XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 646 utakmica za dan
Nedelja, 29 Septembar 2019

Fudbal

Javor Matis
Ivanjica
29.09.2019
Radnik
Surdulica
TSC
Bačka Topola
29.09.2019
Rad
Beograd
Proleter
Novi Sad
29.09.2019
Napredak
Kruševac
Crvena zvezda
Beograd
29.09.2019
Mačva
Šabac
Radnički (N)
Niš
29.09.2019
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
29.09.2019
Inđija
Inđija
Mladost
Lučani
29.09.2019
Vojvodina
Novi Sad
Spartak ŽK
Subotica
29.09.2019
Čukarički
Beograd
Zlatibor
Čajetina
29.09.2019
16:00
Smederevo 1924
Smederevo
OFK Žarkovo
Beograd
29.09.2019
16:00
Sinđelić
Beograd
Trayal
Kruševac
29.09.2019
16:00
Metalac
Gornji Milanovac
Kolubara
Lazarevac
29.09.2019
16:00
Radnički 1923
Kragujevac
Budućnost
Dobanovci
29.09.2019
16:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
RFK Grafičar
Beograd
29.09.2019
16:00
Dinamo
Vranje
Novi Pazar
Novi Pazar
29.09.2019
16:00
Kabel
Novi Sad
Zemun
Zemun
29.09.2019
16:00
Radnički (P)
Pirot
RSK
Rabrovo
29.09.2019
15:00
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sušica
Kragujevac
29.09.2019
15:00
Trepča
Kosovska Mitrovica
Borac
Sakule
29.09.2019
15:30
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Železničar
Pančevo
29.09.2019
15:30
Dunav
Stari Banovci
Radan
Lebane
29.09.2019
15:30
Moravac Orion
Mrštane
Budućnost
Popovac
29.09.2019
15:30
Temnić 1924
Varvarin
Rembas
Resavica
29.09.2019
15:30
Timočanin
Knjaževac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
29.09.2019
15:30
Radnički (O)
Obrenovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
29.09.2019
15:30
IMT
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
29.09.2019
15:30
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sremčica
Sremčica
29.09.2019
15:30
OFK Mladenovac
Mladenovac
Jedinstvo
Surčin
29.09.2019
15:30
BSK Borča
Borča
Morava
Velika Plana
29.09.2019
15:00
Zvižd
Kučevo
Pomoravlje
Vlaški Do
29.09.2019
15:00
Sloga 1924
Batočina
OFK Napredak
Markovac
29.09.2019
15:00
Partizan 1945
Darosava
Petar Dobrnjac
Dobrnje
29.09.2019
15:00
Udarnik
Lozovik
Borac 1932
Ralja
29.09.2019
15:00
Rudar
Stamnica
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
29.09.2019
15:00
Karađorđe
Topola
Polet
Trnovče
29.09.2019
15:00
VGSK
Veliko Gradište
Mladost (D)
Dračić
29.09.2019
15:00
Vrelo Sport
Vrelo
Brezovica
Brezovica
29.09.2019
15:00
Spartak
Ljig
Drina
Ljubovija
29.09.2019
15:00
Sloga
Bogosavac
Mladost (P)
Prnjavor
29.09.2019
15:00
Borac
Lešnica
Šumadija
Toponica
29.09.2019
15:00
Polet
Ratina
Korićani
Korićani
29.09.2019
15:00
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Apolon 2018
Kovači
29.09.2019
15:00
Goč
Vrnjačka Banja
Zvečan
Zvečan
29.09.2019
15:00
Real
Podunavci
Bane 1931
Raška
29.09.2019
15:00
Omladinac
Novo Selo
Budućnost
Resnik
29.09.2019
15:00
Radnik
Ušće
Polet (Lj)
Ljubić
29.09.2019
11:00
FAP
Priboj
Sloga (S)
Sjenica
29.09.2019
15:00
Polimlje
Prijepolje
Prijevor
Prijevor
29.09.2019
15:00
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo Putevi
Užice
29.09.2019
11:00
Sloboda (Č)
Čačak
Jasen
Brodarevo
29.09.2019
15:00
Lunjevica
Lunjevica
Mladost (T)
Turija
29.09.2019
15:30
Tisa
Adorjan
Tavankut
Tavankut
29.09.2019
15:30
OFK Mladost APA
Apatin
Bajša
Bajša
29.09.2019
15:30
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Tekstilac
Odžaci
29.09.2019
15:30
Vojvodina
Bačko Gradište
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
29.09.2019
15:30
Sloga
Čonoplja
Sremac
Vojka
29.09.2019
15:30
Jadran
Golubinci
Borac
Šajkaš
29.09.2019
15:30
Sloga (E)
Erdevik
Podunavac
Belegiš
29.09.2019
15:30
Sloga (T)
Temerin
Sloboda
Donji Tovarnik
29.09.2019
15:30
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
29.09.2019
15:30
Budućnost
Srpska Crnja
Mladost (O)
Omoljica
29.09.2019
15:30
Banat (Č)
Čenta
Čekmin
Čekmin
29.09.2019
15:30
Morava
Vladičin Han
Bobište
Bobište
29.09.2019
15:30
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Žitorađa
Žitorađa
29.09.2019
15:30
Polet 1980
Laplje Selo
Jastrebac
Blace
29.09.2019
15:30
Nebeski Andjeli
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
29.09.2019
15:30
Kablovi
Zaječar
OFK Slatina
Bor
29.09.2019
15:30
Lužnica
Babušnica
Tanasko Rajić
Pirot
29.09.2019
11:00
Rajko Mitić
Bela Palanka
Majdanpek
Majdanpek
29.09.2019
15:30
Bor 1919
Bor
OFK 019
Zaječar
29.09.2019
15:30
Brodoremont
Kladovo
Župa
Aleksandrovac
29.09.2019
15:30
Sloga
Despotovac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
29.09.2019
15:30
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Lugomir
Rakitovo
29.09.2019
15:30
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Radnički (S)
Svilajnac
29.09.2019
11:00
Levač
Rekovac
Bošnjane
Bošnjane
29.09.2019
15:30
Mačkovac
Mačkovac
OFK Niš
Niš
29.09.2019
15:30
Rudar
Jelašnica
Orljane
Orljane
29.09.2019
15:30
Morava
Žitkovac
