XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 495 utakmica za dan
Subota, 21 Septembar 2019

Fudbal

Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Čukarički
Beograd
1 : 0
Mladost
Lučani
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Voždovac
Beograd
Inđija
Inđija
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Mačva
Šabac
0 : 1
Proleter
Novi Sad
Napredak
Kruševac
1 : 3
TSC
Bačka Topola
Rad
Beograd
0 : 1
Radnik
Surdulica
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Zemun
Zemun
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Dinamo
Vranje
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Trayal
Kruševac
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Sušica
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
4 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 2
Loznica
Loznica
Borac 1926
Čačak
4 : 0
RSK
Rabrovo
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Tutin
Tutin
5 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
OFK Vršac
Vršac
0 : 2
Železničar
Pančevo
Hajduk 1912
Kula
0 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Borac
Sakule
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
Radnički 1912
Sombor
Moravac Orion
Mrštane
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
OFK Sinđelić
Niš
3 : 1
Rembas
Resavica
Jedinstvo
Bošnjace
2 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
BSK Borča
Borča
1 : 2
Sremčica
Sremčica
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
Zvezdara
Beograd
4 : 1
Teleoptik
Zemun
IMT
Beograd
5 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Karađorđe
Topola
0 : 0
Borac 1932
Ralja
Sloga 1924
Batočina
3 : 1
Morava
Velika Plana
Spartak
Ljig
2 : 0
Mladost (D)
Dračić
Omladinac
Novo Selo
1 : 1
Zvečan
Zvečan
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Apolon 2018
Kovači
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 1
Gruža
Gruža
FAP
Priboj
2 : 0
Jasen
Brodarevo
Zlatar
Nova Varoš
1 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
GFK Sloboda
Užice
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Radnički
Sombor
0 : 3
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Sloga
Čonoplja
3 : 1
Tekstilac
Odžaci
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Bajša
Bajša
OFK Mladost APA
Apatin
7 : 1
Mladost (T)
Turija
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Podunavac
Belegiš
Sloga (T)
Temerin
1 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Sloga (E)
Erdevik
1 : 0
Sremac
Vojka
Sloboda
Novi Kozarci
7 : 1
Sloga
Plandište
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Budućnost
Srpska Crnja
6 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 1
Krajina
Krajišnik
Nebeski Andjeli
Vranje
6 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Morava
Vladičin Han
2 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Brodoremont
Kladovo
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Bor 1919
Bor
1 : 3
Balkanski
Dimitrovgrad
Rtanj
Boljevac
1 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 2
OFK Slatina
Bor
Timok 1919
Zaječar
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Sloga
Despotovac
0 : 1
Morava 1918
Ćuprija
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 3
Naša krila 1936
Belotinac
Napredak
Medoševac
1 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
Milutinac
Zemun
3 : 1
Torlak
Beograd
Šumadija
Šopić
0 : 1
Leštane
Leštane
Đerdap
Golubac
3 : 1
Sirakovo
Sirakovo
Rudar 2001
Kostolac
2 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
4 : 2
Omladinac
Seone
Rubribreza
Rubribreza
4 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Radnik (Ub)
Ub
2 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
4 : 2
Vidojevica
Lešnica
Mladi radnik 1925
Grdica
1 : 0
Napredak
Gračac
Mladost
Vrdila
