XS
SM
MD
LG
18.kolo
Rezultati
09/10.11.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
09.11.2019 13:30
Smederevo 1924
0 : 1
OFK Bačka
Dinamo
Vranje
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
09.11.2019 13:30
Dinamo
1 : 0
Radnički 1923
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
09.11.2019 13:30
Kabel
3 : 1
Metalac
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Sinđelić
Beograd
08.11.2019 13:30
Radnički (P)
1 : 0
Sinđelić
Zemun
Zemun
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
09.11.2019 13:30
Zemun
1 : 1
Zlatibor
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 4
OFK Žarkovo
Beograd
09.11.2019 13:30
Novi Pazar
2 : 4
OFK Žarkovo
RFK Grafičar
Beograd
3 : 1
Trayal
Kruševac
09.11.2019 13:30
RFK Grafičar
3 : 1
Trayal
Budućnost
Dobanovci
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
09.11.2019 13:30
Budućnost
0 : 0
Kolubara
09.11.2019 15:45 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Zlatibor 18 9 6 3 33
2 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije RFK Grafičar 18 9 5 4 32
3 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Metalac 18 9 3 6 30
4 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Kolubara 18 8 4 6 28
5 OFK Bačka 18 8 4 6 28
6 Radnički (P) 18 8 3 7 27
7 Dinamo 18 7 5 6 26
8 Novi Pazar 18 7 4 7 25
9 OFK Žarkovo 18 6 6 6 24
10 Kabel (-10) 18 9 6 3 23
11 Sinđelić 18 6 4 8 22
12 Trayal 18 4 8 6 20
13 Radnički 1923 18 5 4 9 19
14 Zemun 18 3 6 9 15
15 Smederevo 1924 (-10) 18 8 1 9 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Budućnost 18 1 5 12 8

19.kolo
Sledeće kolo
13.11.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Dobanovci
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
13.11.2019 13:30
Budućnost
3 : 1
Smederevo 1924
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
RFK Grafičar
Beograd
13.11.2019 16:00
Kolubara
3 : 1
RFK Grafičar
Trayal
Kruševac
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
13.11.2019 18:00
Trayal
1 : 0
Novi Pazar
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
13.11.2019 13:30
OFK Žarkovo
0 : 1
Zemun
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
13.11.2019 13:30
Zlatibor
1 : 1
Radnički (P)
Sinđelić
Beograd
1 : 1
Kabel
Novi Sad
13.11.2019 13:30
Sinđelić
1 : 1
Kabel
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 2
Dinamo
Vranje
13.11.2019 15:30
Metalac
3 : 2
Dinamo
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
13.11.2019 13:30
Radnički 1923
2 : 1
OFK Bačka
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.