo
02.11.2019
13:30
Bačka (B)
Begeč
OFK Futog
Futog
02.11.2019
13:30
Hajduk
Čurug
Delija
Mokrin
02.11.2019
13:30
Omladinac FAM
Botoš
Partizan (U)
Uljma
02.11.2019
13:30
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
BAK
Bela Crkva
02.11.2019
13:30
Hajdučica
Hajdučica
Zlot
Zlot
02.11.2019
13:30
Rudna Glava
Rudna Glava
Šarbanovac
Šarbanovac
02.11.2019
13:30
Polom
Leskovo
BSK
Bukovče
02.11.2019
13:30
Urovica
Urovica
Ozren
Sokobanja
02.11.2019
14:00
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Hajduk
Rujevica
02.11.2019
14:00
Radnički 1946
Lubnica
Midžor
Kalna
02.11.2019
14:00
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Mladost
Čibutkovica
02.11.2019
13:30
Duboko
Mala Moštanica
Vinča
Vinča (Grocka)
02.11.2019
13:30
Kosmaj
Ralja
Padina
Padina
02.11.2019
13:30
Rasovača
Rasovača
Doljevac
Doljevac
02.11.2019
13:30
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Napredak 2012
Krušje
02.11.2019
13:30
Zaplanjac
Gadžin Han
Napredak
Izvor
02.11.2019
13:30
Mladost
Poljska Ržana
Padež
Petrovac
02.11.2019
13:30
Zadrugar
Krupac
Zvezda
Blato
02.11.2019
13:30
Dragoš
Pirot
Aluminjum
Niš
02.11.2019
13:30
Čegar 2013
Kamenica
Radnik
Prilužje
02.11.2019
13:30
Kopaonik
Lešak
Rudar
Kosovska Mitrovica
02.11.2019
13:30
Ibar
Leposavić
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
02.11.2019
13:30
Trepča B
Kosovska Mitrovica
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
02.11.2019
13:30
Pambukovica
Pambukovica
Kalenić
Kalenić
02.11.2019
13:30
Zvizdar 2012
Zvizdar
Progorelica
Progorelica
02.11.2019
14:00
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mlada krila
Metikoši
02.11.2019
14:00
Mladost 1981
Štulac
Jedinstvo 2017
Tutin
02.11.2019
14:00
Jovo Kursula
Cvetke
Partizan
Kupusina
02.11.2019
13:30
Stanišić 1920
Stanišić
Borac
Bački Gračac
02.11.2019
13:30
OFK Odžaci
Odžaci
Jednota
Šid
02.11.2019
13:30
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sloven
Ruma
02.11.2019
13:30
Graničar 1924
Adaševci
Hajduk
Gardinovci
02.11.2019
13:30
Obilić
Vilovo
Čenej
Čenej
02.11.2019
13:30
Sloga
Lok
Moskva
Budisava
02.11.2019
13:30
Borac
Rakovac
Proleter
Banoštor
02.11.2019
13:30
Železničar
Novi Sad
Miletić
Mošorin
02.11.2019
13:30
Titel
Titel
Jedinstvo (G)
Gospođinci
02.11.2019
13:30
Dinamo
Budisava
Slanobarac
Slana Bara
02.11.2019
13:30
Susek
Susek
Navalin
Navalin
02.11.2019
11:00
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
02.11.2019
13:30
Radnički (P)
Pertate
Kopaonik
Brus
02.11.2019
13:30
Omladinac
Pojate
Sloga (D)
Dašnica
02.11.2019
13:30
Kamenorezac 76
Dublje
Stari Trstenik
Stari Trstenik
02.11.2019
13:30
Sloga (L)
Lozna
Napredak (Sv)
Svojnovo
02.11.2019
13:30
Šumadija
Trešnjevica
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
02.11.2019
13:30
OFK Juhor 2016
Potočac
Istok 63
Plana
02.11.2019
13:30
15. Avgust 1950
Lomnica
Sloboda
Šuljkovac
02.11.2019
13:30
Šumadinac
Dragovo
Vinorača
Vinorača
02.11.2019
13:30
Sinđelić 1934
Vojska
Budućnost
Đurinac
02.11.2019
13:30
Mladost
Gložane
BUSK
Novi Beograd
02.11.2019
Bežanija
Novi Beograd
Busije
Busije
02.11.2019
Šećeranac Ada
Beograd
13. maj
Zemun
02.11.2019
Sparta Železnik
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
02.11.2019
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Novi Beograd
Novi Beograd
02.11.2019
DIF
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
02.11.2019
Mladi proleter
Beograd
Dedinje
Beograd
02.11.2019
Umka
Umka
Tornjoš
Tornjoš
02.11.2019
13:30
Horgoš 1911
Horgoš
Potisje
Kanjiža
02.11.2019
13:30
Graničar
Đala
Milicionar
Bogatić
02.11.2019
13:30
Sloboda
Salaš Crnobarski
OFK Šabac
Šabac
02.11.2019
13:30
Lipolist
Lipolist
Boka Seniors
Beograd
02.11.2019
Pinosava
Pinosava
Siti Sport Klub
Beograd
02.11.2019
Sveti Stefan
Slanci
OFK Crvenka
Borča
02.11.2019
Poštar 1930
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
02.11.2019
Resnik
Resnik
Minel
Ripanj
02.11.2019
Palilulac
Krnjača
Avala 1939
Beli Potok
02.11.2019
Pionir
Besni Fok
Feniks
Rača
02.11.2019
13:30
Karađorđe (V)
Vučić
Bata Bulić
Bistrica
02.11.2019
13:30
Polet S.D.
