XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 290 utakmica za dan
Subota, 31 Avgust 2019

Fudbal

Mladost
Lučani
31.08.2019
Javor Matis
Ivanjica
Spartak ŽK
Subotica
31.08.2019
Voždovac
Beograd
Čukarički
Beograd
31.08.2019
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
31.08.2019
Crvena zvezda
Beograd
Inđija
Inđija
31.08.2019
Proleter
Novi Sad
Partizan
Beograd
31.08.2019
TSC
Bačka Topola
Mačva
Šabac
31.08.2019
Radnik
Surdulica
Napredak
Kruševac
31.08.2019
Rad
Beograd
Smederevo 1924
Smederevo
31.08.2019
RFK Grafičar
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
31.08.2019
Budućnost
Dobanovci
Zemun
Zemun
31.08.2019
Kolubara
Lazarevac
Radnički (P)
Pirot
31.08.2019
Trayal
Kruševac
Kabel
Novi Sad
31.08.2019
OFK Žarkovo
Beograd
Dinamo
Vranje
31.08.2019
Zlatibor
Čajetina
OFK Bačka
Bačka Palanka
31.08.2019
Sinđelić
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
31.08.2019
Metalac
Gornji Milanovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
31.08.2019
16:30
Sloga (P)
Požega
Sloga (K)
Kraljevo
31.08.2019
16:30
Mačva 1929
Bogatić
Trepča
Kosovska Mitrovica
31.08.2019
16:30
Jedinstvo
Ub
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
31.08.2019
16:30
Takovo
Gornji Milanovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
31.08.2019
16:30
Mokra Gora
Zubin Potok
Borac 1926
Čačak
31.08.2019
16:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Bačka 1901
Subotica
31.08.2019
16:30
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
31.08.2019
16:30
Hajduk 1912
Kula
Radnički 1912
Sombor
31.08.2019
16:30
Dunav
Stari Banovci
Radnički (Zr)
Zrenjanin
31.08.2019
16:30
Vojvodina 1928
Perlez
1. Maj Ruma
Ruma
31.08.2019
16:30
Bečej 1918
Bečej
Bratstvo 1946
Prigrevica
31.08.2019
16:30
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Dunav
Prahovo
31.08.2019
16:30
Temnić 1924
Varvarin
OFK Topličanin
Prokuplje
31.08.2019
16:30
Timočanin
Knjaževac
Jagodina Tabane
Jagodina
31.08.2019
16:30
OFK Sinđelić
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
31.08.2019
16:30
Trstenik PPT
Trstenik
Brodarac
Novi Beograd
31.08.2019
16:30
Radnički (O)
Obrenovac
IMT
Beograd
31.08.2019
16:30
Zvezdara
Beograd
Teleoptik
Zemun
31.08.2019
10:00
OFK Mladenovac
Mladenovac
GSP Polet Dorćol
Beograd
31.08.2019
11:00
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
31.08.2019
16:30
Jedinstvo
Surčin
Sloga 1924
Batočina
31.08.2019
16:30
Partizan 1945
Darosava
Mladi borac
Veliko Orašje
31.08.2019
16:30
Karađorđe
Topola
Spartak
Ljig
31.08.2019
16:30
Železničar
Lajkovac
Ribnica
Mionica
31.08.2019
16:30
OFK Divci
Divci
Zadrugar
Lajkovac
31.08.2019
16:30
Radnički Šabački
Šabac
Gruža
Gruža
31.08.2019
16:30
Omladinac
Novo Selo
Šumadija 1903
Kragujevac
31.08.2019
16:30
Budućnost
Resnik
GFK Sloboda
Užice
31.08.2019
16:30
FAP
Priboj
Sloga (BB)
Bajina Bašta
31.08.2019
16:30
Sloboda (Č)
