XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 628 utakmica za dan
Nedelja, 27 Oktobar 2019

Fudbal

Inđija
Inđija
27.10.2019
13:00
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
27.10.2019
16:00
Spartak ŽK
Subotica
TSC
Bačka Topola
27.10.2019
18:00
Proleter
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
27.10.2019
13:30
OFK Bačka
Bačka Palanka
Novi Pazar
Novi Pazar
27.10.2019
18:00
Sinđelić
Beograd
Kolubara
Lazarevac
27.10.2019
17:00
Trayal
Kruševac
RSK
Rabrovo
27.10.2019
13:30
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sušica
Kragujevac
27.10.2019
13:30
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Jošanica
Novi Pazar
27.10.2019
13:30
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Železničar
Pančevo
27.10.2019
14:00
Radnički 1912
Sombor
Vojvodina 1928
Perlez
27.10.2019
14:00
OFK Vršac
Vršac
Budućnost
Popovac
27.10.2019
14:00
Car Konstantin
Niš
Rembas
Resavica
27.10.2019
14:00
SFS Borac
Paraćin
Timočanin
Knjaževac
27.10.2019
14:00
Temnić 1924
Varvarin
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
27.10.2019
13:30
IMT
Beograd
Sremčica
Sremčica
27.10.2019
13:30
Brodarac
Novi Beograd
Jedinstvo
Surčin
27.10.2019
13:30
Zvezdara
Beograd
OFK Napredak
Markovac
27.10.2019
13:30
Pomoravlje
Vlaški Do
Petar Dobrnjac
Dobrnje
27.10.2019
13:30
Morava
Velika Plana
Borac 1932
Ralja
27.10.2019
13:30
Sloga 1924
Batočina
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
27.10.2019
13:30
Sloboda
Lipe
Polet
Trnovče
27.10.2019
13:30
Partizan 1945
Darosava
Brezovica
Brezovica
27.10.2019
13:30
Železničar
Lajkovac
Drina
Ljubovija
27.10.2019
13:30
Mladost (D)
Dračić
Mladost (P)
Prnjavor
27.10.2019
13:30
Vrelo Sport
Vrelo
Radnički Stobeks
Klupci
27.10.2019
13:30
OFK Divci
Divci
Rađevac
Krupanj
27.10.2019
13:30
Borac
Lešnica
Apolon 2018
Kovači
27.10.2019
13:30
Korićani
Korićani
Zvečan
Zvečan
27.10.2019
13:30
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Bane 1931
Raška
27.10.2019
13:30
Vodojaža
Grošnica
Budućnost
Resnik
27.10.2019
13:30
Goč
Vrnjačka Banja
Radnik
Ušće
27.10.2019
13:30
OFK Ras
Novi Pazar
Prijevor
Prijevor
27.10.2019
13:30
Sloga (S)
Sjenica
Jedinstvo Putevi
Užice
27.10.2019
11:00
GFK Sloboda
Užice
Jasen
Brodarevo
27.10.2019
13:30
Zlatar
Nova Varoš
Lunjevica
Lunjevica
27.10.2019
13:30
Polet (T)
Trbušani
Sloboda (Č)
Čačak
27.10.2019
13:30
Crnokosa
Kosjerić
Tavankut
Tavankut
27.10.2019
14:00
Bačka
Pačir
Bajša
Bajša
27.10.2019
14:00
Mladost (T)
Turija
Tekstilac
Odžaci
27.10.2019
14:00
Tisa
Adorjan
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
27.10.2019
14:00
OFK Mladost APA
Apatin
Borac
Šajkaš
27.10.2019
14:00
Jugović
Kać
Podunavac
Belegiš
27.10.2019
14:00
Crvena zvezda
Novi Sad
Sloboda
Donji Tovarnik
27.10.2019
14:00
Hajduk (D)
Divoš
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
27.10.2019
14:00
Radnički (NP)
Nova Pazova
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
27.10.2019
14:00
Naftagas
Elemir
Mladost (O)
Omoljica
27.10.2019
14:00
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Banat (Č)
Čenta
27.10.2019
14:00
Budućnost
Srpska Crnja
Akademija 10
Prokuplje
27.10.2019
14:00
Sloga
Leskovac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
27.10.2019
14:00
Nebeski Andjeli
Vranje
Polet 1980
Laplje Selo
27.10.2019
14:00
Jastrebac
Blace
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
27.10.2019
11:00
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Čekmin
Čekmin
27.10.2019
14:00
Budućnost
Orašje
Bobište
Bobište
27.10.2019
14:00
Žitorađa
Žitorađa
OFK Slatina
Bor
27.10.2019
14:00
Hajduk Veljko
Negotin
Tanasko Rajić
Pirot
27.10.2019
11:00
Đerdap
Kladovo
Majdanpek
Majdanpek
27.10.2019
15:00
Timok 1919
Zaječar
OFK 019
Zaječar
27.10.2019
15:00
Lužnica
Babušnica
Župa
Aleksandrovac
27.10.2019
14:00
Meševo
Meševo
Jedinstvo (M)
Mijatovac
27.10.2019
14:00
Morava 1918
Ćuprija
OFK Lugomir
Rakitovo
27.10.2019
14:00
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radnički (S)
Svilajnac
27.10.2019
11:00
Juhor
Obrež
Bošnjane
Bošnjane
27.10.2019
14:00
Sloga
Despotovac
Mačkovac
Mačkovac
27.10.2019
14:00
Levač
Rekovac
Zemljoradnik
Balajnac
27.10.2019
14:00
Rudar
Jelašnica
Naša krila 1936
Belotinac
27.10.2019
14:00
Orljane
Orljane
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
27.10.2019
14:00
OFK Niš
Niš
Vrtište
Vrtište
27.10.2019
14:00
Morava
Žitkovac
Mladost (M)
Medoševac
27.10.2019
14:00
Bukovik
Razanj
Moravica
Subotinac
27.10.2019
14:00
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Pukovac
Pukovac
27.10.2019
14:00
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Torlak
Beograd
27.10.2019
10:00
BASK
Beograd
BSK 1926
Baćevac
27.10.2019
13:30
Leštane
