XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 512 utakmica za dan
Subota, 5 Oktobar 2019

Fudbal

Čukarički
Beograd
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Mačva
Šabac
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Radnik
Surdulica
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Zemun
Zemun
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Sinđelić
Beograd
0 : 0
Trayal
Kruševac
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 1
Sloga (P)
Požega
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Borac 1926
Čačak
2 : 0
Loznica
Loznica
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Tutin
Tutin
5 : 1
RSK
Rabrovo
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Bečej 1918
Bečej
OFK Vršac
Vršac
4 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Hajduk 1912
Kula
0 : 2
Železničar
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički 1912
Sombor
2 : 0
Borac
Sakule
Moravac Orion
Mrštane
1 : 3
OFK Sinđelić
Niš
Jedinstvo
Bošnjace
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
BSK Borča
Borča
OFK Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Sremčica
Sremčica
Lokomotiva
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
IMT
Beograd
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Karađorđe
Topola
6 : 0
Polet
Trnovče
Sloga 1924
Batočina
5 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Spartak
Ljig
1 : 1
Drina
Ljubovija
Ribnica
Mionica
4 : 1
Mladost (D)
Dračić
Omladinac
Novo Selo
2 : 2
Budućnost
Resnik
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Apolon 2018
Kovači
FAP
Priboj
1 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Crnokosa
Kosjerić
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
GFK Sloboda
Užice
4 : 0
Prijevor
Prijevor
Sloga
Čonoplja
2 : 0
Crvenka
Crvenka
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 2
Bajša
Bajša
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 0
Mladost (T)
Turija
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Sloga (T)
Temerin
0 : 0
Cement
Beočin
Sloga (E)
Erdevik
4 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 2
Sremac
Vojka
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 2
Begej
Žitište
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Sloga
Plandište
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Naftagas
Elemir
1 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 0
Sloga
Leskovac
Jablanica
Medveđa
2 : 4
Pčinja
Trgovište
Morava
Vladičin Han
2 : 1
Bobište
Bobište
Pusta Reka
Bojnik
1 : 1
Čekmin
Čekmin
Bor 1919
Bor
4 : 1
OFK 019
Zaječar
Rtanj
Boljevac
0 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Rajko Mitić
Bela Palanka
0 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
OFK Slatina
Bor
Đerdap
Kladovo
0 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Sloga
Despotovac
4 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
5 : 1
Morava 1918
Ćuprija
OFK Napredak 1929
Aleksinac
0 : 1
Vrtište
Vrtište
Milutinac
Zemun
3 : 0
Komgrap
Beograd
Šumadija
Šopić
3 : 2
Turbina
Vreoci
Rudar 2001
Kostolac
3 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 2
Sloga (M)
Miloševac
Radnik (Ub)
Ub
0 : 0
OFK Osečina
Osečina
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
3 : 0
Majur
Majur
Mladi radnik 1925
Grdica
3 : 1
Ribnica
Jovac
Mladost
Vrdila
1 : 2
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Rudar
Baljevac
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Ovčar
Markovica
1 : 1
Parmenac
Parmenac
Polet
Karavukovo
2 : 1
Borac 46
Obrovac
Vojvodina
Tovariševo
2 : 1
Tvrđava
Bač
Obilić (NK)
Novi Kneževac
4 : 0
Preporod
Novi Žednik
Njegoš
Lovćenac
4 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 5
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Srbobran
Srbobran
2 : 1
Napredak
Nadalj
Senta
Senta
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Radnički 1905
Bajmok
2 : 0
Sloga
Ostojićevo
Radnički
Šid
1 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
Partizan
Vitojevci
1 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 3
Veternik
