XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
19/20.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Trayal
Kruševac
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
18.10.2019 18:00
Trayal
0 : 0
Smederevo 1924
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
21.10.2019 18:00
Kolubara
0 : 0
OFK Žarkovo
Budućnost
Dobanovci
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
19.10.2019 15:00
Budućnost
1 : 2
Zlatibor
RFK Grafičar
Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
19.10.2019 15:00
RFK Grafičar
1 : 0
Sinđelić
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
20.10.2019 18:00
Novi Pazar
2 : 1
Metalac
Zemun
Zemun
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
19.10.2019 15:00
Zemun
0 : 0
Radnički 1923
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
19.10.2019 15:00
Radnički (P)
3 : 0
OFK Bačka
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Dinamo
Vranje
20.10.2019 15:00
Kabel
1 : 0
Dinamo
21.10.2019 20:12 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije RFK Grafičar 15 7 5 3 26
2 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Metalac 15 8 2 5 26
3 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Zlatibor 15 7 5 3 26
4 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Novi Pazar 15 7 4 4 25
5 Dinamo 15 6 5 4 23
6 Radnički (P) 15 6 3 6 21
7 Kolubara 15 6 3 6 21
8 OFK Bačka 15 6 3 6 21
9 Radnički 1923 15 5 4 6 19
10 OFK Žarkovo 15 4 6 5 18
11 Trayal 15 3 8 4 17
12 Kabel (-10) 15 7 5 3 16
13 Sinđelić 15 4 4 7 16
14 Zemun 15 3 4 8 13
15 Smederevo 1924 (-10) 15 7 1 7 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Budućnost 15 1 4 10 7

16.kolo
Sledeće kolo
26/27.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Dinamo
Vranje
26.10.2019 13:30
Smederevo 1924
2 : 1
Dinamo
Kabel
Novi Sad
1 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
27.10.2019 13:30
Kabel
1 : 1
OFK Bačka
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
26.10.2019 13:30
Radnički (P)
1 : 0
Radnički 1923
Zemun
Zemun
2 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
25.10.2019 13:30
Zemun
2 : 2
Metalac
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Sinđelić
Beograd
27.10.2019 18:00
Novi Pazar
0 : 1
Sinđelić
RFK Grafičar
Beograd
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
28.10.2019 13:30
RFK Grafičar
0 : 2
Zlatibor
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
26.10.2019 13:30
Budućnost
0 : 1
OFK Žarkovo
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Trayal
Kruševac
27.10.2019 17:00
Kolubara
2 : 1
Trayal
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.