XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 389 utakmica za dan
Nedelja, 25 Avgust 2019

Fudbal

TSC
Bačka Topola
25.08.2019
20:00
Inđija
Inđija
Radnički (N)
Niš
25.08.2019
18:30
Spartak ŽK
Subotica
Zlatibor
Čajetina
25.08.2019
17:00
Kabel
Novi Sad
OFK Žarkovo
Beograd
25.08.2019
17:00
Radnički (P)
Pirot
Sušica
Kragujevac
25.08.2019
16:30
RSK
Rabrovo
Jošanica
Novi Pazar
25.08.2019
16:30
Mokra Gora
Zubin Potok
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
25.08.2019
16:30
Borac 1926
Čačak
Vojvodina 1928
Perlez
25.08.2019
17:00
Borac
Sakule
Dunav
Stari Banovci
25.08.2019
17:00
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Rembas
Resavica
25.08.2019
16:30
GFK Dubočica
Leskovac
Timočanin
Knjaževac
25.08.2019
16:30
Dunav
Prahovo
Temnić 1924
Varvarin
25.08.2019
16:30
Radan
Lebane
Vlasina
Vlasotince
25.08.2019
16:30
Car Konstantin
Niš
Sremčica
Sremčica
25.08.2019
16:30
OFK Beograd
Beograd
Jedinstvo
Surčin
25.08.2019
16:30
GSP Polet Dorćol
Beograd
Zvezdara
Beograd
25.08.2019
16:30
Brodarac
Novi Beograd
Zvižd
Kučevo
25.08.2019
16:30
Borac 1932
Ralja
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
25.08.2019
16:30
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Polet
Trnovče
25.08.2019
16:30
OFK Napredak
Markovac
Rudar 1947
Stamnica
25.08.2019
16:30
Morava
Velika Plana
Udarnik
Lozovik
25.08.2019
16:30
Sloga 1924
Batočina
Partizan 1945
Darosava
25.08.2019
16:30
Sloboda
Lipe
Železničar
Lajkovac
25.08.2019
16:30
Mladost (P)
Prnjavor
Radnički Stobeks
Klupci
25.08.2019
16:30
Brezovica
Brezovica
Rađevac
Krupanj
25.08.2019
16:30
Mladost (D)
Dračić
Borac
Lešnica
25.08.2019
16:30
Ribnica
Mionica
OFK Divci
Divci
25.08.2019
16:30
Vrelo Sport
Vrelo
Sloga
Bogosavac
25.08.2019
16:30
Spartak
Ljig
Polet
Ratina
25.08.2019
16:30
Zvečan
Zvečan
Bane 1931
Raška
25.08.2019
16:30
Šumadija 1903
Kragujevac
Budućnost
Resnik
25.08.2019
16:30
Apolon 2018
Kovači
Radnik
Ušće
25.08.2019
16:30
Gruža
Gruža
Real
Podunavci
25.08.2019
16:30
Šumadija
Toponica
OFK Ras
Novi Pazar
25.08.2019
16:30
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Jedinstvo Putevi
Užice
25.08.2019
11:00
Sevojno
Sevojno
Jasen
Brodarevo
25.08.2019
16:30
Prijevor
Prijevor
Lunjevica
Lunjevica
25.08.2019
16:30
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloboda (Č)
Čačak
25.08.2019
16:30
Sloga (S)
Sjenica
Polet (T)
Trbušani
25.08.2019
16:30
Polimlje
Prijepolje
Zlatar
Nova Varoš
25.08.2019
16:30
GFK Sloboda
Užice
Bačka
Pačir
25.08.2019
17:00
Tekstilac
Odžaci
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
25.08.2019
17:00
Krila Krajine
Bačka Palanka
Vojvodina
Bačko Gradište
25.08.2019
17:00
ČSK Pivara
Čelarevo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
25.08.2019
17:00
OFK Mladost APA
Apatin
Jugović
Kać
25.08.2019
17:00
Cement
Beočin
Sloboda
Donji Tovarnik
25.08.2019
17:00
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
25.08.2019
17:00
Sremac