Zemljoradnik
Balajnac
29.09.2019
15:30
Bukovik
Razanj
Naša krila 1936
Belotinac
29.09.2019
15:30
Malošište
Malošište
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
29.09.2019
15:30
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Vrtište
Vrtište
29.09.2019
15:30
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Mladost (M)
Medoševac
29.09.2019
15:30
Pukovac
Pukovac
Leštane
Leštane
29.09.2019
15:30
Dunav
Veliko Selo
Torlak
Beograd
29.09.2019
10:00
BSK Batajnica
Batajnica
BSK 1926
Baćevac
29.09.2019
15:30
Milutinac
Zemun
Komgrap
Beograd
29.09.2019
15:30
Prva Iskra
Barič
Mladost
Cvetovac
29.09.2019
15:30
Napredak
Medoševac
Sirakovo
Sirakovo
29.09.2019
15:30
Obilić
Živica
Železničar
Požarevac
29.09.2019
15:30
Omladinac (Š)
Šetonje
Rudar (Kr)
Krepoljin
29.09.2019
15:30
Borac (Ž)
Žabari
Integral
Batuša
29.09.2019
15:30
Rudar 2001
Kostolac
Borac (K)
Klenovnik
29.09.2019
15:30
Sloga (L)
Lučica
Napredak Simićevo
Simićevo
29.09.2019
15:30
Mlava (ML)
Malo Laole
Obilić
Staro Selo
29.09.2019
15:00
Sloga (L)
Lugavčina
Crvena zvezda
Suvodol
29.09.2019
15:00
SASK
Saraorci
Bresje Superior
Velika Plana
29.09.2019
15:00
Železničar Kusadak
Kusadak
Pobeda
Golobok
29.09.2019
15:00
Osipaonica
Osipaonica
Omladinac
Seone
29.09.2019
15:00
Mladi radnik 1940
Radinac
Podunavac
Udovice
29.09.2019
15:00
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Sloga (M)
Miloševac
29.09.2019
15:00
Cerovac 2013
Cerovac
Iskra
Donja Bukovica
29.09.2019
15:00
ZSK
Valjevo
Trlić
Trlić
29.09.2019
15:00
Sovljak
Sovljak
Banjani
Banjani
29.09.2019
15:00
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Kolubara 2
Valjevo
29.09.2019
15:00
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Junior Novo Naselje
Valjevo
29.09.2019
15:00
Tulari
Tulari
OFK Jabučje
Jabučje
29.09.2019
15:00
Radnik (Ub)
Ub
OFK Osečina
Osečina
29.09.2019
15:00
Rubribreza
Rubribreza
Vidojevica
Lešnica
29.09.2019
11:00
Podrinje
Lozničko Polje
Mladi borac
Dublje
29.09.2019
15:00
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
Majur
Majur
29.09.2019
15:00
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Cer
Jadranska Lešnica
29.09.2019
15:00
Karađorđe
Mišar
Mladost (DD)
Donji Dobrić
29.09.2019
15:00
Hajduk Stanko
Crna Bara
Milan Orlić
Novo Selo
29.09.2019
15:00
Drina
Badovinci
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
29.09.2019
15:30
Rudar
Baljevac
Ibar
Mataruška Banja
29.09.2019
15:30
Borac (V)
Vraneši
Proleter
Pečenog
29.09.2019
11:00
Mladost
Vrdila
Popovići Vrnjci
Vrnjci
29.09.2019
15:30
Granit
Jošanička banja
Napredak
Gračac
29.09.2019
15:30
Tavnik
Tavnik
Karađorđe
Ribnica
29.09.2019
15:30
Mladi radnik 1925
Grdica
Ribnica
Jovac
29.09.2019
15:30
Budućnost
Konarevo
Gruža
Vitanovac
29.09.2019
15:30
Mataruge
Mataruge
Spartak
Trnava
29.09.2019
16:00
Napredak
Svračkovci
Slatina
Slatina
29.09.2019
16:00
Jedinstvo (P)
Puhovo
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
29.09.2019
16:00
Omladinac (Z)
Zablaće
Mladost (A)
Atenica
29.09.2019
16:00
Ovčar
Markovica
Dedinje Junajted
Guča
29.09.2019
16:00
Jedinstvo (K)
Konjevići
Mladost (P)
Preljina
29.09.2019
16:00
Ozrem
Ozrem
Rudar
Bresnica
29.09.2019
16:00
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Omladinac
Bukovac
29.09.2019
15:30
Budućnost (M)
Mladenovo
Rusin
Ruski Krstur
29.09.2019
15:30
Slavija
Pivnice
Maglić
Bački Maglić
29.09.2019
15:30
BSK
Bački Brestovac
Kulpin
Kulpin
29.09.2019
15:30
Polet
Karavukovo
Borac 46
Obrovac
29.09.2019
15:30
Budućnost (P)
Parage
Preporod
Novi Žednik
29.09.2019
15:30
Radnički 1905
Bajmok
Iskra
Kucura
29.09.2019
15:30
Srbobran
Srbobran
Jadran
Feketić
29.09.2019
15:30
Proleter (RS)
Ravno Selo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
29.09.2019
15:30
Njegoš
Lovćenac
Proleter (Nj)
Njegoševo
29.09.2019
15:30
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Donji Srem 2015
Pećinci
29.09.2019
16:00
Mitros
Sremska Mitrovica
Donji Petrovci
Donji Petrovci
29.09.2019
16:00
Partizan
Vitojevci
Budućnost
Salaš Noćajski
29.09.2019
16:00
Ljukovo
Ljukovo
Napredak
Popinci
29.09.2019
16:00
Radnički
Šid
Hajduk (V)
Višnjićevo
29.09.2019
16:00
Železničar
Inđija
PSK Putinci
Putinci
29.09.2019
16:00
Borac (K)
Klenak
Hajduk (B)
Beška
29.09.2019
16:00
Borac (M)
Martinci
TSK
Temerin
29.09.2019
15:30
Omladinac
Stepanovićevo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
29.09.2019
15:30
Petrovaradin
Petrovaradin
Hajduk
Čurug
29.09.2019
15:30
OFK Sirig
Sirig
Šajkaš 1908
Kovilj
29.09.2019
15:30
Bačka (B)
Begeč
ŽSK
Žabalj
29.09.2019
15:30
Veternik
Veternik
Jedinstvo (B)
Bočar
29.09.2019
15:30
Delija
Mokrin
Rusanda
Melenci
29.09.2019
15:30
Lehel
Mužlja
Mladost BD
Banatski Despotovac
29.09.2019
15:30
Vojvodina
Novo Miloševo
Radnički 1911
Jaša Tomić
29.09.2019
15:30
Tamiš
Farkaždin
Crvena zvezda
Rusko Selo