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Ovčar
Markovica
1 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Polet
Karavukovo
3 : 1
Tvrđava
Bač
Vojvodina
Tovariševo
7 : 0
Maglić
Bački Maglić
Proleter (Nj)
Njegoševo
0 : 3
Preporod
Novi Žednik
Obilić (NK)
Novi Kneževac
1 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Njegoš
Lovćenac
1 : 0
Jadran
Feketić
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 1
Napredak
Nadalj
Srbobran
Srbobran
2 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Borac (K)
Klenak
4 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
Radnički
Šid
0 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Partizan
Vitojevci
1 : 2
Donji Srem 2015
Pećinci
OFK Futog
Futog
0 : 6
Index
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
Bačka (Đ)
Đurđevo
Slavija
Novi Sad
1 : 0
Tatra
Kisač
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 2
ŽSK
Žabalj
Delija
Mokrin
3 : 0
Polet
Nakovo
Partizan (U)
Uljma
0 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 0
Polom
Leskovo
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 1
Sloga
Kobišnica
Zlot
Zlot
0 : 2
Branik
Štubik
Rudar Vrška Čuka
Grljan
4 : 2
Trebič
Sokobanja
Ozren
Sokobanja
3 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
Hajduk
Rujevica
3 : 2
Midžor
Kalna
Mladost
Čibutkovica
0 : 2
Borac (L)
Lazarevac
Vinča
Vinča (Grocka)
11 : 0
Šepšin
Šepšin
Sloga
Korman
1 : 0
Rasovača
Rasovača
Radnički 1947
Čapljinac
4 : 0
Moravac (Č)
Čečina
Padina
Padina
2 : 5
Mladost (B)
Batušinac
ŽSK
Žirovnica
3 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Napredak
Izvor
2 : 2
Senjak
Pirot
Zadrugar
Krupac
2 : 8
Vladimir Durković
Berilovac
Zvezda
Blato
0 : 2
Spartak
Pirot
Aluminjum
Niš
8 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Rajac
Kadina Luka
1 : 2
Polet
Popučke
Lukavac
Lukavac
1 : 1
Dračić 2018
Dračić
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
3 : 0
Polet (T)
Takovo
Rudar 1945
Radljevo
0 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
Zvizdar 2012
Zvizdar
1 : 0
Mladost (V)
Vračević
Kalenić
Kalenić
1 : 1
Šarbane
Šarbane
Progorelica
Progorelica
1 : 0
Lazac
Lazac
Mlada krila
Metikoši
4 : 1
Borac (A)
Adrani
Jedinstvo 2017
Tutin
4 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
Partizan
Kupusina
3 : 2
Lider
Odžaci
Jednota
Šid
3 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Vinogradar
Ledinci
1 : 4
Susek
Susek
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
OFK Brza
Brza
3 : 0
Radnički (P)
Pertate
Navalin
Navalin
0 : 4
Mladost (B)
Batulovce
Vinogradar
Riljac
5 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Kopaonik
Brus
1 : 2
Borac
Gornji Katun
Napredak (St)
Stubica
2 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
Radnički
Tekija
0 : 2
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
6 : 2
Zenit
Oparić
Šantarovac
Šantarovac
3 : 3
Sinđelić 1934
Vojska
Partizan
Glogovac
2 : 1
Mladost
Gložane
Sloga
Voljavče
8 : 1
Ursule
Ursule
AFK
Ada
0 : 1
Bačka
Mol
Tornjoš
Tornjoš
9 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Torpedo 1924
Tabanović
0 : 3
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Cer
Petkovica
1 : 0
Lipolist
Lipolist
Milicionar
Bogatić
1 : 0
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Gučevo 1929
Banja Koviljača
4 : 2
Borac
Kozjak
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
7. Juli
Bela Crkva
1 : 0
Prva Iskra
Runjani
Poštar 1930
Beograd
1 : 0
PKB (PS)
Padinska skela
Orlovi
Bačka Palanka
3 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Napredak (BT)
Banatska Topola
0 : 4
Napredak (Č)
Čestereg
1. Oktobar
Srpski Itebej
1 : 1
Vojvodina
Bašaid
Proleter
Međa
4 : 2
Bega
Novi Itebej
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 4
Roham
Nova Crnja
Feniks
Rača
1 : 1
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Polet S.D.