Leštane
Komgrap
Beograd
27.10.2019
13:30
Šumadija
Šopić
Mladost
Cvetovac
27.10.2019
13:30
BSK Batajnica
Batajnica
Vrčin
Vrčin
27.10.2019
13:30
Prva Iskra
Barič
Sirakovo
Sirakovo
27.10.2019
13:30
Rudar (Kr)
Krepoljin
Integral
Batuša
27.10.2019
13:30
Obilić
Živica
Borac (K)
Klenovnik
27.10.2019
13:30
Omladinac (Š)
Šetonje
Napredak Simićevo
Simićevo
27.10.2019
13:30
Borac (Ž)
Žabari
Budućnost (V)
Vezičevo
27.10.2019
13:30
Rudar 2001
Kostolac
Mlava (ML)
Malo Laole
27.10.2019
13:30
Sloga (L)
Lučica
Bresje Superior
Velika Plana
27.10.2019
13:30
Sloga (L)
Lugavčina
Radnik
Smederevska Palanka
27.10.2019
13:30
Crvena zvezda
Suvodol
Pobeda
Golobok
27.10.2019
13:30
Obilić
Staro Selo
Omladinac
Seone
27.10.2019
13:30
SASK
Saraorci
Podunavac
Udovice
27.10.2019
13:30
Železničar Kusadak
Kusadak
Cerovac 2013
Cerovac
27.10.2019
13:30
Osipaonica
Osipaonica
Banjani
Banjani
27.10.2019
13:30
Trlić
Trlić
Kolubara 2
Valjevo
27.10.2019
13:30
Iskra
Donja Bukovica
Junior Novo Naselje
Valjevo
27.10.2019
13:30
Sovljak
Sovljak
OFK Jabučje
Jabučje
27.10.2019
13:30
Dimitrije Tucović
Ćelije
OFK Osečina
Osečina
27.10.2019
13:30
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Vidojevica
Lešnica
27.10.2019
11:00
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Mladi borac
Dublje
27.10.2019
14:00
Sinđelić
Lipnica
Majur
Majur
27.10.2019
14:00
Duško
Klenje
Cer
Jadranska Lešnica
27.10.2019
14:00
Sloga
Lipnički Šor
Mladost (DD)
Donji Dobrić
27.10.2019
14:00
Podrinje
Lozničko Polje
Milan Orlić
Novo Selo
27.10.2019
14:00
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
Drina
Badovinci
27.10.2019
14:00
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Hajduk Stanko
Crna Bara
27.10.2019
14:00
Karađorđe
Mišar
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
27.10.2019
14:00
Proleter
Pečenog
Popovići Vrnjci
Vrnjci
27.10.2019
14:00
Ibar
Mataruška Banja
Napredak
Gračac
27.10.2019
14:00
Rudar
Baljevac
Karađorđe
Ribnica
27.10.2019
14:00
Borac (V)
Vraneši
Ribnica
Jovac
27.10.2019
14:00
Mladost
Vrdila
Gruža
Vitanovac
27.10.2019
14:00
Granit
Jošanička banja
Mataruge
Mataruge
27.10.2019
14:00
Tavnik
Tavnik
Budućnost
Konarevo
27.10.2019
14:00
Mladi radnik 1925
Grdica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
27.10.2019
15:00
Napredak
Svračkovci
Mladost (A)
Atenica
27.10.2019
15:00
Slatina
Slatina
Dedinje Junajted
Guča
27.10.2019
15:00
Jedinstvo (P)
Puhovo
Mladost (P)
Preljina
27.10.2019
15:00
Omladinac (Z)
Zablaće
Rudar
Bresnica
27.10.2019
15:00
Ovčar
Markovica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
27.10.2019
15:00
Zadrugar
Donja Trepča
Ozrem
Ozrem
27.10.2019
15:00
Jedinstvo (K)
Konjevići
Rusin
Ruski Krstur
27.10.2019
14:00
Budućnost (M)
Mladenovo
Maglić
Bački Maglić
27.10.2019
14:00
Kordun
Kljajićevo
Kulpin
Kulpin
27.10.2019
14:00
Slavija
Pivnice
Borac 46
Obrovac
27.10.2019
14:00
BSK
Bački Brestovac
Budućnost (P)
Parage
27.10.2019
14:00
Vojvodina
Tovariševo
Preporod
Novi Žednik
27.10.2019
13:30
Panonija IM Topola
Panonija
Iskra
Kucura
27.10.2019
13:30
Sloga
Ostojićevo
Jadran
Feketić
27.10.2019
13:30
Senta
Senta
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
27.10.2019
13:30
Obilić (Z)
Zmajevo
Proleter (Nj)
Njegoševo
27.10.2019
13:30
Srbobran
Srbobran
Budućnost
Salaš Noćajski
27.10.2019
14:00
Mitros
Sremska Mitrovica
Napredak
Popinci
27.10.2019
14:00
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Hajduk (V)
Višnjićevo
27.10.2019
14:00
Donji Srem 2015
Pećinci
PSK Putinci
Putinci
27.10.2019
14:00
Partizan
Vitojevci
Hajduk (B)
Beška
27.10.2019
14:00
Ljukovo
Ljukovo
LSK Laćarak
Laćarak
27.10.2019
14:00
Železničar
Inđija
Borac (M)
Martinci
27.10.2019
14:00
Borac (K)
Klenak
Fruškogorac
Sremska Kamenica
27.10.2019
14:00
Omladinac
Stepanovićevo
Hajduk
Čurug
27.10.2019
14:00
TSK
Temerin
Šajkaš 1908
Kovilj
27.10.2019
14:00
Petrovaradin
Petrovaradin
ŽSK
Žabalj
27.10.2019
14:00
OFK Sirig
Sirig
Veternik
Veternik
27.10.2019
14:00
Bačka (Đ)
Đurđevo
Tatra
Kisač
27.10.2019
14:00
Bačka (B)
Begeč
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
27.10.2019
14:00
Delija
Mokrin
Radnički 1911
Jaša Tomić
27.10.2019
14:00
Rusanda
Melenci
Crvena zvezda
Rusko Selo
27.10.2019
14:00
Jedinstvo
Bočar
Borac
Aleksandrovo
27.10.2019
14:00
Vojvodina
Novo Miloševo
Polet
Nakovo
27.10.2019
14:00
Tamiš
Farkaždin
OFK Klek
Klek
27.10.2019
14:00
2. Oktobar
Kumane
Potisje
Knićanin
27.10.2019
14:00
Omladinac FAM
Botoš
Partizan (G)
Gaj
27.10.2019
14:00
Dolina
Padina
Radnički (B)
Baranda
27.10.2019
14:00
Crvena zvezda
Pavliš
Budućnost (A)
Alibunar
27.10.2019
14:00
BAK
Bela Crkva
Hajdučica
Hajdučica
27.10.2019
14:00
Jugoslavija
Jabuka
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
