XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 465 utakmica za dan
Nedelja, 15 Mart 2020

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Trayal
Kruševac
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Dinamo
Vranje
1 : 4
RFK Grafičar
Beograd
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
RSK
Rabrovo
1 : 1
Sušica
Kragujevac
Železničar
Pančevo
4 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Borac
Sakule
0 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Budućnost
Popovac
3 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Radan
Lebane
9 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Jedinstvo
Bošnjace
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Zvižd
Kučevo
8 : 0
Partizan 1945
Darosava
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Sloboda
Lipe
Rudar
Stamnica
3 : 0
Sloga 1924
Batočina
Polet
Trnovče
1 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
4 : 1
OFK Napredak
Markovac
Borac 1932
Ralja
1 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Sloga
Bogosavac
OFK Divci
Divci
0 : 0
Spartak
Ljig
Rađevac
Krupanj
1 : 0
Ribnica
Mionica
Radnički Stobeks
Klupci
4 : 2
Mladost (D)
Dračić
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Polet
Ratina
2 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Real
Podunavci
2 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Radnik
Ušće
1 : 0
Korićani
Korićani
Budućnost
Resnik
2 : 1
Gruža
Gruža
Bane 1931
Raška
2 : 0
Apolon 2018
Kovači
Zvečan
Zvečan
15.03.2020
14:30
Šumadija 1903
Kragujevac
Polet (T)
Trbušani
0 : 2
GFK Sloboda
Užice
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 0
Polet (Lj)
Ljubić
Lunjevica
Lunjevica
1 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Jasen
Brodarevo
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Prijevor
Prijevor
Tavankut
Tavankut
4 : 0
Radnički
Sombor
Mladost (T)
Turija
0 : 1
Sloga
Čonoplja
Tisa
Adorjan
5 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Podunavac
Belegiš
0 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Borac
Šajkaš
0 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Sremac
Vojka
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Jadran
Golubinci
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 2
Begej
Žitište
Borac (St)
Starčevo
0 : 3
Budućnost
Srpska Crnja
ŽAK
Kikinda
5 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 1
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Jablanica
Medveđa
1 : 3
Morava
Vladičin Han
Akademija 10
Prokuplje
0 : 5
Pusta Reka
Bojnik
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 2
Budućnost
Orašje
OFK Slatina
Bor
3 : 1
OFK 019
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 0
Bor 1919
Bor
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Meševo
Meševo
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 2
Blagotin
Poljna
Župa
Aleksandrovac
3 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
Juhor
Obrež
1 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Vrtište
Vrtište
4 : 1
Rudar
Jelašnica
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 1
Svrljig
Svrljig
Zemljoradnik
Balajnac
5 : 2
Moravica
Subotinac
Orljane
Orljane
3 : 2
Pukovac
Pukovac
OFK Niš
Niš
1 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Bukovik
Razanj
1 : 5
Malošište
Malošište
Komgrap
Beograd
2 : 1
Dunav
Veliko Selo
BSK 1926
Baćevac
1 : 3
Studenski Grad
Novi Beograd
Torlak
Beograd
6 : 0
Mladost
Cvetovac
Leštane
Leštane
1 : 0
Prva Iskra
Barič
Budućnost
Zvečka
1 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Sirakovo
Sirakovo
1 : 2
Integral
Batuša