Suvi Do
2 : 2
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Bata Bulić
Bistrica
1 : 0
Mladost (R)
Ranovac
Bratstvo 1975
Erdeč
1 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Bukovica
Bukovica
2 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Makrešane
Makrešane
3 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Gorušica
Viča
5 : 1
Sloga
Kaona
Prilike
Prilike
5 : 1
Radnički
Turica
Jelica
Goračići
21.09.2019
Bratstvo
Dljin
Voćar
Kotraža
5 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Bjelica
Milatovići
0 : 2
Brezova
Brezova
Petlić SD 026
Smederevo
2 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Jedinstvo
Bobovište
0 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
Polet (V)
Vitoševac
3 : 4
Škriljac
Bradarac
Sloboda
Stubica
1 : 0
OFK Radnički
Dren
Borac
Arapovac
3 : 1
Mladi radnik
Junkovac
Strmovo
Strmovo
2 : 5
Polet
Mirosaljci
Sloboda
Rasnica
2 : 2
Pobeda
Držina
Mladost
Mali Suvodol
3 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
1 : 3
Rastina 1918
Rastina
Panonija
Lalić
3 : 0
Graničar
Riđica
Dinamo
Sonta
1 : 3
Bratstvo 2019
Prigrevica
Telečka
Telečka
4 : 1
Dinamo 1923
Bački Breg
KSK Konak 1926
Konak
5 : 0
Sloga
Jarkovac
Borac
Zrenjanin
0 : 1
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
Proleter
Neuzina
4 : 2
Partizan
Tomaševac
Studen Vitez
Studenica
1 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Radnik
Davidovac
0 : 1
Polet
Zabrega
Brgule
Brgule
1 : 2
Vrelo
Vrelo
Sparta
Kaona
3 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
1 : 1
Mladost (O)
Očage
Napredak (U)
Uzveće
3 : 0
Bair
Bogatić
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Veternica
Leskovac
1 : 0
Mladost
Donja Lokošnica
Lomnica
Velika Lomnica
8 : 1
Polet
Kobilje
Zmajevac
Belasica
0 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
GFK Strelište
Jagodina
1 : 1
Napredak
Staro Lanište
OFK Dragoševac
Dragoševac
2 : 3
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Radnik
Pankovo
0 : 4
Melnica
Melnica
Zabrđe 1936
Zabrđe
2 : 1
Napredak
Trnovče
Dobrnje
Dobrnje
4 : 2
Burovac
Burovac
Rudar 1947
Stamnica
0 : 0
Soko
Krvije
Vukan
Ždrelo
0 : 1
Borac
Veliko Laole
Srem (SR)
Sremska Rača
1 : 2
Sremac
Jarak
Borac (R)
Radenković
1 : 2
Planinac
Ležimir
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 5
Graničar
Kuzmin
Borac (VR)
Veliki Radinci
2 : 4
Poletarac
Laćarak
Graničar
Miletićevo
4 : 0
Dobrica
Dobrica
Naša Krajina
Kupinik
1 : 2
Gaj
Veliki Gaj
Sloga (M)
Margita
1 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Janošik
Janošik
4 : 3
Solunac
Banatski Sokolac
Dunav
Ostrovo
1 : 4
Sopot
Požarevac
Dunavac
Petka
1 : 1
Morava 1932
Prugovo
BSK 1931
Brežane
5 : 0
Moravac 1933
Dragovac
Beli Orao
Bradarac
2 : 1
Metalac
Požarevac
Petlovača
Petlovača
8 : 1
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
Sloga
Duvanište
0 : 2
Proleter
Šabac
ZT Gorovič
Gorovič
0 : 0
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
Mladost (B)
Brezjak
1 : 3
Mladost (DB)
Donja Borina
Granit
Radalj
2 : 2
Sloga
Korenita
Mladost (G)
Gradilište
1 : 3
Jelav
Jelav
Luk
Voćnjak
4 : 1
Jadar
Stupnica
Temnić 1924 - 2
Varvarin
0 : 3
Parcane
Parcane
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
3 : 2
Laznica
Laznica
Vrelo 1971
Milanovac
0 : 4
Pobeda 1953
Osanica
Selište
Selište
1 : 4
Sloga (J)
Jošanica
Mladost (K)
Krupaja
4 : 0
Best Sige
Sige
Grivac
Grivac
2 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Mladost
Pretoke
2 : 1
Kotlenik
Selo Leskovac
Polet
Ljubić kod Knića