Čačak
Sevojno
Sevojno
31.08.2019
16:30
Jasen
Brodarevo
Budućnost
Arilje
31.08.2019
16:30
Jedinstvo Putevi
Užice
OFK Mladost APA
Apatin
31.08.2019
16:30
Bačka
Pačir
ČSK Pivara
Čelarevo
31.08.2019
16:30
OFK Vrbas
Vrbas
Krila Krajine
Bačka Palanka
31.08.2019
16:30
Crvenka
Crvenka
Sloga (E)
Erdevik
31.08.2019
16:30
Jugović
Kać
Crvena zvezda
Novi Sad
31.08.2019
16:30
Sloga (T)
Temerin
Mladost (BJ)
Bački Jarak
31.08.2019
16:30
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Cement
Beočin
31.08.2019
16:30
Mladost (NS)
Novi Sad
Naftagas
Elemir
31.08.2019
16:30
Budućnost
Srpska Crnja
Kikinda 1909
Kikinda
31.08.2019
16:30
Radnički (S)
Sutjeska
Krajina
Krajišnik
31.08.2019
16:30
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
31.08.2019
16:30
Banat (Č)
Čenta
Sloga
Plandište
31.08.2019
16:30
Begej
Žitište
Pčinja
Trgovište
31.08.2019
16:30
Sloga
Leskovac
Nebeski Andjeli
Vranje
31.08.2019
16:30
Žitorađa
Žitorađa
Timok 1919
Zaječar
31.08.2019
16:30
Jedinstvo (P)
Pirot
Đerdap
Kladovo
31.08.2019
16:30
Rajko Mitić
Bela Palanka
BSK
Bogovina
31.08.2019
16:30
Bor 1919
Bor
Balkanski
Dimitrovgrad
31.08.2019
16:30
Majdanpek
Majdanpek
Sloga
Despotovac
31.08.2019
16:30
Meševo
Meševo
Jedinstvo (P)
Paraćin
31.08.2019
16:30
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Morava 1918
Ćuprija
31.08.2019
16:30
Levač
Rekovac
Šumadija
Šopić
31.08.2019
16:30
BSK Batajnica
Batajnica
BASK
Beograd
31.08.2019
10:00
Prva Iskra
Barič
Turbina
Vreoci
31.08.2019
16:30
Vrčin
Vrčin
Đerdap
Golubac
31.08.2019
17:00
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Rudar 2001
Kostolac
31.08.2019
17:00
Omladinac (Š)
Šetonje
OFK Brđanac
Valjevo
31.08.2019
16:30
Radnik (Ub)
Ub
Sinđelić
Lipnica
31.08.2019
16:30
Karađorđe
Mišar
Mladi radnik 1925
Grdica
31.08.2019
17:00
Rudar
Baljevac
Parmenac
Parmenac
31.08.2019
17:00
Rudar
Bresnica
Kordun
Kljajićevo
31.08.2019
16:30
Hercegovac
Gajdobra
ŽAK
Sombor
31.08.2019
16:30
Borac 46
Obrovac
Tvrđava
Bač
31.08.2019
16:30
Kulpin
Kulpin
Radnički 1905
Bajmok
31.08.2019
16:30
Đurđin
Đurđin
Sloga
Ostojićevo
31.08.2019
16:30
Proleter (RS)
Ravno Selo
Panonija IM Topola
Panonija
31.08.2019
16:30
Njegoš
Lovćenac
Napredak
Nadalj
31.08.2019
16:30
Proleter (Nj)
Njegoševo
Partizan
Vitojevci
31.08.2019
17:00
Radnički
Šid
OFK Futog
Futog
31.08.2019
17:00
Tatra
Kisač
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
31.08.2019
17:00
ŽSK
Žabalj
Slavija
Novi Sad
31.08.2019
17:00
Šajkaš 1908
Kovilj
Vojvodina
Novo Miloševo
31.08.2019
17:00
Delija
Mokrin
Lehel
Mužlja
31.08.2019
17:00
Tamiš
Farkaždin
Jedinstvo
Bocar
31.08.2019
17:00
2. Oktobar
Kumane
Rusanda
Melenci
31.08.2019
17:00
Omladinac FAM
Botoš
Mladost BD
Banatski Despotovac
31.08.2019
17:00
Potisje
Knićanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
31.08.2019
17:00
OFK Klek
Klek
Crvena Zvezda
Rusko Selo
31.08.2019
17:00
Polet
Nakovo
Partizan (U)
Uljma
31.08.2019
16:30
Dolina
Padina
BAK
Bela Crkva
31.08.2019
16:30
Potporanj
Potporanj
Hajdučica
Hajdučica
31.08.2019
16:30
Radnički (K)
Kovin
Šarbanovac
Šarbanovac
31.08.2019
17:00
Zlot
Zlot
BSK
Bukovče
31.08.2019
17:00
Nemetali
Donja Bela Reka
Krivelj
Krivelj
31.08.2019
17:00
Rudna Glava
Rudna Glava
Hajduk
Rujevica
31.08.2019
17:00
Osnić
Osnić
Omladinac
Grezna
31.08.2019
17:00
Ozren
Sokobanja
Graničar
Veliki Izvor
31.08.2019
17:00
Kosovo
Zvezdan
OFK Rtanj
Boljevac
31.08.2019
17:00
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Sloga (M)
Minićevo
31.08.2019
17:00
Rudar Vrška Čuka
Grljan
PRO Rudar
Podvis
31.08.2019
17:00
Trebič
Sokobanja
Varvarin
Varvarin
31.08.2019
16:30
Čitluk
Čitluk
Napredak 2012
Krušje
31.08.2019
16:30
Radnički 1924
Kočane
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
31.08.2019
16:30
Moravac (Č)
Čečina
Sloga (D)
Desimirovac
31.08.2019
17:00
Mladost (P)
Pajazitovo
Aluminjum
Niš
31.08.2019
16:30
Proleter
Donja Vrežina
Crvena Jabuka
Ub
31.08.2019
16:30
Polet (T)
Takovo
Mlada krila
Metikoši
31.08.2019
17:00
Braća Vuković
Lađevci
Jedinstvo 2017
Tutin
31.08.2019
17:00
Zvezda
Čukojevac
Polet
Sivac
31.08.2019
17:00
Mladost
Kruščić
Zadrugar
Srpski Miletić
31.08.2019
17:00
Kula
Kula
Lipar
Lipar
31.08.2019
17:00
Partizan
Kupusina
Borac
Bački Gračac
31.08.2019
17:00
Terekveš
Svilojevo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
31.08.2019
17:00
Stanišić 1920
Stanišić
Lider
Odžaci
31.08.2019
17:00
Hajduk
Stapar
OFK Odžaci
Odžaci
31.08.2019
17:00
Omladinac
Deronje
Dunav
Bački Monoštor
31.08.2019
17:00
Jedinstvo
Ribarevo
Jednota
Šid
31.08.2019
17:00
BSK
Bešenovo
Sloven
Ruma
31.08.2019
17:00
Sloga (V)
Voganj
Obilić
Vilovo
31.08.2019
17:00
Moskva
Budisava
Proleter
Banoštor
31.08.2019
17:00
Čenej
Čenej
Miletić
Mošorin
31.08.2019
17:00
Vinogradar
Ledinci
Jedinstvo (G)
Gospođinci
31.08.2019
17:00
Hajduk
Gardinovci
Susek
Susek
31.08.2019
17:00
Sloga
Lok
Dinamo
Budisava
31.08.2019
17:00
Borac
Rakovac
Titel
Titel
31.08.2019
17:00
Železničar
Novi Sad
OFK Gradnulica
Zrenjanin
31.08.2019
17:00
Zadrugar
Lazarevo
Bilećanin
Sečanj
31.08.2019
17:00
Naftagas
Boka
Jedinstvo 2014
Ečka
31.08.2019
17:00
OFK Stajićevo
Stajićevo
Zlatica
Zlatica
31.08.2019
17:00
MSK
Mihajlovo
ASK
Aradac
31.08.2019
17:00
Mladost
Belo Blato
Navalin
Navalin
31.08.2019
16:30
Todorovce
Todorovce
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
31.08.2019
16:30
Plantaža
Donje Stopanje
Jedinstvo (Š)
Šišava
31.08.2019
16:30
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Radnički (P)
Pertate
31.08.2019
16:30
Lemind 1953
Leskovac
Kopaonik
Brus
31.08.2019
16:30
14. Oktobar
Izbenica
Stari Trstenik
Stari Trstenik
31.08.2019
16:30
Vinogradar
Riljac
Radnički
Tekija
31.08.2019
16:30
Napredak (Sv)
Svojnovo
Budućnost
Miliva
31.08.2019
16:30
