XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 657 utakmica za dan
Nedelja, 20 Oktobar 2019

Fudbal

Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
20.10.2019
14:30
Sloga (K)
Kraljevo
Dunav
Stari Banovci
20.10.2019
15:00
Dinamo 1945
Pančevo
Borac
Sakule
20.10.2019
15:00
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Temnić 1924
Varvarin
20.10.2019
15:00
OFK Sinđelić
Niš
Vlasina
Vlasotince
20.10.2019
15:00
Trstenik PPT
Trstenik
SFS Borac
Paraćin
20.10.2019
11:00
Budućnost
Popovac
Car Konstantin
Niš
20.10.2019
11:00
GFK Dubočica
Leskovac
Radan
Lebane
20.10.2019
15:00
Jagodina Tabane
Jagodina
Zvezdara
Beograd
20.10.2019
13:30
Sremčica
Sremčica
Stepojevac Vaga
Stepojevac
20.10.2019
13:30
GSP Polet Dorćol
Beograd
TEK Sloga
Veliki Crljeni
20.10.2019
13:30
Teleoptik
Zemun
Zvižd
Kučevo
20.10.2019
14:30
Karađorđe
Topola
Rudar
Stamnica
20.10.2019
14:30
VGSK
Veliko Gradište
Udarnik
Lozovik
20.10.2019
14:30
Polet
Trnovče
Partizan 1945
Darosava
20.10.2019
14:30
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Sloboda
Lipe
20.10.2019
14:30
Borac 1932
Ralja
Morava
Velika Plana
20.10.2019
14:30
OFK Napredak
Markovac
Pomoravlje
Vlaški Do
20.10.2019
14:30
Mladi borac
Veliko Orašje
Železničar
Lajkovac
20.10.2019
14:30
Rađevac
Krupanj
Borac
Lešnica
20.10.2019
14:30
Radnički Stobeks
Klupci
OFK Divci
Divci
20.10.2019
14:30
Radnički Šabački
Šabac
Sloga
Bogosavac
20.10.2019
14:30
Radnički (V)
Valjevo
Vrelo Sport
Vrelo
20.10.2019
14:30
Zadrugar
Lajkovac
Mladost (D)
Dračić
20.10.2019
14:30
Brezovica
Brezovica
Polet
Ratina
20.10.2019
14:30
Omladinac
Novo Selo
Real
Podunavci
20.10.2019
14:30
Radnik
Ušće
OFK Ras
Novi Pazar
20.10.2019
14:30
Budućnost
Resnik
Vodojaža
Grošnica
20.10.2019
14:30
Zvečan
Zvečan
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
20.10.2019
14:30
Šumadija 1903
Kragujevac
Šumadija
Toponica
20.10.2019
14:30
Apolon 2018
Kovači
Korićani
Korićani
20.10.2019
14:30
Gruža
Gruža
Polet (T)
Trbušani
20.10.2019
14:30
Jasen
Brodarevo
Zlatar
Nova Varoš
20.10.2019
14:30
Jedinstvo Putevi
Užice
Polimlje
Prijepolje
20.10.2019
14:30
Sevojno
Sevojno
Polet (Lj)
Ljubić
20.10.2019
11:00
Prijevor
Prijevor
Sloga (S)
Sjenica
20.10.2019
14:30
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Bačka
Pačir
20.10.2019
15:00
Sloga
Čonoplja
Vojvodina
Bačko Gradište
20.10.2019
15:00
Radnički
Sombor
Mladost (BP)
Bački Petrovac
20.10.2019
15:00
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Tisa
Adorjan
20.10.2019
15:00
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladost (T)
Turija
20.10.2019
15:00
Tavankut
Tavankut
Jugović
Kać
20.10.2019
15:00
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Hajduk (D)
Divoš
20.10.2019
15:00
Mladost (NS)
Novi Sad
Jadran
Golubinci
20.10.2019
15:00
Podunavac
Belegiš
Sremac
Vojka
20.10.2019
15:00
Borac
Šajkaš
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
20.10.2019
15:00
Sloboda
Novi Kozarci
ŽAK
Kikinda
20.10.2019
15:00
Sloga
Plandište
Borac (St)
Starčevo
20.10.2019
15:00
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Akademija 10
Prokuplje
20.10.2019
15:00
Nebeski Andjeli
Vranje
Jablanica
Medveđa
20.10.2019
15:00
Jastrebac
Blace
Vranjska Banja
Vranjska Banja
20.10.2019
15:00
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Polet 1980
Laplje Selo
20.10.2019
15:00
Pčinja
Trgovište
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
20.10.2019
11:00
OFK Kosanica
Kuršumlija
Čekmin
Čekmin
20.10.2019
15:00
Bobište
Bobište
Jedinstvo (P)
Pirot
20.10.2019
11:00
Bor 1919
Bor
Lužnica
Babušnica
20.10.2019
15:00
Majdanpek
Majdanpek
Kablovi
Zaječar
20.10.2019
15:00
Tanasko Rajić
Pirot
Hajduk Veljko
Negotin
20.10.2019
15:00
BSK
Bogovina
Meševo
Meševo
20.10.2019
15:00
Mačkovac
Mačkovac
Levač
Rekovac
20.10.2019
15:00
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
20.10.2019
15:00
Blagotin
Poljna
Kušiljevo
Kušiljevo
20.10.2019
15:00
Bošnjane
Bošnjane
Juhor
Obrež
20.10.2019
15:00
OFK Lugomir
Rakitovo
Rudar
Jelašnica
20.10.2019
15:00
Pukovac
Pukovac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
20.10.2019
15:00
Moravica
Subotinac
Malošište
Malošište
20.10.2019
15:00
Mladost (M)
Medoševac
Bukovik
Razanj
20.10.2019
15:00
Vrtište
Vrtište
Morava
Žitkovac
20.10.2019
15:00
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
OFK Niš
Niš
20.10.2019
15:00
Naša krila 1936
Belotinac
Orljane
Orljane
20.10.2019
15:00
Zemljoradnik
Balajnac
Dunav
Veliko Selo
20.10.2019
13:30
Vrčin
Vrčin
Prva Iskra
Barič
20.10.2019
11:00
Napredak
Medoševac
BSK Batajnica
Batajnica
20.10.2019
13:30
Studenski Grad
Novi Beograd
Budućnost
Zvečka
20.10.2019
13:30
Komgrap
Beograd
Leštane
Leštane
20.10.2019
13:30
Torlak
Beograd
Mlava (ML)
Malo Laole
20.10.2019
15:00
Sirakovo
Sirakovo
Sloga (L)
Lučica
20.10.2019
15:00
Budućnost (V)
Vezičevo
Sloga (B)
Burovac
20.10.2019
15:00
Napredak Simićevo
Simićevo
Borac (Ž)
Žabari
20.10.2019
15:00
Borac (K)
Klenovnik
Omladinac (Š)
Šetonje
20.10.2019
15:00
Integral
Batuša
Obilić
Živica
20.10.2019
15:00
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Železničar
Požarevac
20.10.2019
15:00
Rudar (Kr)
Krepoljin
Sloga (L)
Lugavčina
20.10.2019
14:30
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Mladi radnik 1940