2 : 2
Čestin
Čestin
Mladost
Crni kao
21.09.2019
15:30
Šumadinac
Brzan
Šumadija
Sipić
2 : 3
Borac
Borci
Lipar
Donji Račnik
2 : 2
Jagodina
Jagodina
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Radnik
Bijeljina
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
2 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Borac
Banja Luka
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 0
Sloboda
Tuzla
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Podrinje
Janja
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 0
Alfa Modriča
Modriča
Jedinstvo
Brčko
4 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
Leicester City
Leicester
2 : 1
Tottenham
London
Burnley
Burnley
2 : 0
Norwich City
Norwich
Everton
Liverpool
0 : 2
Sheffield United
Sheffield
Manchester City
Manchester
8 : 0
Watford
Watford
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
0 : 0
Brighton
Brighton, East Sussex
Granada
Granada
2 : 0
Barcelona
Barcelona
Bayern München
München
4 : 0
Köln
Köln
Bayer Leverkusen
Leverkusen
2 : 0
Union Berlin
Berlin
Hertha BSC
Berlin
2 : 1
Paderborn
Paderborn
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Augsburg
Augsburg
Werder Bremen
Bremen
0 : 3
RB Leipzig
Leipzig
Milan
Milano
0 : 2
Internazionale
Milano
Juventus
Torino
2 : 1
Verona
Verona
Udinese
Udine
0 : 1
Brescia
Brescia
Reims
Reims
0 : 0
Monaco
Monaco
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 2
Amiens SC
Amiens
Bordeaux
Bordeaux
2 : 2
Brest
Brest
Olympique Marseille
Marseille
1 : 1
Montpellier
Montpellier
Nîmes
Nîmes
1 : 0
Toulouse
Toulouse
Angers
Angers
4 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Nice
Nice
2 : 1
Dijon
Dijon
Mašinac Trejs PZP
Niš
5 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički 2012
Niš
1 : 1
Napredak Junior 2018
Kruševac
Požega
Požega
3 : 2
Jedinstvo
Ub
Radnički 1923 (2)
Kragujevac
21.09.2019
00:00
Karađorđe
Topola
Una Fortuna
Kragujevac
2 : 4
Loznica
Loznica
Topličanin
Prokuplje
2 : 5
Levač
Rekovac
Kolibri
Kuršumlija
21.09.2019
Vučice
Vučje
Morava
Žitkovac
0 : 5
Jedinstvo 2014
Pirot
Knjaževac 2015
Knjaževac
2 : 3
Jagodina
Jagodina
Partizan
Beograd
2 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Internacional
Beograd
3 : 2
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
Grafičar
Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Napredak
Kruševac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Loznica
Loznica
Sloga (P)
Požega
4 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Karađorđe
Topola
3 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 3
Radnički (V)
Valjevo
Mačva
Šabac
1 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 3
Javor
Ivanjica
Sloboda (U)
Užice
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Borac 1926
Čačak
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Železničar
Pančevo
Jagodina Tabane
Jagodina
3 : 0
Dinamo
Vranje
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Tekstilac
Odžaci
1 : 5
Hajduk 1912
Kula
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Borac
Sakule
Sloga
Banatsko Novo Selo
21.09.2019
Dolina
Padina
Mundial
Pančevo
3 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
17 : 0
Polet
Idvor
Vulturul
Grebenac
0 : 3
Borac
Starčevo
Partizan
Gaj
21.09.2019
Dunav
Banatska Palanka
Mladost
Omoljica
13 : 2
Strela
Ivanovo
Budućnost
Banatski Brestovac
10 : 1
Dolovo
Dolovo
BIP
Čačak
6 : 0
Korićani
Kragujevac
Tutin
Tutin
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 4
Zlatibor
Čajetina