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 0
Napredak Simićevo
Simićevo
Železničar
Požarevac
0 : 0
Đerdap
Golubac
Obilić
Živica
0 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
Omladinac (Š)
Šetonje
7 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Borac (Ž)
Žabari
3 : 1
Sloga (L)
Lučica
Sloga (B)
Burovac
1 : 4
Rudar 2001
Kostolac
ZSK
Valjevo
1 : 5
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 1
Banjani
Banjani
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Majur
Majur
3 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Mladi borac
Dublje
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Vidojevica
Lešnica
1 : 0
Drina
Badovinci
Duško
Klenje
1 : 2
Karađorđe
Mišar
Sloga
Lipnički Šor
3 : 2
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 1
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 4
Napredak
Gračac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
2 : 1
Karađorđe
Ribnica
Proleter
Pečenog
1 : 0
Ribnica
Jovac
Ibar
Mataruška Banja
5 : 0
Gruža
Vitanovac
Borac (V)
Vraneši
0 : 5
Budućnost
Konarevo
Granit
Jošanička banja
0 : 6
Tavnik
Tavnik
Napredak
Svračkovci
2 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 2
Slatina
Slatina
Ozrem
Ozrem
0 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 0
Mladost (A)
Atenica
Rudar
Bresnica
4 : 1
Parmenac
Parmenac
Mladost (P)
Preljina
15.03.2020
15:00
Dedinje Junajted
Guča
ŽAK
Sombor
4 : 0
Kulpin
Kulpin
Maglić
Bački Maglić
2 : 2
Borac 46
Obrovac
Rusin
Ruski Krstur
0 : 0
Budućnost (P)
Parage
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Polet
Karavukovo
Omladinac
Bukovac
0 : 5
Hercegovac
Gajdobra
Radnički 1918
Ratkovo
0 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Slavija
Pivnice
4 : 0
BSK
Bački Brestovac
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Jadran
Feketić
Iskra
Kucura
3 : 4
Proleter (Nj)
Njegoševo
Senta
Senta
3 : 2
Đurđin
Đurđin
Obilić (Z)
Zmajevo
1 : 1
Srbobran
Srbobran
PSK Putinci
Putinci
2 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Hajduk (V)
Višnjićevo
4 : 0
Hajduk (B)
Beška
Napredak
Popinci
3 : 0
Rudar
Vrdnik
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 2
Borac (M)
Martinci
Donji Srem 2015
Pećinci
4 : 1
Borac (K)
Klenak
Ljukovo
Ljukovo
3 : 1
Radnički
Šid
Hajduk
Čurug
1 : 3
Šajkaš 1908
Kovilj
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 0
ŽSK
Žabalj
TSK
Temerin
0 : 1
Tatra
Kisač
Jedinstvo
Rumenka
1 : 0
Bačka (B)
Begeč
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 0
Bačka (Đ)
Đurđevo
Index
Novi Sad
2 : 0
OFK Sirig
Sirig
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Delija
Mokrin
Crvena zvezda
Rusko Selo
2 : 1
Borac
Aleksandrovo
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 9
Polet
Nakovo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 0
OFK Klek
Klek
Rusanda
Melenci
2 : 4
Potisje
Knićanin
Jedinstvo
Bočar
0 : 6
Omladinac FAM
Botoš
Lehel
Mužlja
2 : 1
2. Oktobar
Kumane
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 1
Tamiš
Farkaždin
Hajdučica
Hajdučica
0 : 1
Dolina
Padina
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 1
Radnički (K)
Kovin
Radnički (B)
Baranda
1 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Partizan (G)
Gaj
1 : 0
Strela
Ivanovo
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 3
Spartak 1911
Debeljača
Polet
Stajkovce
3 : 4
Vučje
Vučje
Moravac
Pečenjevce
4 : 2
Železničar
Brestovac
Mladi borac
Živkovo
0 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
BSK
Belanovce
2 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
OFK Morava
Leskovac
5 : 4
Umac