Vojka
Hajduk (D)
Divoš
25.08.2019
17:00
Sloga (E)
Erdevik
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
25.08.2019
17:00
Sloga
Plandište
Mladost (O)
Omoljica
25.08.2019
17:00
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Banat (Č)
Čenta
25.08.2019
17:00
Krajina
Krajišnik
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
25.08.2019
11:00
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Bobište
Bobište
25.08.2019
16:30
Nebeski Andjeli
Vranje
Žitorađa
Žitorađa
25.08.2019
16:30
Jastrebac
Blace
Jedinstvo (P)
Pirot
25.08.2019
11:00
Balkanski
Dimitrovgrad
Majdanpek
Majdanpek
25.08.2019
16:30
Tanasko Rajić
Pirot
OFK 019
Zaječar
25.08.2019
16:30
OFK Slatina
Bor
Lužnica
Babušnica
25.08.2019
16:30
Timok 1919
Zaječar
Meševo
Meševo
25.08.2019
16:30
Radnički (S)
Svilajnac
Bošnjane
Bošnjane
25.08.2019
16:30
OFK Lugomir
Rakitovo
Mačkovac
Mačkovac
25.08.2019
11:00
Morava 1918
Ćuprija
Levač
Rekovac
25.08.2019
16:30
Jedinstvo (P)
Paraćin
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
25.08.2019
16:30
Juhor
Obrež
Kušiljevo
Kušiljevo
25.08.2019
16:30
Sloga
Despotovac
Rudar
Jelašnica
25.08.2019
16:30
Vrtište
Vrtište
Mladost (M)
Medoševac
25.08.2019
16:30
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Moravica
Subotinac
25.08.2019
16:30
Zemljoradnik
Balajnac
Pukovac
Pukovac
25.08.2019
16:30
Orljane
Orljane
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
25.08.2019
16:30
OFK Niš
Niš
Malošište
Malošište
25.08.2019
16:30
Bukovik
Razanj
Dunav
Veliko Selo
25.08.2019
16:30
Komgrap
Beograd
Mladost
Cvetovac
25.08.2019
16:30
Torlak
Beograd
Vrčin
Vrčin
25.08.2019
16:30
BASK
Beograd
Prva Iskra
Barič
25.08.2019
11:00
Leštane
Leštane
BSK Batajnica
Batajnica
25.08.2019
16:30
Budućnost
Zvečka
Sirakovo
Sirakovo
25.08.2019
17:00
Sloga (B)
Burovac
Borac (Ž)
Žabari
25.08.2019
17:00
Rudar 2001
Kostolac
Omladinac (Š)
Šetonje
25.08.2019
17:00
Sloga (L)
Lučica
Obilić
Živica
25.08.2019
17:00
Mlava (ML)
Malo Laole
Železničar
Požarevac
25.08.2019
17:00
Budućnost (V)
Vezičevo
Rudar (Kr)
Krepoljin
25.08.2019
17:00
Đerdap
Golubac
Integral
Batuša
25.08.2019
17:00
Borac (K)
Klenovnik
Sloga (L)
Lugavčina
25.08.2019
16:30
Omladinac
Seone
Podunavac
Udovice
25.08.2019
16:30
Pobeda
Golobok
Sloga (M)
Miloševac
25.08.2019
16:30
Radnik
Smederevska Palanka
Cerovac 2013
Cerovac
25.08.2019
16:30
Bresje Superior
Velika Plana
Mladi radnik 1940
Radinac
25.08.2019
16:30
Obilić
Staro Selo
Osipaonica
Osipaonica
25.08.2019
16:30
SASK
Saraorci
Mladost (NS)
Novo Selo
25.08.2019
16:30
Železničar Kusadak
Kusadak
ZSK
Valjevo
25.08.2019
16:30
Junior Novo Naselje
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
25.08.2019
16:30
Kolubara 2
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
25.08.2019
16:30
Banjani
Banjani
Tulari
Tulari
25.08.2019
16:30
Iskra
Donja Bukovica
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
25.08.2019
16:30
Sovljak
Sovljak
Tvrdojevac
Tvrdojevac
25.08.2019
16:30
Dimitrije Tucović
Ćelije
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
25.08.2019
17:00
Cer
Jadranska Lešnica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
25.08.2019
17:00
Majur
Majur
Milan Orlić
Novo Selo
25.08.2019
17:00
Mladi borac
Dublje
Drina
Badovinci
25.08.2019
17:00
Vidojevica
Lešnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
25.08.2019
17:00
Sinđelić
Lipnica
Karađorđe
Mišar
25.08.2019
17:00
Duško
Klenje
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
25.08.2019
17:00
Sloga
Lipnički Šor
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
25.08.2019
17:00
Granit
Jošanička banja
Borac (V)
Vraneši
25.08.2019
17:00
Mladi radnik 1925
Grdica
Ibar
Mataruška Banja
25.08.2019
17:00
Mataruge
Mataruge
Proleter
Pečenog
25.08.2019
11:00
Gruža
Vitanovac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
25.08.2019
17:00
Ribnica
Jovac
Napredak
Gračac
25.08.2019
17:00
Karađorđe
Ribnica
Napredak
Svračkovci
25.08.2019
17:00
Dedinje Junajted
Guča
Mladost (P)
Preljina
25.08.2019
17:00
Parmenac
Parmenac
Rudar
Bresnica
25.08.2019
17:00
Mladost (A)
Atenica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
25.08.2019
17:00
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Ozrem
Ozrem
25.08.2019
17:00
Slatina
Slatina
Jedinstvo (K)
Konjevići
25.08.2019
17:00
Spartak
Trnava
Zadrugar
Donja Trepča
25.08.2019
17:00
Jedinstvo (P)
Puhovo
Budućnost (M)
Mladenovo
25.08.2019
17:00
Tvrđava
Bač
Kulpin
Kulpin
25.08.2019
17:00
ŽAK
Sombor
Borac 46
Obrovac
25.08.2019
17:00
Maglić
Bački Maglić
Budućnost (P)
Parage
25.08.2019
17:00
Rusin
Ruski Krstur
Hercegovac
Gajdobra
25.08.2019
17:00
Omladinac
Bukovac
BSK
Bački Brestovac
25.08.2019
17:00
Slavija
Pivnice
Jadran
Feketić
25.08.2019
17:00
Preporod
Novi Žednik
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
25.08.2019
17:00
Napredak
Nadalj
Proleter (Nj)
Njegoševo
25.08.2019
17:00
Iskra
Kucura
Đurđin
Đurđin
25.08.2019
17:00
Senta
Senta
Mitros
Sremska Mitrovica
25.08.2019
17:30
PSK Putinci
Putinci
Hajduk (B)
Beška
25.08.2019
17:30
Hajduk (V)
Višnjićevo
LSK Laćarak
Laćarak
25.08.2019
17:30
Budućnost
Salaš Noćajski
Borac (M)
Martinci
25.08.2019
17:30
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Borac (K)
Klenak
25.08.2019
17:30
Donji Srem 2015
Pećinci
Železničar
Inđija
25.08.2019
17:30
Partizan
Vitojevci
OFK Sirig
Sirig
25.08.2019
17:00
Omladinac
Stepanovićevo
Index
Novi Sad
25.08.2019
10:00
Bačka (Đ)
Đurđevo
Petrovaradin
Petrovaradin
25.08.2019
17:00
Bačka (B)
Begeč
Jedinstvo
Rumenka
25.08.2019
17:00
Tatra
Kisač
TSK
Temerin
25.08.2019
17:00
Veternik
Veternik
Fruškogorac
Sremska Kamenica
25.08.2019
17:00
Fruškogorski partizan
Bukovac
Hajduk
Čurug
25.08.2019
17:00
Slavija
Novi Sad
Dolina
Padina
25.08.2019
17:00
Hajdučica
Hajdučica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
25.08.2019
17:00
Radnički (B)
Baranda
Strela
Ivanovo
25.08.2019
17:00
Partizan (G)
Gaj
Spartak 1911
Debeljača
25.08.2019
17:00
Crvena zvezda
Pavliš
Polet (Id)
Idvor
25.08.2019
17:00
BAK
Bela Crkva
Potporanj
Potporanj
25.08.2019
17:00
Jugoslavija
Jabuka
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
25.08.2019
17:00
Partizan (U)
Uljma
Vučje
Vučje
25.08.2019
16:30
Polet
Stajkovce
Železničar
Brestovac
25.08.2019
16:30
Moravac
Pečenjevce
Zloćudovo
Zloćudovo
25.08.2019
16:30
Mladi borac
Živkovo
Kumarevo 65
Kumarevo
25.08.2019
16:30
BSK
Belanovce
Umac
Miroševce
25.08.2019
16:30
OFK Morava
Leskovac
Šumadija
Razgojna
25.08.2019
16:30
Mladost 1959
Vinarce
Progres
Ladovica
25.08.2019
16:30
Jedinstvo
Grdelica
Sloga
Lipovica
25.08.2019
16:30
Real
Donja Jajina
Ključ
Podvrška
25.08.2019
11:00
Urovica
Urovica
Polom
Leskovo
25.08.2019
17:00
Sloga
Kobišnica
Radnički
Klokočevac
25.08.2019
17:00
Blizna
Blizna
Nemetali
Donja Bela Reka
25.08.2019
17:00
Šarbanovac
Šarbanovac
Osnić
Osnić
25.08.2019
17:00
PRO Rudar
Podvis
Trebič
Sokobanja
25.08.2019
17:00
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Velika Jasikova
Velika Jasikova
25.08.2019
17:00
Midžor
Kalna
Malinik
Podgorac
25.08.2019
17:00
Graničar
Veliki Izvor
Kosovo
Zvezdan
25.08.2019
17:00
Omladinac
Grezna
Sloga (Ć)
Ćićevac
25.08.2019
16:30
Šanac
Šanac
Žabare
Žabare
25.08.2019
16:30
Varvarin
Varvarin
Kupci
Kupci
25.08.2019
16:30
Ribnik
Gornji Ribnik
13. April
Lomnica
25.08.2019
16:30
Trudbenik
Stalać
Sloga (M)
Majdevo
25.08.2019
16:30
FUD
Brus
Gradina
Pejovac
25.08.2019
16:30
Sebečevac
Sebečevac
Vinogradar
Zleginje
25.08.2019
16:30
Mladost
Donji Katun
Bratstvo
Međureč
25.08.2019
17:00
Mladost (J)
Jovac
Partizan (M)
Majur
25.08.2019
17:00
Dragocvet
Dragocvet
Juhor
Glavinci
25.08.2019
17:00
Mladost (K)
Koncarevo
Javor
Sladaja
25.08.2019
17:00
OFK Bratstvo
Medveđa
Morava (KS)
Kočino Selo
25.08.2019
17:00
Kolare
Kolare
Moravac 2015
Krušar
25.08.2019
17:00
OFK Batinac
Batinac
Morava (R)
Ribare
25.08.2019
17:00
Orlovi
Jasenovo
Resavac
Subotica
25.08.2019
17:00
Napredak (D)
Drenovac
Radnički
Rudovci
25.08.2019
10:00
Posavina
Stubline
OFK Zabrežje
Zabrežje
25.08.2019
16:30
Zvezda
Konatice
Lisović
Lisović
25.08.2019
16:30
Borac (L)
Lazarevac
Barajevo
Barajevo
25.08.2019
16:30
Strelac
Mislođin
Duboko
Mala Moštanica
25.08.2019
16:30
OFK Borac
Arnajevo
Budućnost
Dudovica
25.08.2019
16:30
Rojkovac
Obrenovac
Zuce 2019
Zuce
25.08.2019
16:30
Boleč
Grocka
Ropočevo
Ropočevo
25.08.2019
10:00
Velika Krsna
Velika Krsna
OFK Student
Mladenovac
25.08.2019
10:00
Šepšin
Šepšin
Šumadija 1962
Jagnjilo
25.08.2019
16:30
Dunavac
Grocka
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
25.08.2019
17:00
Rasovača
Rasovača
Moravac (Č)
Čečina
25.08.2019
17:00
Zaplanjac
Gadžin Han
Sloga
Korman
25.08.2019
17:00
Mladost (B)
Batušinac
Radnički 1947
Čapljinac
25.08.2019
17:00
Elid
Donji Dušnik
Baličevac
Baličevac
25.08.2019
17:00
Pobeda
Rusna
Palilula
Aleksinac
25.08.2019
17:00
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Trnava
Donja Trnava
25.08.2019
16:30
ŽSK
Žirovnica
Sloga
Milatovac
25.08.2019
16:30
Jasenica
Božurnja
Šumadinac (N)
Natalinci
25.08.2019
16:30
BSK
Belosavci
Prvi srpski ustanak
Orašac
25.08.2019
16:30
Omladinac (DR)
Donja Rača
Mladost MG
Saranovo
25.08.2019
16:30
Banja
Banja
Šumadinac (S)
Stojnik
25.08.2019
16:30
Lokomotiva
Lapovo
Marjan
Knić
25.08.2019
16:30
Vinča
Vinča (Topola)
Plaskovac
Plaskovac
25.08.2019
16:30
Borac
Pajsijevići
Poštar Zvezdara
Beograd
25.08.2019
16:30
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Hajduk
Beograd
25.08.2019
11:00
Borac (O)
Ostružnica
Balkan Mirijevo
Beograd
25.08.2019
16:30
Šumadinac
Bečmen
Srem
Jakovo
25.08.2019
16:30
Posavac Tišma
Boljevci
Institut
Zemun Polje
25.08.2019
16:30
Rakovica
Beogra
PKB Kovilovo
Kovilovo
25.08.2019
16:30
Borac (P)
Progar
011
Beograd
25.08.2019
17:00
Heroj Polet
Jajinci
Kutlovo
Kutlovo
25.08.2019
17:00
Sloga (D)
Desimirovac
Srbija
Ilićevo
25.08.2019
17:00
OFK Bagremar
Kragujevac
Maršić
Maršić
25.08.2019
17:00
Zastava
Kragujevac
Šumadinac KG
Kragujevac
25.08.2019
17:00
Pobeda 1926
Beloševac
Kolonija
Kragujevac
25.08.2019
17:00
Šumadija 1934
Drača
Borac (D)
Drenovac
25.08.2019
17:00
Jedinstvo (P)
Petrovac
Sloboda (G)
Grbice
25.08.2019
17:00
Mladost (P)
Pajazitovo
Mladost (L)
Lalinac
25.08.2019
16:30
Mladost (DK)
Donji Komren
Radnički 1936
Trupale
25.08.2019
16:30
Vulkan 1963
Brenica
Čegar 2013
Kamenica
25.08.2019
16:30
Omladinac
Gornji Komren
Palilulac
Niš
25.08.2019
16:30
Delijski Vis
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
25.08.2019
16:30
Stevan Nešticki
Leskovik
Crvena zastava
Hum
25.08.2019
16:30
Aluminjum
Niš
Proleter
Donja Vrežina
25.08.2019
16:30
Morava
Krušce
Žabari
Žabari (Valjevo)
25.08.2019
16:30
Komanice
Komanice
Polet
Popučke
25.08.2019
16:30
Jadar 2013
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
25.08.2019
16:30
Dračić 2018
Dračić
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
25.08.2019
16:30
Mladost
Latković
Ribnikar
Pecka
25.08.2019
16:30
Stari drugari
Kadina Luka
Popadić
Popadić
25.08.2019
16:30
Rakac Stave
Stave
OFK Paljuvi
Paljuvi
25.08.2019
16:30
Crvena Jabuka
Ub
Polet (T)
Takovo
25.08.2019
16:30
Šarbane
Šarbane
Pambukovica
Pambukovica
25.08.2019
16:30
Čučuge
Čučuge
Zvezda
Čukojevac
25.08.2019
17:00
Mlada krila
Metikoši
Braća Vuković
Lađevci
25.08.2019
17:00
Progorelica
Progorelica
Stubal
Stubal
25.08.2019
17:00
Jovo Kursula
Cvetke
Jedinstvo (G)
Godačica
25.08.2019
17:00
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Borac (A)
Adrani
25.08.2019
17:00
Mineral 2015
Rudno
Lazac
Lazac
25.08.2019
17:00
Miločajac
Miločaj
OFK Bikić
Bikić Do
25.08.2019
17:30
Fruška Gora
Ruma
Sremac
Berkasovo
25.08.2019
17:30
Graničar 1924
Adaševci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
25.08.2019
17:30
Sloven
Ruma
Sloga (V)
Voganj
25.08.2019
17:30
Fruškogorac
Manđelos
Sloboda
Šašinci
25.08.2019
17:30
Sloga (Č)
Čalma
Trgovački
Sremska Mitrovica
25.08.2019
17:30
Jednota
Šid
BSK
Bešenovo
25.08.2019
17:30
Obilić 1993
Kukujevci
Titel
Titel
25.08.2019
17:00
Obilić
Vilovo
Borac
Rakovac
25.08.2019
17:00
Susek
Susek
Sloga
Lok
25.08.2019
17:00
Slanobarac
Budisava
Hajduk
Gardinovci
25.08.2019
17:00
Miletić
Mošorin
Čenej
Čenej
25.08.2019
17:00
Moskva
Budisava
Partizan (K)
Kajtasovo
25.08.2019
17:00
Borac (VS)
Veliko Središte
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
25.08.2019
17:00
Polet
Izbište
Ševac
Kusić
25.08.2019
17:00
Karaš (K)
Kuštilj
Banat (I)
Ilandža
25.08.2019
17:00
Vulturul
Grebenac
Karaš (J)
Jasenovo
25.08.2019
17:00
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ratar
Kruščica
25.08.2019
17:00
Banat (D)
Dupljaja
Todorovce
Todorovce
25.08.2019
16:30
Radnički (P)
Pertate
Lemind 1953
Leskovac
25.08.2019
11:00
Jedinstvo (Š)
Šišava
Donja Lomnica
Donja Lomnica
25.08.2019
16:30
Sloboda
Donje Brijanje
Badince
Badince
25.08.2019
16:30
Marjan MB
Mala Biljanica
Bratstvo
Bratmilovce
25.08.2019
11:00
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
Plantaža
Donje Stopanje
25.08.2019
16:30
Gradac
Konopnica
Milanovo
Milanovo
25.08.2019
16:30
Navalin
Navalin
Omladinac
Pojate
25.08.2019
16:30
Poljoprivrednik
Počekovina
Rubin
Donji Stupanj
25.08.2019
16:30
Mladi radnik
Bačina
Mladost
Toljevac
25.08.2019
16:30
Borac
Gornji Katun
Garevina
Garevina
25.08.2019
16:30
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Vinogradar
Riljac
25.08.2019
16:30
Sloga (D)
Dašnica
Napredak (Sv)
Svojnovo
25.08.2019
17:00
Rudar (St)
Stenjevac
Pomoravlje
Ostrikovac
25.08.2019
17:00
15. Avgust 1950
Lomnica
Rudar (P)
Plazane
25.08.2019
17:00
Istok 63
Plana
Mladost (S)
Sikirica
25.08.2019
17:00
Budućnost
Miliva
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
25.08.2019
17:00
Radnički
Tekija
Mladost
Tečić
25.08.2019
17:00
Zenit
Oparić
JFK Tabane
Jagodina
25.08.2019
17:00
Sinđelić 1934
Vojska
Šumadinac
Dragovo
25.08.2019
17:00
Mladost
Gložane
Partizan
Glogovac
25.08.2019
17:00
Sloga
Voljavče
Kupinovac
Kupinovac
25.08.2019
17:00
Sloboda
Šuljkovac
Rvati
Obrenovac
25.08.2019
17:00
Krtinska
Krtinska
Borac
Ušće
25.08.2019
11:00
Crvena Zastava
Obrenovac
Belo Polje
Belo Polje
25.08.2019
17:00
Skela
Skela
Sloga
Ratari
25.08.2019
11:00
Polet
Grabovac
Proleter
Jasenak
25.08.2019
17:00
Partizan
Draževac
Ljubinić
Ljubinić
25.08.2019
17:00
Pobednik
Piroman
Busije
Busije
25.08.2019
16:30
Novi Beograd
Novi Beograd
Sparta Železnik
Beograd
25.08.2019
17:00
Mladi proleter
Beograd
Velika Moštanica
Velika Moštanica
25.08.2019
16:30
Rekreativo 011
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
25.08.2019
10:00
13. maj Zemun
Zemun
DIF
Beograd
25.08.2019
16:30
Dedinje BGD
Beograd
BUSK
Beograd
25.08.2019
16:30
Zmaj 1953
Zemun
Tisa
Padej
25.08.2019
17:00
Graničar
Đala
Jadran
Sanad
25.08.2019
17:00
Bačka
Mol
Jedinstvo
Srpski Krstur
25.08.2019
17:00
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Čoka
Čoka
25.08.2019
17:00
Potisje
Kanjiža
Horgoš 1911
Horgoš
25.08.2019
17:00
Šampion
Orom
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
25.08.2019
17:00
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Lipolist
Lipolist
25.08.2019
17:00
Napredak
Mačvanski Belotić
Sloboda
Salaš Crnobarski
25.08.2019
17:00
OFK Šabac
Šabac
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
25.08.2019
17:00
Omladinac (BO)
Bogatic
Rudar 2012
Babe
25.08.2019
17:00
Nemenikuće
Nemenikuće
Mladost
Mala Ivanča
25.08.2019
14:30
Mladost
Guberevac
Mali Požarevac
Mali Požarevac
25.08.2019
17:00
Vis
Parcani
Vojvoda
Dučina
25.08.2019
17:00
Stojnik
Stojnik
Sibnica
Sibnica
25.08.2019
14:30
OFK Slatina
Slatina
Djurinci
Đurinci
25.08.2019
14:30
Popović
Popovići
Jadar 1961
Gornji Dobrić
25.08.2019
17:00
Velika Reka
Velika Reka
Borac
Kozjak
25.08.2019
17:00
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Antimon
Zajača
25.08.2019
17:00
Hajduk
Ribarica
Sloga
Straža
25.08.2019
17:00
7. Juli
Bela Crkva
Rudar
Brasina
25.08.2019
17:00
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
OFK Jelen
Jelenča
25.08.2019
17:00
Dobrava
Vukošić
Sloga
Krnić
25.08.2019
17:00
PSK
Provo
Cerić
Miokus
25.08.2019
17:00
Trešnjevka
Trbusac
Vlašić
Donje Crniljevo
25.08.2019
17:00
Radnički
Koceljeva
Rankovac
Nakučani
25.08.2019
17:00
Mrovska
Mrovska
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
25.08.2019
17:00
Šipurske livade
Šabac
Palilulac
Krnjača
25.08.2019
16:30
PKB (PS)
Padinska skela
Resnik
Resnik
25.08.2019
16:30
Pionir
Besni Fok
Poštar 1930
Beograd
25.08.2019
16:30
Avala 1939
Beli Potok
Sveti Stefan
Slanci
25.08.2019
16:30
Minel
Ripanj
Pinosava
Pinosava
25.08.2019
16:30
Lepušnica
Glogonjski rit
Arsenal
Beograd
25.08.2019
11:00
OFK Crvenka
Borča
Boka Seniors
Beograd
25.08.2019
16:30
Siti Sport Klub
Beograd
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
25.08.2019
17:00
Proleter
Karađorđevo
Neštin
Neštin
25.08.2019
17:00
Slavija
Bođani
Budućnost
Gložan
25.08.2019
17:00
Bačka 1945
Bačka Palanka
Borac
Vizić
25.08.2019
17:00
Sloga
Plavna
Orlovi
Bačka Palanka
25.08.2019
17:00
Soko
Nova Gajdobra
Krivanj
Selenča
25.08.2019
17:00
Mladost
Mali Bač
Bačka
Despotovo
25.08.2019
17:00
Naša Zvezda
Silbaš
Krilaš
Ćovdin
25.08.2019
17:00
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Napredak 1936
Veliko Crniće
25.08.2019
17:00
Omladinac (B)
Busur
Borac (V)
Vukovac
25.08.2019
17:00
Mladost (R)
Ranovac
Manastirica
Manastirica
25.08.2019
17:00
Bata Bulić
Bistrica
Zadrugar 1947
Tabanovac
25.08.2019
17:00
Sloga 1952
Veliki Popovac
Barič
Barič
25.08.2019
17:00
Napredak (P)
Poljana
Ljubičevo
Ljubičevo
25.08.2019
17:00
Mladost (B)
Biskuplje
Desine
Desine
25.08.2019
17:00
Sloga (M)
Mustapić
Vihor
Маljurevac
25.08.2019
17:00
Stig 1955
Beranje
Mlava (B)
Bratinac
25.08.2019
17:00
Dizel
Bare
Palić
Palić
25.08.2019
17:30
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Bikovo
Bikovo
25.08.2019
17:30
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Elektrovojvodina
Subotica
25.08.2019
17:30
Žednik
Stari Žednik
Lokomotiva
Subotica
25.08.2019
17:30
Čantavir
Čantavir
Hajduk
Bačko Dušanovo
25.08.2019
17:30
Solid
Subotica
Jedinstvo
Ratari
25.08.2019
17:00
Sloga
Donje Vidovo
ISK Izvor
Izvor
25.08.2019
11:00
Heroj
Busilovac
BSK
Buljane
25.08.2019
17:00
Polet
Zabrega
Budućnost
Lebina
25.08.2019
17:00
Radnik
Davidovac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
25.08.2019
17:00
Razvitak
Mirilovac
OFK Takovo
Takovo
25.08.2019
11:00
OFK Stublenica
Stublenica
Vukona
Vukona
25.08.2019
11:00
Kolubara (LP)
Liso Polje
Dokmir
Dokmir
25.08.2019
11:00
Omladinac (K)
Kalinovac
Jedinstvo (M)
Milorci
25.08.2019
11:00
Sloga (V)
Vrhovine
Budućnost
Podgorica
25.08.2019
19:00
Zeta
Golubovci
Drezga
Piperi
25.08.2019
17:00
Bokelj
Kotor
Dečić
Tuzi
25.08.2019
17:00
Lovćen
Cetinje
Mornar
Bar
25.08.2019
17:00
Otrant Olympic
Ulcinj
Arsenal
Tivat
25.08.2019
17:00
Ibar
Rožaje
Jezero
Plav
25.08.2019
17:00
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
Wolverhampton
Wolverhampton
25.08.2019
17:30
Burnley
Burnley
Bournemouth
Bournemouth
25.08.2019
15:00
Manchester City
Manchester
Tottenham
London
25.08.2019
17:30
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
25.08.2019
17:00
Espanyol
Barcelona
Mallorca
Palma de Mallorca
25.08.2019
19:00
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Barcelona
Barcelona
25.08.2019
21:00
Real Betis
Sevilla
RB Leipzig
Leipzig
25.08.2019
15:30
Eintracht
Frankfurt am Main
Hertha BSC
Berlin
25.08.2019
18:00
Wolfsburg
Wolfsburg
Udinese
Udine
25.08.2019
18:00
Milan
Milano
Cagliari
Cagliari
25.08.2019
20:45
Brescia
Brescia
Verona
Verona
25.08.2019
20:45
Bologna
Bologna
Roma
Roma
25.08.2019
20:45
Genoa
Genova
Sampdoria
Genova
25.08.2019
20:45
Lazio
Roma
SPAL
Ferrara
25.08.2019
20:45
Atalanta
Bergamo
Torino
Torino
25.08.2019
20:45
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Monaco
Monaco
25.08.2019
15:00
Nîmes
Nîmes
Strasbourg
Strasbourg
25.08.2019
17:00
Rennes
Rennes
PSG
Paris
25.08.2019
21:00
Toulouse
Toulouse
Požarevac
Požarevac
25.08.2019
16:30
Mašinac Trejs PZP
Niš
Crvena zvezda
Beograd
25.08.2019
18:00
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
25.08.2019
10:00
Spartak ŽK
Subotica
Napredak
Kruševac
25.08.2019
11:00
OFK Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
25.08.2019
11:00
Trajal
Kruševac
Mladost (L)
Lučani
25.08.2019
10:00
Internacional
Beograd
Rad
Beograd
25.08.2019
10:00
Voždovac
Beograd
OFK Vršac
Vršac
25.08.2019
17:00
Kiker
Kraljevo
Sport Klub 99
Novi Pazar
25.08.2019
14:00
Kosmet
Leposavić
Bubamara
Kraljevo
25.08.2019
13:00
Bane 1931
Raška
Novi Pazar
Novi Pazar
25.08.2019
11:00
Apolon 2018
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
25.08.2019
11:00
Radnički 1923
Kragujevac