27.10.2019
14:00
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Strela
Ivanovo
27.10.2019
14:00
Potporanj
Potporanj
Spartak 1911
Debeljača
27.10.2019
14:00
Polet (Id)
Idvor
BSK
Belanovce
27.10.2019
14:00
Vučje
Vučje
Mladi borac
Živkovo
27.10.2019
14:00
OFK Morava
Leskovac
Moravac
Pečenjevce
27.10.2019
14:00
Mladost 1959
Vinarce
Polet
Stajkovce
27.10.2019
14:00
Jedinstvo
Grdelica
Železničar
Brestovac
27.10.2019
14:00
Real
Donja Jajina
Zloćudovo
Zloćudovo
27.10.2019
14:00
Sloga
Lipovica
Kumarevo 65
Kumarevo
27.10.2019
14:00
Progres
Ladovica
Umac
Miroševce
27.10.2019
14:00
Šumadija
Razgojna
Branik
Štubik
27.10.2019
14:00
Ključ
Podvrška
Sloga
Kobišnica
27.10.2019
11:00
BSK
Bukovče
Urovica
Urovica
27.10.2019
14:00
Šarbanovac
Šarbanovac
Polom
Leskovo
27.10.2019
14:00
Polet
Jabukovac
Radnički
Klokočevac
27.10.2019
14:00
Brestovac
Borski Brestovac
OFK Rtanj
Boljevac
27.10.2019
14:30
Osnić
Osnić
Sloga (M)
Minićevo
27.10.2019
14:30
Midžor
Kalna
PRO Rudar
Podvis
27.10.2019
14:30
Omladinac
Grezna
Trebič
Sokobanja
27.10.2019
14:30
Hajduk
Rujevica
Ribnik
Gornji Ribnik
27.10.2019
14:00
Sloga (Ć)
Ćićevac
Donji Kopaonik
Razbojna
27.10.2019
14:00
Trudbenik
Stalać
Šanac
Šanac
27.10.2019
14:00
Sebečevac
Sebečevac
Žabare
Žabare
27.10.2019
14:00
Mladost
Donji Katun
Kupci
Kupci
27.10.2019
14:00
Gradina
Pejovac
13. April
Lomnica
27.10.2019
14:00
Sloga (M)
Majdevo
Bratstvo
Međureč
27.10.2019
13:30
Moravac 2015
Krušar
Hajduk
Čepure
27.10.2019
13:30
Morava (KS)
Kočino Selo
Morava (R)
Ribare
27.10.2019
13:30
Javor
Sladaja
Resavac
Subotica
27.10.2019
13:30
Juhor
Glavinci
Napredak (D)
Drenovac
27.10.2019
13:30
Partizan (M)
Majur
Orlovi
Jasenovo
27.10.2019
13:30
Mladost (J)
Jovac
Mladost (D)
Dublje
27.10.2019
13:30
Dragocvet
Dragocvet
OFK Batinac
Batinac
27.10.2019
13:30
Mladost (K)
Koncarevo
Kolare
Kolare
27.10.2019
13:30
OFK Bratstvo
Medveđa
Posavina
Stubline
27.10.2019
13:30
Borac (L)
Lazarevac
Zvezda
Konatice
27.10.2019
13:30
Strelac
Mislođin
Radnički
Rudovci
27.10.2019
10:00
OFK Borac
Arnajevo
OFK Zabrežje
Zabrežje
27.10.2019
13:30
Rojkovac
Obrenovac
Lisović
Lisović
27.10.2019
13:30
Omladinac
Veliko Polje
Barajevo
Barajevo
27.10.2019
13:30
Mladost
Čibutkovica
Duboko
Mala Moštanica
27.10.2019
13:30
Budućnost
Dudovica
Boleč
Grocka
27.10.2019
13:30
Šepšin
Šepšin
Velika Krsna
Velika Krsna
27.10.2019
13:30
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Zuce 2019
Zuce
27.10.2019
13:30
Zaklopača
Zaklopača
OFK Student
Mladenovac
27.10.2019
13:30
Kosmajac
Koraćica
Rabrovac
Rabrovac
27.10.2019
13:30
Vinča
Vinča (Grocka)
Kosmaj
Ralja
27.10.2019
13:30
Šumadija 1962
Jagnjilo
Radnički 1924
Kočane
27.10.2019
13:30
Rasovača
Rasovača
Baličevac
Baličevac
27.10.2019
13:30
Radnički 1947
Čapljinac
Palilula
Aleksinac
27.10.2019
13:30
Sloga
Korman
OFK Rutevac 1908
Rutevac
27.10.2019
13:30
Moravac (Č)
Čečina
Pobeda
Rusna
27.10.2019
13:30
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Naisus 1977
Rožina
27.10.2019
13:30
Zaplanjac
Gadžin Han
Doljevac
Doljevac
27.10.2019
13:30
Mladost (B)
Batušinac
Šumadinac (S)
Stojnik
27.10.2019
13:30
ŽSK
Žirovnica
Marjan
Knić
27.10.2019
13:30
Mladost MG
Saranovo
Plaskovac
Plaskovac
27.10.2019
13:30
Prvi srpski ustanak
Orašac
Borac
Pajsijevići
27.10.2019
13:30
Šumadinac (N)
Natalinci
Vinča
Vinča (Topola)
27.10.2019
13:30
Sloga
Milatovac
Lokomotiva
Lapovo
27.10.2019
13:30
Trnava
Donja Trnava
Banja
Banja
27.10.2019
13:30
Jasenica
Božurnja
Omladinac (DR)
Donja Rača
27.10.2019
13:30
BSK
Belosavci
Željuša
Željuša
27.10.2019
14:00
Napredak
Izvor
Gnjilan
Gnjilan
27.10.2019
14:00
Spartak
Pirot
Dragoš
Pirot
27.10.2019
14:00
Padež
Petrovac
Kotroman
Mokra Gora
27.10.2019
13:30
Bakionica
Bakionica
Polet
Rasna
27.10.2019
13:30
Višesava
Bajina Bašta
Ježevica
Ježevica
27.10.2019
13:30
Perućac
Perućac
Omladinac
Zdravčići
27.10.2019
13:30
Ariljska rampa
Požega
Prvi partizan
Užice
27.10.2019
13:30
Lazarica
Prilipac
Sečica
Seča reka
27.10.2019
13:30
Jedinstvo
Kalenić
Čajetina
Čajetina
27.10.2019
13:30
Savinac
Visibaba
OFK Bagremar
Kragujevac
27.10.2019
14:00
Pobeda 1926
Beloševac
Kutlovo
Kutlovo
27.10.2019
14:00
Šumadija 1934
Drača
Srbija
Ilićevo
27.10.2019
14:00
Jedinstvo (P)
Petrovac
Maršić
Maršić
27.10.2019
14:00
Mladost (P)
Pajazitovo
Šumadinac KG
Kragujevac
27.10.2019
14:00
Sloboda (G)
Grbice
Kolonija
Kragujevac
27.10.2019
14:00
Borac (D)
Drenovac
Mladost (DK)
Donji Komren
27.10.2019
14:00
Omladinac
Gornji Komren
Vulkan 1963
Brenica
27.10.2019
14:00
Delijski Vis
Niš
Mladost (L)
Lalinac
27.10.2019
14:00
Stevan Nešticki
Leskovik
Radnički 1936
Trupale
27.10.2019
14:00
Aluminjum
Niš
Čegar 2013
Kamenica
27.10.2019
14:00
Morava
Krušce
Palilulac