Miroševce
Mladost 1959
Vinarce
3 : 1
Šumadija
Razgojna
Jedinstvo
Grdelica
5 : 1
Progres
Ladovica
Real
Donja Jajina
2 : 1
Sloga
Lipovica
Ključ
Podvrška
2 : 4
Zlot
Zlot
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 3
Polet
Jabukovac
Radnički
Klokočevac
2 : 1
BSK
Bukovče
Polom
Leskovo
15.03.2020
15:00
Krivelj
Krivelj
Urovica
Urovica
3 : 4
Sloga
Kobišnica
Šanac
Šanac
3 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 3
Čitluk
Čitluk
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 3
Kupci
Kupci
Trudbenik
Stalać
1 : 0
13. April
Lomnica
FUD
Brus
1 : 0
Sloga (M)
Majdevo
Sebečevac
Sebečevac
3 : 0
Gradina
Pejovac
Mladost
Donji Katun
1 : 2
Vinogradar
Zleginje
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Bratstvo
Međureč
Dragocvet
Dragocvet
2 : 3
Partizan (M)
Majur
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 3
Juhor
Glavinci
Kolare
Kolare
1 : 1
Morava (KS)
Kočino Selo
OFK Batinac
Batinac
0 : 3
Moravac 2015
Krušar
Orlovi
Jasenovo
11 : 0
Morava (R)
Ribare
Napredak (D)
Drenovac
3 : 1
Resavac
Subotica
Sinđelić 2012
Ugrinovci
0 : 4
Poštar Zvezdara
Beograd
Šumadinac
Bečmen
4 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 2
Srem
Jakovo
Borac (P)
Progar
2 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Heroj Polet
Jajinci
0 : 2
011
Beograd
Posavina
Stubline
1 : 1
Radnički
Rudovci
Borac (L)
Lazarevac
5 : 0
Lisović
Lisović
Strelac
Mislođin
1 : 0
Barajevo
Barajevo
OFK Borac
Arnajevo
2 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Rojkovac
Obrenovac
2 : 3
Budućnost
Dudovica
Omladinac
Veliko Polje
15.03.2020
14:30
Mladost
Čibutkovica
Boleč
Grocka
2 : 1
Zuce 2019
Zuce
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
15.03.2020
16:00
Rabrovac
Rabrovac
Zaklopača
Zaklopača
1 : 6
Kosmaj
Ralja
Dunavac
Grocka
1 : 2
Šumadija 1962
Jagnjilo
Kosmajac
Koraćica
1 : 5
Vinča
Vinča (Grocka)
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 3
Rasovača
Rasovača
Palilula
Aleksinac
1 : 0
Pobeda
Rusna
Baličevac
Baličevac
3 : 5
Naisus 1977
Rožina
Padina
Padina
0 : 7
Doljevac
Doljevac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 2
Elid
Donji Dušnik
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 4
Mladost (B)
Batušinac
Sloga
Korman
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Moravac (Č)
Čečina
0 : 6
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Trnava
Donja Trnava
Jasenica
Božurnja
1 : 4
Sloga
Milatovac
BSK
Belosavci
0 : 4
Šumadinac (N)
Natalinci
Omladinac (DR)
Donja Rača
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Banja
Banja
1 : 3
Mladost MG
Saranovo
Lokomotiva
Lapovo
1 : 2
Šumadinac (S)
Stojnik
Vinča
Vinča (Topola)
2 : 1
Marjan
Knić
Borac
Pajsijevići
1 : 1
Plaskovac
Plaskovac
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 1
Srbija
Ilićevo
Zastava
Kragujevac
2 : 4
Maršić
Maršić
Pobeda 1926
Beloševac
0 : 0
Šumadinac KG
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
2 : 0
Kolonija
Kragujevac
Jedinstvo (P)
Petrovac
0 : 3
Borac (D)
Drenovac
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 2
Sloboda (G)
Grbice
Komanice
Komanice
2 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
Jadar 2013
Valjevo
1 : 2
Polet
Popučke
Dračić 2018
Dračić
0 : 1
Tešnjar
Valjevo
Joks Junajted
Mionica
1 : 1
Rajac
Kadina Luka
Mladost
Latković
1 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Stari drugari
Kadina Luka
6 : 0
Ribnikar
Pecka
OFK Senjak
Valjevo
5 : 2
Lukavac
Lukavac
Rakac Stave
Stave
4 : 2
Popadić
Popadić
Pambukovica
Pambukovica
1 : 0
Kolubara (J)
Jabučje
Zvizdar 2012
Zvizdar
0 : 0
Čučuge
Čučuge
Polet (T)