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Borac 1805
Paljane/Ivankovac
31.08.2019
16:30
Mladost (S)
Sikirica
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
31.08.2019
16:30
Šumadija
Trešnjevica
Istok 63
Plana
31.08.2019
16:30
Napredak (St)
Stubica
15. Avgust 1950
Lomnica
31.08.2019
16:30
Rudar (P)
Plazane
OFK Juhor 2016
Potočac
31.08.2019
16:30
Pomoravlje
Ostrikovac
Rudar (St)
Stenjevac
31.08.2019
16:30
Beljanica
Strmosten
Budućnost
Đurinac
31.08.2019
16:30
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Sinđelić 1934
Vojska
31.08.2019
16:30
Šumadinac
Dragovo
Zenit
Oparić
31.08.2019
16:30
JFK Tabane
Jagodina
Bežanija
Novi Beograd
31.08.2019
Novi Beograd
Novi Beograd
Zmaj 1953
Zemun
31.08.2019
Busije
Busije
13. maj Zemun
Zemun
31.08.2019
BUSK
Beograd
Dedinje BGD
Beograd
31.08.2019
Šećeranac Ada
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
31.08.2019
DIF
Beograd
Umka
Umka
31.08.2019
Sparta Železnik
Beograd
Mladi proleter
Beograd
31.08.2019
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Napredak
Žarkovac
31.08.2019
17:00
Dunav
Novi Slankamen
Srem
Sremski Mihaljevci
31.08.2019
17:00
Sremac Deč
Deč
Polet
Novi Karlovci
31.08.2019
17:00
Sremac (Dob)
Dobrinci
Šumar
Ogar
31.08.2019
17:00
OFK Brestač
Brestač
Krušedol
Krušedol
31.08.2019
17:00
ČSK
Čortanovci
Mladost
Buđanovci
31.08.2019
17:00
Hrtkovci
Hrtkovci
Radnički
Irig
31.08.2019
17:00
Graničar
Obrež
Potisje
Kanjiža
31.08.2019
16:30
Horgoš 1911
Horgoš
OFK Šabac
Šabac
31.08.2019
16:30
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Velika Reka
Velika Reka
31.08.2019
16:30
Rudar
Brasina
7. Juli
Bela Crkva
31.08.2019
16:30
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
31.08.2019
16:30
Antimon
Zajača
Radnički
Koceljeva
31.08.2019
16:30
Rankovac
Nakučani
Jevremovac
Jevremovac
31.08.2019
16:30
OFK Jelen
Jelenča
PKB (PS)
Padinska skela
31.08.2019
Siti Sport Klub
Beograd
OFK Crvenka
Borča
31.08.2019
Boka Seniors
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
31.08.2019
Arsenal
Beograd
Minel
Ripanj
31.08.2019
Pinosava
Pinosava
Avala 1939
Beli Potok
31.08.2019
Sveti Stefan
Slanci
Pionir
Besni Fok
31.08.2019
Poštar 1930
Beograd
Palilulac
Krnjača
31.08.2019
Resnik
Resnik
Omladinac
Ravni Topolovac
31.08.2019
17:00
1. Oktobar
Srpski Itebej
Roham
Nova Crnja
31.08.2019
17:00
Napredak (BT)
Banatska Topola
Bega
Novi Itebej
31.08.2019
17:00
Terekves
Hetin
Vojvodina
Bašaid
31.08.2019
17:00
Napredak (Č)
Čestereg
Feniks
Rača
31.08.2019
16:30
BSK
Borač
Sloga
Zabojnica
31.08.2019
16:30
Udarnik
Trska
Bata Bulić
Bistrica
31.08.2019
17:00
Zadrugar 1947
Tabanovac
Žitkovica 2017
Žitkovica
31.08.2019
17:00
Ljubičevo
Ljubičevo
Venčani
Venčani
31.08.2019
16:30
Šamot
Aranđelovac
Kralj Petar I
Topola
31.08.2019
16:30
Budućnost
Blaznava
Sport
Bezdan
31.08.2019
17:00
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Telečka
Telečka
31.08.2019