29.09.2019
15:30
2. Oktobar
Kumane
Borac (A)
Aleksandrovo
29.09.2019
15:30
Potisje
Knićanin
Polet
Nakovo
29.09.2019
15:30
OFK Klek
Klek
Crvena zvezda
Pavliš
29.09.2019
15:30
Jugoslavija
Jabuka
Partizan (G)
Gaj
29.09.2019
15:30
Partizan (U)
Uljma
Radnički (B)
Baranda
29.09.2019
15:30
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Budućnost (A)
Alibunar
29.09.2019
15:30
Potporanj
Potporanj
Hajdučica
Hajdučica
29.09.2019
15:30
Polet (Id)
Idvor
Mladost 1959
Vinarce
29.09.2019
15:30
Vučje
Vučje
OFK Morava
Leskovac
29.09.2019
15:30
Jedinstvo
Grdelica
BSK
Belanovce
29.09.2019
15:30
Real
Donja Jajina
Mladi borac
Živkovo
29.09.2019
15:30
Sloga
Lipovica
Moravac
Pečenjevce
29.09.2019
15:30
Progres
Ladovica
Polet
Stajkovce
29.09.2019
15:30
Šumadija
Razgojna
Železničar
Brestovac
29.09.2019
15:30
Umac
Miroševce
Zloćudovo
Zloćudovo
29.09.2019
15:30
Kumarevo 65
Kumarevo
Blizna
Blizna
29.09.2019
15:30
Šarbanovac
Šarbanovac
Branik
Štubik
29.09.2019
15:30
Polet
Jabukovac
Sloga
Kobišnica
29.09.2019
11:00
Nemetali
Donja Bela Reka
Urovica
Urovica
29.09.2019
15:30
Brestovac
Borski Brestovac
Polom
Leskovo
29.09.2019
15:30
Radnički
Klokočevac
Graničar
Veliki Izvor
29.09.2019
15:30
Osnić
Osnić
OFK Rtanj
Boljevac
29.09.2019
15:30
Hajduk
Rujevica
Sloga (M)
Minićevo
29.09.2019
15:30
Ozren
Sokobanja
PRO Rudar
Podvis
29.09.2019
15:30
Slobodno kolo
Trebič
Sokobanja
29.09.2019
15:30
Velika Jasikova
Velika Jasikova
FUD
Brus
29.09.2019
15:30
Sloga (Ć)
Ćićevac
Trudbenik
Stalać
29.09.2019
15:30
Sebečevac
Sebečevac
Ribnik
Gornji Ribnik
29.09.2019
15:30
Mladost
Donji Katun
Donji Kopaonik
Razbojna
29.09.2019
15:30
Vinogradar
Zleginje
Šanac
Šanac
29.09.2019
15:30
Sloga (M)
Majdevo
Žabare
Žabare
29.09.2019
15:30
13. April
Lomnica
Bratstvo
Međureč
29.09.2019
15:00
Javor
Sladaja
Morava (KS)
Kočino Selo
29.09.2019
15:00
Juhor
Glavinci
Moravac 2015
Krušar
29.09.2019
15:00
Partizan (M)
Majur
Hajduk
Čepure
29.09.2019
15:00
Mladost (J)
Jovac
Morava (R)
Ribare
29.09.2019
15:00
Dragocvet
Dragocvet
Resavac
Subotica
29.09.2019
15:00
Mladost (K)
Koncarevo
Napredak (D)
Drenovac
29.09.2019
15:00
OFK Bratstvo
Medveđa
Orlovi
Jasenovo
29.09.2019
15:00
Kolare
Kolare
Mladost (D)
Dublje
29.09.2019
15:00
OFK Batinac
Batinac
Posavina
Stubline
29.09.2019
15:30
OFK Borac
Arnajevo
Strelac
Mislođin
29.09.2019
15:30
Rojkovac
Obrenovac
Borac (L)
Lazarevac
29.09.2019
10:00
Omladinac
Veliko Polje
Zvezda
Konatice
29.09.2019
15:30
Mladost
Čibutkovica
Radnički
Rudovci
29.09.2019
10:00
Budućnost
Dudovica
OFK Zabrežje
Zabrežje
29.09.2019
15:30
Duboko
Mala Moštanica
Lisović
Lisović
29.09.2019
15:30
Barajevo
Barajevo
Boleč
Grocka
29.09.2019
15:30
Zaklopača
Zaklopača
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
29.09.2019
15:30
Dunavac
Grocka
Šepšin
Šepšin
29.09.2019
15:30
Kosmajac
Koraćica
Velika Krsna
Velika Krsna
29.09.2019
15:30
Vinča
Vinča (Grocka)
Zuce 2019
Zuce
29.09.2019
15:30
Šumadija 1962
Jagnjilo
OFK Student
Mladenovac
29.09.2019
15:30
Rabrovac
Rabrovac
Radnički 1947
Čapljinac
29.09.2019
15:30
Rasovača
Rasovača
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
29.09.2019
15:30
Sloga
Korman
Radnički 1924
Kočane
29.09.2019
15:30
Moravac (Č)
Čečina
Baličevac
Baličevac
29.09.2019
15:30
Zaplanjac
Gadžin Han
Palilula
Aleksinac
29.09.2019
15:30
Mladost (B)
Batušinac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
29.09.2019
15:30
Elid
Donji Dušnik
Naisus 1977
Rožina
29.09.2019
15:30
Doljevac
Doljevac
Prvi srpski ustanak
Orašac
29.09.2019
15:00
ŽSK
Žirovnica
Mladost MG
Saranovo
29.09.2019
15:00
Šumadinac (N)
Natalinci
Šumadinac (S)
Stojnik
29.09.2019
15:00
Sloga
Milatovac
Marjan
Knić
29.09.2019
15:00
Trnava
Donja Trnava
Plaskovac
Plaskovac
29.09.2019
15:00
Jasenica
Božurnja
Borac
Pajsijevići
29.09.2019
15:00
BSK
Belosavci
Vinča
Vinča (Topola)
29.09.2019
15:00
Omladinac (DR)
Donja Rača
Lokomotiva
Lapovo
29.09.2019
15:00
Banja
Banja
Spartak
Pirot
29.09.2019
15:30
Napredak
Izvor
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
29.09.2019
15:30
Zvezda
Blato
Željuša
Željuša
29.09.2019
15:30
Padež
Petrovac
Gnjilan
Gnjilan
29.09.2019
15:30
Zadrugar
Krupac
Pobeda 1926
Beloševac
29.09.2019
16:00
Jedinstvo (P)
Petrovac
Zastava
Kragujevac
29.09.2019
16:00
Mladost (P)
Pajazitovo
OFK Bagremar
Kragujevac
29.09.2019
16:00
Sloboda (G)
Grbice
Kutlovo
Kutlovo
29.09.2019
16:00
Borac (D)
Drenovac
Srbija
Ilićevo
29.09.2019
16:00
Kolonija
Kragujevac
Maršić
Maršić
29.09.2019
16:00
Šumadinac KG
Kragujevac
Mladost (DK)
Donji Komren
29.09.2019
15:30
Stevan Nešticki
Leskovik
Delijski Vis
Niš
29.09.2019
15:30
Aluminjum
Niš
Omladinac
Gornji Komren
29.09.2019
15:30
Morava
Krušce
Vulkan 1963
Brenica
29.09.2019
15:30
Proleter
Donja Vrežina
Mladost (L)
Lalinac
29.09.2019
15:30
Crvena zastava
Hum
Radnički 1936
Trupale
29.09.2019