Veternik
Delija
Mokrin
3 : 1
OFK Klek
Klek
Partizan (U)
Uljma
3 : 0
Radnički (B)
Baranda
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Mladost 1959
Vinarce
4 : 2
OFK Morava
Leskovac
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 2
Polom
Leskovo
Zlot
Zlot
3 : 3
Sloga
Kobišnica
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 6
Branik
Štubik
BSK
Bukovče
2 : 0
Blizna
Blizna
Ozren
Sokobanja
1 : 5
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Hajduk
Rujevica
2 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Budućnost
Dudovica
6 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Mladost
Čibutkovica
1 : 3
Radnički
Rudovci
Vinča
Vinča (Grocka)
0 : 0
Zuce 2019
Zuce
Napredak 2012
Krušje
1 : 1
Naisus 1977
Rožina
Mladost (B)
Batušinac
0 : 3
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Napredak
Izvor
5 : 5
Dragoš
Pirot
Zadrugar
Krupac
0 : 7
Senjak
Pirot
Zvezda
Blato
2 : 0
Željuša
Željuša
Rakovica
Beogra
3 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Aluminjum
Niš
4 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Mladost (S)
Suvojnica
05.10.2019
14:30
Vihor
Žbevac
Radnički
Velika Hoča
5 : 4
Ugljare
Ugljare
Gračanica
Gračanica
7 : 2
Sitnica
Lepina
Gracko
Staro Gracko
3 : 1
Čaglavica
Čaglavica
Lukavac
Lukavac
3 : 0
Komanice
Komanice
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
6 : 2
Rudar 1945
Radljevo
Zvizdar 2012
Zvizdar
1 : 4
Polet (T)
Takovo
Kalenić
Kalenić
2 : 3
Mladost (V)
Vračević
Progorelica
Progorelica
2 : 1
Mineral 2015
Rudno
Mlada krila
Metikoši
2 : 0
Miločajac
Miločaj
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 0
Lazac
Lazac
Partizan
Kupusina
5 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Jednota
Šid
1 : 1
Sloven
Ruma
Vinogradar
Ledinci
3 : 3
Titel
Titel
Dunav
Banatska Palanka
5 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
OFK Brza
Brza
1 : 3
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Navalin
Navalin
1 : 5
Sloboda
Donje Brijanje
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
2 : 0
Mladost (B)
Batulovce
Polet 57
Milutovac
0 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Kopaonik
Brus
4 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 2
Borac
Gornji Katun
Rudar (St)
Stenjevac
5 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
3 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
Radnički
Tekija
1 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Budućnost
Miliva
9 : 0
Istok 63
Plana
Mladost
Tečić
2 : 1
Osaonica
Bagrdan
Kupinovac
Kupinovac
5 : 3
Sinđelić 1934
Vojska
Sloboda
Šuljkovac
3 : 1
Mladost
Gložane
AFK
Ada
6 : 0
Jadran
Sanad
Tornjoš
Tornjoš
5 : 0
Graničar
Đala
Cer
Petkovica
7 : 0
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Milicionar
Bogatić
2 : 0
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
OFK Šabac
Šabac
3 : 2
Premijer
Badovinci
Gučevo 1929
Banja Koviljača
5 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 0
Antimon
Zajača
Orlovi
Bačka Palanka
1 : 2
Budućnost
Gložan
1. Oktobar
Srpski Itebej
4 : 1
Terekves
Hetin
Proleter
Međa
1 : 6
Napredak (Č)
Čestereg
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 5
Vojvodina
Bašaid
Roham
Nova Crnja
6 : 1
Bega
Novi Itebej
Feniks
Rača
3 : 0
Kruševica 1980
Kneževac
Bata Bulić
Bistrica
2 : 2
Radnički (K)
Knežica
Bratstvo 1975
Erdeč
1 : 1
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Bukovica
Bukovica
1 : 0
Modrica
Modrica
Makrešane
Makrešane
5 : 2
Rasina
Vitanovac
Borac
Bivolje
4 : 4
Zdravinje
Zdravinje
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
4 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Napredak
Jošanica
6 : 0
Rtanj
Vrmdža
Mladost
Resnik
1 : 5
Sokograd
Sokobanja
Gorušica
Viča
6 : 1
Prilike
Prilike
Jelica
Goračići
3 : 0
Radnički
Turica
Voćar
Kotraža
7 : 1
Dragačevo
Guča
Bjelica
Milatovići
3 : 2
Bratstvo
Dljin
Brezova
Brezova
5 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
Petlić SD 026
Smederevo
3 : 0
Vučak
Vučak
Rutevac
Rutevac
1 : 4
Jedinstvo
Bobovište
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 1
