XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 681 utakmica za dan
Nedelja, 22 Septembar 2019

Fudbal

Partizan
Beograd
22.09.2019
18:00
Crvena zvezda
Beograd
Kabel
Novi Sad
22.09.2019
16:00
RFK Grafičar
Beograd
Jošanica
Novi Pazar
22.09.2019
15:30
Sloga (P)
Požega
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
22.09.2019
15:30
Jedinstvo
Ub
Vojvodina 1928
Perlez
22.09.2019
16:00
Bratstvo 1946
Prigrevica
Dunav
Stari Banovci
22.09.2019
16:00
1. Maj Ruma
Ruma
Timočanin
Knjaževac
22.09.2019
15:30
Budućnost
Popovac
Temnić 1924
Varvarin
22.09.2019
15:30
GFK Dubočica
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
22.09.2019
15:30
Jagodina Tabane
Jagodina
SFS Borac
Paraćin
22.09.2019
11:00
Dunav
Prahovo
Car Konstantin
Niš
22.09.2019
11:00
Radan
Lebane
Zvižd
Kučevo
22.09.2019
15:30
Polet
Trnovče
Rudar
Stamnica
22.09.2019
15:30
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Udarnik
Lozovik
22.09.2019
15:30
OFK Napredak
Markovac
Partizan 1945
Darosava
22.09.2019
15:30
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloboda
Lipe
22.09.2019
15:30
Pomoravlje
Vlaški Do
Železničar
Lajkovac
22.09.2019
15:30
Radnički Šabački
Šabac
Radnički Stobeks
Klupci
22.09.2019
15:30
Radnički (V)
Valjevo
Rađevac
Krupanj
22.09.2019
15:30
Mladost (P)
Prnjavor
Borac
Lešnica
22.09.2019
15:30
Zadrugar
Lajkovac
OFK Divci
Divci
22.09.2019
15:30
Drina
Ljubovija
Sloga
Bogosavac
22.09.2019
15:30
Brezovica
Brezovica
Vrelo Sport
Vrelo
22.09.2019
15:30
Ribnica
Mionica
Polet
Ratina
22.09.2019
15:30
Budućnost
Resnik
Radnik
Ušće
22.09.2019
15:30
Bane 1931
Raška
Real
Podunavci
22.09.2019
15:30
Šumadija 1903
Kragujevac
OFK Ras
Novi Pazar
22.09.2019
15:30
Apolon 2018
Kovači
Vodojaža
Grošnica
22.09.2019
15:30
Korićani
Korićani
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
22.09.2019
15:30
Šumadija
Toponica
Lunjevica
Lunjevica
22.09.2019
15:30
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloboda (Č)
Čačak
22.09.2019
15:30
Budućnost
Arilje
Polet (T)
Trbušani
22.09.2019
15:30
Prijevor
Prijevor
Zlatar
Nova Varoš
22.09.2019
15:30
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Polimlje
Prijepolje
22.09.2019
15:30
Polet (Lj)
Ljubić
Bačka
Pačir
22.09.2019
16:00
Crvenka
Crvenka
Vojvodina
Bačko Gradište
22.09.2019
16:00
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladost (BP)
Bački Petrovac
22.09.2019
16:00
Tavankut
Tavankut
Tisa
Adorjan
22.09.2019
16:00
ČSK Pivara
Čelarevo
Jugović
Kać
22.09.2019
16:00
Sloboda
Donji Tovarnik
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
22.09.2019
16:00
Cement
Beočin
Hajduk (D)
Divoš
22.09.2019
16:00
Borac
Šajkaš
Jadran
Golubinci
22.09.2019
16:00
Crvena zvezda
Novi Sad
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
22.09.2019
16:00
Mladost (O)
Omoljica
Banat (Č)
Čenta
22.09.2019
16:00
Begej
Žitište
ŽAK
Kikinda
22.09.2019
16:00
Kikinda 1909
Kikinda
Borac (St)
Starčevo
22.09.2019
16:00
Naftagas
Elemir
Jastrebac
Blace
22.09.2019
15:30
Sloga
Leskovac
Akademija 10
Prokuplje
22.09.2019
15:30
OFK Kosanica
Kuršumlija
Jablanica
Medveđa
22.09.2019
15:30
Budućnost
Orašje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
22.09.2019
15:30
Žitorađa
Žitorađa
Polet 1980
Laplje Selo
22.09.2019
15:30
Bobište
Bobište
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
22.09.2019
11:00
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo (P)
Pirot
22.09.2019
11:00
OFK 019
Zaječar
Lužnica
Babušnica
22.09.2019
15:30
BSK
Bogovina
Kablovi
Zaječar
22.09.2019
15:30
Đerdap
Kladovo
Meševo
Meševo
22.09.2019
15:30
Blagotin
Poljna
Mačkovac
Mačkovac
22.09.2019
15:30
Radnički (S)
Svilajnac
Levač
Rekovac
22.09.2019
15:30
OFK Lugomir
Rakitovo
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
22.09.2019
15:30
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Kušiljevo
Kušiljevo
22.09.2019
15:30
Župa
Aleksandrovac
Juhor
Obrež
22.09.2019
15:30
Jedinstvo (P)
Paraćin
Rudar
Jelašnica
22.09.2019
15:30
Svrljig
Svrljig
Moravica
Subotinac
22.09.2019
15:30
Mladost (M)
Medoševac
Pukovac
Pukovac
22.09.2019
15:30
Vrtište
Vrtište
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
22.09.2019
15:30
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Malošište
Malošište
22.09.2019
15:30
Zemljoradnik
Balajnac
Bukovik
Razanj
22.09.2019
15:30
Orljane
Orljane
Morava
Žitkovac
22.09.2019
15:30
OFK Niš
Niš
Dunav
Veliko Selo
22.09.2019
15:30
Mladost
Cvetovac
Vrčin
Vrčin
22.09.2019
15:30
Komgrap
Beograd
Prva Iskra
Barič
22.09.2019
11:00
BSK 1926
Baćevac
BSK Batajnica
Batajnica
22.09.2019
15:30
Turbina
Vreoci
Budućnost
Zvečka
22.09.2019
15:30
BASK
Beograd
Budućnost (V)
Vezičevo
22.09.2019
16:00
Napredak Simićevo
Simićevo
Mlava (ML)
Malo Laole
22.09.2019
16:00
Borac (K)
Klenovnik
Sloga (L)
Lučica
22.09.2019
16:00
Integral
Batuša
Sloga (B)
Burovac
22.09.2019
16:00
Rudar (Kr)
Krepoljin
Borac (Ž)
Žabari
22.09.2019
16:00
Železničar
Požarevac