Niš
27.10.2019
14:00
Proleter
Donja Vrežina
Sloboda
Gornja Vrežina
27.10.2019
14:00
Crvena zastava
Hum
Pavlovac
Pavlovac
27.10.2019
13:30
Mladost (S)
Suvojnica
Lugina
Aliđerce
27.10.2019
13:30
Čelik
Belo polje
Mladost (B)
Bosilegrad
27.10.2019
13:30
OFK Alakince
Alakince
Ternoci
Trnovac
27.10.2019
13:30
Mineralac
Vranjska Banja
Vihor
Žbevac
27.10.2019
13:30
BSK Bujanovac
Bujanovac
Ugljare
Ugljare
27.10.2019
Čaglavica
Čaglavica
Joks Junajted
Mionica
27.10.2019
13:30
Žabari
Žabari (Valjevo)
Dračić 2018
Dračić
27.10.2019
13:30
Mladost
Latković
Jadar 2013
Valjevo
27.10.2019
11:00
Stari drugari
Kadina Luka
Komanice
Komanice
27.10.2019
13:30
OFK Senjak
Valjevo
Polet
Popučke
27.10.2019
13:30
Rakac Stave
Stave
Tešnjar
Valjevo
27.10.2019
13:30
Popadić
Popadić
Rajac
Kadina Luka
27.10.2019
13:30
Lukavac
Lukavac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
27.10.2019
13:30
Ribnikar
Pecka
Šarbane
Šarbane
27.10.2019
13:30
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Mladost (V)
Vračević
27.10.2019
13:30
Joševa
Joševa
OFK Paljuvi
Paljuvi
27.10.2019
13:30
Čučuge
Čučuge
Polet (T)
Takovo
27.10.2019
13:30
Kolubara (J)
Jabučje
Borac (A)
Adrani
27.10.2019
14:00
Stubal
Stubal
Miločajac
Miločaj
27.10.2019
11:00
Braća Vuković
Lađevci
Mineral 2015
Rudno
27.10.2019
14:00
Zvezda
Čukojevac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
27.10.2019
14:00
Jedinstvo 2017
Tutin
Jovo Kursula
Cvetke
27.10.2019
14:00
Mlada krila
Metikoši
Mladost 1981
Štulac
27.10.2019
14:00
Progorelica
Progorelica
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
27.10.2019
14:00
Mladost
Kruščić
OFK Odžaci
Odžaci
27.10.2019
14:00
Lipar
Lipar
Dunav
Bački Monoštor
27.10.2019
14:00
Zadrugar
Srpski Miletić
Jedinstvo
Ribarevo
27.10.2019
14:00
Polet
Sivac
Omladinac
Deronje
27.10.2019
14:00
Kula
Kula
Hajduk
Stapar
27.10.2019
14:00
Partizan
Kupusina
Stanišić 1920
Stanišić
27.10.2019
14:00
Terekveš
Svilojevo
Fruška Gora
Ruma
27.10.2019
10:00
Sloven
Ruma
Graničar 1924
Adaševci
27.10.2019
14:00
Fruškogorac
Manđelos
OFK Bikić
Bikić Do
27.10.2019
14:00
Sloga (Č)
Čalma
Sremac
Berkasovo
27.10.2019
14:00
Jednota
Šid
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
27.10.2019
14:00
Obilić 1993
Kukujevci
Sloga (V)
Voganj
27.10.2019
14:00
BSK
Bešenovo
Sloboda
Šašinci
27.10.2019
14:00
Trgovački
Sremska Mitrovica
ASK
Aradac
27.10.2019
14:00
Jedinstvo 2014
Ečka
Mladost
Belo Blato
27.10.2019
14:00
Bilećanin
Sečanj
MSK
Mihajlovo
27.10.2019
14:00
OFK Gradnulica
Zrenjanin
OFK Stajićevo
Stajićevo
27.10.2019
14:00
Tisa 1933
Taraš
Naftagas
Boka
27.10.2019
14:00
Zadrugar
Lazarevo
Borac (VS)
Veliko Središte
27.10.2019
14:00
Karaš (K)
Kuštilj
Partizan (K)
Kajtasovo
27.10.2019
14:00
Vulturul
Grebenac
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
27.10.2019
14:00
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ševac
Kusić
27.10.2019
14:00
Banat (D)
Dupljaja
Banat (I)
Ilandža
27.10.2019
14:00
Karaš (J)
Jasenovo
Marjan MB
Mala Biljanica
27.10.2019
14:00
Todorovce
Todorovce
Sloboda
Donje Brijanje
27.10.2019
14:00
Mladost (B)
Batulovce
Lemind 1953
Leskovac
27.10.2019
11:00
Navalin
Navalin
Donja Lomnica
Donja Lomnica
27.10.2019
14:00
Milanovo
Milanovo
Badince
Badince
27.10.2019
14:00
Plantaža
Donje Stopanje
Poljoprivrednik
Počekovina
27.10.2019
14:00
Borac
Gornji Katun
Sloga (L)
Lozna
27.10.2019
14:00
Sloga (D)
Dašnica
Kamenorezac 76
Dublje
27.10.2019
14:00
Kopaonik
Brus
Omladinac
Pojate
27.10.2019
14:00
Polet 57
Milutovac
Rubin
Donji Stupanj
27.10.2019
14:00
Vinogradar
Riljac
Istok 63
Plana
27.10.2019
13:30
Napredak (Sv)
Svojnovo
15. Avgust 1950
Lomnica
27.10.2019
13:30
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Rudar (P)
Plazane
27.10.2019
13:30
Mladost (S)
Sikirica
Napredak (St)
Stubica
27.10.2019
13:30
Šumadija
Trešnjevica
Mladost
Gložane
27.10.2019
13:30
Vinorača
Vinorača
GFK Tabane
Jagodina
27.10.2019
13:30
Sloboda
Šuljkovac
Šumadinac
Dragovo
27.10.2019
13:30
Kupinovac
Kupinovac
Osaonica
Bagrdan
27.10.2019
13:30
Partizan
Glogovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
27.10.2019
13:30
Šantarovac
Šantarovac
Proleter
Jasenak
27.10.2019
14:00
Jedinstvo
Dren
Ljubinić
Ljubinić
27.10.2019
14:00
Sloga
Ratari
Pobednik
Piroman
27.10.2019
11:00
Belo Polje
Belo Polje
Partizan
Draževac
27.10.2019
14:00
Borac
Ušće
Polet
Grabovac
27.10.2019
11:00
Rvati
Obrenovac
Skela
Skela
27.10.2019
14:00
Trstenica
Trstenica
Napredak
Žarkovac
27.10.2019
14:00
Krušedol
Krušedol
Mladost
Buđanovci
27.10.2019
14:00
Šumar
Ogar
Radnički
Irig
27.10.2019
14:00
Polet
Novi Karlovci
Graničar
Obrež
27.10.2019
14:00
Srem
Sremski Mihaljevci
Hrtkovci
Hrtkovci
27.10.2019
14:00
Dunav
Novi Slankamen
ČSK