Takovo
2 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 0
Šarbane
Šarbane
Mladost (V)
Vračević
1 : 3
Crvena Jabuka
Ub
Mladost
Kruščić
3 : 2
Kula
Kula
Terekveš
Svilojevo
0 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Stanišić 1920
Stanišić
3 : 0
Lipar
Lipar
Hajduk
Stapar
3 : 2
Borac
Bački Gračac
Omladinac
Deronje
2 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 5
Lider
Odžaci
Dunav
Bački Monoštor
4 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Fruška Gora
Ruma
3 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Graničar 1924
Adaševci
0 : 3
Sremac
Berkasovo
Fruškogorac
Manđelos
2 : 0
Sloga (V)
Voganj
Sloga (Č)
Čalma
0 : 0
Sloboda
Šašinci
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 1
BSK
Bešenovo
Moskva
Budisava
2 : 1
Obilić
Vilovo
Čenej
Čenej
0 : 1
Proleter
Banoštor
Vinogradar
Ledinci
3 : 2
Miletić
Mošorin
Hajduk
Gardinovci
0 : 1
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Sloga
Lok
0 : 5
Susek
Susek
Borac
Rakovac
0 : 2
Dinamo
Budisava
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 2
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Mladost (B)
Batulovce
3 : 0
OFK Brza
Brza
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
0 : 8
Bratstvo
Bratmilovce
Gradac
Konopnica
1 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Navalin
Navalin
0 : 5
Milanovo
Milanovo
Sloga (L)
Lozna
3 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 0
Omladinac
Pojate
Borac
Gornji Katun
0 : 0
Mladost
Toljevac
Sloga (D)
Dašnica
3 : 0
Vinogradar
Riljac
OFK Juhor 2016
Potočac
4 : 3
Beljanica
Strmosten
15. Avgust 1950
Lomnica
4 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
Istok 63
Plana
0 : 3
Rudar (P)
Plazane
Budućnost
Miliva
8 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Radnički
Tekija
3 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Mladost
Gložane
3 : 1
Šumadinac
Dragovo
Budućnost
Đurinac
2 : 1
Osaonica
Bagrdan
Vinorača
Vinorača
1 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Ursule
Ursule
4 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Sloboda
Šuljkovac
4 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Jedinstvo
Dren
0 : 0
Trstenica
Trstenica
Skela
Skela
1 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Polet
Grabovac
4 : 1
Sloga
Ratari
Partizan
Draževac
2 : 0
Proleter
Jasenak
Pobednik
Piroman
0 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Rekreativo 011
Beograd
0 : 1
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Mladi proleter
Beograd
0 : 4
Sparta Železnik
Beograd
Dedinje
Beograd
1 : 2
DIF
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
3 : 1
BUSK
Novi Beograd
13. maj
Zemun
2 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 3
Busije
Busije
Tisa
Padej
1 : 4
Tornjoš
Tornjoš
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 0
Tromedja
Majdan
Čoka
Čoka
4 : 1
Šampion
Orom
Jedinstvo
Srpski Krstur
1 : 4
Potisje
Kanjiža
Jadran
Sanad
3 : 3
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Graničar
Đala
0 : 8
Bačka
Mol
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
0 : 3
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 3
Lipolist
Lipolist
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
3 : 3
Torpedo 1924
Tabanović
Premijer
Badovinci
2 : 4
Cer
Petkovica
Omladinac (BO)
Bogatic
4 : 0
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Gorki
Glušci
3 : 1
Milicionar
Bogatić
Popović
Popovići
1 : 1
OFK Rogača
Rogača
Sibnica
Sibnica
0 : 5
Stojnik
Stojnik
Vojvoda
Dučina
0 : 0
Vis
Parcani
Mali Požarevac
Mali Požarevac
4 : 0
Mladost G.
Guberevac
Mladost M.I.
