XS
SM
MD
LG
22.kolo
Rezultati
30.11/01.12.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
30.11.2019 13:00
Smederevo 1924
0 : 1
Metalac
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 1
Sinđelić
Beograd
29.11.2019 13:00
Radnički 1923
5 : 1
Sinđelić
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
30.11.2019 13:00
OFK Bačka
1 : 0
Zlatibor
Dinamo
Vranje
2 : 2
OFK Žarkovo
Beograd
30.11.2019 13:00
Dinamo
2 : 2
OFK Žarkovo
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Trayal
Kruševac
30.11.2019 13:00
Kabel
2 : 0
Trayal
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
30.11.2019 13:00
Radnički (P)
1 : 1
Kolubara
Zemun
Zemun
3 : 1
Budućnost
Dobanovci
30.11.2019 13:00
Zemun
3 : 1
Budućnost
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
RFK Grafičar
Beograd
30.11.2019 16:00
Novi Pazar
1 : 0
RFK Grafičar
30.11.2019 18:45 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije RFK Grafičar 22 11 5 6 38
2 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije OFK Bačka 22 11 4 7 37
3 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Metalac 22 11 4 7 37
4 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Zlatibor 22 9 9 4 36
5 Kolubara 22 9 7 6 34
6 Radnički (P) 22 9 5 8 32
7 Kabel (-10) 22 11 8 3 31
8 Dinamo 22 8 7 7 31
9 Radnički 1923 22 8 5 9 29
10 Novi Pazar 22 8 5 9 29
11 OFK Žarkovo 22 7 7 8 28
12 Zemun 22 6 7 9 25
13 Trayal 22 5 8 9 23
14 Sinđelić 22 6 5 11 23
15 Smederevo 1924 (-10) 22 8 1 13 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Budućnost 22 3 5 14 14

23.kolo
Sledeće kolo
04.12.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
07.12.2019 13:00
Novi Pazar
3 : 1
Smederevo 1924
RFK Grafičar
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
04.12.2019 13:00
RFK Grafičar
1 : 0
Zemun
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
04.12.2019 13:00
Budućnost
1 : 1
Radnički (P)
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Kabel
Novi Sad
04.12.2019 13:00
Kolubara
1 : 2
Kabel
Trayal
Kruševac
2 : 0
Dinamo
Vranje
04.12.2019 13:00
Trayal
2 : 0
Dinamo
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
04.12.2019 13:00
OFK Žarkovo
1 : 0
OFK Bačka
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
07.12.2019 13:00
Zlatibor
0 : 0
Radnički 1923
Sinđelić
Beograd
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
04.12.2019 13:00
Sinđelić
1 : 2
Metalac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.