XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 701 utakmica za dan
Nedelja, 15 Septembar 2019

Fudbal

TSC
Bačka Topola
0 : 0
Mačva
Šabac
Mladost
Lučani
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Dinamo
Vranje
RFK Grafičar
Beograd
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Zemun
Zemun
RSK
Rabrovo
3 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Borac
Sakule
2 : 1
Hajduk 1912
Kula
Železničar
Pančevo
1 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Car Konstantin
Niš
2 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Radan
Lebane
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
Budućnost
Popovac
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Rembas
Resavica
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
TEK Sloga
Veliki Crljeni
5 : 1
Zvezdara
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
BSK Borča
Borča
Sremčica
Sremčica
2 : 2
Jedinstvo
Surčin
Morava
Velika Plana
1 : 0
Sloboda
Lipe
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 0
Partizan 1945
Darosava
OFK Napredak
Markovac
2 : 1
Rudar
Stamnica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 0
Karađorđe
Topola
Borac 1932
Ralja
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
7 : 0
Polet
Trnovče
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Brezovica
Brezovica
0 : 0
OFK Divci
Divci
Drina
Ljubovija
1 : 0
Borac
Lešnica
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 2
Radnički Stobeks
Klupci
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
3 : 2
Polet
Ratina
Šumadija
Toponica
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Korićani
Korićani
2 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Apolon 2018
Kovači
1 : 0
Real
Podunavci
Zvečan
Zvečan
0 : 0
Radnik
Ušće
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
FAP
Priboj
Polet (Lj)
Ljubić
0 : 3
GFK Sloboda
Užice
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Prijevor
Prijevor
4 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 3
Jasen
Brodarevo
Tisa
Adorjan
2 : 2
Bačka
Pačir
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
Mladost (T)
Turija
0 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Tavankut
Tavankut
2 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Bajša
Bajša
2 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Tekstilac
Odžaci
4 : 0
Radnički
Sombor
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
6 : 0
Crvenka
Crvenka
Jadran
Golubinci
1 : 1
Jugović
Kać
Sremac
Vojka
0 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Borac
Šajkaš
0 : 0
Sloga (T)
Temerin
Podunavac
Belegiš
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Borac (St)
Starčevo
5 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
Jastrebac
Blace
2 : 3
Pčinja
Trgovište
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Akademija 10
Prokuplje
1 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Jablanica
Medveđa
8 : 2
Bobište
Bobište
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Čekmin
Čekmin
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 1
Morava
Vladičin Han
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Hajduk Veljko
Negotin
5 : 1
Lužnica
Babušnica
OFK Slatina
Bor
4 : 2
Rtanj
Boljevac
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 0
Bor 1919
Bor
Majdanpek
Majdanpek
1 : 3
OFK 019
Zaječar
Juhor
Obrež
0 : 4
Meševo
Meševo
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 1
Levač
Rekovac
OFK Lugomir
Rakitovo
4 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Radnički (S)
Svilajnac
7 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Blagotin
Poljna
Morava
Žitkovac
1 : 0
Rudar
Jelašnica
OFK Niš
Niš
0 : 4
Bukovik
Razanj
Orljane
Orljane
2 : 2
Malošište
Malošište
Zemljoradnik
Balajnac
7 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 5
Pukovac
Pukovac
Vrtište
Vrtište
2 : 7
Moravica
Subotinac
Mladost (M)
Medoševac
3 : 0
Svrljig
Svrljig
Leštane
Leštane
2 : 1
Budućnost
Zvečka
Torlak
Beograd
1 : 0
Prva Iskra
Barič
Komgrap
Beograd
1 : 3
Napredak
Medoševac
Sirakovo
Sirakovo
2 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Obilić
Živica
1 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Železničar
Požarevac
5 : 0
Sloga (B)
Burovac
Rudar (Kr)
Krepoljin
1 : 3
Rudar 2001
Kostolac
Integral
Batuša
4 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
SASK
Saraorci
1 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Obilić
Staro Selo
3 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 4
Osipaonica
Osipaonica
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