Omladinac (Š)
Šetonje
22.09.2019
16:00
Obilić
Živica
Sloga (L)
Lugavčina
22.09.2019
15:30
Sloga (M)
Miloševac
Cerovac 2013
Cerovac
22.09.2019
15:30
Podunavac
Udovice
Mladi radnik 1940
Radinac
22.09.2019
15:30
Pobeda
Golobok
Osipaonica
Osipaonica
22.09.2019
15:30
Radnik
Smederevska Palanka
Železničar Kusadak
Kusadak
22.09.2019
15:30
Crvena zvezda
Suvodol
SASK
Saraorci
22.09.2019
15:30
Obilić
Staro Selo
ZSK
Valjevo
22.09.2019
15:30
OFK Osečina
Osečina
Tulari
Tulari
22.09.2019
15:30
Kolubara 2
Valjevo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
22.09.2019
15:30
Banjani
Banjani
Tvrdojevac
Tvrdojevac
22.09.2019
15:30
OFK Brđanac
Valjevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
22.09.2019
15:30
Trlić
Trlić
Sovljak
Sovljak
22.09.2019
15:30
Iskra
Donja Bukovica
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
22.09.2019
15:30
Milan Orlić
Novo Selo
Drina
Badovinci
22.09.2019
15:30
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Hajduk Stanko
Crna Bara
22.09.2019
15:30
Cer
Jadranska Lešnica
Karađorđe
Mišar
22.09.2019
15:30
Majur
Majur
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
22.09.2019
15:30
Mladi borac
Dublje
Podrinje
Lozničko Polje
22.09.2019
15:30
Sinđelić
Lipnica
Sloga
Lipnički Šor
22.09.2019
15:30
Duško
Klenje
Gruža
Vitanovac
22.09.2019
16:00
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mataruge
Mataruge
22.09.2019
16:00
Ribnica
Jovac
Budućnost
Konarevo
22.09.2019
16:00
Karađorđe
Ribnica
Tavnik
Tavnik
22.09.2019
16:00
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Granit
Jošanička banja
22.09.2019
16:00
Proleter
Pečenog
Borac (V)
Vraneši
22.09.2019
16:00
Rudar
Baljevac
Napredak
Svračkovci
22.09.2019
16:00
Rudar
Bresnica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
22.09.2019
16:00
Mladost (P)
Preljina
Ozrem
Ozrem
22.09.2019
16:00
Dedinje Junajted
Guča
Jedinstvo (K)
Konjevići
22.09.2019
16:00
Parmenac
Parmenac
Zadrugar
Donja Trepča
22.09.2019
16:00
Mladost (A)
Atenica
Omladinac (Z)
Zablaće
22.09.2019
16:00
Slatina
Slatina
Jedinstvo (P)
Puhovo
22.09.2019
16:00
Spartak
Trnava
Budućnost (M)
Mladenovo
22.09.2019
16:00
Borac 46
Obrovac
Budućnost (P)
Parage
22.09.2019
16:00
Kulpin
Kulpin
Hercegovac
Gajdobra
22.09.2019
16:00
ŽAK
Sombor
BSK
Bački Brestovac
22.09.2019
16:00
Rusin
Ruski Krstur
Slavija
Pivnice
22.09.2019
16:00
Kordun
Kljajićevo
Radnički 1918
Ratkovo
22.09.2019
16:00
Omladinac
Bukovac
Đurđin
Đurđin
22.09.2019
16:00
Iskra
Kucura
Obilić (Z)
Zmajevo
22.09.2019
16:00
Sloga
Ostojićevo
Senta
Senta
22.09.2019
16:00
Radnički 1905
Bajmok
Mitros
Sremska Mitrovica
22.09.2019
16:30
Rudar
Vrdnik
LSK Laćarak
Laćarak
22.09.2019
16:30
Hajduk (B)
Beška
Borac (M)
Martinci
22.09.2019
16:30
PSK Putinci
Putinci
Borac (K)
Klenak
22.09.2019
16:30
Hajduk (V)
Višnjićevo
Železničar
Inđija
22.09.2019
16:30
Napredak
Popinci
Ljukovo
Ljukovo
22.09.2019
16:30
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Jedinstvo
Rumenka
22.09.2019
16:00
Omladinac
Stepanovićevo
TSK
Temerin
22.09.2019
16:00
Petrovaradin
Petrovaradin
Fruškogorac
Sremska Kamenica
22.09.2019
16:00
OFK Sirig
Sirig
Hajduk
Čurug
22.09.2019
16:00
Bačka (B)
Begeč
Šajkaš 1908
Kovilj
22.09.2019
16:00
Veternik
Veternik
OFK Klek
Klek
22.09.2019
16:00
Borac (A)
Aleksandrovo
Potisje
Knićanin
22.09.2019
16:00
Mladost (L)
Lukićevo
Omladinac FAM
Botoš
22.09.2019
16:00
Crvena zvezda
Rusko Selo
2. Oktobar
Kumane
22.09.2019
16:00
Radnički 1911
Jaša Tomić
Tamiš
Farkaždin
22.09.2019
16:00
Mladost BD
Banatski Despotovac
Vojvodina
Novo Miloševo
22.09.2019
16:00
Rusanda
Melenci
Lehel
Mužlja
22.09.2019
16:00
Jedinstvo (B)
Bočar
Dolina
Padina
22.09.2019
16:00
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Strela
Ivanovo
22.09.2019
16:00
Radnički (K)
Kovin
Spartak 1911
Debeljača
22.09.2019
16:00
Hajdučica
Hajdučica
Polet (Id)
Idvor
22.09.2019
16:00
Budućnost (A)
Alibunar
Potporanj
Potporanj
22.09.2019
16:00
Radnički (B)
Baranda
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
22.09.2019
16:00
Partizan (G)
Gaj
Vučje
Vučje
22.09.2019
15:30
Zloćudovo
Zloćudovo
Kumarevo 65
Kumarevo
22.09.2019
15:30
Železničar
Brestovac
Umac
Miroševce
22.09.2019
15:30
Polet
Stajkovce
Šumadija
Razgojna
22.09.2019
15:30
Moravac
Pečenjevce
Progres
Ladovica
22.09.2019
15:30
Mladi borac
Živkovo
Sloga
Lipovica
22.09.2019
15:30
BSK
Belanovce
Real
Donja Jajina
22.09.2019
15:30
OFK Morava
Leskovac
Jedinstvo
Grdelica
22.09.2019
15:30
Mladost 1959
Vinarce
Ključ
Podvrška
22.09.2019
11:00
Poreč
Donji milanovac
Radnički
Klokočevac
22.09.2019
16:00
Urovica
Urovica
Nemetali
Donja Bela Reka
22.09.2019
16:00
Krivelj
Krivelj
Polet
Jabukovac
22.09.2019
16:00
Blizna
Blizna
Osnić
Osnić
22.09.2019
16:00
Radnički 1946
Lubnica
Velika Jasikova
Velika Jasikova
22.09.2019
16:00
PRO Rudar
Podvis
Kosovo
Zvezdan
22.09.2019
16:00
Sloga (M)
Minićevo
Omladinac
Grezna
22.09.2019
16:00
Graničar
Veliki Izvor