Tempo
Mozgovo
Sloboda
Stubica
5 : 4
Petka
Petka
Strmovo
Strmovo
3 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Mladost
Mali Suvodol
1 : 0
Rongo Siti
Pirot
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 7
Nišavac
Staničenje
Kastrum
Gamzigrad
05.10.2019
15:30
Šljivar
Šljivar
Jugovići
Jug Bogdanovac
3 : 7
Dobrič
Brest
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
1 : 5
Panonija
Lalić
Dinamo
Sonta
1 : 2
Rastina 1918
Rastina
Sport
Bezdan
1 : 2
Graničar
Riđica
Telečka
Telečka
1 : 3
Bratstvo 2019
Prigrevica
KSK Konak 1926
Konak
1 : 0
Borac
Zrenjanin
Sloga
Jarkovac
1 : 6
Proleter
Neuzina
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
6 : 0
Partizan
Tomaševac
Radnik
Davidovac
2 : 2
Jedinstvo
Ratari
Sparta
Kaona
7 : 0
Torpedo
Lojanice
Napredak (U)
Uzveće
1 : 2
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
5 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Radnik 2013
Šišince
0 : 10
Napredak
Bogojevce
Zmajevac
Belasica
2 : 0
Polet
Kobilje
OFK Dragoševac
Dragoševac
0 : 1
Mladost
Bukovče
Trnava
Trnava
5 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
Radnik
Pankovo
2 : 2
Zabrđe 1936
Zabrđe
Rudar 1947
Stamnica
4 : 0
Burovac
Burovac
Vukan
Ždrelo
3 : 0
BSK
Bošnjak
Borac (R)
Radenković
0 : 5
Zmaj
Noćaj
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 7
Sremac
Jarak
Borac (VR)
Veliki Radinci
2 : 2
Planinac
Ležimir
Poletarac
Laćarak
0 : 1
Graničar
Kuzmin
Graničar
Miletićevo
6 : 1
Mladost
Velika Greda
Naša Krajina
Kupinik
1 : 5
Dobrica
Dobrica
Janošik
Janošik
6 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 4
Vladimirovac
Vladimirovac
Bojić
Bojić
0 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Dunavac
Petka
3 : 1
Sopot
Požarevac
Sloga
Duvanište
9 : 1
Metaloplastika
Šabac
ZT Gorovič
Gorovič
0 : 2
Jarmenovci
Jarmenovci
Junkovac
Junkovac
3 : 1
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
Granit
Radalj
0 : 7
TE Gučevo
Trbušnica
Mladost (G)
Gradilište
0 : 3
Mladost (DB)
Donja Borina
Luk
Voćnjak
4 : 0
Sloga
Korenita
Jadar
Stupnica
0 : 2
Jelav
Jelav
Planinac
Panjevac
1 : 4
Mladi Borac (S)
Sedlare
Temnić 1924 - 2
Varvarin
0 : 3
Kiseljak
Orašje
Nepričava
Nepričava
1 : 4
Proleter
Bajevac
Sloga
Bogovađa
2 : 2
Ratkovac
Ratkovac
Vrelo 1971
Milanovac
3 : 1
Mlava (R)
Ribare
Selište
Selište
1 : 6
Pobeda 1953
Osanica
Mladost (K)
Krupaja
6 : 1
Vukovac 98
Vukovac
Grivac
Grivac
0 : 4
Mladost
Pretoke
Polet
Ljubić kod Knića
5 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Borac
Borci
3 : 0
Mladost
Crni kao
Šumadija
Sipić
3 : 1
Šumadinac
Brzan
Budućnost
Kočetin
2 : 2
Udarnik
Sibnica
Proleter
Četereže
3 : 4
Jedinstvo
Oreovica
BSK
Brzohode
4 : 2
Polet
Aleksandrovac
Lipar
Donji Račnik
3 : 0
PSS-192
Jagodina
Radnik
Bijeljina
3 : 2
Sloboda
Tuzla
Čelik
Zenica
2 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
3 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Tekstilac
Derventa
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Željezničar Sport Team
Banja Luka
0 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Jedinstvo
Brčko
0 : 1
Podrinje
Janja
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Alfa Modriča
Modriča
Sutjeska
Nikšić
2 : 1
Zeta
Golubovci
Grbalj
Radanovići
2 : 2
Rudar
Pljevlja
Budućnost
Podgorica
1 : 0
Podgorica
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 1
Kom
Podgorica
Brighton
Brighton, East Sussex
3 : 0
Tottenham
London
Burnley
Burnley
1 : 0
Everton
Liverpool
Liverpool
Liverpool
2 : 1
Leicester City
Leicester
Norwich City
Norwich
1 : 5
Aston Villa
Birmingem
Watford
Watford
0 : 0
Sheffield United
Sheffield
West Ham
London
1 : 2
Crystal Palace
London
Leganés
Leganés
1 : 2
Levante
Valencia
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
2 : 1
Villarreal
Villarreal
Real Madrid
Madrid
4 : 2
Granada
Granada
Valencia
Valencia
2 : 1
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Bayern München
München
1 : 2
Hoffenheim
Sinsheim
Bayer Leverkusen
Leverkusen
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 1
Köln
Köln
Paderborn
Paderborn
1 : 2