Čortanovci
27.10.2019
14:00
Sremac Deč
Deč
OFK Brestač
Brestač
27.10.2019
14:00
Sremac (Dob)
Dobrinci
Slavija
Banatsko Aranđelovo
27.10.2019
16:30
Tisa
Padej
Bačka
Mol
27.10.2019
16:30
Potisje
Kanjiža
Graničar
Đala
27.10.2019
16:30
Šampion
Orom
Jadran
Sanad
27.10.2019
16:30
Tromedja
Majdan
Jedinstvo
Srpski Krstur
27.10.2019
16:30
Hajduk
Podlokanj
Čoka
Čoka
27.10.2019
16:30
Tornjoš
Tornjoš
Horgoš 1911
Horgoš
27.10.2019
16:30
AFK
Ada
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
27.10.2019
14:00
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Napredak
Mačvanski Belotić
27.10.2019
14:00
Premijer
Badovinci
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
27.10.2019
14:00
OFK Šabac
Šabac
Lipolist
Lipolist
27.10.2019
14:00
Omladinac (BO)
Bogatic
Sloboda
Salaš Crnobarski
27.10.2019
14:00
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Jadar 1961
Gornji Dobrić
27.10.2019
14:00
Prva Iskra
Runjani
Borac
Kozjak
27.10.2019
14:00
7. Juli
Bela Crkva
Antimon
Zajača
27.10.2019
14:00
Rudar
Brasina
Pričinović
Pocerski Pričinović
27.10.2019
14:00
PSK
Provo
Dobrava
Vukošić
27.10.2019
14:00
Trešnjevka
Trbusac
OFK Jelen
Jelenča
27.10.2019
14:00
Mrovska
Mrovska
Sloga
Krnić
27.10.2019
14:00
Šipurske livade
Šabac
Cerić
Miokus
27.10.2019
14:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Vlašić
Donje Crniljevo
27.10.2019
14:00
Rankovac
Nakučani
Proleter
Karađorđevo
27.10.2019
13:30
Bačka 1945
Bačka Palanka
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
27.10.2019
13:30
Soko
Nova Gajdobra
Neštin
Neštin
27.10.2019
13:30
Mladost
Mali Bač
Budućnost
Gložan
27.10.2019
13:30
Naša Zvezda
Silbaš
Borac
Vizić
27.10.2019
13:30
Bačka
Despotovo
Kruševica 1980
Kneževac
27.10.2019
13:30
Mladi radnik (D)
Dragušica
Napredak (MK)
Malo Krčmare
27.10.2019
13:30
Sloga (Z)
Zabojnica
Mladost (R)
Rašković
27.10.2019
13:30
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Karađorđe (V)
Vučić
27.10.2019
13:30
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Jedinstvo (O)
Oplanić
27.10.2019
13:30
BSK
Borač
Jedinstvo (K)
Kamenovo
27.10.2019
13:30
Radnički (K)
Knežica
Jasenovac
Krepoljin
27.10.2019
13:30
Omladinac (B)
Busur
Krilaš
Ćovdin
27.10.2019
13:30
Mladost (R)
Ranovac
Napredak 1936
Veliko Crniće
27.10.2019
13:30
Zadrugar 1947
Tabanovac
Borac (V)
Vukovac
27.10.2019
13:30
Manastirica
Manastirica
Napredak (P)
Poljana
27.10.2019
13:30
Mladost (B)
Biskuplje
Barič
Barič
27.10.2019
13:30
Žika Marković Uča
Miljević
Baštovan 2015
Carevac
27.10.2019
13:30
Stig 1955
Beranje
Ljubičevo
Ljubičevo
27.10.2019
13:30
Dizel
Bare
Desine
Desine
27.10.2019
13:30
Mlava (B)
Bratinac
Vrbica
Aranđelovac
27.10.2019
13:30
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Borac
Kloka
27.10.2019
10:00
Brezovac
Brezovac
Budućnost
Blaznava
27.10.2019
13:30
Kopljari
Kopljari
Šamot
Aranđelovac
27.10.2019
13:30
Sloga
Zagorica
Radoje Domanović
Ovsište
27.10.2019
13:30
Mladost
Jelenac
Malba
Žaočani
27.10.2019
13:30
Morava
Katrga
Kej
Čačak
27.10.2019
13:30
Prijatelji
Čačak
Mršinci
Mršinci
27.10.2019
13:30
Orlovac 1932
Mrčajevci
Lugovi
Čačak
27.10.2019
13:30
Rakova
Rakova
Planinac
Vujetinci
27.10.2019
13:30
Čačak 94
Čačak
Vujan
Prislonica
27.10.2019
13:30
Gavrilo Princip
Vranići
21. oktobar
Kragujevac
27.10.2019
14:00
Ćava
Grošnica
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
27.10.2019
14:00
Košutnjak
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
27.10.2019
14:00
Divostin
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
27.10.2019
14:00
Vinogradi DB
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
27.10.2019
14:00
Bratstvo 1975
Erdeč
Vinogradar
Hajdukovo
27.10.2019
14:00
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Palić
Palić
27.10.2019
14:00
Žednik
Stari Žednik
Bikovo
Bikovo
27.10.2019
14:00
Čantavir
Čantavir
Elektrovojvodina
Subotica
27.10.2019
14:00
Solid
Subotica
Lokomotiva
Subotica
27.10.2019
14:00
Hajduk
Bačko Dušanovo
Vojlovica 2018
Vojlovica
27.10.2019
14:00
Mundial
Pančevo
Omladinac 1927
Opovo
27.10.2019
14:00
Unirea
Uzdin
Tempo
Sefkerin
27.10.2019
14:00
Slavia
Kovačica
Budućnost
Banatski Brestovac
27.10.2019
14:00
Mladost
Vojlovica
Borac
Pločica
27.10.2019
14:00
Proleter
Mramorak
Dolovo
Dolovo
27.10.2019
14:00
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Jedinstvo
Dubovac
27.10.2019
14:00
BSK
Bavanište
Zdravinje
Zdravinje
27.10.2019
14:00
Naupare
Naupare
Rasina
Vitanovac
27.10.2019
14:00
Kapidžija
Kapidžija
Modrica
Modrica
27.10.2019
11:00
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Čarapan
Kruševac
27.10.2019
11:00
Makrešane
Makrešane
Konjuh
Konjuh
27.10.2019
11:00
Bukovica
Bukovica
Polet
Šavrane
27.10.2019
11:00
Globoder
