XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 50 utakmica za dan
Petak, 29 Novembar 2019


Fudbal

Bliznak-Medveđica
Bliznak
4 : 3
Zvezda
Izvarica
29.11.2019 13:00
Bliznak-Medveđica
4 : 3
Zvezda
Celta de Vigo
Vigo
0 : 0
Real Valladolid
Valladolid
29.11.2019 21:00
Celta de Vigo
0 : 0
Real Valladolid
Schalke 04
Gelsenkirchen
2 : 1
Union Berlin
Berlin
29.11.2019 20:30
Schalke 04
2 : 1
Union Berlin
Olympique Marseille
Marseille
2 : 1
Brest
Brest
29.11.2019 20:45
Olympique Marseille
2 : 1
Brest
Proleter
Novi Sad
0 : 1
Mladost
Lučani
29.11.2019 16:00
Proleter
0 : 1
Mladost
TSC
Bačka Topola
2 : 2
Spartak ŽK
Subotica
29.11.2019 18:00
TSC
2 : 2
Spartak ŽK
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 1
Sinđelić
Beograd
29.11.2019 13:00
Radnički 1923
5 : 1
Sinđelić

Košarka

FMP
Železnik
94 : 67
Zadar
Zadar
29.11.2019 18:00
FMP
94 : 67
Zadar
Klik
Arilje
104 : 65
Loznica
Loznica
29.11.2019 19:30
Klik
104 : 65
Loznica
Požarevac
Požarevac
87 : 65
Radnički 1950
Kragujevac
29.11.2019 18:00
Požarevac
87 : 65
Radnički 1950
Jablanica
Medveđa
85 : 69
Morava
Vladičin Han
29.11.2019 19:00
Jablanica
85 : 69
Morava
Mladost 2014
Ub
99 : 107
Železničar
Lajkovac
29.11.2019 21:30
Mladost 2014
99 : 107
Železničar
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
82 : 85
Šumadija 2017
Aranđelovac
29.11.2019 19:00
Sloga (PM)
82 : 85
Šumadija 2017
Senta
Senta
49 : 85
I Came To Play
Novi Sad
29.11.2019 19:30
Senta
49 : 85
I Came To Play
Zenit Petersburg
Saint Petersburg
71 : 86
Real Madrid
Madrid
29.11.2019 19:00
Zenit Petersburg
71 : 86
Real Madrid
Anadolu Efes
Istanbul
104 : 75
Bayern
Munich
29.11.2019 19:30
Anadolu Efes
104 : 75
Bayern
Olympiacos
Piraeus
91 : 70
Milano
Milan
29.11.2019 21:30
Olympiacos
91 : 70
Milano
Barcelona
Barcelona
67 : 96
CSKA Moscow
Moscow
29.11.2019 22:00
Barcelona
67 : 96
CSKA Moscow
Proleter Naftagas
Zrenjanin
70 : 78
Zemun Fitofarmacija
Zemun
29.11.2019 17:30
Proleter Naftagas
70 : 78
Zemun Fitofarmacija
Ibar
Rozaje
100 : 73
All Star
Podgorica
29.11.2019 17:00
Ibar
100 : 73
All Star
Proleter 023
Zrenjanin
65 : 70
Novosadska ŽKA
Novi Sad
29.11.2019 20:00
Proleter 023
65 : 70
Novosadska ŽKA
Krka
Novo Mesto
89 : 90
Mega Bemax
Beograd
29.11.2019 09:30
Krka
89 : 90
Mega Bemax
Budućnost Voli
Podgorica
91 : 81
Partizan NIS
Beograd
29.11.2019 11:45
Budućnost Voli
91 : 81
Partizan NIS
Igokea
Aleksandrovac
67 : 88
Krka
Novo Mesto
29.11.2019 18:00
Igokea
67 : 88
Krka
Partizan NIS
Beograd
98 : 94
Cibona
Zagreb
29.11.2019 20:15
Partizan NIS
98 : 94
Cibona
Koper Primorska
Koper
86 : 75
Mornar
Bar
29.11.2019 09:30
Koper Primorska
86 : 75
Mornar
Zadar
Zadar
71 : 80
MZT Skoplje Aerodrom
Skoplje
29.11.2019 11:45
Zadar
71 : 80
MZT Skoplje Aerodrom
Cedevita Olimpija
Ljubljana
79 : 78
Koper Primorska
Koper
29.11.2019 18:00
Cedevita Olimpija
79 : 78
Koper Primorska
MZT Skoplje Aerodrom
Skoplje
61 : 78
Crvena Zvezda MTS
Beograd
29.11.2019 20:15
MZT Skoplje Aerodrom
61 : 78
Crvena Zvezda MTS
Radnički 1950
Kragujevac
68 : 84
Dynamic VIP PAY
Beograd
29.11.2019 20:30
Radnički 1950
68 : 84
Dynamic VIP PAY