Radinac
20.10.2019
14:30
Cerovac 2013
Cerovac
Osipaonica
Osipaonica
20.10.2019
14:30
Sloga (M)
Miloševac
Železničar Kusadak
Kusadak
20.10.2019
14:30
Omladinac
Seone
SASK
Saraorci
20.10.2019
14:30
Pobeda
Golobok
Obilić
Staro Selo
20.10.2019
14:30
Radnik
Smederevska Palanka
Crvena zvezda
Suvodol
20.10.2019
14:30
Bresje Superior
Velika Plana
ZSK
Valjevo
20.10.2019
14:30
Radnik (Ub)
Ub
Tulari
Tulari
20.10.2019
14:30
Rubribreza
Rubribreza
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
20.10.2019
14:30
OFK Osečina
Osečina
Tvrdojevac
Tvrdojevac
20.10.2019
14:30
OFK Jabučje
Jabučje
Dimitrije Tucović
Ćelije
20.10.2019
14:30
Junior Novo Naselje
Valjevo
Sovljak
Sovljak
20.10.2019
14:30
Kolubara 2
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
20.10.2019
14:30
Banjani
Banjani
Trlić
Trlić
20.10.2019
14:30
OFK Brđanac
Valjevo
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
20.10.2019
15:00
Hajduk Stanko
Crna Bara
Karađorđe
Mišar
20.10.2019
15:00
Drina
Badovinci
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
20.10.2019
15:00
Milan Orlić
Novo Selo
Podrinje
Lozničko Polje
20.10.2019
15:00
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga
Lipnički Šor
20.10.2019
15:00
Majur
Majur
Duško
Klenje
20.10.2019
15:00
Mladi borac
Dublje
Budućnost
Konarevo
20.10.2019
15:00
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
20.10.2019
15:00
Gruža
Vitanovac
Granit
Jošanička banja
20.10.2019
15:00
Ribnica
Jovac
Borac (V)
Vraneši
20.10.2019
15:00
Napredak
Gračac
Ibar
Mataruška Banja
20.10.2019
15:00
Proleter
Pečenog
Napredak
Svračkovci
20.10.2019
15:00
Ozrem
Ozrem
Jedinstvo (K)
Konjevići
20.10.2019
15:00
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Zadrugar
Donja Trepča
20.10.2019
15:00
Rudar
Bresnica
Omladinac (Z)
Zablaće
20.10.2019
15:00
Dedinje Junajted
Guča
Jedinstvo (P)
Puhovo
20.10.2019
15:00
Parmenac
Parmenac
Slatina
Slatina
20.10.2019
15:00
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Budućnost (M)
Mladenovo
20.10.2019
15:00
Polet
Karavukovo
Hercegovac
Gajdobra
20.10.2019
15:00
Budućnost (P)
Parage
BSK
Bački Brestovac
20.10.2019
15:00
Kulpin
Kulpin
Slavija
Pivnice
20.10.2019
15:00
Tvrđava
Bač
Radnički 1918
Ratkovo
20.10.2019
15:00
ŽAK
Sombor
Omladinac
Bukovac
20.10.2019
15:00
Maglić
Bački Maglić
Đurđin
Đurđin
20.10.2019
15:00
Proleter (Nj)
Njegoševo
Obilić (Z)
Zmajevo
20.10.2019
15:00
Jadran
Feketić
Senta
Senta
20.10.2019
15:00
Napredak
Nadalj
Mitros
Sremska Mitrovica
20.10.2019
15:00
Borac (M)
Martinci
Borac (K)
Klenak
20.10.2019
15:00
LSK Laćarak
Laćarak
Železničar
Inđija
20.10.2019
15:00
Rudar
Vrdnik
Ljukovo
Ljukovo
20.10.2019
15:00
PSK Putinci
Putinci
Donji Srem 2015
Pećinci
20.10.2019
15:00
Napredak
Popinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
20.10.2019
15:00
Budućnost
Salaš Noćajski
Bačka (B)
Begeč
20.10.2019
14:30
Veternik
Veternik
Bačka (Đ)
Đurđevo
20.10.2019
14:30
ŽSK
Žabalj
OFK Sirig
Sirig
20.10.2019
14:30
Fruškogorski partizan
Bukovac
Index
Novi Sad
20.10.2019
10:00
Šajkaš 1908
Kovilj
Petrovaradin
Petrovaradin
20.10.2019
14:30
Slavija
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
20.10.2019
14:30
Hajduk
Čurug
TSK
Temerin
20.10.2019
14:30
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Omladinac FAM
Botoš
20.10.2019
15:00
OFK Klek
Klek
2. Oktobar
Kumane
20.10.2019
15:00
Polet
Nakovo
Tamiš
Farkaždin
20.10.2019
15:00
Borac
Aleksandrovo
Vojvodina
Novo Miloševo
20.10.2019
15:00
Mladost (L)
Lukićevo
Lehel
Mužlja
20.10.2019
15:00
Crvena zvezda
Rusko Selo
Jedinstvo
Bočar
20.10.2019
15:00
Radnički 1911
Jaša Tomić
Rusanda
Melenci
20.10.2019
15:00
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Dolina
Padina
20.10.2019
15:00
Spartak 1911
Debeljača
Polet (Id)
Idvor
20.10.2019
15:00
Strela
Ivanovo
Potporanj
Potporanj
20.10.2019
15:00
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
20.10.2019
15:00
Radnički (K)
Kovin
Jugoslavija
Jabuka
20.10.2019
15:00
Budućnost (A)
Alibunar
Crvena zvezda
Pavliš
20.10.2019
15:00
Partizan (G)
Gaj
Vučje
Vučje
20.10.2019
15:00
Umac
Miroševce
Šumadija
Razgojna
20.10.2019
15:00
Kumarevo 65
Kumarevo
Progres
Ladovica
20.10.2019
15:00
Zloćudovo
Zloćudovo
Sloga
Lipovica
20.10.2019
15:00
Železničar
Brestovac
Real
Donja Jajina
20.10.2019
15:00
Polet
Stajkovce
Jedinstvo
Grdelica
20.10.2019
15:00
Moravac
Pečenjevce
Mladost 1959
Vinarce
20.10.2019
15:00
Mladi borac
Živkovo
OFK Morava
Leskovac
20.10.2019
15:00
BSK
Belanovce
Ključ
Podvrška
20.10.2019
11:00
Radnički
Klokočevac
Nemetali
Donja Bela Reka
20.10.2019
15:00
Poreč
Donji milanovac
Polet
Jabukovac
20.10.2019
15:00
Urovica
Urovica
Blizna
Blizna
20.10.2019
15:00
Branik
Štubik
Osnić
Osnić
20.10.2019
15:00
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Kosovo
Zvezdan
20.10.2019
15:00
Radnički 1946
Lubnica
Omladinac
Grezna
20.10.2019
15:00
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Graničar
Veliki Izvor
20.10.2019
15:00
Sloga (M)
Minićevo
Sloga (Ć)
Ćićevac
20.10.2019
15:00
13. April
Lomnica
Sloga (M)
Majdevo
20.10.2019
15:00
Kupci
Kupci
Gradina
Pejovac
20.10.2019
15:00
Čitluk
Čitluk
Vinogradar
Zleginje
20.10.2019
15:00
Žabare
Žabare
Mladost
Donji Katun
20.10.2019
15:00
Šanac
Šanac
Sebečevac
Sebečevac