Suvi Do
Proleter
Mramorak
02.11.2019
16:00
Jedinstvo
Dubovac
Bukovica
Bukovica
02.11.2019
13:30
Polet
Šavrane
Makrešane
Makrešane
02.11.2019
13:30
Konjuh
Konjuh
Borac
Bivolje
02.11.2019
13:30
Čarapan
Kruševac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
02.11.2019
13:30
Gaglovo
Gaglovo
Sloboda
Stara Moravica
02.11.2019
14:30
Mladost (R)
Radičević
Bjelica
Milatovići
02.11.2019
Prilike
Prilike
Bratstvo
Dljin
02.11.2019
Dragačevo
Guča
Zeppelin 026
Smederevo
02.11.2019
13:30
Skobalj
Skobalj
Petlić SD 026
Smederevo
02.11.2019
13:00
7. Juli
Vodanj
Jastrebac
Tešica
02.11.2019
13:30
OFK Sloga
Dobrujevac
Škriljac
Bradarac
02.11.2019
13:30
Tempo
Mozgovo
Kastrum
Gamzigrad
02.11.2019
14:30
Lovac
Mali Izvor
Jugovići
Jug Bogdanovac
02.11.2019
13:30
Sloga
Jovanovac
Tara
Kremna
02.11.2019
Zlatibor 2
Čajetina
Kapedunum
Užice
02.11.2019
Kriva Reka
Kriva Reka
Raketa
Užice
02.11.2019
Višesava 2
Bajina Bašta
KSK Konak 1926
Konak
02.11.2019
13:30
Partizan
Tomaševac
Proleter
Neuzina
02.11.2019
13:30
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
Borac
Zrenjanin
02.11.2019
13:30
Sloga
Jarkovac
Radnik
Davidovac
02.11.2019
13:30
Sloga
Donje Vidovo
Belpos
Belotić
02.11.2019
13:30
Mladost 2013
Jazovnik
Napredak (U)
Uzveće
02.11.2019
13:30
Stojan Lazarac
Sovljak
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
02.11.2019
13:30
Bair
Bogatić
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
02.11.2019
14:00
Veternica
Leskovac
Mladost
Donja Lokošnica
02.11.2019
14:00
Napredak
Bogojevce
Trnava
Trnava
02.11.2019
13:30
Mladost
Bukovče
Omladinac
Bunar
02.11.2019
13:30
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Radnik
Pankovo
02.11.2019
Udarnik 2015
Ćovdin
Rudar 1947
Stamnica
02.11.2019
Dobrnje
Dobrnje
Vukan
Ždrelo
02.11.2019
Zabrđe 1936
Zabrđe
Soko
Krvije
02.11.2019
Napredak
Trnovče
Junkovac
Junkovac
02.11.2019
13:30
Šumadinac
Šume
Luk
Voćnjak
02.11.2019
13:30
Granit
Radalj
Jadar
Stupnica
02.11.2019
13:30
Mladost (B)
Brezjak
Jelav
Jelav
02.11.2019
13:30
TE Gučevo
Trbušnica
Sloga
Korenita
02.11.2019
13:30
Mladost (DB)
Donja Borina
Selište
Selište
02.11.2019
13:30
Vrelo 1971
Milanovac
Mladost (K)
Krupaja
02.11.2019
13:30
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Borac
Banja Luka
02.11.2019
16:00
Radnik
Bijeljina
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
02.11.2019
13:30
Mladost
Doboj-Kakanj
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
02.11.2019
13:30
Zrinjski
Mostar
Sarajevo
Sarajevo
02.11.2019
17:00
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Željezničar Sport Team
Banja Luka
02.11.2019
14:00
Kozara
Gradiška
Tekstilac
Derventa
02.11.2019
14:00
Jedinstvo
Brčko
Krupa
Krupa na Vrbasu
02.11.2019
14:00
Alfa Modriča
Modriča
Rudar Prijedor
Prijedor
02.11.2019
14:00
Podrinje
Janja
Zeta
Golubovci
02.11.2019
13:30
Budućnost
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