Odbojka

Partizan
Bač
3 : 0
Sombor
Sombor
29.11.2019 20:30
Partizan
3 : 0
Sombor
Spartak (Su)
Subotica
3 : 0
Partizan
Beograd
29.11.2019 19:00
Spartak (Su)
3 : 0
Partizan
Slavija
Novi Sad
3 : 0
Lavice 07
Novi Sad
29.11.2019 21:15
Slavija
3 : 0
Lavice 07
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Vizura
Beograd
29.11.2019 19:00
Crvena zvezda
3 : 1
Vizura
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 1
Roda
Beograd
29.11.2019 20:15
Takovo-Zvezda Helios
3 : 1
Roda

Rukomet

Topličanin
Prokuplje
27 : 29
Bela Palanka
Bela Palanka
29.11.2019 19:00
Topličanin
27 : 29
Bela Palanka
Žitorađa
Žitorađa
32 : 43
Hajduk Veljko
Negotin
29.11.2019 20:00
Žitorađa
32 : 43
Hajduk Veljko
Radnički (O)
Obrenovac
26 : 23
Rekreativo
Beograd
29.11.2019
Radnički (O)
26 : 23
Rekreativo
Kruševac
Kruševac
43 : 37
Sloga
Kraljevo
29.11.2019 20:00
Kruševac
43 : 37
Sloga
Karađorđe
Topola
29 : 31
Metalac
Kraljevo
29.11.2019 21:00
Karađorđe
29 : 31
Metalac
PIK Prigrevica
Prigrevica
47 : 25
Sombor
Sombor
29.11.2019 20:00
PIK Prigrevica
47 : 25
Sombor
Temerin
Temerin
30 : 35
Srem
Sremska Mitrovica
29.11.2019 20:20
Temerin
30 : 35
Srem

Vaterpolo

Rapid
Bucuresti
12 : 14
Palilula
Beograd
29.11.2019
Rapid
12 : 14
Palilula
Steaua
Bukurest
16 : 6
Vojvodina
Novi Sad
29.11.2019
Steaua
16 : 6
Vojvodina
Vojvodina
Novi Sad
2 : 10
Crvena zvezda
Beograd
29.11.2019
Vojvodina
2 : 10
Crvena zvezda
Olympia
Kosice
4 : 21
Eger
Eger
29.11.2019
Olympia
4 : 21
Eger
Senteš
Senteš
13 : 4
Rapid
Bucuresti
29.11.2019
Senteš
13 : 4
Rapid

Futsal

Prokuplje
Prokuplje
5 : 2
Pirgos
Pirot
29.11.2019 21:00
Prokuplje
5 : 2
Pirgos
Karađorđe 2015
Rača
12 : 7
Karanovac
Kraljevo
29.11.2019 19:30
Karađorđe 2015
12 : 7
Karanovac
Gvozdeni puk
Niš
13 : 8
As
Bujanovac
29.11.2019 18:30
Gvozdeni puk
13 : 8
As