Mala Ivanča
3 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
2 : 0
Borac
Kozjak
Hajduk
Ribarica
0 : 0
Antimon
Zajača
Jezero
Amajić
0 : 7
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Prva Iskra
Runjani
2 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
7. Juli
Bela Crkva
2 : 0
Sloga
Straža
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 3
Rudar
Brasina
Pričinović
Pocerski Pričinović
5 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Dobrava
Vukošić
1 : 2
OFK Jelen
Jelenča
PSK
Provo
2 : 0
Sloga
Krnić
Trešnjevka
Trbusac
3 : 3
Cerić
Miokus
Mrovska
Mrovska
2 : 2
Rankovac
Nakučani
Šipurske livade
Šabac
2 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
PKB (PS)
Padinska skela
1 : 1
Palilulac
Krnjača
Pionir
Besni Fok
4 : 1
Resnik
Resnik
Minel
Ripanj
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Lepušnica
Glogonjski rit
3 : 0
Pinosava
Pinosava
Siti Sport Klub
Beograd
4 : 0
Boka Seniors
Beograd
Proleter
Karađorđevo
0 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Bačka 1945
Bačka Palanka
1 : 2
Budućnost
Gložan
Sloga
Plavna
15.03.2020
00:00
Borac
Vizić
Soko
Nova Gajdobra
0 : 1
Orlovi
Bačka Palanka
Mladost
Mali Bač
1 : 0
Krivanj
Selenča
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 1
Bačka
Despotovo
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 2
Bikovo
Bikovo
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
2 : 3
Lokomotiva
Subotica
Žednik
Stari Žednik
0 : 4
Hajduk
Bačko Dušanovo
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Solid
Subotica
Gaglovo
Gaglovo
2 : 1
Naupare
Naupare
Modrica
Modrica
2 : 2
Čarapan
Kruševac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
10 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Borac
Bivolje
4 : 0
Globoder
Globoder
Makrešane
Makrešane
5 : 0
Bukovica
Bukovica
Železničar
Klačevica
5 : 1
Popovac
Popovac
Omladinski
Paraćin
4 : 1
Borac 1950
Bošnjane
Sloga
Donje Vidovo
3 : 0
Jedinstvo
Ratari
Heroj
Busilovac
1 : 1
ISK Izvor
Izvor
Polet
Zabrega
3 : 5
BSK Buljane
Buljane
Gunjevac
Gunjevac
2 : 3
Vrelo
Vrelo
OFK Stublenica
Stublenica
5 : 0
OFK Takovo
Takovo
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 3
Brgule
Brgule
Kolubara (LP)
Liso Polje
3 : 0
Vukona
Vukona
Omladinac (K)
Kalinovac
0 : 0
Dokmir
Dokmir
Sloga (V)
Vrhovine
3 : 2
Jedinstvo (M)
Milorci
Polet
Kobilje
0 : 3
Grkljane
Grkljane
Vratare
Vratare
0 : 1
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Dedina
Dedina
5 : 1
Lomnica
Velika Lomnica
Mladost VPD
Kruševac
1 : 2
Zmajevac
Belasica
Dvorane
Dvorane
2 : 6
Padež
Padež
Zvezda
Izvarica
3 : 0
Selište
Selište
Homoljac
Žagubica
3 : 2
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Best Sige
Sige
1 : 4
Vrelo 1971
Milanovac
Sloga (J)
Jošanica
6 : 0
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Vukovac 98
Vukovac
3 : 2
Mlava (R)
Ribare
Pobeda 1953
Osanica
6 : 0
Laznica
Laznica
Dečić
Tuzi
15.03.2020
00:00
Bokelj
Kotor
Mornar
Bar
15.03.2020
00:00
Drezga
Piperi
Arsenal
Tivat
15.03.2020
00:00
Lovćen
Cetinje
Jezero
Plav
15.03.2020
00:00
Otrant Olympic
Ulcinj
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
15.03.2020
00:00
Ibar
Rožaje
Tottenham
London
15.03.2020
00:00