Pobeda
Golobok
3 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Omladinac
Seone
0 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
Podunavac
Udovice
0 : 1
Sloga (M)
Miloševac
Sovljak
Sovljak
0 : 2
ZSK
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Trlić
Trlić
6 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Banjani
Banjani
1 : 0
Tulari
Tulari
Kolubara 2
Valjevo
0 : 2
Radnik (Ub)
Ub
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 1
Rubribreza
Rubribreza
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Sloga
Lipnički Šor
4 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Duško
Klenje
2 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Vidojevica
Lešnica
1 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Mladi borac
Dublje
3 : 2
Karađorđe
Mišar
Majur
Majur
2 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 2
Drina
Badovinci
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
4 : 0
Borac (V)
Vraneši
Ibar
Mataruška Banja
4 : 1
Granit
Jošanička banja
Proleter
Pečenog
3 : 0
Tavnik
Tavnik
Popovići Vrnjci
Vrnjci
2 : 3
Mladi radnik 1925
Grdica
Napredak
Gračac
0 : 2
Budućnost
Konarevo
Karađorđe
Ribnica
0 : 1
Mataruge
Mataruge
Ribnica
Jovac
4 : 2
Gruža
Vitanovac
Jedinstvo (P)
Puhovo
3 : 0
Napredak
Svračkovci
Spartak
Trnava
1 : 4
Omladinac (Z)
Zablaće
Slatina
Slatina
1 : 1
Ovčar
Markovica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
Mladost (A)
Atenica
3 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Dedinje Junajted
Guča
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Mladost (P)
Preljina
1 : 3
Rudar
Bresnica
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
Omladinac
Bukovac
1 : 3
Slavija
Pivnice
Rusin
Ruski Krstur
4 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Maglić
Bački Maglić
1 : 3
Hercegovac
Gajdobra
Kulpin
Kulpin
1 : 5
Borac 46
Obrovac
Preporod
Novi Žednik
4 : 3
Senta
Senta
Iskra
Kucura
1 : 2
Proleter (RS)
Ravno Selo
Jadran
Feketić
0 : 1
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 2
Proleter (Nj)
Njegoševo
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 0
Radnički
Šid
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 2
Železničar
Inđija
Napredak
Popinci
3 : 2
Borac (K)
Klenak
Hajduk (V)
Višnjićevo
3 : 0
Borac (M)
Martinci
PSK Putinci
Putinci
4 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk (B)
Beška
0 : 0
Rudar
Vrdnik
ŽSK
Žabalj
1 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Veternik
Veternik
1 : 0
Slavija
Novi Sad
Tatra
Kisač
7 : 1
Hajduk
Čurug
Bačka (B)
Begeč
0 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Bačka (Đ)
Đurđevo
0 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
OFK Sirig
Sirig
3 : 2
OFK Futog
Futog
Index
Novi Sad
1 : 0
TSK
Temerin
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Lehel
Mužlja
3 : 0
Delija
Mokrin
Jedinstvo (B)
Bočar
1 : 3
Vojvodina
Novo Miloševo
Rusanda
Melenci
3 : 1
Tamiš
Farkaždin
Mladost BD
Banatski Despotovac
3 : 3
2. Oktobar
Kumane
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 17
Omladinac FAM
Botoš
Crvena zvezda
Rusko Selo
2 : 3
Potisje
Knićanin
Borac (A)
Aleksandrovo
1 : 1
Polet
Nakovo
Jugoslavija
Jabuka
2 : 4
Dolina
Padina
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 4
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Partizan (G)
Gaj
3 : 2
Potporanj
Potporanj
Radnički (B)
Baranda
4 : 2
Polet (Id)
Idvor
Budućnost (A)
Alibunar
5 : 1
Spartak 1911
Debeljača
Hajdučica
Hajdučica
1 : 2
Strela
Ivanovo
Jedinstvo
Grdelica
0 : 0
Vučje
Vučje
Mladost 1959
Vinarce
4 : 1
Real
Donja Jajina
OFK Morava
Leskovac
4 : 2
Sloga
Lipovica
BSK
Belanovce
4 : 0
Progres
Ladovica
Mladi borac
Živkovo
2 : 3
Šumadija
Razgojna
Moravac
Pečenjevce
4 : 2
Umac
Miroševce
Polet
Stajkovce
6 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Železničar
Brestovac
4 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Blizna
Blizna
3 : 1
Zlot
Zlot
Branik
Štubik
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Urovica
Urovica
2 : 4
Rudna Glava
Rudna Glava
Polom
Leskovo
3 : 2
Poreč
Donji milanovac
Omladinac
Grezna
3 : 0
Osnić
Osnić
Graničar
Veliki Izvor
4 : 1
Hajduk
Rujevica
PRO Rudar
Podvis
3 : 3
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Trebič
Sokobanja
3 : 5
Radnički 1946
Lubnica
Sebečevac
Sebečevac
6 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
FUD
Brus
2 : 1
Mladost
Donji Katun
Trudbenik
Stalać
2 : 2
Vinogradar
Zleginje
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 4
Gradina
Pejovac