20.10.2019
15:00
Varvarin
Varvarin
FUD
Brus
20.10.2019
15:00
Donji Kopaonik
Razbojna
Trudbenik
Stalać
20.10.2019
15:00
Ribnik
Gornji Ribnik
Kolare
Kolare
20.10.2019
14:00
Bratstvo
Međureč
OFK Bratstvo
Medveđa
20.10.2019
14:00
OFK Batinac
Batinac
Mladost (K)
Koncarevo
20.10.2019
14:00
Mladost (D)
Dublje
Dragocvet
Dragocvet
20.10.2019
14:00
Orlovi
Jasenovo
Mladost (J)
Jovac
20.10.2019
14:00
Napredak (D)
Drenovac
Partizan (M)
Majur
20.10.2019
14:00
Resavac
Subotica
Juhor
Glavinci
20.10.2019
14:00
Morava (R)
Ribare
Javor
Sladaja
20.10.2019
14:00
Hajduk
Čepure
Morava (KS)
Kočino Selo
20.10.2019
14:00
Moravac 2015
Krušar
Duboko
Mala Moštanica
20.10.2019
13:30
Posavina
Stubline
Budućnost
Dudovica
20.10.2019
13:30
Barajevo
Barajevo
Omladinac
Veliko Polje
20.10.2019
13:30
OFK Zabrežje
Zabrežje
Rojkovac
Obrenovac
20.10.2019
13:30
Radnički
Rudovci
OFK Borac
Arnajevo
20.10.2019
13:30
Zvezda
Konatice
Strelac
Mislođin
20.10.2019
13:30
Borac (L)
Lazarevac
Kosmaj
Ralja
20.10.2019
13:30
Boleč
Grocka
Šumadija 1962
Jagnjilo
20.10.2019
13:30
Rabrovac
Rabrovac
Kosmajac
Koraćica
20.10.2019
13:30
Ropočevo
Ropočevo
Dunavac
Grocka
20.10.2019
13:30
Zuce 2019
Zuce
Zaklopača
Zaklopača
20.10.2019
13:30
Velika Krsna
Velika Krsna
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
20.10.2019
13:30
Šepšin
Šepšin
Rasovača
Rasovača
20.10.2019
14:00
Napredak 2012
Krušje
Mladost (B)
Batušinac
20.10.2019
14:00
Naisus 1977
Rožina
Zaplanjac
Gadžin Han
20.10.2019
14:00
Pobeda
Rusna
Moravac (Č)
Čečina
20.10.2019
14:00
Palilula
Aleksinac
Sloga
Korman
20.10.2019
14:00
Baličevac
Baličevac
Radnički 1947
Čapljinac
20.10.2019
14:00
Padina
Padina
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
20.10.2019
14:00
Radnički 1924
Kočane
ŽSK
Žirovnica
20.10.2019
14:30
Omladinac (DR)
Donja Rača
BSK
Belosavci
20.10.2019
14:30
Banja
Banja
Jasenica
Božurnja
20.10.2019
14:30
Lokomotiva
Lapovo
Trnava
Donja Trnava
20.10.2019
14:30
Vinča
Vinča (Topola)
Sloga
Milatovac
20.10.2019
14:30
Borac
Pajsijevići
Šumadinac (N)
Natalinci
20.10.2019
14:30
Plaskovac
Plaskovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
20.10.2019
14:30
Marjan
Knić
Mladost MG
Saranovo
20.10.2019
14:30
Šumadinac (S)
Stojnik
Padež
Petrovac
20.10.2019
14:30
Senjak
Pirot
Spartak
Pirot
20.10.2019
14:30
Vladimir Durković
Berilovac
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
20.10.2019
14:30
Željuša
Željuša
Bakionica
Bakionica
20.10.2019
14:30
Čajetina
Čajetina
Savinac
Visibaba
20.10.2019
14:30
Sečica
Seča reka
Jedinstvo
Kalenić
20.10.2019
14:30
Prvi partizan
Užice
Lazarica
Prilipac
20.10.2019
14:30
Omladinac
Zdravčići
Ariljska rampa
Požega
20.10.2019
11:00
Ježevica
Ježevica
Perućac
Perućac
20.10.2019
14:30
Polet
Rasna
Višesava
Bajina Bašta
20.10.2019
14:30
Kotroman
Mokra Gora
Kolonija
Kragujevac
20.10.2019
15:00
Sloga (D)
Desimirovac
Borac (D)
Drenovac
20.10.2019
15:00
Šumadinac KG
Kragujevac
Sloboda (G)
Grbice
20.10.2019
15:00
Maršić
Maršić
Mladost (P)
Pajazitovo
20.10.2019
15:00
Srbija
Ilićevo
Jedinstvo (P)
Petrovac
20.10.2019
15:00
Kutlovo
Kutlovo
Šumadija 1934
Drača
20.10.2019
15:00
OFK Bagremar
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
20.10.2019
15:00
Zastava
Kragujevac
Sloboda
Gornja Vrežina
20.10.2019
15:00
Mladost (DK)
Donji Komren
Crvena zastava
Hum
20.10.2019
15:00
Palilulac
Niš
Proleter
Donja Vrežina
20.10.2019
15:00
Čegar 2013
Kamenica
Morava
Krušce
20.10.2019
15:00
Radnički 1936
Trupale
Stevan Nešticki
Leskovik
20.10.2019
15:00
Vulkan 1963
Brenica
Delijski Vis
Niš
20.10.2019
15:00
Omladinac
Gornji Komren
BSK Bujanovac
Bujanovac
20.10.2019
14:00
Ternoci
Trnovac
Mineralac
Vranjska Banja
20.10.2019
14:00
Mladost (B)
Bosilegrad
Levosoje
Levosoje
20.10.2019
14:00
Lugina
Aliđerce
Čelik
Belo polje
20.10.2019
14:00
Pavlovac
Pavlovac
Radnički
Velika Hoča
20.10.2019
Gračanica
Gračanica
Gracko
Staro Gracko
20.10.2019
Ugljare
Ugljare
Žabari
Žabari (Valjevo)
20.10.2019
14:30
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Ribnikar
Pecka
20.10.2019
14:30
Rajac
Kadina Luka
Lukavac
Lukavac
20.10.2019
14:30
Tešnjar
Valjevo
Popadić
Popadić
20.10.2019
14:30
Polet
Popučke
Rakac Stave
Stave
20.10.2019
14:30
Komanice
Komanice
OFK Senjak
Valjevo
20.10.2019
14:30
Jadar 2013
Valjevo
Stari drugari
Kadina Luka
20.10.2019
14:30
Dračić 2018
Dračić
Mladost
Latković
20.10.2019
14:30
Joks Junajted
Mionica
Pambukovica
Pambukovica
20.10.2019
14:30
Rudar 1945
Radljevo
Kolubara (J)
Jabučje
20.10.2019
14:30
OFK Paljuvi
Paljuvi
Čučuge
Čučuge
20.10.2019
14:30
Mladost (V)
Vračević
Joševa
Joševa
20.10.2019
14:30
Crvena Jabuka
Ub
Polet (DL)
Donji Lajkovac
20.10.2019
14:30
Šarbane
Šarbane
Mladost 1981
Štulac
20.10.2019
15:00
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Zvezda
Čukojevac
20.10.2019
15:00
Miločajac
Miločaj
Braća Vuković
Lađevci
20.10.2019
15:00
Lazac
Lazac
Stubal
Stubal
20.10.2019
15:00
Jedinstvo (G)
Godačica
Mladost
Kruščić
20.10.2019
Stanišić 1920
Stanišić
Terekveš
Svilojevo
20.10.2019
Hajduk
Stapar
Kula
Kula
20.10.2019
Jedinstvo
Ribarevo
Polet
Sivac
20.10.2019
Dunav
Bački Monoštor
Zadrugar
Srpski Miletić
20.10.2019
OFK Odžaci
Odžaci
Lipar
Lipar
20.10.2019
Lider
Odžaci
Sloboda
Šašinci
20.10.2019
15:00
Fruška Gora
Ruma
Trgovački
Sremska Mitrovica
20.10.2019
15:00
Sloga (V)
Voganj
BSK
Bešenovo
20.10.2019
15:00
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Obilić 1993
Kukujevci
20.10.2019
15:00
Sremac
Berkasovo
Sloga (Č)
Čalma
20.10.2019
15:00
Graničar 1924
Adaševci
Fruškogorac
Manđelos
20.10.2019
15:00
Sloven
Ruma
Zadrugar
Lazarevo
20.10.2019
15:00
OFK Stajićevo
Stajićevo
Tisa 1933
Taraš
20.10.2019
15:00
MSK
Mihajlovo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
20.10.2019
15:00
Mladost
Belo Blato
Bilećanin
Sečanj
20.10.2019
15:00
ASK
Aradac
Jedinstvo 2014
Ečka
20.10.2019
15:00
Zlatica
Zlatica
Banat (I)
Ilandža
20.10.2019
15:00
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (J)
Jasenovo
20.10.2019
15:00
Dunav
Banatska Palanka
Ratar
Kruščica
20.10.2019
15:00
Ševac
Kusić
Banat (D)
Dupljaja
20.10.2019
15:00
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Borac (VG)
Vračev Gaj
20.10.2019
15:00
Partizan (K)
Kajtasovo
Vulturul
Grebenac
20.10.2019
15:00
Polet
Izbište
Todorovce
Todorovce
20.10.2019
15:00
OFK Brza
Brza
Bratstvo
Bratmilovce
20.10.2019
11:00
Badince
Badince
Plantaža
Donje Stopanje
20.10.2019
15:00
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Milanovo
Milanovo
20.10.2019
15:00
Lemind 1953
Leskovac
Gradac
Konopnica
20.10.2019
11:00
Jedinstvo (Š)
Šišava
Mladost (B)
Batulovce
20.10.2019
15:00
Marjan MB
Mala Biljanica
Garevina
Garevina
20.10.2019
15:00
Rubin
Donji Stupanj
Vinogradar
Riljac
20.10.2019
15:00
Omladinac
Pojate
Polet 57
Milutovac
20.10.2019
15:00
Kamenorezac 76
Dublje
Sloga (D)
Dašnica
20.10.2019
15:00
Velika Drenova
Velika Drenova
Napredak (Sv)
Svojnovo
20.10.2019
14:00
Napredak (St)
Stubica
Mladost (S)
Sikirica
20.10.2019
14:00
Pomoravlje
Ostrikovac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
20.10.2019
14:00
Beljanica
Strmosten
Radnički
Tekija
20.10.2019
14:00
Rudar (St)
Stenjevac
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
20.10.2019
14:00
Istok 63
Plana
Šantarovac
Šantarovac
20.10.2019
14:00
Osaonica
Bagrdan
Partizan
Glogovac
20.10.2019
14:00
Šumadinac
Dragovo
Sloboda
Šuljkovac
20.10.2019
14:00
Zenit
Oparić
Ursule
Ursule
20.10.2019
14:00
Mladost
Gložane
Vinorača
Vinorača
20.10.2019
14:00
Budućnost
Đurinac
Krtinska
Krtinska
20.10.2019
15:00
Skela
Skela
Trstenica
Trstenica
20.10.2019
11:00
Polet
Grabovac
Rvati
Obrenovac
20.10.2019
15:00
Partizan
Draževac
Borac
Ušće
20.10.2019
11:00
Pobednik
Piroman
Belo Polje
Belo Polje
20.10.2019
15:00
Ljubinić
Ljubinić
Sloga
Ratari
20.10.2019
11:00
Proleter
Jasenak
Vranić
Vranić
20.10.2019
13:30
Rušanj
Rušanj
Beljina
Beljina
20.10.2019
13:30
Veliki Borak
Veliki Borak
OFK Brestač
Brestač
20.10.2019
15:00
Napredak
Žarkovac
Sremac (Dob)
Dobrinci
20.10.2019
15:00
ČSK
Čortanovci
Sremac Deč
Deč
20.10.2019
15:00
Hrtkovci
Hrtkovci
Dunav
Novi Slankamen
20.10.2019
15:00
Graničar
Obrež
Srem
Sremski Mihaljevci
20.10.2019
15:00
Radnički
Irig
Polet
Novi Karlovci
20.10.2019
15:00
Mladost
Buđanovci
Šumar
Ogar
20.10.2019
15:00
Krušedol
Krušedol
Tisa
Padej
20.10.2019
15:00
Horgoš 1911
Horgoš
Hajduk
Podlokanj
20.10.2019
15:00
Jadran
Sanad
Tromedja
Majdan
20.10.2019
15:00
Graničar
Đala
Šampion
Orom
20.10.2019
15:00
Bačka
Mol
Sloboda
Salaš Crnobarski
20.10.2019
15:00
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
20.10.2019
15:00
Cer
Petkovica
Gorki
Glušci
20.10.2019
15:00
Lipolist
Lipolist
Omladinac (BO)
Bogatic
20.10.2019
15:00
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Premijer
Badovinci
20.10.2019
15:00
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Sloga
Straža
20.10.2019
15:00
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
20.10.2019
15:00
Antimon
Zajača
Rudar
Brasina
20.10.2019
15:00
Borac
Kozjak
7. Juli
Bela Crkva
20.10.2019
15:00
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Prva Iskra
Runjani
20.10.2019
15:00
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Jezero
Amajić
20.10.2019
11:00
Hajduk
Ribarica
Vlašić
Donje Crniljevo
20.10.2019
15:00
Pričinović
Pocerski Pričinović
Rankovac
Nakučani
20.10.2019
15:00
Cerić
Miokus
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
20.10.2019
15:00
Sloga
Krnić
Šipurske livade
Šabac
20.10.2019
15:00
OFK Jelen
Jelenča
Mrovska
Mrovska
20.10.2019
15:00
Jevremovac
Jevremovac
Radnički
Koceljeva
20.10.2019
15:00
Dobrava
Vukošić
Trešnjevka
Trbusac
20.10.2019
15:00
PSK
Provo
Krivanj
Selenča
20.10.2019
15:00
Borac
Vizić
Bačka
Despotovo
20.10.2019
15:00
Budućnost
Gložan
Naša Zvezda
Silbaš
20.10.2019
15:00
Neštin
Neštin
Mladost
Mali Bač
20.10.2019
15:00
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Sloga
Plavna
20.10.2019
15:00
Bačka 1945
Bačka Palanka
Badnjevac
Badnjevac
20.10.2019
14:30
Jedinstvo (O)
Oplanić
BSK
Borač
20.10.2019
14:30
Karađorđe (V)
Vučić
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
20.10.2019
14:30
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
20.10.2019
14:30
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Sloga (Z)
Zabojnica
20.10.2019
14:30
Kruševica 1980
Kneževac
Borac (V)
Vukovac
20.10.2019
15:00
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Manastirica
Manastirica
20.10.2019
15:00
Napredak 1936
Veliko Crniće
Zadrugar 1947
Tabanovac
20.10.2019
15:00
Polet S.D.