02.11.2019
13:30
Grbalj
Radanovići
Kom
Podgorica
02.11.2019
13:30
OFK Titograd
Podgorica
Podgorica
Podgorica
02.11.2019
13:30
Sutjeska
Nikšić
Rudar
Pljevlja
02.11.2019
13:30
Iskra
Danilovgrad
Bournemouth
Bournemouth
02.11.2019
16:00
Manchester United
Manchester
Arsenal
London
02.11.2019
16:00
Wolverhampton
Wolverhampton
Aston Villa
Birmingem
02.11.2019
16:00
Liverpool
Liverpool
Brighton
Brighton, East Sussex
02.11.2019
16:00
Norwich City
Norwich
Crystal Palace
London
02.11.2019
16:00
Leicester City
Leicester
Everton
Liverpool
02.11.2019
16:00
Tottenham
London
Manchester City
Manchester
02.11.2019
16:00
Southampton
Southampton
Sheffield United
Sheffield
02.11.2019
16:00
Burnley
Burnley
Watford
Watford
02.11.2019
16:00
Chelsea
London
West Ham
London
02.11.2019
16:00
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Borussia Dortmund
Dortmund
02.11.2019
00:00
Wolfsburg
Wolfsburg
RB Leipzig
Leipzig
02.11.2019
00:00
Mainz 05
Mainz
Bayer Leverkusen
Leverkusen
02.11.2019
00:00
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Eintracht
Frankfurt am Main
02.11.2019
00:00
Bayern München
München
Werder Bremen
Bremen
02.11.2019
00:00
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Hoffenheim
Sinsheim
02.11.2019
00:00
Paderborn
Paderborn
Fortuna
Düsseldorf
02.11.2019
00:00
Köln
Köln
Augsburg
Augsburg
02.11.2019
00:00
Schalke 04
Gelsenkirchen
Union Berlin
Berlin
02.11.2019
00:00
Hertha BSC
Berlin
Bordeaux
Bordeaux
02.11.2019
00:00
Nantes
Nantes
Nîmes
Nîmes
02.11.2019
00:00
Rennes
Rennes
Olympique Marseille
Marseille
02.11.2019
00:00
Lille
Villeneuve d'Ascq
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
02.11.2019
00:00
Monaco
Monaco
Metz
Longeville-lès-Metz
02.11.2019
00:00
Montpellier
Montpellier
Toulouse
Toulouse
02.11.2019
00:00
Olympique Lyonnais
Lyon
Dijon
Dijon
02.11.2019
00:00
PSG
Paris
Angers
Angers
02.11.2019
00:00
Strasbourg
Strasbourg
Amiens SC
Amiens
02.11.2019
00:00
Brest
Brest
Nice
Nice
02.11.2019
00:00
Reims
Reims
Radnički 1923
Kragujevac
02.11.2019
Sloga
Zemun
Mašinac Trejs PZP
Niš
02.11.2019
Požarevac
Požarevac
Spartak
Subotica
02.11.2019
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
02.11.2019
Zemun
Zemun
Mačva
Šabac
02.11.2019
TSC
Kanjiža
Radnički 2012
Niš
02.11.2019
Majdanpek
Majdanpek
Napredak Junior 2018
Kruševac
02.11.2019
Kolubara
Lazarevac
Crvena zvezda B 2018
Beograd
02.11.2019
Rad
Beograd
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
02.11.2019
Spartak DOO
Subotica
Radnički (N)
Niš
02.11.2019
00:10
Partizan
Beograd
Mladost (L)
Lučani
02.11.2019
00:10
Napredak
Kruševac
Grafičar
Beograd
02.11.2019
00:10
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
02.11.2019
00:10
Vojvodina
Novi Sad
Voždovac
Beograd
02.11.2019
00:10
TSC
Bačka Topola
Brodarac
Novi Beograd
02.11.2019
00:10
Spartak ŽK
Subotica
Internacional