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 2
Sloga (M)
Majdevo
Šanac
Šanac
3 : 1
Kupci
Kupci
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Juhor
Glavinci
Javor
Sladaja
3 : 1
Partizan (M)
Majur
Morava (KS)
Kočino Selo
2 : 0
Mladost (J)
Jovac
Moravac 2015
Krušar
3 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Hajduk
Čepure
4 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
Morava (R)
Ribare
2 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Resavac
Subotica
0 : 2
Kolare
Kolare
Napredak (D)
Drenovac
3 : 0
OFK Batinac
Batinac
Orlovi
Jasenovo
6 : 1
Mladost (D)
Dublje
Posavina
Stubline
3 : 1
Rojkovac
Obrenovac
OFK Borac
Arnajevo
1 : 4
Omladinac
Veliko Polje
Strelac
Mislođin
0 : 2
Mladost
Čibutkovica
Borac (L)
Lazarevac
2 : 0
Budućnost
Dudovica
Radnički
Rudovci
7 : 0
Barajevo
Barajevo
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 1
Lisović
Lisović
Boleč
Grocka
3 : 2
Dunavac
Grocka
Zaklopača
Zaklopača
2 : 4
Kosmajac
Koraćica
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
0 : 1
Vinča
Vinča (Grocka)
Šepšin
Šepšin
1 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 2
Kosmaj
Ralja
Zuce 2019
Zuce
1 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Ropočevo
Ropočevo
3 : 4
OFK Student
Mladenovac
Rasovača
Rasovača
3 : 0
Pobeda
Rusna
Naisus 1977
Rožina
4 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Doljevac
Doljevac
5 : 3
Palilula
Aleksinac
Elid
Donji Dušnik
1 : 1
Padina
Padina
Mladost (B)
Batušinac
1 : 2
Radnički 1924
Kočane
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
Moravac (Č)
Čečina
3 : 2
Sloga
Korman
ŽSK
Žirovnica
1 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
Lokomotiva
Lapovo
4 : 3
Borac
Pajsijevići
Banja
Banja
3 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Omladinac (DR)
Donja Rača
2 : 0
Marjan
Knić
BSK
Belosavci
1 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Jasenica
Božurnja
1 : 2
Mladost MG
Saranovo
Trnava
Donja Trnava
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Sloga
Milatovac
4 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Spartak
Pirot
2 : 1
Padež
Petrovac
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 2
Mladost
Poljska Ržana
Željuša
Željuša
7 : 0
Zadrugar
Krupac
Gnjilan
Gnjilan
3 : 1
Senjak
Pirot
Kotroman
Mokra Gora
1 : 4
Savinac
Visibaba
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 4
Borac (P)
Progar
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 0
011
Beograd
Šumadinac
Bečmen
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
Srem
Jakovo
Hajduk
Beograd
3 : 0
Balkan Mirijevo
Beograd
Šumadija 1934
Drača
3 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 1
Sloboda (G)
Grbice
Zastava
Kragujevac
0 : 5
Borac (D)
Drenovac
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 2
Kolonija
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
4 : 1
Šumadinac KG
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
5 : 3
Maršić
Maršić
Mladost (DK)
Donji Komren
5 : 0
Aluminjum
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 2
Morava
Krušce
Delijski Vis
Niš
4 : 0
Proleter
Donja Vrežina
Omladinac
Gornji Komren
4 : 0
Crvena zastava
Hum
Vulkan 1963
Brenica
3 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Mladost (L)
Lalinac
1 : 1
Palilulac
Niš
Radnički 1936
Trupale
2 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Vihor
Žbevac
2 : 2
Lugina
Aliđerce
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
2 : 2
Pavlovac
Pavlovac
Trešnjevka
Lopardince
15.09.2019
15:30
Čelik
Belo polje
BSK Bujanovac
Bujanovac
15.09.2019
15:30
Levosoje
Levosoje
Mineralac
Vranjska Banja
1 : 10
OFK Alakince
Alakince
OFK Senjak
Valjevo
2 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Stari drugari
Kadina Luka
6 : 1
Rakac Stave
Stave
Mladost
Latković
2 : 1
Popadić
Popadić
Joks Junajted
Mionica
5 : 2
Lukavac
Lukavac
Dračić 2018
Dračić
6 : 0
Ribnikar
Pecka
Jadar 2013
Valjevo
1 : 5
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Komanice
Komanice
0 : 1
Rajac
Kadina Luka
Polet
Popučke
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
Čučuge
Čučuge
4 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Joševa
Joševa
2 : 0
Kolubara (J)
Jabučje
Polet (DL)
Donji Lajkovac
5 : 0
Kalenić
Kalenić
Šarbane
Šarbane
2 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Mladost (V)
Vračević
5 : 0
Rudar 1945
Radljevo
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 3
Polet (T)
Takovo
Stubal
Stubal
0 : 3
Jedinstvo 2017
Tutin
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 3
Mlada krila
Metikoši
Borac (A)