Suvi Do
Sloga 1952
Veliki Popovac
20.10.2019
15:00
Rade Milošević
Dubočka
Mladost (R)
Ranovac
20.10.2019
15:00
Jasenovac
Krepoljin
Omladinac (B)
Busur
20.10.2019
15:00
Radnički (K)
Knežica
Vihor
Маljurevac
20.10.2019
15:00
Desine
Desine
Mlava (B)
Bratinac
20.10.2019
15:00
Ljubičevo
Ljubičevo
Dizel
Bare
20.10.2019
15:00
Baštovan 2015
Carevac
Stig 1955
Beranje
20.10.2019
15:00
Barič
Barič
Žika Marković Uča
Miljević
20.10.2019
15:00
Žitkovica 2017
Žitkovica
Sloga (M)
Mustapić
20.10.2019
15:00
Mladost (B)
Biskuplje
B 2000
Aranđelovac
20.10.2019
10:00
Radoje Domanović
Ovsište
Mladost
Jelenac
20.10.2019
14:30
Šamot
Aranđelovac
Sloga
Zagorica
20.10.2019
14:30
Budućnost
Blaznava
Kopljari
Kopljari
20.10.2019
10:00
Borac
Kloka
Brezovac
Brezovac
20.10.2019
14:30
Vrbica
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
20.10.2019
14:30
Venčani
Venčani
Gavrilo Princip
Vranići
20.10.2019
13:30
Planinac
Vujetinci
Čačak 94
Čačak
20.10.2019
13:30
Lugovi
Čačak
Rakova
Rakova
20.10.2019
11:00
Mršinci
Mršinci
Orlovac 1932
Mrčajevci
20.10.2019
13:30
Kej
Čačak
Prijatelji
Čačak
20.10.2019
11:00
Malba
Žaočani
Morava
Katrga
20.10.2019
13:30
Budućnost
Stančići
Vinogradi DB
Kragujevac
20.10.2019
15:00
Slavija
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
20.10.2019
15:00
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Košutnjak
Kragujevac
20.10.2019
15:00
21. oktobar
Kragujevac
Ćava
Grošnica
20.10.2019
15:00
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Hajduk
Bačko Dušanovo
20.10.2019
15:30
Elektrovojvodina
Subotica
Solid
Subotica
20.10.2019
15:30
Bikovo
Bikovo
Čantavir
Čantavir
20.10.2019
15:30
Palić
Palić
Žednik
Stari Žednik
20.10.2019
15:30
Vinogradar
Hajdukovo
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
20.10.2019
15:30
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Mundial
Pančevo
20.10.2019
15:00
Tempo
Sefkerin
Slavia
Kovačica
20.10.2019
15:00
Omladinac 1927
Opovo
Unirea
Uzdin
20.10.2019
15:00
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Glogonj
Glogonj
20.10.2019
15:00
Pobeda
Samoš
Vojvodina (C)
Crepaja
20.10.2019
15:00
Vojlovica 2018
Vojlovica
Mladost
Vojlovica
20.10.2019
15:00
Jedinstvo
Dubovac
Omladinac
Deliblato
20.10.2019
15:00
Dolovo
Dolovo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
20.10.2019
15:00
Borac
Pločica
Naupare
Naupare
20.10.2019
15:00
Parunovac
Parunovac
Mudrakovac
Mudrakovac
20.10.2019
15:00
Polet
Šavrane
Globoder
Globoder
20.10.2019
15:00
Konjuh
Konjuh
Kapidžija
Kapidžija
20.10.2019
15:00
Zdravinje
Zdravinje
Tomislavci
Tomislavci
20.10.2019
15:00
Eđšeg
Mali Iđoš
Pobeda
Pobeda
20.10.2019
15:00
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Budućnost
Savino Selo
20.10.2019
15:00
Mladost (R)
Radičević
Slavija
Novo Orahovo
20.10.2019
15:00
Sloboda
Stara Moravica
Sloga
Žučkovac
20.10.2019
15:00
Palilulac
Šarbanovac
Sokograd
Sokobanja
20.10.2019
12:30
Rtanj
Vrmdža
OFK Slavija
Smederevo
20.10.2019
14:30
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Jezava
Smederevo
20.10.2019
14:30
Skobalj
Skobalj
Vrbovac
Vrbovac
20.10.2019
14:30
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Landol
Landol
20.10.2019
14:30
Petlić SD 026
Smederevo
Drugovac
Drugovac
20.10.2019
14:30
Petrijevac
Petrijevo
7. Juli
Vodanj
20.10.2019
14:30
Vučak
Vučak
Lunjevac
Lunjevac
20.10.2019
14:30
Badljevica
Badljevica
Polet (V)
Vitoševac
20.10.2019
15:00
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Vukašinovac
Vukašinovac
20.10.2019
11:00
Jedinstvo
Bobovište
Borac
Trnjane
20.10.2019
11:00
OFK Sloga
Dobrujevac
Polet (R)
Radevac
20.10.2019
11:00
Tempo
Mozgovo
Bačinac
Bačinac
20.10.2019
Udarnik
Baničina
Glavaš
Glibovac
20.10.2019
Šumadija
Azanja
Budućnost 1948
Ratari
20.10.2019
Beli Orlovi
Pridvorice
Jasenovik 2018
Jasenovik
20.10.2019
15:00
Čegar 1946
Donji Matejevac
Durlan Siti
Niš
20.10.2019
15:00
Sloga 1948
Malča
Supovac
Supovac
20.10.2019
15:00
Rujnik
Rujnik
Planinac 1933
Prva Kutina
20.10.2019
15:00
Spartak
Sićevo
Vreoci
Vreoci
20.10.2019
14:30
Mladi Borac
Županjac
Dimitrije Tucović
Šušnjar
20.10.2019
14:30
Petka
Petka
OFK Burovo
Burovo
20.10.2019
14:30
BSK
Brajkovac
Sloga
Lukavica
20.10.2019
14:30
OFK Radnički
Dren
Šumadinac
Kruševica
20.10.2019
14:30
Mladi radnik
Junkovac
Polet
Mirosaljci
20.10.2019
14:30
Borac
Arapovac
Mladost
Baroševac
20.10.2019
14:30
20. Oktobar
Trbušnica
Plavi Tok
Dražinovići
20.10.2019
13:00
Knjaz
Srednja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
20.10.2019
15:00
Trešnjica
Tvrdići
Dobrinjac
Donja Dobrinja
20.10.2019
12:00
Blagaja
Rupeljevo
Gorobilje
Gorobilje
20.10.2019
15:00
Napredak
Gornja Dobrinja
Avijatičar Vranjani
Vranjani
20.10.2019
15:00
Glumač
Glumač
Ozremica
Beršići
20.10.2019
Takovski Ustanak
Takovo
Šilopaj
Šilopaj
20.10.2019
Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Brezak
Pranjani
20.10.2019
Šumadija
Brdjani
Velereč 94
Velereč
20.10.2019
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Omladinac
Kalimanići
20.10.2019
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Egeta
Brza Palanka
20.10.2019
11:00
Kladušnica
Kladušnica
Koča Andjelković
Tekija
20.10.2019
11:00
Omladinac
Vajuga
Lokomotiva
Novi Sip
20.10.2019
15:00
Rtkovo
Rtkovo
Pontes
Kostol
20.10.2019
15:00
Milutinovac
Milutinovac
Lokomotiva
Belo Polje
20.10.2019
14:30
Pobeda
Držina
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
20.10.2019
14:30
Sloboda
Rasnica
Rečka
Rečka
20.10.2019
15:00
Miloševo
Miloševo
Mladost
Karbulovo
20.10.2019
15:00
Vrelo
Šarkamen
OFK Tamnič
Tamnič
20.10.2019
15:00
OFK Sikole
Sikole
Toplica
Šarlinac
20.10.2019
11:00
Knežica
Knežica
Mekiš
Mekiš
20.10.2019
11:00
Taskovići
Taskovići
Marina Kutina
Marina Kutina
20.10.2019
14:00
Klisura
Klisura
Grkinja
Grkinja
20.10.2019
11:00
10. februar
Šajinovac
Jugovići
Jug Bogdanovac
20.10.2019
10:00
Balajnac
Balajnac
Sloga
Jovanovac
20.10.2019
10:00
Dobrič
Brest
Koprijan
Gradište
20.10.2019
10:00
Lepaja 2018
Lepaja
BSK 2014
Bukovica
20.10.2019
15:00
Stara Čaršija
Kraljevo
Mladost 1925
Oplanići
20.10.2019
15:00
Zgodačica
Godačica
Sloga Obrva
Obrva
20.10.2019
15:00
Omladinac
Drakčići
Studen Vitez
Studenica
20.10.2019
11:00
Šumadija
Šumarice
Koštam Polje
Delimeđe
20.10.2019
15:00
Budućnost (S)
Samaila
Partizan (V)
Vrba
20.10.2019
15:00
Milakovac 2018
Milakovac
Magnohrom
Kraljevo
20.10.2019
15:00
Morava (M)
Mrsać
BSK Buljane
Buljane
20.10.2019
14:00
Železničar
Klačevica
Budućnost
Lebina
20.10.2019
14:00
ISK Izvor
Izvor
Donja Mutnica
Donja Mutnica
20.10.2019
14:00
Sloga
Donje Vidovo
Razvitak
Mirilovac
20.10.2019
14:00
Borac 1950
Bošnjane
Polet
Zabrega
20.10.2019
14:00
Omladinski
Paraćin
Heroj
Busilovac
20.10.2019
14:00
Jedinstvo
Ratari
Dokmir
Dokmir
20.10.2019
11:00
Brgule
Brgule
Jedinstvo (M)
Milorci
20.10.2019
11:00
OFK Takovo
Takovo
Sloga (V)
Vrhovine
20.10.2019
11:00
Vrelo
Vrelo
Omladinac (K)
Kalinovac
20.10.2019
11:00
Budućnost 1995
Slatina
Kolubara (LP)
Liso Polje
20.10.2019
11:00
Gunjevac
Gunjevac
Murgaš 2012
Murgaš
20.10.2019
11:00
OFK Stublenica
Stublenica
Jedinstvo (M)
Morović
20.10.2019
15:30
Erdevik 2017
Erdevik
OFK Bingula
Bingula
20.10.2019
15:30
Napredak
Vašica
OFK Bačinci
Bačinci
20.10.2019
15:30
Borac
Ilinci
Sinđelić
Gibarac
20.10.2019
15:30
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Omladinac
Batrovci
20.10.2019
15:30
Graničar
Jamena
Jedinstvo 2014
Beljin
20.10.2019
11:00
Torpedo
Lojanice
Petrovac 74
Kujavica
20.10.2019
11:00
Verko
Suvo Selo
Sloga 1949
Matijevac
20.10.2019
11:00
Mladost 2013
Jazovnik
Hajduk
Debrc
20.10.2019
15:00
Belpos
Belotić
Radnik
Glogovac
20.10.2019
11:00
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
Stojan Lazarac
Sovljak
20.10.2019
11:00
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Bair
Bogatić
20.10.2019
11:00
Mladost (O)
Očage
Partizan (C)
Cerovac
20.10.2019
15:00
Bukorovac
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
20.10.2019
15:00
Seljak (C)
Cvetojevac
Turekovac
Turekovac
20.10.2019
11:00
Napredak
Bogojevce
Rudar 1973
Rudare
20.10.2019
11:00
Mladost
Donja Lokošnica
Padež
Padež
20.10.2019
11:00
Polet
Kobilje
Mladost 2015
Mala Reka
20.10.2019
11:00
Zmajevac
Belasica
Kruševica
Kruševica
20.10.2019
15:00
Lomnica
Velika Lomnica
Dvorane
Dvorane
20.10.2019
11:00
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Mladost VPD
Kruševac
20.10.2019
11:00
Grkljane
Grkljane
Dedina
Dedina
20.10.2019
15:00
Vratare
Vratare
Dobra Voda
Dobra Voda
20.10.2019
14:00
OFK Dragoševac
Dragoševac
Belica
Belica
20.10.2019
14:00
GFK Strelište
Jagodina
Crni Vrh
Deonica
20.10.2019
14:00
Mladost
Bukovče
Dražmirovac
Dražmirovac
20.10.2019
14:00
Napredak
Staro Lanište
Mladi radnik
Novo Laniste
20.10.2019
14:00
Omladinac
Bunar
Sloga Gorić
Gorić
20.10.2019
14:30
Omladinac
Valjevo
Beloševac
Beloševac
20.10.2019
11:00
Kotešica
Kotešica
Mali korak
Oglađenovac
20.10.2019
14:30
Bujačić
Bujačić
OFK Povlen
Brezovice
20.10.2019
14:30
Zadrugar
Lopatanj
Udarnik 2015
Ćovdin
20.10.2019
Zabrđe 1936
Zabrđe
Borac
Veliko Laole
20.10.2019
Burovac
Burovac
Sloven
Sibač
20.10.2019