Beograd
02.11.2019
00:10
Crvena zvezda
Beograd
Trajal
Kruševac
02.11.2019
00:10
OFK Beograd
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
02.11.2019
13:30
Sloboda (Č)
Čačak
Smederevo 1924
Smederevo
02.11.2019
13:30
Karađorđe
Topola
Mačva
Šabac
02.11.2019
13:30
Sloga (P)
Požega
Šumadija (A)
Aranđelovac
02.11.2019
13:30
Loznica
Loznica
Sloboda (U)
Užice
02.11.2019
13:30
Sloga (K)
Kraljevo
Borac 1926
Čačak
02.11.2019
13:30
Jedinstvo (Ub)
Ub
Radnički 1923
Kragujevac
02.11.2019
13:30
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Novi Pazar
Novi Pazar
02.11.2019
13:30
Radnički (V)
Valjevo
Javor
Ivanjica
02.11.2019
13:30
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Kopernikus Želežničar
Niš
02.11.2019
Topličanin
Prokuplje
Takovo
Gornji Milanovac
02.11.2019
Korićani
Kragujevac
Tutin
Tutin
02.11.2019
Jedinstvo Putevi
Užice
BIP
Čačak
02.11.2019
Zlatibor
Čajetina
Jedinstvo
Bačko Petrovo selo
02.11.2019
10:00
Tavankut
Tavankut
AFK
Ada
02.11.2019
10:00
Tisa
Adorjan
Smederevo 1924
Smederevo
02.11.2019
11:00
Apolon
Kraljevo
Savacijum
Šabac
02.11.2019
11:00
Sloga (P)
Požega
Šumadija (A)
Aranđelovac
02.11.2019
11:00
Loznica
Loznica
Sloboda (U)
Užice
02.11.2019
11:00
Mladost (L)
Lučani
Borac 1926
Čačak
02.11.2019
11:00
Jedinstvo (Ub)
Ub
Radnički 1923
Kragujevac
02.11.2019
11:00
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Novi Pazar
Novi Pazar
02.11.2019
11:00
Mladi radnik 1926
Požarevac
Javor
Ivanjica
02.11.2019
11:00
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sušica
Kragujevac
02.11.2019
10:00
OPK Rudar 1933
Kostolac
Rudar
Stamnica
02.11.2019
10:00
Karađorđe
Topola
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
02.11.2019
10:00
RSK
Rabrovo
Mladi borac
Veliko Orašje
02.11.2019
11:00
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
02.11.2019
11:00
Napredak
Markovac
Preporod
Novi Žednik
02.11.2019
10:30
OFK Vrbas
Vrbas
Srbobran
Srbobran
02.11.2019
11:00
Bačka 1901
Subotica
Pazar Juniors
Novi Pazar
02.11.2019
10:00
Kiker
Kraljevo
Sloga (K)
Kraljevo
02.11.2019
11:00
Apolon 4
Kragujevac
OFK Ras
Novi Pazar
02.11.2019
11:00
Mokra Gora
Zubin Potok
Čukarički
Beograd
02.11.2019
OFK Beograd
Beograd
Voja Gačić
Pančevo
02.11.2019
10:00
Proleter 2006
Zrenjanin
Coerver junior FA
Vršac
02.11.2019
10:00
Bečkerek 023
Zrenjanin
Železničar
Pančevo
02.11.2019
10:00
Radnički (K)
Kovin
Radnički (Z)
Zrenjanin
02.11.2019
10:00
Dinamo 1945
Pančevo
Inđija
Inđija
02.11.2019
10:00
GFK Sloven
Ruma
Radnički (Š)
Šid
02.11.2019
10:00
Vojvodina
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
02.11.2019
10:00
Arena Su
Subotica
Radnički (S)
Sombor
02.11.2019
10:00
CFK
Vrbas
OFK Plandište
Plandište
02.11.2019
Crvena zvezda
Pavliš
Kristal 2018
Vršac
02.11.2019
Hajdučica
Hajdučica
BAK
Bela Crkva
02.11.2019
Ševac
Kusić
Mladost
Velika Greda
02.11.2019
Banat
Ilandža
Stari Tamiš
Stari Tamiš
