XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 265 utakmica za dan
Nedelja, 18 Avgust 2019

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
TSC
Bačka Topola
Partizan
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 1
Napredak
Kruševac
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 2
Budućnost
Dobanovci
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Trayal
Kruševac
Zemun
Zemun
0 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Dinamo
Vranje
2 : 3
Metalac
Gornji Milanovac
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Borac 1926
Čačak
4 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
RSK
Rabrovo
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Borac
Sakule
3 : 4
Bečej 1918
Bečej
Železničar
Pančevo
2 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
SFS Borac
Paraćin
1 : 3
Vlasina
Vlasotince
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Radan
Lebane
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 2
BSK Borča
Borča
Partizan 1945
Darosava
1 : 5
Zvižd
Kučevo
Sloboda
Lipe
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Morava
Velika Plana
1 : 0
Karađorđe
Topola
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 0
VGSK
Veliko Gradište
OFK Napredak
Markovac
1 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Borac 1932
Ralja
Sloga
Bogosavac
4 : 0
Železničar
Lajkovac
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 1
Borac
Lešnica
Mladost (D)
Dračić
0 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Brezovica
Brezovica
0 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Drina
Ljubovija
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Vodojaža
Grošnica
5 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
0 : 0
Real
Podunavci
Šumadija
Toponica
9 : 2
Omladinac
Novo Selo
Korićani
Korićani
2 : 0
Radnik
Ušće
Apolon 2018
Kovači
0 : 3
Bane 1931
Raška
Zlatar
Nova Varoš
5 : 0
FAP
Priboj
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Polet (Lj)
Ljubić
3 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Prijevor
Prijevor
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Mladost (BP)
Bački Petrovac
4 : 0
Bačka
Pačir
Tisa
Adorjan
0 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Mladost (T)
Turija
3 : 0
Radnički
Sombor
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Crvenka
Crvenka
Bajša
Bajša
3 : 2
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Hajduk (D)
Divoš
4 : 1
Jugović
Kać
Jadran
Golubinci
1 : 4
Radnički (NP)
Nova Pazova
Sremac
Vojka
0 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Borac
Šajkaš
3 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Podunavac
Belegiš
3 : 0
Cement
Beočin
ŽAK
Kikinda
3 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Borac (St)
Starčevo
4 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 1
Sloga
Plandište
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Jastrebac
Blace
5 : 0
Bobište
Bobište
Jablanica
Medveđa
4 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 1
Polet 1980
Laplje Selo
Lužnica
Babušnica
3 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Rtanj
Boljevac
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 2
Brodoremont
Kladovo
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 2
Meševo
Meševo
Juhor
Obrež
1 : 1
Levač
Rekovac
Župa
Aleksandrovac
6 : 2
Blagotin
Poljna
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 0
Bošnjane
Bošnjane
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 4
Radnički (S)
Svilajnac
Malošište
Malošište
6 : 0
Rudar
Jelašnica
Bukovik
Razanj
1 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Morava
Žitkovac
1 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
OFK Niš
Niš
1 : 1
Pukovac
Pukovac
Zemljoradnik
Balajnac
6 : 1
Svrljig
Svrljig
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 1
Mladost (M)
Medoševac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Vrtište
Vrtište
BSK Batajnica
Batajnica
4 : 0
Dunav
Veliko Selo
Budućnost
Zvečka
18.08.2019
17:00
Milutinac
Zemun
Torlak
Beograd
0 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
BSK 1926
Baćevac
4 : 1
Komgrap
Beograd
Integral
Batuša
0 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Borac (K)
Klenovnik
0 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Napredak Simićevo
Simićevo
1 : 0
Rudar (Kr)
Krepoljin
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 1
Obilić
Živica
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
Mladost (NS)
Novo Selo
0 : 3
Sloga (L)
Lugavčina
Železničar Kusadak
Kusadak
4 : 1
Osipaonica
Osipaonica
SASK
Saraorci
3 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Obilić