Sloga (Ć)
Ćićevac
22.09.2019
15:30
Čitluk
Čitluk
Kupci
Kupci
22.09.2019
15:30
Žabare
Žabare
13. April
Lomnica
22.09.2019
15:30
Šanac
Šanac
Sloga (M)
Majdevo
22.09.2019
15:30
Varvarin
Varvarin
Gradina
Pejovac
22.09.2019
15:30
Donji Kopaonik
Razbojna
Vinogradar
Zleginje
22.09.2019
15:30
Ribnik
Gornji Ribnik
Mladost
Donji Katun
22.09.2019
15:30
Trudbenik
Stalać
Sebečevac
Sebečevac
22.09.2019
15:30
FUD
Brus
Mladost (D)
Dublje
22.09.2019
15:30
Bratstvo
Međureč
OFK Batinac
Batinac
22.09.2019
15:30
Orlovi
Jasenovo
Kolare
Kolare
22.09.2019
15:30
Napredak (D)
Drenovac
OFK Bratstvo
Medveđa
22.09.2019
15:30
Resavac
Subotica
Mladost (K)
Koncarevo
22.09.2019
15:30
Morava (R)
Ribare
Dragocvet
Dragocvet
22.09.2019
15:30
Hajduk
Čepure
Mladost (J)
Jovac
22.09.2019
15:30
Moravac 2015
Krušar
Partizan (M)
Majur
22.09.2019
15:30
Morava (KS)
Kočino Selo
Juhor
Glavinci
22.09.2019
15:30
Javor
Sladaja
Lisović
Lisović
22.09.2019
15:30
Posavina
Stubline
Barajevo
Barajevo
22.09.2019
15:30
OFK Zabrežje
Zabrežje
Duboko
Mala Moštanica
22.09.2019
15:30
Radnički
Rudovci
Budućnost
Dudovica
22.09.2019
15:30
Zvezda
Konatice
Omladinac
Veliko Polje
22.09.2019
15:30
Strelac
Mislođin
Rojkovac
Obrenovac
22.09.2019
15:30
OFK Borac
Arnajevo
OFK Student
Mladenovac
22.09.2019
10:00
Boleč
Grocka
Rabrovac
Rabrovac
22.09.2019
15:30
Ropočevo
Ropočevo
Kosmaj
Ralja
22.09.2019
15:30
Zuce 2019
Zuce
Šumadija 1962
Jagnjilo
22.09.2019
15:30
Velika Krsna
Velika Krsna
Kosmajac
Koraćica
22.09.2019
15:30
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Dunavac
Grocka
22.09.2019
15:30
Zaklopača
Zaklopača
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
22.09.2019
16:00
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Radnički 1924
Kočane
22.09.2019
16:00
Zaplanjac
Gadžin Han
Baličevac
Baličevac
22.09.2019
16:00
Elid
Donji Dušnik
Palilula
Aleksinac
22.09.2019
11:00
Napredak 2012
Krušje
OFK Rutevac 1908
Rutevac
22.09.2019
16:00
Doljevac
Doljevac
Pobeda
Rusna
22.09.2019
16:00
Naisus 1977
Rožina
ŽSK
Žirovnica
22.09.2019
15:30
Lokomotiva
Lapovo
Banja
Banja
22.09.2019
15:30
Vinča
Vinča (Topola)
Omladinac (DR)
Donja Rača
22.09.2019
15:30
Borac
Pajsijevići
BSK
Belosavci
22.09.2019
15:30
Plaskovac
Plaskovac
Jasenica
Božurnja
22.09.2019
15:30
Marjan
Knić
Trnava
Donja Trnava
22.09.2019
15:30
Šumadinac (S)
Stojnik
Sloga
Milatovac
22.09.2019
15:30
Mladost MG
Saranovo
Šumadinac (N)
Natalinci
22.09.2019
15:30
Prvi srpski ustanak
Orašac
Dragoš
Pirot
22.09.2019
16:00
Gnjilan
Gnjilan
Mladost
Poljska Ržana
22.09.2019
16:00
Željuša
Željuša
Padež
Petrovac
22.09.2019
16:00
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Balkan Mirijevo
Beograd
22.09.2019
15:30
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Srem
Jakovo
22.09.2019
15:30
Hajduk
Beograd
Institut
Zemun Polje
22.09.2019
15:30
Poštar Zvezdara
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
22.09.2019
15:30
Borac (O)
Ostružnica
011
Beograd
22.09.2019
16:00
Šumadinac
Bečmen
Heroj Polet
Jajinci
22.09.2019
15:30
Posavac Tišma
Boljevci
Borac (P)
Progar
22.09.2019
15:30
Rakovica
Beogra
Maršić
Maršić
22.09.2019
16:00
Sloga (D)
Desimirovac
Šumadinac KG
Kragujevac
22.09.2019
16:00
Srbija
Ilićevo
Kolonija
Kragujevac
22.09.2019
16:00
Kutlovo
Kutlovo
Borac (D)
Drenovac
22.09.2019
16:00
OFK Bagremar
Kragujevac
Sloboda (G)
Grbice
22.09.2019
16:00
Zastava
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
22.09.2019
16:00
Pobeda 1926
Beloševac
Jedinstvo (P)
Petrovac
22.09.2019
16:00
Šumadija 1934
Drača
Čegar 2013
Kamenica
22.09.2019
15:30
Mladost (DK)
Donji Komren
Palilulac
Niš
22.09.2019
15:30
Radnički 1936
Trupale
Sloboda
Gornja Vrežina
22.09.2019
15:30
Mladost (L)
Lalinac
Crvena zastava
Hum
22.09.2019
15:30
Vulkan 1963
Brenica
Proleter
Donja Vrežina
22.09.2019
15:30
Omladinac
Gornji Komren
Morava
Krušce
22.09.2019
15:30
Delijski Vis
Niš
OFK Alakince
Alakince
22.09.2019
15:30
Mladost (S)
Suvojnica
Levosoje
Levosoje
22.09.2019
15:30
Mineralac
Vranjska Banja
Čelik
Belo polje
22.09.2019
15:30
BSK Bujanovac
Bujanovac
Pavlovac
Pavlovac
22.09.2019
15:30
Trešnjevka
Lopardince
Lugina
Aliđerce
22.09.2019
15:30
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Mladost (B)
Bosilegrad
22.09.2019
15:30
Ternoci
Trnovac
Žabari
Žabari (Valjevo)
22.09.2019
15:30
Tešnjar
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
22.09.2019
15:30
Polet
Popučke
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
22.09.2019
15:30
Komanice
Komanice
Ribnikar
Pecka
22.09.2019
15:30
Jadar 2013
Valjevo
Lukavac
Lukavac
22.09.2019
15:30
Dračić 2018
Dračić
Popadić
Popadić
22.09.2019
15:30
Joks Junajted
Mionica
Rakac Stave
Stave
22.09.2019
15:30
Mladost
Latković
OFK Senjak
Valjevo
22.09.2019
15:30
Stari drugari
Kadina Luka
Pambukovica
Pambukovica
22.09.2019
15:30
Crvena Jabuka
Ub
Kolubara (J)
Jabučje
22.09.2019
15:30
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Čučuge