02.11.2019
Dolina
Padina
BSK
Bavanište
02.11.2019
Borac
Sakule
Radnički
Baranda
02.11.2019
Glogonj
Glogonj
TSC
Bačka Topola
02.11.2019
15:30
Bajša
Bajša
Bačka
Pačir
02.11.2019
10:00
Radnički 1905
Bajmok
Jedinstvo
Ub
02.11.2019
10:00
Radnički
Valjevo
Savacijum
Šabac
02.11.2019
10:00
Sun Rise
Šabac
Senjak
Valjevo
02.11.2019
10:00
Omladinac 2014
Ljig
Šabac
Šabac
02.11.2019
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Loznica
Loznica
02.11.2019
10:00
Zadrugar
Lajkovac
Takovo
Gornji Milanovac
02.11.2019
10:00
Kinder
Čačak
Sloboda (Č)
Čačak
02.11.2019
12:00
Jedinstvo Putevi
Užice
Čačak 94
Čačak
02.11.2019
10:00
Metalac
Gornji Milanovac
Budućnost
Arilje
02.11.2019
11:00
GFK Sloboda
Užice
Smederevo 1924
Smederevo
02.11.2019
10:00
AF Duljaj
Topola
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
02.11.2019
10:00
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Petlić SD 2006
Smederevo
02.11.2019
10:00
Cepelin 026
Smederevo
Šumadija
Aranđelovac
02.11.2019
10:00
Mladi radnik 1926
Požarevac
Savac
Šabac
02.11.2019
Požega
Požega
Šampion
Gornji Milanovac
02.11.2019
Radnički 1923
Kragujevac
Mačva
Šabac
02.11.2019
Vašarište
Kragujevac
Loznica
Loznica
02.11.2019
Kraljica Marija
Novo Selo
Sloga 036
Kraljevo
02.11.2019
Jedinstvo (Ub)
Ub
Požarevac
Požarevac
02.11.2019
Plana
Velika Plana
Jedinstvo 2014
Pirot
02.11.2019
Kolibri
Kuršumlija
Napredak junior 2018
Kruševac
02.11.2019
Preševo
Preševo
Lavice Dubočica
Leskovac
02.11.2019
Vučice
Vučje
Jagodina
Jagodina
02.11.2019
Rosulja 2014
Vlasotince
Topličanin
Prokuplje
02.11.2019
Majdanpek
Majdanpek
Levač
Rekovac
02.11.2019
Mašinac
Niš
Nova Kolonija
Kovin
02.11.2019
Spartak D.O.O
Subotica
TSC
Kanjiža
02.11.2019
Voša AS
Novi Sad
Banat
Vršac
02.11.2019
Bačka
Bačka Palanka
Voja Gačić
Pančevo
02.11.2019
Polet
Sivac
Mladost
Srbobran
02.11.2019
Vojvodina
Novi Sad
Stajićevo 2017
Stajićevo
02.11.2019
Spartak
Subotica
Arena SU
Subotica
02.11.2019
11:00
AFK
Ada
TSC
Bačka Topola
02.11.2019
14:00
Subotica '07
Subotica
CFK
Vrbas
02.11.2019
11:00
Čantavir
Čantavir
Subotica '08
Subotica
02.11.2019
10:30
Bajša
Bajša
Respekt
Loznica
02.11.2019
11:00
Ženski FK
Loznica
Podrinje
Lozničko Polje
02.11.2019
11:00
Rađ
Krupanj
Loznica
Loznica
02.11.2019
11:00
Jadar 07
Loznica
Jedinstvo
Mali Zvornik
02.11.2019
11:00
Radnički Stobex
Klupci

Košarka

Zemun Fitofarmacija
Zemun
02.11.2019
Pirot
Pirot
Spartak
Subotica
02.11.2019
BKK Radnički
Beograd
KKK Radnički
Kragujevac
02.11.2019
Fair Play
Niš
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
02.11.2019
Konstantin
Niš
Proleter Naftagas
Zrenjanin
02.11.2019
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Železničar
Čačak
02.11.2019
Sveti Đorđe
Žitište
Sloga
Kraljevo
02.11.2019
Beovuk 72
Beograd
Sutjeska
Nikšić
02.11.2019
Studentski centar
Podgorica
Danilovgrad
Danilovgrad
02.11.2019
All Star
Podgorica
Teodo
Tivat
02.11.2019
Primorje 1945
Herceg Novi
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
02.11.2019
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
Zeta
Podgorica
02.11.2019
Ibar
Rozaje
Svilajnac
Svilajnac
02.11.2019
17:00
Zekas 75
Rača
Loznica
Loznica
02.11.2019
17:00
Zlatar
Nova Varoš
Plana
Velika Plana
02.11.2019
17:00
Napredak Junior
Kruševac
Klik
Arilje
02.11.2019
17:00
Radnički 1950
Kragujevac
Crnokosa
Kosjerić
02.11.2019
17:00
Jagodina
Jagodina
Priboj
Priboj
02.11.2019
17:00
Čačak 94
Čačak
Student BB
Bajina Bašta
02.11.2019
17:00
Požarevac
Požarevac
Srem
Sremska Mitrovica
02.11.2019
17:00
Star Beočin
Novi Ledinci
Stara Pazova
Stara Pazova
02.11.2019
17:00
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Omladinac
Novi Banovci
02.11.2019
17:00
Sloboda (NS)
Novi Sad
Hajduk
Kula
02.11.2019
17:00
Mladost Veternik
Veternik
Nova Pazova
Nova Pazova
02.11.2019
17:00
Vrbas
Vrbas
Topola
Bačka Topola
02.11.2019
17:00
Železničar
Inđija
LA Basket
Beograd
02.11.2019
17:00
Barajevo
Barajevo
Radnički (O)
Obrenovac
02.11.2019
17:00
Žitko Basket
Beograd
Žarkovo
Beograd
02.11.2019
17:00
Vizura
Beograd
Borča
Beograd
02.11.2019
17:00
Eko Sport
Beograd
Beko
Beograd
02.11.2019
17:00
Borac
Zemun
Torlak
Beograd
02.11.2019
17:00
Slodes
Beograd
OKK Junior
Niš
02.11.2019
17:00
Morava
Vladičin Han
Radnik
Surdulica
02.11.2019
17:00
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Jastrebac
Aleksinac
02.11.2019
17:00
Bor RTB
Bor
Niš
Niš
02.11.2019
17:00
Marinos
Niš
Jablanica
Medveđa
02.11.2019
17:00
Topličanin
Prokuplje
Rtanj
Boljevac
02.11.2019
17:00
Mladost Vesna
Bela Palanka
Radnički (V)
Valjevo
02.11.2019
17:00
Šabac
Šabac
M015
Šabac
02.11.2019
17:00
Železničar
Lajkovac
Osečina
Osečina
02.11.2019
17:00
Mladost 2014
Ub
Student 014
Valjevo
02.11.2019
17:00
Mix
Majur
Ivanjica
Ivanjica
02.11.2019
17:00
Mileševac
Prijepolje
Užice
Užice
02.11.2019
17:00
Sloga
Požega
Morava
Zablaće
02.11.2019
17:00
Mladost
Čačak
Bane
Raška
02.11.2019
17:00
Okanik
Mataruška Banja
Sloga Elite
Kraljevo
02.11.2019
17:00
Goč
Vrnjačka Banja
Stari Ras
Novi Pazar
02.11.2019
17:00
Trepča
Kosovska Mitrovica
Kopaonik
Brus
02.11.2019
17:00
Prva Petoletka
Trstenik
Sloga (B)
Batočina
02.11.2019
17:00
Šumadija 2017
Aranđelovac
Smederevo
Smederevo
02.11.2019
17:00
Paraćin
Paraćin
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
02.11.2019
17:00
Sloga (D)
Despotovac
Zicer 2014
Gruža
02.11.2019
17:00
Kruševac
Kruševac
Basketball Stars
Futog
02.11.2019
17:00
Sivac
Sivac
Petrovgrad
Zrenjanin
02.11.2019
17:00
Srbobran
Srbobran
Beočin
Beočin
02.11.2019
17:00
Joker
Sombor
Kikinda
Kikinda
02.11.2019
17:00
Dunav 2014
Apatin
Apatin
Apatin
02.11.2019
17:00
Bagljaš
Zrenjanin
Proleter
Ravno Selo
02.11.2019
17:00
I Came To Play
Novi Sad
Akademik
Srbobran
02.11.2019
17:00
Futog
Futog
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