Staro Selo
0 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 1
Cerovac 2013
Cerovac
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Sloga (M)
Miloševac
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 2
Podunavac
Udovice
Pobeda
Golobok
4 : 0
Omladinac
Seone
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
ZSK
Valjevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Sovljak
Sovljak
1 : 2
Tulari
Tulari
Iskra
Donja Bukovica
1 : 1
Radnik (Ub)
Ub
Trlić
Trlić
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Banjani
Banjani
2 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Kolubara 2
Valjevo
2 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Sloga
Lipnički Šor
1 : 0
Karađorđe
Mišar
Duško
Klenje
1 : 4
Hajduk Stanko
Crna Bara
Vidojevica
Lešnica
3 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Majur
Majur
1 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Napredak
Gračac
1 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Karađorđe
Ribnica
4 : 1
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Ribnica
Jovac
0 : 1
Proleter
Pečenog
Gruža
Vitanovac
0 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Rudar
Baljevac
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Borac (V)
Vraneši
Tavnik
Tavnik
8 : 1
Granit
Jošanička banja
Omladinac (Z)
Zablaće
2 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Spartak
Trnava
1 : 4
Ozrem
Ozrem
Slatina
Slatina
2 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 3
Rudar
Bresnica
Mladost (A)
Atenica
0 : 1
Mladost (P)
Preljina
BSK
Bački Brestovac
1 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
Slavija
Pivnice
1 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Omladinac
Bukovac
2 : 2
Polet
Karavukovo
Rusin
Ruski Krstur
0 : 1
Borac 46
Obrovac
Maglić
Bački Maglić
6 : 0
Kulpin
Kulpin
Preporod
Novi Žednik
3 : 3
Srbobran
Srbobran
Obilić (Z)
Zmajevo
5 : 1
Đurđin
Đurđin
Senta
Senta
6 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
Iskra
Kucura
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Ljukovo
Ljukovo
1 : 4
Železničar
Inđija
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 0
Borac (M)
Martinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
5 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Budućnost
Salaš Noćajski
6 : 3
Rudar
Vrdnik
Napredak
Popinci
3 : 0
Hajduk (B)
Beška
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 2
PSK Putinci
Putinci
Tamiš
Farkaždin
2 : 0
Delija
Mokrin
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 2
2. Oktobar
Kumane
Lehel
Mužlja
2 : 2
Omladinac FAM
Botoš
Jedinstvo
Bocar
1 : 2
Potisje
Knićanin
Rusanda
Melenci
2 : 2
OFK Klek
Klek
Mladost BD
Banatski Despotovac
3 : 0
Polet
Nakovo
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 3
Borac
Aleksandrovo
Crvena Zvezda
Rusko Selo
3 : 1
Mladost L
Lukićevo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 0
Dolina
Padina
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Polet (Id)
Idvor
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 1
Strela
Ivanovo
Partizan (G)
Gaj
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Radnički (B)
Baranda
2 : 2
Radnički (K)
Kovin
Sloga
Lipovica
2 : 2
Vučje
Vučje
Real
Donja Jajina
3 : 1
Progres
Ladovica
Jedinstvo
Grdelica
4 : 0
Šumadija
Razgojna
Mladost 1959
Vinarce
4 : 1
Umac
Miroševce
OFK Morava
Leskovac
3 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
BSK
Belanovce
3 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Mladi borac
Živkovo
2 : 4
Železničar
Brestovac
Moravac
Pečenjevce
0 : 0
Polet
Stajkovce
Polet
Jabukovac
1 : 4
Nemetali
Donja Bela Reka
Blizna
Blizna
0 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Sloga
Kobišnica
4 : 0
Urovica
Urovica
Hajduk
Rujevica
1 : 1
Kosovo
Zvezdan
Omladinac
Grezna
3 : 0
Malinik
Podgorac
Graničar
Veliki Izvor
4 : 4
Velika Jasikova
Velika Jasikova
OFK Rtanj
Boljevac
0 : 2
Radnički 1946
Lubnica
Sloga (M)
Minićevo
0 : 5
Trebič
Sokobanja
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Mladost
Donji Katun
3 : 5
Gradina
Pejovac
Sebečevac
Sebečevac
0 : 2
Sloga (M)
Majdevo
FUD
Brus
1 : 1
13. April
Lomnica
Trudbenik
Stalać
4 : 0
Kupci
Kupci
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 0
Čitluk
Čitluk
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 7
Žabare
Žabare
Resavac
Subotica
2 : 4
Bratstvo
Međureč
Napredak (D)
Drenovac
2 : 0
Morava (R)
Ribare
Orlovi
Jasenovo
6 : 0
Hajduk
Čepure
Mladost (D)
Dublje
0 : 6
Moravac 2015
Krušar
OFK Batinac
Batinac
0 : 0
Morava (KS)
Kočino Selo
Kolare
Kolare
2 : 1
Javor
Sladaja
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 1
Juhor
Glavinci
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 3
Partizan (M)
Majur
Dragocvet
Dragocvet
1 : 4
Mladost (J)
Jovac
Jedinstvo
Kalenić
3 : 2
Bakionica
Bakionica
Lazarica
Prilipac
3 : 0
Savinac
Visibaba
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Čajetina
Čajetina
Perućac
Perućac
3 : 0
Sečica
Seča reka
Višesava
Bajina Bašta
3 : 2
Prvi partizan
Užice
Kotroman
Mokra Gora
0 : 2
Omladinac
Zdravčići
Polet
Rasna
2 : 0
Ježevica
Ježevica
Popadić
Popadić
2 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
Rakac Stave
Stave
4 : 1
Lukavac
Lukavac
OFK Senjak
Valjevo
7 : 0
Ribnikar
Pecka
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Mladost
Latković
2 : 2
Rajac
Kadina Luka
Joks Junajted
Mionica
4 : 1
Tešnjar
Valjevo
Dračić 2018
Dračić
1 : 1
Polet
Popučke
Jadar 2013
Valjevo
2 : 2
Komanice
Komanice
Kolubara (J)
Jabučje
0 : 1
Pambukovica
Pambukovica
Čučuge
Čučuge
2 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
Joševa
Joševa
3 : 0
Rudar 1945
Radljevo
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 1
Polet (T)
Takovo
Šarbane
Šarbane
1 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Lazac
Lazac
3 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Miločajac
Miločaj
2 : 0
Borac (A)
Adrani
Mineral 2015
Rudno
0 : 3
Jedinstvo (G)
Godačica
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 1
Stubal
Stubal
Mladost 1981
Štulac
2 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Milanovo
Milanovo
3 : 0
Todorovce
Todorovce
Navalin
Navalin
1 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
Gradac
Konopnica
1 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
0 : 3
OFK Brza
Brza
Mladost (B)
Batulovce
2 : 3
Badince
Badince
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 7
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 0
Lemind 1953
Leskovac
Polet 57
Milutovac
2 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Borac
Gornji Katun
2 : 1
Rubin
Donji Stupanj
Mladi radnik
Bačina
1 : 2
Omladinac
Pojate
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 2
Sloga (L)
Lozna
Budućnost
Miliva
9 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Borac 1805
Paljane/Ivankovac
1 : 3
Napredak (St)
Stubica
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
0 : 1
Rudar (P)
Plazane
15. Avgust 1950
Lomnica
4 : 1
Beljanica
Strmosten
OFK Juhor 2016
Potočac
6 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
Sloboda
Šuljkovac
4 : 2
Partizan
Glogovac
Sloga
Voljavče
4 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Ursule
Ursule
2 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Vinorača
Vinorača
0 : 0
Osaonica
Bagrdan
Mladost
Gložane
3 : 0
JFK Tabane
Jagodina
Hajduk
Podlokanj
1 : 3
AFK
Ada
Tromedja
Majdan
0 : 6
Horgoš 1911
Horgoš
Šampion
Orom
0 : 3
Čoka
Čoka
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 0
Jadran
Sanad
Bačka
Mol
8 : 1
Graničar
Đala
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
0 : 0
Zrinjski
Mostar
Zeta
Golubovci
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
Rudar
Pljevlja
0 : 4
Sutjeska
Nikšić
Podgorica
Podgorica
0 : 0
OFK Titograd
Podgorica
Kom
Podgorica
1 : 1
Grbalj
Radanovići
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 3
Budućnost
Podgorica
Bokelj
Kotor
0 : 1
Jezero
Plav
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
1 : 0
Arsenal
Tivat
Ibar
Rožaje
2 : 2
Mornar
Bar
Otrant Olympic
Ulcinj
2 : 2
Dečić
Tuzi
Lovćen
Cetinje
1 : 2
Drezga
Piperi
Sheffield United
Sheffield
1 : 0
Crystal Palace
London
Chelsea
London
1 : 1
Leicester City
Leicester
Espanyol
Barcelona
1 : 0
Sevilla
Sevilla
Atlético Madrid
Madrid
0 : 2
Getafe
Getafe (Madrid)
Mallorca
Palma de Mallorca
1 : 2
Eibar
Eibar
Real Betis
Sevilla
1 : 0
Real Valladolid
Valladolid
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 0
Hoffenheim
Sinsheim
Union Berlin
Berlin
0 : 4
RB Leipzig
Leipzig
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 1
Brest
Brest
Reims
Reims
0 : 0
Strasbourg
Strasbourg
Rennes
Rennes
2 : 1
PSG
Paris
Partizan
Beograd
3 : 2
Rad
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
Grafičar
Beograd
Internacional
Beograd
5 : 1
Radnički (N)
Niš
Trajal
Kruševac
1 : 2
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
Čukarički
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Spartak ŽK
Subotica
1 : 4
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Real Niš
Niš
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Brodarac
Beograd
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 1
OFK AS 2003
Novi Pazar
Bubamara
Kraljevo
1 : 1
Kiker
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok