XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 457 utakmica za dan
Subota, 14 Septembar 2019

Fudbal

Javor Matis
Ivanjica
3 : 0
Rad
Beograd
Radnik
Surdulica
1 : 4
Napredak
Kruševac
Proleter
Novi Sad
0 : 3
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Inđija
Inđija
Voždovac
Beograd
2 : 2
Čukarički
Beograd
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Trayal
Kruševac
0 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Kabel
Novi Sad
Tutin
Tutin
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
Borac 1926
Čačak
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Loznica
Loznica
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mačva 1929
Bogatić
0 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 2
Sušica
Kragujevac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Radnički 1912
Sombor
2 : 2
Bačka 1901
Subotica
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Dunav
Prahovo
1 : 0
Jedinstvo
Bošnjace
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 2
Vlasina
Vlasotince
Jagodina Tabane
Jagodina
6 : 0
Temnić 1924
Varvarin
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
IMT
Beograd
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sloga 1924
Batočina
1 : 4
Zvižd
Kučevo
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 2
Udarnik
Lozovik
Ribnica
Mionica
2 : 0
Spartak
Ljig
Mladost (D)
Dračić
0 : 0
Sloga
Bogosavac
Zadrugar
Lajkovac
1 : 1
Rađevac
Krupanj
Radnički (V)
Valjevo
8 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Gruža
Gruža
1 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 0
Omladinac
Novo Selo
Bane 1931
Raška
1 : 0
Budućnost
Resnik
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 1
Polet (T)
Trbušani
Sevojno
Sevojno
1 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Budućnost
Arilje
4 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 4
Sloga
Čonoplja
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Cement
Beočin
0 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Mladost (NS)
Novi Sad
4 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Naftagas
Elemir
5 : 1
ŽAK
Kikinda
Kikinda 1909
Kikinda
4 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Krajina
Krajišnik
5 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Sloga
Plandište
2 : 1
Banat (Č)
Čenta
Begej
Žitište
2 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 2
Sloga
Leskovac
Polet 1980
Laplje Selo
0 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Đerdap
Kladovo
1 : 1
Timok 1919
Zaječar
BSK
Bogovina
3 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Brodoremont
Kladovo
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 0
Sloga
Despotovac
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Šumadija
Šopić
8 : 0
Dunav
Veliko Selo
BASK
Beograd
0 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Turbina
Vreoci
3 : 1
Milutinac
Zemun
BSK 1926
Baćevac
4 : 1
Vrčin
Vrčin
Studenski Grad
Novi Beograd
7 : 0
Mladost
Cvetovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Sloga (L)
Lučica
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Sinđelić
Lipnica
1 : 2
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
Rudar
Baljevac
1 : 0
Mladost
Vrdila
Parmenac
Parmenac
1 : 1
Ozrem
Ozrem
Kordun
Kljajićevo
3 : 1
BSK
Bački Brestovac
ŽAK
Sombor
1 : 4
Polet
Karavukovo
Tvrđava
Bač
4 : 0
Budućnost (P)
Parage
Radnički 1905
Bajmok
0 : 2
Obilić (Z)
Zmajevo
Sloga
Ostojićevo
1 : 4
Srbobran
Srbobran
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 1
Đurđin
Đurđin
Napredak
Nadalj
5 : 1
Njegoš
Lovćenac
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
OFK Klek
Klek
BAK
Bela Crkva
0 : 1
Partizan (U)
Uljma
Radnički (K)
Kovin
7 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Šarbanovac
Šarbanovac
7 : 2
Ključ
Podvrška
BSK
Bukovče
5 : 0
Polet
Jabukovac
Krivelj
Krivelj
4 : 6
Brestovac
Borski Brestovac
Midžor
Kalna
2 : 1
Ozren
Sokobanja
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
6 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Varvarin
Varvarin
2 : 2
13. April
Lomnica
Zvezda
Konatice
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Napredak 2012
Krušje
2 : 3
Baličevac
Baličevac
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Zvezda
Blato
5 : 1
Napredak
Izvor
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 0
Dragoš
Pirot
Rakovica
Beogra
1 : 2
Heroj Polet
Jajinci
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Institut
Zemun Polje
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 0
Jedinstvo (P)
Petrovac
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 5
Mladost (B)
Bosilegrad
Crvena Jabuka
Ub
0 : 2
Zvizdar 2012
Zvizdar
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Borac
Bački Gračac
5 : 1
Kula
Kula
Lider
Odžaci
5 : 0
Terekveš
Svilojevo
Sloven
Ruma
5 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
Slanobarac
Slana Bara
0 : 6
Vinogradar
Ledinci
Železničar
Novi Sad
0 : 2
Borac
Rakovac
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
1 : 3
Navalin
Navalin
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 0
OFK Brza
Brza
Radnički (P)
Pertate
3 : 5
Badince
Badince
Stari Trstenik
Stari Trstenik
14.09.2019
16:00
Kopaonik
Brus
Mladi radnik
Bačina
3 : 1
Vinogradar
Riljac
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 0
Omladinac
Pojate
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
4 : 2
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Rudar (St)
Stenjevac
2 : 2
Rudar (P)
Plazane
Beljanica
Strmosten
2 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Budućnost
Đurinac
3 : 1
Partizan
Glogovac
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Bežanija
Novi Beograd
0 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Dedinje
Beograd
0 : 2
Busije
Busije
Potisje
Kanjiža
2 : 3
Tornjoš
Tornjoš
OFK Šabac
Šabac
1 : 2
Gorki
Glušci
Velika Reka
Velika Reka
0 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
5 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Jevremovac
Jevremovac
1 : 0
Cerić
Miokus
Minel
Ripanj
4 : 0
Boka Seniors
Beograd
Bačka 1945
Bačka Palanka
2 : 1
Krivanj
Selenča
Roham
Nova Crnja
3 : 2
Proleter
Međa
Bega
Novi Itebej
1 : 9
1. Oktobar
Srpski Itebej
Vojvodina
Bašaid
8 : 0
Napredak (BT)
Banatska Topola
Napredak (Č)
Čestereg
6 : 1
Terekves
Hetin
Feniks
Rača
1 : 0
Mladi radnik (D)
Dragušica
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 0
BSK
Borač
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
4 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
Jasenovac
Krepoljin
2 : 1
Borac (V)
Vukovac
Rade Milošević
Dubočka
3 : 1
Polet S.D.
Suvi Do
Venčani
Venčani
2 : 1
Mladost
Jelenac
Kralj Petar I
Topola
0 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Proleter
Mramorak
14.09.2019
16:00
Jedinstvo
Dubovac
Borac
Bivolje
1 : 8
Naupare
Naupare
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 1
Makrešane
Makrešane
Gaglovo
Gaglovo
2 : 1
Polet
Šavrane
Sloboda
Stara Moravica
1 : 5
Eđšeg
Mali Iđoš
Bjelica
Milatovići
0 : 3
Gorušica
Viča
Brezova
Brezova
3 : 2
Voćar
Kotraža
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 1
Jelica
Goračići
Dragačevo
Guča
3 : 2
Prilike
Prilike
Radnički
Turica
2 : 5
Sloga
Kaona
Zeppelin 026
Smederevo
3 : 2
Proleter 1947
Vranovo
Badljevica
Badljevica
2 : 2
Vučak
Vučak
Jastrebac
Tešica
5 : 1
Polet (V)
Vitoševac
OFK Sloga
Dobrujevac
8 : 1
Jedinstvo
Bobovište
BSK
Brajkovac
0 : 5
Petka
Petka
Mladi radnik
Junkovac
4 : 1
Strmovo
Strmovo
Nišavac
Staničenje
4 : 1
Jerma
Sukovo
Rongo Siti
Pirot
4 : 5
Sloboda
Rasnica
Telečka
Telečka
1 : 1
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Dinamo 1923
Bački Breg
2 : 1
Sport
Bezdan
Bratstvo 2019
Prigrevica
5 : 0
Panonija
Lalić
Graničar
Riđica
1 : 2
Rastina 1918
Rastina
Proleter
Neuzina
4 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Partizan
Tomaševac
3 : 1
Borac
Zrenjanin
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
5 : 0
Sloga
Jarkovac
Milakovac 2018
Milakovac
1 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Budućnost (S)
Samaila
2 : 3
Zgodačica
Godačica
Popovac
Popovac
1 : 6
ISK Izvor
Izvor
Borac 1950
Bošnjane
0 : 3
Sloga
Donje Vidovo
Vrelo
Vrelo
2 : 2
OFK Takovo
Takovo
Belpos
Belotić
1 : 8
Sparta
Kaona
Mladost
Donja Lokošnica
2 : 0
Jašunja
Jašunja
Napredak
Bogojevce
2 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 2
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Vratare
Vratare
3 : 0
Padež
Padež
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
5 : 1
Lomnica
Velika Lomnica
Trnava
Trnava
0 : 4
Crni Vrh
Deonica
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
1 : 2
GFK Strelište
Jagodina
Vukan
Ždrelo
1 : 4
Radnik
Pankovo
Soko
Krvije
3 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
Burovac
Burovac
0 : 3
Zabrđe 1936
Zabrđe
Napredak
Trnovče
3 : 0
Melnica
Melnica
Poletarac
Laćarak
2 : 2
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Graničar
Kuzmin
5 : 0
Borac (R)
Radenković
Planinac
Ležimir
3 : 3
Srem (SR)
Sremska Rača
Sremac
Jarak
1 : 0
Zmaj
Noćaj
Janošik
Janošik
2 : 5
Graničar
Miletićevo
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 7
Sloga (M)
Margita
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Gaj
Veliki Gaj
3 : 2
Mladost
Velika Greda
Bojić
Bojić
0 : 3
OFK Varna
Varna
Junkovac
Junkovac
4 : 0
ZT Gorovič
Gorovič
Žabar
Žabar
0 : 1
Rudar
Donje Crniljevo
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 1
Galeb
Cerovac
Polet
Ljubić kod Knića
0 : 4
Grivac
Grivac
Čestin
Čestin
2 : 4
Mladost
Pretoke
Kotlenik
Selo Leskovac
14.09.2019
16:00
Borac
Ljuljaci
Sloga (M)
Maradik
1 : 3
Fruškogorac
Krčedin
Pobeda 1953
Osanica
8 : 0
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Laznica
Laznica
2 : 0
Mlava (R)
Ribare
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Zrinjski
Mostar
Čelik
Zenica
1 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
Sloboda
Tuzla
3 : 1
Borac
Banja Luka
Velež
Mostar
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
Kozara
Gradiška
2 : 1
Jedinstvo
Brčko
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Alfa Modriča
Modriča
2 : 0
Tekstilac
Derventa
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
Grbalj
Radanovići
0 : 0
Zeta
Golubovci
OFK Titograd
Podgorica
2 : 1
Budućnost
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
3 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Iskra
Danilovgrad
0 : 2
Kom
Podgorica
Rudar
Pljevlja
2 : 1
Podgorica
Podgorica
Liverpool
Liverpool
3 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Brighton
Brighton, East Sussex
1 : 1
Burnley
Burnley
Manchester United
Manchester
1 : 0
Leicester City
Leicester
Sheffield United
Sheffield
0 : 1
Southampton
Southampton
Tottenham
London
4 : 0
Crystal Palace
London
Wolverhampton
Wolverhampton
2 : 5
Chelsea
London
Norwich City
Norwich
3 : 2
Manchester City
Manchester
Barcelona
Barcelona
5 : 2
Valencia
Valencia
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 0
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Mainz 05
Mainz
2 : 1
Hertha BSC
Berlin
Augsburg
Augsburg
2 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
Köln
Köln
0 : 1
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Union Berlin
Berlin
1 : 2
Werder Bremen
Bremen
RB Leipzig
Leipzig
1 : 1
Bayern München
München
Fiorentina
Firenze
0 : 0
Juventus
Torino
Internazionale
Milano
1 : 0
Udinese
Udine
Napoli
Napoli
2 : 0
Sampdoria
Genova
Dijon
Dijon
0 : 0
Nîmes
Nîmes
Montpellier
Montpellier
2 : 1
Nice
Nice
Brest
Brest
0 : 0
Rennes
Rennes
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
2 : 2
Toulouse
Toulouse
Bordeaux
Bordeaux
2 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
PSG
Paris
1 : 0
Strasbourg
Strasbourg
Sloga
Zemun
3 : 0
Požarevac
Požarevac
Zemun
Zemun
1 : 1
Mašinac Trejs PZP
Niš
Crvena zvezda B 2018
Beograd
2 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Spartak DOO
Subotica
0 : 1
Rad
Beograd
Loznica
Loznica
6 : 3
Radnički 1923 (2)
Kragujevac
Karađorđe
Topola
3 : 1
Slatke male
Burovac
Knjaževac 2015
Knjaževac
8 : 2
Topličanin
Prokuplje
Jagodina
Jagodina
8 : 2
Morava
Žitkovac
Jedinstvo 2014
Pirot
0 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Vučice
Vučje
14.09.2019
Levač
Rekovac
Moskva
Novi Sad
0 : 2
Stajićevo 2017
Stajićevo
Lehel
Mužlja
14.09.2019
Polet
Sivac
Banat
Vršac
1 : 4
Nova Kolonija
Kovin
Vinča
Vinča
0 : 2
Heroj Polet
Jajinci
Čukarički
Beograd
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Napredak
Kruševac
1 : 3
Spartak ŽK
Subotica
Mladost (L)
Lučani
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Grafičar
Beograd
3 : 0
Trajal
Kruševac
Rad
Beograd
2 : 3
Internacional
Beograd
Borac 1926
Čačak
4 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Sloboda (U)
Užice
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Javor
Ivanjica
0 : 2
Mačva
Šabac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
5 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Radnički (V)
Valjevo
4 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Karađorđe
Topola
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Loznica
Loznica
Index
Novi Sad
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Železničar
Pančevo
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Bor 1919
Bor
2 : 2
Radnik
Surdulica
Kopernikus Želežničar
Niš
14.09.2019
14:30
Trstenik PPT
Trstenik
Sinđelić
Niš
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Moravac Orion
Mrštane
1 : 3
Timok 1919
Zaječar
Dinamo
Vranje
3 : 3
Real
Niš
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
Borac
Sakule
0 : 10
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Polet
Idvor
2 : 10
Mundial
Pančevo
Omladinac 1927
Opovo
14.09.2019
Sloga
Banatsko Novo Selo
Dolina
Padina
2 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Borac
Starčevo
3 : 2
Budućnost
Banatski Brestovac
Dolovo
Dolovo
14.09.2019
Mladost
Omoljica
Strela
Ivanovo
5 : 4
Partizan
Gaj
Dunav
Banatska Palanka
5 : 4
Vulturul
Grebenac
Zlatibor
Čajetina
0 : 2
BIP
Čačak
Korićani
Kragujevac
1 : 0
Tutin
Tutin
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Jedinstvo
Bačko Petrovo selo
0 : 8
AFK
Ada
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Polet
Trnovče
RSK
Rabrovo
3 : 1
Borac 1932
Ralja
Savacijum
Šabac
0 : 2
Mačva 2
Šabac
Radnički Šabački
Šabac
14.09.2019
16:00
Brezovica
Brezovica
Mladost
Dračić
5 : 1
OFK Divci
Divci
Mačva 1929
Bogatic
1 : 3
Šabac
Šabac
011
Beograd
4 : 0
DIF
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
3 : 1
Bežanija
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
BASK
Beograd
Brodarac 2
Beograd
2 : 3
IMT
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 1
Budućnost
Dobanovci
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Torlak
Beograd
GSP Polet
Beograd
3 : 1
Palilulac
Beograd
Prva Iskra
Barič
7 : 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Zvezdara
Beograd
0 : 0
Poštar 1930
Beograd
Sopot
Sopot
14.09.2019
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Dunav
Veliko Selo
1 : 13
Lestane
Lestane
Čukarički
Beograd
5 : 0
Teleoptik
Zemun
Kiker
Kraljevo
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Mačva
Šabac
2 : 1
Real Niš
Niš
RFK Grafičar
Beograd
2 : 2
OFK Vršac
Vršac
Rad
Beograd
3 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Borac 1926
Čačak
5 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
Sloboda (U)
Užice
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Javor
Ivanjica
0 : 1
Savacijum
Šabac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 2
Apolon
Kraljevo
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 1
Sloga (P)
Požega
Mladost (L)
Lučani
3 : 0
Loznica
Loznica
OLE
Zemun
0 : 3
Studenski grad
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
011
Beograd
1 : 3
Lokomotiva
Beograd
Napredak
Kruševac
7 : 0
Radnički (P)
Pirot
Vlasina
Vlasotince
0 : 2
Radnički 2
Niš
Dinamo
Vranje
1 : 5
OFK Radnički
Niš
Real 2
Niš
9 : 0
Bor 1919
Bor
Jagodina Tabane
Jagodina
5 : 2
Kopernikus Želežničar
Niš
Trajal
Kruševac
14.09.2019
10:00
Car Konstantin
Niš
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 3
Borac
Novi Sad
Index
Novi sad
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Železničar
Pančevo
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
OPK Rudar 1933
Kostolac
6 : 2
Rudar
Stamnica
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
0 : 2
Sušica
Kragujevac
Napredak
Markovac
0 : 6
Radnički 1923
Kragujevac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 0
Partizan 1945
Darosava
RSK
Rabrovo
2 : 4
Karađorđe
Topola
Jedinstvo
Dubovac
1 : 4
Omladinac
Deliblato
Borac
Pločica
4 : 1
Mladost
Vojlovica
Proleter
Mramorak
14.09.2019
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički
Kovin
14.09.2019
Voja Gačić
Pančevo
Radnički 1905
Bajmok
1 : 3
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Srbobran
Srbobran
3 : 7
Bajša
Bajša
Bačka 1901
Subotica
1 : 4
Obilić
Novi Kneževac
SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Topličanin
Prokuplje
Lider MGM
Leskovac
3 : 1
Morava (R)
Ribare
Blizna
Rudna Glava
2 : 2
Sloga
Despotovac
Trayal Knez Lazar
Kruševac
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Temnić 1924
Varvarin
2 : 3
OFK Sinđelić
Niš
Morava 1918
Ćuprija
0 : 6
Mali Bor
Bor
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 5
OFK Lugomir
Rakitovo
Pčelinjo
Loznica
0 : 2
Železničar
Lajkovac
Senjak
Valjevo
2 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Šabac
Šabac
4 : 0
Mačva 2
Šabac
Radnički (K)
Koceljeva
3 : 1
Sloga
Bogosavac
Ribnica
Mionica
5 : 2
Jadar 07
Loznica
Rađevac
Krupanj
0 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Omladinac 2014
Ljig
4 : 1
Drina
Ljubovija
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
14.09.2019
11:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
OFK Vršac
Vršac
10 : 0
Coerver junior FA
Vršac
Železničar
Pančevo
0 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
12 : 0
GFK Sloven
Ruma
Petar Puača
Novi Sad
0 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
2 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Kristal 2018
Vršac
14.09.2019
Budućnost
Alibunar
BAK
Bela Crkva
14.09.2019
Crvena zvezda
Pavliš
Mladost
Velika Greda
12 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Banat
Ilandža
6 : 1
Ševac
Kusić
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 2
Tempo
Sefkerin
BSK
Bavanište
14.09.2019
Vojvodina
Crepaja
Radnički
Baranda
14.09.2019
Dolina
Padina
Glogonj
Glogonj
3 : 0
Borac
Sakule
Kolonija
Kovin
0 : 6
Sloga
Banatsko Novo Selo
Borac
Starčevo
14.09.2019
Spartak 1911
Debeljača
Mladost
Omoljica
2 : 4
Omladinac 1927
Opovo
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 5
Voja Gačić
Pančevo
Bačka
Pačir
3 : 5
CFK
Vrbas
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Osipaonica
Osipaonica
19 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Mladi radnik 1940
Radinac
14 : 0
Podunavac
Udovice
Bresje Superior
Velika Plana
15 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
Udarnik
Lozovik
1 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Sloboda
Lipe
6 : 9
Sloga
Miloševac
Senta
Senta
9 : 0
Jedinstvo
Martonoš
Savacijum
Šabac
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Senjak
Valjevo
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Šabac
Šabac
1 : 0
Mačva
Šabac
Loznica
Loznica
2 : 2
Jedinstvo
Ub
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Radnički
Valjevo
Omladinac 2014
Ljig
2 : 0
Drina
Ljubovija