Hajduk 1932
Šimanovci
Mladost 1935
Prhovo
20.10.2019
Lovac
Karlovčić
Vitez
Subotište
20.10.2019
Kameni
Ašanja
OFK Varna
Varna
20.10.2019
11:00
Pocerina
Jevremovac
Dumača
Pocerski Metković
20.10.2019
11:00
Metlić
Metlić
Mladost
Slatina
20.10.2019
11:00
Zablaće
Zablaće (Šabac)
BSK 1931
Brežane
20.10.2019
14:30
Sopot
Požarevac
Batovac
Batovac
20.10.2019
14:30
Dunavac
Petka
Sloga 1932
Ćirikovac
20.10.2019
14:30
Morava 1932
Prugovo
Proleter 1932
Požarevac
20.10.2019
14:30
Moravac 1933
Dragovac
Napredak (B)
Bubušinac
20.10.2019
14:30
Vojvoda Milenko
Kličevac
Zemljoradnik 1932
Trnjane
20.10.2019
14:30
Sloga (D)
Drmno
Pobeda
Stari Kostolac
20.10.2019
14:30
Napredak 1934
Nabrđe
Sloga 1936
Kasidol
20.10.2019
14:30
Metalac
Požarevac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
20.10.2019
15:00
Petlovača
Petlovača
Partizan
Drenovac
20.10.2019
11:00
Metaloplastika
Šabac
Culjković
Culjković
20.10.2019
11:00
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
Napredak
Ševarice
20.10.2019
11:00
Proleter
Šabac
Maskar
Maskar
20.10.2019
10:00
Mladost
Rajkovac
Budućnost MI
Donja Trnava
20.10.2019
10:00
Kalipolje
Žabare
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
20.10.2019
10:00
Krćevac 04
Krćevac
Rudar
Donje Crniljevo
20.10.2019
11:00
Mladost
Svileuva
Borac BTG
Batalage
20.10.2019
11:00
Sava
Mrđenovac
Fruškogorac
Mali Radinci
20.10.2019
Graničar
Grabovci
Jedinstvo (P)
Platičevo
20.10.2019
Jedinstvo (R)
Ruma
Polet
Nikinci
20.10.2019
Jedinstvo (K)
Kraljevci
27. Oktobar
Šatrinci
20.10.2019
Car Uroš
Jazak
Borac
Jarkovci
20.10.2019
Planinac
Rivica
Sloga (K)
Krnješevci
20.10.2019
Fruškogorac
Krčedin
Vojvodina
Neradin
20.10.2019
Sloga (M)
Maradik
Omladinac
Zagajica
20.10.2019
15:00
Pobeda
Parta
Banat
Vršac
20.10.2019
15:00
Vršac
Vršac
Vitorul
Straža
20.10.2019
15:00
Hajduk
Šušara
Babajić
Babajić
20.10.2019
14:30
Borac
Rajković
Tolić
Tolić
20.10.2019
14:30
Proleter
Latković
Toplica
Donja Toplica
20.10.2019
11:30
Kačer
Belanovica
Stig (MC)
Malo Crniće
20.10.2019
11:00
Sloga 1945
Veliko Selo
Kumane
Kumane
20.10.2019
14:30
Mirko Tomić
Tribrode
Pek
Kusiće
20.10.2019
14:30
Mladi Borac
Majilovac
Sloga-Top
Topolovnik
20.10.2019
14:30
Ram
Ram
Dunavac 1929
Kisiljevo
20.10.2019
14:30
Stiški Kurjak
Kurjače
Jasenovo
Jasenovo
20.10.2019
14:00
Sinđelić
Vojnik
Mladi Borac (S)
Sedlare
20.10.2019
14:00
Resava
Bukovac
Selanac
Selanac
20.10.2019
Azbukovica
Crnča
Čobanče
Čitluk
20.10.2019
Crnča
Crnča
Homoljac
Žagubica
20.10.2019
10:00
Vukovac 98
Vukovac
Best Sige
Sige
20.10.2019
10:00
Sloga (J)
Jošanica
Polet
Bikinje
20.10.2019
15:00
Mladost
Radoševac
Borac 2016
Donja Kruševica
20.10.2019
15:00
OFK Vinci
Vinci
Beli Orlovi
Brestovac
20.10.2019
Kotlenik
Selo Leskovac
Gorski Car
Garaši
20.10.2019
14:30
Misača
Misača
Ranilović
Ranilović
20.10.2019
14:30
Tulež
Tulež
Široki Brijeg
Široki Brijeg
20.10.2019
17:00
Sloboda
Tuzla
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
20.10.2019
13:30
Bokelj
Kotor
Jezero
Plav
20.10.2019
13:30
Ibar
Rožaje
Arsenal
Tivat
20.10.2019
13:30
Otrant Olympic
Ulcinj
Mornar
Bar
20.10.2019
13:30
Lovćen
Cetinje
Dečić
Tuzi
20.10.2019
13:30
Drezga
Piperi
Manchester United
Manchester
20.10.2019
17:30
Liverpool
Liverpool
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
20.10.2019
00:00
Celta de Vigo
Vigo
Athletic Club
Bilbao
20.10.2019
00:00
Real Valladolid
Valladolid
Atlético Madrid
Madrid
20.10.2019
00:00
Valencia
Valencia
Eibar
Eibar
20.10.2019
00:00
Barcelona
Barcelona
Espanyol
Barcelona
20.10.2019
00:00
Villarreal
Villarreal
Getafe
Getafe (Madrid)
20.10.2019
00:00
Leganés
Leganés
Granada
Granada
20.10.2019
00:00
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Mallorca
Palma de Mallorca
20.10.2019
00:00
Real Madrid
Madrid
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
20.10.2019
00:00
Real Betis
Sevilla
Sevilla
Sevilla
20.10.2019
00:00
Levante
Valencia
Hoffenheim
Sinsheim
20.10.2019
18:00
Schalke 04
Gelsenkirchen
Cagliari
Cagliari
20.10.2019
15:00
SPAL
Ferrara
Milan
Milano
20.10.2019
20:45
Lecce
Lecce
Parma
Parma
20.10.2019
18:00
Genoa
Genova
Sampdoria
Genova
20.10.2019
15:00
Roma
Roma
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
20.10.2019
12:30
Internazionale
Milano
Udinese
Udine
20.10.2019
15:00
Torino
Torino
Olympique Marseille
Marseille
20.10.2019
21:00
Strasbourg
Strasbourg
Monaco
Monaco
20.10.2019
17:00
Rennes
Rennes
Jedinstvo (P)
Paraćin
20.10.2019
Jagodina Tabane
Jagodina
Radnički (P)
Pirot
20.10.2019
Real
Niš
Radnik
Surdulica
20.10.2019