02.11.2019
17:00
Senta
Senta
BNS
Banatsko Novo Selo
02.11.2019
17:00
Dinamo
Pančevo
Kris Kros
Pančevo
02.11.2019
17:00
Radnički
Kovin
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
02.11.2019
17:00
Ru koš
Ruma
Partizan
Šid
02.11.2019
17:00
Jadran
Golubinci
Sloven
Ruma
02.11.2019
17:00
Pink
Šimanovci
Umka Džez
Umka
02.11.2019
17:00
Viva
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
02.11.2019
17:00
Rivers BM
Beograd
Astra
Beograd
02.11.2019
17:00
Barajevo Bambi
Barajevo
Mondo Basket
Batajnica
02.11.2019
17:00
Cerak
Beograd
Ras
Beograd
02.11.2019
17:00
Zvezdara
Beograd
AS Basket
Beograd
02.11.2019
17:00
Sava BTC
Beograd
Veba Basket
Beograd
02.11.2019
17:00
BASK
Beograd
Pobednik 011
Beograd
02.11.2019
17:00
ABBA
Barič
Pusta Reka
Bojnik
02.11.2019
17:00
Panteri
Vranje
Kuršumlija
Kuršumlija
02.11.2019
17:00
Actavis Academy
Leskovac
Radan
Lebane
02.11.2019
17:00
Vlasotince
Vlasotince
Zicer
Bor
02.11.2019
17:00
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost
Zaječar
02.11.2019
17:00
Trijumf
Niš
Zone Boys
Blace
02.11.2019
17:00
OKK Sokobanja
Sokobanja
Vrbas Medela
Vrbas
02.11.2019
00:00
Student Radnički
Niš
Crvena zvezda
Beograd
02.11.2019
00:00
Radnički (K)
Kragujevac
021
Novi Sad
02.11.2019
00:00
Proleter
Zrenjanin
Partizan
Beograd
02.11.2019
00:00
Kraljevo
Kraljevo
Radivoj Korać
Beograd
02.11.2019
00:00
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Art Basket
Beograd
02.11.2019
Duga
Šabac
Radnički 2016
Kragujevac
02.11.2019
Karaburma
Beograd
Mileševka
Prijepolje
02.11.2019
Ljubovija
Ljubovija
Vršac
Vršac
02.11.2019
Spartak
Subotica
Srbobran
Srbobran
02.11.2019
Radnički (B)
Beograd
Užice
Užice
02.11.2019
17:00
Zvečan
Zvečan
Sloga
Požega
02.11.2019
17:00
Lim
Priboj
Železničar
Lajkovac
02.11.2019
17:00
Play Off
Užice
Bagdala
Kruševac
02.11.2019
17:00
Hisar
Leskovac
Dubočica
Leskovac
02.11.2019
17:00
Bor
Bor
Sistem 2000
Smederevska Palanka
02.11.2019
17:00
Trstenik
Trstenik
Svrljig
Svrljig
02.11.2019
17:00
Paraćin
Paraćin
Student 2
Niš
02.11.2019
17:00
Gimnazijalac
Pirot
Čelarevo
Čelarevo
02.11.2019
17:00
Njegoš
Lovćenac
Proleter
Zrenjanin
02.11.2019
17:00
Delfin
Bačka Palanka
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
02.11.2019
17:00
Stara Pazova
Stara Pazova
Srem
Sremska Mitrovica
02.11.2019
17:00
Sloga
Plandište
Dynamic VIP PAY
Beograd
02.11.2019
Partizan NIS
Beograd
Star
Novi Sad
02.11.2019
Mega Bemax
Beograd
Crvena zvezda M:TS
Beograd
02.11.2019
Borac
Čačak
Sloboda
Užice
02.11.2019
Vizura Shark
Beograd
Radnički 1950
Kragujevac
02.11.2019
Konstantin
Niš
Mladost Veternik NS Basket 07
Novi Sad
02.11.2019
Sloga
Kraljevo
Paraćin
Paraćin
02.11.2019
Ivanjica
Ivanjica
Crvena zvezda Kombank
Beograd
02.11.2019
Gimnazijalac Tigar
Pirot
Novosadska ŽKA
Novi Sad
02.11.2019
Radnički
Kragujevac
Duga
Šabac
02.11.2019
Radivoj Korać
Beograd
Partizan 1953
