XS
SM
MD
LG
17.kolo
Rezultati
02/03.11.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
03.11.2019 17:00
Kolubara
2 : 1
Smederevo 1924
Trayal
Kruševac
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
02.11.2019 13:30
Trayal
2 : 1
Budućnost
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 3
RFK Grafičar
Beograd
04.11.2019 13:30
OFK Žarkovo
0 : 3
RFK Grafičar
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
03.11.2019 13:30
Zlatibor
1 : 0
Novi Pazar
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
02.11.2019 13:30
Sinđelić
2 : 1
Zemun
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
02.11.2019 15:30
Metalac
1 : 0
Radnički (P)
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Kabel
Novi Sad
02.11.2019 13:30
Radnički 1923
0 : 1
Kabel
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 0
Dinamo
Vranje
01.11.2019 13:30
OFK Bačka
2 : 0
Dinamo
03.11.2019 15:24 (Nemanja Vasiljević)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Zlatibor 17 9 5 3 32
2 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Metalac 17 9 3 5 30
3 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije RFK Grafičar 17 8 5 4 29
4 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Kolubara 17 8 3 6 27
5 Novi Pazar 17 7 4 6 25
6 OFK Bačka 17 7 4 6 25
7 Radnički (P) 17 7 3 7 24
8 Dinamo 17 6 5 6 23
9 Sinđelić 17 6 4 7 22
10 OFK Žarkovo 17 5 6 6 21
11 Kabel (-10) 17 8 6 3 20
12 Trayal 17 4 8 5 20
13 Radnički 1923 17 5 4 8 19
14 Smederevo 1924 (-10) 17 8 1 8 15
15 Zemun 17 3 5 9 14
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Budućnost 17 1 4 12 7

18.kolo
Sledeće kolo
09/10.11.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
09.11.2019 13:30
Smederevo 1924
0 : 1
OFK Bačka
Dinamo
Vranje
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
09.11.2019 13:30
Dinamo
1 : 0
Radnički 1923
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
09.11.2019 13:30
Kabel
3 : 1
Metalac
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Sinđelić
Beograd
08.11.2019 13:30
Radnički (P)
1 : 0
Sinđelić
Zemun
Zemun
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
09.11.2019 13:30
Zemun
1 : 1
Zlatibor
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 4
OFK Žarkovo
Beograd
09.11.2019 13:30
Novi Pazar
2 : 4
OFK Žarkovo
RFK Grafičar
Beograd
3 : 1
Trayal
Kruševac
09.11.2019 13:30
RFK Grafičar
3 : 1
Trayal
Budućnost
Dobanovci
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
09.11.2019 13:30
Budućnost
0 : 0
Kolubara
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.