Globoder
Parunovac
Parunovac
27.10.2019
14:00
Mudrakovac
Mudrakovac
Mladost (R)
Radičević
27.10.2019
14:30
Slavija
Novo Orahovo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
27.10.2019
14:30
Budućnost
Savino Selo
Eđšeg
Mali Iđoš
27.10.2019
14:30
Pobeda
Pobeda
Mladost Radost
Srbobran
27.10.2019
14:30
Tomislavci
Tomislavci
Jedinstvo
Mužinac
27.10.2019
14:30
Sokograd
Sokobanja
Palilulac
Šarbanovac
27.10.2019
14:30
Napredak
Jošanica
Bratstvo
Dljin
27.10.2019
Gorušica
Viča
Prilike
Prilike
27.10.2019
11:00
Voćar
Kotraža
Sloga
Kaona
27.10.2019
Bjelica
Milatovići
Radnički
Turica
27.10.2019
Brezova
Brezova
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
27.10.2019
14:30
Zeppelin 026
Smederevo
Skobalj
Skobalj
27.10.2019
14:30
Vrbovac
Vrbovac
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
27.10.2019
14:30
Jezava
Smederevo
Proleter 1947
Vranovo
27.10.2019
14:30
OFK Slavija
Smederevo
Vučak
Vučak
27.10.2019
14:30
Lunjevac
Lunjevac
Petrijevac
Petrijevo
27.10.2019
14:30
7. Juli
Vodanj
Ratar
Gornja Peščanica
27.10.2019
11:00
Škriljac
Bradarac
Tempo
Mozgovo
27.10.2019
14:00
Jastrebac
Tešica
Jedinstvo
Bobovište
27.10.2019
11:00
Borac
Trnjane
Udarnik
Baničina
27.10.2019
Beli Orlovi
Pridvorice
Šumadija
Azanja
27.10.2019
Palanka
Smederevska Palanka
Bačinac
Bačinac
27.10.2019
Glavaš
Glibovac
Knjaz
Srednja Dobrinja
27.10.2019
10:30
Glumač
Glumač
Napredak
Gornja Dobrinja
27.10.2019
14:00
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Blagaja
Rupeljevo
27.10.2019
11:30
Gorobilje
Gorobilje
Trešnjica
Tvrdići
27.10.2019
11:00
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
27.10.2019
14:00
Duškovci
Duškovci
Takovski Ustanak
Takovo
27.10.2019
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
27.10.2019
Omladinac
Kalimanići
Šumadija
Brdjani
27.10.2019
Velereč 94
Velereč
Stella Rossa
Gornji MIlanovac
27.10.2019
Brezak
Pranjani
Ozremica
Beršići
27.10.2019
Šilopaj
Šilopaj
Omladinac
Vajuga
27.10.2019
11:00
Egeta
Brza Palanka
Mala Vrbica
Mala Vrbica
27.10.2019
14:00
Pontes
Kostol
Kladušnica
Kladušnica
27.10.2019
14:00
Lokomotiva
Novi Sip
Milutinovac
Milutinovac
27.10.2019
14:00
Koča Andjelković
Tekija
Lovac
Mali Izvor
27.10.2019
14:30
Borac
Vražogrnac
10. februar
Šajinovac
27.10.2019
11:00
Toplica
Šarlinac
Klisura
Klisura
27.10.2019
13:30
Grkinja
Grkinja
Taskovići
Taskovići
27.10.2019
11:00
Marina Kutina
Marina Kutina
Knežica
Knežica
27.10.2019
11:00
Mekiš
Mekiš
Balajnac
Balajnac
27.10.2019
10:00
Sloga
Jovanovac
Bratstvo 2019
Prigrevica
27.10.2019
14:00
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Rastina 1918
Rastina
27.10.2019
14:00
Dinamo 1923
Bački Breg
Panonija
Lalić
27.10.2019
14:00
Telečka
Telečka
Dinamo
Sonta
27.10.2019
14:00
Sport
Bezdan
Morava (M)
Mrsać
27.10.2019
14:00
BSK 2014
Bukovica
Šumadija
Šumarice
27.10.2019
14:00
Koštam Polje
Delimeđe
Omladinac
Drakčići
27.10.2019
14:00
Studen Vitez
Studenica
Zgodačica
Godačica
27.10.2019
14:00
Sloga Obrva
Obrva
Stara Čaršija
Kraljevo
27.10.2019
14:00
Mladost 1925
Oplanići
Železničar
Klačevica
27.10.2019
13:30
Jedinstvo
Ratari
Omladinski
Paraćin
27.10.2019
13:30
Heroj
Busilovac
Sloga
Donje Vidovo
27.10.2019
13:30
Razvitak
Mirilovac
ISK Izvor
Izvor
27.10.2019
13:30
Donja Mutnica
Donja Mutnica
BSK Buljane
Buljane
27.10.2019
13:30
Budućnost
Lebina
Gunjevac
Gunjevac
27.10.2019
11:00
Murgaš 2012
Murgaš
Budućnost 1995
Slatina
27.10.2019
11:00
Kolubara (LP)
Liso Polje
OFK Takovo
Takovo
27.10.2019
11:00
Sloga (V)
Vrhovine
Vukona
Vukona
27.10.2019
11:00
Dokmir
Dokmir
Graničar
Jamena
27.10.2019
15:00
Jedinstvo (M)
Morović
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
27.10.2019
15:00
Omladinac
Batrovci
Borac
Ilinci
27.10.2019
15:00
Sinđelić
Gibarac
Napredak
Vašica
27.10.2019
15:00
OFK Bačinci
Bačinci
Erdevik 2017
Erdevik
27.10.2019
15:00
OFK Bingula
Bingula
Mladost 2013
Jazovnik
27.10.2019
11:00
Hajduk
Debrc
Verko
Suvo Selo
27.10.2019
11:00
Sloga 1949
Matijevac
Torpedo
Lojanice
27.10.2019
11:00
Petrovac 74
Kujavica
Skupljen 2013
Skupljen
27.10.2019
11:00
Jedinstvo 2014
Beljin
Polet
Jalovik
27.10.2019
14:00
Sparta
Kaona
Bair
Bogatić
27.10.2019
11:00
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Stojan Lazarac
Sovljak
27.10.2019
11:00
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
Radnik
Glogovac
27.10.2019
11:00
Napredak (U)
Uzveće
Bukorovac
Kragujevac
27.10.2019
14:00
Hajduk 1936
Jovanovac
Seljak (C)
Cvetojevac
27.10.2019
11:00
Partizan (C)
Cerovac
Jašunja
Jašunja
27.10.2019
10:30
Veternica
Leskovac
Polet
Kobilje
27.10.2019
14:00
Vratare
Vratare
Grkljane
Grkljane
27.10.2019
14:00
Dedina
Dedina
Padež
Padež
27.10.2019
11:00
Mladost 2015
Mala Reka