Manchester United
Manchester
Augsburg
Augsburg
15.03.2020
18:00
Wolfsburg
Wolfsburg
Fiorentina
Firenze
15.03.2020
15:00
Brescia
Brescia
Atalanta
Bergamo
15.03.2020
15:00
Lazio
Roma
Lecce
Lecce
15.03.2020
12:30
Milan
Milano
Roma
Roma
15.03.2020
20:45
Sampdoria
Genova
Internazionale
Milano
15.03.2020
18:00
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
PSG
Paris
15.03.2020
21:00
Nice
Nice
Bordeaux
Bordeaux
15.03.2020
15:00
Rennes
Rennes
Monaco
Monaco
15.03.2020
17:00
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Spartak
Subotica
5 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Grafičar
Beograd
2 : 0
Voždovac
Beograd
Mladost (L)
Lučani
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Internacional
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 0
Trajal
Kruševac
Tekstilac
Odžaci
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Kabel
Novi Sad
0 : 0
Hajduk 1912
Kula
TSC
Bačka Topola
6 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Radnički (N)
Niš
15.03.2020
11:00
Apolon 4
Kragujevac
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Hajduk 1912
Kula
Rudar
Stamnica
1 : 4
Sušica
Kragujevac
BSK Borča
Borča
15.03.2020
10:00
Zemun
Zemun
Sinđelić
Beograd
15.03.2020
10:00
Crvena zvezda
Beograd
Čukarički
Beograd
15.03.2020
11:00
Brodarac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
15.03.2020
13:00
Internacional
Beograd

Košarka

Tamiš
Pančevo
85 : 80
Vršac
Vršac
Zlatibor
Čajetina
79 : 73
OKK Beograd
Beograd
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
93 : 100
Dunav
Stari Banovci
Mladost
Zemun
102 : 83
Metalac
Valjevo
Sloboda
Užice
77 : 78
Dynamic
Beograd
Fair Play
Niš
70 : 83
Sloga
Kraljevo
Star Beočin
Novi Ledinci
15.03.2020
00:00
Stara Pazova
Stara Pazova
Vrbas
Vrbas
75 : 65
Železničar
Inđija
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
78 : 77
Niš
Niš
Bor RTB
Bor
76 : 72
Jablanica
Medveđa
Stari Ras
Novi Pazar
77 : 79
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Okanik
Mataruška Banja
93 : 64
Šumadija 2017
Aranđelovac
Bane
Raška
59 : 83
Sloga (D)
Despotovac
ABBA
Barič
78 : 87
Rivers BM
Beograd
Pobednik 011
Beograd
101 : 81
Viva
Beograd
Zvezdara
Beograd
85 : 59
Cerak
Beograd
BASK
Beograd
77 : 71
Barajevo Bambi
Barajevo
Panteri
Vranje
20 : 0
Trijumf
Niš
Actavis Academy
Leskovac
20 : 0
Zicer
Bor
Mladost 2014
Ub
79 : 88
Mix
Majur
OKK Spartak
Subotica
77 : 78
Kikinda
Kikinda
Sivac
Sivac
64 : 81
Dunav 2014
Apatin
Čelarevo
Čelarevo
70 : 63
Stara Pazova
Stara Pazova

Odbojka

Borac
Paraćin
3 : 2
Loznica
Loznica
Bavanište
Bavanište
1 : 3
Futog
Futog
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Mladi radnik 2
Požarevac
3 : 1
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Ribnica 2
Kraljevo
1 : 3
Bukovica Putevi
Ivanjica
Tutin 020
Tutin
0 : 3
Partizan Lipljan
Lipljan
Niš 2
Niš
1 : 3
Vranje
Vranje
Desetka
Niš
3 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Železničar
Lajkovac
0 : 3
TENT
Obrenovac
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
0 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički (Bg)
Beograd
3 : 0
Spartak (Lj)
Ljig
Omladinac (NB)
Novi Banovci
3 : 0
Roda
Beograd
Valjevo
Valjevo
3 : 0
FOK
