XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 483 utakmica za dan
Subota, 9 Novembar 2019

Fudbal

Javor Matis
Ivanjica
09.11.2019
Crvena zvezda
Beograd
Proleter
Novi Sad
09.11.2019
Radnički (N)
Niš
TSC
Bačka Topola
09.11.2019
Voždovac
Beograd
Radnik
Surdulica
09.11.2019
Mladost
Lučani
Rad
Beograd
09.11.2019
Spartak ŽK
Subotica
Napredak
Kruševac
09.11.2019
Čukarički
Beograd
Mačva
Šabac
09.11.2019
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
09.11.2019
Inđija
Inđija
Smederevo 1924
Smederevo
09.11.2019
13:30
OFK Bačka
Bačka Palanka
Dinamo
Vranje
09.11.2019
13:30
Radnički 1923
Kragujevac
Kabel
Novi Sad
09.11.2019
13:30
Metalac
Gornji Milanovac
Radnički (P)
Pirot
09.11.2019
13:30
Sinđelić
Beograd
Zemun
Zemun
09.11.2019
13:30
Zlatibor
Čajetina
Novi Pazar
Novi Pazar
09.11.2019
13:30
OFK Žarkovo
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
09.11.2019
13:30
Trayal
Kruševac
Budućnost
Dobanovci
09.11.2019
13:30
Kolubara
Lazarevac
Jedinstvo
Ub
09.11.2019
13:00
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Loznica
Loznica
09.11.2019
13:00
RSK
Rabrovo
Mačva 1929
Bogatić
09.11.2019
13:00
Takovo
Gornji Milanovac
Sloga (P)
Požega
09.11.2019
13:00
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (K)
Kraljevo
09.11.2019
13:00
Tutin
Tutin
Trepča
Kosovska Mitrovica
09.11.2019
13:00
Borac 1926
Čačak
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
09.11.2019
13:00
Mladi radnik 1926
Požarevac
1. Maj Ruma
Ruma
09.11.2019
13:00
Omladinac
Novi Banovci
Bratstvo 1946
Prigrevica
09.11.2019
13:00
Borac
Sakule
Kozara
Banatsko Veliko Selo
09.11.2019
13:00
Radnički 1912
Sombor
Dinamo 1945
Pančevo
09.11.2019
13:00
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bečej 1918
Bečej
09.11.2019
13:00
Bačka 1901
Subotica
OFK Vršac
Vršac
09.11.2019
13:00
Dunav
Stari Banovci
Jagodina Tabane
Jagodina
09.11.2019
13:30
Moravac Orion
Mrštane
GFK Dubočica
Leskovac
09.11.2019
13:30
OFK Topličanin
Prokuplje
Trstenik PPT
Trstenik
09.11.2019
13:30
Car Konstantin
Niš
OFK Sinđelić
Niš
09.11.2019
13:30
SFS Borac
Paraćin
GSP Polet Dorćol
Beograd
09.11.2019
11:00
Radnički (O)
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
09.11.2019
13:00
Teleoptik
Zemun
BSK Borča
Borča
09.11.2019
13:00
Brodarac
Novi Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
09.11.2019
13:00
Zvezdara
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
09.11.2019
13:00
Lokomotiva
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
09.11.2019
13:00
Sloboda
Lipe
Karađorđe
Topola
09.11.2019
13:00
Partizan 1945
Darosava
Zadrugar
Lajkovac
09.11.2019
13:00
Brezovica
Brezovica
Radnički (V)
Valjevo
09.11.2019
13:00
Ribnica
Mionica
Radnički Šabački
Šabac
09.11.2019
13:00
Vrelo Sport
Vrelo
Šumadija 1903
Kragujevac
09.11.2019
13:00
Gruža
Gruža
Omladinac
Novo Selo
09.11.2019
13:00
Goč
Vrnjačka Banja
Sevojno
Sevojno
09.11.2019
13:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Budućnost
Arilje
09.11.2019
13:00
Sloga (S)
Sjenica
Crnokosa
Kosjerić
09.11.2019
13:00
Polet (T)
Trbušani
Krila Krajine
Bačka Palanka
09.11.2019
13:00
Tavankut
Tavankut
Crvenka
Crvenka
09.11.2019
13:00
Tisa
Adorjan
Radnički
Sombor
09.11.2019
13:00
OFK Mladost APA
Apatin
Sloga
Čonoplja
09.11.2019
13:00
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Mladost (BJ)
Bački Jarak
09.11.2019
13:00
Jugović
Kać
Cement
Beočin
09.11.2019
13:00
Sremac
Vojka
Mladost (NS)
Novi Sad
09.11.2019
13:00
Crvena zvezda
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