Tisa
Adorjan
0 : 7
Tavankut
Tavankut
Borac 1932
Ralja
5 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Morava
Velika Plana
3 : 0
RSK
Rabrovo
Sušica
Kragujevac
4 : 0
Zvižd
Kučevo
Mačva 2
Šabac
0 : 3
Šabac
Šabac
OFK Divci
Divci
2 : 3
Mačva 1929
Bogatic
Brezovica
Brezovica
4 : 2
Mladost
Dračić
Savacijum
Šabac
6 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Studentski Grad
Beograd
1 : 6
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
3 : 0
BSK 1925
Beograd
IMT
Beograd
4 : 0
Lokomotiva
Beograd
Zemun
Zemun
5 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
Brodarac 2
Beograd
1 : 0
BSK Borča
Borča
DIF
Beograd
3 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
BASK
Beograd
1 : 2
011
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Torlak
Beograd
1 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
IM Rakovica
Rakovica
9 : 0
GSP Polet
Beograd
Budućnost
Dobanovci
4 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Poštar 1930
Beograd
5 : 0
Jedinstvo
Surčin
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 4
Zvezdara
Beograd
Palilulac
Beograd
3 : 1
Prva Iskra
Barič
Lestane
Lestane
0 : 2
Sopot
Sopot
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 2
Sremčica
Sremčica
Slavija
Smederevo
3 : 1
SASK
Saraorci
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 12
Sloboda
Lipe
Omladinac
Seone
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 2
Vučak
Vučak
Pobeda
Golobok
0 : 2
Mladi radnik 1940
Radinac
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 1
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
Zvezdara
Beograd
5 : 0
Šumadija
Šopić
Rojkovac
Obrenovac
0 : 0
Sinđelić 2
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
5 : 1
Borac
Ostružnica
OFK Beograd 2
Beograd
6 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Dunavac
Grocka
2 : 2
Poštar 1930
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 1
Brodarac
Beograd
OFK Vršac
Vršac
1 : 4
Rad
Beograd
Real Niš
Niš
7 : 1
RFK Grafičar
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Kiker
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 2
Loznica
Loznica
Sloga (P)
Požega
0 : 5
Mladost (L)
Lučani
Apolon
Kraljevo
3 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 5
Mladi radnik 1926
Požarevac
Savacijum
Šabac
0 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 2
Javor
Ivanjica
Sloboda (U)
Užice
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Borac 1926
Čačak
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Voždovac
Beograd
5 : 0
OLE
Zemun
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Sinđelić
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
BSK 1925
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
1 : 5
BSK Borča
Borča
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Železničar
Pančevo
Partizan 1945
Darosava
2 : 1
RSK
Rabrovo
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Napredak
Markovac
Voja Gačić
Pančevo
19 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 2
Radnički
Kovin
Mladost
Vojlovica
1 : 2
Proleter
Mramorak
Omladinac
Deliblato
3 : 6
Borac
Pločica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
9 : 1
Preporod
Novi Žednik
Bane 1931
Raška
3 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Rudar
Baljevac
0 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Sloga
Kraljevo
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
Crnokosa
Kosjerić
4 : 2
FAP
Priboj
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 0
