XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.08.2009 Rudar (B) - Borac (K) 2:0
2 30.08.2009 Rudar (B) - Jedinstvo 1:0
3 06.09.2009 Radjevac - Rudar (B) 4:0
4 13.09.2009 Rudar (B) - Crnča 2:1
5 19.09.2009 TE Gučevo - Rudar (B) 0:1
6 27.09.2009 Rudar (B) - Gučevo 1:3
7 04.10.2009 Granit - Rudar (B) 4:0
8 11.10.2009 Rudar (B) - Stari Jadar 0:6
9 18.10.2009 Cer - Rudar (B) 3:2
10 25.10.2009 Rudar (B) - Prva iskra 1:0
11 01.11.2009 Stolice - Rudar (B) 6:0
12 08.11.2009 Rudar (B) - Jelav 8:4
13 15.11.2009 Milan Orlić - Rudar (B) 2:1
14 22.11.2009 Rudar (B) - Sloga (S) 0:2
15 29.11.2009 13:00 Velika Reka - Rudar (B) 3:3
16 21.03.2010 15:00 Borac (K) - Rudar (B) 2:0
17 28.03.2010 15:00 Jedinstvo - Rudar (B) 1:3
18 04.04.2010 16:00 Rudar (B) - Radjevac 0:0
19 10.04.2010 16:00 Crnča - Rudar (B) 2:1
20 18.04.2010 16:30 Rudar (B) - TE Gučevo 0:2
21 24.04.2010 16:30 Gučevo - Rudar (B) 5:0
22 02.05.2010 17:00 Rudar (B) - Granit 2:1
23 08.05.2010 17:00 Stari Jadar - Rudar (B) 1:2
24 12.05.2010 17:00 Rudar (B) - Cer 3:2
25 16.05.2010 17:00 Prva iskra - Rudar (B) 3:2
26 23.05.2010 17:00 Rudar (B) - Stolice 5:3
27 30.05.2010 17:30 Jelav - Rudar (B) 3:2
28 06.06.2010 17:30 Rudar (B) - Milan Orlić 3:0
29 12.06.2010 18:00 Sloga (S) - Rudar (B) 5:1
30 20.06.2010 18:00 Rudar (B) - Velika Reka 1:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mačvanska okružna liga Gučevo 30 22 4 4 70
2 Radjevac 30 20 5 5 65
3 Stari Jadar 30 15 4 11 49
4 Velika Reka 30 14 5 11 47
5 TE Gučevo 30 14 5 11 47
6 Granit 30 14 3 13 45
7 Stolice 30 14 2 14 44
8 Sloga (S) 30 12 7 11 43
9 Cer 30 13 4 13 43
10 Crnča 30 12 6 12 42
11 Rudar (B) 30 12 2 16 38
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Loznica Prva iskra 30 10 5 15 35
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Loznica Borac (K) 30 10 4 16 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Loznica Milan Orlić 30 9 5 16 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Krupanj Jedinstvo 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Loznica Jelav 30 7 3 20 24