XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 341 utakmica za dan
Nedelja, 24 Novembar 2019

Fudbal

Inđija
Inđija
24.11.2019
13:00
Mačva
Šabac
Spartak ŽK
Subotica
24.11.2019
16:00
Radnik
Surdulica
Sušica
Kragujevac
24.11.2019
13:00
Mokra Gora
Zubin Potok
Jošanica
Novi Pazar
24.11.2019
13:00
Šumadija (A)
Aranđelovac
Železničar
Pančevo
24.11.2019
13:00
Omladinac
Novi Banovci
Vojvodina 1928
Perlez
24.11.2019
13:00
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dunav
Stari Banovci
24.11.2019
13:00
Hajduk 1912
Kula
Budućnost
Popovac
24.11.2019
13:00
Jagodina Tabane
Jagodina
Rembas
Resavica
24.11.2019
13:00
OFK Topličanin
Prokuplje
Timočanin
Knjaževac
24.11.2019
13:00
Car Konstantin
Niš
Temnić 1924
Varvarin
24.11.2019
13:00
SFS Borac
Paraćin
Vlasina
Vlasotince
24.11.2019
13:00
Jedinstvo
Bošnjace
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
24.11.2019
13:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
Sremčica
Sremčica
24.11.2019
13:00
Teleoptik
Zemun
Jedinstvo
Surčin
24.11.2019
13:00
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Petar Dobrnjac
Dobrnje
24.11.2019
13:00
Zvižd
Kučevo
Borac 1932
Ralja
24.11.2019
13:00
OFK Napredak
Markovac
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
24.11.2019
13:00
Mladi borac
Veliko Orašje
Polet
Trnovče
24.11.2019
13:00
Pomoravlje
Vlaški Do
Rudar
Stamnica
24.11.2019
13:00
Sloboda
Lipe
Udarnik
Lozovik
24.11.2019
13:00
Partizan 1945
Darosava
Mladost (P)
Prnjavor
24.11.2019
13:00
Drina
Ljubovija
Radnički Stobeks
Klupci
24.11.2019
13:00
Ribnica
Mionica
Rađevac
Krupanj
24.11.2019
13:00
Vrelo Sport
Vrelo
Borac
Lešnica
24.11.2019
13:00
Spartak
Ljig
OFK Divci
Divci
24.11.2019
13:00
Sloga
Bogosavac
Zvečan
Zvečan
24.11.2019
13:00
Apolon 2018
Kovači
Bane 1931
Raška
24.11.2019
13:00
Gruža
Gruža
Budućnost
Resnik
24.11.2019
13:00
Korićani
Korićani
Radnik
Ušće
24.11.2019
13:00
Šumadija
Toponica
Real
Podunavci
24.11.2019
13:00
Vodojaža
Grošnica
OFK Ras
Novi Pazar
24.11.2019
13:00
Goč
Vrnjačka Banja
Jedinstvo Putevi
Užice
24.11.2019
11:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jasen
Brodarevo
24.11.2019
13:00
Sloga (S)
Sjenica
Lunjevica
Lunjevica
24.11.2019
13:00
Polet (Lj)
Ljubić
Sloboda (Č)
Čačak
24.11.2019
13:00
Polimlje
Prijepolje
Polet (T)
Trbušani
24.11.2019
13:00
Zlatar
Nova Varoš
Tekstilac
Odžaci
24.11.2019
13:00
Bajša
Bajša
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
24.11.2019
13:00
Tavankut
Tavankut
Vojvodina
Bačko Gradište
24.11.2019
13:00
OFK Mladost APA
Apatin
Podunavac
Belegiš
24.11.2019
13:00
Jugović
Kać
Sloboda
Donji Tovarnik
24.11.2019
13:00
Sremac
Vojka
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
24.11.2019
13:00
Jadran
Golubinci
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
24.11.2019
13:00
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Mladost (O)
Omoljica
24.11.2019
13:00
Kikinda 1909
Kikinda
Banat (Č)
Čenta
24.11.2019
13:00
Naftagas
Elemir
Vranjska Banja
Vranjska Banja
24.11.2019
13:00
Sloga
Leskovac
Polet 1980
Laplje Selo
24.11.2019
13:00
Jablanica
Medveđa
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
24.11.2019
11:00
Akademija 10
Prokuplje
Čekmin
Čekmin
24.11.2019
13:00
Jastrebac
Blace
Bobište
Bobište
24.11.2019
13:00
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Žitorađa
Žitorađa
24.11.2019
13:00
Pčinja
Trgovište
Tanasko Rajić
Pirot
24.11.2019
11:00
Jedinstvo (P)
Pirot
Majdanpek
Majdanpek
24.11.2019
13:00
BSK
Bogovina
OFK 019
Zaječar
24.11.2019
13:00
Hajduk Veljko
Negotin
OFK Lugomir
Rakitovo
24.11.2019
13:00
Meševo
Meševo
Radnički (S)
Svilajnac
24.11.2019
11:00
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Bošnjane
Bošnjane
24.11.2019
13:00
Župa
Aleksandrovac
Mačkovac
Mačkovac
24.11.2019
13:00
Juhor
Obrež
Levač
Rekovac
24.11.2019
13:00
Sloga
Despotovac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
24.11.2019
13:00
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
24.11.2019
13:00
Rudar
Jelašnica
Vrtište
Vrtište
24.11.2019
13:00
Naša krila 1936
Belotinac
Mladost (M)
Medoševac
24.11.2019
13:00
Zemljoradnik
Balajnac
Moravica
Subotinac
24.11.2019
13:00
OFK Niš
Niš
Pukovac
Pukovac
24.11.2019
13:00
Morava
Žitkovac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
24.11.2019
13:00
Bukovik
Razanj
BSK 1926
Baćevac
24.11.2019
13:00
Dunav
Veliko Selo
Komgrap
Beograd
24.11.2019
13:00
Torlak
Beograd
Mladost
Cvetovac
24.11.2019
13:00
BASK
Beograd
Vrčin
Vrčin
24.11.2019
13:00
Šumadija
Šopić
Prva Iskra
Barič
24.11.2019
11:00
Budućnost
Zvečka
Pobeda
Golobok
24.11.2019
13:00
Sloga (L)
Lugavčina
Omladinac
Seone
24.11.2019
13:00
Radnik
Smederevska Palanka
Podunavac
Udovice
24.11.2019
13:00
Bresje Superior
Velika Plana
Sloga (M)
Miloševac
24.11.2019
13:00
Crvena zvezda
Suvodol
Cerovac 2013
Cerovac
24.11.2019
13:00
Obilić
Staro Selo
Mladi radnik 1940
Radinac
24.11.2019
13:00
Železničar Kusadak
Kusadak
Kolubara 2
Valjevo
24.11.2019
13:00
ZSK
Valjevo
Junior Novo Naselje
Valjevo
24.11.2019
13:00
Banjani
Banjani
OFK Jabučje
Jabučje
24.11.2019
13:00
OFK Brđanac
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
24.11.2019
13:00
Trlić
Trlić
Tulari
Tulari
24.11.2019
13:00
Dimitrije Tucović
Ćelije
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
24.11.2019
13:00
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Majur
Majur
24.11.2019
13:00
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Cer
Jadranska Lešnica
24.11.2019
13:00
Mladi borac
Dublje
Mladost (DD)
Donji Dobrić
24.11.2019
13:00
Vidojevica
Lešnica
Milan Orlić
Novo Selo
24.11.2019
13:00
Sinđelić
Lipnica
Drina
Badovinci
24.11.2019
13:00
Duško
Klenje
Hajduk Stanko
Crna Bara
24.11.2019
13:00
Sloga
Lipnički Šor
Karađorđe
Mišar
24.11.2019
13:00
Podrinje
Lozničko Polje
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
24.11.2019
13:00
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
Dedinje Junajted
Guča
24.11.2019
13:30
Mladost (A)
Atenica
Mladost (P)
Preljina
24.11.2019
13:30
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Rudar
Bresnica
24.11.2019
13:30
Slatina
Slatina
Ozrem
Ozrem
24.11.2019
13:30
Jedinstvo (P)
Puhovo
Jedinstvo (K)
Konjevići
24.11.2019
13:30
Omladinac (Z)
Zablaće
Zadrugar
Donja Trepča
24.11.2019
13:30
Ovčar
Markovica
Kulpin
Kulpin
24.11.2019
13:00
Rusin
Ruski Krstur
Borac 46
Obrovac
24.11.2019
13:00
Kordun
Kljajićevo
Budućnost (P)
Parage
24.11.2019
13:00
Omladinac
Bukovac
Hercegovac
Gajdobra
24.11.2019
13:00
Slavija
Pivnice
Jadran
Feketić
24.11.2019
13:00
Iskra
Kucura
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
24.11.2019
13:00
Panonija IM Topola
Panonija
Proleter (Nj)
Njegoševo
24.11.2019
13:00
Sloga
Ostojićevo
Đurđin
Đurđin
24.11.2019
13:00
Srbobran
Srbobran
Hajduk (V)
Višnjićevo
24.11.2019
13:00
Mitros
Sremska Mitrovica
PSK Putinci
Putinci
24.11.2019
13:00
Napredak
Popinci
Hajduk (B)
Beška
24.11.2019
13:00
Budućnost
Salaš Noćajski
LSK Laćarak
Laćarak
24.11.2019
13:00
Donji Srem 2015
Pećinci
Borac (M)
Martinci
24.11.2019
13:00
Partizan
Vitojevci
Borac (K)
Klenak
24.11.2019
13:00
Ljukovo
Ljukovo
Železničar
Inđija
24.11.2019
13:00
Radnički
Šid
Hajduk
Čurug
24.11.2019
13:00
Omladinac
Stepanovićevo
Šajkaš 1908
Kovilj
24.11.2019
13:00
Fruškogorac
Sremska Kamenica
ŽSK
Žabalj
24.11.2019
13:00
TSK
Temerin
Veternik
Veternik
24.11.2019
13:00
Jedinstvo
Rumenka
Tatra
Kisač
24.11.2019
13:00
Petrovaradin
Petrovaradin
Bačka (B)
Begeč
24.11.2019
13:00
Index
Novi Sad
Bačka (Đ)
Đurđevo
24.11.2019
13:00
OFK Sirig
Sirig
Crvena zvezda
Rusko Selo
24.11.2019
13:00
Delija
Mokrin
Borac
Aleksandrovo
24.11.2019
13:00
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Polet
Nakovo
24.11.2019
13:00
Rusanda
Melenci
OFK Klek
Klek
24.11.2019
13:00
Jedinstvo
Bočar
Potisje
Knićanin
24.11.2019
13:00
Lehel
Mužlja
Omladinac FAM
Botoš
24.11.2019
13:00
Vojvodina
Novo Miloševo
2. Oktobar
Kumane
24.11.2019
13:00
Tamiš
Farkaždin
Budućnost (A)
Alibunar
24.11.2019
13:00
Dolina
Padina
Hajdučica
Hajdučica
24.11.2019
13:00
Radnički (B)
Baranda
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
24.11.2019
13:00
Crvena zvezda
Pavliš
Strela
Ivanovo
24.11.2019
13:00
BAK
Bela Crkva
Spartak 1911
Debeljača
24.11.2019
13:00
Jugoslavija
Jabuka
Polet (Id)
Idvor
24.11.2019
13:00
Partizan (U)
Uljma
Potporanj
Potporanj
24.11.2019
13:00
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Moravac
Pečenjevce
24.11.2019
13:00
Vučje
Vučje
Polet
Stajkovce
24.11.2019
13:00
Mladi borac
Živkovo
Železničar
Brestovac
24.11.2019
13:00
BSK
Belanovce
Zloćudovo
Zloćudovo
24.11.2019
13:00
OFK Morava
Leskovac
Kumarevo 65
Kumarevo
24.11.2019
13:00
Mladost 1959
Vinarce
Umac
Miroševce
24.11.2019
13:00
Jedinstvo
Grdelica
Šumadija
Razgojna
24.11.2019
13:00
Real
Donja Jajina
Progres
Ladovica
24.11.2019
13:00
Sloga
Lipovica
Sloga
Kobišnica
24.11.2019
11:00
Ključ
Podvrška
Urovica
Urovica
24.11.2019
13:00
Krivelj
Krivelj
Polom
Leskovo
24.11.2019
13:00
Branik
Štubik
Radnički
Klokočevac
24.11.2019
13:00
Šarbanovac
Šarbanovac
Nemetali
Donja Bela Reka
24.11.2019
13:00
Zlot
Zlot
PRO Rudar
Podvis
24.11.2019
13:30
Sloga (M)
Minićevo
Trebič
Sokobanja
24.11.2019
13:30
OFK Rtanj
Boljevac
Velika Jasikova
Velika Jasikova
24.11.2019
13:30
Omladinac
Grezna
Kosovo
Zvezdan
24.11.2019
13:30
Ozren
Sokobanja
Šanac
Šanac
24.11.2019
13:00
Donji Kopaonik
Razbojna
Žabare
Žabare
24.11.2019
13:00
Ribnik
Gornji Ribnik
Kupci
Kupci
24.11.2019
13:00
FUD
Brus
13. April
Lomnica
24.11.2019
13:00
Sebečevac
Sebečevac
Sloga (M)
Majdevo
24.11.2019
13:00
Mladost
Donji Katun
Gradina
Pejovac
24.11.2019
13:00
Vinogradar
Zleginje
Bratstvo
Međureč
24.11.2019
13:00
Morava (R)
Ribare
Resavac
Subotica
24.11.2019
13:00
Hajduk
Čepure
Napredak (D)
Drenovac
24.11.2019
13:00
Moravac 2015
Krušar
Orlovi
Jasenovo
24.11.2019
13:00
Morava (KS)
Kočino Selo
Mladost (D)
Dublje
24.11.2019
13:00
Javor
Sladaja
OFK Batinac
Batinac
24.11.2019
13:00
Juhor
Glavinci
Kolare
Kolare
24.11.2019
13:00
Partizan (M)
Majur
OFK Bratstvo
Medveđa
24.11.2019
13:00
Mladost (J)
Jovac
Mladost (K)
Koncarevo
24.11.2019
13:00
Dragocvet
Dragocvet
Rasovača
Rasovača
24.11.2019
13:00
Zaplanjac
Gadžin Han
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
24.11.2019
13:00
Mladost (B)
Batušinac
Moravac (Č)
Čečina
24.11.2019
13:00
Elid
Donji Dušnik
Radnički 1947
Čapljinac
24.11.2019
13:00
Doljevac
Doljevac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
24.11.2019
13:00
Naisus 1977
Rožina
Radnički 1924
Kočane
24.11.2019
13:00
Pobeda
Rusna
Baličevac
Baličevac
24.11.2019
13:00
Palilula
Aleksinac
Plaskovac
Plaskovac
24.11.2019
13:00
ŽSK
Žirovnica
Borac
Pajsijevići
24.11.2019
13:00
Marjan
Knić
Vinča
Vinča (Topola)
24.11.2019
13:00
Šumadinac (S)
Stojnik
Lokomotiva
Lapovo
24.11.2019
13:00
Mladost MG
Saranovo
Banja
Banja
24.11.2019
13:00
Prvi srpski ustanak
Orašac
Omladinac (DR)
Donja Rača
24.11.2019
13:00
Šumadinac (N)
Natalinci
BSK
Belosavci
24.11.2019
13:00
Sloga
Milatovac
Jasenica
Božurnja
24.11.2019
13:00
Trnava
Donja Trnava
Mladost (B)
Bosilegrad
24.11.2019
13:00
Lugina
Preševo
Ternoci
Trnovac
24.11.2019
13:00
Pavlovac
Pavlovac
Vihor
Žbevac
24.11.2019
13:00
Čelik
Belo polje
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
24.11.2019
13:00
Levosoje
Levosoje
BSK Bujanovac
Bujanovac
24.11.2019
13:00
Mineralac
Vranjska Banja
Trbunje
Trbunje
24.11.2019
13:00
Omladinac
Podina
Jadar 2013
Valjevo
24.11.2019
11:00
Žabari
Žabari (Valjevo)
Komanice
Komanice
24.11.2019
13:00
Dračić 2018
Dračić
Polet
Popučke
24.11.2019
11:00
Joks Junajted
Mionica
Tešnjar
Valjevo
24.11.2019
13:00
Mladost
Latković
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
24.11.2019
11:00
OFK Senjak
Valjevo
Ribnikar
Pecka
24.11.2019
11:00
Rakac Stave
Stave
OFK Odžaci
Odžaci
24.11.2019
13:00
Mladost
Kruščić
Dunav
Bački Monoštor
24.11.2019
13:00
Lider
Odžaci
Jedinstvo
Ribarevo
24.11.2019
13:00
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Omladinac
Deronje
24.11.2019
13:00
Borac
Bački Gračac
Hajduk
Stapar
24.11.2019
13:00
Lipar
Lipar
Stanišić 1920
Stanišić
24.11.2019
13:00
Zadrugar
Srpski Miletić
Terekveš
Svilojevo
24.11.2019
13:00
Polet
Sivac
Obilić
Vilovo
24.11.2019
13:00
Dinamo
Budisava
Titel
Titel
24.11.2019
13:00
Susek
Susek
Železničar
Novi Sad
24.11.2019
13:00
Slanobarac
Novi Sad
Borac
Rakovac
24.11.2019
13:00
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Sloga
Lok
24.11.2019
13:00
Miletić
Mošorin
Hajduk
Gardinovci
24.11.2019
13:00
Moskva
Budisava
Vinogradar
Ledinci
24.11.2019
13:00
Čenej
Čenej
Lemind 1953
Leskovac
24.11.2019
11:00
Marjan MB
Mala Biljanica
Donja Lomnica
Donja Lomnica
24.11.2019
13:00
Mladost (B)
Batulovce
Badince
Badince
24.11.2019
13:00
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
Bratstvo
Bratmilovce
24.11.2019
11:00
Navalin
Navalin
Plantaža
Donje Stopanje
24.11.2019
13:00
Milanovo
Milanovo
Velika Drenova
Velika Drenova
24.11.2019
13:00
14. Oktobar
Izbenica
Sloga (L)
Lozna
24.11.2019
13:00
Poljoprivrednik
Počekovina
Kamenorezac 76
Dublje
24.11.2019
13:00
Mladi radnik
Bačina
Omladinac
Pojate
24.11.2019
13:00
Borac
Gornji Katun
Mladost
Toljevac
24.11.2019
13:00
Sloga (D)
Dašnica
OFK Juhor 2016
Potočac
24.11.2019
13:00
Napredak (Sv)
Svojnovo
Pomoravlje
Ostrikovac
24.11.2019
13:00
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Napredak (St)
Stubica
24.11.2019
13:00
Budućnost
Miliva
Šumadija
Trešnjevica
24.11.2019
13:00
Radnički
Tekija
Šumadinac
Dragovo
24.11.2019
13:00
Vinorača
Vinorača
Osaonica
Bagrdan
24.11.2019
13:00
Ursule
Ursule
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
24.11.2019
13:00
Sloga
Voljavče
Šantarovac
Šantarovac
24.11.2019
13:00
Sloboda
Šuljkovac
Partizan
Glogovac
24.11.2019
13:00
Kupinovac
Kupinovac
Radnički
Irig
24.11.2019
13:00
Polet
Novi Karlovci
Rudar 2012
Babe
24.11.2019
12:00
Vis
Parcani
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 0
Trešnjevka
Trbusac
Mladost (R)
Rašković
24.11.2019
13:00
Mladi radnik (D)
Dragušica
Karađorđe (V)
Vučić
24.11.2019
13:00
Kruševica 1980
Kneževac
Jedinstvo (O)
Oplanić
24.11.2019
13:00
Sloga (Z)
Zabojnica
Badnjevac
Badnjevac
24.11.2019
13:00
Feniks
Rača
BSK
Borač
24.11.2019
13:00
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Vrbica
Aranđelovac
24.11.2019
10:00
B 2000
Aranđelovac
Budućnost
Blaznava
24.11.2019
10:00
Venčani
Venčani
Šamot
Aranđelovac
24.11.2019
10:00
Mladi rudar
Bukovik
Radoje Domanović
Ovsište
24.11.2019
13:00
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Mladost
Jelenac
24.11.2019
13:00
Brezovac
Brezovac
Sloga
Zagorica
24.11.2019
13:00
Kopljari
Kopljari
Mršinci
Mršinci
24.11.2019
13:30
Malba
Žaočani
Lugovi
Čačak
24.11.2019
13:30
Budućnost
Stančići
Planinac
Vujetinci
24.11.2019
13:30
Morava
Katrga
Vujan
Prislonica
24.11.2019
13:30
Prijatelji
Čačak
Gavrilo Princip
Vranići
24.11.2019
13:30
Orlovac 1932
Mrčajevci
Čačak 94
Čačak
24.11.2019
13:30
Rakova
Rakova
Modrica
Modrica
24.11.2019
11:00
Naupare
Naupare
Čarapan
Kruševac
24.11.2019
11:00
Zdravinje
Zdravinje
Konjuh
Konjuh
24.11.2019
11:00
Kapidžija
Kapidžija
Polet
Šavrane
24.11.2019
11:00
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Parunovac
Parunovac
24.11.2019
13:00
Borac
Bivolje
Mudrakovac
Mudrakovac
24.11.2019
13:00
Makrešane
Makrešane
Globoder
Globoder
24.11.2019
13:00
Bukovica
Bukovica
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
24.11.2019
13:00
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Budućnost
Mala Krsna
24.11.2019
13:00
Proleter 1947
Vranovo
Vrbovac
Vrbovac
24.11.2019
13:00
Jezava
Smederevo
Petrijevac
Petrijevo
24.11.2019
13:00
Landol
Landol
Vučak
Vučak
24.11.2019
13:00
Petlić SD 026
Smederevo
Lunjevac
Lunjevac
24.11.2019
13:00
7. Juli
Vodanj
Šumadija
Šumarice
24.11.2019
13:30
Milakovac 2018
Milakovac
Omladinac
Drakčići
24.11.2019
13:30
Morava (M)
Mrsać
Zgodačica
Godačica
24.11.2019
13:30
Magnohrom
Kraljevo
Stara Čaršija
Kraljevo
24.11.2019
13:30
Partizan (V)
Vrba
Mladost 1925
Oplanići
24.11.2019
13:30
Koštam Polje
Delimeđe
Sloga Obrva
Obrva
24.11.2019
13:30
Studen Vitez
Studenica
OFK Stublenica
Stublenica
24.11.2019
10:00
Sloga (V)
Vrhovine
Torpedo
Lojanice
24.11.2019
10:00
Mladost 2013
Jazovnik
Skupljen 2013
Skupljen
24.11.2019
10:00
Belpos
Belotić
Mladost (Z)
Zvezd
24.11.2019
10:00
Hajduk
Debrc
Polet
Jalovik
24.11.2019
10:00
Sloga 1949
Matijevac
Željezničar
Sarajevo
24.11.2019
16:00
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Bokelj
Kotor
24.11.2019
13:00
Arsenal
Tivat
Mornar
Bar
24.11.2019
13:00
Jezero
Plav
Dečić
Tuzi
24.11.2019
13:00
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
Drezga
Piperi
24.11.2019
13:00
Ibar
Rožaje
Lovćen
Cetinje
24.11.2019
13:00
Otrant Olympic
Ulcinj
Sheffield United
Sheffield
24.11.2019
17:30
Manchester United
Manchester
Real Betis
Sevilla
24.11.2019
00:00
Valencia
Valencia
Eibar
Eibar
24.11.2019
00:00
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Espanyol
Barcelona
24.11.2019
00:00
Getafe
Getafe (Madrid)
Granada
Granada
24.11.2019
00:00
Atlético Madrid
Madrid
Leganés
Leganés
24.11.2019
00:00
Barcelona
Barcelona
Levante
Valencia
24.11.2019
00:00
Mallorca
Palma de Mallorca
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
24.11.2019
00:00
Athletic Club
Bilbao
Real Madrid
Madrid
24.11.2019
00:00
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Villarreal
Villarreal
24.11.2019
00:00
Celta de Vigo
Vigo
Real Valladolid
Valladolid
24.11.2019
00:00
Sevilla
Sevilla
Hoffenheim
Sinsheim
24.11.2019
18:00
Mainz 05
Mainz
Augsburg
Augsburg
24.11.2019
15:30
Hertha BSC
Berlin
Bologna
Bologna
24.11.2019
12:30
Parma
Parma
Verona
Verona
24.11.2019
15:00
Fiorentina
Firenze
Lecce
Lecce
24.11.2019
20:45
Cagliari
Cagliari
Roma
Roma
24.11.2019
15:00
Brescia
Brescia
Sampdoria
Genova
24.11.2019
18:00
Udinese
Udine
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
24.11.2019
15:00
Lazio
Roma
Bordeaux
Bordeaux
24.11.2019
15:00
Monaco
Monaco
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
24.11.2019
17:00
Montpellier
Montpellier
Šumadija 1903
Kragujevac
24.11.2019
11:00
Apolon 4
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
24.11.2019
11:00
Radnički 1923
Kragujevac
Bubamara
Kraljevo
24.11.2019
13:00
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
24.11.2019
14:00
Bane 1931
Raška
Zadrugar
Lajkovac
24.11.2019
10:00
Omladinac 2014
Ljig
Mačva
Šabac
24.11.2019
10:00
Jedinstvo
Ub
GFK Sloboda
Užice
24.11.2019
11:00
Takovo
Gornji Milanovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
24.11.2019
10:00
Metalac
Gornji Milanovac
Zlatibor
Čajetina
24.11.2019
12:00
Javor Matis
Ivanjica
Borac 1926
Čačak
24.11.2019
10:00
Gaučosi
Čačak
FAP
Priboj
24.11.2019
10:00
Mladost
Lučani
RSK
Rabrovo
24.11.2019
10:00
OPK Rudar 1933
Kostolac
Plana
Velika Plana
24.11.2019
10:00
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
VGSK
Veliko Gradište
24.11.2019
10:00
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Senjak 2
Valjevo
24.11.2019
10:00
Jedinstvo
Ub
Budućnost Krušik 2
Valjevo
24.11.2019
10:00
OFK Osečina
Osečina
Vojvode
Mionica
24.11.2019
10:00
Omladinac
Ljig
Železničar
Lajkovac
24.11.2019
10:00
Budućnost Krušik 1
Valjevo
Radnički
Valjevo
24.11.2019
10:00
Senjak 1
Valjevo

Košarka

Star Beočin
Novi Ledinci
24.11.2019
17:30
Vrbas
Vrbas
Bor RTB
Bor
24.11.2019
18:00
Rtanj
Boljevac
Šabac
Šabac
24.11.2019
12:00
Mladost 2014
Ub
Železničar
Lajkovac
24.11.2019
19:00
Mix
Majur
Play off
Užice
24.11.2019
17:00
Mladost
Čačak
Okanik
Mataruška Banja
24.11.2019
12:00
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šumadija 2017
Aranđelovac
24.11.2019
16:30
Sloga (D)
Despotovac
Kruševac
Kruševac
24.11.2019
13:20
Paraćin
Paraćin
Zicer 2014
Gruža
24.11.2019
20:00
Sloga (B)
Batočina
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
24.11.2019
17:00
Smederevo
Smederevo
OKK Spartak
Subotica
24.11.2019
16:30
Beočin
Beočin
Basketball Stars
Futog
24.11.2019
18:30
Petrovgrad
Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
24.11.2019
16:00
Radnički
Kovin
Sloven
Ruma
24.11.2019
18:00
Šimanovci
Šimanovci
Zadar
Zadar
24.11.2019
20:00
Cedevita Olimpija
Ljubljana
Budućnost VOLI
Podgorica
24.11.2019
18:00
Partizan NIS
Beograd
Mega Bemax
Beograd
24.11.2019
12:00
Cibona
Zagreb
Lim
Priboj
24.11.2019
12:00
Užice
Užice
Zvečan
Zvečan
24.11.2019
12:00
Play Off
Užice
Sivac
Sivac
24.11.2019
14:00
Topolčanka
Bačka Topola
Srem
Sremska Mitrovica
24.11.2019
18:00
Kikinda
Kikinda

Odbojka

Metalac Takovo
Gornji Milanovac
24.11.2019
Smederevo Carina
Smederevo
Borac
Paraćin
24.11.2019
16:00
Užice
Užice
Spartak (Lj)
Ljig
24.11.2019
Omladinac (NB)
Novi Banovci

Futsal

Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
24.11.2019
20:00
Raška
Raška