Adrani
1 : 1
Progorelica
Progorelica
Lazac
Lazac
3 : 1
Mladost 1981
Štulac
Miločajac
Miločaj
2 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Mineral 2015
Rudno
3 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 1
Mladost
Kruščić
Lipar
Lipar
3 : 0
Polet
Sivac
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 1
Partizan
Kupusina
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 5
Stanišić 1920
Stanišić
Dunav
Bački Monoštor
1 : 5
Hajduk
Stapar
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 3
Omladinac
Deronje
Fruška Gora
Ruma
4 : 0
Jednota
Šid
Sloga (Č)
Čalma
1 : 6
Obilić 1993
Kukujevci
Fruškogorac
Manđelos
3 : 2
BSK
Bešenovo
Graničar 1924
Adaševci
4 : 0
Sloboda
Šašinci
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 1
Sloga (V)
Voganj
Sremac
Berkasovo
6 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Obilić
Vilovo
3 : 1
Proleter
Banoštor
Miletić
Mošorin
2 : 1
Moskva
Budisava
Jedinstvo (G)
Gospođinci
2 : 1
Čenej
Čenej
Susek
Susek
4 : 0
Hajduk
Gardinovci
Titel
Titel
10 : 1
Sloga
Lok
Bilećanin
Sečanj
6 : 3
Tisa 1933
Taraš
Jedinstvo 2014
Ečka
2 : 3
Zadrugar
Lazarevo
Zlatica
Zlatica
1 : 3
Naftagas
Boka
ASK
Aradac
6 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
Mladost
Belo Blato
1 : 2
MSK
Mihajlovo
Borac (VS)
Veliko Središte
6 : 3
Borac (VG)
Vračev Gaj
Vulturul
Grebenac
4 : 1
Banat (D)
Dupljaja
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Polet
Izbište
2 : 3
Banat (I)
Ilandža
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 4
Dunav
Banatska Palanka
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 1
Ševac
Kusić
Gradac
Konopnica
3 : 1
Todorovce
Todorovce
Mladost (B)
Batulovce
3 : 1
Milanovo
Milanovo
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 5
Plantaža
Donje Stopanje
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Lemind 1953
Leskovac
1 : 1
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Sloga (D)
Dašnica
1 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Borac
Gornji Katun
1 : 1
Polet 57
Milutovac
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 2
Garevina
Garevina
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 0
Mladost
Toljevac
Sloga (L)
Lozna
2 : 3
Rubin
Donji Stupanj
Budućnost
Miliva
2 : 1
Napredak (Sv)
Svojnovo
Istok 63
Plana
1 : 1
Mladost (S)
Sikirica
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 2
Šumadija
Trešnjevica
OFK Juhor 2016
Potočac
1 : 0
Napredak (St)
Stubica
Sloga
Voljavče
4 : 0
Mladost
Tečić
Ursule
Ursule
0 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Vinorača
Vinorača
0 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Mladost
Gložane
2 : 1
Šantarovac
Šantarovac
GFK Tabane
Jagodina
2 : 1
Šumadinac
Dragovo
Borac
Ušće
0 : 1
Jedinstvo
Dren
Belo Polje
Belo Polje
2 : 1
Rvati
Obrenovac
Sloga
Ratari
1 : 3
Trstenica
Trstenica
Proleter
Jasenak
2 : 4
Krtinska
Krtinska
Ljubinić
Ljubinić
2 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Pobednik
Piroman
1 : 3
Skela
Skela
Partizan
Draževac
1 : 3
Polet
Grabovac
Beljina
Beljina
4 : 1
Rušanj
Rušanj
Vranić
Vranić
7 : 1
OFK Guncati
Guncati
Umka
Umka
1 : 3
DIF
Beograd
Mladi proleter
Beograd
4 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Sparta Železnik
Beograd
1 : 3
Velika Moštanica
Velika Moštanica
13. maj
Zemun
0 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Rekreativo 011
Beograd
2 : 4
BUSK
Beograd
Napredak
Žarkovac
0 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Polet
Novi Karlovci
1 : 1
Dunav
Novi Slankamen
Šumar
Ogar
2 : 1
Sremac Deč
Deč
Krušedol
Krušedol
0 : 1
Sremac (Dob)
Dobrinci
Mladost
Buđanovci
2 : 0
OFK Brestač
Brestač
Radnički
Irig
2 : 3
ČSK
Čortanovci
Graničar
Obrež
1 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Tromedja
Majdan
2 : 0
Tisa
Padej
Šampion
Orom
2 : 1
Hajduk
Podlokanj
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 4
AFK
Ada
Bačka
Mol
0 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Graničar
Đala
2 : 1
Čoka
Čoka
Jadran
Sanad
2 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
1 : 1
Omladinac (BO)
Bogatic
Premijer
Badovinci
0 : 0
Milicionar
Bogatić
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
2 : 2
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
1 : 0
Cer
Petkovica
Lipolist
Lipolist
1 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Stojnik
Stojnik
2 : 2
Popović
Popovići
Vis
Parcani
1 : 3
Djurinci
Đurinci
Mladost G.
Guberevac
1 : 1
Sibnica
Sibnica
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 3
Vojvoda
Dučina
Rudar 2012
Babe
0 : 2
Mladost M.I.