Mainz 05
Mainz
Genoa
Genova
1 : 2
Milan
Milano
Verona
Verona
2 : 0
Sampdoria
Genova
SPAL
Ferrara
1 : 0
Parma
Parma
Dijon
Dijon
1 : 0
Strasbourg
Strasbourg
Montpellier
Montpellier
3 : 1
Monaco
Monaco
PSG
Paris
4 : 0
Angers
Angers
Toulouse
Toulouse
1 : 3
Bordeaux
Bordeaux
Brest
Brest
2 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
Nantes
Nantes
1 : 0
Nice
Nice
Mačva
Šabac
2 : 1
Spartak DOO
Subotica
Radnički 2012
Niš
1 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Radnički 1923 (2)
Kragujevac
05.10.2019
14:30
Jedinstvo
Ub
Topličanin
Prokuplje
2 : 4
Kolibri
Kuršumlija
Morava
Žitkovac
0 : 4
Levač
Rekovac
Knjaževac 2015
Knjaževac
05.10.2019
Vučice
Vučje
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Jedinstvo 2014
Pirot
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 2
Sloga (P)
Požega
Karađorđe
Topola
1 : 1
Loznica
Loznica
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Mačva
Šabac
6 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Sloboda (U)
Užice
1 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Borac 1926
Čačak
2 : 3
Javor
Ivanjica
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Petar Puača
Novi Sad
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Spartak ŽK
Subotica
3 : 1
TSC
Bačka Topola
Tekstilac
Odžaci
1 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 4
Proleter (NS)
Novi Sad
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 3
Bačka 1901
Subotica
Sloga
Banatsko Novo Selo
8 : 1
Borac
Sakule
Mundial
Pančevo
1 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
Dolina
Padina
Polet
Idvor
1 : 6
Omladinac 1927
Opovo
Partizan
Gaj
6 : 3
Borac
Starčevo
Mladost
Omoljica
5 : 0
Vulturul
Grebenac
Budućnost
Banatski Brestovac
05.10.2019
Dunav
Banatska Palanka
Dolovo
Dolovo
2 : 1
Strela
Ivanovo
BIP
Čačak
3 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Tutin
Tutin
3 : 3
Zlatibor
Čajetina
Korićani
Kragujevac
0 : 4
Jedinstvo Putevi
Užice
Morava
Velika Plana
6 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Sušica
Kragujevac
2 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
Zvižd
Kučevo
7 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Mačva 2
Šabac
3 : 0
OFK Divci
Divci
Partizan
Beograd
3 : 1
Apolon 4
Kragujevac
OFK Vršac
Vršac
2 : 3
Brodarac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Mačva
Šabac
Čukarički
Beograd
5 : 0
Kiker
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Sloga (P)
Požega
Apolon
Kraljevo
2 : 4
Loznica
Loznica
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Savacijum
Šabac
6 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Sloboda (U)
Užice
0 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Borac 1926
Čačak
8 : 0
Javor
Ivanjica
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Beograd
Beograd
10 : 1
OLE
Zemun
Kolubara
Lazarevac
1 : 4
Internacional
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Kabel
Novi Sad
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
7 : 0
Bačka 1901
Subotica
Petar Puača
Novi Sad
14 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Partizan 1945
Darosava
1 : 1
OPK Rudar 1933
Kostolac
Radnički 1923
Kragujevac
9 : 1
Karađorđe
Topola
Sušica
Kragujevac
3 : 2
RSK
Rabrovo
Rudar
Stamnica
8 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
13 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Dinamo 1945
Pančevo
05.10.2019
Jedinstvo
Dubovac
Mladost
Vojlovica
6 : 4
Voja Gačić
Pančevo
Omladinac
Deliblato
05.10.2019
Radnički
Kovin
Borac
Pločica
10 : 0
Proleter
Mramorak
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
1 : 2
BIP
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Železničar
Lajkovac
4 : 0
Drina
Ljubovija
Sloga
Bogosavac
2 : 6
Omladinac 2014
Ljig
Mačva 1929
Bogatić
0 : 4
Ribnica
Mionica
Senjak
Valjevo
1 : 2
Šabac
Šabac
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Apolon 2018
Kraljevo
Bane 1931
Raška
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Pazar Juniors
Novi Pazar
05.10.2019
10:00
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (K)
Kraljevo
05.10.2019