Novi Sad
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Zaječar
Zaječar
3 : 1
Milenijum
Niš
Stampedo
Niš
15.03.2020
17:00
Panda
Vranje
Desetka
Niš
15.03.2020
14:30
Bor
Bor
As Batajnica
Batajnica
3 : 0
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
Radnički (Kg)
Kragujevac
3 : 2
Lucky Star
Beograd
Bagljaš 023
Zrenjanin
1 : 3
Volley Stars
Kljajićevo
Panonija
Bačka Palanka
3 : 2
Star
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
15.03.2020
16:00
Sloboda S
Čačak
Napredak 037
Kruševac
15.03.2020
16:00
Borac (Ča)
Čačak
Tehničar (Kv)
Kraljevo
2 : 3
Lotus
Čačak
Tutin
Tutin
15.03.2020
16:00
Mokra Gora
Zubin Potok
Pirot
Pirot
3 : 1
Viner
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac

Rukomet

Crvena zvezda
Beograd
26 : 25
Kikinda Grindex
Kikinda
Dubočica 54
Leskovac
31 : 42
Novi Pazar
Novi Pazar
Crvena Zvezda
Mokrin
15.03.2020
20:00
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Apatin
Apatin
21 : 30
Jabuka
Jabuka
Rekreativo
Beograd
26 : 26
Ub
Ub
Partizan 2
Beograd
24 : 29
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Metalac
Kraljevo
15.03.2020
17:00
Sloga
Kraljevo
Šamot 65 2
Aranđelovac
36 : 18
SRU Pobednik
Prijepolje
Kruševac
Kruševac
15.03.2020
18:30
Lokomotiva
Lapovo
Vlasotince
Vlasotince
15.03.2020
19:00
Radnički (Ć)
Ćuprija
Aleksinac
Aleksinac
15.03.2020
19:00
Paraćin
Paraćin
Mladost Vranje
Vranje
15.03.2020
14:30
BSK Heba
Bujanovac
Metalac
Futog
15.03.2020
18:30
Budućnost
Alibunar
ORK Pančevo
Pančevo
26 : 30
PIK Prigrevica
Prigrevica
Mladost
Vršac
25 : 34
Slavija
Novi Sad
Dalmatinac
Riđica
30 : 27
Radnički
Jaša Tomić
Palanka
Smederevska Palanka
27 : 29
Umčari
Umčari
Smederevo 2
Smederevo
23 : 34
Rudar 2
Kostolac
Jedinstvo 1974
Krnjevo
35 : 20
Lazarevac
Lazarevac
Crvena Zvezda 3
Beograd
27 : 23
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
Mačva 2
Bogatić
15.03.2020
17:00
Gučevo
Banja Koviljača
Vardar
Skopje
15.03.2020
20:15
Nexe
Našice
Lavovi BP
Bačka Palanka
15.03.2020
17:30
Morava
Velika Plana
Vranje 1957
Vranje
15.03.2020
19:00
Topličanin
Prokuplje
Medicinar
Šabac
15.03.2020
19:00
Zaječar 1949
Zaječar
Železničar
Inđija
15.03.2020
19:00
Vrbas
Vrbas
Kučevo
Kučevo
15.03.2020
16:00
Pančevo
Pančevo
Topličanin
Prokuplje
15.03.2020
16:00
Sloga
Petrovac na Mlavi
Junior
Beograd
15.03.2020
14:30
Kikinda
Kikinda
Đerdap
Kladovo
15.03.2020
17:00
Bor RTB
Bor
Radnički
Bajmok
28 : 30
Mladost
Srpska Crnja
Srem
Sremska Mitrovica
10 : 0
Jadran
Feketić
SU Hazena
Beograd
34 : 23
Požarevac
Požarevac
Kosmaj
Ralja
42 : 29
Radnički (O)
Obrenovac
Radnički (S)
Svilajnac
15.03.2020
13:00
Bor - RTB 2
Bor
Remesiana
Bela Palanka
15.03.2020
16:30
Radan
Lebane
Vlasotince
Vlasotince
15.03.2020
16:30
Naisa 2
Niš
Apatin
Apatin
22 : 25
Obilić
Novi Kneževac
Senta
Senta
20 : 34
Ravangrad
Sombor

Futsal

Zufo
Bujanovac
3 : 0
Sopot
Sopot
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
7 : 3
Zlatar 033
Nova Varoš
BSK
Bujanovac
15.03.2020
18:30
Akademac
Niš
Fortuna
Futog
15.03.2020
19:00
Hajduk
Kula
Oftal -C
Beograd
5 : 1
Ekonomist
Beograd
Lindoret
Preševo
15.03.2020
16:30
As
Bujanovac
Niš 92
Niš
6 : 6
Radnik
Surdulica

Ragbi 15

Dinamo 1954
Pančevo
24 : 19
Vojvodina
Novi Sad