Čučuge
22.09.2019
15:30
Joševa
Joševa
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
22.09.2019
16:00
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Jovo Kursula
Cvetke
22.09.2019
16:00
Mineral 2015
Rudno
Mladost 1981
Štulac
22.09.2019
16:00
Miločajac
Miločaj
Zvezda
Čukojevac
22.09.2019
16:00
Stubal
Stubal
Mladost
Kruščić
22.09.2019
Omladinac
Deronje
Hajduk
Stapar
22.09.2019
Jedinstvo
Ribarevo
Stanišić 1920
Stanišić
22.09.2019
Dunav
Bački Monoštor
Terekveš
Svilojevo
22.09.2019
OFK Odžaci
Odžaci
Kula
Kula
22.09.2019
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Polet
Sivac
22.09.2019
Borac
Bački Gračac
Zadrugar
Srpski Miletić
22.09.2019
Lipar
Lipar
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
22.09.2019
16:30
Fruška Gora
Ruma
Sloga (V)
Voganj
22.09.2019
16:30
Sremac
Berkasovo
Sloboda
Šašinci
22.09.2019
16:30
OFK Bikić
Bikić Do
Trgovački
Sremska Mitrovica
22.09.2019
16:30
Graničar 1924
Adaševci
BSK
Bešenovo
22.09.2019
16:30
Sloven
Ruma
Obilić 1993
Kukujevci
22.09.2019
16:30
Fruškogorac
Manđelos
OFK Stajićevo
Stajićevo
22.09.2019
16:00
Mladost
Belo Blato
Naftagas
Boka
22.09.2019
16:00
ASK
Aradac
Zadrugar
Lazarevo
22.09.2019
16:00
Zlatica
Zlatica
Tisa 1933
Taraš
22.09.2019
16:00
Jedinstvo 2014
Ečka
OFK Gradnulica
Zrenjanin
22.09.2019
16:00
Bilećanin
Sečanj
Ševac
Kusić
22.09.2019
16:00
Borac (VS)
Veliko Središte
Banat (I)
Ilandža
22.09.2019
16:00
Partizan (K)
Kajtasovo
Karaš (J)
Jasenovo
22.09.2019
16:00
Polet
Izbište
Ratar
Kruščica
22.09.2019
16:00
Karaš (K)
Kuštilj
Borac (VG)
Vračev Gaj
22.09.2019
16:00
Vulturul
Grebenac
Todorovce
Todorovce
22.09.2019
15:30
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Badince
Badince
22.09.2019
15:30
Lemind 1953
Leskovac
Bratstvo
Bratmilovce
22.09.2019
11:00
Jedinstvo (Š)
Šišava
Plantaža
Donje Stopanje
22.09.2019
15:30
Sloboda
Donje Brijanje
Milanovo
Milanovo
22.09.2019
15:30
Marjan MB
Mala Biljanica
Gradac
Konopnica
22.09.2019
11:00
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
14. Oktobar
Izbenica
22.09.2019
15:30
Omladinac
Pojate
Rubin
Donji Stupanj
22.09.2019
15:30
Kamenorezac 76
Dublje
Mladost
Toljevac
22.09.2019
15:30
Sloga (L)
Lozna
Garevina
Garevina
22.09.2019
15:30
Velika Drenova
Velika Drenova
Sloga (D)
Dašnica
22.09.2019
15:30
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Napredak (Sv)
Svojnovo
22.09.2019
15:30
Pomoravlje
Ostrikovac
Rudar (P)
Plazane
22.09.2019
15:30
Beljanica
Strmosten
Šumadija
Trešnjevica
22.09.2019
15:30
OFK Juhor 2016
Potočac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
22.09.2019
15:30
Istok 63
Plana
Mladost
Tečić
22.09.2019
15:30
Šumadinac
Dragovo
Osaonica
Bagrdan
22.09.2019
15:30
GFK Tabane
Jagodina
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
22.09.2019
15:30
Zenit
Oparić
Kupinovac
Kupinovac
22.09.2019
15:30
Budućnost
Đurinac
Sloboda
Šuljkovac
22.09.2019
15:30
Vinorača
Vinorača
Jedinstvo
Dren
22.09.2019
16:00
Polet
Grabovac
Skela
Skela
22.09.2019
16:00
Partizan
Draževac
Crvena Zastava
Obrenovac
22.09.2019
11:00
Pobednik
Piroman
Krtinska
Krtinska
22.09.2019
16:00
Ljubinić
Ljubinić
Trstenica
Trstenica
22.09.2019
11:00
Proleter
Jasenak
Rvati
Obrenovac
22.09.2019
16:00
Sloga
Ratari
Borac
Ušće
22.09.2019
11:00
Belo Polje
Belo Polje
Veliki Borak
Veliki Borak
22.09.2019
15:30
Beljina
Beljina
Velika Moštanica
Velika Moštanica
22.09.2019
15:30
Bežanija
Novi Beograd
Busije
Busije
22.09.2019
15:30
Rekreativo 011
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
22.09.2019
15:30
13. maj
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
22.09.2019
15:30
Dedinje
Beograd
DIF
Beograd
22.09.2019
10:00
Sparta Železnik
Beograd
BUSK
Beograd
22.09.2019
15:30
Mladi proleter
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
22.09.2019
10:00
Umka
Umka
Hrtkovci
Hrtkovci
22.09.2019
16:30
Napredak
Žarkovac
ČSK
Čortanovci
22.09.2019
16:30
Graničar
Obrež
OFK Brestač
Brestač
22.09.2019
16:30
Radnički
Irig
Sremac (Dob)
Dobrinci
22.09.2019
16:30
Mladost
Buđanovci
Sremac Deč
Deč
22.09.2019
16:30
Krušedol
Krušedol
Dunav
Novi Slankamen
22.09.2019
16:30
Šumar
Ogar
Srem
Sremski Mihaljevci
22.09.2019
16:30
Polet
Novi Karlovci
Tisa
Padej
22.09.2019
16:00
Jedinstvo
Srpski Krstur
Čoka
Čoka
22.09.2019
16:00
Jadran
Sanad
Horgoš 1911
Horgoš
22.09.2019
16:00
Graničar
Đala
Hajduk
Podlokanj
22.09.2019
16:00
Potisje
Kanjiža
Tromedja
Majdan
22.09.2019
16:00
Šampion
Orom
Sloboda
Salaš Crnobarski
22.09.2019
15:30
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
22.09.2019
15:30
Napredak
Mačvanski Belotić
Gorki
Glušci
22.09.2019
15:30
Premijer
Badovinci
Omladinac (BO)
Bogatic
22.09.2019
15:30
OFK Šabac
Šabac
Mladost M.I.
Mala Ivanča
22.09.2019
15:30
OFK Rogača
Rogača
Mali Požarevac
Mali Požarevac
22.09.2019
13:00
Rudar 2012
Babe
Sibnica
Sibnica
22.09.2019
15:30
Nemenikuće
Nemenikuće
Djurinci
Đurinci
22.09.2019
15:30
Mladost G.
Guberevac
Popović
Popovići
22.09.2019
13:00
Vis
Parcani
Antimon
Zajača
22.09.2019
15:30
Velika Reka
Velika Reka
Sloga
Straža
22.09.2019
15:30
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
22.09.2019
15:30
Hajduk
Ribarica
Rudar
Brasina
22.09.2019
15:30
Jezero
Amajić
Sloga
Krnić
22.09.2019
15:30
Pričinović
Pocerski Pričinović
Cerić
Miokus
22.09.2019
15:30
OFK Jelen
Jelenča
Vlašić
Donje Crniljevo
22.09.2019
15:30
Jevremovac
Jevremovac
Rankovac
Nakučani
22.09.2019
15:30
Dobrava
Vukošić
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
22.09.2019
15:30
PSK
Provo
Šipurske livade
Šabac
22.09.2019
15:30
Trešnjevka
Trbusac
Mrovska
Mrovska
22.09.2019
15:30
Radnički
Koceljeva
Sveti Stefan
Slanci
22.09.2019
15:30
Resnik
Resnik
Pinosava
Pinosava
22.09.2019
15:30
Palilulac
Krnjača
Boka Seniors
Beograd
22.09.2019
11:00
Avala 1939
Beli Potok
Siti Sport Klub
Beograd
22.09.2019
10:00
Minel
Ripanj
OFK Crvenka
Borča
22.09.2019
15:30
Lepušnica
Glogonjski rit
Budućnost
Gložan
22.09.2019
16:00
Proleter
Karađorđevo
Borac
Vizić
22.09.2019
16:00
Neštin
Neštin
Bačka
Despotovo
22.09.2019
16:00
Bačka 1945
Bačka Palanka
Naša Zvezda
Silbaš
22.09.2019
16:00
Sloga
Plavna
Mladost
Mali Bač
22.09.2019
16:00
Soko
Nova Gajdobra
Mladi radnik (D)
Dragušica
22.09.2019
15:30
Karađorđe (V)
Vučić
Jedinstvo (O)
Oplanić
22.09.2019
15:30
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
Udarnik
Trska
22.09.2019
15:30
Mladost (R)
Rašković
Badnjevac
Badnjevac
22.09.2019
15:30
Napredak (MK)
Malo Krčmare
BSK
Borač
22.09.2019
15:30
Kruševica 1980
Kneževac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
22.09.2019
15:30
Sloga (Z)
Zabojnica
Napredak 1936
Veliko Crniće
22.09.2019
16:00
Rade Milošević
Dubočka
Borac (V)
Vukovac
22.09.2019
16:00
Krilaš
Ćovdin
Manastirica
Manastirica
22.09.2019
16:00
Jasenovac
Krepoljin
Zadrugar 1947
Tabanovac
22.09.2019
16:00
Radnički (K)
Knežica
Sloga 1952
Veliki Popovac
22.09.2019
16:00
Omladinac (B)
Busur
Ljubičevo
Ljubičevo
22.09.2019
16:00
Napredak (P)
Poljana
Desine
Desine
22.09.2019
16:00
Baštovan 2015
Carevac
Vihor
Маljurevac
22.09.2019
16:00
Žitkovica 2017
Žitkovica
Mlava (B)
Bratinac
22.09.2019
16:00
Mladost (B)
Biskuplje
Dizel
Bare
22.09.2019
16:00
Sloga (M)
Mustapić
Stig 1955
Beranje
22.09.2019
16:00
Žika Marković Uča
Miljević
B 2000
Aranđelovac
22.09.2019
15:30
Budućnost
Blaznava
Šamot
Aranđelovac
22.09.2019
10:00
Borac
Kloka
Radoje Domanović
Ovsište
22.09.2019
15:30
Vrbica
Aranđelovac
Mladost
Jelenac
22.09.2019
10:00
Kralj Petar I
Topola
Sloga
Zagorica
22.09.2019
10:00
Venčani
Venčani
Kopljari
Kopljari
22.09.2019
15:30
Mladi rudar
Bukovik
Brezovac
Brezovac
22.09.2019
15:30
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Planinac
Vujetinci
22.09.2019
15:30
Mršinci
Mršinci
Vujan
Prislonica
22.09.2019
15:30
Kej
Čačak
Gavrilo Princip
Vranići
22.09.2019
15:30
Malba
Žaočani
Čačak 94
Čačak
22.09.2019
15:30
Budućnost
Stančići
Rakova
Rakova
22.09.2019
11:00
Morava
Katrga
Orlovac 1932
Mrčajevci
22.09.2019
15:30
Prijatelji
Čačak
Jadran
Kragujevac
22.09.2019
16:00
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Dobrača
Dobrača
22.09.2019
16:00
21. oktobar
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
22.09.2019
16:00
Ćava
Grošnica
Divostin
Kragujevac
22.09.2019
16:00
Košutnjak
Kragujevac
Elektrovojvodina
Subotica
22.09.2019
16:30
Palić
Palić
Lokomotiva
Subotica
22.09.2019
16:30
Vinogradar
Hajdukovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
22.09.2019
16:30
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Solid
Subotica
22.09.2019
16:30
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Čantavir
Čantavir
22.09.2019
16:30
Žednik
Stari Žednik
Mundial
Pančevo
22.09.2019
16:00
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Omladinac 1927
Opovo
22.09.2019
16:00
Pobeda
Samoš
Tempo
Sefkerin
22.09.2019
16:00
Vojlovica 2018
Vojlovica
Slavia
Kovačica
22.09.2019
16:00
Vojvodina (C)
Crepaja
Unirea
Uzdin
22.09.2019
16:00
Glogonj
Glogonj
Mladost
Vojlovica
22.09.2019
16:00
Dolovo
Dolovo
Jedinstvo
Dubovac
22.09.2019
16:00
Budućnost
Banatski Brestovac
BSK
Bavanište
22.09.2019
16:00
Proleter
Mramorak
Omladinac
Deliblato
22.09.2019
16:00
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Naupare
Naupare
22.09.2019
15:30
Konjuh
Konjuh
Polet
Šavrane
22.09.2019
11:00
Čarapan
Kruševac
Parunovac
Parunovac
22.09.2019
15:30
Gaglovo
Gaglovo
Mudrakovac
Mudrakovac
22.09.2019
15:30
Modrica
Modrica
Globoder
Globoder
22.09.2019
15:30
Rasina
Vitanovac
Mladost Radost
Srbobran
22.09.2019
16:00
Sloboda
Stara Moravica
Eđšeg
Mali Iđoš
22.09.2019
16:00
Mladost (R)
Radičević
Tomislavci
Tomislavci
22.09.2019
16:00
Slavija
Novo Orahovo
Pobeda
Pobeda
22.09.2019
16:00
Budućnost
Savino Selo
Sloga
Žučkovac
22.09.2019
16:30
Jedinstvo
Mužinac
Slemen
Milušinac
22.09.2019
16:30
Rtanj
Vrmdža
Palilulac
Šarbanovac
22.09.2019
16:30
Sokograd
Sokobanja
Umčari
Umčari
22.09.2019
Pudarci
Pudarci
Hajduk
Kamendol
22.09.2019
Podunavac
Ritopek
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
22.09.2019
15:30
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Proleter 1947
Vranovo
22.09.2019
15:30
Budućnost
Mala Krsna
OFK Slavija
Smederevo
22.09.2019
15:30
Zeppelin 026
Smederevo
Jezava
Smederevo
22.09.2019
15:30
Vrbovac
Vrbovac
Landol
Landol
22.09.2019
15:30
Vučak
Vučak
Petrijevac
Petrijevo
22.09.2019
15:30
Badljevica
Badljevica
Drugovac
Drugovac
22.09.2019
15:30
7. Juli
Vodanj
Mladost 1948
Donja Livadica
22.09.2019
Jasenica
Kruševo
Omladinac
Rakinac
22.09.2019
Jedinstvo
Krnjevo
Karadjordje
Radovanje
22.09.2019
AF Đokić
Velika Plana
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
22.09.2019
11:00
OFK Sloga
Dobrujevac
Rutevac
Rutevac
22.09.2019
11:00
Tempo
Mozgovo
Vukašinovac
Vukašinovac
22.09.2019
15:30
Jastrebac
Tešica
Borac
Trnjane
22.09.2019
11:00
Polet (R)
Radevac
Šumadija
Azanja
22.09.2019
Beli Orlovi
Pridvorice
Bačinac
Bačinac
22.09.2019
Budućnost 1948
Ratari
Glavaš
Glibovac
22.09.2019
Palanka
Smederevska Palanka
Rujnik
Rujnik
22.09.2019
15:30
Čegar 1946
Donji Matejevac
Sloga 1948
Malča
22.09.2019
15:30
Spartak
Sićevo
Jasenovik 2018
Jasenovik
22.09.2019
15:30
Planinac 1933
Prva Kutina
Durlan Siti
Niš
22.09.2019
15:30
Supovac
Supovac
Mladi Borac
Županjac
22.09.2019
16:00
BSK
Brajkovac
Vreoci
Vreoci
22.09.2019
16:00
Sloga
Lukavica
Dimitrije Tucović
Šušnjar
22.09.2019
16:00
OFK Burovo
Burovo
Bistrica
Bistrica
22.09.2019
16:00
20. Oktobar
Trbušnica
Šumadinac
Kruševica
22.09.2019
16:00
Mladost
Baroševac
Blagaja
Rupeljevo
22.09.2019
13:00
Knjaz
Srednja Dobrinja
Trešnjica
Tvrdići
22.09.2019
16:30
Napredak
Gornja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
22.09.2019
14:30
Glumač
Glumač
Duškovci
Duškovci
22.09.2019
16:30
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Dobrinjac
Donja Dobrinja
22.09.2019
16:30
Gorobilje
Gorobilje
Šumadija
Brdjani
22.09.2019
Takovski Ustanak
Takovo
Stella Rossa
Gornji MIlanovac
22.09.2019
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Ozremica
Beršići
22.09.2019
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Šilopaj
Šilopaj
22.09.2019
Omladinac
Kalimanići
Brezak
Pranjani
22.09.2019
Velereč 94
Velereč
Egeta
Brza Palanka
22.09.2019
11:00
Lokomotiva
Novi Sip
Omladinac
Vajuga
22.09.2019
11:00
Rtkovo
Rtkovo
Milutinovac
Milutinovac
22.09.2019
16:00
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Pontes
Kostol
22.09.2019
16:00
Kladušnica
Kladušnica
Jerma
Sukovo
22.09.2019
16:00
Rongo Siti
Pirot
Lokomotiva
Belo Polje
22.09.2019
16:00
Nišavac
Staničenje
OFK Sikole
Sikole
22.09.2019
16:00
Miloševo
Miloševo
Vrelo
Šarkamen
22.09.2019
11:00
OFK Tamnič
Tamnič
Rečka
Rečka
22.09.2019
16:00
Mladost
Karbulovo
BSK 2014
Bukovica
22.09.2019
16:00
Omladinac
Drakčići
Zgodačica
Godačica
22.09.2019
16:00
Šumadija
Šumarice
Stara Čaršija
Kraljevo
22.09.2019
16:00
Budućnost (S)
Samaila
Mladost 1925
Oplanići
22.09.2019
16:00
Milakovac 2018
Milakovac
Sloga Obrva
Obrva
22.09.2019
16:00
Morava (M)
Mrsać
Koštam Polje
Delimeđe
22.09.2019
16:00
Partizan (V)
Vrba
Sloga
Donje Vidovo
22.09.2019
15:30
Železničar
Klačevica
ISK Izvor
Izvor
22.09.2019
15:30
Borac 1950
Bošnjane
BSK Buljane
Buljane
22.09.2019
15:30
Popovac
Popovac
Budućnost
Lebina
22.09.2019
15:30
Omladinski
Paraćin
Donja Mutnica
Donja Mutnica
22.09.2019
15:30
Jedinstvo
Ratari
Razvitak
Mirilovac
22.09.2019
15:30
Heroj
Busilovac
Vukona
Vukona
22.09.2019
11:00
Budućnost 1995
Slatina
Dokmir
Dokmir
22.09.2019
11:00
Gunjevac
Gunjevac
Jedinstvo (M)
Milorci
22.09.2019
11:00
OFK Stublenica
Stublenica
Sloga (V)
Vrhovine
22.09.2019
11:00
Murgaš 2012
Murgaš
Omladinac (K)
Kalinovac
22.09.2019
11:00
Kolubara (LP)
Liso Polje
Jedinstvo (M)
Morović
22.09.2019
16:30
Borac
Ilinci
Napredak
Vašica
22.09.2019
16:30
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Erdevik 2017
Erdevik
22.09.2019
16:30
Graničar
Jamena
OFK Bingula
Bingula
22.09.2019
16:30
Omladinac
Batrovci
OFK Bačinci
Bačinci
22.09.2019
16:30
Sinđelić
Gibarac
Mladost (Z)
Zvezd
22.09.2019
11:00
Torpedo
Lojanice
Polet
Jalovik
22.09.2019
11:00
Verko
Suvo Selo
Dragojevac
Dragojevac
22.09.2019
11:00
Belpos
Belotić
Jedinstvo 2014
Beljin
22.09.2019
11:00
Hajduk
Debrc
Petrovac 74
Kujavica
22.09.2019
16:00
Sloga 1949
Matijevac
Radnik
Glogovac
22.09.2019
11:00
Stojan Lazarac
Sovljak
Hajduk 1936
Jovanovac
22.09.2019
16:00
Bukorovac
Kragujevac
Partizan (C)
Cerovac
22.09.2019
16:00
Seljak (C)
Cvetojevac
Jašunja
Jašunja
22.09.2019
10:30
Napredak
Bogojevce
Radnik 2013
Šišince
22.09.2019
15:30
Rudar 1973
Rudare
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
22.09.2019
11:00
Turekovac
Turekovac
Padež
Padež
22.09.2019
11:00
Grkljane
Grkljane
Mladost 2015
Mala Reka
22.09.2019
11:00
Vratare
Vratare
Kruševica
Kruševica
22.09.2019
15:30
Dedina
Dedina
Dvorane
Dvorane
22.09.2019
11:00
Mladost VPD
Kruševac
Dobra Voda
Dobra Voda
22.09.2019
15:30
Mladost
Bukovče
Belica
Belica
22.09.2019
15:30
Omladinac
Bunar
Crni Vrh
Deonica
22.09.2019
15:30
Mladi radnik
Novo Laniste
Dražmirovac
Dražmirovac
22.09.2019
15:30
Trnava
Trnava
Omladinac
Valjevo
22.09.2019
15:30
Bujačić
Bujačić
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
22.09.2019
15:30
Zadrugar
Lopatanj
Sloga Gorić
Gorić
22.09.2019
15:30
OFK Povlen
Brezovice
Beloševac
Beloševac
22.09.2019
11:00
Mali korak
Oglađenovac
Udarnik 2015
Ćovdin
22.09.2019
BSK
Bošnjak
Hajduk 1932
Šimanovci
22.09.2019
Kameni
Ašanja
Kupinovo
Kupinovo
22.09.2019
Vitez
Subotište
Sloven
Sibač
22.09.2019
Mladost 1935
Prhovo
OFK Varna
Varna
22.09.2019
11:00
Metlić
Metlić
Jedinstvo
Mala Vranjska
22.09.2019
11:00
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Pocerina
Jevremovac
22.09.2019
11:00
Mladost
Slatina
Bojić
Bojić
22.09.2019
11:00
Dumača
Pocerski Metković
BSK
Brežane
22.09.2019
15:30
Moravac 1933
Dragovac
Napredak
Batovac
22.09.2019
15:30
Proleter 1932
Požarevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
22.09.2019
15:30
Napredak
Nabrđe
Beli Orao
Bradarac
22.09.2019
15:30
Metalac
Požarevac
Napredak
Bubušinac
22.09.2019
15:30
Sloga
Kasidol
Zemljoradnik
Trnjane
22.09.2019
15:30
Pobeda
Stari Kostolac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
22.09.2019
16:00
Napredak
Ševarice
Partizan
Drenovac
22.09.2019
11:00
Culjković
Culjković
Maskar
Maskar
22.09.2019
10:00
Kalipolje
Žabare
Mladost
Rajkovac
22.09.2019
10:00
Krćevac 04
Krćevac
Budućnost MI
Donja Trnava
22.09.2019
10:00
Junkovac
Junkovac
Rudar
Donje Crniljevo
22.09.2019
11:00
Sava
Mrđenovac
Galeb
Cerovac
22.09.2019
11:00
Korman
Korman (Šabac)
Mladost
Svileuva
22.09.2019
11:00
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Graničar
Grabovci
22.09.2019
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Borac
Stejanovci
22.09.2019
Polet
Nikinci
Fruškogorac
Mali Radinci
22.09.2019
Jedinstvo (P)
Platičevo
Fruškogorac
Krčedin
22.09.2019
Car Uroš
Jazak
Planinac
Rivica
22.09.2019
Sloga (M)
Maradik
27. Oktobar
Šatrinci
22.09.2019
Vojvodina
Neradin
Borac
Jarkovci
22.09.2019
Sloga (K)
Krnješevci
Borac
Rajković
22.09.2019
15:30
Kačer
Belanovica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
22.09.2019
15:30
Toplica
Donja Toplica
Babajić
Babajić
22.09.2019
12:30
Tolić
Tolić
Stig (MC)
Malo Crniće
22.09.2019
11:00
Jedinstvo (S)
Smoljinac
BSK 1924
Boževac
22.09.2019
11:00
Sloga 1945
Veliko Selo
Ram
Ram
22.09.2019
15:30
Mirko Tomić
Tribrode
Mladi Borac
Majilovac
22.09.2019
15:30
Stiški Kurjak
Kurjače
Kumane
Kumane
22.09.2019
15:30
Dunavac 1929
Kisiljevo
Pek
Kusiće
22.09.2019
15:30
Sloga-Top
Topolovnik
Vinogradar
Crkvenac
22.09.2019
15:30
Mladi Radnik
Grabovica
Sinđelić
Vojnik
22.09.2019
15:30
Resava
Bukovac
Mladi Borac (T)
Trucevac
22.09.2019
15:30
Mladi Borac (S)
Sedlare
Jasenovo
Jasenovo
22.09.2019
15:30
Planinac
Panjevac
Selanac
Selanac
22.09.2019
Crnča
Crnča
Čobanče
Čitluk
22.09.2019
Azbukovica
Crnča
Kiseljak
Orašje
22.09.2019
15:30
Velika Morava
Selo Varvarin
Gradac
Pločnik
22.09.2019
15:30
OFK Orašje
Orašje
Nepričava
Nepričava
22.09.2019
15:30
Sloga
Bogovađa
Proleter
Bajevac
22.09.2019
15:30
Ratkovac
Ratkovac
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
22.09.2019
16:30
Velež
Mostar
Zrinjski
Mostar
22.09.2019
16:30
Čelik
Zenica
Arsenal
Tivat
22.09.2019
15:00
Bokelj
Kotor
Jezero
Plav
22.09.2019
15:00
Mornar
Bar
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
22.09.2019
15:00
Dečić
Tuzi
Ibar
Rožaje
22.09.2019
15:00
Drezga
Piperi
Otrant Olympic
Ulcinj
22.09.2019
15:00
Lovćen
Cetinje
Crystal Palace
London
22.09.2019
15:00
Wolverhampton
Wolverhampton
West Ham
London
22.09.2019
15:00
Manchester United
Manchester
Arsenal
London
22.09.2019
17:30
Aston Villa
Birmingem
Chelsea
London
22.09.2019
17:30
Liverpool
Liverpool
Athletic Club
Bilbao
22.09.2019
00:00
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Atlético Madrid
Madrid
22.09.2019
00:00
Celta de Vigo
Vigo
Espanyol
Barcelona
22.09.2019
00:00
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Getafe
Getafe (Madrid)
22.09.2019
00:00
Mallorca
Palma de Mallorca
Granada
Granada
22.09.2019
00:00
Barcelona
Barcelona
Levante
Valencia
22.09.2019
00:00
Eibar
Eibar
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
22.09.2019
00:00
Real Betis
Sevilla
Sevilla
Sevilla
22.09.2019
00:00
Real Madrid
Madrid
Valencia
Valencia
22.09.2019
00:00
Leganés
Leganés
Villarreal
Villarreal
22.09.2019
00:00
Real Valladolid
Valladolid
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
22.09.2019
15:30
Fortuna
Düsseldorf
Eintracht
Frankfurt am Main
22.09.2019
18:00
Borussia Dortmund
Dortmund
Atalanta
Bergamo
22.09.2019
18:00
Fiorentina
Firenze
Bologna
Bologna
22.09.2019
15:00
Roma
Roma
Lazio
Roma
22.09.2019
20:45
Parma
Parma
Lecce
Lecce
22.09.2019
15:00
Napoli
Napoli
Sampdoria
Genova
22.09.2019
15:00
Torino
Torino
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
22.09.2019
12:30
SPAL
Ferrara
Rennes
Rennes
22.09.2019
15:00
Lille
Villeneuve d'Ascq
Olympique Lyonnais
Lyon
22.09.2019
21:00
PSG
Paris
Spartak
Subotica
22.09.2019
16:00
Sloga
Zemun
Požarevac
Požarevac
22.09.2019
14:00
Crvena zvezda
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
22.09.2019
13:00
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
22.09.2019
11:00
Čukarički
Beograd
Timok 1919
Zaječar
22.09.2019
Topličanin
Prokuplje
Jedinstvo (P)
Paraćin
22.09.2019
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (P)
Pirot
22.09.2019
Sinđelić
Niš
Radnik
Surdulica
22.09.2019
Kopernikus Želežničar
Niš
Trstenik PPT
Trstenik
22.09.2019
Bor 1919
Bor
TSC
Bačka Topola
22.09.2019
10:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
Kabel
Novi Sad
22.09.2019
10:00
Proleter (NS)
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
22.09.2019
10:00
Njerš Ištvan
Totovo Selo
AFK
Ada
22.09.2019
11:00
Senta
Senta
Tornjoš
Tornjoš
22.09.2019
10:00
Jedinstvo
Bačko Petrovo selo
Apolon 4
Kragujevac
22.09.2019
11:00
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
22.09.2019
11:00
Mačva
Šabac
Spartak ŽK
Subotica
22.09.2019
15:00
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
22.09.2019
13:00
Čukarički
Beograd
TSC
Bačka Topola
22.09.2019
12:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
Kabel
Novi Sad
22.09.2019
12:00
Proleter
Novi Sad
Petrika
Novi Sad
22.09.2019
12:00
Hajduk 1912
Kula
Borac
Novi Sad
22.09.2019
12:00
Bačka 1901
Subotica
Radnički (S)
Sombor
22.09.2019
12:00
Proleter 2006
Zrenjanin
Potporanj
Potporanj
22.09.2019
Polet
Izbište
Partizan
Uljma
22.09.2019
Jedinstvo
Vlajkovac
Sloga
Plandište
22.09.2019
Dobrica
Dobrica
Karaš
Jasenovo
22.09.2019
Budućnost
Alibunar
Coerver junior
Vršac
22.09.2019
Proleter
Banatski Karlovac
Bajša
Bajša
22.09.2019
10:00
Bačka 1901
Subotica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
22.09.2019
11:00
Preporod
Novi Žednik
Čantavir
Čantavir
22.09.2019
14:00
Radnički 1905
Bajmok
Jošanica
Novi Pazar
22.09.2019
10:00
Apolon 2018
Kraljevo
Kiker
Kraljevo
22.09.2019
11:00
Radnički 1923
Kragujevac
Sport Klub 99
Novi Pazar
22.09.2019
14:00
OFK Ras
Novi Pazar
Bubamara
Kraljevo
22.09.2019
13:00
Sloga (K)
Kraljevo
Mladost (L)
Lukićevo
22.09.2019
10:00
Radnički (Z)
Zrenjanin
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
22.09.2019
12:00
Radnički (Š)
Šid
GDM 021
Novi Sad
22.09.2019
10:00
Kabel
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
22.09.2019
10:00
CFK
Vrbas
Arena Su
Subotica
22.09.2019
10:00
ODR
Petrovaradin
Bečej 1918
Bečej
22.09.2019
10:00
Spartak ŽK
Subotica
OFK Bačka
Bačka Palanka
22.09.2019
10:00
Crvenka
Crvenka
Bajša
Bajša
22.09.2019
12:00
Vinogradar
Hajdukovo
Njerš Ištvan
Totovo Selo
22.09.2019
09:00
Bačka
Mol
Jedinstvo
Martonoš
22.09.2019
10:00
Kevi
Kevi
AFK
Ada
22.09.2019
09:00
Senta
Senta
Sloga
Ostojićevo
22.09.2019
10:00
Tisa
Adorjan
Mataruge
Mataruge
22.09.2019
11:00
Kraljevo Hajduk
Jarčujak
Čibukovac
Kraljevo
22.09.2019
10:00
Sloga
Kraljevo
Morava (M)
Mrsać
22.09.2019
11:00
Radnik
Ušće
Mineral 2015
Rudno
22.09.2019
11:00
Apolon
Kraljevo
Radnički
Valjevo
22.09.2019
10:00
Omladinac 2014
Ljig
Mačva
Šabac
22.09.2019
10:00
Loznica
Loznica
Mačva 1929
Bogatić
22.09.2019
10:00
Šabac
Šabac
Mladost
Lučani
22.09.2019
10:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
FAP
Priboj
22.09.2019
10:00
Zlatibor
Čajetina
Borac 1926
Čačak
22.09.2019
10:00
Čačak 94
Čačak
OPK Rudar 1933
Kostolac
22.09.2019
10:00
Plana
Velika Plana
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
22.09.2019
10:00
Cepelin 026
Smederevo
Bačinac
Bačinac
22.09.2019
10:00
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Rosulja 2014
Vlasotince
22.09.2019
Morava
Žitkovac
Arena SU
Subotica
22.09.2019
12:00
Čantavir
Čantavir
Bečej 1918
Bečej
22.09.2019
12:00
CFK
Vrbas
Budućnost
Dudovica
22.09.2019
11:00
Kolubara
Lazarevac
Borac (L)
Lazarevac
22.09.2019
10:00
Sloboda
Stubica
Srećno stopalo
Lajkovac
22.09.2019
10:00
Radnički
Rudovci
Budućnost Krušik 2
Valjevo
22.09.2019
10:00
Tešnjar
Valjevo
Vojvode
Mionica
22.09.2019
10:00
Jedinstvo
Ub
Železničar
Lajkovac
22.09.2019
10:00
OFK Osečina
Osečina
Radnički
Valjevo
22.09.2019
10:00
Omladinac
Ljig
Senjak 1
Valjevo
22.09.2019
10:00
Budućnost Krušik 1
Valjevo
Šumadija
Šopić
22.09.2019
10:45
Kolubara 1
Lazarevac
Železničar
Lajkovac
22.09.2019
10:00
Kolubara 2
Lazarevac
Napredak
Medoševac
22.09.2019
11:30
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Omladinac
Ljig
22.09.2019
11:30
ŽFK Borac
Lazarevac
Akademija fudbala
Lazarevac
22.09.2019
08:30
Sloboda
Stubica
Kalimero
Lazarevac
22.09.2019
09:15
Turbina
Vreoci
Mladost (C)
Cvetovac
22.09.2019
10:45
Omladinac
Ljig
Kalimero 2
Lazarevac
22.09.2019
08:30
Mladost (Č)
Čibutkovica
Akademija fudbala 2
Lazarevac
22.09.2019
10:00
Real 2
Lazarevac
Real 1
Lazarevac
22.09.2019
09:15
Akademija fudbala 1
Lazarevac

Rukomet

Obilić
Beograd
22.09.2019
20:00
Dinamo
Pančevo
Požarevac
Požarevac
22.09.2019
17:30
Crvenka
Crvenka
Sivac 69
Sivac
22.09.2019
19:00
Mačva (B)
Bogatić
Kolubara
Lazarevac
22.09.2019
19:00
SC Voždovac 2012
Beograd
Jagodina
Jagodina
22.09.2019
19:00
Bela Palanka
Bela Palanka
Žitorađa
Žitorađa
22.09.2019
19:00
Kuršumlija
Kuršumlija
Hajduk Veljko
Negotin
22.09.2019
20:00
Prva Petoletka
Trstenik
Crvena Zvezda
Mokrin
22.09.2019
20:00
Jabuka
Jabuka
Dolovo
Dolovo
22.09.2019
16:00
Mladost
Bački Jarak
Mladost
Vršac
22.09.2019
15:00
Radnički
Novi Sad
Voždovac 1955
Beograd
22.09.2019
21:00
Mladost NP
Nova Pazova
Beograd
Beograd
22.09.2019
17:00
Topličanin
Prokuplje
Mladi radnik
Radinac
22.09.2019
17:30
Junior
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
22.09.2019
18:30
Đerdap
Kladovo
Mladost
Srpska Crnja
22.09.2019
19:00
Sloven
Ruma
Radnički
Bajmok
22.09.2019
17:00
Spartak
Debeljača
Petrovaradin
Petrovaradin
22.09.2019
19:30
Dolovo (Ž)
Dolovo
Halas Jožef
Ada
22.09.2019
20:00
Temerin
Temerin
Ruma - 14 ALL
Ruma
22.09.2019
18:00
Trijumf
Srbobran
Obilić
Novi Kneževac
22.09.2019
15:00
Laki
Crvenka

Ragbi 15

Vojvodina
Novi Sad
22.09.2019
Dinamo 1954
Pančevo
Partizan
Beograd
22.09.2019
Rad Mozzart
Beograd