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
27.10.2019
14:00
Mladi radnik
Novo Laniste
Napredak
Staro Lanište
27.10.2019
14:00
Trnava
Trnava
Mladost
Bukovče
27.10.2019
14:00
Dražmirovac
Dražmirovac
OFK Dragoševac
Dragoševac
27.10.2019
14:00
Belica
Belica
Bujačić
Bujačić
27.10.2019
14:00
OFK Povlen
Brezovice
Kotešica
Kotešica
27.10.2019
14:00
Mali korak
Oglađenovac
Omladinac
Valjevo
27.10.2019
11:00
Beloševac
Beloševac
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
27.10.2019
14:00
Sloga Gorić
Gorić
BSK
Bošnjak
27.10.2019
Radnik
Pankovo
Zablaće
Zablaće (Šabac)
27.10.2019
11:00
OFK Varna
Varna
Metlić
Metlić
27.10.2019
11:00
Mladost
Slatina
Jedinstvo
Mala Vranjska
27.10.2019
11:00
Dumača
Pocerski Metković
Pocerina
Jevremovac
27.10.2019
11:00
Bojić
Bojić
Sopot
Požarevac
27.10.2019
13:30
Moravac 1933
Dragovac
Morava 1932
Prugovo
27.10.2019
13:30
Proleter 1932
Požarevac
BSK 1931
Brežane
27.10.2019
13:30
Batovac
Batovac
Napredak 1934
Nabrđe
27.10.2019
13:30
Sloga 1936
Kasidol
Sloga (D)
Drmno
27.10.2019
13:30
Pobeda
Stari Kostolac
Vojvoda Milenko
Kličevac
27.10.2019
13:30
Zemljoradnik 1932
Trnjane
Beli Orao
Bradarac
27.10.2019
13:30
Napredak (B)
Bubušinac
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
27.10.2019
11:00
Napredak
Ševarice
Krćevac 04
Krćevac
27.10.2019
10:00
Maskar
Maskar
Jarmenovci
Jarmenovci
27.10.2019
10:00
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
Kalipolje
Žabare
27.10.2019
10:00
Junkovac
Junkovac
Mladost
Rajkovac
27.10.2019
10:00
ZT Gorovič
Gorovič
Korman
Korman (Šabac)
27.10.2019
11:00
Rudar
Donje Crniljevo
Sava
Mrđenovac
27.10.2019
11:00
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Galeb
Cerovac
27.10.2019
11:00
Borac BTG
Batalage
Vršac
Vršac
27.10.2019
14:00
Vitorul
Straža
Pobeda
Parta
27.10.2019
14:00
Banat
Vršac
Vinogradar
Gudurica
27.10.2019
14:00
Omladinac
Zagajica
Jedinstvo (S)
Smoljinac
27.10.2019
11:00
Stig (MC)
Malo Crniće
Sloga 1945
Veliko Selo
27.10.2019
11:00
BSK 1924
Boževac
Mirko Tomić
Tribrode
27.10.2019
13:30
Stiški Kurjak
Kurjače
Ram
Ram
27.10.2019
13:30
Dunavac 1929
Kisiljevo
Mladi Borac
Majilovac
27.10.2019
13:30
Sloga-Top
Topolovnik
Kumane
Kumane
27.10.2019
13:30
Pek
Kusiće
Mladi Radnik
Grabovica
27.10.2019
13:30
Resava
Bukovac
Vinogradar
Crkvenac
27.10.2019
13:30
Mladi Borac (S)
Sedlare
Sinđelić
Vojnik
27.10.2019
13:30
Planinac
Panjevac
Vukovac 98
Vukovac
27.10.2019
10:00
Best Sige
Sige
Mlava (R)
Ribare
27.10.2019
10:00
Mladost (K)
Krupaja
Mladost
Radoševac
27.10.2019
13:30
Borac 2016
Donja Kruševica
Mrčkovac
Mrčkovac
27.10.2019
13:30
Polet
Bikinje
Beli Orlovi
Brestovac
27.10.2019
Grivac
Grivac
Čestin
Čestin
27.10.2019
Polet
Ljubić kod Knića
Misača
Misača
27.10.2019
13:30
Ranilović
Ranilović
Tulež
Tulež
27.10.2019
13:30
Gorski Car
Garaši
Mladost
Doboj-Kakanj
27.10.2019
14:30
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Bokelj
Kotor
27.10.2019
13:30
Dečić
Tuzi
Drezga
Piperi
27.10.2019
13:30
Mornar
Bar
Lovćen
Cetinje
27.10.2019
13:30
Arsenal
Tivat
Otrant Olympic
Ulcinj
27.10.2019
13:30
Jezero
Plav
Ibar
Rožaje
27.10.2019
13:30
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
27.10.2019
15:00
Wolverhampton
Wolverhampton
Arsenal
London
27.10.2019
17:30
Crystal Palace
London
Liverpool
Liverpool
27.10.2019
17:30
Tottenham
London
Norwich City
Norwich
27.10.2019
17:30
Manchester United
Manchester
Atlético Madrid
Madrid
27.10.2019
00:00
Athletic Club
Bilbao
Barcelona
Barcelona
27.10.2019
00:00
Real Madrid
Madrid
Celta de Vigo
Vigo
27.10.2019
00:00
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Granada
Granada
27.10.2019
00:00
Real Betis
Sevilla
Leganés
Leganés
27.10.2019
00:00
Mallorca
Palma de Mallorca
Levante
Valencia
27.10.2019
00:00
Espanyol
Barcelona
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
27.10.2019
00:00
Valencia
Valencia
Sevilla
Sevilla
27.10.2019
00:00
Getafe
Getafe (Madrid)
Villarreal
Villarreal
27.10.2019
00:00
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Real Valladolid
Valladolid
27.10.2019
00:00
Eibar
Eibar
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
27.10.2019
18:00
Eintracht
Frankfurt am Main
Wolfsburg
Wolfsburg
27.10.2019
15:30
Augsburg
Augsburg
Atalanta
Bergamo
27.10.2019
15:00
Udinese
Udine
Bologna
Bologna
27.10.2019
12:30
Sampdoria
Genova
Fiorentina
Firenze
27.10.2019
20:45
Lazio
Roma
Roma
Roma
27.10.2019
18:00
Milan
Milano
SPAL
Ferrara
27.10.2019
15:00
Napoli
Napoli
Torino
Torino
27.10.2019
15:00
Cagliari
Cagliari
Rennes
Rennes
27.10.2019
15:00
Toulouse
Toulouse
PSG
Paris
27.10.2019
21:00
Olympique Marseille
Marseille
Sloga
Zemun
27.10.2019
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
27.10.2019
Vojvodina
Novi Sad
