XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
14/15.09.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sinđelić
Beograd
1 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
13.09.2019 16:30
Sinđelić
1 : 3
Smederevo 1924
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
14.09.2019 16:30
Zlatibor
1 : 0
Metalac
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
16.09.2019 16:30
OFK Žarkovo
2 : 0
Radnički 1923
Trayal
Kruševac
0 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
14.09.2019 16:30
Trayal
0 : 2
OFK Bačka
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Dinamo
Vranje
15.09.2019 19:00
Kolubara
0 : 1
Dinamo
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Kabel
Novi Sad
14.09.2019 16:30
Budućnost
0 : 1
Kabel
RFK Grafičar
Beograd
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
15.09.2019 16:30
RFK Grafičar
3 : 1
Radnički (P)
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Zemun
Zemun
15.09.2019 16:30
Novi Pazar
2 : 1
Zemun
16.09.2019 18:23 (Nemanja Vasiljević)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije RFK Grafičar 9 5 2 2 17
2 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Kabel 9 4 4 1 16
3 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije Dinamo 9 4 3 2 15
4 Prelazi u ligu višeg ranga Linglong Superliga Srbije OFK Žarkovo 9 4 3 2 15
5 Metalac 9 5 0 4 15
6 Novi Pazar 9 4 2 3 14
7 Radnički (P) 9 4 2 3 14
8 OFK Bačka 9 4 1 4 13
9 Zlatibor 9 3 4 2 13
10 Trayal 9 3 3 3 12
11 Zemun 9 3 2 4 11
12 Kolubara 9 3 2 4 11
13 Radnički 1923 9 3 2 4 11
14 Smederevo 1924 9 3 0 6 9
15 Sinđelić 9 1 3 5 6
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Budućnost 9 1 3 5 6

10.kolo
Sledeće kolo
21/22.09.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Zemun
Zemun
21.09.2019 16:00
Smederevo 1924
2 : 1
Zemun
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
21.09.2019 16:00
Radnički (P)
1 : 1
Novi Pazar
Kabel
Novi Sad
1 : 1
RFK Grafičar
Beograd
22.09.2019 14:00
Kabel
1 : 1
RFK Grafičar
Dinamo
Vranje
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
21.09.2019 16:00
Dinamo
2 : 0
Budućnost
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
21.09.2019 18:30
OFK Bačka
0 : 2
Kolubara
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Trayal
Kruševac
21.09.2019 16:00
Radnički 1923
0 : 0
Trayal
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
21.09.2019 18:30
Metalac
2 : 0
OFK Žarkovo
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Zlatibor
Čajetina
20.09.2019 16:00
Sinđelić
2 : 1
Zlatibor
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.