Dinamo
Vranje
Trstenik PPT
Trstenik
20.10.2019
Topličanin
Prokuplje
Bor 1919
Bor
20.10.2019
Moravac Orion
Mrštane
Radnički 1912
Sombor
20.10.2019
10:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
Bačka 1901
Subotica
20.10.2019
10:00
Hajduk 1912
Kula
Tornjoš
Tornjoš
20.10.2019
10:00
Tavankut
Tavankut
AFK
Ada
20.10.2019
11:00
Jedinstvo
Bačko Petrovo selo
Petrika
Novi Sad
20.10.2019
12:00
TSC
Bačka Topola
Borac
Novi Sad
20.10.2019
12:00
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
20.10.2019
12:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
Bačka 1901
Subotica
20.10.2019
12:00
Hajduk 1912
Kula
Sloga
Plandište
20.10.2019
Polet
Izbište
Karaš
Jasenovo
20.10.2019
Partizan
Uljma
Coerver junior
Vršac
20.10.2019
Potporanj
Potporanj
Proleter
Banatski Karlovac
20.10.2019
Jedinstvo
Vlajkovac
Budućnost
Alibunar
20.10.2019
Dobrica
Dobrica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
20.10.2019
11:00
Bečej 1918
Bečej
Čantavir
Čantavir
20.10.2019
13:00
OFK Vrbas
Vrbas
Radnički 1905
Bajmok
20.10.2019
10:00
Bačka 1901
Subotica
Jošanica
Novi Pazar
20.10.2019
10:00
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
20.10.2019
14:00
Apolon 4
Kragujevac
Bubamara
Kraljevo
20.10.2019
13:00
Mokra Gora
Zubin Potok
Radnički (O)
Obrenovac
20.10.2019
Brodarac
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
20.10.2019
Internacional
Beograd
Zemun
Zemun
20.10.2019
Crvena zvezda
Beograd
Voždovac
Beograd
20.10.2019
Partizan
Beograd
Mladost (L)
Lukićevo
20.10.2019
10:00
Bečkerek 023
Zrenjanin
Kikinda 1909
Kikinda
20.10.2019
10:00
Dinamo 1945
Pančevo
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
20.10.2019
12:00
GFK Sloven
Ruma
Index
Novi sad
20.10.2019
13:00
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Petrika
Novi Sad
20.10.2019
10:00
Vojvodina
Novi Sad
Arena Su
Subotica
20.10.2019
10:00
Kabel
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
20.10.2019
10:00
Radnički 1912
Sombor
OFK Bačka
Bačka Palanka
20.10.2019
10:00
CFK
Vrbas
Crvenka
Crvenka
20.10.2019
10:00
ODR
Petrovaradin
CFK
Vrbas
20.10.2019
15:00
Bajša
Bajša
Spartak '07
Subotica
20.10.2019
11:00
Radnički 1905
Bajmok
Tavankut
Tavankut
20.10.2019
10:00
Vinogradar
Hajdukovo
Preporod
Novi Žednik
20.10.2019
10:30
Spartak '06
Subotica
AFK
Ada
20.10.2019
09:00
Bačka
Mol
Sloga
Ostojićevo
20.10.2019
10:00
Jedinstvo
Martonoš
Senta
Senta
20.10.2019
10:00
Kevi
Kevi
Morava (M)
Mrsać
20.10.2019
11:00
Kraljevo Hajduk
Jarčujak
Apolon
Kraljevo
20.10.2019
10:00
Mataruge
Mataruge
Radnik
Ušće
20.10.2019
11:00
Sloga
Kraljevo
Mačva
Šabac
20.10.2019
10:00
Sun Rise
Šabac
Mačva 1929
Bogatić
20.10.2019
10:00
Omladinac 2014
Ljig
Mladost
Lučani
20.10.2019
10:00
Jedinstvo Putevi
Užice
FAP
Priboj
20.10.2019
10:00
Javor Matis
Ivanjica
Borac 1926
Čačak
20.10.2019
10:00
GFK Sloboda
Užice
OPK Rudar 1933
Kostolac
20.10.2019
10:00
AF Duljaj
Topola
Bačinac
Bačinac
20.10.2019
10:00
Mladi radnik 1926
Požarevac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
20.10.2019
10:00
VGSK
Veliko Gradište
Ozren
Sokobanja
20.10.2019
Kolibri
Kuršumlija
Radnički 2012
Niš
20.10.2019
Preševo
Preševo
Bečej 1918
Bečej
20.10.2019
12:00
Bajša
Bajša
Borac (L)
Lazarevac
20.10.2019
10:00
Akademija fudbala
Lazarevac
Srećno stopalo
Lajkovac
20.10.2019
10:00
Budućnost
Dudovica
OFK Borac
Arnajevo
20.10.2019
10:00
Sloboda
Stubica
Železničar
Lajkovac
20.10.2019
10:00
Budućnost Krušik 2
Valjevo
Radnički
Valjevo
20.10.2019
10:00
Senjak 2
Valjevo
Senjak 1
Valjevo
20.10.2019
10:00
Tešnjar
Valjevo
Budućnost Krušik 1
Valjevo
20.10.2019
10:00
Jedinstvo
Ub
Omladinac
Ljig
20.10.2019
10:00
OFK Osečina
Osečina
Napredak
Medoševac
20.10.2019
10:45
Kolubara 1
Lazarevac
Omladinac
Ljig
20.10.2019
10:00
Železničar
Lajkovac
Akademija fudbala
Lazarevac
20.10.2019
11:30
Šumadija
Šopić
Kalimero
Lazarevac
20.10.2019
09:15
Kolubara 2
Lazarevac
Turbina
Vreoci
20.10.2019
11:30
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Sloboda
Stubica
20.10.2019
08:30
ŽFK Borac
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
20.10.2019
08:30
Mladost (C)
Cvetovac
Real 1
Lazarevac
20.10.2019
10:00
Kalimero 1
Lazarevac
Akademija fudbala 1
Lazarevac
20.10.2019
09:15
Omladinac
Ljig
Real 2
Lazarevac
20.10.2019
10:45
Mladost (Č)
Čibutkovica

Košarka

Železničar
Čačak
20.10.2019
18:00
Sloga
Kraljevo
Budućnost VOLI
Podgorica
20.10.2019
20:00
Koper Primorska
Kopar
Krka
Novo Mesto
20.10.2019
18:00
Crvena zvezda MTS
Beograd

Rukomet

Dinamo
Pančevo
20.10.2019
19:00
Novi Pazar
Novi Pazar