11:00
OFK Ras
Novi Pazar
Brodarac
Novi Beograd
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 8
OFK Vršac
Vršac
Proleter 2006
Zrenjanin
6 : 0
ŽAK
Kikinda
Voja Gačić
Pančevo
2 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Coerver junior FA
Vršac
1 : 5
Radnički (Z)
Zrenjanin
GFK Sloven
Ruma
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Inđija
Inđija
1 : 1
Radnički (Š)
Šid
TSC
Bačka Topola
4 : 1
ODR
Petrovaradin
Crvena zvezda
Pavliš
7 : 0
Ševac
Kusić
Budućnost
Alibunar
05.10.2019
Banat
Ilandža
OFK Plandište
Plandište
05.10.2019
Mladost
Velika Greda
Kristal 2018
Vršac
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Vojvodina
Crepaja
05.10.2019
Borac
Sakule
Tempo
Sefkerin
0 : 5
Glogonj
Glogonj
Unirea
Uzdin
05.10.2019
Radnički
Baranda
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 7
BSK
Bavanište
Omladinac 1927
Opovo
6 : 3
Kolonija
Kovin
Spartak 1911
Debeljača
1 : 2
Voja Gačić
Pančevo
Sloga
Banatsko Novo Selo
0 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Borac
Starčevo
9 : 7
Mladost
Omoljica
TSC
Bačka Topola
7 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka
Pačir
2 : 5
Spartak '06
Subotica
Tavankut
Tavankut
4 : 5
Preporod
Novi Žednik
Budućnost
Mala Krsna
0 : 9
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Cerovac 2013
Cerovac
3 : 0
Sloga
Miloševac
Podunavac
Udovice
1 : 3
Sloboda
Lipe
Osipaonica
Osipaonica
12 : 1
Udarnik
Lozovik
Mladi radnik 1940
Radinac
4 : 3
Bresje Superior
Velika Plana
Tisa
Adorjan
1 : 11
Senta
Senta
Železničar
Lajkovac
4 : 3
Drina
Ljubovija
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Omladinac 2014
Ljig
Savacijum
Šabac
2 : 1
Loznica
Loznica
Senjak
Valjevo
3 : 1
Šabac
Šabac
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 5
Sloga (P)
Požega
Gaučosi
Čačak
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Kinder
Čačak
0 : 7
Javor Matis
Ivanjica
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 7
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Čačak 94
Čačak
3 : 0
Budućnost
Arilje
Šumadija
Aranđelovac
4 : 1
Cepelin 026
Smederevo
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
Bačinac
Bačinac
Železničar
Požarevac
3 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Soko 2015
Saraoci
1 : 5
RSK
Rabrovo
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 2
AF Duljaj
Topola
VGSK
Veliko Gradište
10 : 0
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
Heroj Polet
Jajinci
1 : 4
Barajevo
Barajevo
PKB
Padinska Skela
3 : 0
Banja
Palilula
Kosmaj
Ralja
4 : 0
Boleč
Grocka
Savac
Šabac
05.10.2019
Vašarište
Kragujevac
Šampion
Gornji Milanovac
2 : 4
Karađorđe
Topola
Mačva
Šabac
10 : 0
Plana
Velika Plana
Kolibri
Kuršumlija
05.10.2019
Jagodina
Jagodina
Topličanin
Prokuplje
0 : 2
Lavice Dubočica
Leskovac
Levač
Rekovac
0 : 3
Napredak junior 2018
Kruševac
Majdanpek
Majdanpek
05.10.2019
Radnički 2012
Niš
Vučice
Vučje
7 : 0
Ozren
Sokobanja
Preševo
Preševo
0 : 1
Morava
Žitkovac
Bačka
Bačka Palanka
05.10.2019
Spartak D.O.O
Subotica
Voša AS
Novi Sad
1 : 1
Polet
Sivac
Nova Kolonija
Kovin
1 : 9
Vojvodina
Novi Sad
TSC
Kanjiža
0 : 10
Spartak
Subotica
Banat
Vršac
3 : 0
Stajićevo 2017
Stajićevo
Voja Gačić
Pančevo
05.10.2019
Mladost
Srbobran
Arena SU
Subotica
17 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Subotica '07
Subotica
6 : 0
Čantavir
Čantavir
AFK
Ada
1 : 2
Bajša
Bajša
TSC
Bačka Topola
19 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
CFK
Vrbas
6 : 0
Subotica '08
Subotica
Srećno stopalo
Lajkovac
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 4
Sloboda
Stubica
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 0
Radnički
Rudovci
National
Novi Pazar
2 : 1
Sport Club 99
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 10
Pazar Juniors
Novi Pazar
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
2 : 3
Pazar Juniors B
Novi Pazar
Rađ
Krupanj
05.10.2019
11:00
Ženski FK
Loznica
Radnički Stobex
Klupci
1 : 1
Jadar 07
Loznica
Respekt
Loznica
05.10.2019
11:00
Loznica
Loznica
Jedinstvo
Mali Zvornik
1 : 1
Podrinje
Lozničko Polje