Mala Ivanča
Prva Iskra
Runjani
1 : 3
Rudar
Brasina
Jezero
Amajić
2 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Hajduk
Ribarica
2 : 3
Sloga
Straža
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Borac
Kozjak
3 : 2
Antimon
Zajača
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 4
Mrovska
Mrovska
Radnički
Koceljeva
0 : 4
Šipurske livade
Šabac
Trešnjevka
Trbusac
7 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
PSK
Provo
5 : 0
Rankovac
Nakučani
Dobrava
Vukošić
2 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
OFK Jelen
Jelenča
1 : 4
Sloga
Krnić
PKB (PS)
Padinska skela
3 : 0
OFK Crvenka
Borča
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
Pionir
Besni Fok
3 : 0
Pinosava
Pinosava
Palilulac
Krnjača
6 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Resnik
Resnik
0 : 3
Poštar 1930
Beograd
Proleter
Karađorđevo
2 : 1
Mladost
Mali Bač
Soko
Nova Gajdobra
0 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Sloga
Plavna
1 : 3
Bačka
Despotovo
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 0
Borac
Vizić
Neštin
Neštin
0 : 5
Budućnost
Gložan
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
1 : 4
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Kruševica 1980
Kneževac
0 : 4
Badnjevac
Badnjevac
Napredak (MK)
Malo Krčmare
15.09.2019
15:30
Udarnik
Trska
Mladost (R)
Rašković
2 : 2
Jedinstvo (O)
Oplanić
Jedinstvo (K)
Kamenovo
3 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Mladost (R)
Ranovac
2 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Omladinac (B)
Busur
2 : 3
Zadrugar 1947
Tabanovac
Radnički (K)
Knežica
2 : 3
Manastirica
Manastirica
Krilaš
Ćovdin
1 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Stig 1955
Beranje
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 1
Dizel
Bare
Sloga (M)
Mustapić
3 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Mladost (B)
Biskuplje
4 : 4
Vihor
Маljurevac
Barič
Barič
6 : 2
Desine
Desine
Baštovan 2015
Carevac
2 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Brezovac
Brezovac
2 : 0
B 2000
Aranđelovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 2
Kopljari
Kopljari
Mladi rudar
Bukovik
2 : 2
Sloga
Zagorica
Vrbica
Aranđelovac
0 : 1
Šamot
Aranđelovac
Borac
Kloka
1 : 2
Budućnost
Blaznava
Prijatelji
Čačak
2 : 1
Rakova
Rakova
Morava
Katrga
3 : 0
Čačak 94
Čačak
Budućnost
Stančići
5 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
Malba
Žaočani
0 : 4
Vujan
Prislonica
Kej
Čačak
3 : 1
Planinac
Vujetinci
Mršinci
Mršinci
4 : 0
Lugovi
Čačak
Košutnjak
Kragujevac
2 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Ćava
Grošnica
1 : 3
Bratstvo 1975
Erdeč
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 1
Dobrača
Dobrača
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Jadran
Kragujevac
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
2 : 2
Slavija
Kragujevac
Žednik
Stari Žednik
7 : 1
Solid
Subotica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 3
Hajduk
Bačko Dušanovo
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
0 : 1
Lokomotiva
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
Palić
Palić
2 : 3
Bikovo
Bikovo
Unirea
Uzdin
0 : 1
Mundial
Pančevo
Glogonj
Glogonj
3 : 0
Slavia
Kovačica
Vojvodina (C)
Crepaja
0 : 1
Tempo
Sefkerin
Vojlovica 2018
Vojlovica
0 : 2
Omladinac 1927
Opovo
Pobeda
Samoš
1 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Omladinac
Deliblato
2 : 1
Mladost
Vojlovica
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 0
BSK
Bavanište
Borac
Pločica
1 : 6
Dolovo
Dolovo
Kapidžija
Kapidžija
2 : 7
Bukovica
Bukovica
Zdravinje
Zdravinje
3 : 2
Globoder
Globoder
Rasina
Vitanovac
1 : 5
Mudrakovac
Mudrakovac
Modrica
Modrica
0 : 0
Parunovac
Parunovac
Čarapan
Kruševac
1 : 10
Konjuh
Konjuh
Budućnost
Savino Selo
1 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Slavija
Novo Orahovo
0 : 5
Mladost Radost
Srbobran
Mladost (R)
Radičević
5 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Podunavac
Ritopek
3 : 1
Umčari
Umčari
Pudarci
Pudarci
15.09.2019
16:00
Hajduk
Kamendol
Vrbovac
Vrbovac
8 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Budućnost
Mala Krsna
3 : 1
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Drugovac
Drugovac
3 : 3
Landol
Landol
7. Juli
Vodanj
0 : 0
Petlić SD 026
Smederevo
Lunjevac
Lunjevac
3 : 2
Petrijevac
Petrijevo
Karadjordje
Radovanje
1 : 5
Mladost 1948
Donja Livadica
AF Đokić
Velika Plana
15.09.2019
Omladinac
Rakinac
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Jasenica
Kruševo