09.11.2019
13:00
Sloga (E)
Erdevik
Radnički (NP)
Nova Pazova
09.11.2019
13:00
Sloga (T)
Temerin
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
09.11.2019
13:00
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Sloga
Plandište
09.11.2019
13:00
Kikinda 1909
Kikinda
Begej
Žitište
09.11.2019
13:00
Naftagas
Elemir
Sloboda
Novi Kozarci
09.11.2019
13:00
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Radnički (S)
Sutjeska
09.11.2019
13:00
Budućnost
Srpska Crnja
Morava
Vladičin Han
09.11.2019
13:30
Jastrebac
Blace
Pusta Reka
Bojnik
09.11.2019
13:30
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Balkanski
Dimitrovgrad
09.11.2019
13:30
Hajduk Veljko
Negotin
Brodoremont
Kladovo
09.11.2019
13:30
Timok 1919
Zaječar
Bor 1919
Bor
09.11.2019
13:30
Lužnica
Babušnica
Rtanj
Boljevac
09.11.2019
13:30
Rajko Mitić
Bela Palanka
Blagotin
Poljna
09.11.2019
13:30
Juhor
Obrež
Jedinstvo 1936
Kruševac
09.11.2019
13:30
Sloga
Despotovac
Svrljig
Svrljig
09.11.2019
13:30
Morava
Žitkovac
Studenski Grad
Novi Beograd
09.11.2019
13:00
Leštane
Leštane
Napredak
Medoševac
09.11.2019
13:00
Budućnost
Zvečka
Đerdap
Golubac
09.11.2019
13:00
Omladinac (Š)
Šetonje
Rubribreza
Rubribreza
09.11.2019
13:00
Dimitrije Tucović
Ćelije
Radnik (Ub)
Ub
09.11.2019
13:00
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Mladi radnik 1925
Grdica
09.11.2019
13:30
Tavnik
Tavnik
Parmenac
Parmenac
09.11.2019
14:00
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
ŽAK
Sombor
09.11.2019
13:00
Rusin
Ruski Krstur
Tvrđava
Bač
09.11.2019
13:00
Kordun
Kljajićevo
Polet
Karavukovo
09.11.2019
13:00
BSK
Bački Brestovac
Napredak
Nadalj
09.11.2019
13:00
Panonija IM Topola
Panonija
Obilić (NK)
Novi Kneževac
09.11.2019
13:00
Obilić (Z)
Zmajevo
Njegoš
Lovćenac
09.11.2019
13:00
Srbobran
Srbobran
Rudar
Vrdnik
09.11.2019
13:30
Partizan
Vitojevci
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
09.11.2019
13:30
Omladinac
Stepanovićevo
Slavija
Novi Sad
09.11.2019
13:30
OFK Futog
Futog
Fruškogorski partizan
Bukovac
09.11.2019
13:30
Jedinstvo
Rumenka
Mladost (L)
Lukićevo
09.11.2019
13:00
Rusanda
Melenci
Radnički (K)
Kovin
09.11.2019
13:30
BAK
Bela Crkva
Krivelj
Krivelj
09.11.2019
13:30
Ključ
Podvrška
Poreč
Donji milanovac
09.11.2019
13:30
Šarbanovac
Šarbanovac
Rudna Glava
Rudna Glava
09.11.2019
13:30
Polet
Jabukovac
Brestovac
Borski Brestovac
09.11.2019
13:30
Nemetali
Donja Bela Reka
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
09.11.2019
13:30
OFK Rtanj
Boljevac
Radnički 1946
Lubnica
09.11.2019
13:30
Omladinac
Grezna
Rudar Vrška Čuka
Grljan
09.11.2019
13:30
Hajduk
Rujevica
Varvarin
Varvarin
09.11.2019
13:30
Ribnik
Gornji Ribnik
Čitluk
Čitluk
09.11.2019
13:30
Sebečevac
Sebečevac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
09.11.2019
13:00
Napredak 2012
Krušje
Padina
Padina
09.11.2019
13:00
Baličevac
Baličevac
Vladimir Durković
Berilovac
09.11.2019
13:30
Napredak
Izvor
Senjak
Pirot
09.11.2019
13:30
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Zadrugar
Krupac
09.11.2019
13:30
Zvezda
Blato
Sloga (D)
Desimirovac
09.11.2019
13:00
OFK Bagremar
Kragujevac
Trepča B
Kosovska Mitrovica
09.11.2019
13:30
Radnik
Prilužje
Ibar
Leposavić
09.11.2019
13:30
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
Kopaonik
Lešak
09.11.2019
13:30
Rudar
Kosovska Mitrovica
Crvena Jabuka
Ub
09.11.2019
13:30
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Rudar 1945
Radljevo
09.11.2019
13:30
Čučuge
Čučuge
Zvizdar 2012
Zvizdar
09.11.2019
13:30
Kolubara (J)
Jabučje
Bogutovačka Banja
Bogutovac
09.11.2019
13:30
Borac (A)
Adrani
Progorelica
Progorelica
09.11.2019
13:30
Mlada krila
Metikoši
Lider
Odžaci
09.11.2019
13:00
Mladost
Kruščić
Obilić
Vilovo
09.11.2019
13:30
Susek
Susek
Dinamo
Budisava
09.11.2019
13:30
Slanobarac
Slana Bara
Titel
Titel
09.11.2019
13:30
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Železničar
Novi Sad
09.11.2019
13:30
Miletić
Mošorin
Borac
Rakovac
09.11.2019
13:30
Proleter
Banoštor
Sloga
Lok
09.11.2019
13:30
Moskva
Budisava
Hajduk
Gardinovci
09.11.2019
13:30
Vinogradar
Ledinci
Dunav
Banatska Palanka
09.11.2019
13:30
Borac (VG)
Vračev Gaj
Jedinstvo (Š)
Šišava
09.11.2019
13:30
Marjan MB
Mala Biljanica
Radnički (P)
Pertate
09.11.2019
13:30
Mladost (B)
Batulovce
OFK Brza
Brza
09.11.2019
13:30
Milanovo
Milanovo
Omladinac
Pojate
09.11.2019
13:30
Sloga (D)
Dašnica
Rubin
Donji Stupanj
09.11.2019
13:30
Kopaonik
Brus
Mladost
Toljevac
09.11.2019
13:30
Polet 57
Milutovac
Rudar (St)
Stenjevac
09.11.2019
13:30
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Rudar (P)
Plazane
09.11.2019
13:30
Radnički
Tekija
Sinđelić 1934
Vojska
09.11.2019
13:30
Budućnost
Đurinac
Zenit
Oparić
09.11.2019
13:30
Vinorača
Vinorača
Šumadinac
Dragovo
09.11.2019
13:30
Sloga
Voljavče
Bežanija
Novi Beograd
09.11.2019
Mladi proleter
Beograd
Sparta Železnik
Beograd
09.11.2019
Dedinje
Beograd
Umka
Umka
09.11.2019
Rekreativo 011
Beograd
DIF
Beograd
09.11.2019
Zmaj 1953
Zemun
Velika Moštanica
Velika Moštanica
09.11.2019
13. maj
Zemun
BUSK
Novi Beograd
09.11.2019
Busije
Busije
Šećeranac Ada
Beograd
09.11.2019
Novi Beograd
Novi Beograd
AFK
Ada
09.11.2019
13:00
Tornjoš
Tornjoš
Torpedo 1924
Tabanović
09.11.2019
13:00
OFK Šabac
Šabac
Cer
Petkovica
09.11.2019
13:00
Omladinac (BO)
Bogatic
Velika Reka
Velika Reka
09.11.2019
13:00
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Gučevo 1929
Banja Koviljača
09.11.2019
13:00
7. Juli
Bela Crkva
Studenac
Gornja Koviljača
09.11.2019
13:00
Rudar
Brasina
Jevremovac
Jevremovac
09.11.2019
13:00
PSK
Provo
PKB (PS)
Padinska skela
09.11.2019
Pionir
Besni Fok
Palilulac
Krnjača
09.11.2019
Avala 1939
Beli Potok
Resnik
Resnik
09.11.2019
Minel
Ripanj
Poštar 1930
Beograd
09.11.2019
Lepušnica
Glogonjski rit
Sveti Stefan
Slanci
09.11.2019
OFK Crvenka
Borča
Pinosava
Pinosava
09.11.2019
Siti Sport Klub
Beograd
Orlovi
Bačka Palanka
09.11.2019
13:30
Naša Zvezda
Silbaš
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
09.11.2019
13:00
Sloga (Z)
Zabojnica
Rade Milošević
Dubočka
09.11.2019
13:00
Omladinac (B)
Busur
Polet S.D.
Suvi Do
09.11.2019
13:00
Mladost (R)
Ranovac
Bratstvo 1975
Erdeč
09.11.2019
13:00
Vinogradi DB
Kragujevac
Gaglovo
Gaglovo
09.11.2019
13:30
Kapidžija
Kapidžija
Dragačevo
Guča
09.11.2019
Gorušica
Viča
Badljevica
Badljevica
09.11.2019
13:30
Petrijevac
Petrijevo
OFK Sloga
Dobrujevac
09.11.2019
13:30
Škriljac
Bradarac
Jedinstvo
Bobovište
09.11.2019
13:30
Jastrebac
Tešica
OFK Radnički
Dren
09.11.2019
13:30
OFK Burovo
Burovo
Dobrič
Brest
09.11.2019
13:00
Lepaja 2018
Lepaja
Sloga
Jovanovac
09.11.2019
13:00
Borac
Azbresnica
GP Zlatibor
Užice
09.11.2019
Raketa
Užice
Kriva Reka
Kriva Reka
09.11.2019
Višesava 2
Bajina Bašta
Kapedunum
Užice
09.11.2019
Tara
Kremna
Milakovac 2018
Milakovac
09.11.2019
13:30
BSK 2014
Bukovica
Budućnost (S)
Samaila
09.11.2019
13:30
Morava (M)
Mrsać
Popovac
Popovac
09.11.2019
13:30
Jedinstvo
Ratari
Borac 1950
Bošnjane
09.11.2019
13:30
Heroj
Busilovac
Vrelo
Vrelo
09.11.2019
Murgaš 2012
Murgaš
Brgule
Brgule
09.11.2019
Omladinac (K)
Kalinovac
Napredak
Bogojevce
09.11.2019
13:30
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
09.11.2019
13:30
Rudar 1973
Rudare
ŠFU Derbi 2016
Vlase
09.11.2019
13:30
Turekovac
Turekovac
Veternica
Leskovac
09.11.2019
13:30
Radnik 2013
Šišince
Napredak
Staro Lanište
09.11.2019
13:30
Omladinac
Bunar
GFK Strelište
Jagodina
09.11.2019
13:30
Trnava
Trnava
Burovac
Burovac
09.11.2019
Radnik
Pankovo
Napredak
Trnovče
09.11.2019
BSK
Bošnjak
Melnica
Melnica
09.11.2019
Soko
Krvije
Zabrđe 1936
Zabrđe
09.11.2019
Borac
Veliko Laole
Dobrnje
Dobrnje
09.11.2019
Vukan
Ždrelo
Metaloplastika
Šabac
09.11.2019
13:00
Proleter
Šabac
Petlovača
Petlovača
09.11.2019
13:00
Napredak
Ševarice
Sloga
Duvanište
09.11.2019
13:00
Culjković
Culjković
Šumadinac
Šume
09.11.2019
13:00
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
ZT Gorovič
Gorovič
09.11.2019
13:00
Budućnost MI
Donja Trnava
TE Gučevo
Trbušnica
09.11.2019
13:00
Sloga
Korenita
Mladost (B)
Brezjak
09.11.2019
13:00
Jelav
Jelav
Granit
Radalj
09.11.2019
13:00
Jadar
Stupnica
Mladost (G)
Gradilište
09.11.2019
13:00
Luk
Voćnjak
Napredak 1927
Toponica
09.11.2019
13:00
BSK 1924
Boževac
Pobeda 1953
Osanica
09.11.2019
13:00
Sloga (J)
Jošanica
Laznica
Laznica
09.11.2019
13:00
Best Sige
Sige
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
09.11.2019
13:00
Zvezda
Izvarica
Vrelo 1971
Milanovac
09.11.2019
13:00
Mladost (K)
Krupaja
Radnik
Bijeljina
09.11.2019
13:30
Sarajevo
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
09.11.2019
16:30
Željezničar
Sarajevo
Čelik
Zenica
09.11.2019
13:30
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Kozara
Gradiška
09.11.2019
13:30
Rudar Prijedor
Prijedor
Podrinje
Janja
09.11.2019
13:30
Krupa
Krupa na Vrbasu
Slavija
Istočno Sarajevo
09.11.2019
13:30
Tekstilac
Derventa
Jedinstvo
Brčko
09.11.2019
13:30
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Rudar
Pljevlja
09.11.2019
13:00
Zeta
Golubovci
Iskra
Danilovgrad
09.11.2019
13:00
Podgorica
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
09.11.2019
13:00
Kom
Podgorica
OFK Titograd
Podgorica
09.11.2019
13:00
OFK Petrovac
Petrovac
Grbalj
Radanovići
09.11.2019
13:00
Budućnost
Podgorica
Burnley
Burnley
09.11.2019
16:00
West Ham
London
Chelsea
London
09.11.2019
16:00
Crystal Palace
London
Leicester City
Leicester
09.11.2019
16:00
Arsenal
London
Liverpool
Liverpool
09.11.2019
16:00
Manchester City
Manchester
Manchester United
Manchester
09.11.2019
16:00
Brighton
Brighton, East Sussex
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
09.11.2019
16:00
Bournemouth
Bournemouth
Norwich City
Norwich
09.11.2019
16:00
Watford
Watford
Southampton
Southampton
09.11.2019
16:00
Everton
Liverpool
Tottenham
London
09.11.2019
16:00
Sheffield United
Sheffield
Wolverhampton
Wolverhampton
09.11.2019
16:00
Aston Villa
Birmingem
Bayern München
München
09.11.2019
00:00
Borussia Dortmund
Dortmund
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
09.11.2019
00:00
Werder Bremen
Bremen
Wolfsburg
Wolfsburg
09.11.2019
00:00
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Hertha BSC
Berlin
09.11.2019
00:00
RB Leipzig
Leipzig
Mainz 05
Mainz
09.11.2019
00:00
Union Berlin
Berlin
Freiburg
Freiburg im Breisgau
09.11.2019
00:00
Eintracht
Frankfurt am Main
Schalke 04
Gelsenkirchen
09.11.2019
00:00
Fortuna
Düsseldorf
Köln
Köln
09.11.2019
00:00
Hoffenheim
Sinsheim
Paderborn
Paderborn
09.11.2019
00:00
Augsburg
Augsburg
Olympique Marseille
Marseille
09.11.2019
00:00
Olympique Lyonnais
Lyon
Montpellier
Montpellier
09.11.2019
00:00
Toulouse
Toulouse
Nice
Nice
09.11.2019
00:00
Bordeaux
Bordeaux
Monaco
Monaco
09.11.2019
00:00
Dijon
Dijon
Rennes
Rennes
09.11.2019
00:00
Amiens SC
Amiens
Lille
Villeneuve d'Ascq
09.11.2019
00:00
Metz
Longeville-lès-Metz
Brest
Brest
09.11.2019
00:00
PSG
Paris
Reims
Reims
09.11.2019
00:00
Angers
Angers
Strasbourg
Strasbourg
09.11.2019
00:00
Nîmes
Nîmes
Nantes
Nantes
09.11.2019
00:00
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Zemun
Zemun
09.11.2019
12:30
Požarevac
Požarevac
Partizan
Beograd
09.11.2019
00:10
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
09.11.2019
00:10
Trajal
Kruševac
Spartak ŽK
Subotica
09.11.2019
00:10
Internacional
Beograd
TSC
Bačka Topola
09.11.2019
00:10
Brodarac
Novi Beograd
Vojvodina
Novi Sad
09.11.2019
00:10
Voždovac
Beograd
Čukarički
Beograd
09.11.2019
00:10
Rad
Beograd
Napredak
Kruševac
09.11.2019
00:10
Grafičar
Beograd
Radnički (N)
Niš
09.11.2019
00:10
Mladost (L)
Lučani
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
09.11.2019
13:30
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički (V)
Valjevo
09.11.2019
13:30
Javor
Ivanjica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
09.11.2019
13:30
Novi Pazar
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
Ub
09.11.2019
13:30
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
09.11.2019
13:30
Borac 1926
Čačak
Loznica
Loznica
09.11.2019
13:30
Sloboda (U)
Užice
Sloga (P)
Požega
09.11.2019
13:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Karađorđe
Topola
09.11.2019
13:30
Mačva
Šabac
Sloboda (Č)
Čačak
09.11.2019
13:30
Smederevo 1924
Smederevo
Dinamo
Vranje
09.11.2019
Kopernikus Želežničar
Niš
Jagodina Tabane
Jagodina
09.11.2019
Trstenik PPT
Trstenik
Korićani
Kragujevac
09.11.2019
BIP
Čačak
Zlatibor
Čajetina
09.11.2019
Tutin
Tutin
Jedinstvo Putevi
Užice
09.11.2019
Takovo
Gornji Milanovac
Partizan
Beograd
09.11.2019
00:11
Real Niš
Niš
Crvena zvezda
Beograd
09.11.2019
00:11
OFK Vršac
Vršac
Spartak ŽK
Subotica
09.11.2019
00:11
Apolon 4
Kragujevac
Teleoptik
Zemun
09.11.2019
00:11
Brodarac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
09.11.2019
00:11
Zemun
Zemun
Čukarički
Beograd
09.11.2019
00:11
Rad
Beograd
Kiker
Kraljevo
09.11.2019
00:11
RFK Grafičar
Beograd
Radnički (N)
Niš
09.11.2019
00:11
Mačva
Šabac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
09.11.2019
11:00
Šumadija 1903
Kragujevac
Mladi radnik 1926
Požarevac
09.11.2019
11:00
Javor
Ivanjica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
09.11.2019
11:00
Novi Pazar
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
Ub
09.11.2019
11:00
Radnički 1923
Kragujevac
Mladost (L)
Lučani
09.11.2019
11:00
Borac 1926
Čačak
Loznica
Loznica
09.11.2019
11:00
Sloboda (U)
Užice
Sloga (P)
Požega
09.11.2019
11:00
Šumadija (A)
Aranđelovac
Apolon
Kraljevo
09.11.2019
11:00
Savacijum
Šabac
OPK Rudar 1933
Kostolac
09.11.2019
13:00
Napredak
Markovac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
09.11.2019
12:00
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
RSK
Rabrovo
09.11.2019
10:00
Mladi borac
Veliko Orašje
Karađorđe
Topola
09.11.2019
11:00
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Partizan 1945
Darosava
09.11.2019
11:00
Rudar
Stamnica
Obilić
Novi Kneževac
09.11.2019
10:30
Radnički 1905
Bajmok
Apolon 2018
Kraljevo
09.11.2019
13:00
Bubamara
Kraljevo
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
09.11.2019
12:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
Bane 1931
Raška
09.11.2019
11:00
Kosmet
Leposavić
Internacional
Beograd
09.11.2019
Partizan
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
09.11.2019
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
09.11.2019
Teleoptik
Zemun
Vinogradar
Hajdukovo
09.11.2019
13:00
CFK
Vrbas
Radnički 1905
Bajmok
09.11.2019
12:00
Tavankut
Tavankut
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
09.11.2019
10:00
Loznica
Loznica
Omladinac 2014
Ljig
09.11.2019
10:00
Šabac
Šabac
Sun Rise
Šabac
09.11.2019
10:00
Senjak
Valjevo
Drina
Ljubovija
09.11.2019
10:00
Mačva 1929
Bogatić
Metalac
Gornji Milanovac
09.11.2019
11:00
Budućnost
Arilje
Javor Matis
Ivanjica
09.11.2019
10:00
Čačak 94
Čačak
Sloga (P)
Požega
09.11.2019
10:00
Sloboda (Č)
Čačak
Gaučosi
Čačak
09.11.2019
13:00
FAP
Priboj
Kinder
Čačak
09.11.2019
13:00
Mladost
Lučani
Železničar
Požarevac
09.11.2019
11:00
OPK Rudar 1933
Kostolac
Mladi radnik 1926
Požarevac
09.11.2019
10:00
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
AF Duljaj
Topola
09.11.2019
13:00
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
Soko 2015
Saraoci
09.11.2019
13:00
Smederevo 1924
Smederevo
Plana
Velika Plana
09.11.2019
Savac
Šabac
Karađorđe
Topola
09.11.2019
Požarevac
Požarevac
Kraljica Marija
Novo Selo
09.11.2019
Sloga 036
Kraljevo
Vašarište
Kragujevac
09.11.2019
Loznica
Loznica
Radnički 1923
Kragujevac
09.11.2019
Mačva
Šabac
Požega
Požega
09.11.2019
Šampion
Gornji Milanovac
Kolibri
Kuršumlija
09.11.2019
Mašinac
Niš
Majdanpek
Majdanpek
09.11.2019
Levač
Rekovac
Vučice
Vučje
09.11.2019
Jagodina
Jagodina
Preševo
Preševo
09.11.2019
Lavice Dubočica
Leskovac
Jedinstvo 2014
Pirot
09.11.2019
Radnički 2012
Niš
Spartak D.O.O
Subotica
09.11.2019
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
09.11.2019
Stajićevo 2017
Stajićevo
Polet
Sivac
09.11.2019
Mladost
Srbobran
Bačka
Bačka Palanka
09.11.2019
Voja Gačić
Pančevo
Voša AS
Novi Sad
09.11.2019
Banat
Vršac
Nova Kolonija
Kovin
09.11.2019
TSC
Kanjiža
Bajša
Bajša
09.11.2019
14:00
Spartak
Subotica
Čantavir
Čantavir
09.11.2019
10:00
Subotica '08
Subotica
Radnički 1905
Bajmok
09.11.2019
10:00
CFK
Vrbas
Subotica '07
Subotica
09.11.2019
11:00
Bečej 1918
Bečej
AFK
Ada
09.11.2019
10:00
TSC
Bačka Topola

Košarka

Pirot
Pirot
09.11.2019
Beovuk 72
Beograd
Sveti Đorđe
Žitište
09.11.2019
Sloga
Kraljevo
Zdravlje Leskovac
Leskovac
09.11.2019
Železničar
Čačak
Konstantin
Niš
09.11.2019
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Fair Play
Niš
09.11.2019
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
BKK Radnički
Beograd
09.11.2019
KKK Radnički
Kragujevac
Zemun Fitofarmacija
Zemun
09.11.2019
Spartak
Subotica
Ibar
Rozaje
09.11.2019
Sutjeska
Nikšić
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
09.11.2019
Zeta
Podgorica
Primorje 1945
Herceg Novi
09.11.2019
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
All Star
Podgorica
09.11.2019
Teodo
Tivat
Studentski centar
Podgorica
09.11.2019
Danilovgrad
Danilovgrad
Zekas 75
Rača
09.11.2019
17:00
Požarevac
Požarevac
Čačak 94
Čačak
09.11.2019
17:00
Student BB
Bajina Bašta
Jagodina
Jagodina
09.11.2019
17:00
Priboj
Priboj
Radnički 1950
Kragujevac
09.11.2019
17:00
Crnokosa
Kosjerić
Napredak Junior
Kruševac
09.11.2019
17:00
Klik
Arilje
Zlatar
Nova Varoš
09.11.2019
17:00
Plana
Velika Plana
Svilajnac
Svilajnac
09.11.2019
17:00
Loznica
Loznica
Mladost Veternik
Veternik
09.11.2019
17:00
Nova Pazova
Nova Pazova
Star Beočin
Novi Ledinci
09.11.2019
17:00
Železničar
Inđija
Vrbas
Vrbas
09.11.2019
17:00
Topola
Bačka Topola
Sloboda (NS)
Novi Sad
09.11.2019
17:00
Hajduk
Kula
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
09.11.2019
17:00
Omladinac
Novi Banovci
Srem
Sremska Mitrovica
09.11.2019
17:00
Stara Pazova
Stara Pazova
Slodes
Beograd
09.11.2019
17:00
LA Basket
Beograd
Borac
Zemun
09.11.2019
17:00
Torlak
Beograd
Eko Sport
Beograd
09.11.2019
17:00
Beko
Beograd
Vizura
Beograd
09.11.2019
17:00
Borča
Beograd
Žitko Basket
Beograd
09.11.2019
17:00
Žarkovo
Beograd
Barajevo
Barajevo
09.11.2019
17:00
Radnički (O)
Obrenovac
Mladost Vesna
Bela Palanka
09.11.2019
17:00
OKK Junior
Niš
Topličanin
Prokuplje
09.11.2019
17:00
Rtanj
Boljevac
Marinos
Niš
09.11.2019
17:00
Jablanica
Medveđa
Bor RTB
Bor
09.11.2019
17:00
Niš
Niš
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
09.11.2019
17:00
Jastrebac
Aleksinac
Morava
Vladičin Han
09.11.2019
17:00
Radnik
Surdulica
Šabac
Šabac
09.11.2019
17:00
Mix
Majur
Mladost 2014
Ub
09.11.2019
17:00
Student 014
Valjevo
Železničar
Lajkovac
09.11.2019
17:00
Osečina
Osečina
Radnički (V)
Valjevo
09.11.2019
17:00
M015
Šabac
Mileševac
Prijepolje
09.11.2019
17:00
Mladost
Čačak
Sloga
Požega
09.11.2019
17:00
Morava
Zablaće
Play off
Užice
09.11.2019
17:00
Užice
Užice
Okanik
Mataruška Banja
09.11.2019
17:00
Prva Petoletka
Trstenik
Trepča
Kosovska Mitrovica
09.11.2019
17:00
Kopaonik
Brus
Goč
Vrnjačka Banja
09.11.2019
17:00
Stari Ras
Novi Pazar
Bane
Raška
09.11.2019
17:00
Sloga Elite
Kraljevo
Šumadija 2017
Aranđelovac
09.11.2019
17:00
Kruševac
Kruševac
Sloga (D)
Despotovac
09.11.2019
17:00
Zicer 2014
Gruža
Paraćin
Paraćin
09.11.2019
17:00
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Sloga (B)
Batočina
09.11.2019
17:00
Smederevo
Smederevo
Joker
Sombor
09.11.2019
17:00
Kikinda
Kikinda
Srbobran
Srbobran
09.11.2019
17:00
Beočin
Beočin
Sivac
Sivac
09.11.2019
17:00
Petrovgrad
Zrenjanin
OKK Spartak
Subotica
09.11.2019
17:00
Basketball Stars
Futog
Bagljaš
Zrenjanin
09.11.2019
17:00
Senta
Senta
Futog
Futog
09.11.2019
17:00
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Hercegovac
Gajdobra
09.11.2019
17:00
Akademik
Srbobran
Apatin
Apatin
09.11.2019
17:00
Proleter
Ravno Selo
Radnički
Kovin
09.11.2019
17:00
Jedinstvo
Kačarevo
Virtus Basket
Pančevo
09.11.2019
17:00
Kris Kros
Pančevo
Jadran
Golubinci
09.11.2019
17:00
Sloven
Ruma
Ru koš
Ruma
09.11.2019
17:00
Partizan
Šid
Šimanovci
Šimanovci
09.11.2019
17:00
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Cerak
Beograd
09.11.2019
17:00
Umka Džez
Umka
Barajevo Bambi
Barajevo
09.11.2019
17:00
Mondo Basket
Batajnica
Rivers BM
Beograd
09.11.2019
17:00
Astra
Beograd
Viva
Beograd
09.11.2019
17:00
Mladenovac
Mladenovac
ABBA
Barič
09.11.2019
17:00
Ras
Beograd
BASK
Beograd
09.11.2019
17:00
Pobednik 011
Beograd
Sava BTC
Beograd
09.11.2019
17:00
Veba Basket
Beograd
Zvezdara
Beograd
09.11.2019
17:00
AS Basket
Beograd
Hisar
Leskovac
09.11.2019
17:00
Kuršumlija
Kuršumlija
Panteri
Vranje
09.11.2019
17:00
Radan
Lebane
Actavis Academy
Leskovac
09.11.2019
17:00
Vlasotince
Vlasotince
OKK Sokobanja
Sokobanja
09.11.2019
17:00
Zicer
Bor
Trijumf
Niš
09.11.2019
17:00
Zone Boys
Blace
Hajduk Veljko
Negotin
09.11.2019
17:00
Mladost
Zaječar
Duga
Šabac
09.11.2019
Radnički (B)
Beograd
Spartak
Subotica
09.11.2019
Srbobran
Srbobran
Ljubovija
Ljubovija
09.11.2019
Vršac
Vršac
Karaburma
Beograd
09.11.2019
Mileševka
Prijepolje
Art Basket
Beograd
09.11.2019
Radnički 2016
Kragujevac
Play Off
Užice
09.11.2019
17:00
Užice
Užice
Lim
Priboj
09.11.2019
17:00
Železničar