Košarka

Sloboda
Užice
77 : 74
Tamiš
Pančevo
Mladost
Zemun
81 : 97
Dynamic
Beograd
Borac
Čačak
99 : 75
Metalac
Valjevo
Dunav
Stari Banovci
117 : 68
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Aleksinac
77 : 55
OKK Beograd
Beograd
Vršac
Vršac
83 : 73
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Fair Play
Niš
57 : 83
Pirot
Pirot
BKK Radnički
Beograd
97 : 77
Konstantin
Niš
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
89 : 77
Sloga
Kraljevo
Proleter Naftagas
Zrenjanin
88 : 73
Železničar
Čačak
Napredak Junior
Kruševac
86 : 64
Zekas 75
Rača
Zlatar
Nova Varoš
77 : 82
Radnički 1950
Kragujevac
Plana
Velika Plana
77 : 82
Požarevac
Požarevac
Klik
Arilje
100 : 60
Student BB
Bajina Bašta
Crnokosa
Kosjerić
75 : 90
Priboj
Priboj
Srem
Sremska Mitrovica
75 : 76
Vrbas
Vrbas
Hajduk
Kula
87 : 99
Nova Pazova
Nova Pazova
Trepča
Kosovska Mitrovica
94 : 90
Okanik
Mataruška Banja
Bane
Raška
20 : 0
Kopaonik
Brus
Sloga Elite
Kraljevo
87 : 72
Stari Ras
Novi Pazar
Sloga (B)
Batočina
64 : 75
Zicer 2014
Gruža
Sivac
Sivac
47 : 89
Joker
Sombor
Basketball Stars
Futog
65 : 104
Kikinda
Kikinda
Petrovgrad
Zrenjanin
79 : 103
Beočin
Beočin
Ru koš
Ruma
103 : 66
Pink
Šimanovci
Šimanovci
Šimanovci
103 : 65
Sloven
Ruma
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
92 : 55
Partizan
Šid
Kuršumlija
Kuršumlija
73 : 68
Hisar
Leskovac
Vlasotince
Vlasotince
77 : 58
Actavis Academy
Leskovac
Cibona
Zagreb
88 : 92
Mornar
Bar
Igokea
Aleksandrovac
73 : 75
Partizan NIS
Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
79 : 83
Kraljevo
Kraljevo
Vrbas Medela
Vrbas
58 : 65
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
54 : 69
Radivoj Korać
Beograd
021
Novi Sad
90 : 62
Partizan
Beograd
Ljubovija
Ljubovija
41 : 81
Duga
Šabac
Art Basket
Beograd
84 : 60
Radnički (B)
Beograd
Mileševka
Prijepolje
76 : 68
Vršac
Vršac
Njegoš
Lovćenac
0 : 20
Delfin
Bačka Palanka
Topolčanka
Bačka Topola
96 : 39
Sivac
Sivac
Kikinda
Kikinda
75 : 57
Srem
Sremska Mitrovica

Odbojka

Radnički
Kragujevac
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Partizan
Beograd
1 : 3
Niš
Niš
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Klek-Zrenjanin
Klek
1 : 3
TENT
Obrenovac
Vizura
Beograd
3 : 2
Železničar
Lajkovac
Ub
Ub
3 : 1
Partizan
Beograd
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Beograd
Beograd