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 3
Borac
Trnjane
Polet (R)
Radevac
5 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Škriljac
Bradarac
2 : 0
Rutevac
Rutevac
Tempo
Mozgovo
2 : 11
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Čegar 1946
Donji Matejevac
7 : 0
Durlan Siti
Niš
Supovac
Supovac
3 : 1
Jasenovik 2018
Jasenovik
Planinac 1933
Prva Kutina
1 : 2
Sloga 1948
Malča
Spartak
Sićevo
7 : 2
Rujnik
Rujnik
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 9
Markovac
Markovac
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 0
Borac
Amerić
Omladinac
Rajkovac
2 : 3
Napredak
Međulužje
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
5 : 0
Kovačevac 1956
Kovačevac
Sloga
Granice
1 : 7
Dubona
Dubona
OFK Burovo
Burovo
0 : 9
Vreoci
Vreoci
Sloga
Lukavica
3 : 2
Sloboda
Stubica
OFK Radnički
Dren
1 : 1
Mladi Borac
Županjac
Polet
Mirosaljci
2 : 0
Šumadinac
Kruševica
Mladost
Baroševac
1 : 0
Bistrica
Bistrica
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 2
Borac
Arapovac
Knjaz
Srednja Dobrinja
3 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
0 : 1
Duškovci
Duškovci
Avijatičar Vranjani
Vranjani
3 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Glumač
Glumač
0 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Napredak
Gornja Dobrinja
4 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 4
Brezak
Pranjani
Velereč 94
Velereč
2 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Omladinac
Kalimanići
1 : 2
Ozremica
Beršići
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
4 : 0
Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 1
Šumadija
Brdjani
Egeta
Brza Palanka
2 : 0
Pontes
Kostol
Lokomotiva
Novi Sip
2 : 0
Koča Andjelković
Tekija
Mala Vrbica
Mala Vrbica
8 : 0
Omladinac
Vajuga
Rtkovo
Rtkovo
1 : 2
Kladušnica
Kladušnica
Pobeda
Držina
2 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 5
Lokomotiva
Belo Polje
Koštam Polje
Delimeđe
3 : 0
BSK 2014
Bukovica
Partizan (V)
Vrba
1 : 2
Studen Vitez
Studenica
Magnohrom
Kraljevo
0 : 0
Sloga Obrva
Obrva
Morava (M)
Mrsać
0 : 4
Mladost 1925
Oplanići
Šumadija
Šumarice
0 : 5
Omladinac
Drakčići
Železničar
Klačevica
1 : 1
Radnik
Davidovac
Polet
Zabrega
4 : 1
Razvitak
Mirilovac
Heroj
Busilovac
0 : 1
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Jedinstvo
Ratari
5 : 1
Budućnost
Lebina
Omladinski
Paraćin
1 : 0
BSK Buljane
Buljane
Kolubara (LP)
Liso Polje
2 : 1
Sloga (V)
Vrhovine
Murgaš 2012
Murgaš
3 : 0
Jedinstvo (M)
Milorci
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 0
Dokmir
Dokmir
Gunjevac
Gunjevac
3 : 1
Vukona
Vukona
Budućnost 1995
Slatina
4 : 3
Brgule
Brgule
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Sinđelić
Gibarac
2 : 0
OFK Bingula
Bingula
Omladinac
Batrovci
0 : 0
Erdevik 2017
Erdevik
Graničar
Jamena
3 : 0
Napredak
Vašica
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
5 : 1
Borac
Ilinci
Sloga 1949
Matijevac
1 : 2
Jedinstvo 2014
Beljin
Hajduk
Debrc
5 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 3
Polet
Jalovik
Verko
Suvo Selo
7 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Torpedo
Lojanice
3 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 4
Napredak (U)
Uzveće
Bair
Bogatić
1 : 3
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
Mladost (O)
Očage
1 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Bukorovac
Kragujevac
1 : 2
Partizan (C)
Cerovac
Seljak (C)
Cvetojevac
3 : 1
Kremenac
Rogojevac
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
0 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Turekovac
Turekovac
6 : 0
Radnik 2013
Šišince
Rudar 1973
Rudare
15.09.2019
11:00
Veternica
Leskovac
Polet
Kobilje
1 : 3
Dvorane
Dvorane
Mladost VPD
Kruševac
3 : 0
Kruševica
Kruševica
Dedina
Dedina
3 : 2
Mladost 2015
Mala Reka
Grkljane
Grkljane
1 : 3
Zmajevac
Belasica
Dražmirovac
Dražmirovac
2 : 4
Dobra Voda
Dobra Voda
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 2
Belica
Belica
Omladinac
Bunar
2 : 3
OFK Dragoševac
Dragoševac
Napredak
Staro Lanište
1 : 0
Mladost
Bukovče
Mali korak
Oglađenovac
4 : 0
Sloga Gorić
Gorić
OFK Povlen
Brezovice
1 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Zadrugar
Lopatanj
0 : 4
Omladinac
Valjevo
Bujačić
Bujačić
2 : 2
Kotešica
Kotešica
Borac
Veliko Laole
7 : 0
Rudar 1947
Stamnica
BSK
Bošnjak
1 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Mladost 1935
Prhovo
0 : 3
Kupinovo
Kupinovo
Vitez
Subotište
0 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Kameni
Ašanja
4 : 0
Lovac
Karlovčić
Dumača
Pocerski Metković
4 : 4
Pocerina
Jevremovac
Mladost
Slatina
7 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Zablaće
Zablaće (Šabac)
5 : 0
Metlić
Metlić
Sopot
Požarevac
4 : 3
Mip Majdan
Požarevac
Sloga 1932
Ćirikovac
2 : 4
Napredak
Batovac
Proleter 1932
Požarevac
0 : 4
BSK
Brežane
Moravac 1933
Dragovac
0 : 3
Dunavac
Petka
Morava 1932
Prugovo
5 : 1
Dunav
Ostrovo
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 2
Napredak
Bubušinac
Sloga
Kasidol
0 : 2
Beli Orao
Bradarac
Metalac
Požarevac
2 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Napredak
Nabrđe
4 : 1
Sloga
Drmno
Culjković
Culjković
8 : 2
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Napredak
Ševarice
3 : 1
Sloga
Duvanište
Proleter
Šabac
1 : 2
Petlovača
Petlovača
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
3 : 1
Metaloplastika
Šabac
Budućnost MI
Donja Trnava
2 : 0
Maskar
Maskar
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
1 : 4
Mladost
Rajkovac
Krćevac 04
Krćevac
2 : 1
Šumadinac
Šume
Jarmenovci
Jarmenovci
0 : 0
Kalipolje
Žabare
Borac BTG
Batalage
1 : 2
Mladost
Svileuva
Korman
Korman (Šabac)
2 : 3
Sava
Mrđenovac
Jedinstvo (P)
Platičevo
5 : 0
Borac
Stejanovci
Polet
Nikinci
15.09.2019
16:30
Graničar
Grabovci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
4 : 3
Jedinstvo (R)
Ruma
Car Uroš
Jazak
15.09.2019
Borac
Jarkovci
Sloga (K)
Krnješevci
15.09.2019
27. Oktobar
Šatrinci
Vojvodina
Neradin
2 : 3
Planinac
Rivica
Pobeda
Parta
3 : 0
Hajduk
Šušara
Vinogradar
Gudurica
1 : 2
Vitorul
Straža
Omladinac
Zagajica
3 : 1
Banat
Vršac
Tolić
Tolić
1 : 2
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Toplica
Donja Toplica
6 : 3
Borac
Rajković
Kačer
Belanovica
18 : 0
Proleter
Latković
Jadar
Stupnica
1 : 2
Mladost (G)
Gradilište
Jelav
Jelav
3 : 0
Granit
Radalj
Sloga
Korenita
2 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Mladost (DB)
Donja Borina
3 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
Sloga 1945
Veliko Selo
0 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
Jedinstvo (S)
Smoljinac
1 : 0
Napredak 1927
Toponica
Čobanče
Čitluk
4 : 2
Selanac
Selanac
Azbukovica
Crnča
11 : 2
Crnča
Crnča
Gradac
Pločnik
15.09.2019
16:00
Temnić 1924 - 2
Varvarin
OFK Orašje
Orašje
3 : 1
Kiseljak
Orašje
Velika Morava
Selo Varvarin
4 : 2
Parcane
Parcane
Ratkovac
Ratkovac
2 : 1
Sloga
Bogovađa
Proleter
Bajevac
5 : 0
Nepričava
Nepričava
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 3
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Mornar
Bar
1 : 0
Bokelj
Kotor
Arsenal
Tivat
3 : 3
Dečić
Tuzi
Jezero
Plav
1 : 2
Drezga
Piperi
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
0 : 0
Lovćen
Cetinje
Ibar
Rožaje
1 : 2
Otrant Olympic
Ulcinj
Bournemouth
Bournemouth
3 : 1
Everton
Liverpool
Watford
Watford
2 : 2
Arsenal
London
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
0 : 1
Sevilla
Sevilla
Real Betis
Sevilla
1 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
Celta de Vigo
Vigo
0 : 2
Granada
Granada
Eibar
Eibar
1 : 2
Espanyol
Barcelona
Leganés
Leganés
0 : 3
Villarreal
Villarreal
Real Madrid
Madrid
3 : 2
Levante
Valencia
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
2 : 0
Atlético Madrid
Madrid
Real Valladolid
Valladolid
1 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Hoffenheim
Sinsheim
0 : 3
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Paderborn
Paderborn
1 : 5
Schalke 04
Gelsenkirchen
Brescia
Brescia
3 : 4
Bologna
Bologna
Genoa
Genova
1 : 2
Atalanta
Bergamo
Verona
Verona
0 : 1
Milan
Milano
Parma
Parma
1 : 3
Cagliari
Cagliari
Roma
Roma
4 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
SPAL
Ferrara
2 : 1
Lazio
Roma
Nantes
Nantes
1 : 0
Reims
Reims
Monaco
Monaco
3 : 4
Olympique Marseille
Marseille
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 7
Spartak
Subotica
TSC
Kanjiža
4 : 0
Radnički 2012
Niš
Napredak Junior 2018
Kruševac
7 : 0
Mačva
Šabac
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Una Fortuna
Kragujevac
1 : 4
Požega
Požega
Šabac
Šabac
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 4
Radnički (Z)
Zrenjanin
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
OFK Vršac
Vršac
Topličanin
Prokuplje
1 : 8
Jagodina Tabane
Jagodina
Radnički 1912
Sombor
3 : 3
Spartak ŽK
Subotica
Bačka 1901
Subotica
7 : 1
Tekstilac
Odžaci
Hajduk 1912
Kula
0 : 0
Kabel
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 3
TSC
Bačka Topola
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 9
Sušica
Kragujevac
Mladi radnik 1926
Požarevac
5 : 0
Morava
Velika Plana