Čačak 94
Čačak
Drina
Ljubovija
1 : 1
Sunrise
Šabac
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
Omladinac 2014
Ljig
Jadar 07
Loznica
8 : 0
Rađevac
Krupanj
Sloga
Bogosavac
3 : 0
Ribnica
Mionica
Mačva 2
Šabac
5 : 1
Radnički (K)
Koceljeva
Mačva 1929
Bogatić
2 : 2
Šabac
Šabac
Pčelinjo
Loznica
3 : 1
Senjak
Valjevo
Loznica B
Loznica
0 : 3
Borac
Lešnica
Radnički
Klupci
5 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Sloga
Korenita
1 : 2
Jadar
Loznica
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 4
Radnik
Smederevska Palanka
OFK Obilić
Staro Selo
3 : 6
Sloga
Lugavčina
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Bane 1931
Raška
21.09.2019
11:00
Mokra Gora
Zubin Potok
Pazar Juniors
Novi Pazar
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Rad
Beograd
8 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 3
Partizan
Beograd
ŽAK
Kikinda
0 : 3
OFK Vršac
Vršac
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
Voja Gačić
Pančevo
2 : 0
Železničar
Pančevo
Coerver junior FA
Vršac
4 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
GFK Sloven
Ruma
4 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 10
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
1 : 6
Petrika
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
5 : 0
Radnički (S)
Sombor
Hajdučica
Hajdučica
1 : 5
Banat
Ilandža
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 4
Mladost
Velika Greda
Budućnost
Alibunar
3 : 4
BAK
Bela Crkva
OFK Plandište
Plandište
0 : 7
Kristal 2018
Vršac
Dolina
Padina
4 : 3
Glogonj
Glogonj
Tempo
Sefkerin
0 : 8
BSK
Bavanište
Unirea
Uzdin
18 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Voja Gačić
Pančevo
2 : 0
Kolonija
Kovin
Omladinac 1927
Opovo
2 : 6
Dinamo 1945
Pančevo
Spartak 1911
Debeljača
5 : 0
Mladost
Omoljica
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 4
Borac
Starčevo
TSC
Bačka Topola
11 : 2
Preporod
Novi Žednik
Bačka
Pačir
11 : 2
Tavankut
Tavankut
Budućnost
Mala Krsna
8 : 3
Sloga
Miloševac
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
16 : 0
Sloboda
Lipe
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 6
Udarnik
Lozovik
Podunavac
Udovice
9 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Osipaonica
Osipaonica
4 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Drina
Ljubovija
2 : 0
Sun Rise
Šabac
Jedinstvo
Ub
6 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Savacijum
Šabac
3 : 0
Senjak
Valjevo
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (P)
Požega
5 : 2
Javor Matis
Ivanjica
Gaučosi
Čačak
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Kinder
Čačak
0 : 1
GFK Sloboda
Užice
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 1
Budućnost
Arilje
Šumadija
Aranđelovac
2 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
RSK
Rabrovo
Železničar
Požarevac
0 : 5
Plana
Velika Plana
Soko 2015
Saraoci
0 : 3
AF Duljaj
Topola
Mladi radnik 1926
Požarevac
6 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Pazar Juniors B
Novi Pazar
1 : 4
Rudar
Kosovska Mitrovica
Granit
Jošanička Banja
4 : 5
Jedinstvo 2017
Tutin
Sport Club 99 B
Novi Pazar
7 : 5
OFK Ras
Novi Pazar
Trudbenik
Beograd
2 : 2
Barajevo
Barajevo
Savac
Šabac
21.09.2019
Kraljica Marija
Novo Selo
Vašarište
Kragujevac
1 : 3
Jedinstvo (Ub)
Ub
Požega
Požega
1 : 16
Plana
Velika Plana
Kolibri
Kuršumlija
1 : 4
Lavice Dubočica
Leskovac
Levač
Rekovac
1 : 10
Radnički 2012
Niš
Mašinac
Niš
8 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Ozren
Sokobanja
Rosulja 2014
Vlasotince
3 : 2
Morava
Žitkovac
Vučice
Vučje
0 : 3
Preševo
Preševo
Polet
Sivac
1 : 6
Spartak D.O.O
Subotica
Bačka
Bačka Palanka
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Voša AS
Novi Sad
0 : 14
Spartak
Subotica
Nova Kolonija
Kovin
4 : 1
Stajićevo 2017
Stajićevo
TSC
Kanjiža
21.09.2019
Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE)
Srbobran
Banat
Vršac
2 : 1
Voja Gačić
Pančevo
BSK 1925
Batajnica
21.09.2019
Heroj Polet
Jajinci
Boleč
Grocka
21.09.2019
Kolubara
Lazarevac
Sloga
Zemun
1 : 2
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 12
Zvezda B
Beograd
Zemun
Zemun
28 : 0
Desetka
Obrenovac
Radnički 1905
Bajmok
0 : 5
Bajša
Bajša
Subotica '07
Subotica
8 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
AFK
Ada
0 : 2
Spartak
Subotica
TSC
Bačka Topola
9 : 0
Subotica '08
Subotica
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 0
Šumadija
Šopić
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 0
OFK Borac
Arnajevo
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
Bane 1931
Raška
Pazar Juniors
Novi Pazar
8 : 3
Sport Club 99
Novi Pazar
KMF Raška
Raška
4 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Rudar (B)
Baljevac
4 : 5
Kosmet
Leposavić
Rađ
Krupanj
1 : 2
Loznica
Loznica
Jadar 07
Loznica
6 : 1
Ženski FK
Loznica
Radnički Stobex
Klupci
1 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Jedinstvo
Mali Zvornik
0 : 3
Respekt
Loznica

Rukomet

Rudar
Kostolac
24 : 23
Kikinda Grindex
Kikinda
Partizan
Beograd
32 : 25
Proleter
Zrenjanin
Železničar 1949
Niš
35 : 34
Novi Pazar
Novi Pazar
Crvena zvezda
Beograd
21 : 24
Dubočica 54
Leskovac
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
33 : 24
Radnički
Šid
Apatin
Apatin
25 : 35
Somborelektro
Sombor
Inđija
Inđija
39 : 22
Potisje Pleteks
Ada
Hercegovina
Sečanj
30 : 25
Nova Pazova
Nova Pazova
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
30 : 28
Budućnost
Alibunar
Naftagas
Elemir
21 : 26
PIK Prigrevica
Prigrevica
ORK Pančevo
Pančevo
23 : 29
Slavija
Novi Sad
Mladost
Vršac
35 : 31
Radnički
Jaša Tomić
Dalmatinac
Riđica
41 : 41
Metalac
Futog
Graničar
Gakovo
26 : 19
Rusin
Ruski Krstur
Kljajićevo
Kljajićevo
24 : 31
Grafičar
Bezdan
ŽSK
Žabalj
39 : 21
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Jedinstvo
Bočar
24 : 13
Hercegovina 2
Sečanj
Radnicki
Kovin
38 : 29
RK Unirea
Uzdin
Jedinstvo
Novi Bečej
36 : 22
Jugović
Kać
Morava
Velika Plana
28 : 25
Smederevo
Smederevo
Mokra Gora
Zubin Potok
25 : 23
Vranje 1957
Vranje
Topličanin
Prokuplje
21 : 30
Radnički 1964
Kragujevac
Priboj
Priboj
20 : 14
Zlatar
Nova Varoš
Naisa
Niš
32 : 22
Vojvodina
Novi Sad
Zaječar 1949
Zaječar
21 : 24
Jagodina
Jagodina
Radnički 1964
Kragujevac
37 : 26
Kučevo
Kučevo
Pančevo
Pančevo
26 : 26
ORK Beograd
Beograd
Mladost
Srpska Crnja
30 : 27
Sloven
Ruma
Srem
Sremska Mitrovica
24 : 24
Mokrin
Mokrin
Ruma - 14 ALL
Ruma
39 : 7
Trijumf
Srbobran
Naftagas
Elemir
21 : 22
Železničar 2
Inđija
Obilić
Novi Kneževac
27 : 19
Apatin
Apatin

Vaterpolo

Šabac
Šabac
15 : 6
Primorac
Kotor
Jug CO
Dubrovnik
23 : 9
Budva
Budva
HAVK Mladost
Zagreb
18 : 6
Mornar BS
Split
Zadar 1952
Zadar
14 : 10
Medveščak
Zagreb
Nais
Niš
8 : 10
Primorje EB
Rijeka
Solaris
Šibenik
16 : 4
VA Cattaro
Kotor
Galeb
Makarska
8 : 18
KVK Radnički
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
9 : 8
Zemun
Zemun

Hokej

True Celje
Celje
2 : 3
Hidria Jesenice
Jesenice
Mladost
Zagreb
2 : 3
Slavija Junior
Ljubljana

Ragbi 15

Partizan
Beograd
55 : 14
Rad Mozzart
Beograd