Požarevac
Požarevac
27.10.2019
Spartak
Subotica
Radnički 1923
Kragujevac
27.10.2019
Mašinac Trejs PZP
Niš
Moravac Orion
Mrštane
27.10.2019
Kopernikus Želežničar
Niš
Topličanin
Prokuplje
27.10.2019
Bor 1919
Bor
Real
Niš
27.10.2019
Radnik
Surdulica
Timok 1919
Zaječar
27.10.2019
Jedinstvo (P)
Paraćin
Hajduk 1912
Kula
27.10.2019
10:00
Spartak ŽK
Subotica
Proleter (NS)
Novi Sad
27.10.2019
10:00
Bačka 1901
Subotica
OFK Bačka
Bačka Palanka
27.10.2019
10:00
Njerš Ištvan
Totovo Selo
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
27.10.2019
10:00
Radnički 1912
Sombor
TSC
Bačka Topola
27.10.2019
10:00
Borac (NS)
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
27.10.2019
10:00
Tekstilac
Odžaci
Hajduk 1912
Kula
27.10.2019
12:00
Spartak ŽK
Subotica
Proleter
Novi Sad
27.10.2019
12:00
Bačka 1901
Subotica
OFK Bačka
Bačka Palanka
27.10.2019
12:00
Proleter 2006
Zrenjanin
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
27.10.2019
12:00
Radnički (S)
Sombor
TSC
Bačka Topola
27.10.2019
12:00
Borac
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
27.10.2019
12:00
Petrika
Novi Sad
Polet
Izbište
27.10.2019
Dobrica
Dobrica
Jedinstvo
Vlajkovac
27.10.2019
Budućnost
Alibunar
Potporanj
Potporanj
27.10.2019
Proleter
Banatski Karlovac
Partizan
Uljma
27.10.2019
Coerver junior
Vršac
Sloga
Plandište
27.10.2019
Karaš
Jasenovo
OFK Vrbas
Vrbas
27.10.2019
12:00
Radnički 1905
Bajmok
Bečej 1918
Bečej
27.10.2019
12:00
Čantavir
Čantavir
Novi Pazar
Novi Pazar
27.10.2019
11:00
Jošanica
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
27.10.2019
11:00
OFK Ras
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
27.10.2019
11:00
Bubamara
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
27.10.2019
13:00
Sport Klub 99
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
27.10.2019
11:00
Kosmet
Leposavić
Radnički (NB)
Novi Beograd
27.10.2019
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
27.10.2019
Teleoptik
Zemun
Radnički (K)
Kovin
27.10.2019
10:00
Kikinda 1909
Kikinda
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
27.10.2019
10:00
Radnički (Š)
Šid
ODR
Petrovaradin
27.10.2019
10:00
Radnički (S)
Sombor
CFK
Vrbas
27.10.2019
10:00
Crvenka
Crvenka
GDM 021
Novi Sad
27.10.2019
10:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
Radnički 1912
Sombor
27.10.2019
10:00
TSC
Bačka Topola
Arena Su
Subotica
27.10.2019
10:00
Bečej 1918
Bečej
Spartak '06
Subotica
27.10.2019
11:00
CFK
Vrbas
Bajša
Bajša
27.10.2019
12:00
Spartak '07
Subotica
Bačka
Mol
27.10.2019
10:00
Kevi
Kevi
Tisa
Adorjan
27.10.2019
10:00
Jedinstvo
Martonoš
Sloga
Ostojićevo
27.10.2019
10:00
AFK
Ada
Zadrugar
Lajkovac
27.10.2019
10:00
Šabac
Šabac
Zlatibor
Čajetina
27.10.2019
12:00
Takovo
Gornji Milanovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
27.10.2019
10:00
Budućnost
Arilje
GFK Sloboda
Užice
27.10.2019
11:00
Čačak 94
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
27.10.2019
11:00
FAP
Priboj
VGSK
Veliko Gradište
27.10.2019
10:00
OPK Rudar 1933
Kostolac
RSK
Rabrovo
27.10.2019
10:00
Šumadija
Aranđelovac
Cepelin 026
Smederevo
27.10.2019
10:00
Bačinac
Bačinac
Plana
Velika Plana
27.10.2019
10:00
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
27.10.2019
10:00
Smederevo 1924
Smederevo
Rosulja 2014
Vlasotince
27.10.2019
Lavice Dubočica
Leskovac
Morava
Žitkovac
27.10.2019
Radnički 2012
Niš
Ozren
Sokobanja
27.10.2019
Jedinstvo 2014
Pirot
Spartak
Subotica
27.10.2019
09:30
Arena SU
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
27.10.2019
09:30
Subotica '08
Subotica
Budućnost
Dudovica
27.10.2019
10:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Borac (L)
Lazarevac
27.10.2019
10:00
Srećno stopalo
Lajkovac
Jedinstvo
Ub
27.10.2019
10:00
Omladinac
Ljig
Tešnjar
Valjevo
27.10.2019
10:00
Budućnost Krušik 1
Valjevo
Senjak 2
Valjevo
27.10.2019
10:00
Senjak 1
Valjevo
Budućnost Krušik 2
Valjevo
27.10.2019
10:00
Radnički
Valjevo
Vojvode
Mionica
27.10.2019
10:00
Železničar
Lajkovac
Kolubara 1
Lazarevac
27.10.2019
11:30
ŽFK Borac
Lazarevac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
27.10.2019
10:45
Sloboda
Stubica
Kolubara 2
Lazarevac
27.10.2019
08:30
Turbina
Vreoci
Šumadija
Šopić
27.10.2019
09:15
Kalimero
Lazarevac
Železničar
Lajkovac
27.10.2019
10:00
Akademija fudbala
Lazarevac
Napredak
Medoševac
27.10.2019
11:30
Omladinac
Ljig
Omladinac
Ljig
27.10.2019
10:45
Real 2
Lazarevac
Kalimero 1
Lazarevac
27.10.2019
10:00
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Mladost (C)
Cvetovac
27.10.2019
09:15
Real 1
Lazarevac
Kalimero 2
Lazarevac
27.10.2019
08:30
Akademija fudbala 2
Lazarevac

Odbojka

Viner
Bor
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac