XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 264 utakmica za dan
Subota, 30 Novembar 2019

Fudbal

Javor Matis
Ivanjica
0 : 7
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Voždovac
Beograd
Radnik
Surdulica
3 : 3
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
1 : 3
Inđija
Inđija
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
Dinamo
Vranje
2 : 2
OFK Žarkovo
Beograd
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Trayal
Kruševac
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
3 : 1
Budućnost
Dobanovci
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Gruža
Gruža
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Pobeda
Rusna
3 : 0
Padina
Padina
Doljevac
Doljevac
4 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Napredak 2012
Krušje
3 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
Trepča B
Kosovska Mitrovica
5 : 2
Radnik
Prilužje
Slanobarac
Novi Sad
0 : 4
Borac
Rakovac
Rudar (St)
Stenjevac
2 : 2
Šumadija
Trešnjevica
Petlić SD 026
Smederevo
30.11.2019
13:00
Petrijevac
Petrijevo
Raketa
Užice
30.11.2019
Tara
Kremna
GP Zlatibor
Užice
30.11.2019
Zlatibor 2
Čajetina
Višesava 2
Bajina Bašta
30.11.2019
Kapedunum
Užice
Laznica
Laznica
4 : 2
Vukovac 98
Vukovac
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
6 : 2
Best Sige
Sige
Vrelo 1971
Milanovac
2 : 2
Homoljac
Žagubica
Selište
Selište
1 : 3
Mladost (K)
Krupaja
Sarajevo
Sarajevo
1 : 3
Željezničar
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
Zrinjski
Mostar
1 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
Burnley
Burnley
0 : 2
Crystal Palace
London
Chelsea
London
0 : 1
West Ham
London
Liverpool
Liverpool
2 : 1
Brighton
Brighton, East Sussex
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 2
Manchester City
Manchester
Southampton
Southampton
2 : 1
Watford
Watford
Tottenham
London
3 : 2
Bournemouth
Bournemouth
Wolverhampton
Wolverhampton
1 : 1
Sheffield United
Sheffield
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 2
Real Madrid
Madrid
Mallorca
Palma de Mallorca
1 : 2
Real Betis
Sevilla
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
4 : 1
Eibar
Eibar
Valencia
Valencia
2 : 1
Villarreal
Villarreal
Bayern München
München
1 : 2
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
4 : 2
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 1
Fortuna
Düsseldorf
Hertha BSC
Berlin
1 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
Mainz 05
Mainz
30.11.2019
00:00
Eintracht
Frankfurt am Main
Köln
Köln
1 : 1
Augsburg
Augsburg
Paderborn
Paderborn
2 : 3
RB Leipzig
Leipzig
Brescia
Brescia
0 : 3
Atalanta
Bergamo
Fiorentina
Firenze
0 : 1
Lecce
Lecce
Genoa
Genova
0 : 1
Torino
Torino
Strasbourg
Strasbourg
1 : 2
Olympique Lyonnais
Lyon
Reims
Reims
1 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Nîmes
Nîmes
1 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
Olympique Marseille
Marseille
30.11.2019
00:00
Brest
Brest
Montpellier
Montpellier
4 : 2
Amiens SC
Amiens
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 0
Dijon
Dijon
Nice
Nice
3 : 1
Angers
Angers
Napredak
Kruševac
2 : 2
Brodarac
Novi Beograd
TSC
Bačka Topola
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Železničar
Pančevo
6 : 3
OFK Vršac
Vršac
Index
Novi Sad
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Mačva
Šabac
0 : 4
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 2
Zemun
Zemun
Kiker
Kraljevo
3 : 0
Brodarac
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Real Niš
Niš
Železničar
Pančevo
1 : 3
OFK Vršac
Vršac
Index
Novi sad
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 3
Kolašin
Zubin Potok
Kopaonik
Lešak
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Kosmet
Leposavić
7 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica

Košarka

Zlatibor
Čajetina
78 : 73
Tamiš
Pančevo
Napredak
Aleksinac
72 : 76
Dunav
Stari Banovci
Kolubara LA 2003
Lazarevac
89 : 94
Mladost
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
84 : 88
Metalac
Valjevo
KKK Radnički
Kragujevac
94 : 64
Pirot
Pirot
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
105 : 97
Spartak
Subotica
Železničar
Čačak
74 : 79
BKK Radnički
Beograd
Sloga
Kraljevo
76 : 65
Fair Play
Niš
Sveti Đorđe
Žitište
74 : 88
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Sutjeska
Nikšić
93 : 85
Teodo
Tivat
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
89 : 65
Danilovgrad
Danilovgrad
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
78 : 68
Primorje 1945
Herceg Novi
Plana
Velika Plana
72 : 75
Zekas 75
Rača
Crnokosa
Kosjerić
85 : 90
Svilajnac
Svilajnac
Priboj
Priboj
75 : 69
Zlatar
Nova Varoš
Student BB
Bajina Bašta
48 : 98
Napredak Junior
Kruševac
Hajduk
Kula
103 : 97
Stara Pazova
Stara Pazova
Nova Pazova
Nova Pazova
68 : 71
Srem
Sremska Mitrovica
Topola
Bačka Topola
73 : 78
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Vrbas
Vrbas
90 : 77
Mladost Veternik
Veternik
LA Basket
Beograd
84 : 79
Žarkovo
Beograd
Borča
Beograd
82 : 58
Radnički (O)
Obrenovac
Borac
Zemun
72 : 67
Eko Sport
Beograd
OKK Junior
Niš
88 : 74
Jastrebac
Aleksinac
Rtanj
Boljevac
87 : 80
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Mladost Vesna
Bela Palanka
70 : 89
Bor RTB
Bor
Sloga
Požega
98 : 69
Play off
Užice
Ivanjica
Ivanjica
103 : 74
Mladost
Čačak
Stari Ras
Novi Pazar
88 : 72
Okanik
Mataruška Banja
Sloga Elite
Kraljevo
20 : 0
Kopaonik
Brus
Goč
Vrnjačka Banja
69 : 80
Trepča
Kosovska Mitrovica
Smederevo
Smederevo
86 : 66
Zicer 2014
Gruža
Sloga (B)
Batočina
86 : 62
Kruševac
Kruševac
Paraćin
Paraćin
75 : 78
Sloga (D)
Despotovac
Beočin
Beočin
69 : 42
Basketball Stars
Futog
Akademik
Srbobran
77 : 74
Proleter
Ravno Selo
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
30.11.2019
17:00
Apatin
Apatin
Futog
Futog
30.11.2019
17:00
Hercegovac
Gajdobra
Jedinstvo
Kačarevo
87 : 71
BNS
Banatsko Novo Selo
Virtus Basket
Pančevo
71 : 82
Radnički
Kovin
Šimanovci
Šimanovci
96 : 68
Pink
Šimanovci
Mladenovac
Mladenovac
88 : 79
Mondo Basket
Batajnica
Rivers BM
Beograd
115 : 53
Barajevo Bambi
Barajevo
Zvezdara
Beograd
82 : 88
ABBA
Barič
Sava BTC
Beograd
73 : 68
BASK
Beograd
Mladost
Zaječar
66 : 73
OKK Sokobanja
Sokobanja
Mornar
Bar
92 : 95
Budućnost VOLI
Podgorica
Student Radnički
Niš
74 : 79
Kraljevo
Kraljevo
Radnički (K)
Kragujevac
83 : 78
Radivoj Korać
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
73 : 65
021
Novi Sad
Duga
Šabac
75 : 67
Spartak
Subotica
Art Basket
Beograd
101 : 69
Vršac
Vršac
Užice
Užice
30.11.2019
17:00
Železničar
Lajkovac
Sloga
Požega
30.11.2019
17:00
Play Off
Užice
Zvečan
Zvečan
30.11.2019
17:00
Lim
Priboj
Bagdala
Kruševac
44 : 56
Sistem 2000
Smederevska Palanka
Svrljig
Svrljig
68 : 51
Dubočica
Leskovac
Student 2
Niš
78 : 45
Hisar
Leskovac
Gimnazijalac
Pirot
62 : 39
Bor
Bor
Njegoš
Lovćenac
30.11.2019
17:00
Topolčanka
Bačka Topola
Kikinda
Kikinda
46 : 58
Sloga
Plandište
Mega Bemax
Beograd
96 : 86
Budućnost Voli
Podgorica
Igokea
Aleksandrovac
109 : 77
Partizan NIS
Beograd
Krka
Novo Mesto
82 : 87
Budućnost Voli
Podgorica
Cibona
Zagreb
92 : 105
Mega Bemax
Beograd
Mornar
Bar
64 : 77
Zadar
Zadar
Cedevita Olimpija
Ljubljana
70 : 82
MZT Skoplje Aerodrom
Skoplje
Crvena Zvezda MTS
Beograd
66 : 47
Mornar
Bar
Koper Primorska
Koper
71 : 64
Zadar
Zadar
Sloboda
Užice
85 : 74
Star
Novi Sad
Mladost Veternik NS Basket 07
Novi Sad
73 : 93
Mega Bemax
Beograd
Sloga
Kraljevo
62 : 84
Borac
Čačak
Konstantin
Niš
72 : 88
Vizura Shark
Beograd
Novosadska ŽKA
Novi Sad
81 : 54
Ivanjica
Ivanjica