17:00
Dinamo
Sonta
Dinamo 1923
Bački Breg
31.08.2019
17:00
Panonija
Lalić
OFK Metalac
Sombor
31.08.2019
17:00
Rastina 1918
Rastina
Bratstvo 2019
Prigrevica
31.08.2019
17:00
Graničar
Riđica
Borac
Zrenjanin
31.08.2019
17:00
KSK Konak 1926
Konak
Proleter
Neuzina
31.08.2019
17:00
Sloga
Jarkovac
Partizan
Tomaševac
31.08.2019
17:00
ŽFK Banat Bagljas
Zrenjanin
Milakovac 2018
Milakovac
31.08.2019
17:00
Omladinac
Drakčići
Budućnost (S)
Samaila
31.08.2019
17:00
Šumadija
Šumarice
Radnik
Davidovac
31.08.2019
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Popovac
Popovac
31.08.2019
Borac 1950
Bošnjane
Belpos
Belotić
31.08.2019
16:30
Mladost (Z)
Zvezd
Kozara
Gradiška
31.08.2019
17:00
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Jedinstvo
Brčko
31.08.2019
17:00
Tekstilac
Derventa
Slavija
Istočno Sarajevo
31.08.2019
17:00
OFK Sloga
Gornje Crnjelovo
Alfa Modriča
Modriča
31.08.2019
17:00
Krupa
Krupa na Vrbasu
Podrinje
Janja
31.08.2019
17:00
Rudar Prijedor
Prijedor
Zeta
Golubovci
31.08.2019
16:00
Rudar
Pljevlja
Podgorica
Podgorica
31.08.2019
16:00
Iskra
Danilovgrad
Kom
Podgorica
31.08.2019
16:00
Sutjeska
Nikšić
OFK Petrovac
Petrovac
31.08.2019
16:00
OFK Titograd
Podgorica
Budućnost
Podgorica
31.08.2019
16:00
Grbalj
Radanovići
Southampton
Southampton
31.08.2019
13:30
Manchester United
Manchester
Chelsea
London
31.08.2019
16:00
Sheffield United
Sheffield
Crystal Palace
London
31.08.2019
16:00
Aston Villa
Birmingem
Leicester City
Leicester
31.08.2019
16:00
Bournemouth
Bournemouth
Manchester City
Manchester
31.08.2019
16:00
Brighton
Brighton, East Sussex
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
31.08.2019
16:00
Watford
Watford
West Ham
London
31.08.2019
16:00
Norwich City
Norwich
Burnley
Burnley
31.08.2019
18:30
Liverpool
Liverpool
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
31.08.2019
17:00
Barcelona
Barcelona
Getafe
Getafe (Madrid)
31.08.2019
19:00
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Levante
Valencia
31.08.2019
19:00
Real Valladolid
Valladolid
Real Betis
Sevilla
31.08.2019
21:00
Leganés
Leganés
Bayern München
München
31.08.2019
15:30
Mainz 05
Mainz
Bayer Leverkusen
Leverkusen
31.08.2019
15:30
Hoffenheim
Sinsheim
Wolfsburg
Wolfsburg
31.08.2019
15:30
Paderborn
Paderborn
Freiburg
Freiburg im Breisgau
31.08.2019
15:30
Köln
Köln
Schalke 04
Gelsenkirchen
31.08.2019
15:30
Hertha BSC
Berlin
Union Berlin
Berlin
31.08.2019
18:30
Borussia Dortmund
Dortmund
Milan
Milano
31.08.2019
18:00
Brescia
Brescia
Juventus
Torino
31.08.2019
20:45
Napoli
Napoli
Olympique Lyonnais
Lyon
31.08.2019
17:30
Bordeaux
Bordeaux
Angers
Angers
31.08.2019
20:00
Dijon
Dijon
Toulouse
Toulouse
31.08.2019
20:00
Amiens SC
Amiens
Nantes
Nantes
31.08.2019
20:00
Montpellier
Montpellier
Nîmes
Nîmes
31.08.2019
20:00
Brest
Brest
Partizan
Beograd
31.08.2019
Voždovac
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
31.08.2019
Rad
Beograd
Internacional
Beograd
31.08.2019
Grafičar
Beograd
Trajal
Kruševac
31.08.2019
Mladost (L)
Lučani
OFK Beograd
Beograd
31.08.2019
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
31.08.2019
Napredak
Kruševac
Spartak ŽK
Subotica
31.08.2019
Čukarički
Beograd
TSC
Bačka Topola
31.08.2019
Vojvodina
Novi Sad
Sloboda (U)
Užice
31.08.2019
13:30
Šumadija 1903
Kragujevac
Borac 1926
Čačak
31.08.2019
13:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Radnički 1923
Kragujevac
31.08.2019
13:30
Mačva
Šabac
Novi Pazar
Novi Pazar
31.08.2019
13:30
Smederevo 1924
Smederevo
Javor
Ivanjica
31.08.2019
13:30
Sloboda (Č)
Čačak
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
31.08.2019
13:30
Karađorđe
Topola
Radnički (V)
Valjevo
31.08.2019
13:30
Sloga (P)
Požega
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
31.08.2019
13:30
Loznica
Loznica
Jedinstvo (Ub)
Ub
31.08.2019
13:30
Sloga (K)
Kraljevo
Teleoptik
Zemun
31.08.2019
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
31.08.2019
Spartak ŽK
Subotica
Čukarički
Beograd
31.08.2019
Crvena zvezda
Beograd
Kiker
Kraljevo
31.08.2019
Real Niš
Niš
Radnički (N)
Niš
31.08.2019
OFK Vršac
Vršac
Mačva
Šabac
31.08.2019
Apolon 4
Kragujevac
Grafičar
Beograd
31.08.2019
Brodarac
Beograd
Rad
Beograd
31.08.2019
Zemun
Zemun
Rudar
Stamnica
31.08.2019
10:00
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
31.08.2019
10:00
Sušica
Kragujevac
Mladi borac
Veliko Orašje
31.08.2019
11:00
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
31.08.2019
11:00
Partizan 1945
Darosava
Napredak
Markovac
31.08.2019
11:00
Karađorđe
Topola
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
31.08.2019
12:00
RSK
Rabrovo
Sloboda (U)
Užice
31.08.2019
11:00
Šumadija 1903
Kragujevac
Borac 1926
Čačak
31.08.2019
11:00
Šumadija (A)
Aranđelovac
Radnički 1923
Kragujevac
31.08.2019
11:00
Savacijum
Šabac
Novi Pazar
Novi Pazar
31.08.2019
11:00
Smederevo 1924
Smederevo
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
31.08.2019
11:00
Apolon
Kraljevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
31.08.2019
11:00
Sloga (P)
Požega
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
31.08.2019
11:00
Loznica
Loznica
Jedinstvo (Ub)
Ub
31.08.2019
11:00
Mladost (L)
Lučani
Preporod
Novi Žednik
31.08.2019
10:30
Obilić
Novi Kneževac
Srbobran
Srbobran
31.08.2019
11:00
Bečej 1918
Bečej
Bačka 1901
Subotica
31.08.2019
10:00
OFK Vrbas
Vrbas
Sloga (K)
Kraljevo
31.08.2019
11:00
Kosmet
Leposavić
OFK Ras
Novi Pazar
31.08.2019
11:00
Bane 1931
Raška
TSC
Bačka Topola
31.08.2019
11:00
CFK
Vrbas
Bačka
Pačir
31.08.2019
10:00
Spartak '07
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
31.08.2019
16:30
Njerš Ištvan
Totovo Selo
TSC
Bačka Topola
31.08.2019
09:30
Arena SU
Subotica
Subotica '08
Subotica
31.08.2019
10:00
Radnički 1905
Bajmok