Čačak 94
Čačak
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Budućnost
Arilje
1 : 1
FAP
Priboj
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Javor Matis
Ivanjica
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 1
OPK Rudar 1933
Kostolac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Petlić SD 2006
Smederevo
Plana
Velika Plana
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
5 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Napredak
Kruševac
3 : 0
Duel Juniors
Kruševac
Radnicki 2
Nis
1 : 3
Timočanin
Knjaževac
Timok 1919
Zaječar
14.09.2019
Trstenik PTT
Trstenik
Jagodina Tabane
Jagodina
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Šampion 2014
Leskovac
0 : 2
Lider MGM
Leskovac
Real
Niš
2 : 0
Dunav
Prahovo
OFK Radnički
Niš
5 : 0
Kopernikus Železničar
Niš
Trayal Knez Lazar
Kruševac
5 : 0
Radnički
Niš
Mali Bor
Bor
4 : 2
Temnić 1924 - Car Lazar
Varvarin
Radnički
Svilajnac
14.09.2019
Župa
Aleksandrovac
Kopaonik
Brus
2 : 2
Trio
Paraćin
Hajduk Veljko
Negotin
14.09.2019
Junior
Jagodina
SFS Borac
Paraćin
0 : 8
ProSoccer
Kruševac
Morava
Ćuprija
1 : 2
Djerdap
Hajduk Veljko
Dinamo
Vranje
2 : 5
Radnik
Surdulica
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 4
Radnički (P)
Pirot
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 5
Vlasina
Vlasotince
Ternoci
Veliki Trnovac
14.09.2019
OFK Kosanica
Kuršumlija
Sloga
Leskovac
6 : 0
Vučje
Vučje
Loznica
Loznica
14.09.2019
Savac
Šabac
Sloga 036
Kraljevo
1 : 8
Mačva
Šabac
Požarevac
Požarevac
15 : 1
Požega
Požega
Plana
Velika Plana
3 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
Jedinstvo (Ub)
Ub
4 : 1
Kraljica Marija
Novo Selo
Vučice
Vučje
6 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Preševo
Preševo
5 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
Morava
Žitkovac
6 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Ozren
Sokobanja
0 : 10
Mašinac
Niš
Jedinstvo 2014
Pirot
2 : 0
Levač
Rekovac
Radnički 2012
Niš
12 : 0
Topličanin
Prokuplje
Napredak junior 2018
Kruševac
3 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
Spartak D.O.O
Subotica
0 : 3
Banat
Vršac
Voja Gačić
Pančevo
3 : 2
TSC
Kanjiža
Mladost
Srbobran
14.09.2019
Nova Kolonija
Kovin
Stajićevo 2017
Stajićevo
14.09.2019
Voša AS
Novi Sad
Spartak
Subotica
11 : 0
Bačka
Bačka Palanka
Vojvodina
Novi Sad
13 : 0
Polet
Sivac
Rad
Beograd
14.09.2019
Heroj Polet
Jajinci
Crvena zvezda
Beograd
14.09.2019
BSK 1925
Batajnica
Kolubara
Lazarevac
14.09.2019
Sloga
Zemun
Desetka
Obrenovac
12 : 0
Boleč
Grocka
CFK
Vrbas
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Bajša
Bajša
10 : 0
Čantavir
Čantavir
Akademija fudbala
Lazarevac
6 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Radnički
Rudovci
1 : 7
Borac (L)
Lazarevac
Sloboda
Stubica
0 : 4
Budućnost
Dudovica
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Lokomotiva 3
Beograd
14.09.2019
14:30
Crveni Orao
Beograd

Rukomet

Proleter
Zrenjanin
29 : 27
Železničar 1949
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
23 : 19
Crvena zvezda
Beograd
Dubočica 54
Leskovac
26 : 21
Šamot 65
Arenđelovac
Medicinar
Šabac
22 : 30
Bekament BB
Aranđelovac
Mladost NP
Nova Pazova
22 : 28
Naisa
Niš
Vojvodina
Novi Sad
28 : 25
Zaječar 1949
Zaječar
Jagodina
Jagodina
31 : 13
Vrbas
Vrbas

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
9 : 9
Olympia
Kosice
Crvena zvezda
Beograd
5 : 7
Steaua
Bukurest
Palilula
Beograd
2 : 11
Senteš
Senteš
Rapid
Bucuresti
12 : 15
Eger
Eger

Futsal

FON
Beograd
4 : 0
Zemun Samo pravo
Zemun
Kalča
Niš
2 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Vranje
Vranje
8 : 4
Ekonomac
Kragujevac
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
1 : 0
SAS
Zrenjanin

Hokej

Medveščak
Zagreb
4 : 3
Mladost
Zagreb
Slavija Junior
Ljubljana
3 : 1
HK True Celje
Celje

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
62 : 5
Dinamo 1954
Pančevo