Lajkovac
Zvečan
Zvečan
09.11.2019
17:00
Sloga
Požega
Gimnazijalac
Pirot
09.11.2019
17:00
Bagdala
Kruševac
Paraćin
Paraćin
09.11.2019
17:00
Student 2
Niš
Trstenik
Trstenik
09.11.2019
17:00
Svrljig
Svrljig
Bor
Bor
09.11.2019
17:00
Sistem 2000
Smederevska Palanka
Hisar
Leskovac
09.11.2019
17:00
Dubočica
Leskovac
Sivac
Sivac
09.11.2019
17:00
Delfin
Bačka Palanka
Topolčanka
Bačka Topola
09.11.2019
17:00
Proleter
Zrenjanin
Stara Pazova
Stara Pazova
09.11.2019
17:00
Srem
Sremska Mitrovica
Girl Basket
Beograd
09.11.2019
17:00
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Partizan NIS
Beograd
09.11.2019
Sloga
Kraljevo
Konstantin
Niš
09.11.2019
Mladost Veternik NS Basket 07
Novi Sad
Vizura Shark
Beograd
09.11.2019
Radnički 1950
Kragujevac
Borac
Čačak
09.11.2019
Sloboda
Užice
Mega Bemax
Beograd
09.11.2019
Crvena zvezda M:TS
Beograd
Dynamic VIP PAY
Beograd
09.11.2019
Star
Novi Sad
Ivanjica
Ivanjica
09.11.2019
Art Basket
Beograd
Radivoj Korać
Beograd
09.11.2019
Partizan 1953
Beograd
Radnički
Kragujevac
09.11.2019
Duga
Šabac
Gimnazijalac Tigar
Pirot
09.11.2019
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Paraćin
Paraćin
09.11.2019
Crvena zvezda Kombank
Beograd

Odbojka

Viner
Bor
09.11.2019
Ozren
Sokobanja
Knjaževac
Knjaževac
09.11.2019
Timok
Zaječar
Viner
Bor
09.11.2019
Ozren
Sokobanja
Knjaževac
Knjaževac
09.11.2019
Timok
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
09.11.2019
Pirot
Pirot
AS
Beograd
09.11.2019
Kolubara
Lazarevac
Obilić
Beograd
09.11.2019
Avala
Beograd
Dunav
Beograd
09.11.2019
Obrenovac
Obrenovac
Crnjanski
Beograd
09.11.2019
Blok Aut
Beograd

Rukomet

Kolubara
Lazarevac
09.11.2019
Vrbas Petrol
Vrbas
Požarevac
Požarevac
09.11.2019
Morava
Velika Plana
Sivac 69
Sivac
09.11.2019
Jedinstvo
Novi Bečej
Mačva (B)
Bogatić
09.11.2019
Lavovi BP
Bačka Palanka
Crvenka
Crvenka
09.11.2019
Jugović
Kać
SC Voždovac 2012
Beograd
09.11.2019
Smederevo
Smederevo
Jagodina
Jagodina
09.11.2019
Vranje 1957
Vranje
Žitorađa
Žitorađa
09.11.2019
Priboj
Priboj
Hajduk Veljko
Negotin
09.11.2019
Topličanin
Prokuplje
Prva Petoletka
Trstenik
09.11.2019
Mokra Gora
Zubin Potok
Kuršumlija
Kuršumlija
09.11.2019
Radnički 1964
Kragujevac
Bela Palanka
Bela Palanka
09.11.2019
Zlatar
Nova Varoš
Medicinar
Šabac
09.11.2019
Naisa
Niš
Železničar
Inđija
09.11.2019
Zaječar 1949
Zaječar
Mladost NP
Nova Pazova
09.11.2019
Vrbas
Vrbas
Vojvodina
Novi Sad
09.11.2019
Jagodina
Jagodina
Bekament BB
Aranđelovac
09.11.2019
Voždovac 1955
Beograd

Vaterpolo

Taš
Beograd
09.11.2019
Bečej
Bečej
Banjica
Beograd
09.11.2019
Stari Grad
Beograd
Beograd
Beograd
09.11.2019
Spartak Prozivka
Subotica
Novi Beograd 11. april
Beograd
09.11.2019
Valjevo
Valjevo
Valis
Valjevo
09.11.2019
ŽAK
Kikinda
TENT
Obrenovac
09.11.2019
NBG Vukovi
Novi Beograd
Mladost
Pančevo
09.11.2019
Singidunum
Beograd
Rasina
Kruševac
09.11.2019
Dorćol
Beograd
Palilula
Beograd
09.11.2019
Banja Luka
Banja Luka
Wind Sport
Pančevo
09.11.2019
Proleter
Zrenjanin

Futsal

Miners
Majdanpek
09.11.2019
Leskovac
Leskovac
Pirot
Pirot
09.11.2019
Bele crkve
Kuršumlija
Aleksinac 2015
Aleksinac
09.11.2019
Prokuplje
Prokuplje
Timok 2013
Zaječar
09.11.2019
Akademac
Niš
BSK
Bujanovac
09.11.2019
Pirgos
Pirot
Bezbednost 192
Valjevo
09.11.2019
Flash
Valjevo
Karanovac
Kraljevo
09.11.2019
Seničani
Aranđelovac
Karađorđe 2015
Rača
09.11.2019
Aranđelovac
Aranđelovac
Šljivići
Ivanjica
09.11.2019
Zlatibor
Čajetina
Sjenica
Sjenica
09.11.2019
MB Namenska
Lučani
Kosjerić
Kosjerić
09.11.2019
PP 192
Prijepolje