Rukomet

Spartak Vojput
Subotica
28 : 25
Crvena zvezda
Beograd
Obilić
Beograd
34 : 27
Proleter
Zrenjanin
Rudar
Kostolac
26 : 29
Novi Pazar
Novi Pazar
Partizan
Beograd
25 : 26
Dubočica 54
Leskovac
Crvena Zvezda
Mokrin
29 : 28
Radnički
Šid
Apatin
Apatin
25 : 38
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Inđija
Inđija
33 : 26
Somborelektro
Sombor
Hercegovina
Sečanj
30 : 27
Mladost
Bački Jarak
Lokomotiva
Lapovo
22 : 40
Kruševac
Kruševac
Jastrebac
Blace
27 : 24
Zaječar 1949
Zaječar
Radnički (Ć)
Ćuprija
25 : 22
Vlasotince
Vlasotince
Hajduk Veljko 2
Negotin
31 : 23
Bor
Bor
BSK Heba
Bujanovac
28 : 24
Mladost Vranje
Vranje
Mačva 2
Bogatić
16 : 37
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
BASK SOKO
Beograd
24 : 37
RSU Akademija Lečić
Beograd
Obilić
Novi Kneževac
26 : 26
Rusin
Ruski Krstur
Srbobran
Srbobran
34 : 30
Hajduk
Čurug
Jedinstvo
Bočar
27 : 23
Vladimirovac
Vladimirovac
Radnicki
Kovin
34 : 31
Crepaja
Crepaja
Motor Zaporozhye
Zaporožija
33 : 31
Nexe
Našice
Beijing Sport University
Peking
19 : 36
Tatran
Prešov
PPD Zagreb
Zagreb
24 : 23
Eurofarm Rabotnik
Bitolj
Telekom Veszprem
Vesprem
32 : 23
Meshkov Brest
Brest
Jedinstvo
Novi Bečej
31 : 36
Vrbas Petrol
Vrbas
Morava
Velika Plana
37 : 30
Lavovi BP
Bačka Palanka
Kolubara
Lazarevac
23 : 23
Jugović
Kać
Sivac 69
Sivac
32 : 26
SC Voždovac 2012
Beograd
Topličanin
Prokuplje
28 : 27
Vranje 1957
Vranje
Priboj
Priboj
27 : 24
Mokra Gora
Zubin Potok
Prva Petoletka
Trstenik
24 : 32
Kuršumlija
Kuršumlija
ORK Rudar
Pljevlja
19 : 24
Zaječar 1949
Zaječar
Mladost NP
Nova Pazova
25 : 29
Medicinar
Šabac
Železničar
Inđija
25 : 28
Bekament BB
Aranđelovac
Kučevo
Kučevo
27 : 38
Bor RTB
Bor
Temerin
Temerin
30 : 26
Mokrin
Mokrin
SU Hazena
Beograd
32 : 16
Rudar
Kostolac
Sedmerac
Prijepolje
23 : 28
Pazar 2003
Novi Pazar
Žitorađa
Žitorađa
35 : 9
Hajduk Veljko
Negotin
Deronje
Deronje
35 : 22
Senta
Senta

Vaterpolo

Partizan
Beograd
11 : 9
Šabac
Šabac
HAVK Mladost
Zagreb
16 : 6
BVK Crvena zvezda
Beograd
Mornar BS
Split
10 : 6
Budva
Budva
Nais
Niš
17 : 8
Medveščak
Zagreb
OVK POŠK
Split
10 : 12
Primorje EB
Rijeka
Vojvodina
Novi Sad
14 : 8
Triglav
Kranj
Zemun
Zemun
5 : 11
KVK Radnički
Kragujevac

Futsal

Kalča
Niš
6 : 2
Zemun Samo pravo
Zemun
Vranje
Vranje
3 : 3
FON
Beograd
Ivanjica
Ivanjica
4 : 3
Zufo
Bujanovac

Hokej

Medveščak
Zagreb
2 : 8
Triglav
Kranj
Mladost
Zagreb
4 : 1
Hidria Jesenice
Jesenice
Crvena zvezda
Beograd
2 : 5
Slavija Junior
Ljubljana
True Celje
Celje
4 : 5
Vojvodina
Novi sad

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
05.10.2019
Partizan
Beograd