Beograd
02.11.2019
Art Basket
Beograd

Odbojka

Hajduk Veljko 2
Negotin
02.11.2019
Knjaževac
Knjaževac
Timok
Zaječar
02.11.2019
Viner
Bor
Ozren
Sokobanja
02.11.2019
Dunav Stars
Kladovo
Pirot
Pirot
02.11.2019
Knjaževac
Knjaževac
Timok
Zaječar
02.11.2019
Viner
Bor
Ozren
Sokobanja
02.11.2019
Đerdap
Kladovo
Kolubara
Lazarevac
02.11.2019
Crnjanski
Beograd
Blok Aut
Beograd
02.11.2019
Dunav
Beograd
Obrenovac
Obrenovac
02.11.2019
Obilić
Beograd
Avala
Beograd
02.11.2019
AS
Beograd

Rukomet

Spartak Vojput
Subotica
02.11.2019
19:00
Partizan
Beograd
Obilić
Beograd
02.11.2019
17:30
Crvena zvezda
Beograd
Rudar
Kostolac
02.11.2019
19:00
Železničar 1949
Niš
Vrbas Petrol
Vrbas
02.11.2019
SC Voždovac 2012
Beograd
Smederevo
Smederevo
02.11.2019
Crvenka
Crvenka
Jugović
Kać
02.11.2019
Mačva (B)
Bogatić
Lavovi BP
Bačka Palanka
02.11.2019
Sivac 69
Sivac
Jedinstvo
Novi Bečej
02.11.2019
Požarevac
Požarevac
Morava
Velika Plana
02.11.2019
Kolubara
Lazarevac
Vranje 1957
Vranje
02.11.2019
Bela Palanka
Bela Palanka
Zlatar
Nova Varoš
02.11.2019
Kuršumlija
Kuršumlija
Radnički 1964
Kragujevac
02.11.2019
Prva Petoletka
Trstenik
Mokra Gora
Zubin Potok
02.11.2019
Hajduk Veljko
Negotin
Topličanin
Prokuplje
02.11.2019
Žitorađa
Žitorađa
Priboj
Priboj
02.11.2019
Jagodina
Jagodina
Zaječar 1949
Zaječar
02.11.2019
Medicinar
Šabac
Vrbas
Vrbas
02.11.2019
Železničar
Inđija
Jagodina
Jagodina
02.11.2019
Mladost NP
Nova Pazova
Vojvodina
Novi Sad
02.11.2019
Bekament BB
Aranđelovac
Naisa
Niš
02.11.2019
Voždovac 1955
Beograd

Vaterpolo

Bečej
Bečej
02.11.2019
Novi Beograd 11. april
Beograd
Valjevo
Valjevo
02.11.2019
Beograd
Beograd
Spartak Prozivka
Subotica
02.11.2019
Banjica
Beograd
Stari Grad
Beograd
02.11.2019
Taš
Beograd
ŽAK
Kikinda
02.11.2019
Wind Sport
Pančevo
Proleter
Zrenjanin
02.11.2019
Palilula
Beograd
Banja Luka
Banja Luka
02.11.2019
Rasina
Kruševac
Dorćol
Beograd
02.11.2019
Mladost
Pančevo
Singidunum
Beograd
02.11.2019
TENT
Obrenovac
NBG Vukovi
Novi Beograd
02.11.2019
Valis
Valjevo

Futsal

Zlatar 033
Nova Varoš
02.11.2019
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
Partenon
Smederevska Palanka
02.11.2019
Požarevac
Požarevac
Župski rubin
Prijepolje
02.11.2019
Loznica Grad 2018
Loznica
Raška
Raška
02.11.2019
Oplenac
Topola
SFU Leposavić
Leposavić
02.11.2019
Olimp
Vrnjačka Banja
BSK
Bujanovac
02.11.2019
Miners
Majdanpek
Pirgos
Pirot
02.11.2019
Timok 2013
Zaječar
Akademac
Niš
02.11.2019
Aleksinac 2015
Aleksinac
Prokuplje
Prokuplje
02.11.2019
Pirot
Pirot
Bele crkve
Kuršumlija
02.11.2019
Leskovac
Leskovac
Flash
Valjevo
02.11.2019
Karađorđe 2015
Rača
Aranđelovac
Aranđelovac
02.11.2019
Karanovac
Kraljevo
Seničani
Aranđelovac
02.11.2019
Bezbednost 192
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
02.11.2019
Kosjerić
Kosjerić
PP 192
Prijepolje
02.11.2019
Sjenica
Sjenica
MB Namenska
Lučani
02.11.2019
Šljivići
Ivanjica