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
Zemun
Zemun
BSK 1925
Beograd
3 : 1
Studentski Grad
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 0
Sinđelić
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 3
Brodarac
Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 1
IMT
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Internacional
Beograd
5 : 3
OFK Beograd
Beograd
Timok 1919
Zaječar
1 : 1
Radnik
Surdulica
Timočanin
Knjaževac
0 : 2
GFK Dubočic
Leskovac
Radnički (S)
Sombor
0 : 8
Spartak ŽK
Subotica
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Petrika
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
1 : 1
Kabel
Novi Sad
Proleter
Novi Sad
3 : 1
TSC
Bačka Topola
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
OFK Vršac
Vršac
Polet
Izbište
0 : 15
Coerver junior
Vršac
Proleter
Banatski Karlovac
15.09.2019
Karaš
Jasenovo
Budućnost
Alibunar
3 : 2
Sloga
Plandište
Dobrica
Dobrica
2 : 10
Partizan
Uljma
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 1
Potporanj
Potporanj
Preporod
Novi Žednik
0 : 5
AFK
Ada
Čačak 94
Čačak
1 : 1
Crnokosa
Kosjerić
FAP
Priboj
0 : 1
Sloga
Kraljevo
Zlatibor
Čajetina
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 2
Polet (Lj)
Ljubić
Zlatar
Nova Varoš
1 : 2
BIP
Čačak
Bubamara
Kraljevo
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Kosmet
Leposavić
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 4
Bane 1931
Raška
Apolon 4
Kragujevac
1 : 2
Kiker
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Apolon 2018
Kraljevo
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 5
Voja Gačić
Pančevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
6 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (K)
Kovin
4 : 0
ŽAK
Kikinda
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Inđija
Inđija
Petrika
Novi Sad
5 : 0
Index
Novi sad
Crvenka
Crvenka
0 : 8
TSC
Bačka Topola
Spartak ŽK
Subotica
8 : 0
Arena Su
Subotica
ODR
Petrovaradin
8 : 3
Radnički 1912
Sombor
CFK
Vrbas
1 : 0
GDM 021
Novi Sad
Tavankut
Tavankut
1 : 16
TSC
Bačka Topola
Preporod
Novi Žednik
0 : 7
Spartak '07
Subotica
Spartak '06
Subotica
9 : 0
Bajša
Bajša
Bačka
Mol
2 : 0
Sloga
Ostojićevo
Kevi
Kevi
4 : 6
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Kraljevo Hajduk
Jarčujak
0 : 5
Mineral 2015
Rudno
Apolon
Kraljevo
10 : 0
Morava (M)
Mrsać
Radnik
Ušće
15.09.2019
11:00
Čibukovac
Kraljevo
Sloga
Kraljevo
10 : 1
Mataruge
Mataruge
Borac 1926
Čačak
7 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Zlatibor
Čajetina
5 : 1
Mladost
Lučani
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 1
Kinder
Čačak
GFK Sloboda
Užice
0 : 3
Gaučosi
Čačak
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
1 : 3
Soko 2015
Saraoci
AF Duljaj
Topola
9 : 0
Železničar
Požarevac
RSK
Rabrovo
6 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Bačinac
Bačinac
1 : 1
Cepelin 026
Smederevo
Karađorđe
Topola
5 : 0
Vašarište
Kragujevac
Zvezda B
Beograd
1 : 4
Zemun
Zemun
Bečej 1918
Bečej
0 : 4
Arena SU
Subotica
Subotica '08
Subotica
2 : 2
AFK
Ada
Spartak
Subotica
3 : 2
Subotica '07
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
6 : 1
Radnički 1905
Bajmok
OFK Borac
Arnajevo
0 : 3
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Šumadija
Šopić
0 : 10
Srećno stopalo
Lajkovac
Budućnost Krušik 1
Valjevo
0 : 2
Radnički
Valjevo
Omladinac
Ljig
15.09.2019
10:00
Železničar
Lajkovac
OFK Osečina
Osečina
15.09.2019
10:00
Vojvode
Mionica
Jedinstvo
Ub
15.09.2019
10:00
Budućnost Krušik 2
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
0 : 5
Senjak 2
Valjevo
Kolubara 1
Lazarevac
4 : 0
Kalimero
Lazarevac
Turbina
Vreoci
1 : 6
Akademija fudbala
Lazarevac
Sloboda
Stubica
0 : 4
Omladinac
Ljig
ŽFK Borac
Lazarevac
2 : 0
Napredak
Medoševac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 5
Železničar
Lajkovac
Kolubara 2
Lazarevac
1 : 1
Šumadija
Šopić
Akademija fudbala 1
Lazarevac
4 : 2
Akademija fudbala 2
Lazarevac
Real 2
Lazarevac
9 : 0
Kalimero 2
Lazarevac
Mladost (Č)
Čibutkovica
3 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Omladinac
Ljig
9 : 0
Kalimero 2
Lazarevac
Trijumf
Beograd
15.09.2019
08:30
Gardoš 2
Altina
Vrčin
Vrčin
15.09.2019
13:30
Budućnost
Zvečka
Šumadinac
Bečmen
15.09.2019
14:20
Bravo
Beograd

Rukomet

Obilić
Beograd
29 : 19
Spartak Vojput
Subotica
Kikinda
Kikinda
23 : 20
Partizan
Beograd
Železničar
Inđija
33 : 21
Voždovac 1955
Beograd

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
2 : 3
Vinter sport
Niš

Ragbi 15

Partizan
Beograd
69 : 0
Vojvodina
Novi Sad