Odbojka

Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Mladi radnik
Požarevac
2 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Niš
Niš
3 : 2
Radnički
Kragujevac
Klek Srbijašume
Klek
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Mladenovac
Mladenovac
2 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 0
Železničar
Beograd
Spartak (Lj)
Ljig
3 : 2
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Užice
Užice
1 : 3
Futog
Futog
Banat
Vršac
3 : 0
Karađorđe
Topola
Roda
Beograd
0 : 3
Rudar
Kostolac
Lucky Star
Beograd
1 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
2 : 3
Mladi radnik 2
Požarevac
As
Beograd
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
Pirot
Pirot
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Vranje
Vranje
3 : 0
Niš 2
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 2
Desetka
Niš
Bečej
Bečej
3 : 2
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Mladost (NP)
Nova Pazova
1 : 3
Kulpin
Kulpin
Inđija
Inđija
0 : 3
Stražilovo
Sremski Karlovci
Sloven
Ruma
0 : 3
Vest
Šid
Mladost 1973
Omoljica
3 : 1
Klek Srbijašume 2
Klek
Hajduk
Kula
3 : 0
Maglić 1953
Maglić
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Novi Sad 2
Novi Sad
Beograd
Beograd
2 : 3
Ub
Ub
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Klek-Zrenjanin
Klek
Smederevo
Smederevo
3 : 1
Spartak (Lj)
Ljig
Radnički (Bg)
Beograd
3 : 1
Vranje
Vranje
Srbijanka 014
Valjevo
2 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Partizan 2 Crno Bele 011
Beograd
3 : 0
Inđija
Inđija
Sterija
Beograd
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
Topličanin
Prokuplje
2 : 3
Leskovac 98
Leskovac
Milenijum
Niš
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Panda
Vranje
3 : 1
Stampedo
Niš
Lucky Star
Beograd
1 : 3
Radnički (Kg)
Kragujevac
Smeč 5
Kragujevac
3 : 0
Ribnica
Mionica
Partizan (SK)
Sremski Karlovci
3 : 0
Mladost (NP)
Nova Pazova
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Sloga 031
Požega
Borac (Ča)
Čačak
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
Lotus
Čačak
3 : 2
Tehničar (Kv)
Kraljevo
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Avala
Beograd
3 : 0
Blok Aut
Beograd
AS
Beograd
0 : 3
Crnjanski
Beograd
Obilić
Beograd
3 : 0
Dunav
Beograd
Jadran
Golubinci
3 : 0
Mladost 1979
Inđija
Dunav Volej
Novi Sad
0 : 3
Dunav
Stari Banovci
Libero
Bačko Gradište
0 : 3
NS Volej Team
Novi Sad
Hercegovina
Ravni Topolovac
0 : 3
Odbojka 013
Pančevo
Vršac
Vršac
1 : 3
KI 0230
Kikinda
Proleter
Zrenjanin
2 : 3
Kikinda
Kikinda
Krajišnik
Krajišnik
3 : 1
Banat
Vršac
Bum Volej
Prigrevica
1 : 3
Subotica
Subotica
Spartak 2
Subotica
0 : 3
Merkur
Bačka Palanka
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Sloga 2015 Jedinstvo
Petrovac na Mlavi
Tehničar
Smederevo
1 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
Carina
Smederevo
3 : 1
Rudar
Kostolac
Tvrđava L
Smederevo
0 : 3
Dunav 17
Golubac
Maks 1
Šid
30.11.2019
19:30
Trijumf 2013
Šid
Mladost
Martinci
30.11.2019
18:30
Mitrovica
Sremska Mitrovica
Sloga
Čalma
30.11.2019
19:00
Eaton Srem Tempo 3
Sremska Mitrovica

Rukomet

Spartak Vojput
Subotica
31 : 30
Obilić
Beograd
Rudar
Kostolac
22 : 25
Dinamo
Pančevo
Crvena zvezda
Beograd
30 : 33
Novi Pazar
Novi Pazar
Šamot 65
Arenđelovac
28 : 32
Dubočica 54
Leskovac
Jabuka
Jabuka
23 : 29
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Somborelektro
Sombor
32 : 28
Crvena Zvezda
Mokrin
Mladost
Bački Jarak
36 : 26
Apatin
Apatin
Loznica
Loznica
26 : 36
Partizan 2
Beograd
Metaloplastika 2
Šabac
33 : 28
Crvena zvezda 2
Beograd
Bane
Raška
33 : 16
SRU Pobednik
Prijepolje
Bor
Bor
17 : 29
Jastrebac
Blace
Hercegovac
Gajdobra
33 : 25
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Radnički
Jaša Tomić
36 : 31
ORK Pančevo
Pančevo
Metalac
Futog
36 : 14
Mladost
Vršac
Jedinstvo
Novi Bečej
30 : 28
SC Voždovac 2012
Beograd
Morava
Velika Plana
21 : 22
Crvenka
Crvenka
Kolubara
Lazarevac
34 : 32
Mačva (B)
Bogatić
Vranje 1957
Vranje
32 : 33
Radnički 1964
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
38 : 32
Zlatar
Nova Varoš
Radnički 1964
Kragujevac
29 : 23
Topličanin
Prokuplje
Spartak
Debeljača
22 : 20
Mladost
Srpska Crnja
Dolovo
Dolovo
21 : 18
Radnički
Bajmok
Crvena zvezda
Beograd
22 : 21
SU Hazena
Beograd
Loznica grad
Loznica
34 : 36
Kosmaj
Ralja
Požarevac
Požarevac
23 : 29
Radnički (O)
Obrenovac
Metalac AD
Gornji Milanovac
41 : 6
Sedmerac
Prijepolje
Radnički 1964 - 2
Kragujevac
18 : 26
Bekament Bukovička Banja - 2
Aranđelovac
Vlasotince
Vlasotince
28 : 23
Vranje
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
34 : 21
Bor - RTB 2
Bor
Pirot
Pirot
31 : 24
Naisa 2
Niš
Žitorađa
Žitorađa
21 : 16
Jagodina 2
Jagodina

Vaterpolo

Partizan
Beograd
10 : 13
Šabac
Šabac
KVK Radnički
Kragujevac
9 : 8
BVK Crvena zvezda
Beograd
Dorćol
Beograd
8 : 12
Proleter
Zrenjanin
NBG Vukovi
Novi Beograd
14 : 7
Palilula
Beograd
Valis
Valjevo
9 : 8
Rasina
Kruševac
TENT
Obrenovac
13 : 8
Mladost
Pančevo
Palilula
Beograd
8 : 10
Steaua
Bukurest
Vojvodina
Novi Sad
3 : 18
Eger
Eger
Olympia
Kosice
5 : 7
Rapid
Bucuresti
Palilula
Beograd
5 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Senteš
Senteš
15 : 5
Steaua
Bukurest

Futsal

Radnički 2010
Niš
3 : 2
Tisa
Novi Bečej
Zlatar 033
Nova Varoš
2 : 2
Župski rubin
Prijepolje
SFU Leposavić
Leposavić
5 : 3
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
Akademac
Niš
5 : 2
Miners
Majdanpek
Novi Sad
Novi Sad
0 : 8
Leteći Holandjanin
Vrbas
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 8
Bezbednost 192
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
5 : 3
MB Namenska
Lučani
PP 192
Prijepolje
6 : 2
Šljivići
Ivanjica
Kosjerić
Kosjerić
9 : 5
Sjenica
Sjenica
Lindoret
Preševo
11 : 1
Dolap
Prokuplje
Rosulja
Vlasotince
1 : 0
Radnik
Surdulica

Ragbi 13

Partizan
Beograd
32 : 4
Crvena zvezda
Beograd

Hokej

Triglav
Kranj
9 : 0
Vojvodina
Novi sad
Slavija Junior
Ljubljana
2 : 1
True Celje
Celje
Hidria Jesenice
Jesenice
3 : 2
Crvena zvezda
Beograd