15:30
Sloboda
Gornja Vrežina
Čegar 2013
Kamenica
29.09.2019
15:30
Palilulac
Niš
Vihor
Žbevac
29.09.2019
15:00
Mladost (B)
Bosilegrad
Trešnjevka
Lopardince
29.09.2019
15:00
Lugina
Aliđerce
BSK Bujanovac
Bujanovac
29.09.2019
15:00
Pavlovac
Pavlovac
Mineralac
Vranjska Banja
29.09.2019
15:00
Čelik
Belo polje
OFK Alakince
Alakince
29.09.2019
15:00
Levosoje
Levosoje
Stari drugari
Kadina Luka
29.09.2019
15:00
Žabari
Žabari (Valjevo)
Mladost
Latković
29.09.2019
15:00
OFK Senjak
Valjevo
Joks Junajted
Mionica
29.09.2019
15:00
Rakac Stave
Stave
Dračić 2018
Dračić
29.09.2019
15:00
Popadić
Popadić
Jadar 2013
Valjevo
29.09.2019
11:00
Lukavac
Lukavac
Komanice
Komanice
29.09.2019
15:00
Ribnikar
Pecka
Polet
Popučke
29.09.2019
15:00
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Tešnjar
Valjevo
29.09.2019
15:00
Rajac
Kadina Luka
Joševa
Joševa
29.09.2019
15:00
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Polet (DL)
Donji Lajkovac
29.09.2019
15:00
Čučuge
Čučuge
Šarbane
Šarbane
29.09.2019
15:00
Kolubara (J)
Jabučje
Mladost (V)
Vračević
29.09.2019
15:00
Pambukovica
Pambukovica
OFK Paljuvi
Paljuvi
29.09.2019
15:00
Zvizdar 2012
Zvizdar
Polet (T)
Takovo
29.09.2019
15:00
Rudar 1945
Radljevo
Stubal
Stubal
29.09.2019
15:30
Braća Vuković
Lađevci
Jedinstvo (G)
Godačica
29.09.2019
15:30
Zvezda
Čukojevac
Borac (A)
Adrani
29.09.2019
15:30
Jedinstvo 2017
Tutin
Lazac
Lazac
29.09.2019
15:30
Mlada krila
Metikoši
Miločajac
Miločaj
29.09.2019
11:00
Progorelica
Progorelica
Mineral 2015
Rudno
29.09.2019
15:30
Mladost 1981
Štulac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
29.09.2019
15:30
Jovo Kursula
Cvetke
Lipar
Lipar
29.09.2019
Mladost
Kruščić
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
29.09.2019
Polet
Sivac
OFK Odžaci
Odžaci
29.09.2019
Partizan
Kupusina
Dunav
Bački Monoštor
29.09.2019
Terekveš
Svilojevo
Jedinstvo
Ribarevo
29.09.2019
Stanišić 1920
Stanišić
Omladinac
Deronje
29.09.2019
Hajduk
Stapar
Fruška Gora
Ruma
29.09.2019
10:00
Sloga (Č)
Čalma
Fruškogorac
Manđelos
29.09.2019
16:00
Jednota
Šid
Graničar 1924
Adaševci
29.09.2019
16:00
BSK
Bešenovo
OFK Bikić
Bikić Do
29.09.2019
16:00
Trgovački
Sremska Mitrovica
Sremac
Berkasovo
29.09.2019
16:00
Sloboda
Šašinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
29.09.2019
16:00
Sloga (V)
Voganj
Jedinstvo 2014
Ečka
29.09.2019
15:30
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Zlatica
Zlatica
29.09.2019
15:30
Tisa 1933
Taraš
ASK
Aradac
29.09.2019
15:30
Zadrugar
Lazarevo
Mladost
Belo Blato
29.09.2019
15:30
Naftagas
Boka
MSK
Mihajlovo
29.09.2019
15:30
OFK Stajićevo
Stajićevo
Borac (VS)
Veliko Središte
29.09.2019
15:30
Vulturul
Grebenac
Karaš (K)
Kuštilj
29.09.2019
15:30
Banat (D)
Dupljaja
Polet
Izbište
29.09.2019
15:30
Ratar
Kruščica
Partizan (K)
Kajtasovo
29.09.2019
15:30
Karaš (J)
Jasenovo
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
29.09.2019
15:30
Banat (I)
Ilandža
Ševac
Kusić
29.09.2019
15:30
Dunav
Banatska Palanka
Mladost (B)
Batulovce
29.09.2019
15:30
Gradac
Konopnica
Marjan MB
Mala Biljanica
29.09.2019
15:30
Navalin
Navalin
Sloboda
Donje Brijanje
29.09.2019
15:30
Milanovo
Milanovo
Lemind 1953
Leskovac
29.09.2019
11:00
OFK Brza
Brza
Donja Lomnica
Donja Lomnica
29.09.2019
15:30
Badince
Badince
Mladi radnik
Bačina
29.09.2019
15:30
Kopaonik
Brus
Poljoprivrednik
Počekovina
29.09.2019
15:30
Polet 57
Milutovac
Velika Drenova
Velika Drenova
29.09.2019
15:30
Vinogradar
Riljac
Kamenorezac 76
Dublje
29.09.2019
15:30
Mladost
Toljevac
Omladinac
Pojate
29.09.2019
15:30
Rubin
Donji Stupanj
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
29.09.2019
15:00
Budućnost
Miliva
Istok 63
Plana
29.09.2019
15:00
Radnički
Tekija
15. Avgust 1950
Lomnica
29.09.2019
15:00
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
OFK Juhor 2016
Potočac
29.09.2019
15:00
Mladost (S)
Sikirica
Pomoravlje
Ostrikovac
29.09.2019
15:00
Rudar (P)
Plazane
Ursule
Ursule
29.09.2019
15:00
Mladost
Tečić
Vinorača
Vinorača
29.09.2019
15:00
Sloga
Voljavče
Mladost
Gložane
29.09.2019
15:00
Kupinovac
Kupinovac
GFK Tabane
Jagodina
29.09.2019
15:00
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Šumadinac
Dragovo
29.09.2019
15:00
Osaonica
Bagrdan
Belo Polje
Belo Polje
29.09.2019
15:30
Jedinstvo
Dren
Sloga
Ratari
29.09.2019
11:00
Borac
Ušće
Proleter
Jasenak
29.09.2019
15:30
Rvati
Obrenovac
Ljubinić
Ljubinić
29.09.2019
15:30
Trstenica
Trstenica
Pobednik
Piroman
29.09.2019
11:00
Krtinska
Krtinska
Partizan
Draževac
29.09.2019
15:30
Crvena Zastava
Obrenovac
Polet
Grabovac
29.09.2019
11:00
Skela
Skela
Napredak
Žarkovac
29.09.2019
16:00
Polet
Novi Karlovci
Šumar
Ogar
29.09.2019
16:00
Srem
Sremski Mihaljevci
Krušedol
Krušedol
29.09.2019
16:00
Dunav
Novi Slankamen
Mladost
Buđanovci
29.09.2019
16:00
Sremac Deč
Deč
Radnički
Irig
29.09.2019
16:00
Sremac (Dob)
Dobrinci
Graničar
Obrež
29.09.2019
16:00
OFK Brestač
Brestač
Hrtkovci
Hrtkovci
29.09.2019
16:00
ČSK
Čortanovci
Šampion
Orom
29.09.2019
15:30
Tisa
Padej
Slavija
Banatsko Aranđelovo
29.09.2019
15:30
Hajduk
Podlokanj
Bačka
Mol
29.09.2019
15:30
Tornjoš
Tornjoš
Graničar
Đala
29.09.2019
15:30
AFK
Ada
Jadran
Sanad
29.09.2019
15:30
Horgoš 1911
Horgoš
Jedinstvo
Srpski Krstur
29.09.2019
15:30
Čoka
Čoka
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
29.09.2019
15:00
OFK Šabac
Šabac
Premijer
Badovinci
29.09.2019
15:00
Omladinac (BO)
Bogatic
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
29.09.2019
15:00
Gorki
Glušci
Napredak
Mačvanski Belotić
29.09.2019
15:00
Milicionar
Bogatić
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
29.09.2019
15:00
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Lipolist
Lipolist
29.09.2019
15:00
Sloboda
Salaš Crnobarski
Jezero
Amajić
29.09.2019
11:00
7. Juli
Bela Crkva
Hajduk
Ribarica
29.09.2019
15:00
Rudar
Brasina
Jadar 1961
Gornji Dobrić
29.09.2019
15:00
Sloga
Straža
Borac
Kozjak
29.09.2019
15:00
Studenac
Gornja Koviljača
Antimon
Zajača
29.09.2019
15:00
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Pričinović
Pocerski Pričinović
29.09.2019
15:00
Radnički
Koceljeva
Trešnjevka
Trbusac
29.09.2019
15:00
Mrovska
Mrovska
PSK
Provo
29.09.2019
15:00
Šipurske livade
Šabac
Dobrava
Vukošić
29.09.2019
15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
OFK Jelen
Jelenča
29.09.2019
15:00
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga
Krnić
29.09.2019
15:00
Cerić
Miokus
Proleter
Karađorđevo
29.09.2019
15:30
Soko
Nova Gajdobra
Sloga
Plavna
29.09.2019
15:30
Mladost
Mali Bač
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
29.09.2019
15:30
Krivanj
Selenča
Neštin
Neštin
29.09.2019
15:30
Orlovi
Bačka Palanka
Budućnost
Gložan
29.09.2019
15:30
Borac
Vizić
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
29.09.2019
15:00
Mladi radnik (D)
Dragušica
Kruševica 1980
Kneževac
29.09.2019
15:00
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Napredak (MK)
Malo Krčmare
29.09.2019
15:00
BSK
Borač
Mladost (R)
Rašković
29.09.2019
15:00
Badnjevac
Badnjevac
Karađorđe (V)
Vučić
29.09.2019
15:00
Jedinstvo (O)
Oplanić
Jedinstvo (K)
Kamenovo
29.09.2019
15:30
Mladost (R)
Ranovac
Omladinac (B)
Busur
29.09.2019
15:30
Bata Bulić
Bistrica
Radnički (K)
Knežica
29.09.2019
15:30
Sloga 1952
Veliki Popovac
Jasenovac
Krepoljin
29.09.2019
15:30
Zadrugar 1947
Tabanovac
Krilaš
Ćovdin
29.09.2019
15:30
Manastirica
Manastirica
Napredak (P)
Poljana
29.09.2019
15:30
Žika Marković Uča
Miljević
Sloga (M)
Mustapić
29.09.2019
15:30
Stig 1955
Beranje
Mladost (B)
Biskuplje
29.09.2019
15:30
Dizel
Bare
Barič
Barič
29.09.2019
15:30
Vihor
Маljurevac
Ljubičevo
Ljubičevo
29.09.2019
15:30
Desine
Desine
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
29.09.2019
15:00
B 2000
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
29.09.2019
10:00
Brezovac
Brezovac
Vrbica
Aranđelovac
29.09.2019
15:00
Mladost
Jelenac
Borac
Kloka
29.09.2019
15:00
Radoje Domanović
Ovsište
Budućnost
Blaznava
29.09.2019
15:00
Šamot
Aranđelovac
Morava
Katrga
29.09.2019
14:30
Orlovac 1932
Mrčajevci
Budućnost
Stančići
29.09.2019
14:30
Rakova
Rakova
Malba
Žaočani
29.09.2019
14:30
Čačak 94
Čačak
Kej
Čačak
29.09.2019
14:30
Gavrilo Princip
Vranići
Mršinci
Mršinci
29.09.2019
14:30
Vujan
Prislonica
Lugovi
Čačak
29.09.2019
14:30
Planinac
Vujetinci
Ćava
Grošnica
29.09.2019
16:00
Divostin
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
29.09.2019
16:00
Vinogradi DB
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
29.09.2019
16:00
Bratstvo 1975
Erdeč
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
29.09.2019
16:00
Dobrača
Dobrača
Slavija
Kragujevac
29.09.2019
16:00
Jadran
Kragujevac
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
29.09.2019
16:00
Čantavir
Čantavir
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
29.09.2019
16:00
Solid
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
29.09.2019
16:00
Hajduk
Bačko Dušanovo
Palić
Palić
29.09.2019
16:00
Lokomotiva
Subotica
Bikovo
Bikovo
29.09.2019
16:00
Elektrovojvodina
Subotica
Glogonj
Glogonj
29.09.2019
15:30
Mundial
Pančevo
Vojvodina (C)
Crepaja
29.09.2019
15:30
Unirea
Uzdin
Vojlovica 2018
Vojlovica
29.09.2019
15:30
Slavia
Kovačica
Pobeda
Samoš
29.09.2019
15:30
Tempo
Sefkerin
Stari Tamiš
Stari Tamiš
29.09.2019
15:30
Mladost
Vojlovica
Budućnost
Banatski Brestovac
29.09.2019
15:30
BSK
Bavanište
Borac
Pločica
29.09.2019
15:30
Jedinstvo
Dubovac
Kapidžija
Kapidžija
29.09.2019
15:30
Borac
Bivolje
Zdravinje
Zdravinje
29.09.2019
15:30
Makrešane
Makrešane
Rasina
Vitanovac
29.09.2019
15:30
Bukovica
Bukovica
Modrica
Modrica
29.09.2019
11:00
Globoder
Globoder
Čarapan
Kruševac
29.09.2019
11:00
Parunovac
Parunovac
Konjuh
Konjuh
29.09.2019
11:00
Polet
Šavrane
Slavija
Novo Orahovo
29.09.2019
15:30
Pobeda
Pobeda
Mladost (R)
Radičević
29.09.2019
15:30
Mladost Radost
Srbobran
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
29.09.2019
15:30
Eđšeg
Mali Iđoš
Rtanj
Vrmdža
29.09.2019
16:00
Palilulac
Šarbanovac
Jedinstvo
Mužinac
29.09.2019
16:00
Slemen
Milušinac
Podunavac
Ritopek
29.09.2019
Pudarci
Pudarci
Umčari
Umčari
29.09.2019
Hajduk
Kamendol
Budućnost
Mala Krsna
29.09.2019
15:30
OFK Slavija
Smederevo
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
29.09.2019
15:30
Proleter 1947
Vranovo
Skobalj
Skobalj
29.09.2019
15:30
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
7. Juli
Vodanj
29.09.2019
15:30
Landol
Landol
Lunjevac
Lunjevac
29.09.2019
15:30
Drugovac
Drugovac
Vučak
Vučak
29.09.2019
15:30
Petrijevac
Petrijevo
AF Đokić
Velika Plana
29.09.2019
Mladost 1948
Donja Livadica
Jedinstvo
Krnjevo
29.09.2019
Karadjordje
Radovanje
Jasenica
Kruševo
29.09.2019
Omladinac
Rakinac
Ratar
Gornja Peščanica
29.09.2019
11:00
Polet (R)
Radevac
Škriljac
Bradarac
29.09.2019
11:00
Vukašinovac
Vukašinovac
Tempo
Mozgovo
29.09.2019
15:30
Polet (V)
Vitoševac
Udarnik
Baničina
29.09.2019
Palanka
Smederevska Palanka
Budućnost 1948
Ratari
29.09.2019
Glavaš
Glibovac
Beli Orlovi
Pridvorice
29.09.2019
Bačinac
Bačinac
Sloga
Lukavica
29.09.2019
15:30
Dimitrije Tucović
Šušnjar
OFK Radnički
Dren
29.09.2019
15:30
Vreoci
Vreoci
Mladost
Baroševac
29.09.2019
15:30
Strmovo
Strmovo
20. Oktobar
Trbušnica
29.09.2019
15:30
Šumadinac
Kruševica
Knjaz
Srednja Dobrinja
29.09.2019
13:30
Gorobilje
Gorobilje
Avijatičar Vranjani
Vranjani
29.09.2019
16:00
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Glumač
Glumač
29.09.2019
13:30
Duškovci
Duškovci
Napredak
Gornja Dobrinja
29.09.2019
16:00
Plavi Tok
Dražinovići
Blagaja
Rupeljevo
29.09.2019
13:00
Trešnjica
Tvrdići
Takovski Ustanak
Takovo
29.09.2019
Velereč 94
Velereč
Omladinac
Kalimanići
29.09.2019
Brezak
Pranjani
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
29.09.2019
Šilopaj
Šilopaj
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
29.09.2019
Ozremica
Beršići
Šumadija
Brdjani
29.09.2019
Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
29.09.2019
15:30
Koča Andjelković
Tekija
Kladušnica
Kladušnica
29.09.2019
15:30
Omladinac
Vajuga
Rtkovo
Rtkovo
29.09.2019
11:00
Milutinovac
Milutinovac
Lokomotiva
Novi Sip
29.09.2019
15:30
Pontes
Kostol
Pobeda
Držina
29.09.2019
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Rongo Siti
Pirot
29.09.2019
Lokomotiva
Belo Polje
Miloševo
Miloševo
29.09.2019
11:00
Mladost
Karbulovo
OFK Tamnič
Tamnič
29.09.2019
16:00
Rečka
Rečka
OFK Sikole
Sikole
29.09.2019
16:00
Vrelo
Šarkamen
Partizan (V)
Vrba
29.09.2019
16:00
BSK 2014
Bukovica
Magnohrom
Kraljevo
29.09.2019
16:00
Koštam Polje
Delimeđe
Morava (M)
Mrsać
29.09.2019
16:00
Studen Vitez
Studenica
Šumadija
Šumarice
29.09.2019
16:00
Stara Čaršija
Kraljevo
Omladinac
Drakčići
29.09.2019
16:00
Zgodačica
Godačica
Železničar
Klačevica
29.09.2019
15:00
Polet
Zabrega
Heroj
Busilovac
29.09.2019
15:00
Radnik
Davidovac
Jedinstvo
Ratari
29.09.2019
15:00
Razvitak
Mirilovac
Omladinski
Paraćin
29.09.2019
15:00
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Sloga
Donje Vidovo
29.09.2019
15:00
ISK Izvor
Izvor
Murgaš 2012
Murgaš
29.09.2019
11:00
Omladinac (K)
Kalinovac
OFK Stublenica
Stublenica
29.09.2019
11:00
Sloga (V)
Vrhovine
Gunjevac
Gunjevac
29.09.2019
11:00
Jedinstvo (M)
Milorci
Budućnost 1995
Slatina
29.09.2019
11:00
Dokmir
Dokmir
OFK Takovo
Takovo
29.09.2019
11:00
Brgule
Brgule
Sinđelić
Gibarac
29.09.2019
16:00
Jedinstvo (M)
Morović
Omladinac
Batrovci
29.09.2019
16:00
OFK Bačinci
Bačinci
Graničar
Jamena
29.09.2019
16:00
OFK Bingula
Bingula
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
29.09.2019
16:00
Erdevik 2017
Erdevik
Borac
Ilinci
29.09.2019
16:00
Napredak
Vašica
Hajduk
Debrc
29.09.2019
11:00
Petrovac 74
Kujavica
Mladost 2013
Jazovnik
29.09.2019
11:00
Dragojevac
Dragojevac
Verko
Suvo Selo
29.09.2019
11:00
Sparta
Kaona
Torpedo
Lojanice
29.09.2019
11:00
Polet
Jalovik
Skupljen 2013
Skupljen
29.09.2019
15:30
Mladost (Z)
Zvezd
Bair
Bogatić
29.09.2019
11:00
Radnik
Glogovac
Mladost (O)
Očage
29.09.2019
11:00
Napredak (U)
Uzveće
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
29.09.2019
11:00
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
Bukorovac
Kragujevac
29.09.2019
16:00
Seljak (C)
Cvetojevac
Hajduk 1936
Jovanovac
29.09.2019
16:00
Kremenac
Rogojevac
Turekovac
Turekovac
29.09.2019
11:00
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Rudar 1973
Rudare
29.09.2019
11:00
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
Polet
Kobilje
29.09.2019
15:30
Mladost VPD
Kruševac
Dedina
Dedina
29.09.2019
15:30
Dvorane
Dvorane
Vratare
Vratare
29.09.2019
15:30
Kruševica
Kruševica
Grkljane
Grkljane
29.09.2019
15:30
Mladost 2015
Mala Reka
Mladi radnik
Novo Laniste
29.09.2019
15:00
Dražmirovac
Dražmirovac
Omladinac
Bunar
29.09.2019
15:00
Crni Vrh
Deonica
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
29.09.2019
15:00
Belica
Belica
Napredak
Staro Lanište
29.09.2019
15:00
OFK Dragoševac
Dragoševac
OFK Povlen
Brezovice
29.09.2019
15:00
Beloševac
Beloševac
Zadrugar
Lopatanj
29.09.2019
15:00
Sloga Gorić
Gorić
Bujačić
Bujačić
29.09.2019
15:00
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Kotešica
Kotešica
29.09.2019
15:00
Omladinac
Valjevo
Borac
Veliko Laole
29.09.2019
Radnik
Pankovo
BSK
Bošnjak
29.09.2019
Rudar 1947
Stamnica
Vitez
Subotište
29.09.2019
Sloven
Sibač
Kameni
Ašanja
29.09.2019
Kupinovo
Kupinovo
Lovac
Karlovčić
29.09.2019
Hajduk 1932
Šimanovci
Dumača
Pocerski Metković
29.09.2019
11:00
OFK Varna
Varna
Mladost
Slatina
29.09.2019
11:00
Bojić
Bojić
Zablaće
Zablaće (Šabac)
29.09.2019
11:00
Pocerina
Jevremovac
Metlić
Metlić
29.09.2019
11:00
Jedinstvo
Mala Vranjska
Sopot
Požarevac
29.09.2019
15:30
Sloga 1932
Ćirikovac
Proleter 1932
Požarevac
29.09.2019
15:30
Mip Majdan
Požarevac
Moravac 1933
Dragovac
29.09.2019
15:30
Napredak
Batovac
Morava 1932
Prugovo
29.09.2019
15:30
BSK
Brežane
Sloga
Kasidol
29.09.2019
15:30
Zemljoradnik
Trnjane
Metalac
Požarevac
29.09.2019
15:30
Napredak
Bubušinac
Napredak
Nabrđe
29.09.2019
15:30
Beli Orao
Bradarac
Sloga
Drmno
29.09.2019
15:30
Vojvoda Milenko
Kličevac
Napredak
Ševarice
29.09.2019
11:00
Partizan
Drenovac
Proleter
Šabac
29.09.2019
11:00
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
29.09.2019
11:00
Sloga
Duvanište
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
29.09.2019
10:00
Budućnost MI
Donja Trnava
Krćevac 04
Krćevac
29.09.2019
10:00
ZT Gorovič
Gorovič
Jarmenovci
Jarmenovci
29.09.2019
10:00
Mladost
Rajkovac
Kalipolje
Žabare
29.09.2019
10:00
Šumadinac
Šume
Borac BTG
Batalage
29.09.2019
11:00
Rudar
Donje Crniljevo
Korman
Korman (Šabac)
29.09.2019
11:00
Mladost
Svileuva
Sava
Mrđenovac
29.09.2019
11:00
Galeb
Cerovac
Polet
Nikinci
29.09.2019
Fruškogorac
Mali Radinci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
29.09.2019
Borac
Stejanovci
Jedinstvo (R)
Ruma
29.09.2019
Graničar
Grabovci
Car Uroš
Jazak
29.09.2019
Sloga (K)
Krnješevci
Vojvodina
Neradin
29.09.2019
Borac
Jarkovci
Sloga (M)
Maradik
29.09.2019
27. Oktobar
Šatrinci
Fruškogorac
Krčedin
29.09.2019
Planinac
Rivica
Vitorul
Straža
29.09.2019
15:30
Omladinac
Zagajica
Hajduk
Šušara
29.09.2019
15:30
Vinogradar
Gudurica
Vršac
Vršac
29.09.2019
15:30
Pobeda
Parta
Toplica
Donja Toplica
29.09.2019
15:30
Babajić
Babajić
Kačer
Belanovica
29.09.2019
12:30
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Proleter
Latković
29.09.2019
15:30
Borac
Rajković
Jedinstvo (S)
Smoljinac
29.09.2019
11:00
BSK 1924
Boževac
Mirko Tomić
Tribrode
29.09.2019
15:00
Sloga-Top
Topolovnik
Dunavac 1929
Kisiljevo
29.09.2019
15:00
Pek
Kusiće
Stiški Kurjak
Kurjače
29.09.2019
15:00
Kumane
Kumane
Ram
Ram
29.09.2019
15:00
Mladi Borac
Majilovac
Mladi Radnik
Grabovica
29.09.2019
15:00
Planinac
Panjevac
Mladi Borac (S)
Sedlare
29.09.2019
15:00
Jasenovo
Jasenovo
Resava
Bukovac
29.09.2019
15:00
Mladi Borac (T)
Trucevac
Vinogradar
Crkvenac
29.09.2019
15:00
Sinđelić
Vojnik
Azbukovica
Crnča
29.09.2019
Selanac
Selanac
Crnča
Crnča
29.09.2019
Čobanče
Čitluk
OFK Orašje
Orašje
29.09.2019
15:30
Temnić 1924 - 2
Varvarin
Velika Morava
Selo Varvarin
29.09.2019
15:30
Gradac
Pločnik
Parcane
Parcane
29.09.2019
15:30
Kiseljak
Orašje
Mladost
Doboj-Kakanj
29.09.2019
16:00
Sarajevo
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
29.09.2019
20:00
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Bokelj
Kotor
29.09.2019
15:00
Lovćen
Cetinje
Otrant Olympic
Ulcinj
29.09.2019
15:00
Drezga
Piperi
Ibar
Rožaje
29.09.2019
15:00
Dečić
Tuzi
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
29.09.2019
15:00
Mornar
Bar
Jezero
Plav
29.09.2019
15:00
Arsenal
Tivat
Everton
Liverpool
29.09.2019
17:30
Manchester City
Manchester
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
29.09.2019
00:00
Mallorca
Palma de Mallorca
Athletic Club
Bilbao
29.09.2019
00:00
Valencia
Valencia
Atlético Madrid
Madrid
29.09.2019
00:00
Real Madrid
Madrid
Eibar
Eibar
29.09.2019
00:00
Celta de Vigo
Vigo
Espanyol
Barcelona
29.09.2019
00:00
Real Valladolid
Valladolid
Getafe
Getafe (Madrid)
29.09.2019
00:00
Barcelona
Barcelona
Granada
Granada
29.09.2019
00:00
Leganés
Leganés
Levante
Valencia
29.09.2019
00:00
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Sevilla
Sevilla
29.09.2019
00:00
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Villarreal
Villarreal
29.09.2019
00:00
Real Betis
Sevilla
Fortuna
Düsseldorf
29.09.2019
15:30
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Köln
Köln
29.09.2019
18:00
Hertha BSC
Berlin
Cagliari
Cagliari
29.09.2019
00:00
Verona
Verona
Juventus
Torino
29.09.2019
00:00
SPAL
Ferrara
Lazio
Roma
29.09.2019
00:00
Genoa
Genova
Lecce
Lecce
29.09.2019
00:00
Roma
Roma
Milan
Milano
29.09.2019
00:00
Fiorentina
Firenze
Napoli
Napoli
29.09.2019
00:00
Brescia
Brescia
Parma
Parma
29.09.2019
00:00
Torino
Torino
Sampdoria
Genova
29.09.2019
00:00
Internazionale
Milano
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
29.09.2019
00:00
Atalanta
Bergamo
Udinese
Udine
29.09.2019
00:00
Bologna
Bologna
Sinđelić
Niš
29.09.2019
Radnik
Surdulica
Moravac Orion
Mrštane
29.09.2019
Radnički (P)
Pirot
Topličanin
Prokuplje
29.09.2019
Jedinstvo (P)
Paraćin
Real
Niš
29.09.2019
Jagodina Tabane
Jagodina
Bačka 1901
Subotica
29.09.2019
10:00
Radnički 1912
Sombor
Hajduk 1912
Kula
29.09.2019
10:00
Borac (NS)
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
29.09.2019
10:00
Tekstilac
Odžaci
OFK Bačka
Bačka Palanka
29.09.2019
10:00
Kabel
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
29.09.2019
10:00
TSC
Bačka Topola
Senta
Senta
29.09.2019
11:00
Tornjoš
Tornjoš
Tisa
Adorjan
29.09.2019
10:00
AFK
Ada
Bačka 1901
Subotica
29.09.2019
12:00
Radnički (S)
Sombor
Hajduk 1912
Kula
29.09.2019
12:00
Borac
Novi Sad
Proleter
Novi Sad
29.09.2019
12:00
Petrika
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
29.09.2019
12:00
Kabel
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
29.09.2019
12:00
TSC
Bačka Topola
Polet
Izbište
29.09.2019
Proleter
Banatski Karlovac
Budućnost
Alibunar
29.09.2019
Coerver junior
Vršac
Dobrica
Dobrica
29.09.2019
Karaš
Jasenovo
Jedinstvo
Vlajkovac
29.09.2019
Sloga
Plandište
Potporanj
Potporanj
29.09.2019
Partizan
Uljma
OFK Vrbas
Vrbas
29.09.2019
11:00
Bajša
Bajša
Bečej 1918
Bečej
29.09.2019
12:00
Obilić
Novi Kneževac
Novi Pazar
Novi Pazar
29.09.2019
11:00
Sport Klub 99
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
29.09.2019
11:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
29.09.2019
11:00
Bane 1931
Raška
Radnički 1923
Kragujevac
29.09.2019
13:00
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (K)
Kovin
29.09.2019
10:00
Proleter 2006
Zrenjanin
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
29.09.2019
10:00
Petrika
Novi Sad
Spartak ŽK
Subotica
29.09.2019
10:00
TSC
Bačka Topola
ODR
Petrovaradin
29.09.2019
10:00
Bečej 1918
Bečej
CFK
Vrbas
29.09.2019
10:00
Arena Su
Subotica
GDM 021
Novi Sad
29.09.2019
10:00
Radnički 1912
Sombor
Tavankut
Tavankut
29.09.2019
10:30
CFK
Vrbas
Preporod
Novi Žednik
29.09.2019
10:30
Bačka
Pačir
Spartak '06
Subotica
29.09.2019
11:00
TSC
Bačka Topola
Senta
Senta
29.09.2019
09:00
Sloga
Ostojićevo
Kevi
Kevi
29.09.2019
10:00
AFK
Ada
Njerš Ištvan
Totovo Selo
29.09.2019
09:00
Jedinstvo
Martonoš
Kraljevo Hajduk
Jarčujak
29.09.2019
10:00
Apolon
Kraljevo
Radnik
Ušće
29.09.2019
11:00
Mineral 2015
Rudno
Sloga
Kraljevo
29.09.2019
09:00
Morava (M)
Mrsać
Mataruge
Mataruge
29.09.2019
11:00
Čibukovac
Kraljevo
Zadrugar
Lajkovac
29.09.2019
10:00
Mačva
Šabac
Zlatibor
Čajetina
29.09.2019
12:00
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (BB)
Bajina Bašta
29.09.2019
10:00
FAP
Priboj
GFK Sloboda
Užice
29.09.2019
11:00
Mladost
Lučani
Jedinstvo Putevi
Užice
29.09.2019
11:00
Sloga (P)
Požega
VGSK
Veliko Gradište
29.09.2019
10:00
OPK Rudar 1933
Kostolac
Plana
Velika Plana
29.09.2019
10:00
Soko 2015
Saraoci
RSK
Rabrovo
29.09.2019
10:00
Železničar
Požarevac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
29.09.2019
10:00
Smederevo 1924
Smederevo
Bačinac
Bačinac
29.09.2019
10:00
Šumadija
Aranđelovac
Cepelin 026
Smederevo
29.09.2019
10:00
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Morava
Žitkovac
29.09.2019
Vučice
Vučje
Ozren
Sokobanja
29.09.2019
Rosulja 2014
Vlasotince
Radnički 2012
Niš
29.09.2019
Mašinac
Niš
Spartak
Subotica
29.09.2019
09:30
TSC
Bačka Topola
Vinogradar
Hajdukovo
29.09.2019
09:30
AFK
Ada
Omladinac
Ljig
29.09.2019
10:00
Senjak 1
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
29.09.2019
10:00
Radnički
Valjevo
Jedinstvo
Ub
29.09.2019
10:00
Železničar
Lajkovac
Tešnjar
Valjevo
29.09.2019
10:00
Vojvode
Mionica
Senjak 2
Valjevo
29.09.2019
10:00
Budućnost Krušik 2
Valjevo
Kolubara 1
Lazarevac
29.09.2019
Turbina
Vreoci
Sloboda
Stubica
29.09.2019
Kalimero
Lazarevac
ŽFK Borac
Lazarevac
29.09.2019
Akademija fudbala
Lazarevac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
29.09.2019
Omladinac
Ljig
Kolubara 2
Lazarevac
29.09.2019
Napredak
Medoševac
Šumadija
Šopić
29.09.2019
Železničar
Lajkovac
Real 2
Lazarevac
29.09.2019
10:00
Real 1
Lazarevac
Mladost (Č)
Čibutkovica
29.09.2019
08:30
Akademija fudbala 2
Lazarevac
Kalimero 1
Lazarevac
29.09.2019
09:15
Mladost (C)
Cvetovac